Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1047, 1048, 1049 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 16:20:40 vasta tsitaadiga

Ülempealik kirjutas:
Arris VIP5305 viskab vahest pildi mustaks paariks sekundiks. Heli jääb taustal jooksma. Tuleb pilt tagasi ja siis 20-30sek pärast uuesti. Niimoodi vilgutab mingi aeg ja siis võib paar tundi rahulikult käia ilma mingi probleemita.
Samas teine boks kõrval toas töötab ilusti.
Kui see pildi vilgutamine hakkas, tegin boksile restarti, ruuterile restarti jne. Ikka sama. Juhtmed-ühendused kontrollitud.
Boks ise vigane? Natuke üle aasta mul töötanud ja seni probleemideta.


Ma olen märganud ühilduvusprobleeme 4k võimeliste teleritega. indrekp soovitused pädevad.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 17:07:19 vasta tsitaadiga

Kuidas sellele 4K boxile teleka käimine selgeks teha, Telia oma menüüd annavad errori, et ei leia sellist telerit TCL 50EP680. On veel mingeid võimalusi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 17:09:19 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Kuidas sellele 4K boxile teleka käimine selgeks teha, Telia oma menüüd annavad errori, et ei leia sellist telerit TCL 50EP680. On veel mingeid võimalusi?


Kiire variant S5 märgistusega pult, mille kaudu õpetad infrapuna selgeks. Koodide tabelist sellist imelist telerit ei leia. Teada võid anda Teliale. Väheusutav, et kuskilt on koode lisada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 18:44:02 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
karuke kirjutas:
Kuidas sellele 4K boxile teleka käimine selgeks teha, Telia oma menüüd annavad errori, et ei leia sellist telerit TCL 50EP680. On veel mingeid võimalusi?


Kiire variant S5 märgistusega pult, mille kaudu õpetad infrapuna selgeks. Koodide tabelist sellist imelist telerit ei leia. Teada võid anda Teliale. Väheusutav, et kuskilt on koode lisada.


Uuel boksil BT pult ja see õpib ise ainult üle interneti Ruwido ehk pulditooja serveris teadaolevate telerimudelite koode.
S5 pulti saab küll õpetada IR telerit juhtima kuid uut boksi juhib see samuti IR kaudu ning see on kohati ebamugav.
Teoreetiliselt Ruwido jälgib ebaõnnestunud koodide ja telerimudelite küsimisi ning aegajalt värskendab andmebaasi TV koodide osas. See ootus võib muidugi aga hetkel kasutu lahendusena näida.
Pigem on soovitus vältida mingeid "tundmatuid" telerimarke mida ainult natuke soodsama hinnaga eesti turul parseldada üritatakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 16:26:51 vasta tsitaadiga

Teadjamad. Andke nõu, kas "hokilitter2 Arris 5305 andis otsad või tuleb viga mujalt otsida. Nimelt keset saate vaatamist jäi pilt seisma. Tegin restardi, kuid peale restarti on ekraan must. vahetatuid kaableid ja hdmi porte. telekas näitab, et kaabel ilusasti küljes, kuid mida pole on pilt. ei menüüd ega midagi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 16:31:44 vasta tsitaadiga

ruuterile ka restardi tegid?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 16:37:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ruuterile ka restardi tegid?



Tänud. Aitas. Müstika. muu nett jooksis, teises arvutis WRC live käis e. arvasin et neti teema küll ei ole icon_redface.gif


tavaliselt Arris kisab , kui netti ei ole


viimati muutis goga 22.01.2021 16:38:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2021 16:39:08 vasta tsitaadiga

goga, mis ruuter? Mul olid millalgi samad sümptomid, vahetasin isegi esinduses digiboksi ringi aga abi polnud.
Kuna samas kohas sama neti ja HDMI kaabliga vana Motorola töötas siis netti algselt ei kahtlustanud.
Tegelikult oli viga Inteno DG301 firmwares mis oli viga saanud/segi läinud.
Füüsiline ruuteri FW reinstall ravis asja terveks.

Ehk proovi ka oma ruuterile FW re-install teha.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 16:41:14 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
goga, mis ruuter? Mul olid millalgi samad sümptomid, vahetasin isegi esinduses digiboksi ringi aga abi polnud.
Kuna samas kohas sama neti ja HDMI kaabliga vana Motorola töötas siis netti algselt ei kahtlustanud.
Tegelikult oli viga Inteno DG301 firmwares mis oli viga saanud/segi läinud.
Füüsiline ruuteri FW reinstall ravis asja terveks.

Ehk proovi ka oma ruuterile FW re-install teha.


Mul ruuteriks veteran Huawei B593. Seni on väga stabiilselt töötanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 16:55:45 vasta tsitaadiga

Ärge hakake asju reinstallima. 4G võrgust ei toimi boksidele nimelahendus aka DNS. Tõenäoliselt suuremamahuline rike.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 17:42:04 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ärge hakake asju reinstallima. 4G võrgust ei toimi boksidele nimelahendus aka DNS. Tõenäoliselt suuremamahuline rike.

Tõsi, paistab, et oli midagi üldisemat, tuttav helistas ja küsis täpselt sama asja. Nüüdseks taastunud.
PS. mul samal ajal Ubi ruuteri taga OTT uus arris ja toimis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2021 19:41:39 vasta tsitaadiga

Igatahes suht tobe et see uusim digiboks võrgu puudumise peale midagi mõistlikumat kui must pilt näidada ei suuda. Eriti kui nett kui selline samal ajal toimib.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mulk2
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2021 19:44:47 vasta tsitaadiga

Vanem arris 4G otsas ja ees vaid tekst OOPS! Qr kood ka.Telia koduleht ka maas.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 20:06:37 vasta tsitaadiga

Kas arris 5305 tahab mingit hifi kuldsete otsadega hdmi kaablit 4k teleka taga? Fhd teleka taga toimib aga 4k teleka taha yhendades telekas ytleb tundmatu sisend. Kuidagi resettida saab seda või mis värk olla võib?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 20:26:06 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas arris 5305 tahab mingit hifi kuldsete otsadega hdmi kaablit 4k teleka taga? Fhd teleka taga toimib aga 4k teleka taha yhendades telekas ytleb tundmatu sisend. Kuidagi resettida saab seda või mis värk olla võib?


kaasas olev või korralikum hdmi kaabel võiks olla küll.
teleris tuleb vastaval hdmi sisendil hdmi deep color säte välja lülitada.
abiks võib olla ka digiboksi hdmi cec väljalülitamine.
mõned päevad tagasi nägin aga odavat samsungi 4K telerit millel seda deep color menüüvalikut ei leidnudki, ekraanil fläshis pilt ja tundmatu signaal kordamööda. digiboksi restart võttis aga siiski pildi ette, ekraani nurgas kuvas siiski hdmi1 deep color kirja.

enne pead aga pildi ette saama, et seaded muuta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 20:33:04 vasta tsitaadiga

Eks peab maal kohal käima. Kas eelmise digiboksiga, see kandiline,.kaasasolnud hdmi kaabel pole korralik?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 21:19:23 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Eks peab maal kohal käima. Kas eelmise digiboksiga, see kandiline,.kaasasolnud hdmi kaabel pole korralik?


too ajal kindlasti kui vip1113 tuli, peaks olema ka hdmi 1.4 ja võiks toimida aga teleritel nüüd igasugused deep color jms hdmi lisasätted, 4K ei pruugi kokku saada nendega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 22:16:48 vasta tsitaadiga

Uhd color maas, hdmi cec maas. Samsung q7fn ytleb tundmatu allikas, teine lg fhd võtab igas asendis pildi ette ja mängib

Lisaks on mingi pin seal peal mis pole 0000, 1111, 1234, 2580 vms loogiline. Kas tõesti mingit reseti võimalust pole nendel boxidel?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 22:40:05 vasta tsitaadiga

hoiad power nuppu all boksil
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 23:40:08 vasta tsitaadiga

Suva, vihastasin ja tulin tagasi juba sealt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 11:53:27 vasta tsitaadiga

Mul hakkas ema tundma huvi interneti vastu. Panin talle sinna maale mingi docki, monitori, läpaka, odava Huawei 4G USB pulga ja tele 2 kuumaksuta stardika. Nüüd on paar kuud lehti lugenud ja tundub, et tema huvi pole üle läinud. Mõtlesin, et jagaks talle oma Telia TV ühe vaatajakoha, kuna hetkel näeb ta ainult kolme ETV kanalit üle õhu. Ehk siis rendiks juurde ühe hokilitri ja soetaks mingi odava wifi ruuteri. Ruuteril peaks olema vähemalt 1 lan port digiboksi jaoks ja 2,4 GHz wifi läpaka jaoks. Mis oleks kõige odavam mõistikult toimiv seade (kas 4g peaks olema ruuterisse sisse ehitatud või saaks ära kasutada olemas olevat 4g USB modemit?) ja millise teenusepakkuja 4g internet valida? (Kõik kolm masti paistavad aknast ja ei ole kuulnud, et sealkandis väga ülekoormuse probleeme oleks.)
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 12:00:08 vasta tsitaadiga

Kui sa oled usb pulgas kindel, siis kasuta seda. Mina soovitaks ikkagi 4g võimelist ruuterit, sest erinevad 4g pulgad ei ole aegade jooksul erilist stabiilsust taganud ja vaevalt su ema tahab/viitsib vahel restartida seda
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 12:02:36 vasta tsitaadiga

Kas oskad mõnda mudelit ka soovitada?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 12:45:33 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Kas arris 5305 tahab mingit hifi kuldsete otsadega hdmi kaablit 4k teleka taga? Fhd teleka taga toimib aga 4k teleka taha yhendades telekas ytleb tundmatu sisend. Kuidagi resettida saab seda või mis värk olla võib?


kaasas olev või korralikum hdmi kaabel võiks olla küll.
teleris tuleb vastaval hdmi sisendil hdmi deep color säte välja lülitada.
abiks võib olla ka digiboksi hdmi cec väljalülitamine.
mõned päevad tagasi nägin aga odavat samsungi 4K telerit millel seda deep color menüüvalikut ei leidnudki, ekraanil fläshis pilt ja tundmatu signaal kordamööda. digiboksi restart võttis aga siiski pildi ette, ekraani nurgas kuvas siiski hdmi1 deep color kirja.

enne pead aga pildi ette saama, et seaded muuta.

Ajalugu näidanud et kaasas olev kaabel on 50/60 icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 12:51:00 vasta tsitaadiga

dex, Tele2 poolt renditav Huawei B535 on hetkel parim bang for buck. 3€/kuu.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 12:51:34 vasta tsitaadiga

Kaasasolev kaabel oli samasugune mis mul kodus olemas oli erinevaid. Kuidas yldse vahet teha nendel 1, 1.4, 2.0 kaablitel? Ainus märgistus oli kaablil High speed hdmi cable with ethernet ja kõik
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 12:54:16 vasta tsitaadiga

Super high speed või ultra high speed, kuidas iganes need marketoloogid asja parasjagu nimetavad.

High speed on 1.4

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1ff
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2013




sõnum 24.01.2021 12:56:12 vasta tsitaadiga

Mina soovitaks enda kogemuste põhjal võtta piiramatu mahuga nett, sest see hokilitter õgib ööd kui päevad neti mahtu. Lihtsam ja kallim variant on osta sim pesaga huawei b535 ruuter. Odavam variant on osta tp-link ruuter mr-3420 v5 ruuter ja 4g netipulk ära lukustada 1800mhz või 2100mhz sagedusele. Ruuteris tuleb modemi seadistuses panna connection mode: on demand ja max idle time: 0. Nii peaks ühendus toimima katkematult. Mul on praegu see odavam variant juba 3 nädalat töötamas ja restarti pole ruuter veel vajanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:01:37 vasta tsitaadiga

r1ff, odav aga mitte töökindel lahendus. Juhul, kui 1800/2100 peaks olema koormatud, siis kannatab allalaadimine. 535 suudab sagedusi liita ja sitast saia teha. Lisaks aastane kulu on 36€.

Pealegi 5G tehnika arenedes ei tasu vanarauda investeerida. Kuna enamus operaatorid teevad agressiivse ülemineku, siis on varsti pulk+ruuter käpuli. Rendiseadme saan tagasi anda.

Teine odavam variant on Huawei B5186, millel saad Huawei Toolbox abiga CA sisse lülitada. Max hinnaga 30-40€ järelturult kasutatuna. No ei ole mõtet pulk+ruuteri komboga jebiitada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:12:37 vasta tsitaadiga

r1ff kirjutas:
Mina soovitaks enda kogemuste põhjal võtta piiramatu mahuga nett, sest see hokilitter õgib ööd kui päevad neti mahtu.


Mismoodi see ööd ja päevad õgib? Kui mõni tund pult ei näpi, lülitab välja ennast boks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1ff
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2013




sõnum 24.01.2021 13:26:56 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
r1ff kirjutas:
Mina soovitaks enda kogemuste põhjal võtta piiramatu mahuga nett, sest see hokilitter õgib ööd kui päevad neti mahtu.


Mismoodi see ööd ja päevad õgib? Kui mõni tund pult ei näpi, lülitab välja ennast boks.



Mul on tele 2 poolt telefonis 100gb kuumahtu ja kord sai arrisega ainult selle küljes riputud. Läks mingi 1-2 nädalat ja piiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 14:00:25 vasta tsitaadiga

Kui kuu aega järjest lasta, siis läheb 1154,2 GB
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 14:19:18 vasta tsitaadiga

r1ff, ma ei väida, et mahtu ei lähe, vaid seda, et taustal ööd päevad läbi see ei õgi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r1ff
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2013




sõnum 24.01.2021 17:11:40 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
r1ff, odav aga mitte töökindel lahendus. Juhul, kui 1800/2100 peaks olema koormatud, siis kannatab allalaadimine. 535 suudab sagedusi liita ja sitast saia teha. Lisaks aastane kulu on 36€.

Pealegi 5G tehnika arenedes ei tasu vanarauda investeerida. Kuna enamus operaatorid teevad agressiivse ülemineku, siis on varsti pulk+ruuter käpuli. Rendiseadme saan tagasi anda.

Teine odavam variant on Huawei B5186, millel saad Huawei Toolbox abiga CA sisse lülitada. Max hinnaga 30-40€ järelturult kasutatuna. No ei ole mõtet pulk+ruuteri komboga jebiitada.



Ma ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga minu kogemuste põhjal on esimene sagedus, mis kinni jookseb nagu tammsaare tee tipptunnil 800mhz ja siis alles 1800/2100/2600. Oman ka b525 ruuterit, mille hetkel laenasin oma sugulasele, kes oli hädas telia zyxel (vist lte3301 mudel) ruuteriga, mis nagu muiste istus enamuse ajast 800mhz peal ja ei jookse sul pilt ega liigu nett. Nüüd b525-ga on lukustatud 800/1800 peale. Nett nüüd liigub, aga ikkagi eelistab ruuter 800mhz rohkem. Mõistlikum on lukustada ainult 1800 peale. Kui ma sama ruuterit enda tele 2 netiga auto mode peal kasutasin, siis alguses lippas kõik ilusti (parematel aegadel 100mbit alla ja 30mbit üles). Mida aeg edasi, seda rohkem hakkas kiirus langema. Lõpuks oli kiirus langenud 5mbit ja vaata et alla sellegi. Vaadates ruuteri vereringesse, tundus justkui, et see 800mhz on peale surutud maailmavaade. Peale 1800 lukustust tõusis keskmine kiirus kohe tagasi 50mbit peale ja püsib seal näosaate kui ka aktuaalse kaamera ajal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2021 00:14:13 vasta tsitaadiga

Eile hakkasin arvutis TeliaTV kaudu vaatama ETV pealt "Lahutus Eesti moodi" (ma ei tea miks, tavaliselt vaatan otse ERR või Jupiteri lehelt). Räige porno - pilt maksimaalselt HD (720p) ja ruuduline (mul 32" kuvar), veidigi noolega kerides viskab pildi ruuduliseks ja minimaalse kvaliteedi peale, mis näeb välja nagu 140p. Nett on 200/50.
Samal ajal kõrvale panin testiks Jupiteri pealt sama asja mängima, nö. tasuta värk - pilt FHD 1080p, teravam, keri palju tahad ja kui kiiresti tahad - pildi kvaliteet ei muutu ja mõtlemisaeg kerides praktiliselt puudub. Jne. Jne. Nüüd suudab ka lemmikuid ja seriaalivaatamise järjekorda meelde jätta.

Innovatsioon, mille eest maksan, ei kõlba isegi telefonis kasutada muuks kui hädapäraseks seriaalide vaatamiseks (vanade, millel pilt niikuinii s**t) kuni last trennist ootan. Jupiter - 5+ thumbs_up.gif. Silmnähtavalt pidevalt areneb, AppleTV äpp olemas, AndroidTV-le kohe tulemas. Loogiline otsing, kiire, mõnus.
Telia puhul olen nt. loobunud oma kahest tasuta filmist, kuna see "tü**stunud" värdmoodustis "sisuleidja" (nali kuubis, leida sealt midagi on küll pea võimatu) ei kannata isegi kommenteerimist, et mis "asi" see on. Kõik segi nagu pudru ja kapsad - lisateenused mida pole tellitud jmt. (HBO). Uusi tulijaid Videolaenutusest enam ei leia. Tasuta Filmiriiulini on jäetud kõige pikem tee all otsas.
Vana salvestust ikka veel perega kasutan ja loodan, et seda kinni ei panda.

Telia kerimine ei kannata kriitikat ei pisipiltide ega "vana" variandiga. Täpset kohta tabada on võimalus üks sajale, see ka kogemata. Paari sekundi kaupa ei õnnestu kuidagi, ikka hüppab edasi-tagasi min 10-15 sek ja lisaks samal ajal ulmevõimas boks kiilub ka kinni mitmeks sekundiks. Saate pausile panek võtab 4-5 sek musta pilti icon_biggrin.gif. Selles osas + kerimine on isegi Elisa parem, nii palju kui kasutanud olen.

Lastenurk - see ei ole muutunud ega arenenud sellest ajast kui tuli. Multikate otsing lastel on endiselt vasakule-paremale kerides ja oodates, millal sinu otsitud 87-s multikas ette tuleb. Aga kuna millegipärast järjekorda pidevalt muudetakse, siis on see laste jaoks ka nagu laadaloterii, et kas leiab üles sama koha pealt või mitte. Nad ei oska veel kurta ka, aga kõrvalt valus vaadata. Ma ei imesta, et puldi patareid pidevalt tühjad on, kui näppu kogu aeg püsivalt nooltel peab hoidma, et kuhugi jõuda. Ma ei pane ka väiksemaid ju otsingut kasutama.
Multikaid sinna lisandub paar tükki kuus heal juhul, need mis muudel kanalitel just 5x ära näidatud. Kidzone+ pärast lapsed veel nõuavad ja hoian.

Pult - mõnus, lihtne, ja nii loll et isegi sisendite vahetust ei saa õpetada, muust rääkimata. Kuna elukaaslane vaatab telerit üliharva, siis on tema jaoks iga kord mõistatus, millise noolega kuhugi seekord jõuab ja kas üldse jõuab või läheb midagi p****e. Enda soovitud saateid ta niikuinii sealt ägedast telekavast ei leia ja live tv-ga saab kuidagi hakkama. Enamasti loobub ja kinni oskab boksi vajutada. Tänu sellele pole ta varsti mitu aastat eriti midagi Teliast vaadanud. Ise pean ikka midagi muud (Logitech) kasutama.

Kui saan lapsed niikaugele, et lepivad ka Netflixi, YT, arvutikraami ja ERR-iga/Jupiteriga, siis jääb ainult nett Telialt ja adjöö selle innovaatilise veniva 4k boksiga ja 2002 aasta pildikvaliteediga (just arvutis, mida tänapäeval tihedamini kasutatakse) Eesti suurimalt ja võimasaimalt tegijalt. Aastaarvu panin umbes, ikkagi sellesse sajandisse.

Ahjaa - need vanainimesed, keda tihti aitama pean IT alaselt ja muu tehnikaga, pole enamasti seda menüüosa ja pakutavaid "võimalusi" näinudki või ei julge puutuda, vahivad ainult live saateid. Samas on neil sageli enese teadmata paljud asjad tellitud, kuna vajutavad kogemata ettehüppamisel tellimise peale, ähmiga veel 4x OK et seda "jama" eest ära saada ja ongi neli nulli pandud ja tellimuse eest tänatud, teadagi mis ettevõttel.
Sellepärast ma ka nt menüü enda käe järgi seadistamisest üldse ei räägigi - siin teemas korduvalt asjassepuutuvate poolt öeldud, et keskmine kasutaja on nii loll et niikuinii rikub siis midagi ära ja kiusab Helpdeski.

Telia tehnilise toe ja inimeste vastu pole mul kordagi olnud halba öelda, kellega olen tööalaselt kokku puutunud ja puutun, või isiklike asjadega. 5+. Lihtsalt see TV tehniline ja ka disainiosa altes lillast värvist on kogemata küll kuidagi algusega võrreldes järjest väääga allapoole läinud, lisades igasugu asju, mis teevad vana hea halvaks, selle asemel, et teha vana head veel paremaks või netiosa pildi siidiseks ja 2021 aastale vastavaks. 4k-d ma enne kümmet aastat niikuinii ei looda.

Hindan väga arendajate tublit tööd, aga kogu aeg kellegi käsul vigaseid lisasid juurde toppida ja asju kokku miksida, mis kohe kuidagi midagi paremaks ei tee, no ise ju ka tegelikult näete ja teate... Mõnest jaburusest võiks ju keelduda, mida disainerid või kes iganes käsuandjad "ägedaks" peavad. Isegi AppleTV, Google, Netflix ja muud suured tegijad ei lisa 5-6x aastas suuri muutusi oma asjadesse ja ei sega leiba ja saia jogurtiga kokku nö, või vähemalt võimaldavad mingi aja mitte uuendada enamasti, kui vana versioon meeldib ja töötab. Milleks?

Pikk jutt, aga pidin välja elama. Sorry. Võib vabalt vastu vaielda. See on mitme viimase aastaga kogunenud, ma väga palju ei ole siin teemas kurtnud, lihtsalt loen ja noogutan kaasa.
Ja nagu tüüpiline rahvuskaaslane, pean samamoodi ütlema niiviisi sauna taga ja vaikselt omaette: "No ega tegelikult ei saa ju kurta - si*asti, aga töötab. Kuidagi saab asjad tehtud. Kuigi jah - naabril on ikka parem" icon_smile.gif (kasvõi Jupiter nt.).
Telefonide võrdluses Jupiter on arenev ja kiire nagu kunagi nt. One+, aga Telia "asi" meenutab hetkel Huawei Y Lotte seeriat, 79€ tk. ja suht kasutamatu. Aga ikka lastele lõhkumiseks osteti (ja ostan ka ise, laste pärast icon_sad.gif icon_razz.gif, Mini paketti koos salvestamise ja lastenurgaga, mida tahaks ka eelisjärjekorras kinni panna. Varsti.)

Kes lõpuni jõudis, võib minu poolest ikkagi märkuseks panna TL/DR. Ärge pikka viha pidage. Isiklikult kedagi solvata ei soovi, pigem kirun süsteemi. Ise ka nii tark ei ole, et arendusse läheks ja kõik veatuks teeks icon_biggrin.gif. Vinguda oskan hästi. Peace.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2021 14:24:37 vasta tsitaadiga

Äkki leian abi? 2020 Samsungi telekas, uus Telia ruuter, Arris VIP 5305 box. Samsungi TV pult juhtis kenasti Telia boxi kuni eelmise nädalani, siis toimus teleri tarkvara automaatne uuendus ja ühendus katkes. Samsungi pult juhib ainult teleka funktsioone ja Arrist ära ei tunne. Olen katsetanud universaalpuldi seadetest liita Elion, Telia Eesti, Motorola erinevate mudelite seadeid, kuid teleka pult ei reageeri enam Arrise juhtimiseks. Kõik restardid on tehtud, kuid mingit abi ei ole. Kole tüütu on kahe puldiga majandada.
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 12:38:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kaasasolev kaabel oli samasugune mis mul kodus olemas oli erinevaid. Kuidas yldse vahet teha nendel 1, 1.4, 2.0 kaablitel? Ainus märgistus oli kaablil High speed hdmi cable with ethernet ja kõik


No nüüd tõin poest hdmi 2.0 juhtme ja täpselt sama piix, teises toas fhd telekas mängib, aga 4k telekas ytleb, et signaali pole. Joppen puh

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.01.2021 12:45:06 vasta tsitaadiga

endal oli ka 4k telekaga probleeme, konkreetselt küll sellega et boks läks peale käivitamist järjekindlalt hoopis 720p peale, soovitati ka kaablit vahetada, lahenduseks oli aga just UHD sisselülitamine. Ostetud kallid ja edevad kaablid vedelevad siiani kasutuseta sahtlis icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 12:48:35 vasta tsitaadiga

No kui ma saaks kuidagi selle digiboksi 1080p peale, siis oleks ka kena.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 13:01:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No kui ma saaks kuidagi selle digiboksi 1080p peale, siis oleks ka kena.

Paned teise tuppa FHD taha digiboksi ja seadistad 720 või 1080 ja viid tagasi 4K teleri taha, mis siis teeb?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 13:08:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
No kui ma saaks kuidagi selle digiboksi 1080p peale, siis oleks ka kena.

Paned teise tuppa FHD taha digiboksi ja seadistad 720 või 1080 ja viid tagasi 4K teleri taha, mis siis teeb?


Mul oli isegi eraldi fhd monitor just alla toodud selle jaoks. Panin 1080p ja 720p, niipea kui hdmi tagant tõmbasin lülitas digiboksi välja ja kui 4k teleka taha yhendasin, siis oli telekal pikalt ees seadme tuvastamine ja siis tundmatu seade või signaali pole. Katsetasin erinevaid hdmi pesasid, lylitasin vahepeal teleka välja, hdmi cec oli on ja off, hdmi uhd deep colour sees ja väljas igatpidi. Sama tulemus.

Ma ei kujuta ette kas teleka tehase seadete taastamine oleks see viimane asi mida teha.

Ahjaa digiboksil tegin ka tehase seadete taastamise

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2021 13:09:51 vasta tsitaadiga

Sold OUT, proovi võimalikult lühikese kaabliga algatuseks. Ainuke mida vajad on korralik jäme kaabel.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 13:16:31 vasta tsitaadiga

Mul ongi 0.5m kaabel. 18Gbps, 4k, 2k, 120hz
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2021 13:26:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT, 4K toetavat ressiiverit pole proovida? Kasvõi sellist millel ainult 4K pass-thru oleks.
Võibolla TV või hoopis digiboks soovid pildiformaadis kiiremini kokku leppida kui teine osapool valmis on. Vaheseadmega õnnestuks äkki seda tuvastada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.01.2021 13:38:07 vasta tsitaadiga

ma ei jõua hetkel eriti palju tagasi lugeda, et mis selle boksi ajalugu sul on, aga ehk on see hdmi väljund lihtsalt pekkis? Kui ikka ka 720p peale fallback ei õnnestu ja kaabli ühendamise/lahtiühendamise peale asi sureb või booti läheb, siis hakkab tahes-tahtmata mingi füüsilise vea peale mõtlema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 15:50:36 vasta tsitaadiga

Ei ole kahjuks rohkem seadmeid millega katsuda. Tuttav vahetas boxi välja kuna tal telia yhendus tuli max 5mbit kaabli kaudu adsl, võttis elisa boxi ja 4g yhenduse, andis arrise boxi mulle, või noh mu isale ja nüüd ma siin maadlen. Ma arvan, et see samsungi telekas kuidagi asja segatud. Viin koju ja proovin enda omaga, sest 4k LG teleka taga see toimis


Edit:kodus suvalise elisa kaabliga kohe 3840*2160 pilt ees. Seega asi maal olevas telekas. Aga no kõiki variante proovitud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaamu
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2019




sõnum 01.02.2021 17:28:06 vasta tsitaadiga

Kas www.teliatv.ee peaks teoreetiliselt samsungi nutiteleris töötama? Veebileht tuleb lahti, sisselogimine samuti õnnestub, aga kui telekanal käivitada, on kuulda ainult heli, aga pilt on must.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 12:03:59 vasta tsitaadiga

jaamu, teoreetiliselt võiks, aga ei hakka lg brauseriga ka. Mingi THEOplayer on vast teemaks mida telku brauser ei toeta...?

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaagupk
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011




sõnum 02.02.2021 12:45:04 vasta tsitaadiga

Uuriks, et kas kellelgi Huawei ja Telia kooslus ning kas esineb probleeme?

Hetkel kasutusel Huawei B715s-23c, mille keskmised kiirused alla ca 80-160Mbps ja ülesse 20-40Mbps.
Vahetatud nii Telia digiboks (VIP1113/VIP5305), 4G ruutereid ja ikka kamm.
Pilt kas ei lae, jääb laadima ning vajalik mitu korda restartida, et see asi normaalselt tööle saada. Vaikselt hakkab ära tüütama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 21:01:57 vasta tsitaadiga

VIP1113 boks hiljuti kasutatuna ostetud ja kasutusele võtmisest saati ei taha väljund reso hoida. HDMI kaudu on FullHD telekas küljes, kaabel lühike. Käivitudes läheb 576p reso peale. Seadetest muudan 1080p50 peale, siis läheb selle reso peale üle ja toimib kenasti. Kuni järgmise välja-sisse lülituseni (lihtsalt puldist boks/tv välja, toidet ära ei võta), siis on 576p jälle. Mis rohi aitab?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1047, 1048, 1049 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.