Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.01.2021 11:52:16 vasta tsitaadiga

Kas see pole piisav indikaator, et mitte jätkata selle scamiga? icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deck555
HV kasutaja
deck555

liitunud: 08.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 11:55:15 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas see pole piisav indikaator, et mitte jätkata selle scamiga? icon_razz.gif


Eks elame-näeme beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 12:00:03 vasta tsitaadiga

deck555 kirjutas:
Mis platvormil oleks mõistlik jätkata XRP'ga mis toetaks ka LHV/SEB sisse/väljamakseid, tänasest Coinbase delistis.


Binance

virx kirjutas:
Mida see ülemine VISA endas kujutab muud valuutat ostes? krediitkaardi makse (teenustasudega) või lisan tavalise deebetkaardi ja nagu tavaline pangaülekanne? mitte SEPA makse?

https://www.upload.ee/image/12787626/VISA.jpg

või kuidas oleks kõige mõistlikum BUSD-i (lingil olevat valuutat) osta?


SEPA deposit: https://www.binance.com/en/support/faq/e117b4c063534e5f93b735b980575000
BUSD-i osta soovikorral siit: https://www.binance.com/en/trade/EUR_BUSD?layout=classic

Miks BUSD-i ostad, muidu? See ju Binance-i stablecoin... või tahadki BUSD osta, et sealt edasi tradema hakata? BNB on nende coin.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmanmud
HV veteran

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 07:08:33 vasta tsitaadiga

omaltpoolt tean rääkida ,et kui väikeste summade haaval tilgutada oma IBANile siis jama ei ole.
ärge withdrawalige liiga suuri summasid korraga ning liiga palju ühte panka siis peaks asi korras olema ja küsimusi ei tohiks tekkida...
LHVd soovitan ise ka.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.01.2021 08:38:47 vasta tsitaadiga

Mis selle jama all mõtled?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 09:33:37 vasta tsitaadiga

Mis need väiksed summad on? Või sõltub jama tekkimine konto järsu käibe muutuse puhul?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aTHEM
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2014




sõnum 28.01.2021 13:47:40 vasta tsitaadiga

Ei lähe küll krüpto alla aga on keegi Pluss500 tradenud ? Või mis oleks hea koht muude aktsiatega kauplemiseks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2021 11:10:34 vasta tsitaadiga

Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema on õigem teema, jah - ise soovitaks eTorot.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimi
HV kasutaja
siimi

liitunud: 24.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2021 16:23:44 vasta tsitaadiga

Coinbase-ist raha välja võtmine, proovisin swedi nii deebet kui krediit kaardile aga ütleb, et ei toeta, kas peaksin pangast mingid seaded aktiveerima või selle Instant withdrawal ei saagi tuleks kasutada Standard withdrawal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2021 22:03:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi siin lähiajal on Krakenis proovind id kaardiga verify teha ?
olen ei tea kui palju siin pilte teinud ja üritanud aga ei lähe läbi. Tee kas või peapeal kükke või rooma kulmupeal.
Võtsin isegi õpetuse kõrvale aga sellest pole kasu.
https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/360000700603-Image-requirements-for-ID-documents

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 18:51:32 vasta tsitaadiga

Kui tahan Bybit -> Coinbasei kanda siis fee on suht kõrge BTC ja ETH puhul ~16$ hetkel
EOSi puhul aga ainult ~0,5$
Aga Coinbase PROs näitab EOS Wallet address: "coinbasebase" icon_eek.gif
Selline aadress ei saa ju olla?
Teil ka nii?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 18:52:29 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Kas keegi siin lähiajal on Krakenis proovind id kaardiga verify teha ?
olen ei tea kui palju siin pilte teinud ja üritanud aga ei lähe läbi. Tee kas või peapeal kükke või rooma kulmupeal.
Võtsin isegi õpetuse kõrvale aga sellest pole kasu.
https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/360000700603-Image-requirements-for-ID-documents


Läks hästi kiirelt läbi. Ei olnud probleeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 20:22:14 vasta tsitaadiga

Läheb jah alla minuti: There was an error uploading your document.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 20:25:41 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Läheb jah alla minuti: There was an error uploading your document.


See leht täna pidevalt koomas lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 21:00:04 vasta tsitaadiga

DVDRW, BTC ja ETH-i kande osas vaata, mis Bybit-i withdrawal fee on - võib ju olla kõrge... või on lihtsalt network fee kõrge icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 21:19:36 vasta tsitaadiga

No sellepärast tahangi EOSis kanda >10x odavam
Binanceis on EOS deposit aadressiks "binancecleos" + MEMO number
Nii käibki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2021 21:56:12 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Läheb jah alla minuti: There was an error uploading your document.


Tee pilt hästi valges, päeval õues nt kui head lampi pole. Liiga suur-väike maht või reso võib ka segada.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 07:26:41 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
No sellepärast tahangi EOSis kanda >10x odavam
Binanceis on EOS deposit aadressiks "binancecleos" + MEMO number
Nii käibki?

Tuli üle, nii on jah. Pole EOS-iga 3a tegelenud. Huvitav erinevus võrreldes kõigi teiste altidega.
Bibititst -> Coinbasei fee tuli 0,25€ ehk >50X odavam kui ETH või BTC thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:41:30 vasta tsitaadiga

Kus võiks kaevandamis walletit hoida, et pärast oleks kõige soodsam ülekannet pangakontole teha? Kas otse coinbase/kraken wallet? Kuidas näeb välja teie skeem, kui vaja raha välja võtta, et kuhu kaevandate ja kust kaudu välja(coinbase/kraken tundub kõige populaarsem olevat)? Mul hetkel Trust walletis, kuid ülekanne coinbase ETH walletisse on ca 3% summast ja ei raatsi kuidagi nii suurt summat maksta icon_biggrin.gif
_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:54:46 vasta tsitaadiga

Ma just kandsin ca 250 dollari väärtuses ETH Binancesse walletist ja gas fee oli 25 doltsi. :´)
Kas need on koguaeg nii kõrged olnud või hiljutine asi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 16:57:22 vasta tsitaadiga

Otseselt liiklusest olenev ju, a absurd, jah.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.02.2021 17:05:16 vasta tsitaadiga

Mulle sobib
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 17:17:08 vasta tsitaadiga

Kui summad viiekohalised, siis jah pole vahet icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2021 17:34:39 vasta tsitaadiga

kullar kirjutas:
Kus võiks kaevandamis walletit hoida, et pärast oleks kõige soodsam ülekannet pangakontole teha? Kas otse coinbase/kraken wallet? Kuidas näeb välja teie skeem, kui vaja raha välja võtta, et kuhu kaevandate ja kust kaudu välja(coinbase/kraken tundub kõige populaarsem olevat)? Mul hetkel Trust walletis, kuid ülekanne coinbase ETH walletisse on ca 3% summast ja ei raatsi kuidagi nii suurt summat maksta icon_biggrin.gif


Kui kindel plaan mõned aastad mitte müüa siis võib jah kuskile mujale kaevata aga muidu ikka ja ainult otse börsi walletisse.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2021 13:38:04 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
Läheb jah alla minuti: There was an error uploading your document.


Tee pilt hästi valges, päeval õues nt kui head lampi pole. Liiga suur-väike maht või reso võib ka segada.


Ei ole abi.... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx37
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 17:23:32 vasta tsitaadiga

Nii, kui midagi krüptoturul toimub, on Kraken jälle maas ja tehinguid teha ei saa.
Musk tweet, XRP pump&dump, Tesla BTC ost.
Mis hetkel normaalselt toimib? Peab ümber kolima vist.

Edit: Nüüdseks juba Kraken ka toimib, kuni järgmise korrani.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 17:30:18 vasta tsitaadiga

Kõik oli praegu maas, aga bittrex, binance, bitstamp, coinbase oleks minu valikud. Bitfinex ka
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx37
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 17:35:41 vasta tsitaadiga

Kas töökindluse poolest paremad? Kui kõik olid maas, siis tundub, et sama probleem kõigiga.
Milline neist parima trading ja leverage fee'ga?
Milline häkkimise poolest kõige turvalisem võiks olla? Kraken selles peaks suht tugev olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 18:40:36 vasta tsitaadiga

kõik need mis ma nimetasin on solid valikud. Feede asjus, palun mine vaata ise nende hinnakirjadest järgi, kõik kenasti avalik info. DYOR icon_smile.gif
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2021 08:53:19 vasta tsitaadiga

Vaatan hetkel Bybitis saan 0,75% päevas kui hoian shorti peal. Kui on 1x short siis liquitation hind on 1000000. Seega hoian shorti igavesti ja raha lihtsalt kasvab icon_biggrin.gif ?
Hetkel üle 1% päevas icon_eek.gif
Negatiivne oli viimati detsembris korraks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2021 13:36:44 vasta tsitaadiga

erx37 kirjutas:
Kas töökindluse poolest paremad? Kui kõik olid maas, siis tundub, et sama probleem kõigiga.


Vaata vb. a'la Twitterist või blogist vmt., kui kaua outage kestis. Binance-is ei olnud täielik outage muarust, vaid mingi osaline.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 13:36:17 vasta tsitaadiga

BTC-BTC ülekanne praegu oli ~3 min. Tihti nii? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 16:23:17 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
BTC-BTC ülekanne praegu oli ~3 min. Tihti nii? icon_eek.gif

Mõni päev tagasi oli circa 1 tunni ajased läägid. Lihtsalt ei suudetud uusi blokke õigeaegselt välja kaevata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2021 15:52:04 vasta tsitaadiga

Kuulen jutte suurtest 50€+ ETH ülekandetasudest.
Praegu vaatasin Ledgerist Coinbasei ETH kandmise fee 2,2€ ainult.
Enamasti midagi sinnakanti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenkauksi
HV veteran

liitunud: 30.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 13:25:32 vasta tsitaadiga

Ise kasutan crypto.com äppi. Echange suht mugav ja stabiilne. Lisaks saab tasuta debeetkaardi mille peale saab siis raha peale panna peale crypto müüki ja siis selle kaudu välja võtta või poes maksta. Teenustasu odavam kui coinbase omal. 1% cashback ka igalt ostult nende oma CRO coinis. Võimalik saada kuni 8% cashback, tasuta spotify ja netlix stakedes CRO. Ise kasutan iga päev ja julgen soovitada. Kaardi tarneaeg oli ainult suht pikk mul aga usun, et see paranenud. Kui peaks alla laadima siis võiks panna mu referal koodi ka. siis saame mõlemad $25 eest CRO. Saab sisestada kuni 5 päeva peale regamist. Siia seda vist ei julge panna aga kel huvi võib küsida privaatsõnumis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 13:25:27 vasta tsitaadiga

Kui eurod kanda otse Binancei siis palju on vahendustasu seal BTC-ks konvertimisel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 13:30:00 vasta tsitaadiga

Märtsi lõpuni peaks nii EUR deposit kui ka EUR trading olema teenustasuta.
Teenustasu null, ent üldiselt nt. Coinbase-iga võrreldes veidi kõrgem hind.

EDIT: jep, Binance Extends ZERO Fees on Bank Deposits for EUR and GBP to the End of March 2021
Binance Extends Zero Maker Fee for ALL EUR & TRY trading pairs until 31 March 2021

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 13:47:19 vasta tsitaadiga

Googeldan lolliks juba, ei saa aru palju siis peale märtsi teisendamine maksab Binanceis?
EUR -> krüptorahaks
krüptoraha -> EURiks

Coinbaseis on 0,5% summast
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 14:50:50 vasta tsitaadiga

Binance oli vist 0.80€ teenustasu euro väljamaksmisel.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 15:21:16 vasta tsitaadiga

DVDRW, https://www.binance.com/en/fee/schedule & https://www.binance.com/en/fee/depositFee
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 15:23:20 vasta tsitaadiga

Need on sendid, mis ei sõltu summast aga kui näiteks kanda mill € ja siis BTCks muuta. Palju läheb?
Coinbaseis läheks 5000€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:37:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Need on sendid, mis ei sõltu summast aga kui näiteks kanda mill € ja siis BTCks muuta. Palju läheb?
Coinbaseis läheks 5000€


Noh, see "mill" on ka halb näide, sest suurematel kauplejatel fee väheneb.
0,5% on fee ainult esimesed 10000 dollarit.

Ise arvutasin, et miljon dollari (mitte euro) muutmisel bitcoiniks läheb fee peale umbes:
2115 dollarit Taker feesid rakendades (ehk kiirel kauplemisel)
või
1165 dollarit Maker feesid rakendades (ehk aeglasemal, ettevaatlikumal kauplemisel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 20:48:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit on teinud Binance -> Revolut bank transferit? Kas toimib ilusti? Avastasin kunagi ammu tehtud kontolt täitsa arvestatava summa, mille sooviks nüüd välja kanda, aga netis uurides jäi silma, et inimestel on rahad kinni jäänud tavalise bank transferiga. Kas see pigem erandlik teema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 10:35:43 vasta tsitaadiga

Binanve ei lase kontot teha, verify meil ei tule läbi. Kus on mõistlikum hobi korras hoidmiseks, kus vahel kauplemiseks oma asja ladustada? Kraken? Coinbase pro? Kogemusi seni pole, aga kuna aega on, siis hakkaks pisut nokitsema.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 11:22:59 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, mis meilipakkujat kasutad? Proovi muud?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 11:25:43 vasta tsitaadiga

rmc, gmail. Sain ümber nurga tehtud ehk requestisin parooli muutmise koodi, regamisel ei tule midagi läbi miskipärast.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 12:48:53 vasta tsitaadiga

Vaatasin näiteks binance äpp telefonis tahab sisselogimiseks mõlemat, nii SMSiga saadetud koodi kui ka meilile saadetud koodi. Ja aega on mingi 1min.
Probleem selles, et Binance saadetud meilid tulevad ~15min viivitusega. Seega telefonis binance äppi sisselogimine polegi võimalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 13:36:23 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Vaatasin näiteks binance äpp telefonis tahab sisselogimiseks mõlemat, nii SMSiga saadetud koodi kui ka meilile saadetud koodi. Ja aega on mingi 1min.
Probleem selles, et Binance saadetud meilid tulevad ~15min viivitusega. Seega telefonis binance äppi sisselogimine polegi võimalik.


Binance meilid tulevad mul hetkega läbi (gmail--outlook). Appis peab ainult korra sisse logima. Weebis logid teloga (qr). Sepasid sooritad siis Binance tahab 3 kinnitust korraga (mail, sms, google auth)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.03.2021 13:43:15 vasta tsitaadiga

Windowsil oma programm ka olemas Binancel, pole vaja mingit brauseriversiooni kasutada thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 13:52:32 vasta tsitaadiga

Ma ka kasutan mobiiliäppi probleemita. Just vaatasin, kuidas Launchpoolis "30% soodukaga" BNB eest LINA ostes tulemus oli (päris OK hetkeseisuga, sest pumpab Binance listimisest veel ja see fikseeritud hind oli öise seisuga BNB vs. LINA). Kell kaks turule, eks näis, mis siis saab. Veidi huvitav kontseptsioon ka, nt. siit viimast osa lugedes TL;DR või Binance kokkuvõte.

Ainuke asi, et Binance võiks BNB Vault-ist Launchpooli "Innovation" tüüpi launchides osaleda lasta, et Vaulti asi ei läheks uuele ringile hoogu koguma (seal see, et järgmisel päeval saad gainse alles kui sisse paned uuesti, päev läheb kaduma).

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.