|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
23.01.2021 15:48:35
|
|
|
See ülal kireldatud kaartide teema sõltub vist pangast ka.
Amazon.com-ist 550$ tellimuse kohta tuli järgmisel päeval teade "We are having trouble authorizing your payment for the item below. Please verify or update your payment method...".
Mul oli valitud LHV kaart ning ma ei teinud midagi muud, kui valisin teise kaardi (Swedbank). Sisuliselt samad Mastercard kaardid, samade limiitidega, kehtivad veel vähemalt 6 kuud. Huvitav, et LHV kaardiga ei läinud läbi, aga Swedbankist tuli sisuliselt kohe teada, et raha läks arvelt maha.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
23.01.2021 16:05:16
|
|
|
| See kaartide/direct debit/sepa probleem on saksa amazoni teema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.01.2021 16:16:14
|
|
|
Ei pea. Adressaat võib kasvõi teine inimene teises riigis olla.
Samuti pole kordagi esinenud siin kirjeldatud probleeme makse kinnitamisega.
Tellin VISA (Iiri) ja Master (Saksa) deebetkaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
23.01.2021 21:54:34
|
|
|
| Viimasel ajal on päris mitu amazon.de pakki kaduma läinud, kusjuures tihti märkavad nad kuidagi ise seda esimesena. Refundivad ilma probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.01.2021 16:17:57
|
|
|
Viimased kaks UK tellimust seisid üle nädala niisama, kuni üldse Amazoni laost liikuma hakkasid.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.02.2021 17:12:23
|
|
|
| sai ka esimest korda amazonist sitta, sain uue asja asmel kasutatud...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.02.2021 17:34:58
|
|
|
| Müüjaks amazon või mingi suvakas?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.02.2021 17:54:36
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Müüjaks amazon või mingi suvakas? |
amazon.de eu sarl
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.02.2021 20:51:55
|
|
|
| Võta selle kasutajatoe chati teel kohe ühendust, saab korda.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.02.2021 21:08:41
|
|
|
| juba võtsid ja pakkusid 20% discounti või return uue vastu.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.02.2021 02:32:03
|
|
|
Fulfilled by amazon võiks nagu uus kraam olla, sest tagasisaadetud asju amazon enam müüki ei pane.
Amazon marketplace'st võib muidugi igast ime asju saada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.02.2021 10:30:49
|
|
|
| tsitaat: |
sest tagasisaadetud asju amazon enam müüki ei pane.
|
Uue pähe mitte, kuid neid on võimalik osta.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.02.2021 12:49:36
|
|
|
| Jah, alusekaupa loteriina.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.02.2021 17:07:01
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Jah, alusekaupa loteriina. |
Mitte ainult - Amazon Warehouse Deals
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.02.2021 17:08:07
|
|
|
| beastbeats, ok, ma arvasin, et seal müüaksegi ainult alusega tagastatud asju.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.02.2021 23:14:03
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| sai ka esimest korda sitta, sain uue asja asmel kasutatud... |
Amazonile kohaselt sai asi siis viisaka lahenduse, tehti 20% refundi ja saadeti ka uus replacement toode, vana tagastan kui uus käes
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
08.02.2021 01:51:17
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| sai ka esimest korda sitta, sain uue asja asmel kasutatud... |
Amazonile kohaselt sai asi siis viisaka lahenduse, tehti 20% refundi ja saadeti ka uus replacement toode, vana tagastan kui uus käes  |
Amazoniga saab 100% alati viisaka lahenduse kui midagi juhtub... ca 17 aasta kogemuse pealt väidan ja ega selles miskit pöhjapanevat avastust pole, lihtsalt nende kliendipoliitika säherdune
Mötle lohutuseks ennast samasse situatsiooni a la kaup24 ja teised söbralikud eesti&leedu omanikega e-läbustajad. Asi oleks ilmselt Tarbijakaitsesse välja jöudnud...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
08.02.2021 09:05:11
|
|
|
| kaup24 korra tellides mõtlesin ise ümber ja kogu kauba tagastamise protsess piirdus asja pakiautomaati toppimisega raha sain ka kiirelt tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.02.2021 11:43:56
|
|
|
Saksast polegi viimasel ajal mõtet kallit transat kasutada, odav liigub Itellaga vägagi kiiresti.
Neljapäeva õhtul tellisin
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
10.02.2021 13:00:46
|
|
|
Tellisin eile Itaalia Amazonist PS5-e. Tellimus läks läbi aga maksega oli mingi kala (Swedbanki turvaliste internetiostude leht jooksis kokku ega lasknud valida "Jätka"). Tegin refreshi ning olin avalehel koos kirjaga, et "Tellimus jõuab teieni 22 veebruar". Broneeringut ei tulnud ega midagi, täna Swed-ist küsides pole nende süsteemis mitte midagi näha.
Ning siis hakkas pihta - konto blokeeriti täna ära ning tahavad, et täidaksin mingit vormi vms kus pean tõestama, et võin seda makseviisi kasutada vm. Iga kord kui neile miskit saadan läbi selle vormi, siis olen ringiga tagasi alguses - tuleb automaatvastus, et pole sobiv ning pean uuesti saatma. Kliendituge kasutada ei saa, sest konto lukus. Naise konto alt uurides tuleb välja, et inglise keelt ei räägi ning saatku ma e-mail. Saadan e-maili ning tuleb vastus, et helistagu - aga inglise keelt ei räägi. Surnud ring.
Kas siin annab miskit teha või tuleb lihtsalt nentida, et seekord ei läinud õnneks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
10.02.2021 13:09:48
|
|
|
| m0z41ek kirjutas: |
Tellisin eile Itaalia Amazonist PS5-e. Tellimus läks läbi aga maksega oli mingi kala (Swedbanki turvaliste internetiostude leht jooksis kokku ega lasknud valida "Jätka"). Tegin refreshi ning olin avalehel koos kirjaga, et "Tellimus jõuab teieni 22 veebruar". Broneeringut ei tulnud ega midagi, täna Swed-ist küsides pole nende süsteemis mitte midagi näha.
Ning siis hakkas pihta - konto blokeeriti täna ära ning tahavad, et täidaksin mingit vormi vms kus pean tõestama, et võin seda makseviisi kasutada vm. Iga kord kui neile miskit saadan läbi selle vormi, siis olen ringiga tagasi alguses - tuleb automaatvastus, et pole sobiv ning pean uuesti saatma. Kliendituge kasutada ei saa, sest konto lukus. Naise konto alt uurides tuleb välja, et inglise keelt ei räägi ning saatku ma e-mail. Saadan e-maili ning tuleb vastus, et helistagu - aga inglise keelt ei räägi. Surnud ring.
Kas siin annab miskit teha või tuleb lihtsalt nentida, et seekord ei läinud õnneks? |
Mul täpselt sama asi, loobusin võitlusest ja tellimustest. Nüüd Amazonis kaks lukustatud kontont ja midagi teha ei oska
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
10.02.2021 13:27:19
|
|
|
| Sama konto peaks laskma vist ju eri riikide Amazoni sisse? Sellisel juhul vast vahet pole millise riigi supporti helistad, UK omad ju ikka peaks oskama ingilse keelt (eeldades, et on eri numbrid eri riikidel). Ise olen .de omas läbi chati inglise keeles alati abi saanud aga saan aru, et praegu pole chati võimalust sul.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.02.2021 14:03:00
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Sama konto peaks laskma vist ju eri riikide Amazoni sisse? Sellisel juhul vast vahet pole millise riigi supporti helistad, UK omad ju ikka peaks oskama ingilse keelt (eeldades, et on eri numbrid eri riikidel). Ise olen .de omas läbi chati inglise keeles alati abi saanud aga saan aru, et praegu pole chati võimalust sul. |
Saksa amazoni supporti olen helistanud ja küsisin, et saaks äkki inglise keeles suhelda, saksa null....viisakas tädi suunas mind teise teenindaja juurde ja asi sai kiirelt lahendatud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
11.02.2021 13:24:40
|
|
|
Kui kellelgi veel selline olukord esineb, siis on kiirem ja lihtsam saata vajalikud dokumendid ntks Saksa Amazoni kaudu. Kui blokeering on peal, siis dokumentide esitamise vorm tuleb ükskõik millise riigi Amazoni sisse logides - Itaalia jäigi nõudma dokumente, ükski variant polnud sobiv. Täna hommikul saatsin samad dokumendid Saksa vormi kaudu ja 15 minuti pärast oli konto avatud.
Itaaliaga üldse korralik kadalipp läbitud - ei oska seal keegi inglise keelt ning ühtegi ligilähedale adekvaatset vastust ei saa. Ainus mis toimus oli see, et suspended muutus päevapeale blocked staatusesse ning päeva lõpuks ähvardati ka terminated läbi viia, kui dokumente ei saada. Kahjuks blocked staatusega kaasnes ka PS5 tellimuse tühistamine aga samas - mis oleks saanud juhul kui vaja garantiisse pöörduda? Itaalia Amazoni puhul oleks vist saanud lõputult seda surnud ringi läbi teha - ei räägi inglise keelt, kasuta "Contact us in English" e-maili vormi - mis omakorda toob tagasi selleni, et helista meile aga räägime ainult itaalia keelt.
24h peavalu ning kuhugi pole selle kohta isegi kaebust esitada või nõuda, et mu tellimus siiski täidetaks, sest viga polnud minu poolne. Kõlab hästi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.02.2021 16:33:15
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Viimased 2 Amazon UK tellimust pandi teele Itaaliast, kasutades UPS-i. |
Viimane tuli Prantsusmaalt.
Huvitavad muutused peale Brexitit.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.02.2021 16:34:21
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Viimased 2 Amazon UK tellimust pandi teele Itaaliast, kasutades UPS-i. |
Viimane tuli Prantsusmaalt.
Huvitavad muutused peale Brexitit.  |
Nii on see koguaeg toiminud, vähemalt Eestisse tellides.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
11.02.2021 16:53:09
|
|
|
Eile üritas Amazon mult korralikult raha ära varastada.
Tuli üks EVGA gpu müüki, US'st import, müüjaks ametlikult Amazon. Hind natukene üle 600 euri. Jõudsin ära krabada, ostukorvi ja puha, igalpool valin kõik ära, makse kinnitamine, tuli juba see ekraan kus oli tekst midagi stiilis, et palun oota, käib pangast ostu autoriseerimine (mõnikord peale seda suunab panka logima, teine kord aga ongi korras ja tuleb ette, et tellimus tehtud) ja loadib. Vaatan järsku, et hind on üle 1200€.
Panin ruttu backi, et ei jõuaks raha maha võtta. Tellimuse vormistas mul ikka ära, õnneks raha ei saanud, hiljem tuli kiri, et ei õnnestunud pangalt kinnitust saada, et ma muutku maksemeetodit. Ma hakkasin kohe vaatama, et wtf, kas ma panin 2 tk ostukorvi kuidagi või sai otsa ja nüüd võttis muult müüjalt (kuigi seda kaarti keegi teine ei müünud). Nope, läksin tagasi müügikuulutuse peale ja nüüd oli ka seal selline hind, müüjaks ikka Amazon. Mõned sekundid hiljem olid kaardid otsas (sest ega need ju üle poole minuti ei püsi, ostetakse kõik ära).
Kirjutasin supporti, et mis toimub, miks mul nüüd tellimus topelt hinna eest. Aga noh, need panid oma automaatvastuse, et nad püüdlevad heade hindade poole aga hind võib muutuda kui promotion läbi saab. Kui tahan häid hindasid, siis ma vaadatu daily deals alla.
F that. Kui seal paarikümne sekundi sees hind sai muutuda (ilma, et ta oleks mul kuvanud suuremat hinda ei ostukorvis ega aadressi ja kohaletoimetamise lehtedel, alles siis kui hakkas kaarti juba billima), siis on tegemist küll korraliku ülelaskmisega. Ma saaks veel aru, et x kaarti on müügil madalama hinnaga, ülejäänud kallimalt. Aga noh seal ongi müügil ju ainult mõned kaardid, mine tea, äkki isegi korraga ainult 1, ja läinud koheselt, bullshit, et enne mind jõuti ära krabada kõik soodustusega kaardid. Igatahes abi ega seletust ei saanud, tühistati ainult ära tellimus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.02.2021 15:02:20
|
|
|
Kõvaketas saabus paberkotis
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
15.02.2021 15:39:27
|
|
|
| OEM jupi ostsid? Retail saabub ikka vähe paremini pakitult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.02.2021 15:53:18
|
|
|
Seagate väline USB ketas. Retail ikka. Siiani alati karbis olnud need, WD ja Seagate. Ligi 10tk ostnud viimase aasta jooksul...
See on ka esmakordne 11a jooksul kui toode saabub paberkotis.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
15.02.2021 16:53:58
|
|
|
| ma saan nii aru, et muud pakendit polegi kui ainult see õhuke paberkott
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.02.2021 18:58:17
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Mis seal nii erilist on? See väline ketas on ise juba omakorda mingi kõva pakendi sisse pakitud. Mõttetu pakendiraiskamine oleks. |
Näinud, kuidas neid käsitletakse ja millisena eelmised pakid saabuvad (nurgad lömmis), siis on veel üks karp kõvaketaste puhul must-have.
Aga selles mõttes õigus, et enamus asju, mis loopimist kannatavad (kaablid jms), pannakse suure karbi sisse - täielik raiskamine.
Läbis pika SMART testi just. Kõik OK.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
15.02.2021 21:43:51
|
|
|
Tegin 27. detsembril Amazon.de'st ostu, kaup hakkas UK-st UPS'iga liikuma 13. jaanuaril.
22. jaanuaril jõudis see lõpuks kaugele Saksamaale, UPS'i Nurnbergi lattu.
Alates sellest päevast näitab paki jälgimine iga päev teadet Waiting release from the clearing agency. Warehouse scan.
Amazon'i tugi suunas UPS'i toe poole. UPS'i Saksa tugi kirjadele ei vasta. Eesti UPS'i klienditoel on ka suva. Telefonis ütled nein anglisch, siis lause kaks esimest sõna on inglise keeles ja ülejäänud jutt tuleb ikka saksa keeles ja muudkui korrutavad brexit, because of brexit.
32 päeva peale ostu, Amazon tagastas ostusumma ja kirjutasid, et kui kaup kohale jõuab, et ma siis selle tagastaks. Huvitav, et nad seda ise üle ei võtnud.
Eks näis, kas ja millal paki staatus muutub.
Järgmine päev tegin sama tellimuse uuesti, ainult, et Saksa müüjatelt. 10 päeva möödas ja pakki pole ikka veel teele pandud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.02.2021 23:19:41
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Välised kõvakettad on lisaks sellele enda papist pakendile ka plastikust vormi sees. Ei juhtu sellega midagi. Vähem problamist. Poes müüakse kõvakettaid, mis on ainult antistaatilises pakendis. Pole kah häda miskit. |
Füüsilises poes letikaubana? Seal pole ju mingit postitamist ja need kettad on suures raskes kastis, mida sarnaselt loopida ei anna, erinevalt üksikust kettast.
http://www.wwscc.com/index.php?route=product/product&product_id=82
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
18.02.2021 23:26:27
|
|
|
Erilist vahet pole. Läbivad kõik transpordi ühel või teisel viisil. Kohale jõuavad kenasti kõik. Nagu öeldud, siis välised kõvakettad on pappkarbis ja omakorda veel kõvas plastikpakendis. Ja siis on neil veel lisaks plastmassist või metallist kest, mis samuti absorbeerib lööke. Isegi rohkem kaitset kui neil hulgi müüdavatel.
Selleks, et taolises pakendis kõvakettaga midagi juhtuks, peab ikka VÄGA korralikult ja sihilikult loopima.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
19.02.2021 09:18:42
|
|
|
See on ketaste OEM hulgipakend. Niiöelda arvutitootjatele.
Need kes ise arvuteid toodavad, kipuvad noid kettaid edasi müüma ja just neis antistaatilistes kottides.
Retail tuleb ikka üksikuna pappkarpi pehmenduste vahele pakituna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.02.2021 13:44:04
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
See on ketaste OEM hulgipakend. Niiöelda arvutitootjatele.
Need kes ise arvuteid toodavad, kipuvad noid kettaid edasi müüma ja just neis antistaatilistes kottides.
Retail tuleb ikka üksikuna pappkarpi pehmenduste vahele pakituna. |
Vaata millest oli jutt eelnevalt.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
15.03.2021 12:43:57
|
|
|
Sai jaanuari algusest USAst üks pakk tellitud. Vahepeal on pakk mööda maakera ringi reisinud, aga siiapoole ikka pole jõudnud
Spoiler 
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
16.03.2021 14:16:41
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
Sai jaanuari algusest USAst üks pakk tellitud. Vahepeal on pakk mööda maakera ringi reisinud, aga siiapoole ikka pole jõudnud
Spoiler 
|
Oli analoogiline juhtum, kui Chicagost startinud pakk tegi kolme nädalaga KUUS tiiru ringil Pariis-Köln-Stockholm.
Aga kohale jõudis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
16.03.2021 16:35:17
|
|
|
| ot: |
| Kunagi sai tellitud ajakirja National Geographic. Aeg oli selline, kui siin seda ei müüdud ja see saadeti alati Hollandist. Kõik oli ilus kuni äkki üks number miskipärast eeldataval ajal kohale ei jõudnud. Ok, äkki siis võtab veidi rohkem aega, nädal siia-sinna, midaiganes. Siis aga juba tuli järgmise kuu number kohale, aga eelmist ikka veel polnud. Ning siis veel mingi aja möödudes saabus kaua oodatud ümbrik ilusti postkasti. Ümbrikul peal kleeps: "MISSENT TO MALAYSIA" |
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shushlik
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2014
|
17.03.2021 17:07:53
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| ot: |
| Kunagi sai tellitud ajakirja National Geographic. Aeg oli selline, kui siin seda ei müüdud ja see saadeti alati Hollandist. Kõik oli ilus kuni äkki üks number miskipärast eeldataval ajal kohale ei jõudnud. Ok, äkki siis võtab veidi rohkem aega, nädal siia-sinna, midaiganes. Siis aga juba tuli järgmise kuu number kohale, aga eelmist ikka veel polnud. Ning siis veel mingi aja möödudes saabus kaua oodatud ümbrik ilusti postkasti. Ümbrikul peal kleeps: "MISSENT TO MALAYSIA" |
|
Mul saadeti pakk Islandile, kuna sakslased kirjutasid pakile Estland.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
17.03.2021 20:59:09
|
|
|
| shushlik kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| ot: |
| Kunagi sai tellitud ajakirja National Geographic. Aeg oli selline, kui siin seda ei müüdud ja see saadeti alati Hollandist. Kõik oli ilus kuni äkki üks number miskipärast eeldataval ajal kohale ei jõudnud. Ok, äkki siis võtab veidi rohkem aega, nädal siia-sinna, midaiganes. Siis aga juba tuli järgmise kuu number kohale, aga eelmist ikka veel polnud. Ning siis veel mingi aja möödudes saabus kaua oodatud ümbrik ilusti postkasti. Ümbrikul peal kleeps: "MISSENT TO MALAYSIA" |
|
Mul saadeti pakk Islandile, kuna sakslased kirjutasid pakile Estland. |
sain eile just paki kätte valgas, pandi smartposti.
samamoodi oli peal ESTLAND tellisin saksa amazonist.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
17.03.2021 21:10:30
|
|
|
| Saksa keeles ongi Eesti Estland.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
19.03.2021 17:18:49
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
17.02 sai Amazon.de asju tellitud. Kolm paari kõrvaklappe pandi sama päeva õhtul teele ja teine vidin järgmisel päeval. Eile tuli büroojuhile sõnum, et andku teada, kas soovib kulleriga kättetoimetamist või pakiautomaati  |
kas oli standard tellimus v6i ekspress?
Kellega nad saatsid (DHL, UPS, etc)?
kas telefoninumbri lisamine on oluline
kuidas nad Eestis kätte toimetavad, toovad koju v6i pead ise järgi minema?
Ma ei ole Amazonist kunagi midagi Eestisse tellinud, sellest ka küsimused.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
19.03.2021 17:20:24
|
|
|
| degrass, kui ekspedeeritud vedu siis UPS toob koju kätte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|