Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2021 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kes juhib MM sarja poole hooaja peal (enne Rally Estoniat)?
Thierry Neuville
1%
 1%  [ 1 ]
Ott Tänak
45%
 45%  [ 23 ]
Elfyn Evans
3%
 3%  [ 2 ]
Sébastien Ogier
41%
 41%  [ 21 ]
Kalle Rovanperä
7%
 7%  [ 4 ]
hääli kokku : 51

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 11:21:21 vasta tsitaadiga

Hommikust....
icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 11:47:42 vasta tsitaadiga

See NV on natuke kOttis jah.
Hea kui selle rehviribaga 90km hooldusessegi jõuaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 12:27:30 vasta tsitaadiga

Isegi Fordiga läks paremini Otil kunagi icon_confused.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2021 12:47:21 vasta tsitaadiga

Kaks katset järjest rehvipurunemine icon_confused.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 12:48:29 vasta tsitaadiga

Veeres oma saraga kohale õnneks thumbs_up.gif

Puhta sõiduga võiks 9s koht reaalne olla. Teiste ebaõnnega äkki veel nõks kõrgemale...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 12:55:34 vasta tsitaadiga

Katset tohib veljel sõita aga üleminekut mitte?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 12:57:51 vasta tsitaadiga

Jep.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2021 13:35:28 vasta tsitaadiga

Väga ei taheta lubada jah katkise autoga teedel sõita, lõhub teed ära
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009




sõnum 23.01.2021 13:44:21 vasta tsitaadiga

Märk.

Reeglite järgi sai katkestuse kirja ja homme starti ei saa.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 13:45:23 vasta tsitaadiga

Ja Hyundai kinnitas, et Tänak katkestas ralli...

Edit: jäin hiljaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 13:54:11 vasta tsitaadiga

PUPU, jah. Loodetavasti ei ole see ralli eelmänguks Tänaku kehvale hooajale. Oli see nüüd siis sõitja süü, Pirelli kehvad rehvid või lihtsalt ebaõnn?

Positiivse poole pealt peab mainima, et Mads Östberg on super WRC+ kommentaator. beer_yum.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 14:08:36 vasta tsitaadiga

Oot, punktikatset ei saa ka üldse sõita?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 14:12:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Oot, punktikatset ei saa ka üldse sõita?


eip, lendab koju ära.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 14:17:30 vasta tsitaadiga

Ma ei ole nende reeglitega väga kursis. Super ralli süsteem enam ei kehti?
Või et kui reedel oleks jama olnud, oleks saanud, aga laupäeval katkestamisega enam ei saaks?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2021 14:19:51 vasta tsitaadiga

Striim kukkus maha? icon_rolleyes.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2021 14:49:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kõik üpsised tuleb ära kustutada seoses wrc-ga

Jebisin hommik otsa, tegin Kroomile isegi re-install aga ikka sisse logida ei lase. Isegi ei viska ette seda kohta, kus saaks user/pass sisestada icon_confused.gif
Huvitaval kombel incognito-reziimis töötab icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 15:01:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma ei ole nende reeglitega väga kursis. Super ralli süsteem enam ei kehti?
Või et kui reedel oleks jama olnud, oleks saanud, aga laupäeval katkestamisega enam ei saaks?

Kehtib vist, saan aru et velgi pole piisavalt lubatud?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 15:08:30 vasta tsitaadiga

Montes on mingi erireegel, et laupäeval katkestaja ei saa jätkata. Aga miks Ott katkestas, sellest ma ei ole veel aru saanud. Jõudis ju service parki ja oleks saanud uued rehvid võtta?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 15:09:28 vasta tsitaadiga

Hooldusesse peab nelja rehviga jõudma, kuid Tänakul jäi alles ainult kolm.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2021 15:11:58 vasta tsitaadiga

Ehk siis katkestas ainult seetõttu, et teel boksi lagunes katkine rehv täiesti ära?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 15:14:10 vasta tsitaadiga

Ja võimalik, et seal mängis ka ajaline faktor, mingi 18min vms jäi ka hiljaks. igal juhul lendas see kummiriba ilmselt selle kilometraaziga alt ära ja kõik.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 15:21:42 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Ehk siis katkestas ainult seetõttu, et teel boksi lagunes katkine rehv täiesti ära?

Tal läks 1 rehv katki, siis pani varu alla, siis läks teine ja polnud varu panna. Saan aruvet katkise rehviga ei tohi üleminekut sõita vist?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 17:12:04 vasta tsitaadiga

kakukeo, pm ametlikult vist ei tohi jah. Politsei kinnipidamisel oleks kindel out olnud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 18:57:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kakukeo, pm ametlikult vist ei tohi jah. Politsei kinnipidamisel oleks kindel out olnud

Sellest aastast reegel?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2021 19:35:35 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
Allrait kirjutas:
Ehk siis katkestas ainult seetõttu, et teel boksi lagunes katkine rehv täiesti ära?

Tal läks 1 rehv katki, siis pani varu alla, siis läks teine ja polnud varu panna. Saan aruvet katkise rehviga ei tohi üleminekut sõita vist?


hommikusel katsel 1 rehv lännu, pani varu alla. teisel katsel teine rehv aga nii, et tühi rehv jäi veel külge, vahetas katse keskel eelmise puhta velje vastu kuna lootis finishist ülesõidu teha edasi selle kummiribaga veljega, sest veljega maanteel kindlasti sõita ei tohi, küll aga tühja rehviga.
arvatavasti feilis, 2h8min sõitis ca 80km ja jäi hiljaks kuna ajapiirang oli mingi 1h.50min vms.
nii lugesin erinevatest allikatest kokku.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 02:04:52 vasta tsitaadiga

Miks Ott Toyotaga edasi ei sõitnud?Oleks ilmselt teist aastat maailmameistriks tulnud.Nüüd vireleme siin.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 02:24:12 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Miks Ott Toyotaga edasi ei sõitnud?Oleks ilmselt teist aastat maailmameistriks tulnud.Nüüd vireleme siin.

Kuna nad tegelevad Märtiniga hyundai r5 pillidega? Vaevalt see toyotsile meeldinuks.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 12:59:58 vasta tsitaadiga

Mis jama on,et pilti pole,mille eest ma maksan?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 13:08:39 vasta tsitaadiga

krt err ei näitagi enam punktikatseid thumbs_down.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2021 13:26:50 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
pistyk kirjutas:
Miks Ott Toyotaga edasi ei sõitnud?Oleks ilmselt teist aastat maailmameistriks tulnud.Nüüd vireleme siin.

Kuna nad tegelevad Märtiniga hyundai r5 pillidega? Vaevalt see toyotsile meeldinuks.

Leping Hyundaiga tuli mu mäletamist mööda varem kui diil R5 autode arendamiseks.
Aga vb jah Ott vaataski suuremat pilti vms ja tahtiski seda diili ka juurde saada....täpselt teab vaid ta ise

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 15:13:17 vasta tsitaadiga

Ogi võimas ikka midagi pole öelda
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 15:24:38 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Ogi võimas ikka midagi pole öelda

Sama võimas kui Ott kodus... Ses suhtes see pole kellelgi üllatus.
Isiklikult lootsin, et teiseks tuleb Tänak, esikoht oli reserveeritud anywai kui probleeme ei teki

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 24.01.2021 19:05:58 vasta tsitaadiga

https://m.sport.delfi.ee/wrc/article.php?id=92350963

Täitsa pehmoks kätte läinud, vanasti sai ikka mingeid asju teha.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 21:20:39 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
https://m.sport.delfi.ee/wrc/article.php?id=92350963

Täitsa pehmoks kätte läinud, vanasti sai ikka mingeid asju teha.
Maailm ongi pehmoks läinud... Varsti saab selle eest ka karistada kui keset katset rehvi hakkad vahetama
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 21:23:52 vasta tsitaadiga

2 varurattaga poleks sellist probleemi tekkinud
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2021 21:28:41 vasta tsitaadiga

seda otsustab vist sõitja ise, kas 1 või 2 varuratast katsetele kaasa, risk vs lisakaal
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 03:27:02 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
seda otsustab vist sõitja ise, kas 1 või 2 varuratast katsetele kaasa, risk vs lisakaal


Tea midagi. Kui kaasa võetud merekonteineris pole rehve, klaasipuhasti mootoreid, salongiventilaatoreid jne varuks.... pole sõitjal midagi lisakaaluks kaasa valida...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 08:22:27 vasta tsitaadiga

Rehvid tulevad ikka rehvitootja konteineris kohale icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2021 14:29:34 vasta tsitaadiga

Kas 4 katset pagassis kaasa sõitnud rehv on "kasutatud" või "uus", mida saaks ka katsetele 16 ja 17 kaasa võtta? Või on tegemist "kasutatud" rehviga mis läheb 28 rehvi arvestusest maha ära ja oma viga kui ära ei kulutanud?
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.01.2021 15:37:17 vasta tsitaadiga

Kindel pole aga kas mitte enda asi pole, kuidas kogu nv jooksul neid rehve kasutad? Teoorias keegi ei keela ka vana rehviga tagasi rajale minna pärast hoolduspausi icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 27.01.2021 23:49:52 vasta tsitaadiga

Jube keeruline süsteem nende rehvidega. Võiks ju nii olla, et karmid reeglid etappide läbimisel, aga ülesõitude jaoks oleks eraldi rehviring, mida võidukihutamisel kasutada ei tohiks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 28.01.2021 00:19:53 vasta tsitaadiga

Iga katse lõpus virn pitsalõikureid, kellel vaja icon_biggrin.gif
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 02:16:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Rehvid tulevad ikka rehvitootja konteineris kohale icon_rolleyes.gif


Miks?
Konteiner siis nagu mingi külapood, kust rehve toomas käiakse?
Kes saab hea rehvi, vedas. Kes saab kehva, sitt lugu siis...?

Reeglid üldse liiga karmiks läinud, arvestades tipptasemel sõitjate arvu.
Neid ennegi vähe ja reeglitega neid rallidel aina vähemaks kisutakse etapi kaupa....
Et nagu velje peal pole rehvi, cammoon varem sõideti ilma vedru, velje ja rehvita hoolduspausile, kaardilugeja küljeaknast vastupidi tasakaalu hoidmas...
Liiga memmekaks kipub see sari ära minema juba...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2021 11:06:48 vasta tsitaadiga

Mis mõttes miks? Kust tiimid siis peaks oma rehvid saama? icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.01.2021 11:19:27 vasta tsitaadiga

Mõned aastad vana artikkel aga üldised reeglid rehvide osas vast samad:
https://racemarket.medium.com/wrc-rally-tyres-a9642ef78602

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2021 21:56:39 vasta tsitaadiga

https://ralli.ee/2021-eesti-autoralli-meistrivoistluste-hooaja-avaetapile-otepaal-pealtvaatajaid-ei-lubata2/
täiesti haige ikka.... kari idioote sõidab mingitel laudadel 60 km üksteise seljas maha pole mingi probleem ja kui inimene läheb metsa jalutama hakkab mingi n,uss pihta
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.01.2021 22:06:52 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
https://ralli.ee/2021-eesti-autoralli-meistrivoistluste-hooaja-avaetapile-otepaal-pealtvaatajaid-ei-lubata2/
täiesti haige ikka.... kari idioote sõidab mingitel laudadel 60 km üksteise seljas maha pole mingi probleem ja kui inimene läheb metsa jalutama hakkab mingi n,uss pihta


thumbs_up.gif

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 01:33:05 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
https://ralli.ee/2021-eesti-autoralli-meistrivoistluste-hooaja-avaetapile-otepaal-pealtvaatajaid-ei-lubata2/
täiesti haige ikka.... kari idioote sõidab mingitel laudadel 60 km üksteise seljas maha pole mingi probleem ja kui inimene läheb metsa jalutama hakkab mingi n,uss pihta
Tsiteerides siin üht teist seppa siis peaksid sa ise end sinna korraldusmeeskonda pakkuma icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 29.01.2021 09:18:43 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/adamo-voib-juhtuda-et-hyundai-lahkub-mm-sarjast?id=92384673

tsitaat:
Adamo: võib juhtuda, et Hyundai lahkub MM-sarjast
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 10:15:21 vasta tsitaadiga

Ei noh, siis on juba suht aame asjaga kui asi on vaid paberil. Järgmine hooaeg tuleb siis eriti "huvitav"
tsitaat:

Praegu pole õige aeg Hyundai ülemusi survestada, neil on olulisemaidki probleeme lahendada

Ega jah, neil on vaja applega masinat arendada thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2021 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.