Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.01.2021 16:13:51 vasta tsitaadiga

OK, ma sain eelnevast aru et kinnitada tuleb justnimelt makse, samas mitmel asjal ju kohe regamisel mingit makset ei tehtagi, sisestad oma kreditka ära ja siis algab alles prooviperiood, esimene kuumakse läheb maha alles siis kui see läbi (räägib värske Prime Video klient).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2021 16:15:08 vasta tsitaadiga

CC andmete sisestamise hetkel kinnitamine toimubki. See ei ole ju mingi uus asi. See on toiminud juba aastaid täpselt nii. 1. jaanuarist lihtsalt on see kohustuslik EUs
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.01.2021 16:25:44 vasta tsitaadiga

Olen isegi netis ühekordselt makstes neid netipanga kinnitusi teinud, aga konkreetne küsimus oli ikkagi just nende kuumaksuliste osas, sest vähemalt detsembris ei tahtnud Prime Video regamisel küll mitte mingit täiendavat kinnitust, esimene kuumakse läks 7 päeva hiljem ka täiesti iseenesest maha, nüüd lihtsalt vastavat teemat nähes tuli meelde et oot, aga kuhu turvalisus jäi icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2021 16:26:53 vasta tsitaadiga

Eemalda kaart ja proovi uuesti jaanuaris?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 10:20:46 vasta tsitaadiga

Seb on jälle leiutanud ammu unustatud asja
tsitaat:

Maksete tegemine on senisest veelgi mugavam

Kuni 30-euroseid ja oma SEB kontode vahelisi makseid saate erakliendi internetipangas teha nüüd kiiremini, sest need ei vaja igakordset lisakinnitust. PIN 2 kinnitust küsitakse edaspidi aeg-ajalt turvalisuse eesmärgil.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 10:26:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Seb on jälle leiutanud ammu unustatud asja
tsitaat:

Maksete tegemine on senisest veelgi mugavam

Kuni 30-euroseid ja oma SEB kontode vahelisi makseid saate erakliendi internetipangas teha nüüd kiiremini, sest need ei vaja igakordset lisakinnitust. PIN 2 kinnitust küsitakse edaspidi aeg-ajalt turvalisuse eesmärgil.


oma SEB kontode icon_eek.gif
Selgitage maakale, miks on vaja omada mitut kontot samas pangas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.01.2021 10:35:02 vasta tsitaadiga

Oisu., rahasjade paremaks haldamiseks näitena.. On näiteks säästmise konto, või konto, millel on alati raha reservis ja kust ka näiteks liisingmaksed maha lähevad, ning igapäevakonto, millega toit, meelelahutus uued kummid ostad. Näiteks tavakonto võivad pahad välismaal kaardivargad tühjaks tõmmata, teistele kontodele aga ligipääs puudub jne.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 10:35:44 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Oisu., rahasjade paremaks haldamiseks näitena.. On näiteks säästmise konto, või konto, millel on alati raha reservis ja kust ka näiteks liisingmaksed maha lähevad, ning igapäevakonto, millega toit, meelelahutus uued kummid ostad.


Neljas pangas, kahes riigis arved. Korra nädalas loen raha. Mis pangast mis panka midagi vaja liigutada. Ei ole üle mõistuse raske, et peaks ühes pangas mitut arvet omama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.01.2021 10:40:08 vasta tsitaadiga

Aga miks sul neljas panggas üldse kontod on? Kahes pangast ei piisa või, üks eestis ja teine välisriigis.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 10:47:10 vasta tsitaadiga

Suured rahad liiguvad tal
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 11:23:56 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Suured rahad liiguvad tal

Norr naftarahasi liigutab thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 15:48:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Aga miks sul neljas panggas üldse kontod on? Kahes pangast ei piisa või, üks eestis ja teine välisriigis.


Eesti suurpangad on stagneerunud. Nõuded eluaseme laenu saamiseks muudkui muutusid. Võtsin väikepangast. Ok auto laen ühest aga ikkagi... Välismaa raha läheb välismaa panka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 16:00:36 vasta tsitaadiga

Millise intressiga väikepank eluasemelaenu annab?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 16:33:11 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Millise intressiga väikepank eluasemelaenu annab?

Keskmine X 1,5-2. Õõvastav. Toodi igasuguseid ettekäändeid, et mitte laenu anda. Ei ole eesti resident, maksud ei laeku eestisse, sissetulek ei laeku eesti arvele, omafinanseering väike (omafinanseering oli oluline summa korteri hinnast, mitte 10 ega 20 %) jne.

https://leht.postimees.ee/7149531/eesti-kodulaenude-intressid-pusivad-endiselt-euroopa-keskmisest-tublisti-korgemal
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 16:33:39 vasta tsitaadiga

Mõistlikud riskid on ju välja toodud. Aga milleks sul üldse Eestis korterit vaja on kui siin paar korda aastas käid?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 16:34:42 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mõistlikud riskid on ju välja toodud. Aga milleks sul üldse Eestis korterit vaja on kui siin paar korda aastas käid?


Lapsed äkki vajavad karantiinis olemiseks icon_rolleyes.gif Just nii praegu ongi icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 19:22:12 vasta tsitaadiga

Panin tähele jah ükspäev, ükspäev et ainult PIN 1 küsis pangalingis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 20:20:30 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
jägaja kirjutas:
Oisu., rahasjade paremaks haldamiseks näitena.. On näiteks säästmise konto, või konto, millel on alati raha reservis ja kust ka näiteks liisingmaksed maha lähevad, ning igapäevakonto, millega toit, meelelahutus uued kummid ostad.


Neljas pangas, kahes riigis arved. Korra nädalas loen raha. Mis pangast mis panka midagi vaja liigutada. Ei ole üle mõistuse raske, et peaks ühes pangas mitut arvet omama icon_rolleyes.gif

Kas see on mingi "naabrist parem" teema, et uhkeldama ajab? Raha kah seal on või igaühe peal 500€, milest kõiksugu teenustasusid maha tiksub (aga ikkagi mitmes pangas #flexing)?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 21:03:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Oisu. kirjutas:
jägaja kirjutas:
Oisu., rahasjade paremaks haldamiseks näitena.. On näiteks säästmise konto, või konto, millel on alati raha reservis ja kust ka näiteks liisingmaksed maha lähevad, ning igapäevakonto, millega toit, meelelahutus uued kummid ostad.


Neljas pangas, kahes riigis arved. Korra nädalas loen raha. Mis pangast mis panka midagi vaja liigutada. Ei ole üle mõistuse raske, et peaks ühes pangas mitut arvet omama icon_rolleyes.gif

Kas see on mingi "naabrist parem" teema, et uhkeldama ajab? Raha kah seal on või igaühe peal 500€, milest kõiksugu teenustasusid maha tiksub (aga ikkagi mitmes pangas #flexing)?

Kõik naabrid näevad jah mis kus kui palju icon_lol.gif
Mis need teenustasud on icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 09:36:13 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel swedi äpiga viipemakse streigib?
Kassa väljastab paberi: 104 - makse ei läinud läbi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 31.01.2021 11:33:00 vasta tsitaadiga

Kas on eestis veel mõni pank, kus VISA krediitkaarti saab?
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2021 12:28:39 vasta tsitaadiga

Swedbankil peaks olema, vaba tagasimaksega krediitkaart, ilmselt peab taotlust tehes eraldi küsima antud kaarditüüpi kuna by default väljastavd kõik mastercard tüüpi kaarte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2021 12:34:05 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Kas on eestis veel mõni pank, kus VISA krediitkaarti saab?


Luminor läks Visale üle.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2021 12:47:48 vasta tsitaadiga

Indrek67 kirjutas:
Swedbankil peaks olema, vaba tagasimaksega krediitkaart, ilmselt peab taotlust tehes eraldi küsima antud kaarditüüpi kuna by default väljastavd kõik mastercard tüüpi kaarte.


Ei saa ka seda enam ja Isegi platinum on neil nüüd MC.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 16:50:05 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
Kas on eestis veel mõni pank, kus VISA krediitkaarti saab?


Luminor läks Visale üle.


Jep. Luminor on täislaks VISA peale kesksüsteemi vahetust eelmise aasta musta reede ajal.
Nii deebetid kui krediitkaardid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 16:54:35 vasta tsitaadiga

Kas on mingi reaalne põhjus ka miks VISA eelistada või VISA vs. MC on pigem see teema kumma logo subjektiivselt rohkem meeldib? Maksta saab ju mõlemaga ilusti, ma isiklikult pole veel näinud ei päris poodi ega e-poodi, mis neist ainult ühte tunnistaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2021 17:01:32 vasta tsitaadiga

napoleon, reisi maailmas - siis näed, et on riike kus ainult ühte aktsepteeritakse ja/või sama riigi sees eri kaupmehed aktsepteerivad eri provideri kaarte.

Kuigi eks see pigem kaduv nähtus ole.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.02.2021 17:02:40 vasta tsitaadiga

Kunagi Sri-Lankal oligi kamm, et ei saanud MC-ga mingi valemiga raha välja võtta.
Õnneks kaasasoleva teise VISA kaardiga sai kätte.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 17:08:28 vasta tsitaadiga

Töökaaslane käib Norras tihti ja tal on seal maksmiseks spetsiaalselt Visa krediitkaart tehtud. Et on poode, kus saab Masteriga ka maksta, aga paljudes jällegi ei saa. Ehk kasutaja oisu teab täpsemalt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 17:15:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kunagi Sri-Lankal oligi kamm, et ei saanud MC-ga mingi valemiga raha välja võtta.
Õnneks kaasasoleva teise VISA kaardiga sai kätte.


Mul oli Itaalias sama kogemus kunagi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 18:37:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas on mingi reaalne põhjus ka miks VISA eelistada

MC on vaestele

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 18:41:55 vasta tsitaadiga

Tavaline VISA pole ju kallim kui tavaline MC. Igasugused kuld-, platinum- ja krt teab mis veel kaardid on teine teema, aga nendest suuremat tolku pole ju just väga palju ei reisi, Eestis mõnes üksikus kohas mingi pisikese sooduka ehk annavad, aga panga teenustasu nullib selle võidu ära.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 19:02:46 vasta tsitaadiga

Missuguses pangas kõige madalam intress kodulaenu võttes?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 19:09:29 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Töökaaslane käib Norras tihti ja tal on seal maksmiseks spetsiaalselt Visa krediitkaart tehtud. Et on poode, kus saab Masteriga ka maksta, aga paljudes jällegi ei saa. Ehk kasutaja oisu teab täpsemalt. icon_rolleyes.gif
Ka päris mitmeid kordi seal käinud aga pole veel ette tulnud, et mastercardiga maksta ei saaks icon_eek.gif
Võibolla kui mastercard on ka krediit? Deebetiga nagu pole kuulnud...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 20:04:23 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Missuguses pangas kõige madalam intress kodulaenu võttes?

Mina sain Luminorist parima pakkumise jõulude eel, aga eks see kõik ole personaalne
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2021 12:21:28 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608094831/swedbank-viib-baltikumi-juhtimise-latti
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 13:55:01 vasta tsitaadiga

Oi saldejumps
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 14:19:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1608094831/swedbank-viib-baltikumi-juhtimise-latti


Kõlab selliselt, et seal saab paremini raha pesta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 14:35:37 vasta tsitaadiga

Müüvad maha
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2021 13:28:18 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/92451593/lisasid-makseselgitusse-midagi-kahtlast-ole-valmis-et-pank-votab-sinuga-uhendust
Mis selgitus oleks kõige vähem kahtlust äratav, kui ei taha avaldada mille eest maksan?
Tühjaks ei lase jätta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.02.2021 13:32:05 vasta tsitaadiga

mulle tehtud makse selgitus oli ilmselge loomapiinamine, ei küsinud keegi 10+ a tagasi.

need jänese naljad vist isegi kuskilt läbi jooksnud...

täna jah...rahapesu pole probleem, aga kõik muu on.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 13:51:31 vasta tsitaadiga

ma panen kogu aeg makse selgitusesse lihtsalt "Ülekanne", ei ole keegi küsima tulnud
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2021 13:51:45 vasta tsitaadiga

Huvitav kuda kontrollitakse, neil mingi sõnade blacklist, et kui sisaldab seal olevat sõna, siis häirekell läheb tööle?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.02.2021 13:51:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/92451593/lisasid-makseselgitusse-midagi-kahtlast-ole-valmis-et-pank-votab-sinuga-uhendust
Mis selgitus oleks kõige vähem kahtlust äratav, kui ei taha avaldada mille eest maksan?
Tühjaks ei lase jätta.


Lihtsalt raha või ülekanne toimib ka kenasti ja siiamaani ei ole filtrisse kinni jäänud. Alati võib ka krüpteeringut kasutada RHJ1Z3MgJiBPdGhlciBzZXJ2aWNlcw==
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 14:06:32 vasta tsitaadiga

Kas mõni terrorismiga tegelev rühmitus on pannud selgituseks, et "SCUD raketide ostmiseks"?

Kui ma müüks relvi ja lõhkeaineid paneksin ka lihtsalt "makse" või "ülekanne". Kahju, et kurikaelad seda ei oska ja haledalt vahele jäävad...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 14:11:57 vasta tsitaadiga

vaja ju politseisse pöörduda ja tõestada mille eest see makse tehti, kui müüja laseb üle
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 15:25:07 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
DVDRW kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/92451593/lisasid-makseselgitusse-midagi-kahtlast-ole-valmis-et-pank-votab-sinuga-uhendust
Mis selgitus oleks kõige vähem kahtlust äratav, kui ei taha avaldada mille eest maksan?
Tühjaks ei lase jätta.


Lihtsalt raha või ülekanne toimib ka kenasti ja siiamaani ei ole filtrisse kinni jäänud. Alati võib ka krüpteeringut kasutada RHJ1Z3MgJiBPdGhlciBzZXJ2aWNlcw==


ot:
Base64 ei ole krüpteering kuigi panga automaatkontrolli võib isegi ära petta


maty kirjutas:
vaja ju politseisse pöörduda ja tõestada mille eest see makse tehti, kui müüja laseb üle


Et lähed politseisse jutuga, et tellisin narkot, kaks käsigranaati ja litsi, aga lasti üle? icon_biggrin.gif
Pigem jälle üks variant ausate inimeste kottimiseks, kriminaale see ei takista kuna isegi ilma selle automaatkontrollita peaks ikka päris loll olema kui panna selgitusse "relvad&laskemoon" vms.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2021 16:05:09 vasta tsitaadiga

Pakun, et tähtsamad kriminaalid kasutavad üldse privaatkrüptoraha: Monero, Zcash, DASH, Verge or whatever.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 17:05:07 vasta tsitaadiga

Kuidagi peab see raha krüptosse ka jõudma ja samamoodi kõike ei saa krüpto eest osta.
Eks igal pangal omad meetodid, aga miks need tüüpilised "Saddam Hussein" või "AK47" maksed kinni jäävad on rohkem regulatsioonidega seoses, kus pangad on kohustatud teatud "häireid" kontrollima (a.la sanktsioonid). Kui aga sõbrale laenu andes paned selgituseks "eilse õhtu eest" ja selle peale sult küsimusi küsitakse siis tõenäoliselt oled kas sina või su sõber juba varasemalt oma makseajalooga kahtlust äratanud ja pank näeb kõrgendatud riski.
Ei saa välistada et mõni pank tõesti blacklistib kõik vähegi kahtlased sõnad ära ja siis vaatab ükshaaval makseid läbi aga sellise heategevusega (tööhõive mõttes) pangad ilmselt siiski ei tegele.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 18:54:48 vasta tsitaadiga

Ostsin kampsuni style24.ee netipoest.
Maksmine läks mingist Paysera asjast läbi.
SEB viskab sellise ette:
Spoiler Spoiler Spoiler

Punasega kriipsutasin minu jaoks imeliku sõnastuse alla.
See ikka turvaline?
Teha makset minu kontolt? Ma ikka ise tahan teha makset oma kontolt.
Nagu android juba, et pead mingeid imelike õigusi andma.


viimati muutis ykshuntka 03.02.2021 18:56:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.