Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 20:48:07 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Nii närvi ajab see, et kui tavakasutaja proovib ka ps5 saada omale poest mõistliku hinnaga, siis on ikka neid, kes saavad vist kuskilt infot saabumise kohta või elavad selle nimel, et olla kapitalist ja kahmata omal mitu koju ja müüa hingehinnaga. Täpselt nagu on of juba.

Ma mõtlesin, et mis onoffi juttu siin aetakse, aga tõesti - ONOFFi ketis on PS5 vabalt saadaval, kusjuures lausa 22%-se soodushinnaga icon_lol.gif
Kõigest 1049 eurikut. thumbs_up.gif

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aaateee
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 21:04:48 vasta tsitaadiga

animal kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Nii närvi ajab see, et kui tavakasutaja proovib ka ps5 saada omale poest mõistliku hinnaga, siis on ikka neid, kes saavad vist kuskilt infot saabumise kohta või elavad selle nimel, et olla kapitalist ja kahmata omal mitu koju ja müüa hingehinnaga. Täpselt nagu on of juba.

Ma mõtlesin, et mis onoffi juttu siin aetakse, aga tõesti - ONOFFi ketis on PS5 vabalt saadaval, kusjuures lausa 22%-se soodushinnaga icon_lol.gif
Kõigest 1049 eurikut. thumbs_up.gif


Hommikul oli OnOffis veel 1200, ehk paari päeva pärast on normaalne hind icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2021 21:20:13 vasta tsitaadiga

aaateee kirjutas:
animal kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Nii närvi ajab see, et kui tavakasutaja proovib ka ps5 saada omale poest mõistliku hinnaga, siis on ikka neid, kes saavad vist kuskilt infot saabumise kohta või elavad selle nimel, et olla kapitalist ja kahmata omal mitu koju ja müüa hingehinnaga. Täpselt nagu on of juba.

Ma mõtlesin, et mis onoffi juttu siin aetakse, aga tõesti - ONOFFi ketis on PS5 vabalt saadaval, kusjuures lausa 22%-se soodushinnaga icon_lol.gif
Kõigest 1049 eurikut. thumbs_up.gif


Hommikul oli OnOffis veel 1200, ehk paari päeva pärast on normaalne hind icon_biggrin.gif


Ju langetasid selle pärast hinda, et ütlesin neile😄 Ütles vastu, et saavad lasta 1050 peale.Näed isegi 1eurik odavam. Aga silmale ju ilus vaadata, kui vabalt müügis? 🤔😄
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 21:35:11 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
aaateee kirjutas:
animal kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Nii närvi ajab see, et kui tavakasutaja proovib ka ps5 saada omale poest mõistliku hinnaga, siis on ikka neid, kes saavad vist kuskilt infot saabumise kohta või elavad selle nimel, et olla kapitalist ja kahmata omal mitu koju ja müüa hingehinnaga. Täpselt nagu on of juba.

Ma mõtlesin, et mis onoffi juttu siin aetakse, aga tõesti - ONOFFi ketis on PS5 vabalt saadaval, kusjuures lausa 22%-se soodushinnaga icon_lol.gif
Kõigest 1049 eurikut. thumbs_up.gif


Hommikul oli OnOffis veel 1200, ehk paari päeva pärast on normaalne hind icon_biggrin.gif


Ju langetasid selle pärast hinda, et ütlesin neile😄 Ütles vastu, et saavad lasta 1050 peale.Näed isegi 1eurik odavam. Aga silmale ju ilus vaadata, kui vabalt müügis? 🤔😄

Kuressaares oli mitu nädalat 799€ eest letis müügil. Tundub, et mõni jobu ei suutnud kauem vastu pidada ja osteti ära kah lõpuks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 02.02.2021 21:41:15 vasta tsitaadiga

Nii ketas täis
Keegi juba M2 hte on katsetanud ja tööle saanud võik ikka tarkvara piirang peal ?


viimati muutis Cado 02.02.2021 21:49:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 21:41:38 vasta tsitaadiga

Krt, poiss siiski jätkab PS4 Pro esialgu.
Kas panen PS5 DE müüki eusa_think.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 21:47:23 vasta tsitaadiga

arvatavasti nn hulgihind oli kuskil 800+ üritavad veel sealt midagi kasumit saada...riski buisness juba....
kui oleks teinud seda 2 kuud tagasi oleks kiiremini kaubaks läinud....nõudlus/pakkumine...

vaadake kui kallid on apollos vms füüsilised vanad mängud....poest* saad hetkel Divison 2 = 17€...netist saad ametliku lehel 8€ tükk...


viimati muutis Laifstaile 03.02.2021 19:11:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 02.02.2021 21:51:09 vasta tsitaadiga

Kurat mingu kasvõi terve aasta aga nii loll ma küll ei ole kes selliseid summasid ps5 paneb mul pro töötab veel väga hästi ja mänge mida pole veel jõudnud mängida on ka meeletult nii et jah andke tuld raha bossid.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 22:09:43 vasta tsitaadiga

Cado kirjutas:
Nii ketas täis
Keegi juba M2 hte on katsetanud ja tööle saanud võik ikka tarkvara piirang peal ?


ei tööta isegi ps5 ei lähe tööle ütleb please remove ja 30 sec counter hakkab tööle ja paneb ennast kinni...
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aaateee
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 22:36:46 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Dave20 kirjutas:
aaateee kirjutas:
animal kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Nii närvi ajab see, et kui tavakasutaja proovib ka ps5 saada omale poest mõistliku hinnaga, siis on ikka neid, kes saavad vist kuskilt infot saabumise kohta või elavad selle nimel, et olla kapitalist ja kahmata omal mitu koju ja müüa hingehinnaga. Täpselt nagu on of juba.

Ma mõtlesin, et mis onoffi juttu siin aetakse, aga tõesti - ONOFFi ketis on PS5 vabalt saadaval, kusjuures lausa 22%-se soodushinnaga icon_lol.gif
Kõigest 1049 eurikut. thumbs_up.gif


Hommikul oli OnOffis veel 1200, ehk paari päeva pärast on normaalne hind icon_biggrin.gif


Ju langetasid selle pärast hinda, et ütlesin neile😄 Ütles vastu, et saavad lasta 1050 peale.Näed isegi 1eurik odavam. Aga silmale ju ilus vaadata, kui vabalt müügis? 🤔😄

Kuressaares oli mitu nädalat 799€ eest letis müügil. Tundub, et mõni jobu ei suutnud kauem vastu pidada ja osteti ära kah lõpuks. icon_biggrin.gif


Ma oleks Kuressaare poest peaaegu ära ost 799,99 eest, aga põhimõtte pärast otsustasin, et ei maksa rohkem kui normaalne hind icon_biggrin.gif Aga jälgisin seda poodi, mingi aeg kadus ära, siis tuli üks sama hinnaga lattu tagasi ja pärast jälle 2 tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 02.02.2021 23:42:10 vasta tsitaadiga

Sain oma konsooli täna kätte. On ikka kolakas küll võrreldes proga. Pelasin astrot veits ja teised lasid fortnitet. Ei saanudki aru mis selles nii ägedat on, et 1000€ eest ostma peab.

Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 23:43:54 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.

Mulle sobiks märts kah kuna siis saaks omale sünnipäevakingi teha. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 00:23:52 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
Sain oma konsooli täna kätte. On ikka kolakas küll võrreldes proga. Pelasin astrot veits ja teised lasid fortnitet. Ei saanudki aru mis selles nii ägedat on, et 1000€ eest ostma peab.

Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.


Mul suhteliselt sama kogemus. PS5 mänge nkn lähiajal ostma ei hakka, kuna 60€/tk tundub minu jaoks kõrge...
Iseenesest on pult äge ja konsooli saab teleri taha peitu panna, ei risusta vaatevälja ning kõik mängud paistavad töötavat.

Kokkuvõttes igati rahul, et sain Teliast kätte, kuid 1,5..2x seda hinda maksta pole see küll väärt kui PS4 Pro olemas. Vanemate mudelite puhul oleks ilmselt upgrade uhkem.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 00:25:25 vasta tsitaadiga

no võrreldes ps4 proga on ps5 ikka tubli edasiminek.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HNRL
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 00:34:06 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
HNRL kirjutas:
Sony Center (Miterassa) andis kah teada, et minu konsool kohal. Mingi kogus jälle saabunud siis.

Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis.


Millal järjekorda panid?


Mina tegin oma tellimuse 18. september. Esimesed seal jä'rjekorras olid oma soovid juba jaanipäeval edastanud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 03.02.2021 00:53:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks öelda kuidas neid teavitusi saab amazonist kui ps5 stocki peaks tulema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.02.2021 04:01:50 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
Sain oma konsooli täna kätte. On ikka kolakas küll võrreldes proga. Pelasin astrot veits ja teised lasid fortnitet. Ei saanudki aru mis selles nii ägedat on, et 1000€ eest ostma peab.

Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.


Ma arvan äge on juba see, kui ühendad hdmi 2.1 uue telekaga ja naudid paremat kvaliteeti. Samas kui mängid ka ps4 mänge, siis kõik sujuvam, riistvara ei võta viimast!? Ma ise pole veel konsooli saanud, aga pole siis nii? Näiteks metro mängule pidi 60fps päts tulema ja god of war on 60 fps, mitte 30fps "piinleva" konsooliga. Jne. Siis ps5 puldi funktsioonid, need vibrad nuppude all, nagu ka xboxil oli juba varem. Igasugused head plussid ju? 😄🤔
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 03.02.2021 04:04:20 vasta tsitaadiga

Nalja vennad 1000€ konsooli eest välja käite aga mänge ei kuna liiga kallis icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 05:06:22 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
viirusboy kirjutas:
Sain oma konsooli täna kätte. On ikka kolakas küll võrreldes proga. Pelasin astrot veits ja teised lasid fortnitet. Ei saanudki aru mis selles nii ägedat on, et 1000€ eest ostma peab.

Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.


Ma arvan äge on juba see, kui ühendad hdmi 2.1 uue telekaga ja naudid paremat kvaliteeti. Samas kui mängid ka ps4 mänge, siis kõik sujuvam, riistvara ei võta viimast!? Ma ise pole veel konsooli saanud, aga pole siis nii? Näiteks metro mängule pidi 60fps päts tulema ja god of war on 60 fps, mitte 30fps "piinleva" konsooliga. Jne. Siis ps5 puldi funktsioonid, need vibrad nuppude all, nagu ka xboxil oli juba varem. Igasugused head plussid ju? 😄🤔


kahjuks god of war keerati tuksi hetkel on et 4k peal 30fps locked kui patchid unistallid saad 60fps aga siis paar bugi ei saa plat trophyt teha.
aga muidu days gone on ülinauditav jookseb 60fps igas olukorras avahet pole palju zombisi ekraanil samamoodi ghost of tushima 60 fps on ikka teine tera!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 07:25:55 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
Kas keegi oskaks öelda kuidas neid teavitusi saab amazonist kui ps5 stocki peaks tulema?


Räägitakse, et sealt ei tulegi, kui just lõpuks see boom möödas on...

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 07:31:49 vasta tsitaadiga

alles oli ju eile vms.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 07:39:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
alles oli ju eile vms.


Jutt oli stocki teavitusest vs reaalselt stockis olemisest. Stockis oli jah eile 10 paiku.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 03.02.2021 07:48:37 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Dave20 kirjutas:
viirusboy kirjutas:
Sain oma konsooli täna kätte. On ikka kolakas küll võrreldes proga. Pelasin astrot veits ja teised lasid fortnitet. Ei saanudki aru mis selles nii ägedat on, et 1000€ eest ostma peab.

Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.


Ma arvan äge on juba see, kui ühendad hdmi 2.1 uue telekaga ja naudid paremat kvaliteeti. Samas kui mängid ka ps4 mänge, siis kõik sujuvam, riistvara ei võta viimast!? Ma ise pole veel konsooli saanud, aga pole siis nii? Näiteks metro mängule pidi 60fps päts tulema ja god of war on 60 fps, mitte 30fps "piinleva" konsooliga. Jne. Siis ps5 puldi funktsioonid, need vibrad nuppude all, nagu ka xboxil oli juba varem. Igasugused head plussid ju? 😄🤔


kahjuks god of war keerati tuksi hetkel on et 4k peal 30fps locked kui patchid unistallid saad 60fps aga siis paar bugi ei saa plat trophyt teha.
aga muidu days gone on ülinauditav jookseb 60fps igas olukorras avahet pole palju zombisi ekraanil samamoodi ghost of tushima 60 fps on ikka teine tera!


Proovi siis GoWi uuesti, päts on väljas: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/god_of_war_ps5_4k_60fps_patch_out_now
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 09:01:17 vasta tsitaadiga

Nii sai vahepeal PS5 väljavahetatud teise vastu... muide tulemus on täpselt sama, kui siis ainult karva võrra vaiksem... seega selline urin, mürin, puhas normaalsus selle aparaadi puhul ja ilmselt kõik ei kuule seda, kuna endal on võrdlusmoment siis ilmselt seda rohkem häirib...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 03.02.2021 09:06:45 vasta tsitaadiga

HNRL kirjutas:
Dave20 kirjutas:
HNRL kirjutas:
Sony Center (Miterassa) andis kah teada, et minu konsool kohal. Mingi kogus jälle saabunud siis.

Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis.


Millal järjekorda panid?


Mina tegin oma tellimuse 18. september. Esimesed seal jä'rjekorras olid oma soovid juba jaanipäeval edastanud.


Sa tellisid digi või tava variandi?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 10:06:42 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
Nii sai vahepeal PS5 väljavahetatud teise vastu... muide tulemus on täpselt sama, kui siis ainult karva võrra vaiksem... seega selline urin, mürin, puhas normaalsus selle aparaadi puhul ja ilmselt kõik ei kuule seda, kuna endal on võrdlusmoment siis ilmselt seda rohkem häirib...


Ei ole icon_rolleyes.gif Kui mul oleks ta mingitki häält teinud oleksin seitsmenda korruse rõdult alla visanud. Ma olen spetsiaalselt tehnika vaikseks ehitanud ja minu ps5 on igatahes täiesti vait.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 10:39:08 vasta tsitaadiga

2x järjest halb õnn? päris karm...

ToivoLep kirjutas:
minake kirjutas:
Nii sai vahepeal PS5 väljavahetatud teise vastu... muide tulemus on täpselt sama, kui siis ainult karva võrra vaiksem... seega selline urin, mürin, puhas normaalsus selle aparaadi puhul ja ilmselt kõik ei kuule seda, kuna endal on võrdlusmoment siis ilmselt seda rohkem häirib...


Ei ole icon_rolleyes.gif Kui mul oleks ta mingitki häält teinud oleksin seitsmenda korruse rõdult alla visanud. Ma olen spetsiaalselt tehnika vaikseks ehitanud ja minu ps5 on igatahes täiesti vait.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.02.2021 10:53:51 vasta tsitaadiga

Ma oleks püüdma tulnud siis seda ps5
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 11:13:34 vasta tsitaadiga

Expert has joined the game icon_lol.gif https://www.expert.ee/et/a/konsool-sony-playstation-5
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.02.2021 11:43:42 vasta tsitaadiga

Peab vist hakkama kaaluma seda kallimat varianti on/ofis, kui just keegi vahepeal max 650€ ei paku. Muidu läheb järeka peale. Täna jõuab lg cx3 ka ja näpud sügelevad. icon_cry.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 11:46:19 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Peab vist hakkama kaaluma seda kallimat varianti on/ofis, kui just keegi vahepeal max 650€ ei paku. Muidu läheb järeka peale. Täna jõuab lg cx3 ka ja näpud sügelevad. icon_cry.gif


Ma veel ootaks natuke sinu asemel, suht kindel, et neid tuleb veel ladudesse.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 11:46:38 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Peab vist hakkama kaaluma seda kallimat varianti on/ofis, kui just keegi vahepeal max 650€ ei paku. Muidu läheb järeka peale. Täna jõuab lg cx3 ka ja näpud sügelevad. icon_cry.gif

Võta digital kuskilt okidokist jne.

https://m.okidoki.ee/item/sony-playstation-5-digital/10605802/
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aaateee
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 11:50:56 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Peab vist hakkama kaaluma seda kallimat varianti on/ofis, kui just keegi vahepeal max 650€ ei paku. Muidu läheb järeka peale. Täna jõuab lg cx3 ka ja näpud sügelevad. icon_cry.gif


Ma veel ootaks natuke sinu asemel, suht kindel, et neid tuleb veel ladudesse.



Mul ka tunne, et neid kallimaid enam eriti ei taheta ja varsti hinnad normaliseeruvad icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 12:13:44 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Expert has joined the game icon_lol.gif https://www.expert.ee/et/a/konsool-sony-playstation-5

Ei tahaks nagu väga uskuda, et Sony on duubeldanud oma tootmishinda. Tundub, et Eesti(s tegutsevad) poeketid on ka juba scalperiteks muutunud.

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.02.2021 12:31:26 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Peab vist hakkama kaaluma seda kallimat varianti on/ofis, kui just keegi vahepeal max 650€ ei paku. Muidu läheb järeka peale. Täna jõuab lg cx3 ka ja näpud sügelevad. icon_cry.gif

Võta digital kuskilt okidokist jne.

https://m.okidoki.ee/item/sony-playstation-5-digital/10605802/


See müüja oli täielik debiil! Palusin, et kas ootab õhtuni, et lähen ise Rakverre järgi. Ei tema ei oota, tema ei usalda, kes ees see mees jne. Krt ma olen tööl kirjutasin. Eriti hull tegelane.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 12:32:49 vasta tsitaadiga

Kas kusagil mõistliku hinnaga PS5 on lõpuks müüki tulnud?
3 kuud juba launchist möödas ning HV näitab 1000€ kanti hindu 500€ konsoolile?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 12:37:44 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kas kusagil mõistliku hinnaga PS5 on lõpuks müüki tulnud?
3 kuud juba launchist möödas ning HV näitab 1000€ kanti hindu 500€ konsoolile?


Tilgub amazonis, currys, targetis, aga just nimelt tilgub ja eriti neid saada veel pole, Elisa ja Telia midagi mainisid, et veebruaris tuleb veel? Aga ega kuupäevi keegi öelda oska ja otseselt poe letilt vast veel ei lea.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 12:38:56 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:


Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.


Huvitav. Minule teadaolevalt saab Miterassa oma eeltellimused täidetud suveks.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 03.02.2021 12:45:51 vasta tsitaadiga

Vaikselt tilgub jah. Mingi kallim partii ka peale tulnud, eile oli Digizones 1079€, tänaseks otsas. Hetkel https://www.galador.ee/1760-mangukonsoolid/9679453-sony-playstation-5-console-cfi-1016a näitab Tallinnas.

Konkurent konsoolist räägiti, et kuni juunini võib kesta põud. https://www.gsmarena.com/microsoft_xbox_series_x_will_be_in_short_supply_at_least_until_june-news-47532.php

Lyth kirjutas:
viirusboy kirjutas:


Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.


Huvitav. Minule teadaolevalt saab Miterassa oma eeltellimused täidetud suveks.


Tean ka taolist infot. 3tk järjekorras Sonys ja polevat kindel, et veebruaris saab.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.02.2021 13:00:21 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Vaikselt tilgub jah. Mingi kallim partii ka peale tulnud, eile oli Digizones 1079€, tänaseks otsas. Hetkel https://www.galador.ee/1760-mangukonsoolid/9679453-sony-playstation-5-console-cfi-1016a näitab Tallinnas.

Konkurent konsoolist räägiti, et kuni juunini võib kesta põud. https://www.gsmarena.com/microsoft_xbox_series_x_will_be_in_short_supply_at_least_until_june-news-47532.php

Lyth kirjutas:
viirusboy kirjutas:


3tk???

Viimases meilis prognoosis euronics jaemüüki märtsis.


Huvitav. Minule teadaolevalt saab Miterassa oma eeltellimused täidetud suveks.


Tean ka taolist infot. 3tk järjekorras Sonys ja polevat kindel, et veebruaris saab.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HNRL
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 13:19:53 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
HNRL kirjutas:
Dave20 kirjutas:
HNRL kirjutas:
Sony Center (Miterassa) andis kah teada, et minu konsool kohal. Mingi kogus jälle saabunud siis.

Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis.


Millal järjekorda panid?


Mina tegin oma tellimuse 18. september. Esimesed seal jä'rjekorras olid oma soovid juba jaanipäeval edastanud.


Sa tellisid digi või tava variandi?


mul plaadiga versioon.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 13:53:59 vasta tsitaadiga

Soomes loositakse ka ostuõigusi icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 14:22:45 vasta tsitaadiga

Euronics'i prognoos kõlab sama usaldusväärselt kui nende eeltellimused. Lubatakse maad ja ilmad kokku ning siis tuleb reaalsus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ghetto
HV vaatleja
ghetto

liitunud: 19.09.2006




sõnum 03.02.2021 17:33:33 vasta tsitaadiga

Euronicsis on tõesti nagu mingid poliitikud koos, ajavad mingit mulli ja lubavad iga kuu, et järgmine kuu saate konsooli kätte😡
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 17:53:44 vasta tsitaadiga

noh vähemalt said papi kätte
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 17:55:27 vasta tsitaadiga

No keegi ei käse nende käest osta, võid alati experdist või onoffist võtta kus reaalselt saadaval 1-4 tp jooksul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 18:47:28 vasta tsitaadiga

sai nüüd enda digital ka proovitud, pole ps mänginud ps1-st saati, omamoodi fun, aga ventika hääl suht olematu, otse tv all ei kuule teda eriti, väga õrn vuhin/kõrin. Puldist rääkides, siis xbox one x pealt tulles on ikka päris tore vidin küll. Mul on ps pikali siis, kõigub icon_lol.gif
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ghetto
HV vaatleja
ghetto

liitunud: 19.09.2006




sõnum 03.02.2021 18:57:41 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
No keegi ei käse nende käest osta, võid alati experdist või onoffist võtta kus reaalselt saadaval 1-4 tp jooksul.

No kui ma tegin novembris eeltellimuse mille täitmist lubati detsembriks siis on mu kerge pahameel põhjendatud. Või ei?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaljukits
HV vaatleja
kaljukits

liitunud: 30.11.2008




sõnum 03.02.2021 19:43:48 vasta tsitaadiga

ghetto kirjutas:
heretic666 kirjutas:
No keegi ei käse nende käest osta, võid alati experdist või onoffist võtta kus reaalselt saadaval 1-4 tp jooksul.

No kui ma tegin novembris eeltellimuse mille täitmist lubati detsembriks siis on mu kerge pahameel põhjendatud. Või ei?


naljatilk, tuled enda novembriga siin laiama. Ootan enda 22.september tehtud eeltellimust endiselt.

Praeguseks olen suuresti alla andnud ja ausalt hetke mänge vaadates siis ka suht pohh.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.02.2021 19:51:46 vasta tsitaadiga

Mul ka vist juba praegu poh. Sain uue teleka kätte ja kui kõik huvitavad funksioonid aktiveerida, siis ps4 pro mängud jooksevad puhtalt nagu 60fps oleks ja ei mingit "virvendust" liigutades mängus. Nii, et peab rahulikult ootama ps5 vist.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.