Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 358, 359, 360  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:12:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
KillFrenzy, reaktsioon sellele ongi märgiks, et te kritiseerite kommunistliku Hiina valitsuse vastast tegevust.
Ja ma ei salli kommuniste.
Oleks siis kohe öelnud, et soovid siin tegeleda ainult propagandaga, mitte sisuliselt maailma probleeme arutada.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:13:03 vasta tsitaadiga

Kritiseeriti ikka midagi muud ju icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:15:39 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Tanel kirjutas:
KillFrenzy, reaktsioon sellele ongi märgiks, et te kritiseerite kommunistliku Hiina valitsuse vastast tegevust.
Ja ma ei salli kommuniste.
Oleks siis kohe öelnud, et soovid siin tegeleda ainult propagandaga, mitte sisuliselt maailma probleeme arutada.


Täpselt. Mingid juhtnöörid võiks olla, et milliste vaadete suhtes on liba uudiste ja propaganda levitamine lubatud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:17:50 vasta tsitaadiga

Mhm. Meanwhile demmid

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:18:52 vasta tsitaadiga

Minu arust asi lihtne.
Kes fännab kommunismi või kommunistlikke "ideaale", võiks siit kohe leebet tõmmata. HV foorumist ei saa kommude pesa.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 21.01.2021 00:20:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.01.2021 00:20:19 vasta tsitaadiga

Ma ise osalesin muidu Vabaduse väljakul toimunud vaba Hong Kongi kaitseks korraldatud protestil, seega olen meelsust nii sõnades kui tegudes väljendanud. Sotskrediidireiting ka langes kindlasti.

Tanelit seal ei näinud paraku.
KillFrenzy kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Tanel kirjutas:
KillFrenzy, reaktsioon sellele ongi märgiks, et te kritiseerite kommunistliku Hiina valitsuse vastast tegevust.
Ja ma ei salli kommuniste.
Oleks siis kohe öelnud, et soovid siin tegeleda ainult propagandaga, mitte sisuliselt maailma probleeme arutada.


Täpselt. Mingid juhtnöörid võiks olla, et milliste vaadete suhtes on liba uudiste ja propaganda levitamine lubatud.

Ridade vahelt on see üsna selge. icon_smile.gif (loe: kõik mida Venemaa trollid kokku keedavad on igati koššer.)

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:21:18 vasta tsitaadiga

Sa nagu tõsiselt arvad, et siin on kommunismi fänne?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:22:10 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, mind ei olnud siis Eestis kahjuks.
Mõtetes ma olen muidugi Hong Kongi inimestega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:22:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Minu arust asi lihtne.
Kes fännab kommunismi või kommunistlikke "ideaale", võiks siit kohe leebet tõmmata. HV foorumist ei saa kommude pesa.
Mulle tundub, et HV foorumist saab tõejärgne pesa, kui niimoodi jätkad.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:24:05 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Ma ise osalesin muidu Vabaduse väljakul toimunud vaba Hong Kongi kaitseks korraldatud protestil, seega olen meelsust nii sõnades kui tegudes väljendanud. Sotskrediidireiting ka langes kindlasti.


Ma käisin vabakal dalai-laamat vaatamas, ilmselt on kuskil nimekirjas ja hiinasse minnes pannakse puuri kohe.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:31:23 vasta tsitaadiga

Ma olen lisaks Tallinnas kohtamisele ka Indias Dalai-Laamal külas käinud, 3 päevasel loengute seerial.
Ma ei mõista inimesi, kes pigistavad silma kinni Hiina kommunistliku valitsuse vägivaldsete tegude suhtes.
Palun üritage mõista, et vaikimisega või kriitikute halvustamisega teete karuteene endile, rääkimata inimestest, kes kannatavad või hakkavad kannatama.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:33:52 vasta tsitaadiga

Kritiseeriti seda, et tegid plakati põhjal väära järelduse, muud midagi. Ei kritiseeritud Hiina kritiseerimist. Võta mõni hetk, rahune, ja saad sellest isegi aru.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:34:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mhm. Meanwhile demmid
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
As @BretBaier said, I’m just renting a place - didn’t choose the art - my house has Ali and MLK on the walls - no fan of Communist China or Mao - my public record and words on Fox and elsewhere about China prove that

https://mobile.twitter.com/HaroldFordJr/status/1349882503532847107


viimati muutis SKG 21.01.2021 00:34:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:34:14 vasta tsitaadiga

Hiina võib ju halb olla, aga ma ei näe kuidas oleks õigustatud nz inimeste eest rääkimine ühe suvalise plakati alusel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:36:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tanel kirjutas:
Mhm. Meanwhile demmid
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
As @BretBaier said, I’m just renting a place - didn’t choose the art - my house has Ali and MLK on the walls - no fan of Communist China or Mao - my public record and words on Fox and elsewhere about China prove that

https://mobile.twitter.com/HaroldFordJr/status/1349882503532847107
Kui hakata Hiina vastu “võitlema” valepropagandaga, siis kaotad legitiimsuse ja sõnade jõu. Tulevikus enam ei tea, mis on tõde ja mis mitte, seega ei saa midagi uskuda. Miks levitada nii lihtsalt ümberlükatavat jama?

Allikakriitilisus on oluline, kui soovid, et sind tõsiselt võetaks.


viimati muutis sakinaga 21.01.2021 00:40:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:43:56 vasta tsitaadiga

link :: China sanctions Pompeo and other Trump administration officials

China’s foreign ministry announced sanctions on 28 American officials on Wednesday, including a number of outgoing members of the Trump administration.
https://www.nationalreview.com/news/china-bans-pompeo-bolton-and-other-officials-after-uyghur-genocide-designation/
....

https://www.timesofisrael.com/tv-israel-warns-nothing-to-discuss-with-biden-if-returns-to-iran-deal-as-is
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 00:55:24 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tanel kirjutas:
Mhm. Meanwhile demmid
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
As @BretBaier said, I’m just renting a place - didn’t choose the art - my house has Ali and MLK on the walls - no fan of Communist China or Mao - my public record and words on Fox and elsewhere about China prove that

https://mobile.twitter.com/HaroldFordJr/status/1349882503532847107

Kuidas see oligi, "ütle kes on su sõbrad ja ma ütlen kes sa oled"... icon_biggrin.gif
Kes paneks oma elutuppa ühe suurima massimõrvari portree??

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.01.2021 00:58:43 vasta tsitaadiga

See 22-aastase tudengi esitatud luuletus oli mu lemmikosa. Ja Bideni kõne oli ka igati asjakohane, elik oleks võinud märksa nürim olla.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 01:00:54 vasta tsitaadiga

Posted from laptop made in China.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 21.01.2021 01:02:51 vasta tsitaadiga

Kui nii võtta siis on Tanel Eesti suurim Hiinas toodetud elektroonika vahendaja. icon_wink.gif
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 01:20:35 vasta tsitaadiga

jack ma on ka kuskil vangikongis korraks kaamera ette kupatatud

https://www.reuters.com/article/us-china-alibaba-jack-ma-idUSKBN29P0CA
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 09:38:18 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608079972/reinsalu-kahtleb-vajaduses-osaleda-17-1-formaadi-kohtumisel-hiinaga

tsitaat:
EurActiv meenutas, et paljude Euroopa riikide soov jätkata Hiinaga suhtlemist 17+1 formaadis on viimasel ajal vähenenud ning avalik arvamus Pekingi suhtes on muutunud negatiivsemaks. Hiina üha agressiivsem poliitika on Läänes laiemalt muret põhjustanud ning nii Euroopa Liit kui NATO kaaluvad oma poliitika muutmist Pekingi suunal. Kuuldavasti olevat vaatlejana kohtumisele kutsutud ka Valgevene liider Aleksandr Lukašenko, keda Lääs valimispettuse tõttu enam riigi legitiimse presidendina ei tunnusta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 10:05:17 vasta tsitaadiga

https://gizmodo.com/heres-how-qanon-reacted-as-they-realized-the-storm-isnt-1846095605
Here's How QAnon Reacted as They Realized 'The Storm' Isn't Happening

Päris huvitav lugemine mis maailmas osad inimesed elavad.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 10:34:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ühtegi püssi või pommiga qanoni tüüpi polegi kinnivõetud?


Eks pead oma silmad Portlandi poole suunama. Nimelt peksis "idee, mitte aga grupeering" segamini Portlandi demokraaatliku partei peakorteri ja põletas USA lippe. Aga nagu me kõik teame, "ideed" pole võimalik kinni võtta ei politsei ega Jumala sõnaga, mida tõestas edukalt Portlandi PD viimased üheksa kuud icon_rolleyes.gif

https://twitter.com/PortlandPolice/status/1352040977645543425
https://twitter.com/MrAndyNgo/status/1352043124512747523
https://twitter.com/Oregonian/status/1352040359543533569
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 10:42:19 vasta tsitaadiga

https://www.breitbart.com/law-and-order/2021/01/20/watch-antifa-blocks-streets-sets-fire-in-seattle-inauguration-day-protest
tsitaat:
The protesters shouted “No cops, no prisons, total abolition” as they marched through the downtown business district.

https://twitter.com/ByMikeBaker/status/1352037060421402629
Ei sobi ka neile miskit


viimati muutis CnZ 21.01.2021 10:43:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 10:42:59 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Huvitav, kas tema tervishoiuplaani näeb ikka ära enne minekut? Tal pidi ju üks kuratlikult hea plaan olema..

If you got the money you are good, if not f*** ***! icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 10:50:58 vasta tsitaadiga

https://arstechnica.com/science/2021/01/attempt-to-red-team-climate-research-comes-to-a-pathetic-and-confused-end/

Selle vandenõuteoreetikute kamba saamatus on oma totaalsuses tegelikult jah, päris naljakas. Nüüd, kui nad võimust isoleeritud on. Jõuetu ja ebaseaduslik rapsimine.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.01.2021 10:51:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
KillFrenzy, reaktsioon sellele ongi märgiks, et te kritiseerite kommunistliku Hiina valitsuse vastast tegevust.
Ja ma ei salli kommuniste.


Su hilisõhtused jommis peaga postitused on päris naeruväärsed viimasel ajal. Muud põhjendust ma sellistele õhtustele jauramistele ei suuda leida.
Sa panid täiesti suvalisest plakatist kuskil vaateaknal pildi üles ja ütled, et kes sinumoodi ei mõtle, on kommunistid icon_confused.gif
Ma võin Viru keskusega kokku leppida, et nad sama plakati paneks üles. Kas see tähendab siis, et Eestil on CCP tegevusest kopp ees? icon_rolleyes.gif

Hiina ongi paha aga mingi suvalise asja postitamine ja trummi tagumine on päris absurdne. Eriti veel postituste kustutamine kui sinuga ei nõustuta - pealegi veel valetamisena (hiina vabandamine - päriselt??) okse.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 11:32:21 vasta tsitaadiga

https://www.reuters.com/article/uk-britain-eu-border-idUSKBN29Q021

tsitaat:
British to face ban on entering EU under German plan to shut borders

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 11:55:30 vasta tsitaadiga

Biden tells appointees 'I will fire you on the spot' for showing disrespect to colleagues
https://news.yahoo.com/biden-tells-appointees-i-will-fire-you-on-the-spot-for-showing-disrespect-to-colleagues-235922489.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2021 12:24:54 vasta tsitaadiga

https://markets.businessinsider.com/currencies/news/bitcoin-price-cryptocurrency-should-be-curtailed-terrorism-concerns-yellen-2021-1-1029985692
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:35:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Ühtegi püssi või pommiga qanoni tüüpi polegi kinnivõetud?


Eks pead oma silmad Portlandi poole suunama. Nimelt peksis "idee, mitte aga grupeering" segamini Portlandi demokraaatliku partei peakorteri ja põletas USA lippe. Aga nagu me kõik teame, "ideed" pole võimalik kinni võtta ei politsei ega Jumala sõnaga, mida tõestas edukalt Portlandi PD viimased üheksa kuud icon_rolleyes.gif

https://twitter.com/PortlandPolice/status/1352040977645543425
https://twitter.com/MrAndyNgo/status/1352043124512747523
https://twitter.com/Oregonian/status/1352040359543533569


Ooo scart is back, back again. Käisid vahepeal kapitiooliumi hoones?

Mis "idee"?

Miks su linkide peal trumpi toetajad üleni musta on riietunud?


viimati muutis KillFrenzy 21.01.2021 12:38:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:37:40 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
https://gizmodo.com/heres-how-qanon-reacted-as-they-realized-the-storm-isnt-1846095605
Here's How QAnon Reacted as They Realized 'The Storm' Isn't Happening

Päris huvitav lugemine mis maailmas osad inimesed elavad.


tsitaat:
QAnon is not going away. But...


Ei tea midagi...
https://twitter.com/kevinroose/status/1351948863326674946

See tüüp tõmbas neil ikka korralikult vaiba alt ära...

"All the friends and happy memories", heh heh.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:50:27 vasta tsitaadiga

Kes Donald enda arvates on.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kes ta tegelikult on.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2021 12:51:22 vasta tsitaadiga

anubis, Täiesti vapustav kui tugev TDS sul on, magades näed ka temast und?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:55:51 vasta tsitaadiga

Mul ei ole sellist fiksatsiooni nagu lumehelbekestel, keda miski mida teised kuskil teevad alati niimoodi häirib, et nad magada ei saa.

Aga Trump on eduka isa läbikukkunud poeg, kellest isa väga midagi ei arvanud ja kelle venda alati kõrgemalt hinnati. Erinevalt Ristiisast lihtsalt sattus meie päris ajajoonel see läbikukkunud pankrotimeister äride etteotsa.


viimati muutis anubis 21.01.2021 12:56:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2021 12:56:14 vasta tsitaadiga

anubis, Ilmselgelt häirib sind, Trump pole enam president, sa ikka ei suuda muust mõelda, kohati jääb mulje nagu sa saaks palka selle eest, aga sa teed seda liiga tulihingeliselt, Trump on su südames igavesti.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:56:58 vasta tsitaadiga

Südameasjadest räägid sina.

Ära peegelda oma fiksatsioone teistele.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:57:15 vasta tsitaadiga

link :: Canadian PM Trudeau ‘disappointed’ in Biden plan to revoke Keystone XL permit

Canadian Prime Minister Justin Trudeau on Wednesday said he was “disappointed” in President Biden’s pledge to revoke a permit for the controversial Keystone XL pipeline — as the company behind it said work on the project was being suspended.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 12:57:56 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
M00t kirjutas:
https://gizmodo.com/heres-how-qanon-reacted-as-they-realized-the-storm-isnt-1846095605
Here's How QAnon Reacted as They Realized 'The Storm' Isn't Happening

Päris huvitav lugemine mis maailmas osad inimesed elavad.


tsitaat:
QAnon is not going away. But...


Ei tea midagi...
https://twitter.com/kevinroose/status/1351948863326674946

See tüüp tõmbas neil ikka korralikult vaiba alt ära...

"All the friends and happy memories", heh heh.


[---]others mined the outbound president’s farewell speech for rhetorical clues or visual hints, having attributed random mundanities like gold-fringed flags or the movements of his hands as secret messages in the form of archetypal motifs. One asked what the hidden meaning of Trump repeatedly dating the 1918 Spanish influenza pandemic to 1917, disregarding the obvious answer that he never has any idea what the fuck he’s talking about.

Spoiler Spoiler Spoiler


Scart on vist oma värinatest juba üle saanud, et siin postitab.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 13:03:54 vasta tsitaadiga

Hämmastav, võib lausa tekkida mulje, et need inimesed pole kõige kirkamad kriidid karbis?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 14:33:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:

Mis "idee"?

Miks su linkide peal trumpi toetajad üleni musta on riietunud?


Tundub, et mäluga on härral kehvasti. Antifa on teatavasti demokraatide esindajate sõnul idee, mitte liikumine. Noh, see sama "idee" peksis eile nende Portlandi kontori aknad sisse ja paar päeva tagasi MLK-päeval märatses New Yorgis, kus ka politseinik viga sai. Kuna aga tegemist oli Antifaga, siis selle politseiniku pärast demokraadid pisaraid ei valanud. Juhtub.

Muidugi Antifa't Trumpi toetajateks nimetada on klassikaline võte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 14:38:44 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Muidugi Antifa't Trumpi toetajateks nimetada on klassikaline võte thumbs_up.gif

Trumpi toetajad on ilmselgelt fa, mitte antifa
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 14:38:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:

Mis "idee"?

Miks su linkide peal trumpi toetajad üleni musta on riietunud?


Tundub, et mäluga on härral kehvasti. Antifa on teatavasti demokraatide esindajate sõnul idee, mitte liikumine. Noh, see sama "idee" peksis eile nende Portlandi kontori aknad sisse ja paar päeva tagasi MLK-päeval märatses New Yorgis, kus ka politseinik viga sai. Kuna aga tegemist oli Antifaga, siis selle politseiniku pärast demokraadid pisaraid ei valanud. Juhtub.

Muidugi Antifa't Trumpi toetajateks nimetada on klassikaline võte thumbs_up.gif


A õigus jah. Kapitooliumist ründas ka antifa mitte trumpi terroristid.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 14:42:52 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:

Trumpi toetajad on ilmselgelt fa, mitte antifa


Kas läksid eilsest CNN'i ülevoolavusest kergelt hoogu? Ma saan täiesti aru, miks Little Kim oma väikeses kuningriigis seal Korea poolsaarel tahab USA'd hävitada jälle - temale osaks saav hüsteeriline kiidulaul ei ole väärt punast pennigi selle kõrval, millega CNN eile pihta hakkas.


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 14:54:42 vasta tsitaadiga

link :: U.S. soldier accused of wanting to plot ISIS strike on 9/11 Memorial in New York City

A U.S. soldier was arrested Tuesday for allegedly saying he wanted to help ISIS strike the 9/11 Memorial in New York City and attempting to help ISIS to target U.S. soldiers in the Middle East, according to senior law enforcement officials.
..

Anti-fascist protesters vandalize buildings in Portland and Seattle
https://www.reuters.com/article/us-usa-biden-inauguration-portland-prote-idUSKBN29Q0H9
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 15:41:51 vasta tsitaadiga

https://www.independent.co.uk/news/uk/politics/brexit-food-shortages-northern-ireland-eu-status-dover-b1790502.html#post-412157

tsitaat:

The international trade secretary, Liz Truss, has admitted Brexit led to food shortages in Northern Ireland after weeks of disruption.

Her Cabinet colleague Brandon Lewis, the Northern Ireland secretary, had argued that the coronavirus crisis, not the end of the transition period, was solely to blame for the shortages before Ms Truss contradicted him, blaming “both of those issues”.



Jällegi pidid populistid oma sõnu sööma. Jällegi miski mida neli aastat väideti võimatu ja hirmutamistaktika olema. Lihtne ja täiesti ennustatav reaalsus lihtsalt, kokkuvõttes.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 16:10:32 vasta tsitaadiga

Huvitav millal UK EUga liitub taas? 10a pärast?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 16:15:18 vasta tsitaadiga

Noh, Šotimaa lükkab varsti rattad käima äkki. Ega see Iirimaa ühinemine ja liitumine ka kaugel ole kui asi niimoodi edasi läheb.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 17:45:21 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Huvitav millal UK EUga liitub taas? 10a pärast?


See oleks äss diil. Kõik privileegid anti niisama käest ära.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 358, 359, 360  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.