Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2020 14:20:53 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
ksuuk kirjutas:


Ajatatud maksvõlg ja kahjum on normaalne äritegevuse osa.


Maksuvõlgnevus ei ole kohe kindlasti normaalne äritegevuse osa. See näitab selgelt seda, et ettevõttes on midagi valesti. icon_idea.gif


Nõus. Olles ise ka aastaid äritegevuses osalenud, siis riigimaksud on alati esimene asi, mis kompromissitult tähtajaks ära makstakse. Nagu ka töötajate palgad.

Teistele firmadele arvete tasumisega võib jah kuu-kaks venitada. Meie kliendid vahel venitavad ka.

Maksuvõlgadega firmadelt tuleb alati raha ette küsida, enne sõrmegi ei liiguta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 23:48:25 vasta tsitaadiga

Elisa pakub ka raadiolingi teenust, selle kirjeldust lugedes, tekib küsimus, et kas see on põhimõtteliselt sama tehnoloogia mida ka Levikom kasutab:

"Raadiolink ühendus toimib täpsemalt nii, et üks raadiolink paigaldatakse mobiilside masti külge ning teine kliendi poolele - üldjuhul hoone katusele. Raadiolingid on ka ise tehnoloogiliselt arenenud (saatjad, vastuvõtjad on läinud optimaalsemaks), kiir on täpsemini suunatud, mürade mõju vähenenud. Eriti töökindel on aga Elisa uus raadiolink ühendus seetõttu, et kasutame 5 GHz vabasagedus raadiolinke. Ehk siis tänu raadiolingile saab hõlpsalt pakkuda netiühendust seal kus puuduvad kaablid."
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 12.11.2020 09:18:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kas see on põhimõtteliselt sama tehnoloogia mida ka Levikom kasutab:


jah, põhimõtteliselt küll. Elisa vist üldjuhul paigaldab igale kliendile eraldi seadme ka masti poole (p2p ühendus), saavutades sellega mõnevõrra parema töökindluse nende jaoks, keda selline hinnalipik ära ei kohuta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 11:49:59 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:


jah, põhimõtteliselt küll. Elisa vist üldjuhul paigaldab igale kliendile eraldi seadme ka masti poole (p2p ühendus), saavutades sellega mõnevõrra parema töökindluse nende jaoks, keda selline hinnalipik ära ei kohuta.


Väidavad, et nende eelis on jah p2p, Levikom aga kasutavat jagatud linki, samas Elisa hind on muidugi väga krõbe - https://www.elisa.ee/et/ariklient/internet/kontori-internet/pysiinternet

Huvitav, millest Levikom -i pakutav kiirus sõltub, öeldi, et max mida saavad pakkuda on 50/20, samas kodukal ju ka 100/50 pakett olemas? Masti seadmetest, masti uplink -st või koormusest? Ja kas see max on tagatud või teoreetiline?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 12.11.2020 13:03:53 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Masti seadmetest, masti uplink -st või koormusest?


täpselt nendest asjadest sõltubki. Lisaks veel võibolla ka sellest, kui kaugel antud klient asub ja "kui paks" on õhk konkreetses kohas.
Tegelikult eeldab see nende 100/50 ka p2p linki või praktiliselt kliendivaba masti.

ksuuk kirjutas:
Ja kas see max on tagatud või teoreetiline?


Kõik interneti kiirused on teoreetilised, eriti veel üle õhu, jagatud keskseadmetega ja vabadel sagedustel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 11:52:47 vasta tsitaadiga

On keegi siin ka 500mbit ühendust kuskil katsetanud ja oskab kommenteerida?
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 15:22:48 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
On keegi siin ka 500mbit ühendust kuskil katsetanud ja oskab kommenteerida?

Ega seda väga katsetamiseks saa nimetada, aga kui levikom ühendus sai võetud ja tegelesime probleeme lihvimise ning eemaldamisega siis üle 300/300 (upload osas võin veidi eksida aga meelde jäi sümmeetriline 300) tuli ära, mast on võrdlemisi lähedal (2-3km) ja mõned (üksikud) majapidamised selle masti küljes ka olid.
300/300 näis stabiilselt tiksuvat.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 15:29:45 vasta tsitaadiga

mis sa selle 300 eest ka maksid?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 16.12.2020 15:37:20 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
On keegi siin ka 500mbit ühendust kuskil katsetanud ja oskab kommenteerida?

mast on võrdlemisi lähedal (2-3km) ja mõned (üksikud) majapidamised selle masti küljes ka olid.
300/300 näis stabiilselt tiksuvat.


See 300/300 oli tehnilise kanali kiirus. LK põhimõtteliselt ei kasuta AP lahenduses laiemat kanalit kui 40MHz, see vastabki 300Mbit sidekiirusele (st siis a/n klassi ühendus). Ideaaljuhul ühe kliendina saatja küljes saaks siis kiirust veidi üle 200Mbits, kui kliente rohkem siis vastavalt juba vähem. Enne küsitud 500Mbit ühendus aga nõuab P2P lahendust ac klassis ja lisaks ka seda et optiline kiud oleks masti all võtta. Seda kiirust n.ö. avalikust AP'st ei saa üldse.
Paremal juhul saab asja lahendada 60GHz seadmetega, sest 5GHz võib olla juba kitsas 80+ MHz kanalite jaoks. Mastis on ju mitu sektorit, võibolla mitu ISP'd, erinevad lingid...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehka
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 14:41:54 vasta tsitaadiga

Huvitav kas ma olen viimane levikomi klient.
Kusagil rikke teadet üleval ei ole.
Aga levikomi võrgust ei saa ühendust Telia serveritega.
Samuti puudub juurdepääs Steamile ja muudele mängu jagamise
teenustele.
Riket täheldasin reede keskpäeval ja asi ei ole paranenud.
Laupäeval helistasin Levikomi numbrile ja tunnistasid riket.
Kui feacebookis Levikomi lehele kirjutadal, siis sõnumid kaovad ja
paari minuti pärast ei ole neid seal enam
Algul arvasin, et kodus miski kamm aga telia 4g võrgust
ei vasta pingile ka kohalik levikomi mast
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 14:58:15 vasta tsitaadiga

Viimased päevad vist, kõik eesti pangad on neile kinga andnud ja kolisivad leetu. tegelikult võiks kõik ispid end kinni panna, sest netti ju pole
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 15:47:34 vasta tsitaadiga

Oma panka Leetu kolida näib veits imelik, pole sellist asja ennem kohanud. Mis sellise asja mõte on?

Mehka, sääraseid probleeme võrguga ma pole kohanud. Mingi hetk viimase nädala jooksul nett küll kadus kuid 5min pärast oli taas olemas.
Sots meedia lehelt kasutajate kommentaare/küsimusi/muresi eemaldada on ilgelt thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif nende poolt.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 17.01.2021 16:41:12 vasta tsitaadiga

Sama jama Levikomi internetiga, kus Telia TV digiboksid ei toimi, boksid väidavad, et internet puudu, samuti ei avane Telia.ee ega Diil.ee, lisaks on veel lehti mis ei avane, näiteks: wikipedia.org või auto24.ee, lisaks ei toimi Smart ID.
Samas internetiühendus on nagu olemas, Delfi, Postimees, Gmail ja enamus muud lehed kõik avanevad, kusjuures Delfi avaleht avaneb hästi aga edasi EPL või Kroonika valides jääb pikalt ikalduma laeb ilma piltideta lehe.
Veider Speedtest.net-iga ühenduse kiirust mõõta, sest test muneb päringu serveri leidmisega, kui leiab sobiva serveri, on ühenduse kiiruse test OK, kusjuures tahtes käsitsi testiks serverit valida, sealt Teliat ei leia, mida tavaliselt speedtest ise vaikimisi on valinud.

Halvemat aega ikalduseks on keerulisem leida, kus koduinterneti otsas täna naise kodukontor ka, enda töökoht samuti.
Kui esmaspäeval ei lahene, peab järjekordse üle õhu teenusepakkuja vahetuse ette võtma, millest on kahju, sest Levikomi ühendus on senistest parim olnud, alguses tunduski liiga hea, et tõsi olla icon_neutral.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehka
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 16:45:10 vasta tsitaadiga

Kasutan hetkel VPN'i ja nii taastasin ühenduse mulle vajalikuga.
aga mul registreeritud veebileht suunatud kodu serverisse ja selle
suunamine juba palju keerulisem.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 16:46:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oma panka Leetu kolida näib veits imelik, pole sellist asja ennem kohanud. Mis sellise asja mõte on?

äpitakso mehed varjavad sedasi tulu.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.01.2021 17:00:09 vasta tsitaadiga

Päring online.ee peale lõpeb nii:
3 ring-gw.levikom.ee (86.110.32.65) 8.143 ms 11.327 ms 8.054 ms
4 tln-b3-link.telia.net (213.248.93.76) 7.560 ms 8.874 ms 7.653 ms
5 * * *
6 * * *
7 * * *
8 * * *
9 * * *
10 *
Ja seda reedest kella 14:45 alates. Lisaks veebilehtedele on häiritud ka mõned muud asjad, nagu näiteks mõned veebiraadiod mis pärinevad Saksamaalt. Viimane Telia punkt päringus vastab geolokatsiooni järgi kohale Copenhagenis (Telia Company AB), järelikult parimal juhul laheneb asi homme, sest ega valge inimene ju pühapäeval tööd ei tee. Pealegi kui nurisejad on nende vaates ei tea kus.
Näib et DNSi kirjed on pihta saanud, või miskipärast muudetud nii et LK IP'd ei saa serveri pordist 53 enam edasi. Ja vahet pole kas minna pärima LK või näiteks Google DNS'iga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 18:12:50 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Päring online.ee peale lõpeb nii:
Näib et DNSi kirjed on pihta saanud, või miskipärast muudetud nii et LK IP'd ei saa serveri pordist 53 enam edasi. Ja vahet pole kas minna pärima LK või näiteks Google DNS'iga.


Aga proovi Telia enda DNS -ga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.01.2021 19:09:10 vasta tsitaadiga

Ei, ei, Telia DNS'iga pole enam kuhugi minna. Ma ei mäleta millal eelmine kord sellega välja sai, aga justkui on meeles et on saanud. Proovisin 194.126.115.18 .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filx
HV kasutaja
filx

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 00:36:31 vasta tsitaadiga

Google DNS : 8.8.8.8 ja Netflixi: 1.1.1.1
Sellist sorti troubleshotingut võiks juba muuda asjadega ka proovida nagu host ja traceroute
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 18.01.2021 00:57:50 vasta tsitaadiga

Ma tegingi traceroute, mis ülevalpool näha. Probleem on ka juba paar tundi tagasi lahendatud. Välja näeb rada online.ee juurde praegu selline:
3 ring-gw.levikom.ee (86.110.32.65) 10.553 ms 8.884 ms 9.400 ms
4 tln-b3-link.telia.net (213.248.93.76) 10.146 ms 14.417 ms 14.805 ms
5 teliaeesti-ic-341659-tln-b3.c.telia.net (62.115.34.134) 8.495 ms 7.786 ms 10.045 ms
6 adr-sr1-et-0-0-2-0.ee.estpak.ee (213.168.1.49) 9.184 ms 9.530 ms 9.470 ms
7 www.online.ee (194.126.106.155) 8.444 ms 8.779 ms 10.753 ms
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 10:44:29 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:
Google DNS : 8.8.8.8 ja Netflixi: 1.1.1.1
Sellist sorti troubleshotingut võiks juba muuda asjadega ka proovida nagu host ja traceroute

1.1.1.1 on cloudflare.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 19:00:40 vasta tsitaadiga

Olid kõik samad sümptomid aga nüüd näib toimima. Telia on vahepeal optika otsaga tuppa jõudnud, liitumist veel pole. Saab see Levikomiike varsti otsa.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 11:45:49 vasta tsitaadiga

https://digipro.geenius.ee/rubriik/uudis/kohtutaitur-pani-viiendiku-levikomist-haamri-alla/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2021 14:22:05 vasta tsitaadiga

kinnine artikkel.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 30.01.2021 06:23:23 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Norby oli tuntavalt 10€ paketiga kliendikaaperdaja ja selle müügi/ostu korral viskas Telia lihtsalt selle rämpsvõrgu välja ja võttis kliendid oma võrku.


Siinkohal ma pean parandama sind. Telia ei visanud midagi minema vaid võttis kogu komplekti ja knowhow ja lisaks hakkasime me ka IPTV'd arendama. Alvarioni WiMAX ja mastide vahelised tunnelid mikrotikkude püsisid mitu aastat veel püsti enne kui Elioni muude seadmete peale asi kolitud sai lõpuks, sest need seadmed soetati. Ma pikemalt ei viitsi ajalugu rääkida aga jah, Norbys me tegime tutu dumpingut nii et vähe polnud aga mitte seepärast, et Elionile pinda käia vaid et ise ISP olla. Nu ei õnnestunud, stta juhtub.

Deus @ EWN ajast alates.

_________________
kindel on see et miski pole kindel
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2021 09:42:23 vasta tsitaadiga

AgentDeus, ot. aga olen erinevate operaatorite sündidele ja surmadele kaasa elanud, suhteliselt hästi kursis detailidega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lutsukala
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2011




sõnum 02.03.2021 20:47:11 vasta tsitaadiga

mis piirkonnas see levib üldse?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 16:02:11 vasta tsitaadiga

lutsukala kirjutas:
mis piirkonnas see levib üldse?


Seda pead Sa küsima Levikom -lt otse. Kaarte nad ei avalikusta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 13:56:37 vasta tsitaadiga

Mis nad tõmbasin nüüd juhtme seinast?
Harjumaal, raasiku kandis nett läinud.

Ei reageerita meili tee, telefonide teel ei saa ühendust või annab kinnist ning neti häirete osas pole ka automaatteavitusi saadetud.

Kõigele lisaks nende veebilehe sert on aegunud (ERR_CERT_DATE_INVALID: Subject: levikom.ee; Issuer: Sectigo RSA Domain Validation Secure Server CA; )Expires on: Jul 17, 2021
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 13:57:07 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
Mis nad tõmbasin nüüd juhtme seinast?
Harjumaal, raasiku kandis nett läinud.

Ei reageerita meili tee, telefonide teel ei saa ühendust või annab kinnist ning neti häirete osas pole ka automaatteavitusi saadetud.


Pole küll nende klient aga kui neil endil net maas, siis on ka meilndus ja voip ka maas eeldatavasti?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 14:04:12 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
maxman321 kirjutas:
Mis nad tõmbasin nüüd juhtme seinast?
Harjumaal, raasiku kandis nett läinud.

Ei reageerita meili tee, telefonide teel ei saa ühendust või annab kinnist ning neti häirete osas pole ka automaatteavitusi saadetud.


Pole küll nende klient aga kui neil endil net maas, siis on ka meilndus ja voip ka maas eeldatavasti?

Võimalik, et neil endil ka nett läinud, aga ei tea. Võib olla ka piirkondlik nähtus kuna neti kadumise päeval liikus välk-ja-pauk lähedalt mööda (tegelt see liikus vist piki harjumaad üle).
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 19.07.2021 14:15:55 vasta tsitaadiga

Pigem on see välk ja pauk süüdi, sest kui te minu postitust saate lugeda, töötab LK küll. Ei taha ära sõnuda, aga ma hetkel ei suuda meenutada milla viimati mingi probleem oli. Kevade lõpus äkki mingi slow-down pool tundi...
www.levikom.ee vastab pingile kenasti ( from 217.146.69.31: icmp_seq=7 ttl=54 time=8.571 ms ).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.07.2021 16:10:57 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Pigem on see välk ja pauk süüdi, sest kui te minu postitust saate lugeda, töötab LK küll. Ei taha ära sõnuda, aga ma hetkel ei suuda meenutada milla viimati mingi probleem oli. Kevade lõpus äkki mingi slow-down pool tundi...
www.levikom.ee vastab pingile kenasti ( from 217.146.69.31: icmp_seq=7 ttl=54 time=8.571 ms ).


Rae vallas ka korras kenasti, aga kõnekeskus on neil küll jupp aega maas olnud juba või töötab kummaliselt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 16:29:20 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Pigem on see välk ja pauk süüdi, sest kui te minu postitust saate lugeda, töötab LK küll. Ei taha ära sõnuda, aga ma hetkel ei suuda meenutada milla viimati mingi probleem oli. Kevade lõpus äkki mingi slow-down pool tundi...
www.levikom.ee vastab pingile kenasti ( from 217.146.69.31: icmp_seq=7 ttl=54 time=8.571 ms ).


Noh, kui teletorn, kus nende võrgukeskus on, juba ei vasta, siis on palju muid asju pimedad. :) Pigem mõni operaatori mast, mida nad kasutavad, sai pihta aga mastide ülekatte tõttu moblakliendid ei märka midagi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2021 17:38:57 vasta tsitaadiga

Neil oma toide, kaitse, upsid, seadmed mastides ja neil on ka ligipääs. küllap ka monitooring või miski neile alarmi annab, eks äikesega tööd palju ja liigutavad paari päeva jooksul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 30.07.2021 15:37:55 vasta tsitaadiga

Sedakorda on vist tuul küll LK neti ära viinud... icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 15:56:29 vasta tsitaadiga

mul hetkel veel kuidagi on, hommikul veidi tugevama tullega vaadates atenn laperdas (posti otsas) ja nett veidi kõigub, aga no veel püsib levis icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 30.07.2021 16:03:25 vasta tsitaadiga

Mul just tuules ei laperda midagi, aga nende serveris on küll midagi lappes, mida nad ei osanud ka selgitada kohe.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 17:39:27 vasta tsitaadiga

Mul oli täna ühendus läinud umbes kella 11:40 ja 16:30 vahel, Saue masti otsas.
Ühendus mastiga tundus olevat, sest ARP päringud käisid ja teiste seadmete pakke korjati ka üles, koos seadme identifikaatoriga.
Aga sealt kaugemale ei midagi.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 21:48:29 vasta tsitaadiga

https://www.aripaev.ee/uudised/2021/09/01/advokaadiburoo-nouab-oma-kliendi-levikomi-pankrotti
tsitaat:
Pidevalt meedias peatset suurinvestori leidmist lubanud Levikom on sama lubanud ka oma õigusnõustajale advokaadibüroole TGS Baltic. Kliendileping on neil sõlmitud 2018. aasta aprillist, sealt saadik on Levikom jätnud büroole tasumata üle 77 000 euro eest arveid. Ettevõte on lubanud mitmel korral need tasuda, sest kohe-kohe siseneb ettevõttesse investor, kes tõstab pardale hulga uut raha.

Loe pikemalt Äripäeva veebist: https://www.aripaev.ee/uudised/2021/09/01/advokaadiburoo-nouab-oma-kliendi-levikomi-pankrotti

Ehk siis seda 5G litsentsi ongi neil vaja selleks, et see maha müüa ja võlad tasuda, mitte oma teenuseid arendada-aretada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 11:23:44 vasta tsitaadiga

vaevalt et nüüd müük, aga kummaline on see kohe kohe tuleva investori jutt - kui me ei suuda hajaasustuses ilma riiklike toetusteta (või maksad omast taskust) rajada sentimeetritki juppi sidetrassidest, kuna see ei ole äriliselt tasuv ei kuskilt otsast ,siis kuidas levikom oleks olnud erand ja see kröösus oleks neile lihtsalt raha kinkinud? edu neile pankrotiteel
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 03.09.2021 11:38:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ehk siis seda 5G litsentsi ongi neil vaja selleks, et see maha müüa ja võlad tasuda, mitte oma teenuseid arendada-aretada.

Samas strateegilise investori investeering võibki oleneda 5G-st ja selle pakutavatel võimalikel teenustel - kui Levikom 5G loa saab, paneb investor rahad sisse, kui 5G-d ei saa, ei ole ka investoril huvi.
Muidugi ei saa välistada 5G loa müüki, või kas neid lubasid ka rendile anda saab seda ei tea. Idee poolest ei saa välistada ka, kus Levikom võib pakkuda oma 5G sagedusi kasutada ja vastu saada kolme suure operaatori maste-võrgu kasutust. Igasugused kokkulepped ja skeemid on võimalikud, kui osapooltel on kattuvaid ja üksteist täiendavaid huvisid.

Omaette teema kas Levikom jätkuvate võlgadega 5G loateema üldse välja kannab, 5G litsentsi teema venimine ei ole Levikomi huvides.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.09.2021 11:12:59 vasta tsitaadiga

Levikomil ei lähe üldse hästi ja loodabki (täpselt nii nagu siin juba kirjutatud) üksnes 5G sagedusloale, mille saaks siis kasudega hakkama panna. Samas kohe ka küsimus, kas Eesti riik ongi nii mannetu, et sellises seisus firma võib tegelikult ka konkursil osaleda ja isegi loa saamisega arvestada?
https://www.err.ee/1608332774/koigile-volgu-olev-levikom-paneb-kogu-lootuse-5g-sagedusloale
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 11:47:49 vasta tsitaadiga

Samas artiklis ütlevad nad väga vastuolulist infot.
1. 5G sagedusloa saamine on nende jaoks väga oluline
2. Selle saamiseks ei ole nad valmis suurt midagi tegema ega kellegagi konkureerima

Samuti ütlevad, et kui 5G loa saavad, maksavad kohe kõik võlad ära ja siis kaasavad investorid, et võrku ehitama hakata. Mis just nagu annab märku, et tegelikult oleks neil (ilmselt omanikel) võimalik võlad kõik ära likvideerida ka praegu aga nad ei kavatsegi seda teha ja üritavad edasi vegeteerida pankroti piiril. Kui mingit suurt rahalaeva ei tule, kes neid üles osta tahaks, siis pigem lasevadki kõiki üle.

Kurb kogu selle asja juures on see, et nad tegelikult pakuvad teenust, mis on vajalik ja teatud piirkondades mingit paremat (või vähemalt sama head) alternatiivi võtta polegi ja kui nemad oma poe kinni panevad, siis nagu polegi midagi mõistlikku asemele võtta.
Eesti riik lubab veel pikemalt ja veel ilusamalt, et kohe jõuab fiiber igasse tuppa - aga see on sama ilus muinasjutt nagu levikomi kohe saabuva investori ja 5G jutt.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 12:11:50 vasta tsitaadiga

serxx kirjutas:

Eesti riik lubab veel pikemalt ja veel ilusamalt, et kohe jõuab fiiber igasse tuppa


Viidet sellisele lubadusele.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.09.2021 13:25:59 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Samas kohe ka küsimus, kas Eesti riik ongi nii mannetu, et sellises seisus firma võib tegelikult ka konkursil osaleda ja isegi loa saamisega arvestada?


Eesti riik ise on ilmselt suurim põhjus tekkinud olukorras. LK pidi kulutama kohtutele ja õigusabile päris märgatavaid summasid, mida võinuks hoopis sihipäraselt ettevõtte arengusse suunata, selle asemel et seda advokaatidele jagada. Pealegi ei andnud see ka mingit tulemust peale aja võitmise, pärast tuli ikka minister Siemil otsustuskorras sageduslubade jagamine korraldada. Jaanuaripööre nullis ka selle võimaluse. "Kuldne kolmik" ei soovi enda kõrvale mingit omamaise kapitaliga isepäist ettevõtet, see on alguset peale selge olnud. Nii on sellel lool teatav poliitiline alatoon mängus, kuid lõpptulemus võib seekord neile olemasolevatele klientidele kurb olla.

Kui oletame, et võrgu saavad üle võtta kas leedukad või norrakad, siis on suht selge et vähemalt viimaseid küll mingi mõnedes tuhandetes fiksklientide võrgu ülalpidamine ei huvita, kindlasti soovitakse siis oma 5G litsentsi ka rakendada. Leedukad võivad sellest fiksvõrgust isegi aru saada, aga lõpptulemusena on ka nendel vaja 5G litsentsi rakendada. Kui selle käigus olemasolevad kliendid viidaks üle 5G ühendusele, siis poleks asi nii hull. Selle juures on üks mõru pill veel, nii mõneski mastis mida praegu LK kasutab, ei ole nende tarbeks optikaühendust, nad kasutavad küll kiireid kuid siiski raadiolinke mastide sidumiseks. Miski ei anna ka garantiid et uutele tulijatele tegelikult antakse võimalus olemasolevatesse mastidesse kolida, kui neil pole seal infra toetust.

Lubadus kohe ja igasse elamisse optika vedada on muidugi kirjalikest allikatest mitteleitav, kuid sellise muljega reklaamitud Enerfiti rahakulutamise aktsioon nagu jäetud ju on icon_wink.gif.

Testisin nende uudiste valguses telia 4G ühenduse "pakutavat"... nagu tilkuv kraan, 6-7Mbit/s alla ja 16 üles. Silmsidemes mastist............. Ärplemiseks pole nagu põhjust.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 18:52:55 vasta tsitaadiga

IMHO reeglid konkursil osalemiseks on kõigile samad. Piisaks, kui oleks sees punkt võlgade puudumise kohta. Põldsami kogu sidealane äri on olnud suur huiamine algusest peale (olen hästi kursis, osalesin nende mobiiliside launchil). Anna neile nüüd 5G ka kätte? Et see kohe maha müüdaks?

Kui lähevad pankrotti, siis olemasoleva infra ja kliendid võtab keegi heal meelel üle. Selle pärast pole vaja muretseda.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.09.2021 19:00:20 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Eesti riik ise on ilmselt suurim põhjus tekkinud olukorras. LK pidi kulutama kohtutele ja õigusabile päris märgatavaid summasid, mida võinuks hoopis sihipäraselt ettevõtte arengusse suunata, selle asemel et seda advokaatidele jagada. Pealegi ei andnud see ka mingit tulemust peale aja võitmise, pärast tuli ikka minister Siemil otsustuskorras sageduslubade jagamine korraldada. Jaanuaripööre nullis ka selle võimaluse. "Kuldne kolmik" ei soovi enda kõrvale mingit omamaise kapitaliga isepäist ettevõtet, see on alguset peale selge olnud. Nii on sellel lool teatav poliitiline alatoon mängus, kuid lõpptulemus võib seekord neile olemasolevatele klientidele kurb olla.

Aga kui palju lube siis Eesti suurusele riigile õige oleks? Saan aru et kolm ei sobi, aga miks neli, miks mitte viis, äkki on kuskil veel üks firma, kes sooviks oma loaga kuidagi skeemitada või spekuleerida, et sellega oma põhjakõrbev äri päästa? Aga teeks kohe kümme, vaat kus siis läheks sebimine lahti ja millised võimalused..? Teeks äkki suisa mingi uue komisjoni ja ümarlaua ja vaidleks veel paar aastat, siis oleks ikka päris kindel et asi korralik saab... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 19:11:36 vasta tsitaadiga

lurr, aga nii oligi ju, kuniks kohalik natsipartei lolli hakkas mängima.

tsitaat:
Kui halduskohus tegi mullu septembris MKM-i kasuks otsuse, siis märgiti seal muu hulgas, et kuivõrd Levikom ei ole esitanud oma viimase kahe aasta auditeeritud majandusaasta aruandeid ja ettevõttel on aktiivne maksuvõlg, siis on tõenäoline, et ettevõte ei oleks saanud niikuinii sagedusloa enampakkumisel osaleda. "Seega ei ole ka ettevõttel põhjust vaidlustada seda, et konkursile pandi vaid kolm sagedusluba," märgiti kohtuotsuses.

Levikomi maksuvõlg häiris ka riigikogu erikomisjoni. "Kuivõrd Levikomil on endiselt maksuvõlg, siis see on minu jaoks tõsine argument, mis ei saa neil lasta riigihankel osaleda," märkis Katri Raik.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 19:22:17 vasta tsitaadiga

Siem jah ajas mingit 4 loa teemat, samas aasta alguses refiorav sutt ajas suht udu suust välja, et tahaks ja siis et kohe saab olema jne.

A selles polegi küsimus, pangu neli luba oksjonile, küll osalejaid on. Lihtsalt sullerid ja kroonilised võlglased võiks kodus maksavorsti süüa mitte uhkelt osaleda icon_smile.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.