Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maicu
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2021




sõnum 20.01.2021 21:34:14 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
virx kirjutas:
maicu, https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-series-x?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=no_top3

ei süvenenud aga seal tegelikult kirjas, et saadaval ainult poes välja pandud konsoolid, mida ei saadeta või siis müüdigi ära juba kuna ceneo.pl ka ei näita enam icon_rolleyes.gif

Nüüd siin saadaval kohe:
https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-x/konsole/konsola-xbox-series-x?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=561936&utm_campaign=2021-01&ceneo_spo=true

Selline peab välja nägema kui täitma hakkad ja transa poolas 0, lõpphind jääb alati konsooli enda hind ehk 2249zl (~509€)
https://www.upload.ee/image/12786742/tellimine.jpg

eesti aadressi saab ikka panna sinna?



Eshopile maksad siis kui pakk on leedu lattu jõudnud, ise pead silma peal hoidma.


kas on mingi ligikaudne transpordi aeg ka teada? paar nädalat või kauem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 21:59:25 vasta tsitaadiga

Poola sees paar päeva ja siis kuni nädalaga peaks Eestisse saama, oleneb kuidas sul veab kuna päris iga päev Poola->Leedu pakid ei liigu. Kui Leedust lõpuks Eestisse postitatakse, siis läheb kah paar päeva.

Mul oli nii, et 24.11 tellitud, 26.11 ESWD Poola aadressil, 01.12 Leedus ja 04.12 Eestis kohaletoimetatud.



viimati muutis Clover 20.01.2021 22:47:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maicu
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2021




sõnum 20.01.2021 22:14:35 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Poola sees paar päeva ja siis kuni nädalaga peaks Eestisse saama, oleneb kuidas sul veab kuna päris iga päev Poola->Leedu pakid ei liigu. Kui Leedust lõpuks Eestisse postitatakse, siis läheb kah paar päeva.

Mul oli nii, et 24.11 tellitud, 26.11 ESWD Poola aadressil, 12.01 Leedus ja 04.12 Eestis kohaletoimetatud.



tänan info eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 09:59:19 vasta tsitaadiga

Keegi uurinud, kuidas mediamarktiga garantii case peaks välja nägema vajadusel?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 21.01.2021 12:14:21 vasta tsitaadiga

maicu kirjutas:
virx kirjutas:
virx kirjutas:
maicu, https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-microsoft-xbox-series-x?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=no_top3

ei süvenenud aga seal tegelikult kirjas, et saadaval ainult poes välja pandud konsoolid, mida ei saadeta või siis müüdigi ära juba kuna ceneo.pl ka ei näita enam icon_rolleyes.gif

Nüüd siin saadaval kohe:
https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-x/konsole/konsola-xbox-series-x?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=561936&utm_campaign=2021-01&ceneo_spo=true

Selline peab välja nägema kui täitma hakkad ja transa poolas 0, lõpphind jääb alati konsooli enda hind ehk 2249zl (~509€)
https://www.upload.ee/image/12786742/tellimine.jpg

eesti aadressi saab ikka panna sinna?



Eshopile maksad siis kui pakk on leedu lattu jõudnud, ise pead silma peal hoidma.


kas on mingi ligikaudne transpordi aeg ka teada? paar nädalat või kauem?

Mediamarkt.pl läks mul täpselt nädal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:19:21 vasta tsitaadiga

xboxi garantii võiks läbi microsofti ikka käia, näitab konto all, et konsoolil tiba alla 2a garantiid... kusagil poolakatega küll ei viitsiks mässata garantii asjus...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 20:41:41 vasta tsitaadiga

kas keegi teab kust eestis saaks puldile uued kangid icon_question.gif tava puldile mitte elite
amazonist leidsin aga äkki saab siit "vereimejate" hulgast ka midagi...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 22.01.2021 18:53:13 vasta tsitaadiga

Millisesse regiooni on mõistlik microsofti konto teha? Tegin US aga hiljem hakkasin mõtlema icon_biggrin.gif seda saab vist muuta kord 3kuu jooksul? Ja teine küsimus,kas ma saan üldse usa poest eesti panga kaardiga osta mänge ja kas nad toimivad?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2021 19:07:10 vasta tsitaadiga

Microsoft tõstab kulla hinna peagi poole kallimaks, viimane aeg 3 aastat kulda võtta ja see Ultimateks konvertida soodsalt!

https://news.xbox.com/en-us/2021/01/22/update-on-xbox-live-gold-pricing/

6 kuud saab olema maksimum 1-kordne (sama raha eest mis 1a varem)


viimati muutis virx 22.01.2021 19:07:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 19:12:24 vasta tsitaadiga

regiooni saad konsoolist kohe muuta...minul on soome...ainus jama osad tekstid on soome keelsed...
usa konto puhul ostad usa kinkekaardi nt https://punktid.ee/xbox/usa laadid oma kontole ja maksad sellega...

edit:

virx,
kui ma nüüd õigesti välja lugesin siis see ju ainult gold...
ma ei kujuta ette miks peaks ainult goldi omama...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 22.01.2021 19:18:33 vasta tsitaadiga

Ei ole selkine mängur,et seda kulda vaja. Aga kas mul oleks siis mõistlik soome peale vahetada või hoopis midagi kolmandat ja muretu?

viimati muutis Mehis123 22.01.2021 20:20:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2021 19:41:48 vasta tsitaadiga

sogar, kuld konverditakse Game Pass Ultimateks ju sisuliselt 1/3 hinnaga. 40€=1 aasta Ultimate või saad kuskilt otse selle hinnaga? Minuteada maksab 1 aasta Ultimate'i ~120€ ilma konvertimata. Kellel Ultimate juba aktiivne, võib olla praegu mõned aastad tagavaraks osta kulda, niikaua kui stocks last ja hiljem aktiveerida/konvertida Ultimateks ühe kuu hinnaga ~10€. Kahtlen, et see uue süsteemi järgi 6 kuud ainult annaks tulevikus, ikka 12 kuud nii nagu praegu ära ostad.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 21:31:31 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2021/01/22/update-on-xbox-live-gold-pricing/

Kõikides regioonides ei pruugi kallimaks minna, aga eks see varsti näha on. Millegi pärast arvan, et Euroopa hinnatõusust ei pääse.

edit:
UK-s hinnatõus juba kinnitatud. https://www.eurogamer.net/articles/2021-01-22-microsoft-announces-xbox-live-gold-price-hike
Esimene kommentaar seal artikli all võtab olukorra päris hästi kokku ja nii ka arvatavasti läheb.

tsitaat:
Here it comes and it’s been coming for a while. Phase one: make Gold so expensive you might as well get Game Pass. Phase two: get all Xbox users on Game Pass. Phase three: increase price of Game Pass. Phase four: incrementally increase Game Pass every year while fostering good will with strategically timed exclusives. Phase five: add it all up and see if Game Pass has lost you billions of dollars or made an inroad into Sony’s dominance in the console space and Steam/Epic’s dominance in the PC space.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 10:16:15 vasta tsitaadiga

Võeti tagasi, päris piinlik https://news.xbox.com/en-us/2021/01/22/update-on-xbox-live-gold-pricing/?ocid=Evergreen_soc_omc_xbo_tw_Text_lrn_1.22.1
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 23.01.2021 11:45:22 vasta tsitaadiga

Kui see nüüd pr trikk ei olnud, siis tundub, et xbox kommuun on ikka päris tugev.
Ühe juhtiva konsooli omanikud võiks sellest õppida ja mitte alati bs käitumist õigustada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:36:26 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt oli PR trikk ju icon_biggrin.gif Arvad tõesti, et Microsoft ei oodanud sellist reaktsiooni, arvestades et Gold oleks 2x rohkem kui PS+ maksma hakanud?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2021 18:00:47 vasta tsitaadiga

kaspar737, kuld on oluliselt suurema väärtusega kui PS Plus, isegi kui see 2x kallim oleks, kuna 10€ eest saad selle Ultimateks muuta ja enam ei ole küsimustki kumb on väärtuslikum. Lood oleks teised kui sellist conversioni olemas ei oleks.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 03:04:45 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel Series S/X'ga mingeid anomaaliaid esinenud?

Enda juhtus siis paar päeva tagasi S'ga, et kõigepealt kadusid Tetrise savegamed ära ja pärast ei läinud Tetris enam üldse tööle. Ei aidanud muu kui Tertis maha installida ja uuesti peale. Järgmisel päeval läks Hitman 3 lolliks, karakter jäi lihtsalt ümber enda telje keerutama ja ükski nupp enam ei reageerinud. Tegin restardi ja peale restarti kui tuli ette, et millist kasutajat valida, siis see lihtsalt keris ees, nagu puldil oleks kang peal. Tegin hard reseti, tõmmetes toite välja. Peale seda enam hetkel pole anomaaliaid esinenud. Väga kummaline igatahes, ei ole ennem konsoolidega selliseid asju kohanud.

E: Unustasin veel mainida, et Hitmani savegamed kadusid ka ära peale restarti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:10:47 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:

Ühe juhtiva konsooli omanikud võiks sellest õppida ja mitte alati bs käitumist õigustada.

Õppida mida? Et free-to-play mängud ei nõua nüüd Gold olemasolu?
Fortnite, Dauntless, Apex Legends, Rocket League on konkurentide konsoolidel olnud nii juba day 1 icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:54:07 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Kas kellelgi on veel Series S/X'ga mingeid anomaaliaid esinenud?

Enda juhtus siis paar päeva tagasi S'ga, et kõigepealt kadusid Tetrise savegamed ära ja pärast ei läinud Tetris enam üldse tööle. Ei aidanud muu kui Tertis maha installida ja uuesti peale. Järgmisel päeval läks Hitman 3 lolliks, karakter jäi lihtsalt ümber enda telje keerutama ja ükski nupp enam ei reageerinud. Tegin restardi ja peale restarti kui tuli ette, et millist kasutajat valida, siis see lihtsalt keris ees, nagu puldil oleks kang peal. Tegin hard reseti, tõmmetes toite välja. Peale seda enam hetkel pole anomaaliaid esinenud. Väga kummaline igatahes, ei ole ennem konsoolidega selliseid asju kohanud.

E: Unustasin veel mainida, et Hitmani savegamed kadusid ka ära peale restarti.


Kindel, et asi nendes konkreetsetes mängudes pole. Hitman 3 tundub suht probleemne asi hetkel olevat. Näiteks Peggle 2, mida hiljuti X-i peal mänima hakkasin, kaotab samuti save faile ära, aga see on mängu enda kiiks, mida pole 7 aastaga suudetud ära pärandada (PS4 peal on ka save mitu korda ära kadunud).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 14:15:57 vasta tsitaadiga

"Tegin restardi ja peale restarti kui tuli ette, et millist kasutajat valida, siis see lihtsalt keris ees"

See osa juhtus Xboxi login, mitte Hitmani omas, seega ei saaks ainult mängude süüks panna.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 14:16:46 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
kaspar737, kuld on oluliselt suurema väärtusega kui PS Plus, isegi kui see 2x kallim oleks, kuna 10€ eest saad selle Ultimateks muuta ja enam ei ole küsimustki kumb on väärtuslikum. Lood oleks teised kui sellist conversioni olemas ei oleks.

Seda kindlasti, aga isik, kes mängib ainult CODi/FIFAt/NBAd jätaks Xboxi ostmata, kuna talle oleks sõpradega koos mängimine kaks korda kallim võrreldes konkurendi konsooliga.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 15:50:19 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
virx kirjutas:
kaspar737, kuld on oluliselt suurema väärtusega kui PS Plus, isegi kui see 2x kallim oleks, kuna 10€ eest saad selle Ultimateks muuta ja enam ei ole küsimustki kumb on väärtuslikum. Lood oleks teised kui sellist conversioni olemas ei oleks.

Seda kindlasti, aga isik, kes mängib ainult CODi/FIFAt/NBAd jätaks Xboxi ostmata, kuna talle oleks sõpradega koos mängimine kaks korda kallim võrreldes konkurendi konsooliga.


Nah, pigem võtan selle, kus rohkem kasutajaid ning parem competitive scene.
Tühja see passi enda hind.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2021 17:46:47 vasta tsitaadiga

kaspar737, eks sõna "soodsam" on iga ühe jaoks erineva tähendusega.

PS Plus maksab aastas 27€ kuid mitte ühtegi mängu.
GP: Ultimate maksab 40€ aastas millega tuleb kaasa 355+ mängu (PES 21, FIFA 20, UFC 3, NHL 20, F1 2019, NFL 20, MotoGP 20, NBA Live 19 jpm) .. kõik need mängud 13€ kokku + hiljem lisatakse järjed/2021 versioonid ilma lisakuluta.


Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 24.01.2021 18:12:46 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
kaspar737, eks sõna "soodsam" on iga ühe jaoks erineva tähendusega.

PS Plus maksab aastas 27€ kuid mitte ühtegi mängu.
GP: Ultimate maksab 40€ aastas millega tuleb kaasa 355+ mängu (PES 21, FIFA 20, UFC 3, NHL 20, F1 2019, NFL 20, MotoGP 20, NBA Live 19 jpm) .. kõik need mängud 13€ kokku + hiljem lisatakse järjed/2021 versioonid ilma lisakuluta.





Hmm kust need hinnad tulevad? GamePass ultimate on ju 180 eurot aasta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 18:17:09 vasta tsitaadiga

Midagi on seal võrdluses valesti, jah. PS+ tuleks võrrelda XBL Goldiga ja PS Now'd Gamepassiga. Praegu on pudru ja kapsad.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 24.01.2021 18:18:14 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Midagi on seal võrdluses valesti, jah. PS+ tuleks võrrelda XBL Goldiga ja PS Now'd Gamepassiga. Praegu on pudru ja kapsad.


Vaatan jah nagu väga erinevaid asju võrreldatakse seal + hinnad on kah väga võssa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 18:22:59 vasta tsitaadiga

Tuleks ka arvestada vast selle PS Now striiming vs xbox alla laetud mäng, teada kuidas see striimi kvaliteet tavaliselt on kangemate mängude puhul.
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 18:24:03 vasta tsitaadiga

Mis mõttes ei tule plusiga mänge icon_eek.gif
Päris mitu tükki alla tiritud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2021 18:31:49 vasta tsitaadiga

HPN, ma ei hakanud muumoodi võrdlema (ala Plus+Now), kuna kuld=game pass ultimate siis tundub, et vaatleja teadmatusest tulebki see segadus.
Wiwefak, paranda mind. Mis täpsemalt on valesti?

Killer85 kirjutas:
Mis mõttes ei tule plusiga mänge icon_eek.gif
Päris mitu tükki alla tiritud.

Igakuiseid tasuta mänge ma ei arvesta, kuna see tuleb automaatselt kaasa mõlema teenusega. Tuleb veel midagi kaasa Plus'ga? Mõni muu eelis?

Siin ikka võhikud koos ma vaatan ...
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 19:00:34 vasta tsitaadiga

Gold ei võrdu kusagilt otsast Game Passiga. Need on 2 täiesti erinevat teenust. See, et sa saad eritingimustel Goldi Game Passiks konverteerida, ei tee neid üheks ja samaks teenuseks. See eelnev võrdlus sellisel kujul on vale. Punkt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 19:03:44 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
HPN, ma ei hakanud muumoodi võrdlema (ala Plus+Now), kuna kuld=game pass ultimate siis tundub, et vaatleja teadmatusest tulebki see segadus.
Wiwefak, paranda mind. Mis täpsemalt on valesti?

Killer85 kirjutas:
Mis mõttes ei tule plusiga mänge icon_eek.gif
Päris mitu tükki alla tiritud.

Igakuiseid tasuta mänge ma ei arvesta, kuna see tuleb automaatselt kaasa mõlema teenusega. Tuleb veel midagi kaasa Plus'ga? Mõni muu eelis?

Siin ikka võhikud koos ma vaatan ...


Oota, Plusi tasuta mänge sa ei arvesta, aga Game Pass tabelisse oled kenasti mingid vanad, 5 dollarit maksvad spordimängud välja toonud?
Milles mu võhiklikkus täpsemalt seisneb?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 24.01.2021 19:37:35 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
HPN, ma ei hakanud muumoodi võrdlema (ala Plus+Now), kuna kuld=game pass ultimate siis tundub, et vaatleja teadmatusest tulebki see segadus.
Wiwefak, paranda mind. Mis täpsemalt on valesti?

Killer85 kirjutas:
Mis mõttes ei tule plusiga mänge icon_eek.gif
Päris mitu tükki alla tiritud.

Igakuiseid tasuta mänge ma ei arvesta, kuna see tuleb automaatselt kaasa mõlema teenusega. Tuleb veel midagi kaasa Plus'ga? Mõni muu eelis?

Siin ikka võhikud koos ma vaatan ...



Sa võrdled täiesti erinevaid asju ju? Also ma vaatan praegu Soome regiooni hinde, et ma täpselt ei oska öelda kust sa enda need aasta hinnad sealt said.


PS+ tuleks võrrelda xbox gold livega .
PS now tuleks võrrelda Xbox game passiga.


Gamepass ultimate sisaldab
1. Xbox gold livet
2. Gamepassi
3. EA play-d.


Kui praegu see teenus võtta on see 180 eurot aastas. Microsoft lubab praegu 1 euro eest konvertida xbox gold live to Gamepass ultimates, eeldusel, kui sa ei ole juba ära kasutanud nende 1 euros game pass offerit. Ehk kui sul on praegu 36 kuu väärtuses xbox gold livet endal olemas ja sa ei ole nende 1 euro gamepass pakkumist ära kasutanud, siis saad 1 euro eest konvertida 36 kuud xbox gold livet -> Xbox Gamepass ultimateks. Seda pikalt seda lastakse nii teha, eks näeme seda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2021 20:42:43 vasta tsitaadiga

Killer85, kindlasti maksid kõik nimetatud mängud 5 eurot. MotoGP 20 .. hetkel PS Stores 70€. Kuidas on ülejäänud 350 mängudega .. Doom Eternal jne. ka 5 eurot?


Link

kuld maksab hetkel ca 40€ aasta + 1€ = Game Pass Ultimate. Saad korraga aktiveerida kuni 3-ks aastaks (kokku ca 121€) ja pärast teed seda lihtsalt 10€ eurot kallimalt kui aktiveerid ühe täis kuu Ultimatega ostetud kullad ehk 3x40€+10€ (juhul kui ajutine 1 eurone pakkumine ära kaob ja ühe kuuline miinimumiks muutub, mis on konvertimiseks vajalik .. trialid ei sobi) ja saad järgmised 3 aastat. Kodukalt hindu vaadata on ikka väga vale .. kus on tõesti 12x15€=180€ üheks aastaks.



Huvitav on see, et iga paari kolme lehe tagant tuleb seda üha uuesti ja uuesti korrutada, kui inimesed kivi alt, loe: 99% ajast Playstationi teemas olles, väljuvad...
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 20:45:16 vasta tsitaadiga

Jajah, kivi all tõesti.
Mõlemad nextgen konsoolid on olemas olnud.

Kellele ja mida sa õigustada üritad? Kasuta mis teenust paremaks pead, sinu raha ju.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 20:48:34 vasta tsitaadiga

Minu jutu point ei olnudki kulla ja PS+ väärtust võrrelda, vaid võrdlus casual mänguri seisukohalt stiilis kumb konsool mul kõige odavamalt sõpradega koos mängida laseb. Oleks hinda tõstetud 60$/6 kuud peale, saab konkurendi konsoolil sama raha eest 12 kuulise tellimuse osta. Koode ostes hinnad hetkel suhteliselt samad (neid odavamaid region locked koode saab Xboxi peal edukalt VPNiga lunastada), aga ka seal oleks kindlalt hinnatõus olnud, kui läbi MSi aasta Goldi hakkakski 120$ maksma.
Nokia kirjutas:
Tuleks ka arvestada vast selle PS Now striiming vs xbox alla laetud mäng, teada kuidas see striimi kvaliteet tavaliselt on kangemate mängude puhul.

Striimima peab ainult PS3 mänge, PS4/PS5 mänge võib striimida, aga ka alla tõmmata.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2021 21:10:58 vasta tsitaadiga

Nokia, hinna poolest on kuld ja PS Plus analoogsed, sellepärast Now'i mängu ei toonudki kuna vaevalt, et keegi neid mõlemat korraga kasutab. Tean küll mida Now endas sisaldab, analogne Game Passiga aga lisa tasu eest... Ultimate's on need kaks service'i kombineeritud.

PS Plus + PS Now sain kolmeks aastaks umbes 215€ milles ei sisaldu selle aja jooksul ükski first party mäng, nii nagu Ultimates. Arvetades kui mängid vähemalt 10-t sellist mängu on edasine hinnavõit vähemalt 200€ (kui ostad mängu 60, läbi teed ja müüd 40 suhteliselt varsti, kaotad mängu pealt 20), kui alles jätad on väljaminekud seda suuremad. Ultimates ei ole vaja selliseid lisakulutusi teha...kõik jääb selle 121€ sisse.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 22:02:49 vasta tsitaadiga

OT:
virx, kust PS+ aastaks 27euriga saab?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2021 22:25:42 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
OT:
virx, kust PS+ aastaks 27euriga saab?

See on ainult US kontole.
UK/FIN endiselt ~46€~47€
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 25.01.2021 12:43:46 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Jalutaja kirjutas:

Ühe juhtiva konsooli omanikud võiks sellest õppida ja mitte alati bs käitumist õigustada.

Õppida mida? Et free-to-play mängud ei nõua nüüd Gold olemasolu?
Fortnite, Dauntless, Apex Legends, Rocket League on konkurentide konsoolidel olnud nii juba day 1 icon_lol.gif


Ise teen nalja, ise naeran? Äitäh minu eest vastamast icon_rolleyes.gif

Sony tõstis oma mängude hinda ~25% Euroopas. Suur osa õigustas seda 1000 erineva põhjendusega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2021 15:03:47 vasta tsitaadiga

Jalutaja, viidet sellele ~25% hinnatõusule?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 25.01.2021 21:41:57 vasta tsitaadiga

Kust praegu kõige kasulikum seda 36kuud goldi osta oleks? Teeks ka selle converdi ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbyte
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 00:27:21 vasta tsitaadiga

Ostsin Gamivost 68 euro eest 2 aastat Xbox Live Gold'i (Kanada). VPNiga lisasin koodid ja Eesti krediitkaardi ja sain 2a 1 kuud. Ultimate'i aktiveerida selle kaardiga ei lasknud, aga võtsin 1.50€ eest 7 päeva koodi, mis töötab igas regioonis. Sellega sai ka converditud ja rohkem regiooni muutma ei pidanud.

viimati muutis bbyte 26.01.2021 00:33:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2021 00:33:00 vasta tsitaadiga

bbyte, hea teada, et ka 7 päevased sobivad aktiveerimiseks, ise kasutasin 1 kuu oma (~10€).
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:55:56 vasta tsitaadiga

Jalutaja kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Jalutaja kirjutas:

Ühe juhtiva konsooli omanikud võiks sellest õppida ja mitte alati bs käitumist õigustada.

Õppida mida? Et free-to-play mängud ei nõua nüüd Gold olemasolu?
Fortnite, Dauntless, Apex Legends, Rocket League on konkurentide konsoolidel olnud nii juba day 1 icon_lol.gif


Ise teen nalja, ise naeran? Äitäh minu eest vastamast icon_rolleyes.gif

Sony tõstis oma mängude hinda ~25% Euroopas. Suur osa õigustas seda 1000 erineva põhjendusega.


See ja nati vale...Ta tõstis hinnad 70€ peale...Mõnedes regioonides võib olla ka see 25% tõus...

Vaatasin/kuulasin Rand al Thor 19 videot selle Gold BS kohta seal ta tõi välja huvitava nüansi.
Kui tavaliselt MS midagi "suur" teeb siis FB/Twitter-s kõik asja omased pasundavad vaadake mis nüüd...aga see kord oli vaikus seega isegi Xbox-i töötajad ja asjatajad ei toetanud seda jama...
Igati kiidetav, et Free to Play mängud nüüd vabalt mängitavad xbox keskkonnas...saab World of Warships/Tanks rahus edasi pelada kui sub läbi peaks saama...
Kui võtta ala mees metsast siis jah aasta ultimate on ca 130€...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 26.01.2021 20:41:56 vasta tsitaadiga

bbyte kirjutas:
Ostsin Gamivost 68 euro eest 2 aastat Xbox Live Gold'i (Kanada). VPNiga lisasin koodid ja Eesti krediitkaardi ja sain 2a 1 kuud. Ultimate'i aktiveerida selle kaardiga ei lasknud, aga võtsin 1.50€ eest 7 päeva koodi, mis töötab igas regioonis. Sellega sai ka converditud ja rohkem regiooni muutma ei pidanud.

Seal ju hinnad ilma käibeta? Kuidas te nii odavalt saite,või olen ise millestki valesti aru saanud? icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2021 21:08:46 vasta tsitaadiga

Mehis123, hinnad ongi sellised. Gamevost ostes ära unusta Shield-i maha võtta ja kasuta sealt ostes alati sooduskoodi "AKS3"...ühe koodi peal kassas, siis lisa mitu aastat osta tahad, korraga 3x12kuu peal annab errori.

Ennem maksmist samuti võta "SmartOn" linnuke maha, et see hinda ei tõstaks, selle teenusega pole vaja liituda, mis annab erinevatele mängudele soodukaid...kui rohkem plaanis osta pole.

Neid "konkse" seal jagub uutele ostjatele.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbyte
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 22:06:24 vasta tsitaadiga

Mehis123, need on summad, mis kaardilt maha läksid. Kanada hinnad olid eile kõige odavamad ja ostsin sel hetkel viimased ära.

Täna ostsin samale kasutajale paar USA regiooni mängu hea hinnagaja ja peale VPNi kasutamise ei pidanud taaskord aktiveerimiseks muud tegema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 26.01.2021 22:39:08 vasta tsitaadiga

Vaatasin seal all seda asukoha kasti, kust eesti vaides tuli +20%,seda seal puutuda ei tasu siis jah? icon_biggrin.gif Ei ole ka sellest VPNi asjast ka aru saanud ausaltöelda. MS kontot ju ei saa lõpmatuseni muuta? xboxi poe regiooni küll aga need peavad ju ühtima? Peab mingid õppetunnid võtma vist. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 10:26:17 vasta tsitaadiga

Nii uurin ka natuke, tekkis küsimus endale.

Ostan näiteks gamepass ultimate, valin sealt mingi mängu xboxil ja laen alla ning hakkan mängima.
Nagu ma arusaan siis need mängud vahetuvad seal mingi aja jooksul.

Küsimus, mis juhtub ma mängin mängu X ja see lahkub gamepassist? Kas lihtsalt mingi hetk ma enam seda mängida ei saa kuna gamepassis seda enam pole?
Pean ma selle nüüd endale ostma ja saan mingi soodukaga selle?
Kas mängudel on mingi kuupäev ka seal gamepassis kirjas millal need lahkuvad?
Või siis kui see mul juba alla laetud ja mängin siis mind see ei puuduta kui mäng gamepassist lahkub?
Kuna võib ju olla nii, et võtan täna gamepassi, valin mängu aga mäng lahkub gamepassist ülehomme, a kust mina seda ette peaks teadma?


palju küsimusi, a äkki keegi viitsib selgitada icon_smile.gif

On vast teistele ka ehk abiks.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [XSX] Xbox Series X mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.