Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 171, 172, 173  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009




sõnum 16.02.2021 22:27:36 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
infarkt, ära mõtle üle. Praegu on selle kõige eesmärk endale raha teenida. Ära otsi midagi sügavamat, seda ei ole.


Mina ei mõtlegi üle. Mul on lihtsalt kahju inimestest, kes näevad krüptovaluutas maailmapäästjat.

rex kirjutas:
infarkt, kas näitad eeskuju ja tõmbad rig'id seinast? Kahtlemata on sul õigus, aga võib tuua analoogia AI otsimisega: paljud saavad aru, et see on Pandoora laeka avamine ja toob meile tõenäoliselt hukatuse, kuid valdkonnas liigub lihtsalt nii palju raha ja kuulsust, et keegi ei täi ära öelda. Ja kui keegi loobub, siis keegi läheb ikka edasi...


Ei näita. Olen sama ahne ja moraalselt väärastunud nagu iga teine. Kui elad hundikarjas, siis tuleb ka hundi moodi ulguda. Või saab sinust magus suutäis teistele huntidele. Vähemalt julgen ma seda tõsiasja iseendale tunnistada ja ei ürita oma käitumist propagandavalede taha peita. It is what it is. Üksi ei ole siin küll võimalik midagi muuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 16.02.2021 22:36:41 vasta tsitaadiga

vaatan neid kaevurite müügiteemasid ja taaskord tuleb nentida vana tõde: Kullapalaviku ajal saab rikkaks see tüüp kes labidaid müüb icon_smile.gif
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 00:21:17 vasta tsitaadiga

Nii on, samas küüntega kraapides kaugele ei jõua ja seda, kui paks kullasoon parajasti ette satub, ei oska ette keegi ennustada...

See toob meid jälle sinnani, et kaevuril oleks mõistlik saak jooksvalt rahaks teha, mitte digimündi ülimat turutippu ootama jääda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.02.2021 00:34:36 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
vaatan neid kaevurite müügiteemasid ja taaskord tuleb nentida vana tõde: Kullapalaviku ajal saab rikkaks see tüüp kes labidaid müüb icon_smile.gif

Või see kes ostab mineri ja kaevab sellega 2-3a. ilma hindu vaatamata. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki


viimati muutis G80 18.02.2021 01:14:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 17.02.2021 09:35:44 vasta tsitaadiga

see on teine variant jah icon_smile.gif btw kena miner oli sul see mis müügiks läks. Lust silmale vaadata kohe thumbs_up.gif
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 17.02.2021 10:28:15 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
vaatan neid kaevurite müügiteemasid ja taaskord tuleb nentida vana tõde: Kullapalaviku ajal saab rikkaks see tüüp kes labidaid müüb icon_smile.gif


Ei tea midagi... arvan et ETH-il on veel positiivseid üllatusi varuks icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 17.02.2021 10:30:01 vasta tsitaadiga

eino ma ise ostsin/tekitasin ka paar labidat jah... eks näis mis toimub. ja kuna müügiteemasid pole ju ilus solkida OT'ga siis kogu üldise labidateema arutelu võiks ju siin olla.
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandert8
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2013




sõnum 17.02.2021 12:10:15 vasta tsitaadiga

4gb kaartide jaoks on ravencoin hetkel päris hea alternatiiv. 6 rx 570 kaarti kaevab ja päevas tuleb mingi natuke üle 8 daala.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 12:12:08 vasta tsitaadiga

sandert8 kirjutas:
4gb kaartide jaoks on ravencoin hetkel päris hea alternatiiv. 6 rx 570 kaarti kaevab ja päevas tuleb mingi natuke üle 8 daala.


EHk siis 6.5 eur kanti. Elektri alla kulub 2.5 eur. Neto - 4 eur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandert8
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2013




sõnum 17.02.2021 13:12:42 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
sandert8 kirjutas:
4gb kaartide jaoks on ravencoin hetkel päris hea alternatiiv. 6 rx 570 kaarti kaevab ja päevas tuleb mingi natuke üle 8 daala.


EHk siis 6.5 eur kanti. Elektri alla kulub 2.5 eur. Neto - 4 eur.


See ongi juba puhas kasu, vähemalt whattomine lehe järgi ja enda arvestuse järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 17.02.2021 14:16:20 vasta tsitaadiga

sandert8 kirjutas:
4gb kaartide jaoks on ravencoin hetkel päris hea alternatiiv. 6 rx 570 kaarti kaevab ja päevas tuleb mingi natuke üle 8 daala.


Alla 100 €-se kaardi kohta 1 €/päevas RVN-ga (ja veel külmal ajal) pole üldse paha thumbs_up.gif
Peab ka vist varsti ETH-i pealt ümber kolima, hetkel veel 12,5 riseriga ja 27.5 MH/s otse 16x siinides kasumlikum.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandert8
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2013




sõnum 17.02.2021 14:48:38 vasta tsitaadiga

Raveniga on ainuke miinus, et kuumutab core rohkem, aga samas mälu saab vähem koormust. Talvel muidugi ongi tasuta soojus hea icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 15:09:22 vasta tsitaadiga

Uuriks kas keegi siit on kasutanud neid PCIE 4x splittereid USB riserite jaoks? Kas tomivad nii nagu reklaamitud? Mul kaarte aga tuleb juurde ja toide nagu lubaks ka veel mõne sappa visata, aga kuramuse pcie slotid plaadil otsas.
Interveebist leidnud kofliktset infot, mõni väidab töötab muretult, teised väidavad, et ainult kui kaartide mälud klapivad jms.


_________________
Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 15:41:52 vasta tsitaadiga

Admiral, ei toimi muretult. Aga nagu kirjutasid mu teemasse, mida mina ka kaevandamisest tean. Telli aga.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 15:59:56 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Admiral, ei toimi muretult. Aga nagu kirjutasid mu teemasse, mida mina ka kaevandamisest tean. Telli aga.


Ma hea meelega tsiteeriks siia mida ma täpselt kirjutasin aga paraku tsensuurimasinad on sealt üle käinud. Ma väitsin vastupidist, et sa võiksid omajagu teada. Sealjuures siis küsiks siin õiges teemas üle, et kas riserite SATAga toitmine on OK?

_________________
Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 16:09:51 vasta tsitaadiga

Admiral, jah on OK. Oleneb, mitu kaarti sata otsa istutad. Kaks per kaabel on täitsa turvaline.

viimati muutis yerba 17.02.2021 16:11:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.02.2021 16:10:36 vasta tsitaadiga

Enamus kaartide jaoks küll. Satast peaks 54w läbi tulema, kaardid võivad tarbida kuni 75w läbi pcie.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 16:49:04 vasta tsitaadiga

Ma kaabli pärast ei muretsekski, pigem nende connectorite pärast mis vist 4.5A läbi lasevad ohutult. Ega ma tulnudki pori loopima, mind reaalselt huvitab kas kellelgi on õnnestunud mõõta palju erinevad kaardid läbi PCIE toidet küsivad? Standard ütleb küll max 75W mille piiresse tootja peaks teoreetiliselt jääma, kui RX 4 seeria välja tuli siis alguses ei suutnud RX 480 isegi sellest 75W standardist kinni pidada, see parandati tagantjärgi driveritega ära. Igatahes kui kellelgi on infot või allikat selle kohta palju mis kaardid PCIe toidet tarbivad oleks tõsiselt huvitatud, sätiks ka oma riserid ideaalis nii, et molexi toitel oleks kaardid mis riserist pigem vähem särtsu tahavad.


Yerba: Mis sinu kogemused selle splitteriga? Tellimise osas pole enam midagi teha, kaugelt hiinamaalt sai juba nädalake tagasi testiks üks tellitud, aga kurat teab millal see saabub.

_________________
Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.02.2021 16:53:20 vasta tsitaadiga

Ma proovisin üht arvutitargast ostetud sata splitterit. Juhtmed läksid enne soojaks kui connector icon_biggrin.gif

viimati muutis Janis 17.02.2021 16:54:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 16:53:56 vasta tsitaadiga

Admiral, Esimene RX480 oli kehv lihtsalt selle pärast, et tal oli 6-pin PCIe pistik. Järgmised paranesid tunduvalt, omades 8-pin PCIed. See esimene RX480 oli õnnetu ja teda üle ühe riseri peale ei pannud.
Splitter ei tööta korralikult. Muud midagi.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 18:33:08 vasta tsitaadiga

Polarised kõik mis ma mõõtnud olen siis võtavad 5-6A riserist, mõni isegi rohkem kui 6/8pinist. Võimsamad kaardidi pitme pcie otsaga võtavad vähem, 2-3A, neid võib mitu ühe juhtme otsa panna.

Sata jaoks on parem kui on riser millel pole 6pin pesa, muidu tehakse kõik 12V pealt ja kogu koormus ühe klemmi taga.

Splitterid on 50-60, kui bios ära tunneb siis töötab. Aga kõik pesad k.a. emaplaadil ei pruugi korraga toimida. Nt paned 3x splitteri aga saad kokku 1 pesa juurde. Võimalusel vältida.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 19:02:43 vasta tsitaadiga

SATA toide ja molex tulevad ju samast 6-pin modulaarse pesast, mis amprite erinevusest te räägite? Kerge kontaktide taluvuse vahe ehk on ja ma pakuks, et pigem molex'i kasuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 19:44:43 vasta tsitaadiga

Amprite erinevus tuleb riseri disainist, sõltub kas 3.3V tehakse 5 või 12V pealt. Kui on 6pin kontakt olemas siis jäetakse 5V kasutamata ja kogu vool käib ka sata ja molexi otsast üle 12V pini.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.02.2021 01:18:15 vasta tsitaadiga

Täna siis läks selline iludus minu juurest parematele rohumaadele.


_________________
Ära siia kliki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Admiral
HV kasutaja
Admiral

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2021 11:04:26 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
SATA toide ja molex tulevad ju samast 6-pin modulaarse pesast, mis amprite erinevusest te räägite? Kerge kontaktide taluvuse vahe ehk on ja ma pakuks, et pigem molex'i kasuks.

See kerge vahe on ca 2x rohkem nende kontaktide puhul. Molex kontaktide tootjaid erinevaid, aga uuemad peaks vist kõik miski 11-13A kannatama.

_________________
Our comforting conviction that the world makes sense rests on a secure foundation:
our almost unlimited ability to ignore our ignorance.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 171, 172, 173  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.