Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 22:31:10 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Nokia kirjutas:
Üritasin teemat scannida nende kaartide ja riikide kontode kohta, kuhu hetkel kõige mõttekam konto teha oleks PS now ja plus jaoks?
Ikka USA. Kõige soodsam Plusi hind. Tihti saab 30€ eest terve aasta. PS Now kohta ei oska kaasa rääkida kuna ei kasuta seda teenust. See vist tahab maksevahendi registreerimist.


https://punktid.ee/usa-psn-plus-12-kuu-liikmeaeg eeldan, et see sobib, ega ta siis US serveritesse mängudes lükka? 200+ms veits jama.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 22:36:43 vasta tsitaadiga

USA ikka jah, aasta PS+ alla 25€: https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code?mw_aref=8023ef0aa94165947417b567beee956d
Sony published mängud ka 70 dollarit vs 80 eurot, ülejäänud 60 dollarit vs 70 eurot.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 23:43:04 vasta tsitaadiga

ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40%


viimati muutis siven 01.02.2021 23:43:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.02.2021 23:43:18 vasta tsitaadiga

Mul konto tehtud soome oma ps4 pro peal. Kui seda muuta usaks või ps5 kohe usa, siis praegused mängud digitaalsed kaovad mis ostetud?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 00:53:06 vasta tsitaadiga

Dave20, sul võib konsoolis ju mitu kontot olla icon_wink.gif
https://www.kotaku.com.au/2020/11/how-to-share-games-between-accounts-on-your-playstation-5/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 00:59:49 vasta tsitaadiga

beastbeats, kui juba ei ole vastavat teemat, siis võiksid teha nii xbox kui ps kontode üldteema icon_smile.gif
miks on vaja ühte või teist kontot; mis eelised on a la live, gold, ultimate jms
Viitsiksid?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 07:28:51 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40%


Tänud, seda tahtsingi teada, et kas forcib USA serverite pihta või mitte, siis mõttetu ofc usa teema.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 08:18:18 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40%

Ma isiklikult üldiselt mängin vaid SP story mänge konsoolil. Pc on online jaoks.

Samas olen palju mänginud onlines GTSporti ja ei ole mingeid probleeme olnud.

PS! Ja ma ei saa aru nendest vendadest, kes ootavad mitu kuud ja rohkemgi uute mängude soodukaid. Kui mäng on oodatud ja väga hea siis hui ma viitsin oodata alet. Selleks ajaks on mäng kas surnud või unustatud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 02.02.2021 09:13:01 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40%


Ei tea mis jura sa ajad selle online mängimise kohta. Mul pole küll Kanada kontoga selliseid probleeme olnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 10:24:53 vasta tsitaadiga

sub05 kirjutas:
siven kirjutas:
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40%


Ei tea mis jura sa ajad selle online mängimise kohta. Mul pole küll Kanada kontoga selliseid probleeme olnud.


Sõltub ehk mängudest? Ma olen ka ise eluaeg NA kontot kasutanud ilma probleemideta ja multiplayer mänge mänginud, seda konkreetset NBA´d mul küll pole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 10:38:40 vasta tsitaadiga

Mul ka pikemat aega USA PSN konto ja Rocket League on vist ainuke mida online-s mängin.
Seal ühendub peaaegu alati EU serveritesse...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 11:04:57 vasta tsitaadiga

amazon.de saada tavaline ps5 https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08H93ZRK9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 11:06:06 vasta tsitaadiga

Et siis vahetad elukohariiki ja võid oma libraryle nägemist öelda kuna mängud ühenduvad algse regiooni serverisse icon_biggrin.gif 99%+ mänge valivad ikka pingi järgi serveri.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 11:27:24 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
amazon.de saada tavaline ps5 https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08H93ZRK9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1


Sain ka käpad taha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 11:36:29 vasta tsitaadiga

Näitas päris pikalt "In stock" aga mitte kuidagi ei saanud ostukorvi lisada. Lihtsalt näitab nagu ma poleks midagi valinud. Võimatu missioon (PS)5.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 11:41:22 vasta tsitaadiga

ONOFF hakkas ka nalja tegema tundub icon_biggrin.gif https://onoff.ee/gaming-est/konsoolid/sony-playstation-5-consolecfi1016a/
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 12:01:51 vasta tsitaadiga

Tavahind 1352€ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 12:02:09 vasta tsitaadiga

11% saad ju alla icon_mad.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 12:50:19 vasta tsitaadiga

Keegi võiks kõik ära osta ja panna 1500.- eest müüki!
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.02.2021 12:59:00 vasta tsitaadiga

See on kummaline, et suuremad poed samuti sellega kaasa lähevad. Saan aru et Elektroonika äri Kuressaares üritab väikest lisa teenida ... aga suuremad poeketid samuti. Või on naiivne, mingit eetikat oodata?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2021 13:01:33 vasta tsitaadiga

Ilmselt mingil maaletoojal selle hinnaga müügis ja enamikel edasimüüjatel lihtsalt hinnapakkumised ripuvad hinnakirjas
https://www.hinnavaatlus.ee/1978982/sony-playstation-5/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 13:05:25 vasta tsitaadiga

Uurisin Digizone'st oma broneeringu kohta - kas see on normaalne, et kõigepealt teenitakse kasum ja seejärel saavad "tavahinnaga" ostjad. Vastus neilt oli selline.

Digizone kirjutas:
Eks igal ühel ole asjast oma nägemus, tegemist on tavalise turumajanduse olukorraga. Kuna nõudmine ületab pakkumise, siis on toote tarnijail võimalus hinnaga mängida. Kuna ka meie oleme ainult vahendaja ja peegeldame tarnijatelt saadavaid hindu, millele on lisatud Eestis kehtiv käibemaks jne. Need, kes on varasemalt teinud soovitusliku jaemüügihinnaga tellimuse, saavad ka oma konsoolid kätte, kui on võimalus neile antud hinna eest neid tarnida. Hetkel see pole võimalik, turu olukord ei ole stabiliseerunud ja nõudlus on endiselt väga kõrge. Saate isegi aru, et ükski kaupmees ei hakka müüma populaarset toodet kahjumiga. Kui keegi soovib osta kallima hinnaga ja saame seda pakkuda, siis kasutame seda võimalust.

Eetikast on turumajanduse korral asi kauge. Peaasi, et saaks kasumit teenida. Ja nii need PS5-ed seisavadki ladudes, oodates topelthinnaga ostjat.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2021 13:09:44 vasta tsitaadiga

Mõtlesin juba korraks sealt osta, aga hakkas rahast kahju.onofi e poes väideti, et nad ostsid sisse 900 euriga.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.02.2021 13:14:00 vasta tsitaadiga

Telial on mingi teine maaletooja siis järelikult icon_rolleyes.gif
Dave20 kirjutas:
Mõtlesin juba korraks sealt osta, aga hakkas rahast kahju.onofi e poes väideti, et nad ostsid sisse 900 euriga.
Riskantne äri. Ühel hetkel võtab Sony jalad kõhu alt välja ja saadab siia kanti paar konteineri täit ja BÄNG! mitu poodi istuvad oma topelthinnaga konsoolide otsas...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 13:19:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, mis kanalitest need tarnijad oma konsoole saavad, arvestades et isegi ametlikud edasimüüjad pole veel oma eeltellimusi ära täitnud?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 13:32:25 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole jah tavainimesele läbinähtav see temaatika. Mine tea kui palju Sony Center tegelikult tellimusi täitnud on juba.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2021 13:43:10 vasta tsitaadiga

Korraks jah tõesti mõtlesin, et võtaks selle hinnaga, aga juba saaks mingi normaalse pc. Arvestades, et mängimise jaoks on ära tellitud ka juba lg cx 65 tolline tv. Kalliks läheb see mängimine krt!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 14:05:36 vasta tsitaadiga

Ei tundu hetkel küll enam mõistlik nii suurte summadega osta kuskilt, viimase nädala-kahega minuarust seis palju paremaks läinud ja liiguvad rohkem.
Euronics ju tarnis, Telial oli kah korralik kogus, Amazonis mitu korda saadavus olnud.
Isegi sain nädala jooksul järsku nüüd mitmest kohast kätte, üleliigne digital läheb täna HV'sse üles kuna ei näe pointi isegi kalleid hindasid kuskil osta's taga ajada, saadavus ju järjest paraneb ja hinnad loodetavasti kukuvad.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HNRL
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 15:44:51 vasta tsitaadiga

Sony Center (Miterassa) andis kah teada, et minu konsool kohal. Mingi kogus jälle saabunud siis.

Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2021 15:48:49 vasta tsitaadiga

HNRL kirjutas:
Sony Center (Miterassa) andis kah teada, et minu konsool kohal. Mingi kogus jälle saabunud siis.

Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis.


Millal järjekorda panid?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 02.02.2021 16:16:05 vasta tsitaadiga

Mina tellisin samuti Sony Centerist, seda aga 19. septembril ning pole tänaseni konsooli veel saanud. Jaanuaris sain tagasisidet, et arvatavasti järgmisest portsust (sellest, mis äsja saabus) mulle ei jagu. Loodetavasti siis sellele järgnevast.. . Oma lollus muidugi, et ei tellinud varem. Õigel päeval polnud lihtsalt tookord veel kindel kas mul ikka on seda vaja. Nüüd aga lisapult, Demon's Souls, Dirt 5, Miles Morales ja pulse kõrvaklapid ootavad riiulis ning näpud sügelevad icon_biggrin.gif .

Niipalju aga ei sügele, et marketplace'st, okidokist vms kohast mõni kallimalt ligi võtta, kuigi Marketplace's viimaste päevade jooksul on paar tk liikunud 640-650 euri eest (nende kõrval, kes siiani üritavad enda omadest 900+ euriga lahti saada).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.02.2021 16:18:38 vasta tsitaadiga

Tellisin samuti 19.09 ja digi konsooli. Siiani ei ole nende käest mingit infot saanud
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:19:15 vasta tsitaadiga

Kas iOS-i peal ei olegi seda uut Playstationi äppi saadaval meie regioonis?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:19:17 vasta tsitaadiga

Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2021 16:19:20 vasta tsitaadiga

Misasi, septembris???? icon_lol.gif ma bronnisin alles jaanuaris sony centeris.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 02.02.2021 16:21:20 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Misasi, septembris???? icon_lol.gif ma bronnisin alles jaanuaris sony centeris.


Digi või plaadiga?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:21:46 vasta tsitaadiga

Ma siis oma 19 november bronniga võin ka vist enne suve, sügist lootused maha matta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 02.02.2021 16:23:26 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Misasi, septembris???? icon_lol.gif ma bronnisin alles jaanuaris sony centeris.


Mulle öeldi, et esimese portsuga said konsoolid kätte inimesed, kes tellisid Jaanipäeva paiku icon_biggrin.gif . Sisuliselt eksisteeris eeltellimine Sony Centeri kaudu ammu enne ametlikku eeltellimuste avanemise kuupäeva.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäkkiHull
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:26:01 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada.


Saksa Amazon? Oskad öelda millal nad umbes droppivad seal?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:28:06 vasta tsitaadiga

mäkkiHull kirjutas:
Clover kirjutas:
Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada.


Saksa Amazon? Oskad öelda millal nad umbes droppivad seal?


Täna hommikul 10:15 oli amazon.de-s saadaval, võibolla siis midagi sellisel ajal jälgida päevadel ehk.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.02.2021 16:28:31 vasta tsitaadiga

m2ka kirjutas:
Kas iOS-i peal ei olegi seda uut Playstationi äppi saadaval meie regioonis?
Eestis jah ei saa. Kolisin oma poe ka ümber Poola peale ühe teise ostu tarvis ja sain ühtlasi ka Playstation äppi kätte lõpuks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:39:47 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
mäkkiHull kirjutas:
Clover kirjutas:
Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada.


Saksa Amazon? Oskad öelda millal nad umbes droppivad seal?


Täna hommikul 10:15 oli amazon.de-s saadaval, võibolla siis midagi sellisel ajal jälgida päevadel ehk.

Ma sain märguande juba kell 9:56 aga ega see nagunii väga tulevikumõttes ei aita, peab pidevalt jälgima.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:45:02 vasta tsitaadiga

Küsisin ka täna seda sama neilt siis ka öelda ei tahetud, vaid et Sony käest ei ole Teie konsooli kohta infot tulnud, anname tead kui tuleb jne.
Nimekirja sain 3.dets icon_biggrin.gif

HNRL kirjutas:


Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis.

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:45:18 vasta tsitaadiga

ot:
Keegi viitsib ehk sellest iOSi regiooni kolimisest täpsemalt rääkida? Kuidas täpsemalt käib, mis riik valida ning kas peaks mingisuguste piirangutega arvestama?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:50:32 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
ot:
Keegi viitsib ehk sellest iOSi regiooni kolimisest täpsemalt rääkida? Kuidas täpsemalt käib, mis riik valida ning kas peaks mingisuguste piirangutega arvestama?


Ausalt öeldes kuulaks ise ka.
Kes teab, võiks ehk iOS teemas sõna võtta:)
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.02.2021 17:00:48 vasta tsitaadiga

m2ka kirjutas:
Killer85 kirjutas:
ot:
Keegi viitsib ehk sellest iOSi regiooni kolimisest täpsemalt rääkida? Kuidas täpsemalt käib, mis riik valida ning kas peaks mingisuguste piirangutega arvestama?


Ausalt öeldes kuulaks ise ka.
Kes teab, võiks ehk iOS teemas sõna võtta:)
Äpi poes vajutad oma pildil, avaneb "Account" leht, seal vajutad veel korra oma ikoonil ja avaneb uus "Account" leht, seal on siis valik "Country/Region", sellel vajutades tuleb link "Change Country or Region". Sealt siis näed oma praegust aktiivset riiki ja saad valida uue. Maksevahendit regades peab see muidugi sinu uue riigiga sobima (billing address) aga saad ka valida "None" ja nii peaks vist sellest mööda pääsema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.02.2021 18:03:48 vasta tsitaadiga

Nii närvi ajab see, et kui tavakasutaja proovib ka ps5 saada omale poest mõistliku hinnaga, siis on ikka neid, kes saavad vist kuskilt infot saabumise kohta või elavad selle nimel, et olla kapitalist ja kahmata omal mitu koju ja müüa hingehinnaga. Täpselt nagu on of juba.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 18:17:33 vasta tsitaadiga

Kes iganes tahab Androidile Playstation App-i, siis APK tuleb eraldi tirida ja UK kontoga töötas nagu siidi.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 18:36:01 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Kes iganes tahab Androidile Playstation App-i, siis APK tuleb eraldi tirida ja UK kontoga töötas nagu siidi.

Sama lugu ka Remote Play app'ga, mis küll PS5 jaoks hetkel üsna kasutu, sest ei toeta Dualsense pulte.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reexas
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2019




sõnum 02.02.2021 20:22:05 vasta tsitaadiga

Kõik kohad out of stock😂Suvel saame vast ligi kõik, kellel pole👍
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.