|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.12.2020 09:47:10
|
|
|
palju videosid te siis vaatate, et selline asi häirib? äkki on teil probleem, et olete liiga palju youtubes ja nüüd teete sellisest asjast suure numbri
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
09.12.2020 09:51:14
|
|
|
Ma pole öelnud, et häirib. Ütlen, et paar korda on esinenud jah. Niikuinii vaatan enamus videoid juba 1,75x kiirusega. Algul 1,25. Siis 1,5 ja nüüd 1,75x. 2x on juba liiast. Tavakiirusel maigutamist ei suuda enam taludagi enamus kanalitelt. Muidu ei jõuaks soovitavat läbi vaadata. Niigi kümneid tunde backlogi mille vaatamiseni pole jõudnud ja peaks pigem alla laadima enne kui ära kustutatakse. Siiski kohati lülitan veel tagasi 1,5 peale. Tundub loomulikum. Sõltub kanalist.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2020 09:59:09
|
|
|
sa ei jaksa nagunii kogu youtube ära vaadata, võta rahulikult. Slow-mo videote vaatamine 1.75 kiirusega ei vii elus edasi
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.12.2020 10:09:42
|
|
|
mis teie lemmikkanal on? mul praegu cole the cornstar
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.12.2020 10:13:47
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| mis teie lemmikkanal on? mul praegu cole the cornstar |
HDTanel ikka, mis muud seal vaadata üldse on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.12.2020 15:22:24
|
|
|
| Sisselogimata toims
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.12.2020 15:38:01
|
|
|
| Nüüd liigub ka sisselogitult
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
21.12.2020 12:06:03
|
|
|
Algava videokanali probleemiks on asjaolu, et mitte keegi ei tea selle sisust mitte midagi. Ja kuivõrd ka Youtube'i tehisintellekti mõistus on vaid nii suur, kui on kasutajate valikud, ei ole ka temal rohkem infot - isegi, kui sisu oleks potentsiaalselt kümneid miljoneid huvitav. Title ja description annavad muidugi teema, kuid mitte midagi ei ole teada sellest, kas antud video on sadade ja tuhandete teistega võrreldes parem või kehvem. Youtube eeldab algava kanali puhul, et on kehvem ning asi lendab teistest allapoole, kuhu vastava otsingu tegija mitte kunagi ei satu. Sedaviisi võivad mõned kanalid oma kraamiga olla aastaid täiesti puutumata ja jäädagi sinna.
Minu meelest on lahendus tekitada uutele videotele ise alguses mingisugune kunstlik traffic. Selleks tuleks rentida VPN serverite kasutus ja siis erinevatest serveritest oma videosid vaadata. Umbes nii: avad VPN-i Michigani osariigi kaudu, lähed Firefox private window kaudu youtube'i lehele, teed otsingu oma märksõnadega, skrollad eesmised tuhat videot läbi ja oma videoni jõudes klikid sellel ning vaatad lõpuni ära. Lõpuni vaatamine on seejuures ülioluline, sest see hoiab retention rate'i kõrgel. Youtube'i jaoks on oluline teada, et vaataja on videost võimalikult palju huvitatud. Vahel võiks veel klikata mõnel muul oma kanali videol - Youtube näeb, et kogu sisu on kasutajat huvitav. Pool tundi hiljem kordad sama juba Texase serverist.
Nüüd, probleem on selles, et see on JUBE tüütu ja aeganõudev. Kas oleks võimalik seda kuidagi automatiseerida?
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.12.2020 12:17:55
|
|
|
Tellid aasiast 5 dollari eest selle teenuse ja 1000 vaatamist
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
21.12.2020 12:25:58
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Tellid aasiast 5 dollari eest selle teenuse ja 1000 vaatamist |
Ma tean, et seda pakutakse. Aga siin on minu meelest ohud. Esiteks: mis serveritest seda tehakse? Kui inglisekeelsel videol oleks normaalolukorras enamus vaatajaid USA-st ja tsipake veel UK-st ja Austraaliast, siis India ja Vietnami IP-d ei aita kuidagi. Vaatamiste number kasvab, aga kogu muu atribuutika, mis Youtubei algoritmi mõjutab, võib null efekti anda. Või isegi vastupidi, juhul, kui teenusepakkuja vaatab videot ainult kümne sekundi kaupa. See viib retention rate'i põhja, kust enam ei tõuse...
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.12.2020 12:35:20
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Tellid aasiast 5 dollari eest selle teenuse ja 1000 vaatamist |
Ma tean, et seda pakutakse. Aga siin on minu meelest ohud. Esiteks: mis serveritest seda tehakse? Kui inglisekeelsel videol oleks normaalolukorras enamus vaatajaid USA-st ja tsipake veel UK-st ja Austraaliast, siis India ja Vietnami IP-d ei aita kuidagi. Vaatamiste number kasvab, aga kogu muu atribuutika, mis Youtubei algoritmi mõjutab, võib null efekti anda. Või isegi vastupidi, juhul, kui teenusepakkuja vaatab videot ainult kümne sekundi kaupa. See viib retention rate'i põhja, kust enam ei tõuse... |
Tellid konkurendi kanalile 10sek vaatamisi ja naudid oma edu. Lihtsam teisi alla hinnata kui ennast üles
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
22.12.2020 22:05:44
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Tellid konkurendi kanalile 10sek vaatamisi ja naudid oma edu. Lihtsam teisi alla hinnata kui ennast üles |
Esiteks ei vasta see minu mõtteviisile ja eetikale ja teiseks ei oles see ka võimalik. Youtube'is ei ole üks-kaks konkurenti. Videosid, mille ette enda oma tuleb upitada, on esialgu sadu, siis kümneid. Kui jääbki paar-kolm, ei ole see enam probleemiks, sest otsingu tegija nagunii ei haara kohe esimest, vaid hindab pildikeste ja pealkirjade järgi umbes kümmet esimest ja võtab neist sobivama. Seepärast ongi nii, et mõni youtuber kulutab pildikese tegemisele mitu korda rohkem aega, kui videole endale.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.12.2020 07:33:04
|
|
|
Upu või uju
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.12.2020 08:57:13
|
|
|
perenoel, osta reklaami ja kasuta sotsiaalmeediat promoks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
23.12.2020 22:45:42
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| perenoel, osta reklaami ja kasuta sotsiaalmeediat promoks |
Sotsiaalmeedia reklaam ei toimi üldse. Olen FB-ga proovi teinud. Ilmselt saaks Google reklaamiga liikluse küll, aga see läheb mõttetult kalliks. Kui arvestada, et orienteeruvalt tuhande vaatamise peale tuleb üks subscribimine ning ühe vaataja kohaletoimetamine maksab näiteks 10 senti, siis lihtsa arvutustehte järgi tuleb ühe subscriberi hinnaks 100 eurot. Paluks isikliku eeskujuga ette näidata, kuidas selline rahapõletamine käib
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.12.2020 04:11:53
|
|
|
Aga mida sa seal üldse sellist jagada tahad, mida massid peaks vaatama ja mille raha eest promomine liiga kallis on?
Mingi järjekordne how-to, mille saaks kahe lause ja ühe screenshotiga ära öelda, aga on vaja ette 5 minutit mõttetut juttu panna ja sellest video teha?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
24.12.2020 12:31:12
|
|
|
See mõttetult pikk video on YT oma rahastamissüsteemi õnnetus. Sama teema, miks igasugused retseptid on sellised, et alguses on 2x A4 jutt kuidas väiksest peale vanaema tehtud kooki armastasid ja siis lõpus 4 rida retsepti endaga.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.12.2020 13:58:26
|
|
|
| YouTube Music-ust muusikat allalaadida ei saa nagu seda Google Play Music all teha sai?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2020 14:22:12
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| YouTube Music-ust muusikat allalaadida ei saa nagu seda Google Play Music all teha sai? |
Mobiilis saab ainult Premium kontoga, PC peal ei saa üldse, või noh, ainult oma üleslaetud muusikat Google Restore kaudu ja kõik korraga. Või oli Google restore asemel mingi muu nimetus... Ei mäleta enam.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
26.12.2020 21:44:04
|
|
|
Ilmatuma põnev on vaadata, millised on anonüümse kasutajana-kelle eelistustest pole mitte kui midagi teada, erinevates regioonides Youtube'i avalehel kuvatavad soovitused. Näiteks see, et Eesti IP tähendab enmikus vene sisu, on arusaadav. Ükski eestikeelne video ei oma niisugust vaatamiste hulka, kui venekeelsed ning et neid vaadatakse ka Eestist, on Youtube'il selge pilt, et just seda kraami ongi paslik pakkuda. Rootsis kuvab avaleht lisaks rootslaste asjadele ka Meka ülekannet ja muud araabiakeelset kraami.
Mõni asi on aga täiesti arusaamatu. Näiteks see lühike video: https://www.youtube.com/watch?v=Q_WrhIgNHS8 on erinevate USA linnade puhul avalehel teisel-kolmandal kohal. Miks üks aasta tagasi postitatud suhteliselt mõttetu asi nüüd nii öelda Mount Everesti tippu jõudis? Mine sa võta kinni...
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.12.2020 21:57:08
|
|
|
perenoel, jumala hea video on
Aga võimalik, et kuskil uudistes vms kasutati
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
26.12.2020 22:38:35
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
perenoel, jumala hea video on
Aga võimalik, et kuskil uudistes vms kasutati |
Minu meelest näiteks FB on paksult täis igasuguseid selliseid klipikesi. Kass virutab käpaga ja kukub lauaservalt koerale pähe ning keegi mökitab kaadri taga naerda. Võibolla näidati kusagil, ei tea. Aga kanali subscriberite arv on hetkel 3,47 tuhat, kusjuures ma arvan, et enne pushimist oli seal kahekohaline number. Esimesel videol, mis on postitatud kaks aastat tagasi, on 536 vaatamist - jällegi, ilmselt sellestki piskust lõviosa nüüd, kui pushitud video on kogunud 12 miljonit vaatamist. Missuguse võlukunstiga saab Youtube'i USA mõistes täielik olematus avalehe ülareale??? Tahaks kaaaaa....
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.12.2020 22:51:26
|
|
|
usun, et siin mingi jagamine taas teemas. ala oli kuskil uudisest, keegi sheeris redditisse, redditis iga tüüp FB-sse ja nii ta levib.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.12.2020 14:25:34
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Õpetlik lugu, kuidas GSMArena oma rahavoost ilma jäi.
Spoiler 
|
tl;dw palun.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
28.12.2020 14:28:02
|
|
|
Keegi muutis pangakonto nummeri ära ja rahad liikusid kõrvale. Ei pandud aasta aega tähele seda. Noobid
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.12.2020 14:39:18
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Õpetlik lugu, kuidas GSMArena oma rahavoost ilma jäi.
Spoiler 
|
tl;dw palun. |
GSMArena tahtis kunagi YT videode pealt raha teenima hakata. Google tegi neile mingi ümbernurga lahendusena dummy konto, millele GSMArenal ligipääsu polnud. Kõik toimis aastaid, kuni keegi sai sellele kontole eelmisel aastal ligi ja suunas kõik sissetulevad rahad enda kontole. Google ei suuda/ei taha asja lahendada.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
28.12.2020 18:06:45
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Õpetlik lugu, kuidas GSMArena oma rahavoost ilma jäi.
Spoiler 
|
Mina ei saa sellest üldse aru. Mingisugune emailide vahetamine, samas kui kanal teenib orienteeruvalt 10K kuus. Kõigepealt tuleb palgata jurist, kes teeb kohtule avaldused, seejärel saab juba ligipääsuõigused ja selle "teise admini" andmed nõutaks ka ilma jututa välja. Ja nad pandaks kõike intressidega tagasi maksma, advokaadikulusid kandma ja hingaks kergendatult, kui 10 a kinni ei lähe. Kuigi jah, see viimane pole väga reaalne, sest Californias on poliitika, mis jätab pätid pigem väljapoole kinnipidamisasutust.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
30.12.2020 01:46:10
|
|
|
Täna õhtul on otsustanud ka YT, et ei viitsi väga kõrgema kvaliteediga videosid hästi mängida. Eriti mõni h tagasi avaldatuid. Tehnikasajand.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
30.12.2020 03:37:52
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
| Täna õhtul on otsustanud ka YT, et ei viitsi väga kõrgema kvaliteediga videosid hästi mängida. Eriti mõni h tagasi avaldatuid. Tehnikasajand. |
Mõne tunniga ei pruugi Youtube jõuda kõiki versioone valmis teha. Kui ma pikema video üles laen, siis esimesena on kättesaadav 360p versioon, mõne aja jooksul tuleb 1080p ka. See võib juhtuda alles mitme tunni jooksul
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
30.12.2020 10:28:19
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Täna õhtul on otsustanud ka YT, et ei viitsi väga kõrgema kvaliteediga videosid hästi mängida. Eriti mõni h tagasi avaldatuid. Tehnikasajand. |
Mõne tunniga ei pruugi Youtube jõuda kõiki versioone valmis teha. Kui ma pikema video üles laen, siis esimesena on kättesaadav 360p versioon, mõne aja jooksul tuleb 1080p ka. See võib juhtuda alles mitme tunni jooksul |
Mul esines paar päeva tagasi sarnane probleem Youtube TV-ga kus see 4K videosi üle 240p ei suutnud mängida, lihtsalt ei laadinud ära ja aeg-ajalt andis veateavitust "Midagi läks valesti". Samal ajal arvutis toimis nagu komm.
Videod mida mina vaatasin on paar päeva kuni aasta-kaks juba YT-s üleval olnud.
Tundub, et YT-l võib olla üleüldisem probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
04.01.2021 22:54:28
|
|
|
| Tahtsin küsida et oli uudis et google hakkab kustutama kontosi mida pole kaks aastat kasutatud. Aga kas ma kaotan sellega ka võimaluse oma youtube kontole siseneda. Samas kui mul on omajagu vaatajaid siis oleks jama kui üldse kõik ära kustutatakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
05.01.2021 00:20:33
|
|
|
Plaan on enam kui kaheks aastaks tsivilisatsioonist lahkuda?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
05.01.2021 10:05:22
|
|
|
| Kunagi oli see aeg minumeelest ju kordades lühem kui kaks aastat, polnud justkui mingit hädaldamist kuulda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
08.01.2021 20:31:10
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Täna õhtul on otsustanud ka YT, et ei viitsi väga kõrgema kvaliteediga videosid hästi mängida. Eriti mõni h tagasi avaldatuid. Tehnikasajand. |
Mõne tunniga ei pruugi Youtube jõuda kõiki versioone valmis teha. Kui ma pikema video üles laen, siis esimesena on kättesaadav 360p versioon, mõne aja jooksul tuleb 1080p ka. See võib juhtuda alles mitme tunni jooksul |
Mul esines paar päeva tagasi sarnane probleem Youtube TV-ga kus see 4K videosi üle 240p ei suutnud mängida, lihtsalt ei laadinud ära ja aeg-ajalt andis veateavitust "Midagi läks valesti". Samal ajal arvutis toimis nagu komm.
Videod mida mina vaatasin on paar päeva kuni aasta-kaks juba YT-s üleval olnud.
Tundub, et YT-l võib olla üleüldisem probleem. |
Mulle tundub, et see videote kehv puhverdamine on kanalipõhine. Täna õhtu jälle. Üks väiksem kanal ja no ei saa tavakiirusega 1080p videot vaadata. Siis lülitan teisele kaardile kus 1,75x kiirusega 1440p video ja ei mingit probleemi puhverdamisega. Paistab justkui Youtube prioritiseerib suuremaid/populaarsemaid kanaleid vms.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.01.2021 21:43:28
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| MaitK kirjutas: |
| Täna õhtul on otsustanud ka YT, et ei viitsi väga kõrgema kvaliteediga videosid hästi mängida. Eriti mõni h tagasi avaldatuid. Tehnikasajand. |
Mõne tunniga ei pruugi Youtube jõuda kõiki versioone valmis teha. Kui ma pikema video üles laen, siis esimesena on kättesaadav 360p versioon, mõne aja jooksul tuleb 1080p ka. See võib juhtuda alles mitme tunni jooksul |
Mul esines paar päeva tagasi sarnane probleem Youtube TV-ga kus see 4K videosi üle 240p ei suutnud mängida, lihtsalt ei laadinud ära ja aeg-ajalt andis veateavitust "Midagi läks valesti". Samal ajal arvutis toimis nagu komm.
Videod mida mina vaatasin on paar päeva kuni aasta-kaks juba YT-s üleval olnud.
Tundub, et YT-l võib olla üleüldisem probleem. |
Mulle tundub, et see videote kehv puhverdamine on kanalipõhine. Täna õhtu jälle. Üks väiksem kanal ja no ei saa tavakiirusega 1080p videot vaadata. Siis lülitan teisele kaardile kus 1,75x kiirusega 1440p video ja ei mingit probleemi puhverdamisega. Paistab justkui Youtube prioritiseerib suuremaid/populaarsemaid kanaleid vms. |
Mul oli ka eile õhtul ühe konkreetse videoga probleeme 1080p mahamängimisega. Kõik teised videod toimisid mitme tunni jooksul ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.01.2021 00:30:37
|
|
|
Ärge vaadake paar kuud youtubet. Küll korda saab
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
09.01.2021 00:39:18
|
|
|
| Et siis youtube konto kustutatakse ka ära. Samas kui on jälle videotel palju vaatajaid võiks ju youtube alles jääda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
09.01.2021 00:44:40
|
|
|
| Kahe aasta jooksul ikka kogemata korra logid sisse.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
15.01.2021 14:58:52
|
|
|
Kas Youtubes saab ka kuidagi sisuturundada?
Täna märkasin oma suureks üllatuseks, et soovitatakse säärast solki, nagu:
"Jaak Madison: valitsuse vahetus on alatu poliittehnoloogiline operatsioon"
"Keskerakonna reetmisega algab uus etapp Eesti poliitika ajaloos"
...autoriks vandenõukanal Objektiiv.
Tuum on aga selles, et ma ei vaata üleüldse Youtubes mingisuguseid poliitikavideosi, veel vähem köidab katoliiklaste jauramine.
Eile-üleeile olid veel soovituste seas vaadatud või nendega haakuvad videod.
Kuidas pagan ma nüüd äkitselt sellised soovitused sain
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
15.01.2021 15:15:21
|
|
|
| koogelmooglilt ja/või lõustapiiblilt , kuna oled neile endast liiga palju teavet jaganud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
15.01.2021 15:35:27
|
|
|
Eks midagi on sinna ikka jagatud, kas nüüd palju, ent see selleks.
Kui aga mingi algorütm tõesti tuvastas, et poliitika võiks huvi pakkuda, siis miks pagan ma ainult seda Objektiivi saan?
Kas ei võiks ehk mingi Eesti IPdele pakutav sisuturundus olla?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.01.2021 15:38:59
|
|
|
Seal saab igatipidi imo sättida. Lisaks märksõnu mis ei pruugi üldse sisuga kokku minna jne...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
15.01.2021 15:41:12
|
|
|
See sõna on "algoritm".
Näidata saab paljude detailide järgi. Asukoht, huvid, vaatamiste ajalugu. Võib näidata risti vastupidiselt, et äkki just inimene tahab midagi uut näha.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
15.01.2021 15:49:45
|
|
|
Põhjus võib olla ka selles, et eestlased on hakanud massiliselt Objektiivi "tudeerima" ja see kanal või portaal on jõudnud Eesti juutuubi trendidesse. Peab ju huvitav asi olema kui teda nii palju maha tehakse! Aga minule pole küll ühtegi sellekohast reklaami tulnud ja ma pole vist kordagi Objektiivi külastanud, vähemalt ise küll ei mäleta. Oma saastaannuse saan kätte Postimehe ja vähemal määral Delfi portaalidest. Kõige saastavabam on seni ERR.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
viimati muutis Vondur 15.01.2021 15:50:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
15.01.2021 15:49:53
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
See sõna on "algoritm".
Näidata saab paljude detailide järgi. Asukoht, huvid, vaatamiste ajalugu. Võib näidata risti vastupidiselt, et äkki just inimene tahab midagi uut näha. |
Tänud märkuse eest, pagana võõrsõnad...
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|