Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 729, 730, 731 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 12:28:51 vasta tsitaadiga

Aidake lolli. Ei lase kausta kustutada, pole õigusi. W10
Panen, et "all subfoldesr and files" täisõigused. aga ta lihtsalt ei rakendu alamkaustadele ja failidele. icon_mad.gif
Kui ükshaaval failile panen siis toimib.
Faile on ~160 000

EDIT: Sain, aga ei tea kuidas icon_razz1.gif


viimati muutis DVDRW 14.01.2021 12:50:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 12:47:23 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
LKits kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Vanaisal Flash mängud enam ei tööta, mis teha?
Kasutada vana versioon lehitsejat ning teadvustada uuendustest ilmajäämisel süsteemile turvariski.


Ma arvan, et vanaisat ei koti mingid turvariskid kui ta nooruses pussnoaga karu tapnud või Afganistaanis lennukeid alla lasknud
Küll kotib, kui e-post, FB vms. keskkond "ära häkitakse" ning tema konto alt igasugu sitta saatma hakatakse.
Ning jätkuvalt - otsus on kasutajal.

Siin on lihtne lahendus. Paneb püsti selle Flashi mängimiseks eraldi dedicated virtuaalserveri eraldi võrguga - võtab mingi juhtmega ühenduse või mingi andmeside variandi ainult selle jaoks. Serveris jooksutab virtuaalmasinas Windows 7. Suht odav kah. Foorumist saab mingi vana kasti, virtuaalmasina jaoks leiab netist tasuta softi, Windows 7 saab mingi activatoriga peale panna. Viirusetõrjet pole vaja - kui mingi viirus sisse tuleb, siis vanaisa tõmbab lihtsalt uue image peale ja mängib edasi.
Facebooki ja e-maili logib teistest turvalistest arvutitest sisse.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 13:10:05 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
SKG kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Dysonil mingit ametlikku edasimüüjat siinmail pole?
Ajan ühte konkreetset seadet taga, ent seda mudelit kusagilt e-poest ei leia.

Seda laetavat wireless asja (v7/v8/v10/v11)? Nende imemisvõime on väga jama, arvestades, mis hinda nende eest küsitakse.
Kui neid mudeleid mõtled, ei soovita.


Ühe korra V8 varianti käes hoidnud ja katsetanud, imes superhästi võrreldes teiste pruugitud akukatega. Mis su soovitus oleks siis?

Soovitasin mitte osta. Vaadata miskit etemat.
Mul osteti see töö juurde, V10 mudel. Kuna otsisin just samal hetkel endale koju tolmuimejat, siis sai proovitud selle pilguga. Sissekäigu ees olevat tihedat vaipa ei saanudki korralikult puhtaks sellega, kus tavaline juhtmega Miele või Kärcher hätta ei jääks. Endale ostsin viimase, VC3 Premium. 2a olnud nüüdseks, väga rahul.

Killer85, selge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:19:17 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
piraat262 kirjutas:
SKG kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Dysonil mingit ametlikku edasimüüjat siinmail pole?
Ajan ühte konkreetset seadet taga, ent seda mudelit kusagilt e-poest ei leia.

Seda laetavat wireless asja (v7/v8/v10/v11)? Nende imemisvõime on väga jama, arvestades, mis hinda nende eest küsitakse.
Kui neid mudeleid mõtled, ei soovita.


Ühe korra V8 varianti käes hoidnud ja katsetanud, imes superhästi võrreldes teiste pruugitud akukatega. Mis su soovitus oleks siis?

Soovitasin mitte osta. Vaadata miskit etemat.
Mul osteti see töö juurde, V10 mudel. Kuna otsisin just samal hetkel endale koju tolmuimejat, siis sai proovitud selle pilguga. Sissekäigu ees olevat tihedat vaipa ei saanudki korralikult puhtaks sellega, kus tavaline juhtmega Miele või Kärcher hätta ei jääks. Endale ostsin viimase, VC3 Premium. 2a olnud nüüdseks, väga rahul.



Võrdled erinevaid asju.
Dysonil on suurepärased varstolmuimejad.
Kui sul on tihedad vaibad jms, siis ainult akuga varrest jääb muidugi väheks. Küll aga selle aja peale, mil seda Kärcheri-jurakat välja kaabid,
oleks Dysoniga juba kiirelt kuskilt parketilt tolm võetud.
Ideaalis on majapidamises kolm aparaati - vars kiireks puhastuseks, juhtmega masin suuremaks koristuseks ning robot igapäevaseks kergeks koristuseks.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:52:41 vasta tsitaadiga

Robot on ülepäeviti tiirutamas ja Dyson on siis päris koristamiseks kui vaja. Ei jää mitte kuidagi 2400W juhtmega tolmuimejale alla. Pigem imeb vaipa liiga kõvasti ja seetõttu on raske liigutada. icon_biggrin.gif
Õnneks enamus on mul parkett ja keraamiline plaat ning vaipa on minimaalselt.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 16:55:36 vasta tsitaadiga

Kusjuures, muude ostude kõrval mõtlen ka ise selle varrega Dysoni peale icon_lol.gif
Robot võtab enamuse, tavamasinaga käin nurgad jms. raskemini kättesaadavad kohad üle. Juhtmete-voolikutega tüütu mööbeldada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 18:24:36 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
SKG kirjutas:
piraat262 kirjutas:
SKG kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Dysonil mingit ametlikku edasimüüjat siinmail pole?
Ajan ühte konkreetset seadet taga, ent seda mudelit kusagilt e-poest ei leia.

Seda laetavat wireless asja (v7/v8/v10/v11)? Nende imemisvõime on väga jama, arvestades, mis hinda nende eest küsitakse.
Kui neid mudeleid mõtled, ei soovita.


Ühe korra V8 varianti käes hoidnud ja katsetanud, imes superhästi võrreldes teiste pruugitud akukatega. Mis su soovitus oleks siis?

Soovitasin mitte osta. Vaadata miskit etemat.
Mul osteti see töö juurde, V10 mudel. Kuna otsisin just samal hetkel endale koju tolmuimejat, siis sai proovitud selle pilguga. Sissekäigu ees olevat tihedat vaipa ei saanudki korralikult puhtaks sellega, kus tavaline juhtmega Miele või Kärcher hätta ei jääks. Endale ostsin viimase, VC3 Premium. 2a olnud nüüdseks, väga rahul.



Võrdled erinevaid asju.
Dysonil on suurepärased varstolmuimejad.
Kui sul on tihedad vaibad jms, siis ainult akuga varrest jääb muidugi väheks. Küll aga selle aja peale, mil seda Kärcheri-jurakat välja kaabid,
oleks Dysoniga juba kiirelt kuskilt parketilt tolm võetud.

Elutuba, ülemine korrus ja trepp vaiba all.
Ideaalis ma nii palju "pahna" koju ei tahaks. Ühest korralikust piisab, mis kõike suudab.
Maksaks too vars max 200, OK, aga minu arvates ta oma raha väärt ei ole.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 18:24:37 vasta tsitaadiga

Rahvas kurdab, et uued ID-kaardid tekitavad kaubakeskustes turvaväravatest väljudes häiret
https://reporter.elu24.ee/7154152/reporter-rahvas-kurdab-et-uued-id-kaardid-tekitavad-kaubakeskustes-turvavaravatest-valjudes-hairet
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 18:46:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
oliver. kirjutas:
SKG kirjutas:
piraat262 kirjutas:
SKG kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Dysonil mingit ametlikku edasimüüjat siinmail pole?
Ajan ühte konkreetset seadet taga, ent seda mudelit kusagilt e-poest ei leia.

Seda laetavat wireless asja (v7/v8/v10/v11)? Nende imemisvõime on väga jama, arvestades, mis hinda nende eest küsitakse.
Kui neid mudeleid mõtled, ei soovita.


Ühe korra V8 varianti käes hoidnud ja katsetanud, imes superhästi võrreldes teiste pruugitud akukatega. Mis su soovitus oleks siis?

Soovitasin mitte osta. Vaadata miskit etemat.
Mul osteti see töö juurde, V10 mudel. Kuna otsisin just samal hetkel endale koju tolmuimejat, siis sai proovitud selle pilguga. Sissekäigu ees olevat tihedat vaipa ei saanudki korralikult puhtaks sellega, kus tavaline juhtmega Miele või Kärcher hätta ei jääks. Endale ostsin viimase, VC3 Premium. 2a olnud nüüdseks, väga rahul.



Võrdled erinevaid asju.
Dysonil on suurepärased varstolmuimejad.
Kui sul on tihedad vaibad jms, siis ainult akuga varrest jääb muidugi väheks. Küll aga selle aja peale, mil seda Kärcheri-jurakat välja kaabid,
oleks Dysoniga juba kiirelt kuskilt parketilt tolm võetud.

Elutuba, ülemine korrus ja trepp vaiba all.
Ideaalis ma nii palju "pahna" koju ei tahaks. Ühest korralikust piisab, mis kõike suudab.
Maksaks too vars max 200, OK, aga minu arvates ta oma raha väärt ei ole.


Olen otsinud ja ei leia - 350€ eest sama head akuvart ei saa. 200€ euronicsi tootevalikus olevad ei ime üldse midagi. Vartest tundubki valikus olevat kas 39€ makita või siis 350€ Dyson. Kui keegi teab samas hinnaklassis asjalikku alternatiivi, siis võtaks ligi icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 19:37:27 vasta tsitaadiga

Dyson V11 Absolute Extra Pro 700€ icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 19:42:10 vasta tsitaadiga

Mingi makita on aiamajas kasutusel, ega rohkem väärt polegi kui see vähene raha, mis maksab. Üsna kasutu.
Mina ütleks, et dyson on oma hinda väärt, 150-300€ masinad jäävad täiesti tuntavalt alla.

tsitaat:

Elutuba, ülemine korrus ja trepp vaiba all.


Õnneks Eestis enamasti sellist vaibahullust pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 23:42:45 vasta tsitaadiga

Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 23:54:09 vasta tsitaadiga

Kolleeg viis tütrele kuskile Lõuna-Itaaliasse parketi. Pool küla käis seda imet vaatamas, et on ikka rikkad. Tavaline on seal marmorpõrand.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 23:58:00 vasta tsitaadiga

somnambuul, Maad ja majad. Kui meil keegi marmori maha paneks, siis käiks ka pool küla neid rikkureid vaatamas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 00:02:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi.


tsitaat:
In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors.


Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 00:04:50 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Betamax kirjutas:
Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi.


tsitaat:
In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors.


Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi thumbs_up.gif
Vot need on haiged inimesed. Situvad sinna kust söövad pmst.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.01.2021 00:08:03 vasta tsitaadiga

Metslased
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 00:27:14 vasta tsitaadiga

Miks ei ole foorumis "küüni närima" ematikoni?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 00:30:40 vasta tsitaadiga

Sest normaalsed inimesed ei näri küüni. Küüsi ka mitte.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 00:33:46 vasta tsitaadiga

Eesti keel longab icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 01:13:29 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Betamax kirjutas:
Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi.


tsitaat:
In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors.


Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi thumbs_up.gif

Tuttavad juba teavad, et minu juures tuleb ära võtta icon_biggrin.gif Aga uutele inimestele tuleb öelda jah. icon_mad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 15.01.2021 01:23:27 vasta tsitaadiga

Pori pühkimiseks on ukse taga uksematt enne sisse astumist. Või võtab külaline sussid vms kaasa, kui pikemalt viibib. Sokkides kandade kolksudes tubades meil ei käida. Paljajalu ammugi mitte, jalahigi immutamine vaipadesse, kus pärast nt titt roomab... Vuih.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 01:24:44 vasta tsitaadiga

Kripeldab, et miks peaks peale esikumati üldse mingeid vaipu majas olema? Rõvedad tolmukogujad.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 01:25:27 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
oliver. kirjutas:
Betamax kirjutas:
Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi.


tsitaat:
In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors.


Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi thumbs_up.gif

Tuttavad juba teavad, et minu juures tuleb ära võtta icon_biggrin.gif Aga uutele inimestele tuleb öelda jah. icon_mad.gif


Kas seal ka siis tänavad puhtad ja ilm kuiv, et selline komme?

Austraalias oli ka see vaibahullus, aga seal oli ka kuiv ja puhas linnas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 02:16:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
SKG kirjutas:
oliver. kirjutas:
Betamax kirjutas:
Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi.


tsitaat:
In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors.


Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi thumbs_up.gif

Tuttavad juba teavad, et minu juures tuleb ära võtta icon_biggrin.gif Aga uutele inimestele tuleb öelda jah. icon_mad.gif


Kas seal ka siis tänavad puhtad ja ilm kuiv, et selline komme?

Austraalias oli ka see vaibahullus, aga seal oli ka kuiv ja puhas linnas.

Siin sajab omajagu, märg on tihti.
Ma pole uurinud, kust see tradistsioon alguse sai. Mingi kokkuhoiuvärk äkki.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 08:52:04 vasta tsitaadiga

Usas ka oli.
Üürikorterites vahetati vaip välja, koos üürilise vahetumisega.
Kõik pinnad on pehme, virsikuvärvi vaibaga kaetud icon_razz.gif thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 09:10:55 vasta tsitaadiga

Sellega saab vaibad/auto puhtaks? https://www.stokker.ee/tekstiilipesur-puzzi-81-c-karcher/-1312481915
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.01.2021 09:16:42 vasta tsitaadiga

Wd3 saab ka väga hästi hakkama
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 09:23:36 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Sellega saab vaibad/auto puhtaks? https://www.stokker.ee/tekstiilipesur-puzzi-81-c-karcher/-1312481915


Väga hästi toimib. Tavalise tolmukaga jääb ikka päris palju pahna vaiba sisse.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 09:25:33 vasta tsitaadiga

link
plaan see osta, sobitub xiaomi roboti kõrvale

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 10:22:51 vasta tsitaadiga

piraat262, Mõistlik vist rentida 15€/päev thumbs_up.gif

Mis tuntuimad aruvtipoed veel pakuvad peale Arvutitarga (al 100€) tasuta transporti?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 11:01:54 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Scott kirjutas:
Tanel kirjutas:
KillFrenzy, on täitsa olemas, lihtsalt uus teema tehti teise pealkirjaga
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=792886


Kas vana https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=710111 teema arhiivis jääb alles või kaob mingi aja pärast samamoodi ära nagu esimene aianduseteema? Siin foorumis on teemade kadumine kuidagi automaatne, mida teistes foorumites pole kohanud.
See tuleks ehk tõesti VM-i tagasi tõsta ja lukku panna lihtsalt, enne kui ära kustub.

See on kullavaraks märgitud, see ei kustu.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 11:48:54 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Kripeldab, et miks peaks peale esikumati üldse mingeid vaipu majas olema? Rõvedad tolmukogujad.
+1
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 14:07:34 vasta tsitaadiga

Kui õues on õhus soojem kui maa sees kas siis õhksoojuspumbaga oleks küttekulu väiksem võrreldes maasoojuspumbaga?
Kas auto tehnilises passis olev aadress ei mõjuta kindlustuse hinda?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 19:16:25 vasta tsitaadiga

Hakkas üks asi kripeldama. Nimelt Androidi mängud. Kas keegi krt ostab ka seal mingit mängusisest nänni? No ok, eri mängud nimetavad neid erinevalt, aga enamasti on mingi ressurss, mis otsa saab ja siis päris palju tunde taastub. Ehk saad 10 minutit mängida ja siis teatab, et nüüd köhi pappi või oota homme hommikuni. No ok, saan aru küll, et mängu autor tahab ka raha teenida, aga kui pean 10 minuti meelelahutuse eest 10+€ välja käima, siis ei tundu see enam miskit otsast mõistlik ja tulemus on see, et ma ei maksa neile midagi. Selle raha eest lähen juba parem kinno või SPA-sse vms. kohta. Saaks 1€ eest tunniks ajaks piiramatult vms., siis ilmselt mõnikord maksaks.
Kas tõesti see käputäis kes on nõus mingi ebamõistliku summa maksma toob neile kokkuvõttes rohkem sisse kui palju suurem seltskond, kes maksaks siis kui summa nii ebamõistlik ei oleks.

PS. ma ei maininud meelega ühtegi konkreetset mängu kuna see loogika paistab valdav olema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 19:20:46 vasta tsitaadiga

napoleon, jah. Kui tundub kallis, siis sa ei ole selle mängu sihtgrupp. Kuskil on vaalad.
Seal on tõsine majandusanalüütika taustal.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 19:33:16 vasta tsitaadiga

napoleon, ikka ostetakse ja mitte vähe, eriti USA-s. kui on soov hunniku pappi kühveldada, siis target audience peaks olema USA. sõber teenis mõne nädalaga ~10k dollarit mängu pealt. nö microtransaction toob päris hästi sisse.

viimati muutis maty 15.01.2021 19:40:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 19:33:30 vasta tsitaadiga

Ok, ju ma siis olen üks väheseid, kes oskab arvutada mitu minutit ma küsitud papi eest mängida saan ja mida muud ma selle raha eest osta võiks icon_wink.gif
Aga teine variant on see, et pappi ei küsita, aga iga liigutuse peale näitab reklaame või siis on option, et vaata reklaami ja saad mingit mängusisest ressurssi. Kas keegi oskab umbkaudselt öelda, palju mingi äpp reklaami näitamise eest pappi saab? Ma ei mõtle mitte bännereid vaid videot, mida peab vähemalt 10 sekundit vaatama enne kui skip saab vajutada ja alati seda skip varianti polegi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 19:54:14 vasta tsitaadiga

video ad cpm on varieeruv, oleneb teenusepakkujast & regioonist jms, kuskil 10-20$
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 18:40:03 vasta tsitaadiga

Mis toimub videokaartide turul?
Paar kuud tagasi maksid sellised 140, hea kui lahti saad. icon_rolleyes.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=793127&highlight=

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 18:41:17 vasta tsitaadiga

Kaevandamine.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 18:42:41 vasta tsitaadiga

jälle popp vä? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2021 19:46:52 vasta tsitaadiga

Kogu aeg vahelduva eduga popp olnud.
Sa parem osta lapsele normaalne kompuuter mängimiseks, mitte kõige juudim juust, mis kusagil ärifoorumi teemade põhjakihis oli.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.01.2021 04:28:29 vasta tsitaadiga

https://menu.err.ee/1608075181/20-aastane-ketsidisainer-juhan-unistab-suurest-ettevottest videos kell 8:20

Mis printer see selline on, millega kilest šabloone saab välja lõigata?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 06:34:03 vasta tsitaadiga

Miskine lauapealne vinüüli lõikamise agregaat.
https://www.osta.ee/mega-silhouette-cameo-4-loikeplotter-uus-137935701.html

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2021 14:18:45 vasta tsitaadiga

Sihlouette jah.
Need on ägedad aparaadid, naisel on vaba aja nokitsemiseks selline:
https://www.euronics.ee/koduhoid/omblemine/omblusmasinad/sdx1200/skaneerimis-ja-loikamisseade-brother
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 13:09:47 vasta tsitaadiga

Neid suuski ka kuskil veel müüakse?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 13:11:08 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Neid suuski ka kuskil veel müüakse?
Spoiler Spoiler Spoiler

osta äkki v mõni kolikamber icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 13:17:25 vasta tsitaadiga

DVDRW, analoogid ei sobi? Neid on poes saada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2021 15:32:40 vasta tsitaadiga

Prisma oli vale koht kust vaatasin?

Veel üks küss:
Kas HVs eraldi RGB teema/arutelu ka on?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 729, 730, 731 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.