Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 19.02.2021 16:32:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kummas kvaliteetsem LPG on? Alexela või Olerex?
Gazneti kaardiga on hind sama mõlemas? icon_razz.gif


Olles kokku puutunud Olerexi varustajaga ja Alexelaga siis Alexelat julgen soovitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2021 16:51:26 vasta tsitaadiga

mõlemas tankinud 50:50, mootori käitumises mingit vahet küll pole
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2021 17:01:44 vasta tsitaadiga

Enam ei ole täpselt sama Norra gaas?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.02.2021 02:10:53 vasta tsitaadiga

Tankisin täna alexelas ja ikka 0.499 , seega odavam kui olerex.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 13:00:05 vasta tsitaadiga

Ahvatlete LPG hindadega, omab keegi siit toyota avensis t29 masinal lpg seadet?

Sooviks mõningaid kogemusi. Amserv ei soovitanud, kui hoolduses küsisin.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 13:05:09 vasta tsitaadiga

Tojotsis arvatakse, et nende "iselaadivad hübriidid" on kindel tulevik. Ja miks sul selline Avensis üldse on, kui Amservi arvates peaks eestlane selle asemel RAV4 või Camry valima?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.02.2021 13:42:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tojotsis arvatakse, et nende "iselaadivad hübriidid" on kindel tulevik. Ja miks sul selline Avensis üldse on, kui Amservi arvates peaks eestlane selle asemel RAV4 või Camry valima?


Enne uut RAV4 ja Camry tulekut pidi Amservi arvates igal eestlasel Corolla või Avensis olema. Halli massi tuleb ju hoida.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.02.2021 13:59:46 vasta tsitaadiga

marko463 kirjutas:
Ahvatlete LPG hindadega, omab keegi siit toyota avensis t29 masinal lpg seadet?

Sooviks mõningaid kogemusi. Amserv ei soovitanud, kui hoolduses küsisin.


Ei soovitanud kuigi suht kõik takso avensised on lpg icon_biggrin.gif
Neil endal oli jah oma paigaldatud seadmetega häda ja palju garantiijama.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 23:37:22 vasta tsitaadiga

Hiid, Sa said gaznetist mõlemad kaardid? alexela ja olerex? Ma juttu käisin seal ajamas, siis sain olerexi oma. Peaks alexela kaardi ka küsima icon_biggrin.gif Eile oli olerexis vist 54 senti...kallis krt. 45 sendiga nii ära harjunud.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 08:57:26 vasta tsitaadiga

mõlemad anti jahh. Alexela omaga on natuke neil keerulisem vist, see antakse allkirja vastu ja andmed lähevad kuhugile sisse-.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.03.2021 11:58:49 vasta tsitaadiga

Noh. On nüüd sigasoodne Hiid?
Ma lõin numbrid kokku ja arvestuslikult jõudsin umbes täna nulli paigalduse ja asjadega. Septembris sai pandud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 12:02:55 vasta tsitaadiga

Mitu km kulus?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.03.2021 12:05:24 vasta tsitaadiga

19 tuhat.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2021 12:09:42 vasta tsitaadiga

krt, alexelas nüüd 0.529 ja olerexis oli vist üldse 0.549, teil ka pole enam seda 0.4.. soodukat?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 12:16:10 vasta tsitaadiga

Siis sain persest. Öeldi, et hind on 0.44 icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.03.2021 12:27:26 vasta tsitaadiga

See pole ju mingi fikseeritud hind vaid hetke sisseost + natukene peale.
Mingil ajahetkel eelmine aasta oli alla 0.4 ka korra. Mina nägin 0.434 kõige vähem. Mis see 0.55 nüüd ära ei ole kui bensiin ületab 1.4 kohe juba. Loogiline , et kõik muu tõuseb ka.

Nafta hinda vaadata siis on see 16 nädalat ainult tõusnud järjest 33$ pealt 64$ peale. Nüüd paar päeva on natukene allapoole tagasi tulnud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2021 12:28:44 vasta tsitaadiga

no pikalt (aasta+) oli fikseeritud 0.45 peale, vahepeal oli kampaania ja siis oli 0.4, nüüd kogu aeg hind muutub ja tõuseb
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 02.03.2021 12:34:55 vasta tsitaadiga

Järelikult käis korralik liigkasuvõtt kui 5$ barreli puhul ikka 0.45 küsiti icon_biggrin.gif
Poole aastaga on jah 0,43'st saanud siis 0,53 nüüd. Samal ajal bensiin ümmarguselt 1€ pealt 1,3x€ peale. Protsendiliselt peaaegu sama tõus - veidi vähem.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 12:52:30 vasta tsitaadiga

Ega ma tegelt kurdagi icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2021 13:06:54 vasta tsitaadiga

johhaidii, ma lihtsalt küsisingi, et kas teistel on ka see hind muutunud, varem oli fikseeritud
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 13:30:55 vasta tsitaadiga

Pole veel tankima jõudnud. icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 08:05:04 vasta tsitaadiga

Olerex lasi kunagi ise 0.39 peale hinna, see oli ka hää nädal.
Mõnus on siis, kui posti peal ilutseb kõrge hind, ntk 0.699 oli siin pikalt. Tankad paagi täis(65L), aparaat näitab ca 45 eur. Lähed maksma, tõmbad kaardi läbi ja öeldakse - 29€ palun 😃👍

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:03:20 vasta tsitaadiga

Teil on suuremat paaki vaja, siis ei postitaks gaasijutte nõnda palju. Parima range saab ikka diisliga
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:27:22 vasta tsitaadiga

Hui saad. Mul LPG 65 + bens ca 80. Range tuleb metsik. icon_biggrin.gif Tartus paagid täis tankaks, peaks Berliini välja jõudma küll.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”


viimati muutis metskotkas 04.03.2021 09:29:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:28:26 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Hui saad. Mul LPG 65 + bens ca 80. Range tuleb metsik. icon_biggrin.gif


CNG 18kg + bens 8 liitrit = range 500. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:29:41 vasta tsitaadiga

kannid pagassi, kui parajasti boilerit ei vea, range metsik icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:30:50 vasta tsitaadiga

Ma jõuan 3x kaugemale vast....aga 5x??? kallimalt icon_biggrin.gif

Hea tulemus jah thumbs_up.gif Reaalselt bena peal vast väga ei sõida?

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.03.2021 09:32:32 vasta tsitaadiga

58l lpg läheb sisse ja 47l bensiini. Väga ilusti sõites tuleb nii 1400km range icon_biggrin.gif reaalselt muidugi sõidan 600km kaupa gaasi tühjaks ainult.
Veebruaris läks 20l bensiini 3000+ km peale.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:34:04 vasta tsitaadiga

Mis sest bensupaagi mahust kiidate, bensu peal sõites on teil ju pidev paanikahoog.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:35:31 vasta tsitaadiga

Täpselt nagu elektriauto grupid. Elektriauto on hea siis, kui endale igasugu veidrusi välja mõelda ning jäiste klaasidega sõita sest soojaga range kukub kolinal.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:42:54 vasta tsitaadiga

Need elektriautogrupi Vahud ja Kadastikud on jah vahvad. Eelmise nädala nende arvates ei tohi keegi oma masinat laadima jätta sest nad ei saa siis supsti 10minutit laadida oma patareidega mänguasja, sest kellaajapeale minek igale poole elektrikaga.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:43:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mis sest bensupaagi mahust kiidate, bensu peal sõites on teil ju pidev paanikahoog.


Ei vaidle vastu sellessuhtes. Ma olen tõesti ära rikutud LPG hinnaga.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.03.2021 09:43:23 vasta tsitaadiga

Kust otsast? Ma lihtsalt sõidan ja tangin ning ei tee midagi muud erinevat. Ainult paagi täituvust peab odomeetriga vaatama kuna see nelja tulukese näidik paneb segast algusest peale.

Hind tõusnud jälle. Alexelas 0.53x ja olerex rohkem. 600km sõitmine on poole aastaga 5eur kallimaks läinud. Oh õudust!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 09:45:06 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Ma jõuan 3x kaugemale vast....aga 5x??? kallimalt icon_biggrin.gif

Hea tulemus jah thumbs_up.gif Reaalselt bena peal vast väga ei sõida?


Reaalselt bensu peal ei sõida. Aga on olnud ka peale tankimist olukordi, kus autot käivitades sõidab esimese kilomeetri bensiini peal.
Kui siin kohati oli hommikul -20 kraadi kandis, siis käivitus auto gaasi pealt. Samas mõnikord kui on suts alla null kraadi, siis käivutub bensu pealt.
Ca 2000-3000 km takka tuleb see bensiinipaak ka täis panna ikka.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.03.2021 09:55:37 vasta tsitaadiga

Aga hinnaga rikkumise mõttes - jah. Alates kui cng seati rentisin ja 1000km mingi 34eur eest sõitsin - omades samal ajal autot mis võttis "kõigest" 9.5l bensu ehk sama distanst ca 130eur. No ei suuda enam mõelda, et igapäevaselt diisli või bensuga sõidaks. 4-5eur saja kildi eest on selline normaalne hind. Sikupillis uuemat cng autot tankides saab isegi alla 3eur hakkama. No elektrikas on kortermajas mõttetu toode hetkel veel. Muidu vaataks vaikselt sinnapoole küll aga range peaks ikka miinimum 400 olema.
Juba siin mõte, et paneks pere teisele autole ka gaasi peale icon_biggrin.gif aga võibolla vähem mõttekas. See sõidab aastas ca 15tuhat.

Tegelikult on siin küpsemas mingi loll v8 mõte veel üheks autoks aga siis ilmselt esimesel päeval gazneti kah.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 10:03:14 vasta tsitaadiga

Huvipärast vaatasin mis LPG masiandi müügis on hetkel ja ühe masina lisainfos - "Müüa heas seisukorras S-klass. Viimane suur hooldus oli 12.12 Autole on paigaldatud IV põlvkonna gaasiseade, millel on veel 3 aastat garantiid ja jargmine hooldus on ~10tkm pärast. Tartust Tallinnasse gaasi kulu 9-10€"

3.5 V6 icon_biggrin.gif Gaasiseade ei tööta vist ja laseb ikka bena peal.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.03.2021 10:10:06 vasta tsitaadiga

Noh oleneb sõidustiilist aga tundub ju reaalne. See teeb umbes 9l sajale gaasi maanteekuluks . Tehasest ongi ju mingi 8 bensu? Täiesti õige hind 200km eest.

Edit. See hõbedane jah. Tehas ütleb 14.5 linn ja 7.7 maantee. Ehk siis gaasiga ongi mingi 9 maanteel.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 10:10:19 vasta tsitaadiga

Oh seda häbi icon_redface.gif Mõtlesin, et Tartust Tallinna on 100km. Panen ruttu arvuti kinni. Muidugi normaalne kulu icon_lol.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 10:16:22 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Oh seda häbi icon_redface.gif Mõtlesin, et Tartust Tallinna on 100km. Panen ruttu arvuti kinni. Muidugi normaalne kulu icon_lol.gif


No ei ole normaalne kulu. icon_smile.gif Normaalne oleks 4 eur 200km peale. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.03.2021 10:19:24 vasta tsitaadiga

No jah sul ongi selle 0.599 hinnaga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2021 11:02:07 vasta tsitaadiga

varblaseparv jälle teemas hädal käinud icon_lol.gif

ja nüüd on rex ka nendega juba pundis? vägev värk rsk icon_biggrin.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 11:21:45 vasta tsitaadiga

Üritasin samastuda. Prooviks vast ka mingi aeg gaasikat, vaja enne paar dislat maha müüa, muidu koguneb liiga palju kaela peale.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 11:31:11 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
varblaseparv jälle teemas hädal käinud icon_lol.gif

ja nüüd on rex ka nendega juba pundis? vägev värk rsk icon_biggrin.gif


Uute postituste arv tõmbas kirjuks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2021 11:31:58 vasta tsitaadiga

trollipargi töötajaid pidasin silmas
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 11:39:34 vasta tsitaadiga

rex on samast asutusest pärit nagu soldout? icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2021 11:41:09 vasta tsitaadiga

tahaks loota, et ei ole icon_razz.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 11:43:38 vasta tsitaadiga

Oleme samas diiselautos istunud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2021 11:56:38 vasta tsitaadiga

kusjuures, mul oli samasugune eelarvamus gaasi suhtes, nagu rexil. sõber aastaid kutsus, et tule, paigaldame sulle ka gaasika, aga ma olin pintslite pesemise üle nii uhke, pidasin gaasi mingiks nahkvestiga tüüpide ja muidu uhhuude teemaks.
lõpuks mõtlesin ,et ah sitta kah, auto juba niigi vana pelta, proovimine tükki küljest ei võta. igakuised kütusearved kukkusid 3-400 pealt 150-200 peale (seal sees on üks paagike bena ka). nüüd saab varsti 3 aastat täis kui lpg peal on, imelik mõelda, miks oli vaja varem nii raha põletada mingi lolli uhkuse pärast.
samas, nahkvesti mul pole, aga uhhuu vbolla küll.

edit: näiteks naise 1.6 bensukale või mingile ägedamale/haruldasemale masinale gaasi elu sees peale ei paneks, aga minu keskmisest suurema mootoriga maanteekruiserile sobib ideaalselt.


viimati muutis renx09 04.03.2021 12:07:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 12:06:21 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib ikka väike risk, seepärast ikka veel diiseli peal
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 12:07:43 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
kusjuures, mul oli samasugune eelarvamus gaasi suhtes, nagu rexil. sõber aastaid kutsus, et tule, paigaldame sulle ka gaasika, aga ma olin pintslite pesemise üle nii uhke, pidasin gaasi mingiks nahkvestiga tüüpide ja muidu uhhuude teemaks.
lõpuks mõtlesin ,et ah sitta kah, auto juba niigi vana pelta, proovimine tükki küljest ei võta. igakuised kütusearved kukkusid 3-400 pealt 150-200 peale (seal sees on üks paagike bena ka). nüüd saab varsti 3 aastat täis kui lpg peal on, imelik mõelda, miks oli vaja varem nii raha põletada mingi lolli uhkuse pärast.
samas, nahkvesti mul pole, aga uhhuu vbolla küll.


Mnjaa. Mul kukkusin bensuarved 1000 kandist 150 kanti nüüd CNG puhul. icon_smile.gif
Igakuine kokkuhoid ehk ei olegi nii suur aga kui aasta peale arvutada, siis on juba summa päris viisakas.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.