|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
20.01.2021 11:52:16
|
|
|
Kas see pole piisav indikaator, et mitte jätkata selle scamiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
deck555
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2007
|
20.01.2021 11:55:15
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Kas see pole piisav indikaator, et mitte jätkata selle scamiga?  |
Eks elame-näeme
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madmanmud
HV veteran
liitunud: 22.05.2005
|
21.01.2021 07:08:33
|
|
|
omaltpoolt tean rääkida ,et kui väikeste summade haaval tilgutada oma IBANile siis jama ei ole.
ärge withdrawalige liiga suuri summasid korraga ning liiga palju ühte panka siis peaks asi korras olema ja küsimusi ei tohiks tekkida...
LHVd soovitan ise ka.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
21.01.2021 08:38:47
|
|
|
| Mis selle jama all mõtled?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
21.01.2021 09:33:37
|
|
|
| Mis need väiksed summad on? Või sõltub jama tekkimine konto järsu käibe muutuse puhul?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aTHEM
HV vaatleja
liitunud: 30.08.2014
|
28.01.2021 13:47:40
|
|
|
| Ei lähe küll krüpto alla aga on keegi Pluss500 tradenud ? Või mis oleks hea koht muude aktsiatega kauplemiseks ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siimi
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
31.01.2021 16:23:44
|
|
|
| Coinbase-ist raha välja võtmine, proovisin swedi nii deebet kui krediit kaardile aga ütleb, et ei toeta, kas peaksin pangast mingid seaded aktiveerima või selle Instant withdrawal ei saagi tuleks kasutada Standard withdrawal?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
31.01.2021 22:03:30
|
|
|
Kas keegi siin lähiajal on Krakenis proovind id kaardiga verify teha ?
olen ei tea kui palju siin pilte teinud ja üritanud aga ei lähe läbi. Tee kas või peapeal kükke või rooma kulmupeal.
Võtsin isegi õpetuse kõrvale aga sellest pole kasu.
https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/360000700603-Image-requirements-for-ID-documents
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.02.2021 18:51:32
|
|
|
Kui tahan Bybit -> Coinbasei kanda siis fee on suht kõrge BTC ja ETH puhul ~16$ hetkel
EOSi puhul aga ainult ~0,5$
Aga Coinbase PROs näitab EOS Wallet address: "coinbasebase"
Selline aadress ei saa ju olla?
Teil ka nii?
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.02.2021 18:52:29
|
|
|
Läks hästi kiirelt läbi. Ei olnud probleeme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
01.02.2021 20:22:14
|
|
|
Läheb jah alla minuti: There was an error uploading your document.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.02.2021 20:25:41
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
| Läheb jah alla minuti: There was an error uploading your document. |
See leht täna pidevalt koomas lihtsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.02.2021 21:00:04
|
|
|
DVDRW, BTC ja ETH-i kande osas vaata, mis Bybit-i withdrawal fee on - võib ju olla kõrge... või on lihtsalt network fee kõrge
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.02.2021 21:19:36
|
|
|
No sellepärast tahangi EOSis kanda >10x odavam
Binanceis on EOS deposit aadressiks "binancecleos" + MEMO number
Nii käibki?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.02.2021 21:56:12
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
| Läheb jah alla minuti: There was an error uploading your document. |
Tee pilt hästi valges, päeval õues nt kui head lampi pole. Liiga suur-väike maht või reso võib ka segada.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.02.2021 07:26:41
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
No sellepärast tahangi EOSis kanda >10x odavam
Binanceis on EOS deposit aadressiks "binancecleos" + MEMO number
Nii käibki? |
Tuli üle, nii on jah. Pole EOS-iga 3a tegelenud. Huvitav erinevus võrreldes kõigi teiste altidega.
Bibititst -> Coinbasei fee tuli 0,25€ ehk >50X odavam kui ETH või BTC
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kullar
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2006
|
02.02.2021 16:41:30
|
|
|
Kus võiks kaevandamis walletit hoida, et pärast oleks kõige soodsam ülekannet pangakontole teha? Kas otse coinbase/kraken wallet? Kuidas näeb välja teie skeem, kui vaja raha välja võtta, et kuhu kaevandate ja kust kaudu välja(coinbase/kraken tundub kõige populaarsem olevat)? Mul hetkel Trust walletis, kuid ülekanne coinbase ETH walletisse on ca 3% summast ja ei raatsi kuidagi nii suurt summat maksta
_________________ Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms |
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
02.02.2021 16:54:46
|
|
|
Ma just kandsin ca 250 dollari väärtuses ETH Binancesse walletist ja gas fee oli 25 doltsi. :´)
Kas need on koguaeg nii kõrged olnud või hiljutine asi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
02.02.2021 16:57:22
|
|
|
Otseselt liiklusest olenev ju, a absurd, jah.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
02.02.2021 17:05:16
|
|
|
| Mulle sobib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.02.2021 17:17:08
|
|
|
Kui summad viiekohalised, siis jah pole vahet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.02.2021 17:34:39
|
|
|
| kullar kirjutas: |
Kus võiks kaevandamis walletit hoida, et pärast oleks kõige soodsam ülekannet pangakontole teha? Kas otse coinbase/kraken wallet? Kuidas näeb välja teie skeem, kui vaja raha välja võtta, et kuhu kaevandate ja kust kaudu välja(coinbase/kraken tundub kõige populaarsem olevat)? Mul hetkel Trust walletis, kuid ülekanne coinbase ETH walletisse on ca 3% summast ja ei raatsi kuidagi nii suurt summat maksta  |
Kui kindel plaan mõned aastad mitte müüa siis võib jah kuskile mujale kaevata aga muidu ikka ja ainult otse börsi walletisse.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
03.02.2021 13:38:04
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| dohc-48v12 kirjutas: |
| Läheb jah alla minuti: There was an error uploading your document. |
Tee pilt hästi valges, päeval õues nt kui head lampi pole. Liiga suur-väike maht või reso võib ka segada. |
Ei ole abi....
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| tagasi üles |
|
 |
erx37
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2004
|
08.02.2021 17:23:32
|
|
|
Nii, kui midagi krüptoturul toimub, on Kraken jälle maas ja tehinguid teha ei saa.
Musk tweet, XRP pump&dump, Tesla BTC ost.
Mis hetkel normaalselt toimib? Peab ümber kolima vist.
Edit: Nüüdseks juba Kraken ka toimib, kuni järgmise korrani.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
08.02.2021 17:30:18
|
|
|
Kõik oli praegu maas, aga bittrex, binance, bitstamp, coinbase oleks minu valikud. Bitfinex ka
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
erx37
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2004
|
08.02.2021 17:35:41
|
|
|
Kas töökindluse poolest paremad? Kui kõik olid maas, siis tundub, et sama probleem kõigiga.
Milline neist parima trading ja leverage fee'ga?
Milline häkkimise poolest kõige turvalisem võiks olla? Kraken selles peaks suht tugev olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
08.02.2021 18:40:36
|
|
|
kõik need mis ma nimetasin on solid valikud. Feede asjus, palun mine vaata ise nende hinnakirjadest järgi, kõik kenasti avalik info. DYOR
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
09.02.2021 08:53:19
|
|
|
Vaatan hetkel Bybitis saan 0,75% päevas kui hoian shorti peal. Kui on 1x short siis liquitation hind on 1000000. Seega hoian shorti igavesti ja raha lihtsalt kasvab ?
Hetkel üle 1% päevas
Negatiivne oli viimati detsembris korraks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.02.2021 13:36:44
|
|
|
| erx37 kirjutas: |
| Kas töökindluse poolest paremad? Kui kõik olid maas, siis tundub, et sama probleem kõigiga. |
Vaata vb. a'la Twitterist või blogist vmt., kui kaua outage kestis. Binance-is ei olnud täielik outage muarust, vaid mingi osaline.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
12.02.2021 13:36:17
|
|
|
BTC-BTC ülekanne praegu oli ~3 min. Tihti nii?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
12.02.2021 16:23:17
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
BTC-BTC ülekanne praegu oli ~3 min. Tihti nii?  |
Mõni päev tagasi oli circa 1 tunni ajased läägid. Lihtsalt ei suudetud uusi blokke õigeaegselt välja kaevata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.02.2021 15:52:04
|
|
|
Kuulen jutte suurtest 50€+ ETH ülekandetasudest.
Praegu vaatasin Ledgerist Coinbasei ETH kandmise fee 2,2€ ainult.
Enamasti midagi sinnakanti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kenkauksi
HV veteran
liitunud: 30.08.2009
|
01.03.2021 13:25:32
|
|
|
| Ise kasutan crypto.com äppi. Echange suht mugav ja stabiilne. Lisaks saab tasuta debeetkaardi mille peale saab siis raha peale panna peale crypto müüki ja siis selle kaudu välja võtta või poes maksta. Teenustasu odavam kui coinbase omal. 1% cashback ka igalt ostult nende oma CRO coinis. Võimalik saada kuni 8% cashback, tasuta spotify ja netlix stakedes CRO. Ise kasutan iga päev ja julgen soovitada. Kaardi tarneaeg oli ainult suht pikk mul aga usun, et see paranenud. Kui peaks alla laadima siis võiks panna mu referal koodi ka. siis saame mõlemad $25 eest CRO. Saab sisestada kuni 5 päeva peale regamist. Siia seda vist ei julge panna aga kel huvi võib küsida privaatsõnumis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.03.2021 13:25:27
|
|
|
| Kui eurod kanda otse Binancei siis palju on vahendustasu seal BTC-ks konvertimisel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.03.2021 13:47:19
|
|
|
Googeldan lolliks juba, ei saa aru palju siis peale märtsi teisendamine maksab Binanceis?
EUR -> krüptorahaks
krüptoraha -> EURiks
Coinbaseis on 0,5% summast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.03.2021 15:23:20
|
|
|
Need on sendid, mis ei sõltu summast aga kui näiteks kanda mill € ja siis BTCks muuta. Palju läheb?
Coinbaseis läheks 5000€
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
11.03.2021 16:37:47
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Need on sendid, mis ei sõltu summast aga kui näiteks kanda mill € ja siis BTCks muuta. Palju läheb?
Coinbaseis läheks 5000€ |
Noh, see "mill" on ka halb näide, sest suurematel kauplejatel fee väheneb.
0,5% on fee ainult esimesed 10000 dollarit.
Ise arvutasin, et miljon dollari (mitte euro) muutmisel bitcoiniks läheb fee peale umbes:
2115 dollarit Taker feesid rakendades (ehk kiirel kauplemisel)
või
1165 dollarit Maker feesid rakendades (ehk aeglasemal, ettevaatlikumal kauplemisel)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
11.03.2021 20:48:09
|
|
|
| Kas keegi siit on teinud Binance -> Revolut bank transferit? Kas toimib ilusti? Avastasin kunagi ammu tehtud kontolt täitsa arvestatava summa, mille sooviks nüüd välja kanda, aga netis uurides jäi silma, et inimestel on rahad kinni jäänud tavalise bank transferiga. Kas see pigem erandlik teema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
18.03.2021 10:35:43
|
|
|
Binanve ei lase kontot teha, verify meil ei tule läbi. Kus on mõistlikum hobi korras hoidmiseks, kus vahel kauplemiseks oma asja ladustada? Kraken? Coinbase pro? Kogemusi seni pole, aga kuna aega on, siis hakkaks pisut nokitsema.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.03.2021 11:22:59
|
|
|
Metsjeesus, mis meilipakkujat kasutad? Proovi muud?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
18.03.2021 11:25:43
|
|
|
rmc, gmail. Sain ümber nurga tehtud ehk requestisin parooli muutmise koodi, regamisel ei tule midagi läbi miskipärast.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.03.2021 12:48:53
|
|
|
Vaatasin näiteks binance äpp telefonis tahab sisselogimiseks mõlemat, nii SMSiga saadetud koodi kui ka meilile saadetud koodi. Ja aega on mingi 1min.
Probleem selles, et Binance saadetud meilid tulevad ~15min viivitusega. Seega telefonis binance äppi sisselogimine polegi võimalik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
18.03.2021 13:36:23
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Vaatasin näiteks binance äpp telefonis tahab sisselogimiseks mõlemat, nii SMSiga saadetud koodi kui ka meilile saadetud koodi. Ja aega on mingi 1min.
Probleem selles, et Binance saadetud meilid tulevad ~15min viivitusega. Seega telefonis binance äppi sisselogimine polegi võimalik. |
Binance meilid tulevad mul hetkega läbi (gmail--outlook). Appis peab ainult korra sisse logima. Weebis logid teloga (qr). Sepasid sooritad siis Binance tahab 3 kinnitust korraga (mail, sms, google auth)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.03.2021 13:43:15
|
|
|
Windowsil oma programm ka olemas Binancel, pole vaja mingit brauseriversiooni kasutada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.03.2021 13:52:32
|
|
|
Ma ka kasutan mobiiliäppi probleemita. Just vaatasin, kuidas Launchpoolis "30% soodukaga" BNB eest LINA ostes tulemus oli (päris OK hetkeseisuga, sest pumpab Binance listimisest veel ja see fikseeritud hind oli öise seisuga BNB vs. LINA). Kell kaks turule, eks näis, mis siis saab. Veidi huvitav kontseptsioon ka, nt. siit viimast osa lugedes TL;DR või Binance kokkuvõte.
Ainuke asi, et Binance võiks BNB Vault-ist Launchpooli "Innovation" tüüpi launchides osaleda lasta, et Vaulti asi ei läheks uuele ringile hoogu koguma (seal see, et järgmisel päeval saad gainse alles kui sisse paned uuesti, päev läheb kaduma).
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|