Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 572, 573, 574 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.01.2021 19:27:38 vasta tsitaadiga

Misasja sa ajad? 22 minutit? Meil on olnud maksimaalselt pool minutit ehk.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 20:44:48 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Misasja sa ajad? 22 minutit? Meil on olnud maksimaalselt pool minutit ehk.

Täpselt.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 20:46:44 vasta tsitaadiga

FastPotty, hetkel käib Global Event, inimesed mängivad 2 nädalat järjest hilisõhtuti WoT-i tiimina ja sa tahad et veel keset päeva ka keegi tavalisi klannilahinguid peaks!?
Pigem ajage oma klannis ka 15 nägu Tier X-s õhtuti kell 20 kokku ja tehke ka mõned lahingud. Mängud on garanteeritud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 17.01.2021 16:43:43 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:


P.S. Thomak, kuidas sinu WR 60,33% ka edeneb? On edusammme?


Pole praegu mänginud wot'i. Aga teeme pisut aritmeetikat. Ütlme, et ma tahaks enda WR'i tervelt ühe protsendi võrra tõsta. Jõuda 61,33% peale.
Võtame sellise realistliku võiduootuse, nagu madaltes tierides soolos 65% mingi OP tankiga.

Mänge mul praegu kontol: 58474 võiduprotsendiga 60.33
Mis tähendba, et võite on mul kontol: 35266

See teeb siis tehteks: (35266 + 0.65x) / (58474 + x) = 0.6133
Kus "x" on mängude arv mis peaks vajalik olema, et tõsta praegusel kontol WR 61,33% peale
Võrrandi oskasin teha, aga lahenda ei oska (lihtsalt ei mäleta enam kuidas käis) icon_biggrin.gif Nii, et kui laias laastus, kui sobitada sinna see umbkadune mängude arv sinna "x" asemel, siis see on ümarguselt 17000

Nii, et kokkuvõttes. Selleks, et nii suure hulga mängudega kontol 1% WR'i tõsta pead ikka päris palju mängima. Praeguse tempo juures kuluks mul ehk 5-10 a. selle peale icon_biggrin.gif
Usun, et mõistad seda miks paljude mängudega kontodel WR stabiilselt püsib icon_smile.gif Loomulikult on lihtne mõjutada üldist WR'i kontol kus on ainult paartuhat mängu.

Kes tahab selle võrrandiga mängida ja näha näiteks läbi enda konto ja WRi, siis täitsa olemas online toolid mis arvutavad: https://www.mathpapa.com/algebra-calculator.html
Täpne mängude arv oleks siis 16243, selleks, et tõsta mu kontol võiduprotsenti 1% võrra, mängides 65% WR'iga keskmiselt. BTW, kui mängiks 100% WR'iga, siis kuluks selleks ainult 1541 mängu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.01.2021 11:23:09 vasta tsitaadiga

thomak28, võime pulli pärast ju demoda, mida tähendab kui ikka tahta konkreetselt oma WRi buustida. Uued kontod, nullist, ainult platoon ja full sealclubbing? icon_biggrin.gif Vaataks siis, kas on nii, et minu max on 61% ja sul 60% icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 12:39:57 vasta tsitaadiga

Tugevamad striimerid on ennegi koos platooninud, skill4ltu & Mailand 3h WR tuli 85%. Ehk jutt mingist fikseeritud WR-st on paras BS.

Üldiselt WR on ikka suuresti enda teha - kui mängida niisama muu tegevuse kõrvalt, et ühe silmaga jälgid telekat või mõnda videot vms siis ei tule ka tulemust. Samuti mõjub WR-le hävitavalt kui mängida tanke läbisegi nii et üritad ainult päevaseid XP x2 ära teha.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2021 12:48:23 vasta tsitaadiga

thomak28, erick, bladerunner, päriselt ka, lähete selle opaka liimile või? icon_cool.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 13:14:37 vasta tsitaadiga

yerba, fake news tuleb ikka ümber lükata. icon_lol.gif

FastPotty-le tuleb muidugi selles suhtes au anda et inimene viitsib/suudab päevast-päeva ainult ühe ja sama tankiga sõita. Nagu sööks sama toitu päevast päeva...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 18.01.2021 14:01:50 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
thomak28, võime pulli pärast ju demoda, mida tähendab kui ikka tahta konkreetselt oma WRi buustida. Uued kontod, nullist, ainult platoon ja full sealclubbing? icon_biggrin.gif Vaataks siis, kas on nii, et minu max on 61% ja sul 60% icon_biggrin.gif


Ma pigem ei viitsi. Tier 1'te mängida ei viitsi. Ning kui tahad tier 6s mängida nullist accountiga, siis see eeldab mingit grindi, premm tanki või siis kulla konverti free exp'iks ja crew paddinguks..Lihtsalt liiga palju eeltööd ja jama selle peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 19.01.2021 17:18:16 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
yerba, fake news tuleb ikka ümber lükata. icon_lol.gif

FastPotty-le tuleb muidugi selles suhtes au anda et inimene viitsib/suudab päevast-päeva ainult ühe ja sama tankiga sõita. Nagu sööks sama toitu päevast päeva...


Sa kindlasti sõidad iga päev erineva autoga, elad iga päev erineva elukaaslasega, iga päev uus töökoht, iga päev uus maja jne jne.. Eksole?


Aga mul on üks ajsalikum küsimus, sealjuures täiesti siiralt tõsine huvi - kui siin on mõni arvutispets, kes on tõesti nagu spets.. Kas 240Hz kuvari (ja samuti ka suuremate pixlite arvuga) ning 144Hz ning vähemate pixlite arvuga kuvari vahet inimsilm tunnetab?
Mul on hetkel BenQ Zowie kuvar 144 Hz ja 1920X1080. 27" ja 1 ms.
Silma on aga jäänud Samsung Odyssey G7, 32", 2560X1440, 1 ms ja 240 Hz. Kas inimsilm tunnetab seda pixlite ja hertzide vahet või on see "üle võlli"?

Tänud, kui keegi viitsib konkreetselt vastata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.01.2021 15:04:33 vasta tsitaadiga

FastPotty, mitte ainult ei tunneta, vaid seal on mõõdetav efekt sihtimise täpsusele kõrgema refresh rate kasuks. Reso osas on efekt sarnane, aga mitte nii tajutav kui refresh rate. Seal tekib lihtsalt see vahe, et mida rohkemate pikslitega sihitavat tanki kujutatakse, seda täpsemini sa sellel leiduvaid weakspotte jne sihtida saad. Eriti tuntav on see siis, kui tankid on sinust kaugemal, siis ikka päris suur vahe kas tanki siluetti joonistatakse sulle 60 piksliga ekraanile või nt 90ga.


Link


Muidu mu isiklik soovitus oleks proovida Ultrawide'i, ehk 21:9 ekraanisuhtega monitori 16:9 asemel. Kes mu striime ja videosid jälginud on, teavad, et ma juba aastast 2015 21:9 peal ja minu arust see efekt on vähemalt sama suur mängus kui 60Hz pealt 120Hz peale minemine. Arusaam sellest, mis su ümber toimub, on ikka sedavõrd parem.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 20.01.2021 22:27:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, mitte ainult ei tunneta, vaid seal on mõõdetav efekt sihtimise täpsusele kõrgema refresh rate kasuks. Reso osas on efekt sarnane, aga mitte nii tajutav kui refresh rate. Seal tekib lihtsalt see vahe, et mida rohkemate pikslitega sihitavat tanki kujutatakse, seda täpsemini sa sellel leiduvaid weakspotte jne sihtida saad. Eriti tuntav on see siis, kui tankid on sinust kaugemal, siis ikka päris suur vahe kas tanki siluetti joonistatakse sulle 60 piksliga ekraanile või nt 90ga.


Link


Muidu mu isiklik soovitus oleks proovida Ultrawide'i, ehk 21:9 ekraanisuhtega monitori 16:9 asemel. Kes mu striime ja videosid jälginud on, teavad, et ma juba aastast 2015 21:9 peal ja minu arust see efekt on vähemalt sama suur mängus kui 60Hz pealt 120Hz peale minemine. Arusaam sellest, mis su ümber toimub, on ikka sedavõrd parem.


Haaa, Erick.. Just seda videot ma olen vaadanud ja sealt sai alguse ka minu kiindumus 240Hz ekraani vastu icon_smile.gif
Kusjuures, mind suht üllatab, et seal parimad mängijad teevad suht keskpärast reaktsioonikiirust, vist oli mingi 170 ms.. Humans Benhcmarkis on see mul stabiilselt 160-170ms vahel.
Aga eks mul ole 144 Hz kuvar ka hetkel, see vist natuke aitab kaasa..

Ja sinu sõnad panevad mind ikka väga tõsiselt kaaluma ekraanivahetust, Erick.. Ainus asi, mis just selle video juures kahtlema pani (overkilli mõttes), oli see, et seal professionaalsete mängijate juures ma ei näinud suurt vahet 144Hz ja 240 Hz tulemustel. 60Hz ja 144 vahe oli väga suur ja seda tunnen ma ise ka mängus. Aga 144Hz ja 240Hz juures olid vahed suht olematud..Sellepärast jäingi kahtlema.. Aga kui sa nii veendunult ütled, et vahe on sees, siis vist tuleb ikka ära osta. ja mulle meeldib see nõgus ekraan ka. Ja suurem ka icon_smile.gif Suurus ju loeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:30:23 vasta tsitaadiga

Sel juhul soovitan sul küll oma E25 kiiresti Type 5 või Mausi vastu vahetada. Suurus ju loeb. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 08:21:12 vasta tsitaadiga

Ja nagu öeldakse, et suuruspole oluline vaid see mida sa sellega teha oskad. Type 5 pole selles mängus suurt midagi teha peale vaikselt surma sõitmist. Mausiga veel kannatab natuke mängida aga mõttetud mõlemad.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.01.2021 12:44:14 vasta tsitaadiga

arny, Maus oli vahepeal peale buffi päris lahe asi, ütleks et päris nauditav mängida, eriti platoonis, aga kahjuks tal nerfiti kahur nõrgemaks mõni aeg hiljem. Nüüd on selline vaevu keskpärane taas.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 22.01.2021 15:34:42 vasta tsitaadiga

Suurus loeb, jah. Sellepärast paljud mängivadki Mausi ja Type 5 tanke. Sest millegagi tuleb ju suurust kompenseerida. UE 57-ga ju ükski "tõsiseltvõetav" mees ei mängi..

Tellisin selle 32" Odyssey G7 ära, suuresti tänu sinu julgustavale veendumusele, Erick icon_smile.gif Vaatasin veel ka Linuse G7 review ära, julgustav oli see test, kus 60 Hz, 144 Hz ja 240 Hz UFO test "jooksis" samal ekraanil ja noh.. 60 Hz on ikka täiesti jube, 144 Hz on juba väga hea, aga 240 Hz "jooksis" ikka täiesti omas klassis.. Sisuliselt veatult. Ja muidugi, oluiselt rohkem piksleid veel lisaks. Minust on saanud arvutifriik icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 14:58:05 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Suurus loeb, jah. Sellepärast paljud mängivadki Mausi ja Type 5 tanke. Sest millegagi tuleb ju suurust kompenseerida. UE 57-ga ju ükski "tõsiseltvõetav" mees ei mängi..

Tellisin selle 32" Odyssey G7 ära, suuresti tänu sinu julgustavale veendumusele, Erick icon_smile.gif Vaatasin veel ka Linuse G7 review ära, julgustav oli see test, kus 60 Hz, 144 Hz ja 240 Hz UFO test "jooksis" samal ekraanil ja noh.. 60 Hz on ikka täiesti jube, 144 Hz on juba väga hea, aga 240 Hz "jooksis" ikka täiesti omas klassis.. Sisuliselt veatult. Ja muidugi, oluiselt rohkem piksleid veel lisaks. Minust on saanud arvutifriik icon_smile.gif
Eeldan, et sellist kuvarit tellised on sul ka piisavalt hea videokaart, et FPS stabiilsena hoida kõrgema reso ja Hz juures. icon_rolleyes.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2021 15:46:15 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Suurus loeb, jah. Sellepärast paljud mängivadki Mausi ja Type 5 tanke. Sest millegagi tuleb ju suurust kompenseerida. UE 57-ga ju ükski "tõsiseltvõetav" mees ei mängi..

Tellisin selle 32" Odyssey G7 ära, suuresti tänu sinu julgustavale veendumusele, Erick icon_smile.gif Vaatasin veel ka Linuse G7 review ära, julgustav oli see test, kus 60 Hz, 144 Hz ja 240 Hz UFO test "jooksis" samal ekraanil ja noh.. 60 Hz on ikka täiesti jube, 144 Hz on juba väga hea, aga 240 Hz "jooksis" ikka täiesti omas klassis.. Sisuliselt veatult. Ja muidugi, oluiselt rohkem piksleid veel lisaks. Minust on saanud arvutifriik icon_smile.gif
Eeldan, et sellist kuvarit tellised on sul ka piisavalt hea videokaart, et FPS stabiilsena hoida kõrgema reso ja Hz juures. icon_rolleyes.gif


Tal oli maailma parim videokaart ja üldse maailma parim arvuti. Ära kahtle. Saab nüüd oma maailma parimat E25-t edasi mängida.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 19:04:21 vasta tsitaadiga

Peaks puhtalt arty peale kolima, seal piisab vast 320x200 resost ka, piisav arty täpsuse jaoks. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 29.01.2021 19:34:02 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
hannes36 kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Suurus loeb, jah. Sellepärast paljud mängivadki Mausi ja Type 5 tanke. Sest millegagi tuleb ju suurust kompenseerida. UE 57-ga ju ükski "tõsiseltvõetav" mees ei mängi..

Tellisin selle 32" Odyssey G7 ära, suuresti tänu sinu julgustavale veendumusele, Erick icon_smile.gif Vaatasin veel ka Linuse G7 review ära, julgustav oli see test, kus 60 Hz, 144 Hz ja 240 Hz UFO test "jooksis" samal ekraanil ja noh.. 60 Hz on ikka täiesti jube, 144 Hz on juba väga hea, aga 240 Hz "jooksis" ikka täiesti omas klassis.. Sisuliselt veatult. Ja muidugi, oluiselt rohkem piksleid veel lisaks. Minust on saanud arvutifriik icon_smile.gif
Eeldan, et sellist kuvarit tellised on sul ka piisavalt hea videokaart, et FPS stabiilsena hoida kõrgema reso ja Hz juures. icon_rolleyes.gif


Tal oli maailma parim videokaart ja üldse maailma parim arvuti. Ära kahtle. Saab nüüd oma maailma parimat E25-t edasi mängida.


Yerbale läks vist see suuruse asi hinge - mängib ilmselt ainult suuri tanke icon_smile.gif

WoT pakub max FPS 980, sellest suuremaid numbrit ma ei ole näinud ja mäng ise jookseb stabiilselt kuskil 400-500 FPS vahel, WoT-i ping on 10-20.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.01.2021 19:52:42 vasta tsitaadiga

On tõesti, ei jõua vist kokku lugeda neid kordi kui ta lubab, et enam siia ei kirjuta ja seda mängu ei mängi. Aga umbrohi ei hävine.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2021 11:29:33 vasta tsitaadiga

huvitav, et see teile siis nii korda läheb kui ta siia kirjutab. Nagu lasteaias kiusatakse seda kes meeldib.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 13:07:25 vasta tsitaadiga

Ei saa normaalselt mängida enam. Räme lääg tõmbab hiirele sisse. Sihik venib nagu ila. Fps stabiilne 120.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 16:41:37 vasta tsitaadiga

12-22 Veebruar on maraton 122 TM (Hiina MT)
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
• Дата анонса: 9 февраля
• ~Даты проведения: 12 — 22 февраля
• ~Возможность покупки/докупки: 12 — 25 февраля

* (~даты могут измениться!).


***********************

Sandbox 2021
Spoiler Spoiler Spoiler

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/sandbox-2021/

***************

Must turg arvatavasti 1 Aprill (info pole veel 100% täpne)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 16:54:20 vasta tsitaadiga

Selle 122 tm dpm tundub päris halb. On pointi higistada veidi selle tanki pärast?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 19:47:16 vasta tsitaadiga

https://www.kitguru.net/desktop-pc/mustafa-mahmoud/world-of-tanks-is-coming-to-steam/?fbclid=IwAR3wBcvEwweT6q7xuyoq5HQwD54MaNlCcQzfChX3A6eMYJTYns5DX-mwhpU
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2021 04:27:55 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
https://www.kitguru.net/desktop-pc/mustafa-mahmoud/world-of-tanks-is-coming-to-steam/?fbclid=IwAR3wBcvEwweT6q7xuyoq5HQwD54MaNlCcQzfChX3A6eMYJTYns5DX-mwhpU

Väike hoiatus, olemas olevat kontot steamis kasutada ei saa
tsitaat:
По словам разработчиков, World of Tanks не создавалась с прицелом на несколько ПК-платформ, поэтому использовать существующий аккаунт для входа в Steam-версию не получится — придётся открывать новый.
https://3dnews.ru/1031936/world-of-tanks-viydet-v-steam-no-sushchestvuyushchiy-akkaunt-ispolzovat-ne-poluchitsya
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 12.02.2021 00:10:17 vasta tsitaadiga

Tekkis huvi ,et kui võimsa arvutiga keegi mängib? Ise kasutan hetkel sülearvutit ja plaanis lauaarvuti ning 120hz monitor soetada, ehk oskab keegi öelda enamvähem speci, et jookseks 1440p ja 120hz/fps stabiilselt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 00:34:38 vasta tsitaadiga

Vajad midagi Ryzen 3600 + GTX 1070Ti kanti. Sellega saad 140...200FPS sõltuvalt kaardist ja actioni hulgast. Kõik "ilu" põhjas siis tuleb ca 120...160FPS.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 08:58:58 vasta tsitaadiga

näiteks mul profiili kast saab hakkama. Monitor on 1440p 144hz, mängus sama seade. Pole 120Hz proovinudki.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 12.02.2021 10:15:00 vasta tsitaadiga

Ma kasutan üldse Gedorce NOW-d mis jookseb 1st gen i7 peal ja GPU-d pole üldse eraldi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2021 21:06:33 vasta tsitaadiga

gemini, mu arust üsna lahe mõte GeForce NOW'd kasutada praegustes oludes. Üsna odavalt saad ligipääsu millelegi säärasele:

i5 9XXXX 4c/8t @ 3,5GHz
16GB RAM
RTX 2080 Super 8GB

Hind: 6 kuu eest 27.45 USD. See on ülihea diil.

Ainult küsimus - kas ping pole WoTi jaoks kuidagi liiga problemaatiline?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 15.02.2021 23:45:27 vasta tsitaadiga

Ping on ca 20-30ms. Aga selle saavutamiseks pidin kõvasti oma wifi võrku uuendama ( 300mbps incoming net ja dedicated 5GHz wifi )
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.02.2021 23:50:32 vasta tsitaadiga

gemini, mul on fiibri otsas 40ms, niiet icon_eek.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.02.2021 09:39:07 vasta tsitaadiga

erick, samas võib see olla ka ju ping GFNOW serverini kuna WoT jookseb seal ju icon_biggrin.gif Üldiselt - kannatab mängida küll GFNOW-ga.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 28.02.2021 08:37:09 vasta tsitaadiga

Malinovka mängus üks UDES 14 5 kämpis koos artyga, muidugi null dämmi. Anonüümselt sees. Pärast huvi pärast vaatasin, et mis mängija see siis on ja üllatusin: 39k mängu ja WN8 lausa 10,44. Tanke ka omajagu aga ilmselt mängib ilma monitorita seda mängu.

https://wotstats.org/stats/eu/killminister1/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 17:14:03 vasta tsitaadiga

Uuendus 1.12 homme

**********

Must turg algab homme 03.03 kell 18.00 kuni 11.03 kella 10.00 ( ja on juba läbikukkunud üritus).
Tulevad huvitavad pakkumised, aga on oksjonil ja arvatavasti alghinnaga 9000 kuni 22500 kulda ( üks nendest on WZ-111 Qilin), varuge minimaalselt 100 000-300 000 kulda et normaalselt osaleda oksjonitel.
Hõbeda eest on ainult mõned pakkumised, enamasti on kõik kulla eest .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2021 17:38:57 vasta tsitaadiga

Kes NSR tahab lugeda siis:
https://thearmoredpatrol.com/2021/03/02/black-market-2021-offers-schedule-speculated-tanks/
https://thearmoredpatrol.com/2021/03/02/update-1-12-price-changes-black-market/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2021 04:52:09 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Wow.. Siis selliste kulutustega te oma WN8 kätte saategi icon_smile.gif Ma pakun, et see on siiski nali, eksole?

Mis see minu WN8 siia puutub ? Ma ei mängi statistika pärast, olen täitsa tavaline mängija . Ja see polnud nali vaadates eelmist aastad (enamus oli kulla eest). Kas sa arvad, et WZ-111 Qilin või Т-22 ср tulevad hõbeda eest ? icon_lol.gif Kindlasti mitte, ainult kulla eest ja hinnad oksjonitel ma pakun küündivad 100k+ kanti.
Siin on midagi statistika ja WN8 armastajatele, saate sõpradega õhtuti õlle rüüpades oma WN8 mõõta .
Spoiler Spoiler Spoiler


Kogu tehnika mis peaks tulema mustale turule, järjekord võib muutuda. NB INFO POLE 100%
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 06.03.2021 18:39:34 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
FastPotty kirjutas:

Wow.. Siis selliste kulutustega te oma WN8 kätte saategi icon_smile.gif Ma pakun, et see on siiski nali, eksole?

Mis see minu WN8 siia puutub ? Ma ei mängi statistika pärast, olen täitsa tavaline mängija . Ja see polnud nali vaadates eelmist aastad (enamus oli kulla eest). Kas sa arvad, et WZ-111 Qilin või Т-22 ср tulevad hõbeda eest ? icon_lol.gif Kindlasti mitte, ainult kulla eest ja hinnad oksjonitel ma pakun küündivad 100k+ kanti.
Siin on midagi statistika ja WN8 armastajatele, saate sõpradega õhtuti õlle rüüpades oma WN8 mõõta .
Spoiler Spoiler Spoiler



Siin ma näen näen tõelist entusiasti, ja hea huumorimeel veel lisaks. Tema jaoks on ilmselgelt asi mängus, mitte rahas ega WN8 reitingus. Seda on ilus vaadata ja lugeda. edu sulle, Bunny


Kogu tehnika mis peaks tulema mustale turule, järjekord võib muutuda. NB INFO POLE 100%
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.03.2021 09:38:46 vasta tsitaadiga

Tegin selle hullu diili Black Marketis.
No et 5 kilo kulda ja siis antakse sulle üks tank varasematest diilidest. Ja kui see ei meeldi, siis saad vahetada veel nelja tanki seast. Iga järgnev tank küsib hõbedat.

Esimene mis anti oli Type 59 G. Seda ma ei tahtnud, kuuldavasti on see tank nii kõva nerfi saanud et hale kohe. Ja see kuldne ei anna ka nagu midagi juurde.
Tegin vahetuse 900 000 hõbeda eest ja pakuti Pz.Kpfw. IV hydrostat. No nii kõva närvi mul pole et nii madalates tiirudes mängida!
Järgmine vahetus 1150 000 hõbeda eest. Siis pakuti AMX 13 57 GF. Isegi mõtlesin selle peale! Aga kuna mul ELC Even olemas, siis läksin edasi.
1400 000 hõbedat ja siis tule see vene BT-SV. Masendav!
1650 000 viimane võimalus midagi saada! Tuli Caernarvon Action X. Tier 8 heavy. No see siis jäi, kuigi see ei ole päris minu mängustiili masin.

Ootasin tegelikult Foch 155`te aga noh.....

Eriliselt haige oli pakkuda seda Hydrostati ja BT-SV`d!!!!! Kurat nagu päriselt või?????
Hõbedast mul kahju polnudki, seda nagunii tiksub rohkem peale kui kulub! Aga ootasin tõesti midagi....no vähemalt midagi keskpärase premmi laadset!
Nagu mustlaselt ostaks nahktagi 90`ndate alguses Balti turult! Tõmmata saad ikka!

Black Market...My Ass!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 11:12:57 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta vist osteti Type 59G mingi 50-70k kulla eest? Nüüd jagatakse 5k eest icon_lol.gif

Ise sain sealt jama, viimase valikuna tuli ja jäi Alpine Tiger.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 11:37:32 vasta tsitaadiga

58 Mutz, IS-6B, Pz V/IV, AMX 13 57F, BT-SV

Pz V/IV läks loosi, ülejäänutele olid mul nagu paremad alternatiivid juba garaazis olemas.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 22.03.2021 16:15:04 vasta tsitaadiga

http://wotreplays.eu/site/5819900#westfield-grensu-caernarvon_action_x

päris hea tunne oli, aga 2000 base exp on jäänud ikka veel saamatuks ..

lõpus muutusin nata ülbeks ka juba .. 261 karistas ka selle eest muidugi

ps. 14 e-peenise punkti veel ja saan ka "lillaks poisiks"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 27.03.2021 18:21:52 vasta tsitaadiga

Ma olen vist väga naiivne, aga alles praegu avastasin, kuidas Skirmishi trollimine käib icon_smile.gif

Kaks-kolm suva tüüpi, ilmselt konkureerivast klannist, suvaliste nimedega, näiteks John666, tulevad mängu sisse ja ei tee mitte midagi. Upuvad ära, kukuvad kuskilt alla, lasevad mööda - ühesõnaga, trollid. Aga mitte nii, et see kohe välja paistaks. Ja vaene komandör, näiteks 9-10 kohal Skirmishis, kaotab mängu päris suurelt. Ta ise, õnnetu, ei saagi midagi aru. Teeb nendega veel paar mängu ja saab sama haledalt tünga, kaotab 5-10 kohta, isegi rohkem.

Aga mina vaatan seda kõrvalt ja kuna mul on hea mälu, siis nimed jäävad meelde. Ja see muster hakkab korduma, eriti just TOP klannide hulgas.

Minule tundub see ühtaegu nii jäle kui ka geniaalne - Skirmish ei piirdu ainult lahingutega, vaid ka sabotaažiga ja see on ju iseenesest geniaalne. Kas mitte mängu ilu ja võlu ei peitugi selles, et see ei ole nii must-valge, nagu paistab, vaid et on ka palju intelligentsemaid mängijaid? Minu arvates on see nii lihtsas mängus, nagu seda WoT on lausa kõrgpilotaaž. Ja ühtlasi saan ma ka nüüd aru, miks TOP klannid ei võta mängijaid väljast sisse - just nende trollijate tõttu. Lausa uskumatu, et WoT-is selline klannivõitlus käib..

Minul on kerge, sest mind lihtsalt kutsutakse klanni ja ma olen usaldusväärne, aga kui nii mõelda.. et teeks talle äkki tünga, ta kaotaks paar kohta..Aga milleks, nad on ju mu sõbrad ja ma ei konkureeri kellegagi. Piisab sellest heast tundest, et sa oled oodatud ja kutsutud,. teate ju küll seda tunnet, liikuda 15. kohalt 9. kohale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.03.2021 18:57:50 vasta tsitaadiga

No kui komandör nii loll on, et ei saa aru, et tal tiimis mingi troll on, siis on küll kurb icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 27.03.2021 21:29:40 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
No kui komandör nii loll on, et ei saa aru, et tal tiimis mingi troll on, siis on küll kurb icon_lol.gif


Vaata joodik, sellest ei saagi kohe aru. Küllap on sinugi meeskonnas trolle olnud - kas sa oled kurb? Arvad, et suudad nad kõik eliminireeida käigupealt?

Aga muidu on sul täiesti õigus, kuid selle vastu on ka rohi olemas.

Ma tegin ka hiljuti oma klanni (pole küll ühtegi liiget ja ei saagi olema), aga täna tegin oma esimesed paarkümmend mängu Skirmishis ja tõusin 1000 punkti pealt kuskile 1090 peale. Vist oli 18 võitu ja 3 kaotust. Suht kerge tundub see algus, arvestades, et kõik suvatomatid meeskonnas ju.. Ainuke reegel oli, et nullimängijatel meeskonnas kohta ei ole ja lapsed siis üritasid kõigest hingest.
Nali naljaks, aga 20 mängu kohta polnud ühtegi nullimängijat, Mingit emalliku ja isalikku "mine sinna ja tänna" ei olnud, see on egomaniakkidele, oli täitsa vaba mäng. Kokku vast kümme mängijat käis läbi, mendest 6 saatsid sõbrakutse icon_smile.gif

Vist oli 12 võitu järjest, mis pole algajale üldse paha tulemus. Ma usun, et inimestele tuleb anda vabadust, mitte neid sundida. Vähesed juhid mõistavad vabaduse kasutegurit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.03.2021 00:11:57 vasta tsitaadiga

Tier 6 skirmish ongi random. Tee sama tier 10s...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 15:24:59 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 02.04.2021 20:13:45 vasta tsitaadiga

Üks küsimus Skrimishi mängijatele. Olen teeninud hulga "kastikesi", ma ei tea, kuidas neid nimetada.. ressurss vms.. Mingi 25 000 kastuikest on olemas... Aga kui ma Skirmishis oma meeskonna loon (6 legionares), siis sinna õhurünnaku ikoonile klikkides tuleb teade, et mul ei ole piisavalt ressurssi õhurünnakute jaoks.. Kuidas seda ressurssi teenida, kuidas seda sinna üle kanda või milleks siis need "kastikesed" mul varutud on? Sry, blondiini värk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 572, 573, 574 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.