|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
01.02.2021 22:31:10
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| Üritasin teemat scannida nende kaartide ja riikide kontode kohta, kuhu hetkel kõige mõttekam konto teha oleks PS now ja plus jaoks? |
Ikka USA. Kõige soodsam Plusi hind. Tihti saab 30€ eest terve aasta. PS Now kohta ei oska kaasa rääkida kuna ei kasuta seda teenust. See vist tahab maksevahendi registreerimist. |
https://punktid.ee/usa-psn-plus-12-kuu-liikmeaeg eeldan, et see sobib, ega ta siis US serveritesse mängudes lükka? 200+ms veits jama.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
01.02.2021 23:43:04
|
|
|
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40%
viimati muutis siven 01.02.2021 23:43:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
01.02.2021 23:43:18
|
|
|
| Mul konto tehtud soome oma ps4 pro peal. Kui seda muuta usaks või ps5 kohe usa, siis praegused mängud digitaalsed kaovad mis ostetud?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
02.02.2021 00:59:49
|
|
|
beastbeats, kui juba ei ole vastavat teemat, siis võiksid teha nii xbox kui ps kontode üldteema
miks on vaja ühte või teist kontot; mis eelised on a la live, gold, ultimate jms
Viitsiksid?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
02.02.2021 07:28:51
|
|
|
| siven kirjutas: |
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40% |
Tänud, seda tahtsingi teada, et kas forcib USA serverite pihta või mitte, siis mõttetu ofc usa teema.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
02.02.2021 08:18:18
|
|
|
| siven kirjutas: |
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40% |
Ma isiklikult üldiselt mängin vaid SP story mänge konsoolil. Pc on online jaoks.
Samas olen palju mänginud onlines GTSporti ja ei ole mingeid probleeme olnud.
PS! Ja ma ei saa aru nendest vendadest, kes ootavad mitu kuud ja rohkemgi uute mängude soodukaid. Kui mäng on oodatud ja väga hea siis hui ma viitsin oodata alet. Selleks ajaks on mäng kas surnud või unustatud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
02.02.2021 09:13:01
|
|
|
| siven kirjutas: |
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40% |
Ei tea mis jura sa ajad selle online mängimise kohta. Mul pole küll Kanada kontoga selliseid probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
02.02.2021 10:24:53
|
|
|
| sub05 kirjutas: |
| siven kirjutas: |
ei saa nendest USA psn vendadest aru...
te ikka teate et kui usa kontoga olete connectite ainult USA servudesse lägg on meeletu ma ei kujtua ette mida te mängite online siis?
või tõesti kui ainult singleplayer mänge siis küll.
aga ennem kui annate lolle soovitusi uutele siis palun kirjutage juurde ka ,et kui USA konto unusta mängimine ära EU-s.
testisin just ps5 peal ka logisin usa kontoga sisse proovisn nba2k21 ja lagg on reaalselt mingi sekund:D see pole isegi 500ms see kindlasti rohkem.
ps4 peal olen ka testin olid samad probleemid või on siis mingi võimalus servereid valida?
lisaks oli probleeme DLC ostsimisel kui mäng oli usast.
ise pigem ootan soodukaid mis suht tihti tulevad ja saab rahulikult EU-st osta. ostan PSN kaarte netist viimati sai 100 naela ostetud 83 euri eest. ja sellega ostan veel omakord -40%-60% mänge.
ei näe põhjust rohkem rotti panna.uued mängud tuleb soodukas suhtkiirelt kuu kuskil max 2 kuud selle jõuab ära oodata ja on kindlasti vähemalt -40% |
Ei tea mis jura sa ajad selle online mängimise kohta. Mul pole küll Kanada kontoga selliseid probleeme olnud. |
Sõltub ehk mängudest? Ma olen ka ise eluaeg NA kontot kasutanud ilma probleemideta ja multiplayer mänge mänginud, seda konkreetset NBA´d mul küll pole.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
02.02.2021 10:38:40
|
|
|
Mul ka pikemat aega USA PSN konto ja Rocket League on vist ainuke mida online-s mängin.
Seal ühendub peaaegu alati EU serveritesse...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
02.02.2021 11:06:06
|
|
|
Et siis vahetad elukohariiki ja võid oma libraryle nägemist öelda kuna mängud ühenduvad algse regiooni serverisse 99%+ mänge valivad ikka pingi järgi serveri.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
02.02.2021 11:27:24
|
|
|
Sain ka käpad taha.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
02.02.2021 11:36:29
|
|
|
| Näitas päris pikalt "In stock" aga mitte kuidagi ei saanud ostukorvi lisada. Lihtsalt näitab nagu ma poleks midagi valinud. Võimatu missioon (PS)5.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
02.02.2021 12:01:51
|
|
|
Tavahind 1352€
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.02.2021 12:02:09
|
|
|
11% saad ju alla
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
02.02.2021 12:59:00
|
|
|
| See on kummaline, et suuremad poed samuti sellega kaasa lähevad. Saan aru et Elektroonika äri Kuressaares üritab väikest lisa teenida ... aga suuremad poeketid samuti. Või on naiivne, mingit eetikat oodata?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
02.02.2021 13:05:25
|
|
|
Uurisin Digizone'st oma broneeringu kohta - kas see on normaalne, et kõigepealt teenitakse kasum ja seejärel saavad "tavahinnaga" ostjad. Vastus neilt oli selline.
| Digizone kirjutas: |
| Eks igal ühel ole asjast oma nägemus, tegemist on tavalise turumajanduse olukorraga. Kuna nõudmine ületab pakkumise, siis on toote tarnijail võimalus hinnaga mängida. Kuna ka meie oleme ainult vahendaja ja peegeldame tarnijatelt saadavaid hindu, millele on lisatud Eestis kehtiv käibemaks jne. Need, kes on varasemalt teinud soovitusliku jaemüügihinnaga tellimuse, saavad ka oma konsoolid kätte, kui on võimalus neile antud hinna eest neid tarnida. Hetkel see pole võimalik, turu olukord ei ole stabiliseerunud ja nõudlus on endiselt väga kõrge. Saate isegi aru, et ükski kaupmees ei hakka müüma populaarset toodet kahjumiga. Kui keegi soovib osta kallima hinnaga ja saame seda pakkuda, siis kasutame seda võimalust. |
Eetikast on turumajanduse korral asi kauge. Peaasi, et saaks kasumit teenida. Ja nii need PS5-ed seisavadki ladudes, oodates topelthinnaga ostjat.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.02.2021 13:09:44
|
|
|
| Mõtlesin juba korraks sealt osta, aga hakkas rahast kahju.onofi e poes väideti, et nad ostsid sisse 900 euriga.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
02.02.2021 13:14:00
|
|
|
Telial on mingi teine maaletooja siis järelikult
| Dave20 kirjutas: |
| Mõtlesin juba korraks sealt osta, aga hakkas rahast kahju.onofi e poes väideti, et nad ostsid sisse 900 euriga. |
Riskantne äri. Ühel hetkel võtab Sony jalad kõhu alt välja ja saadab siia kanti paar konteineri täit ja BÄNG! mitu poodi istuvad oma topelthinnaga konsoolide otsas...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
02.02.2021 13:19:35
|
|
|
| Huvitav, mis kanalitest need tarnijad oma konsoole saavad, arvestades et isegi ametlikud edasimüüjad pole veel oma eeltellimusi ära täitnud?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
02.02.2021 13:32:25
|
|
|
| Kahjuks pole jah tavainimesele läbinähtav see temaatika. Mine tea kui palju Sony Center tegelikult tellimusi täitnud on juba.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.02.2021 13:43:10
|
|
|
| Korraks jah tõesti mõtlesin, et võtaks selle hinnaga, aga juba saaks mingi normaalse pc. Arvestades, et mängimise jaoks on ära tellitud ka juba lg cx 65 tolline tv. Kalliks läheb see mängimine krt!
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
02.02.2021 14:05:36
|
|
|
Ei tundu hetkel küll enam mõistlik nii suurte summadega osta kuskilt, viimase nädala-kahega minuarust seis palju paremaks läinud ja liiguvad rohkem.
Euronics ju tarnis, Telial oli kah korralik kogus, Amazonis mitu korda saadavus olnud.
Isegi sain nädala jooksul järsku nüüd mitmest kohast kätte, üleliigne digital läheb täna HV'sse üles kuna ei näe pointi isegi kalleid hindasid kuskil osta's taga ajada, saadavus ju järjest paraneb ja hinnad loodetavasti kukuvad.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HNRL
HV kasutaja
liitunud: 23.02.2003
|
02.02.2021 15:44:51
|
|
|
Sony Center (Miterassa) andis kah teada, et minu konsool kohal. Mingi kogus jälle saabunud siis.
Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.02.2021 15:48:49
|
|
|
| HNRL kirjutas: |
Sony Center (Miterassa) andis kah teada, et minu konsool kohal. Mingi kogus jälle saabunud siis.
Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis. |
Millal järjekorda panid?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
02.02.2021 16:16:05
|
|
|
Mina tellisin samuti Sony Centerist, seda aga 19. septembril ning pole tänaseni konsooli veel saanud. Jaanuaris sain tagasisidet, et arvatavasti järgmisest portsust (sellest, mis äsja saabus) mulle ei jagu. Loodetavasti siis sellele järgnevast.. . Oma lollus muidugi, et ei tellinud varem. Õigel päeval polnud lihtsalt tookord veel kindel kas mul ikka on seda vaja. Nüüd aga lisapult, Demon's Souls, Dirt 5, Miles Morales ja pulse kõrvaklapid ootavad riiulis ning näpud sügelevad .
Niipalju aga ei sügele, et marketplace'st, okidokist vms kohast mõni kallimalt ligi võtta, kuigi Marketplace's viimaste päevade jooksul on paar tk liikunud 640-650 euri eest (nende kõrval, kes siiani üritavad enda omadest 900+ euriga lahti saada).
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
02.02.2021 16:18:38
|
|
|
| Tellisin samuti 19.09 ja digi konsooli. Siiani ei ole nende käest mingit infot saanud
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
02.02.2021 16:19:15
|
|
|
| Kas iOS-i peal ei olegi seda uut Playstationi äppi saadaval meie regioonis?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
02.02.2021 16:19:17
|
|
|
| Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.02.2021 16:19:20
|
|
|
Misasi, septembris???? ma bronnisin alles jaanuaris sony centeris.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
02.02.2021 16:21:20
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Misasi, septembris???? ma bronnisin alles jaanuaris sony centeris. |
Digi või plaadiga?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
02.02.2021 16:21:46
|
|
|
Ma siis oma 19 november bronniga võin ka vist enne suve, sügist lootused maha matta
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
02.02.2021 16:23:26
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Misasi, septembris???? ma bronnisin alles jaanuaris sony centeris. |
Mulle öeldi, et esimese portsuga said konsoolid kätte inimesed, kes tellisid Jaanipäeva paiku . Sisuliselt eksisteeris eeltellimine Sony Centeri kaudu ammu enne ametlikku eeltellimuste avanemise kuupäeva.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäkkiHull
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2019
|
02.02.2021 16:26:01
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada. |
Saksa Amazon? Oskad öelda millal nad umbes droppivad seal?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
02.02.2021 16:28:06
|
|
|
| mäkkiHull kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada. |
Saksa Amazon? Oskad öelda millal nad umbes droppivad seal? |
Täna hommikul 10:15 oli amazon.de-s saadaval, võibolla siis midagi sellisel ajal jälgida päevadel ehk.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
02.02.2021 16:28:31
|
|
|
| m2ka kirjutas: |
| Kas iOS-i peal ei olegi seda uut Playstationi äppi saadaval meie regioonis? |
Eestis jah ei saa. Kolisin oma poe ka ümber Poola peale ühe teise ostu tarvis ja sain ühtlasi ka Playstation äppi kätte lõpuks.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
02.02.2021 16:39:47
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| mäkkiHull kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| Amazon hetkel ikka kõige odavam koht, täna oli tavaline verisoon 499€ + paarkümmend euri post saada. |
Saksa Amazon? Oskad öelda millal nad umbes droppivad seal? |
Täna hommikul 10:15 oli amazon.de-s saadaval, võibolla siis midagi sellisel ajal jälgida päevadel ehk. |
Ma sain märguande juba kell 9:56 aga ega see nagunii väga tulevikumõttes ei aita, peab pidevalt jälgima.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
02.02.2021 16:45:02
|
|
|
Küsisin ka täna seda sama neilt siis ka öelda ei tahetud, vaid et Sony käest ei ole Teie konsooli kohta infot tulnud, anname tead kui tuleb jne.
Nimekirja sain 3.dets
| HNRL kirjutas: |
Taustainfoks, et kui ma kunagi neilt pärisin mitmes ma järjekorras olen, siis täpselt öelda ei soovitud, kuid öeldi et ca 1000 tellimust oli tol hetkel esitatud ja mina 1/3 eesotsas siis. |
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
02.02.2021 16:45:18
|
|
|
| ot: |
| Keegi viitsib ehk sellest iOSi regiooni kolimisest täpsemalt rääkida? Kuidas täpsemalt käib, mis riik valida ning kas peaks mingisuguste piirangutega arvestama? |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
02.02.2021 16:50:32
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| ot: |
| Keegi viitsib ehk sellest iOSi regiooni kolimisest täpsemalt rääkida? Kuidas täpsemalt käib, mis riik valida ning kas peaks mingisuguste piirangutega arvestama? |
|
Ausalt öeldes kuulaks ise ka.
Kes teab, võiks ehk iOS teemas sõna võtta:)
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
02.02.2021 17:00:48
|
|
|
| m2ka kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
| ot: |
| Keegi viitsib ehk sellest iOSi regiooni kolimisest täpsemalt rääkida? Kuidas täpsemalt käib, mis riik valida ning kas peaks mingisuguste piirangutega arvestama? |
|
Ausalt öeldes kuulaks ise ka.
Kes teab, võiks ehk iOS teemas sõna võtta:) |
Äpi poes vajutad oma pildil, avaneb "Account" leht, seal vajutad veel korra oma ikoonil ja avaneb uus "Account" leht, seal on siis valik "Country/Region", sellel vajutades tuleb link "Change Country or Region". Sealt siis näed oma praegust aktiivset riiki ja saad valida uue. Maksevahendit regades peab see muidugi sinu uue riigiga sobima (billing address) aga saad ka valida "None" ja nii peaks vist sellest mööda pääsema.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
02.02.2021 18:03:48
|
|
|
| Nii närvi ajab see, et kui tavakasutaja proovib ka ps5 saada omale poest mõistliku hinnaga, siis on ikka neid, kes saavad vist kuskilt infot saabumise kohta või elavad selle nimel, et olla kapitalist ja kahmata omal mitu koju ja müüa hingehinnaga. Täpselt nagu on of juba.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
02.02.2021 18:17:33
|
|
|
Kes iganes tahab Androidile Playstation App-i, siis APK tuleb eraldi tirida ja UK kontoga töötas nagu siidi.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
02.02.2021 18:36:01
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Kes iganes tahab Androidile Playstation App-i, siis APK tuleb eraldi tirida ja UK kontoga töötas nagu siidi. |
Sama lugu ka Remote Play app'ga, mis küll PS5 jaoks hetkel üsna kasutu, sest ei toeta Dualsense pulte.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reexas
HV vaatleja
liitunud: 24.09.2019
|
02.02.2021 20:22:05
|
|
|
| Kõik kohad out of stock😂Suvel saame vast ligi kõik, kellel pole👍
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|