Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 12:15:43 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi siin on kogemusi igastuguste massaashi lisadega ka?
https://kaup24.ee/et/soojendavad-tooted/massaazitool-tellos-bc-015-bodycare-kaela-selja?id=4577036&feat=search&keyword=massaaz

Midagi sellist...
Ma hetkel trenni järgselt teen lihtsalt füsio antud harjutusi ning vahest tennise palliga selgroogu eraldi veel, aga vb mingi selline asi oleks ka ok, et saaks just alaselja lihaspinget vähemaks...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 12:24:55 vasta tsitaadiga

Aspiriin kirjutas:
Keegi kasutab ka neid Secret Lab toole?
Hind ja kvaliteet on paigas? Hetkel kodulehel väiksed soodukad ka...
Kuidas neil need rattad on...
Üldse kohe ei meeldi see tooli krigin...
On midagi odavama hinna klassis sama väärset võtta?


Omega XL riidest, paar nädalat kasutanud. Ei oska nagu paremat tahta, väga okei.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 17:42:32 vasta tsitaadiga

Sander007 kirjutas:
VR53 kirjutas:
Värsked Spinelly ja Wau kasutajad võiksid kommenteerida, kuidas olukod peale paari kuud kasutamist on. Ise kaldun Spinelly poole, aga pole kumbagi proovinud.

Kas lisaks tellitavad kummist rattad on asjalikud ja täidavad oma eesmärki?


Mina ostsin enda Spinelly 8. september 2020 ja mega rahul. Andsin massaažiistme ka ära kuna seda pole enam vaja praeguse arvutitooliga (selg ei lähe pingesse jne). icon_smile.gif

Kummist rattad täidavad väga hästi eesmärki ja selle raha eest ammugi (15€ + km oli 5 ratast).


Võtan ka selle Spinelly skoopi, lisaks Ikea kahele valikule.
Kuidas peatoega on? See vist ei ole reguleeritav?
Mis pikkus/kaal sul endal?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 17:55:45 vasta tsitaadiga

Keegi Aeronile sobilikke rattaid on näinud poes kuskil? Kõva põranda kaitseks...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 19:02:47 vasta tsitaadiga

C1rca, peatugi ei ole reguleeritav, ent veits üle 180CM okei. Käetoed samas liiga kõvad.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 29.12.2020 23:42:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kasutanud Nordhold 8606 tooli, mida sellest arvata, kas tasub osta 100 euro eest?
https://www.siumiu.ee/toode/kontoritool-8606/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2020 20:03:29 vasta tsitaadiga

Asterix kirjutas:
Kas keegi on kasutanud Nordhold 8606 tooli, mida sellest arvata, kas tasub osta 100 euro eest?
https://www.siumiu.ee/toode/kontoritool-8606/

puudu on täiesti ebaoluline asi nagu millist raskust tool kannatab
-----------------
kas kaubale kehtib garantii?
kehtib kui toode on kasutamata
https://www.siumiu.ee/kkk/
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2020 14:53:15 vasta tsitaadiga

Kuna Inglismaalt Leap V1 tellimine läks vett vedama (ei taha nüüd uue aasta tõttu makse laduda siin 100 euro eest otsa), siis käisin eile Interas Steelcase Leap'i ja Gesture'i proovimas. Ei ole midagi öelda - väga mugavad ja kvaliteetselt kokku pandud toolid ning kui rahas küsimust poleks, siis saab päris palju seal oma maitse järgi ka kujundada.

Samas enda proovimiste põhjal ütleks, et:
a) Leapil oli parem põhi ja kallutussüsteem, kus põhi liigub ette kui seljatuge alla lased ning Leapi painduv istmeserv oli samuti mugav, samas peatugi tundus suht mõttetu ning ülaselga väga ei toetanud (olen 183cm pikk). Alaselja tugi oli jällegi väga mõnus.
b) Gesture toolil on parem/uhkem käetugede regullimise süsteem ning väga mõnus seljatugi, mis liigub kenasti kaasa kehaga ning ka parem peatugi (lisa) kuid istme osas tundsin kohe puudust sellest Leapil olnud nihkumise süsteemist.

Ehk siis minu jaoks oleks ideaalne tool Leapi istmega ning Gesture selja-ja käetugedega.

Kolmas tool, mida täna proovisin, oli aga naabrimehe Secretlab Titan Softweave kangaga. Tool on tal ca 1,5a kasutuses olnud ehk siis on juba "vatti saanud" töötundide mõttes. Mis siis meeldis ja ei meeldinud:
+ seljatugi üldise keha toetamise mõttes oli minu arust parem, eriti just ülaosa toe poolest
+ kaelapadi ja peatugi olid nii püsti kui kaldes mugavad ja kuigi neid ei saa liigutada, siis jäi nagu asi õigele kohale. Steelcase toolidel andis küll peatuge sättida, aga päris heaks ei saanudki ning kui püsti oli hea, siis oli kaldes jälle paigast ja vastupidi
+ 4D käetoed + lukustuvad korralikult ning minule olid piisavalt mugava kuju ja pehmusega
+ veits jäik istmepadi mulle meeldis, lisaks on sügavuse poolest minu jalgadele asi paras
+ istme kõrgus päris suures ulatuses regullitav, enda jaoks saan siuksesse "jalad ette lebotamise" madalale asendile ka panna
+ kiigesüsteem töötab mõnusalt, ei nagisenud ning lukustatav
+ tool paistab üldiselt kvaliteetselt tehtud olevat, ei nagise ega ragise kallutades/kõigutades

-/+ hind. 444 eurot on racing tooli kohta kallis, aga asi tundub korraliku koostega ka olevat ning kuigi ma saaks tööandja kaudu Steelcase'i toolidele suht suure sooduka, siis on Titan ikka ca 2x odavam, aga mitte 2x halvem (vähemalt minu maitsele/kehale)
-/+ alaselja poolest on Leap ja Gesture kindlasti suurema kumeruse peale timmitavad ning Titan on ütleme, siis "OK", samas on tunda/näha, et see regullimise rullik, seal ikka tooli kuju muudab, mitte ei keeruta seda niisama
-/+ käetugedel on iga suuna regullimiseks oma nupp, Gesture nt käis kõik ühe nupuga, samas kokkuvõttes regullimata selle tõttu ei jää

- kerged loksud käetugedes, aga otseselt ei häiri kui käsi juba paigas kuid Steelcase tasemel päris pole
- istmepadi on seal kus ta on ja kuskile ei liigu, ehk siis kellele sobib ja kellele mitte

Igatahes Titani tellimus läks sisse, loodetavasti on igapäevaselt ka mugav. Naabrimees ja üks teine sõber on enda isenditega igatahes rahul, ehk olen mina ka. Olnuks Leap ja Gesture hübriid olemas, siis võinuks ka selle topelt hinna maksta, aga eraldi võttes ei tundunud kumbki 2x parem Titanist.

Parim iste pikalt istumiseks on seni ikka mu endises BMW E91 olnud tekstiilist regullitava selja- ja külgtugedega sportiste icon_smile.gif Kahju, et seda arvutitooliks ei saa.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2020 16:22:04 vasta tsitaadiga

Lotharius, piisavalt tahta, siis saab ka seda bemmi istet, vb. isegi Steelcase-i hinnatasemel icon_lol.gif

Steelcase-i osas suht nõus, nad võiks modulaarse platvormina pakkuda asja.
Samas hind on muarust meil siin overkill..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2020 17:26:13 vasta tsitaadiga

Käisin täna proovisin Ikea Markuse ka ära, 130€ eest tundub tooli olevat küll. Muidugi tööl oleva tooliga ei võrdle, Markusel tundused olevat mingid kindlad vahemikud, kuhu saab näiteks seljatoe kallet lukustada.
Aga selle 50€ Apolloga on ikka päris suur vahe. Rattad tundusid ainult kahtlaselt odavad ja tool kolises kuidagi seal lükates. Samas mida 130€ eest ikka tahad. icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 09:10:52 vasta tsitaadiga

Pärast pikemat pausi on JÄRVFJÄLLET taas müügil. Hetkel ainult musta tekstiiliga saadaval. Tellisin ära just: https://www.ikea.ee/et/products/kodukontor/tooruumi-istmete-valik/kontoritoolid/jarvfjallet-kaetugedega-kontoritool-tumehall-must-spr-99275632

Mis nupud rataste asemele alla panna ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 14:56:19 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Pärast pikemat pausi on JÄRVFJÄLLET taas müügil. Hetkel ainult musta tekstiiliga saadaval. Tellisin ära just: https://www.ikea.ee/et/products/kodukontor/tooruumi-istmete-valik/kontoritoolid/jarvfjallet-kaetugedega-kontoritool-tumehall-must-spr-99275632

Mis nupud rataste asemele alla panna ?


Jälle otsas, ma ise tellisin Markuse eile õhtul. Järvfjalletit ei julgenud laiade õlgade pärast võtta, selle peal ei ole istunud ka. Ilmselt tagastusvõimalus ka kui Markus ikkagi ei peaks meeldima, siis äkki seda Järvfjälletit proovima.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 15:46:50 vasta tsitaadiga

Otsas jah...ju tuli liiga vähe icon_biggrin.gif

Olen püüdnud otsida taldmikke rataste asemele, aga ei leia meilt midagi...peaksid minema 10mm läbimõõduga.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 10:16:40 vasta tsitaadiga

Keegi Aeronile häid rattaid soovitab?
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 10:47:50 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Keegi Aeronile häid rattaid soovitab?

ot:
Milleks sulle rattaid. Jalad ju olemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 10:58:17 vasta tsitaadiga

amusing.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 11:08:10 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Keegi Aeronile häid rattaid soovitab?

vaibale või parketile? ma ise kasutan parketil selliseid https://www.designcabinet.biz/office-furniture/floor-casters/682/hard-floor-casters-suitable-for-all-herman-miller-office-chairs-set-of-5
väga mõnusalt ja vaikselt veerevad.

vaibale sobib pigem https://www.designcabinet.biz/soft-floor-casters-herman-miller
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 11:12:27 vasta tsitaadiga

Parketile. Eestis ei ole midagi? Saaks ehk rutem kätte...
Aitäh soovituse eest, panen kõrvale.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2021 16:23:20 vasta tsitaadiga

Aeron, https://www.home4you.ee/et/toolide-lisavarustus/
https://laomaailm.ee/toode/kummiratas-toolile-o-50-mm/ jne. Saan aru, et tifti diameeter on oluline, muidu on need kinnitused universaalsed vist kõigil toolidel?

Kas amorte on ka eraldi kuskil müüa? Kas paremad amordid oleks üldse gaasiga äkki? Suutsin 2a poisiga koos istudes amordis vist midagi ära lõhkuda juba, mingitel hetkedel vajub alla ära icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2021 17:14:46 vasta tsitaadiga

Tehismaterjalist tool ning staatiline elekter - keegi veel sama probleemi otsas olnud?
Lugesin, et õhuniiskuse tõstmisest võiks abi olla. Samas, eelmise tooliga, samuti tehismaterjalist, probleemi ei tundnud. Praegu käib aga näiteks või lähedal asuvatest kõlaritest korralik "praks" läbi, kui toolist tõusta.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2021 20:18:51 vasta tsitaadiga

Killer85, Võiks ka hullem olla:

Link


On sul vaiba peal tool äkki?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 08.01.2021 22:56:37 vasta tsitaadiga

Asterix kirjutas:
Kas keegi on kasutanud Nordhold 8606 tooli, mida sellest arvata, kas tasub osta 100 euro eest?
https://www.siumiu.ee/toode/kontoritool-8606/

Käisin kohapeal seda tooli vaatamas/proovimas, tool toodud müüja sõnul Poolast ja valmistatud tõenäoliselt Hiinas. Käetoed ja peatugi on valmistatud plastmassist, jalaosa metallist, rattad plastmassist. Peatoe reguleerimine on pehmelt öeldes plastmassist icon_biggrin.gif ja käetoed logisevad/painduvad parasjagu. Reguleerimisvõimalused on samas head, muuhulgas saab nt tervet seljaosa põhja suhtes tõsta/langetada. Garantii puudub.

Sai käidud Ikeas Markust ka proovimas, 130 euro eest on see ilmselgelt parem tool - ei mingisuguseid naginaid ega logisevaid osi, käetoed ja jalaosa on metallist.
Manus

Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2021 23:14:59 vasta tsitaadiga

Asterix kirjutas:
Asterix kirjutas:
Kas keegi on kasutanud Nordhold 8606 tooli, mida sellest arvata, kas tasub osta 100 euro eest?
https://www.siumiu.ee/toode/kontoritool-8606/

Käisin kohapeal seda tooli vaatamas/proovimas, tool toodud müüja sõnul Poolast ja valmistatud tõenäoliselt Hiinas. Käetoed ja peatugi on valmistatud plastmassist, jalaosa metallist, rattad plastmassist. Peatoe reguleerimine on pehmelt öeldes plastmassist icon_biggrin.gif ja käetoed logisevad/painduvad parasjagu. Reguleerimisvõimalused on samas head, muuhulgas saab nt tervet seljaosa põhja suhtes tõsta/langetada. Garantii puudub.

Sai käidud Ikeas Markust ka proovimas, 130 euro eest on see ilmselgelt parem tool - ei mingisuguseid naginaid ega logisevaid osi, käetoed ja jalaosa on metallist.


Minu meelest Ikea Markus küll logises, lükkasin seda korraks seal põranda peal edasi tagasi, siis kolises üsna viisakalt. Samas ise tellisin ka Markuse - 129€ eest ilmselt pole sellele ühtegi vastast. Pühapäevaks lubati tarnida, eks näis.
Kui Markus ei sobi, siis ilmselt Järvfjällen ja kui see ka ei meeldi, siis tõstame budgetit mõni sada ja vaatame mis siis vastu vaatab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 10:31:13 vasta tsitaadiga

IKEA JÄRVFJÄLLET nüüd peffi all paar päeva olnud ja ei oska ühtki paha sõna öelda või olen ma lihtsalt vähenõudlik icon_biggrin.gif Meeldivalt saab enda järgi kohendada. Suureks plussiks pean õhulist seljatuge, mis ei aja higistama. Lisaks nimme tugi, mida saab regullida, see mulle meeldib, sest selg nõrk koht (pikkust 195cm ja kaal 97 kg). Ainuke miinus pool vana tooliga on, et käetoed võiksid olla uuel toolil kõrgemad ja pikemad. Olin harjunud, et käed olid kergelt kõverdatud kui küünarnukid oli käetoe peal. Aga see pole muidugi midagi uut, netist leiab, kuidas on vahetatud olemasolevad käetoed uute vastu.
Rattad võtsin alt ära ning panin hetkel vildid alla kuni Amazon-st nupukesed tulevad: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08HRWVTNH/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 23:44:12 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
IKEA JÄRVFJÄLLET nüüd peffi all paar päeva olnud ja ei oska ühtki paha sõna öelda või olen ma lihtsalt vähenõudlik icon_biggrin.gif Meeldivalt saab enda järgi kohendada. Suureks plussiks pean õhulist seljatuge, mis ei aja higistama. Lisaks nimme tugi, mida saab regullida, see mulle meeldib, sest selg nõrk koht (pikkust 195cm ja kaal 97 kg). Ainuke miinus pool vana tooliga on, et käetoed võiksid olla uuel toolil kõrgemad ja pikemad. Olin harjunud, et käed olid kergelt kõverdatud kui küünarnukid oli käetoe peal. Aga see pole muidugi midagi uut, netist leiab, kuidas on vahetatud olemasolevad käetoed uute vastu.
Rattad võtsin alt ära ning panin hetkel vildid alla kuni Amazon-st nupukesed tulevad: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08HRWVTNH/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1


Mis päeval tellisid? Ma ise tellisin teisipäeval Markuse ja pole siiani ei kipu ega kõppu icon_lol.gif

Käetoed on jah modifitseeritavad vist nendel, vajadusel saab "tuunida". Ise ei ole käetugedest kunagi puudust tundud, tööl on täitsa regullitavad käetoed aga käed alati laua peal.

E: Helistati ja sain ka kätte. Selle osas huvitav, et kell 19 saadeti sõnum, et tellimusega läheb veel 3 päeva aega ja 1,5h hiljem saadeti sõnum, et tulge enda tellimusele järgi.
Hetkel nüüd 5 minutit istunud, esmamulje tegelt kõige parem ei ole, annan veel toolile paar päeva aega, enne kui mõtlen mis edasi saab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 14:51:21 vasta tsitaadiga

6a pidas vana tool vastu, nüüd oleks uut vaja.
Vana oli ca400eur tool, istus ilusti, mugav, aga pole enam saada ja prooviks midagi muud

HM Celle või HM Mirra 2 äkki? Keegi neist teab ka midagi?

Kuskil 800-1000euro kanti tuleksid need, oleneb lisadest ja confist.
Tundub natuke parem ost kui 450-650 euroga "noname ergonoomiline kontoritool" mis tuleb 2a garantiiga.

Aeronit ärge soovitage, ei sobi üldse ja pole väga mugav endale

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 15:17:30 vasta tsitaadiga

hans, HM soovitan salongi proovima minna. Ja siis nt. kohe ka Seisukis käia, samuti kohapeal proovida. Steelcase jääb ka HM ligidale kohe Tallinnas.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 15:23:44 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
6a pidas vana tool vastu, nüüd oleks uut vaja.
Vana oli ca400eur tool, istus ilusti, mugav, aga pole enam saada ja prooviks midagi muud

HM Celle või HM Mirra 2 äkki? Keegi neist teab ka midagi?

Kuskil 800-1000euro kanti tuleksid need, oleneb lisadest ja confist.
Tundub natuke parem ost kui 450-650 euroga "noname ergonoomiline kontoritool" mis tuleb 2a garantiiga.

Aeronit ärge soovitage, ei sobi üldse ja pole väga mugav endale


üks HM Embody müügis HV-s: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=794018
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 15:48:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
hans, HM soovitan salongi proovima minna. Ja siis nt. kohe ka Seisukis käia, samuti kohapeal proovida. Steelcase jääb ka HM ligidale kohe Tallinnas.


Plaan oli jah kindlasti proovima minna kui nakatumisnumbrid veel natuke langevad

Steelcase thumbs_up.gif
Ei teadnudki, et nad ka Tallinnas esindatud on, neid uurib siis ka kindlasti

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 21:45:21 vasta tsitaadiga

hans, Steelcase-i osas: https://intera.ee/kaubamargid/category/78-steelcase

Nakatanute numbrite osas tasub vaadata positiivseid testide hulgast, üpris stabiilsed numbrid.
Samas suures salongis või seal väikses HM-igi putkas vast hullu pole kui okei mask ees.
Agajah, kui kiiret pole, siis mõistlik oodata ikkagi.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 23:21:55 vasta tsitaadiga

Käisin ise Interas mõned nädalad tagasi, peale minu oli seal ainult teenindaja ca tunni jooksul. Pakuti ka varianti, et kui tahta pikemalt istuda ja katsetada, siis võib vabalt läpaka kaasa võtta ja eraldatakse nurk, kus tööd teha.

Toolid head ja mugavad, aga tavahinnaga on Gesture ca 1500, Leap 1300 kui mälu ei peta. Lisadega annab muidugi hinda üles ajada. Ise oleks tööandja soodukaga saanud ca kolmandiku alla, aga veits too much oli ikkagi.

Lõpuks soetatud Secretlab Titaniga olen üpriski rahul, aga väike tootmisdefekt ka leidub - nimelt on küljetoed erineva nurga all, samas istumist ei sega, pole veel nii jurakas, et keha vastu puutuks icon_smile.gif Vb proovin millaski garantii korras rekla teha.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 15:10:33 vasta tsitaadiga

Kui keegi mulle Gesturei-st kolmandiku alla saab, siis kirjutage privasse - mul jäi asi hinna taha puhtalt icon_lol.gif

EDIT: kel Spinelly vastu huvi, siis vb. musta värvi pehme istumisega mõned kuud vana ideaalses seisukorras ja täiskomplektne vabaneb. Saab ka arvega, ent KM vaba arve...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2021 18:16:56 vasta tsitaadiga

mis hinnaga see gesture seal poes?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 17:21:48 vasta tsitaadiga

Keegi hiljuti laduses ka käinud on? Lehte nad vist väga tihti ei uuenda, tükk aega täpselt sama kraam seal olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 20:50:09 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, letikas veits üle 1400€ icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 23:48:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi omale enda selja järgi tehtud tooli ka ostnud?
https://back-shop.com/the-back-shop-patented-spinal-measuring-system/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2021 14:07:10 vasta tsitaadiga

Keegi Secretlabs Titan kohta oskab kommentaari anda? Tahaks ca 400€ tooli, mis oleks mugav ja mida saaks vähemalt 50 kraadi taha lasta, filmide vaatamiseks. L33T Pro Comfort on ka silmis olnud, aga see ilmselt ei kannata kriitikat.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2021 14:27:09 vasta tsitaadiga

Tegelt ka, et kõik need gaming chairid on ühesugused minimaalsete muudatustega kangas, jalatoes, alaselja padjas.
Selle tooli toorik on mingi 50-75 eurot, sinna pannakse kleepsud peale või kallim kangas ja mitusada % katet lihtsalt.
Need ei ole ergonoomilised, isegi kui nad on kavaliteetsed. 4D armrestid ja kõik muud buzzwordid on täielik BS.
Kogu see segment toole on lihtsalt mingi idiootne trend.
Mine istu Aatriumis nt 10s eri toolis ja ma luban sulle, et silmad kinni proovides, sa mitte kunag ei ütle, et oh, see gaming chair oli täiega mugav vs need normaalse kvaliteediga kontoritoolid.

Peaks selle lingi panema selle teema esimesse posti vms:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2021 17:00:25 vasta tsitaadiga

pakatsui kirjutas:
Keegi Secretlabs Titan kohta oskab kommentaari anda? Tahaks ca 400€ tooli, mis oleks mugav ja mida saaks vähemalt 50 kraadi taha lasta, filmide vaatamiseks. L33T Pro Comfort on ka silmis olnud, aga see ilmselt ei kannata kriitikat.

Ma oskan Noblechairs Iconit soovitada. Jah, tegemist on "gaming" tooliga, aga tõesti on väga mugav ja kvaliteetne. Mul on olnud nüüdseks see juba üle kahe aasta, arvuti taga veedan enamuse oma vabast ajast ning see näeb ikka välja nagu uus.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pakatsui
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 21:59:21 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Tegelt ka, et kõik need gaming chairid on ühesugused minimaalsete muudatustega kangas, jalatoes, alaselja padjas.
Selle tooli toorik on mingi 50-75 eurot, sinna pannakse kleepsud peale või kallim kangas ja mitusada % katet lihtsalt.
Need ei ole ergonoomilised, isegi kui nad on kavaliteetsed. 4D armrestid ja kõik muud buzzwordid on täielik BS.
Kogu see segment toole on lihtsalt mingi idiootne trend.
Mine istu Aatriumis nt 10s eri toolis ja ma luban sulle, et silmad kinni proovides, sa mitte kunag ei ütle, et oh, see gaming chair oli täiega mugav vs need normaalse kvaliteediga kontoritoolid.

Peaks selle lingi panema selle teema esimesse posti vms:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei ole seni leidnud kontoritooli, mida saab vähemalt 50 kraadi taha lasta ja mis maksaks alla 400€. "4D" armrestid on korralikul kontoritoolil ka (vähemalt nendel, mis mul kontoris on). Olen sõbra L33T V3 toolis istunud paar minutit ja siis vähemalt tundus, et see oli mugavam, kui mul kontoris olevad ca 600-700€'sed kontoritoolid. Nii ergonoomiline see L33T muidugi ilmselgelt pole ja pikaajalist mugavust muidugi võrrelda ei oska.

Edit: Hakkasin nüüd mõtlema ja tundub, et too Spinelly on hea kandidaat. Kui ostuhetkel Järvfjället saadaval on, siis võib-olla isegi see. Peaks vist ka okei tool olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 22:21:45 vasta tsitaadiga

Kel Spinelly-t vaja, siis mul oktoobri lõpus ostetud uueväärne üle, varsti tuleb müügiteema, thumbs_up.gif

Selle raha eest on tooli küll, ise sain lõpus ideaalse peale kolitud...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shenris
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2013




sõnum 23.02.2021 00:24:54 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kel Spinelly-t vaja, siis mul oktoobri lõpus ostetud uueväärne üle, varsti tuleb müügiteema, thumbs_up.gif

Selle raha eest on tooli küll, ise sain lõpus ideaalse peale kolitud...


Mis tool sinule ideaalne?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2021 01:01:58 vasta tsitaadiga

Steelcase Gesture. Kuigi ütleks, et alguses oli peatugi harjumatu ja liikus - nüüdseks see enam probleemiks pole.

Lühikese aja kogemusena oskan miinusena välja tuua, et käetoed võiksid olla kogu liikumise suhtes fikseeritavad.

Ühtlasi võiks saada tooli konfigureerida täielikult, st. iga jupp käsitsi välja valida - värviskeemi nt. pakuvad nad teatud settidena...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karulont
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2021




sõnum 25.02.2021 19:35:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kel Spinelly-t vaja, siis mul oktoobri lõpus ostetud uueväärne üle, varsti tuleb müügiteema, thumbs_up.gif

Selle raha eest on tooli küll, ise sain lõpus ideaalse peale kolitud...


Olen huvitatud, samas ma ootaks nädala, et vaadata, kas IKEAsse JÄRVFJÄLLET-it või MARKUS-t tuleb.

Käisin Seisukis kohal, nii Spinnely kui ka võrguga Wau meeldisid.
Pärast läksin IKEAst läbi ja seal oli üks MARKUS, tundus ka OK.
IKEAst uurisin, et millal võiks juurde tulla, selgus et äkki mõni eksemplar JÄRVFJÄLLET-it tuleb esimesel märtsil või natuke pärast seda.

Arvestades, et ostan tooli pooleks aastaks, siis ei hakka Aeroni peale mõtlema ja arvan, et kui oleks võimalik IKEAst osta, siis ka ostaksin, kui aga ei tule nädala jooksul, siis lepin kallima variandiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2021 20:31:49 vasta tsitaadiga

Naerma ajab su jutu lugemine. icon_lol.gif Ja mitte sellepärast, et su jutt kuidagi veider oleks, vaid on ikka kuradi nimed leiutatud toolidele. Järvfjället, Markus, Wau, Spinnely... Mnjah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 25.02.2021 21:17:45 vasta tsitaadiga

Google tõlge:
Järv - ahm, fjället - mägi. Mägiahm? icon_biggrin.gif Või ongi kaljukass rootsi keeles järvfjället?
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 25.02.2021 21:48:05 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi juhtub hiljuti ostetud Markus üle viskama/jääma, siis võib mulle pakkuda, märtsi keskel läheb vaja.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 02.03.2021 01:45:37 vasta tsitaadiga

Tere. On ka huvi Secret Lab-i vastu. Siin mõned postitused üles keegi juba küsis. Kuid küsiks juurde, et on need office toolid, siis nii palju paremad? Office omad 400 eur eest küll ei tundu oma hinda väärt olema.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 11:07:08 vasta tsitaadiga

Ja mingi blingbling secretlab mida hiina tehasest 100€ tk ostetakse on kindlasti 400 väärt? Logic icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobbes
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 11:15:07 vasta tsitaadiga

Tere,

Mul Secret Lab Titan tool üle aasta kasutuses. Kopeerin siia ka esimesed muljed mida tol ajal siinsamas teemas jagasin:
----
Võtsin just kasutusele Secret Lab Titan black w/suede 2020 mudeli.
Kuna pole veel pikalt kasutanud, siis puhtalt esimene hinnang on, et tool on headest materjalidest ja tundub kvaliteetne.
Umbes sama hinna ja kvaliteediga saab Eestist sarnaste funktsioonidega kontoritoole. Mulle meeldis secret labsi välimus seega otsustasin selle kasuks.

Kaks pisiasja mis häirisid (üldiselt on see siiski norimine):
- Käetugede regulaatori juures on paar teravat pisikest metallist nurka. Ilmselt on võimalik oma sõrmi seal mingit pidi kriimustada.
- Metalljala haarad võiksid olla pisut kumeramate otstega. Metallist jalgadega toolile kohaselt on võimalik varbaid sinna vastu ära lüüa ja pisut rohkem kumerust oleks parem.

Muus osas ma pole veel puudusi leidnud ja ka kõige lamavamas asendis mina tooli ümber ajada ei suutnud.

Istmepadi on piisavalt ruumikas (mulle ei meeldi need racing stiilis ja ülemäära külgedelt toetavad toolid) ning integreeritud nimmetugi päris hea. Käetugede reguleerimine on paljudest kontoritoolidest parem.
Väga ei soovita seda tooli palju alla 180cm inimestele, kuna see jääb neile ilmselt pisut kõrgeks ka oma kõige madalamas asendis.

Kas ta ka ajapikku oma raha väärt on, eks näis. Hetkel olen rahul.

Soovitan vaadata seda võrdlust Omega ja Titani vahel: https://www.youtube.com/watch?v=KuDumLawukw
--

2021: Tänaseks on tool hästi vastu pidanud, väsimuse märke ei ilmuta. Seljatoe külge käiv eraldi olev padi on ainus mis on pisut katki läinud, aga see vast rohkem sellest, et lapsed on seda oma mängudes rakendanud.
Tool ise minu jaoks kõige mugavam pole, kuna esiserv on pisut kõrge ning seega jäävad jalad pikalt istudes natuke valusaks, asendi muutmine aitab. Kodus ka teine, sama hinnaklassi kontoritool, sellel ka mingid pisiasjad mis häirivad. Seega eks ideaalset tooli ongi keeruline leida.
Secret Labsi eessi mis mulle meeldib, on hea laia istumispadi. Saab vahepeal asendi muutmiseks jalad toolile risti tõsta ja on piisavalt mugav. Kitsamate toolidega on see keerulisem olnud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.