|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.01.2021 12:28:51
|
|
|
Aidake lolli. Ei lase kausta kustutada, pole õigusi. W10
Panen, et "all subfoldesr and files" täisõigused. aga ta lihtsalt ei rakendu alamkaustadele ja failidele.
Kui ükshaaval failile panen siis toimib.
Faile on ~160 000
EDIT: Sain, aga ei tea kuidas
viimati muutis DVDRW 14.01.2021 12:50:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.01.2021 12:47:23
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| Vanaisal Flash mängud enam ei tööta, mis teha? |
Kasutada vana versioon lehitsejat ning teadvustada uuendustest ilmajäämisel süsteemile turvariski. |
Ma arvan, et vanaisat ei koti mingid turvariskid kui ta nooruses pussnoaga karu tapnud või Afganistaanis lennukeid alla lasknud |
Küll kotib, kui e-post, FB vms. keskkond "ära häkitakse" ning tema konto alt igasugu sitta saatma hakatakse.
Ning jätkuvalt - otsus on kasutajal. |
Siin on lihtne lahendus. Paneb püsti selle Flashi mängimiseks eraldi dedicated virtuaalserveri eraldi võrguga - võtab mingi juhtmega ühenduse või mingi andmeside variandi ainult selle jaoks. Serveris jooksutab virtuaalmasinas Windows 7. Suht odav kah. Foorumist saab mingi vana kasti, virtuaalmasina jaoks leiab netist tasuta softi, Windows 7 saab mingi activatoriga peale panna. Viirusetõrjet pole vaja - kui mingi viirus sisse tuleb, siis vanaisa tõmbab lihtsalt uue image peale ja mängib edasi.
Facebooki ja e-maili logib teistest turvalistest arvutitest sisse.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.01.2021 13:10:05
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Dysonil mingit ametlikku edasimüüjat siinmail pole?
Ajan ühte konkreetset seadet taga, ent seda mudelit kusagilt e-poest ei leia. |
Seda laetavat wireless asja (v7/v8/v10/v11)? Nende imemisvõime on väga jama, arvestades, mis hinda nende eest küsitakse.
Kui neid mudeleid mõtled, ei soovita. |
Ühe korra V8 varianti käes hoidnud ja katsetanud, imes superhästi võrreldes teiste pruugitud akukatega. Mis su soovitus oleks siis? |
Soovitasin mitte osta. Vaadata miskit etemat.
Mul osteti see töö juurde, V10 mudel. Kuna otsisin just samal hetkel endale koju tolmuimejat, siis sai proovitud selle pilguga. Sissekäigu ees olevat tihedat vaipa ei saanudki korralikult puhtaks sellega, kus tavaline juhtmega Miele või Kärcher hätta ei jääks. Endale ostsin viimase, VC3 Premium. 2a olnud nüüdseks, väga rahul.
Killer85, selge
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.01.2021 16:19:17
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Dysonil mingit ametlikku edasimüüjat siinmail pole?
Ajan ühte konkreetset seadet taga, ent seda mudelit kusagilt e-poest ei leia. |
Seda laetavat wireless asja (v7/v8/v10/v11)? Nende imemisvõime on väga jama, arvestades, mis hinda nende eest küsitakse.
Kui neid mudeleid mõtled, ei soovita. |
Ühe korra V8 varianti käes hoidnud ja katsetanud, imes superhästi võrreldes teiste pruugitud akukatega. Mis su soovitus oleks siis? |
Soovitasin mitte osta. Vaadata miskit etemat.
Mul osteti see töö juurde, V10 mudel. Kuna otsisin just samal hetkel endale koju tolmuimejat, siis sai proovitud selle pilguga. Sissekäigu ees olevat tihedat vaipa ei saanudki korralikult puhtaks sellega, kus tavaline juhtmega Miele või Kärcher hätta ei jääks. Endale ostsin viimase, VC3 Premium. 2a olnud nüüdseks, väga rahul.
|
Võrdled erinevaid asju.
Dysonil on suurepärased varstolmuimejad.
Kui sul on tihedad vaibad jms, siis ainult akuga varrest jääb muidugi väheks. Küll aga selle aja peale, mil seda Kärcheri-jurakat välja kaabid,
oleks Dysoniga juba kiirelt kuskilt parketilt tolm võetud.
Ideaalis on majapidamises kolm aparaati - vars kiireks puhastuseks, juhtmega masin suuremaks koristuseks ning robot igapäevaseks kergeks koristuseks.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
14.01.2021 16:52:41
|
|
|
Robot on ülepäeviti tiirutamas ja Dyson on siis päris koristamiseks kui vaja. Ei jää mitte kuidagi 2400W juhtmega tolmuimejale alla. Pigem imeb vaipa liiga kõvasti ja seetõttu on raske liigutada.
Õnneks enamus on mul parkett ja keraamiline plaat ning vaipa on minimaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
14.01.2021 16:55:36
|
|
|
Kusjuures, muude ostude kõrval mõtlen ka ise selle varrega Dysoni peale
Robot võtab enamuse, tavamasinaga käin nurgad jms. raskemini kättesaadavad kohad üle. Juhtmete-voolikutega tüütu mööbeldada.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.01.2021 18:24:36
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Dysonil mingit ametlikku edasimüüjat siinmail pole?
Ajan ühte konkreetset seadet taga, ent seda mudelit kusagilt e-poest ei leia. |
Seda laetavat wireless asja (v7/v8/v10/v11)? Nende imemisvõime on väga jama, arvestades, mis hinda nende eest küsitakse.
Kui neid mudeleid mõtled, ei soovita. |
Ühe korra V8 varianti käes hoidnud ja katsetanud, imes superhästi võrreldes teiste pruugitud akukatega. Mis su soovitus oleks siis? |
Soovitasin mitte osta. Vaadata miskit etemat.
Mul osteti see töö juurde, V10 mudel. Kuna otsisin just samal hetkel endale koju tolmuimejat, siis sai proovitud selle pilguga. Sissekäigu ees olevat tihedat vaipa ei saanudki korralikult puhtaks sellega, kus tavaline juhtmega Miele või Kärcher hätta ei jääks. Endale ostsin viimase, VC3 Premium. 2a olnud nüüdseks, väga rahul.
|
Võrdled erinevaid asju.
Dysonil on suurepärased varstolmuimejad.
Kui sul on tihedad vaibad jms, siis ainult akuga varrest jääb muidugi väheks. Küll aga selle aja peale, mil seda Kärcheri-jurakat välja kaabid,
oleks Dysoniga juba kiirelt kuskilt parketilt tolm võetud. |
Elutuba, ülemine korrus ja trepp vaiba all.
Ideaalis ma nii palju "pahna" koju ei tahaks. Ühest korralikust piisab, mis kõike suudab.
Maksaks too vars max 200, OK, aga minu arvates ta oma raha väärt ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
14.01.2021 18:46:21
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Killer85 kirjutas: |
Dysonil mingit ametlikku edasimüüjat siinmail pole?
Ajan ühte konkreetset seadet taga, ent seda mudelit kusagilt e-poest ei leia. |
Seda laetavat wireless asja (v7/v8/v10/v11)? Nende imemisvõime on väga jama, arvestades, mis hinda nende eest küsitakse.
Kui neid mudeleid mõtled, ei soovita. |
Ühe korra V8 varianti käes hoidnud ja katsetanud, imes superhästi võrreldes teiste pruugitud akukatega. Mis su soovitus oleks siis? |
Soovitasin mitte osta. Vaadata miskit etemat.
Mul osteti see töö juurde, V10 mudel. Kuna otsisin just samal hetkel endale koju tolmuimejat, siis sai proovitud selle pilguga. Sissekäigu ees olevat tihedat vaipa ei saanudki korralikult puhtaks sellega, kus tavaline juhtmega Miele või Kärcher hätta ei jääks. Endale ostsin viimase, VC3 Premium. 2a olnud nüüdseks, väga rahul.
|
Võrdled erinevaid asju.
Dysonil on suurepärased varstolmuimejad.
Kui sul on tihedad vaibad jms, siis ainult akuga varrest jääb muidugi väheks. Küll aga selle aja peale, mil seda Kärcheri-jurakat välja kaabid,
oleks Dysoniga juba kiirelt kuskilt parketilt tolm võetud. |
Elutuba, ülemine korrus ja trepp vaiba all.
Ideaalis ma nii palju "pahna" koju ei tahaks. Ühest korralikust piisab, mis kõike suudab.
Maksaks too vars max 200, OK, aga minu arvates ta oma raha väärt ei ole. |
Olen otsinud ja ei leia - 350€ eest sama head akuvart ei saa. 200€ euronicsi tootevalikus olevad ei ime üldse midagi. Vartest tundubki valikus olevat kas 39€ makita või siis 350€ Dyson. Kui keegi teab samas hinnaklassis asjalikku alternatiivi, siis võtaks ligi
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
14.01.2021 19:37:27
|
|
|
Dyson V11 Absolute Extra Pro 700€
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.01.2021 19:42:10
|
|
|
Mingi makita on aiamajas kasutusel, ega rohkem väärt polegi kui see vähene raha, mis maksab. Üsna kasutu.
Mina ütleks, et dyson on oma hinda väärt, 150-300€ masinad jäävad täiesti tuntavalt alla.
| tsitaat: |
Elutuba, ülemine korrus ja trepp vaiba all.
|
Õnneks Eestis enamasti sellist vaibahullust pole
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
14.01.2021 23:54:09
|
|
|
| Kolleeg viis tütrele kuskile Lõuna-Itaaliasse parketi. Pool küla käis seda imet vaatamas, et on ikka rikkad. Tavaline on seal marmorpõrand.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
14.01.2021 23:58:00
|
|
|
somnambuul, Maad ja majad. Kui meil keegi marmori maha paneks, siis käiks ka pool küla neid rikkureid vaatamas.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
15.01.2021 00:02:27
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi. |
| tsitaat: |
| In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors. |
Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
15.01.2021 00:04:50
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi. |
| tsitaat: |
| In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors. |
Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi  |
Vot need on haiged inimesed. Situvad sinna kust söövad pmst.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.01.2021 00:08:03
|
|
|
| Metslased
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
15.01.2021 00:27:14
|
|
|
| Miks ei ole foorumis "küüni närima" ematikoni?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
15.01.2021 00:30:40
|
|
|
| Sest normaalsed inimesed ei näri küüni. Küüsi ka mitte.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
15.01.2021 00:33:46
|
|
|
Eesti keel longab
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.01.2021 01:13:29
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi. |
| tsitaat: |
| In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors. |
Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi  |
Tuttavad juba teavad, et minu juures tuleb ära võtta Aga uutele inimestele tuleb öelda jah.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
15.01.2021 01:23:27
|
|
|
| Pori pühkimiseks on ukse taga uksematt enne sisse astumist. Või võtab külaline sussid vms kaasa, kui pikemalt viibib. Sokkides kandade kolksudes tubades meil ei käida. Paljajalu ammugi mitte, jalahigi immutamine vaipadesse, kus pärast nt titt roomab... Vuih.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
15.01.2021 01:24:44
|
|
|
| Kripeldab, et miks peaks peale esikumati üldse mingeid vaipu majas olema? Rõvedad tolmukogujad.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.01.2021 01:25:27
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi. |
| tsitaat: |
| In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors. |
Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi  |
Tuttavad juba teavad, et minu juures tuleb ära võtta Aga uutele inimestele tuleb öelda jah.  |
Kas seal ka siis tänavad puhtad ja ilm kuiv, et selline komme?
Austraalias oli ka see vaibahullus, aga seal oli ka kuiv ja puhas linnas.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.01.2021 02:16:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| oliver. kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Lääne värk. Seal majades parkett alles tuleb trendi. |
| tsitaat: |
| In Ireland, it is very uncommon to take one's shoes off when entering a house, especially for visitors. |
Mõnus kombo kui kõik põrandad ning isegi trepp on vaiba all ja kooserdatakse saabastega ringi  |
Tuttavad juba teavad, et minu juures tuleb ära võtta Aga uutele inimestele tuleb öelda jah.  |
Kas seal ka siis tänavad puhtad ja ilm kuiv, et selline komme?
Austraalias oli ka see vaibahullus, aga seal oli ka kuiv ja puhas linnas. |
Siin sajab omajagu, märg on tihti.
Ma pole uurinud, kust see tradistsioon alguse sai. Mingi kokkuhoiuvärk äkki.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.01.2021 08:52:04
|
|
|
Usas ka oli.
Üürikorterites vahetati vaip välja, koos üürilise vahetumisega.
Kõik pinnad on pehme, virsikuvärvi vaibaga kaetud
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.01.2021 09:16:42
|
|
|
| Wd3 saab ka väga hästi hakkama
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
15.01.2021 09:23:36
|
|
|
Väga hästi toimib. Tavalise tolmukaga jääb ikka päris palju pahna vaiba sisse.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.01.2021 09:25:33
|
|
|
link
plaan see osta, sobitub xiaomi roboti kõrvale
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.01.2021 10:22:51
|
|
|
piraat262, Mõistlik vist rentida 15€/päev
Mis tuntuimad aruvtipoed veel pakuvad peale Arvutitarga (al 100€) tasuta transporti?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
15.01.2021 11:48:54
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Kripeldab, et miks peaks peale esikumati üldse mingeid vaipu majas olema? Rõvedad tolmukogujad. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.01.2021 14:07:34
|
|
|
Kui õues on õhus soojem kui maa sees kas siis õhksoojuspumbaga oleks küttekulu väiksem võrreldes maasoojuspumbaga?
Kas auto tehnilises passis olev aadress ei mõjuta kindlustuse hinda?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.01.2021 19:16:25
|
|
|
Hakkas üks asi kripeldama. Nimelt Androidi mängud. Kas keegi krt ostab ka seal mingit mängusisest nänni? No ok, eri mängud nimetavad neid erinevalt, aga enamasti on mingi ressurss, mis otsa saab ja siis päris palju tunde taastub. Ehk saad 10 minutit mängida ja siis teatab, et nüüd köhi pappi või oota homme hommikuni. No ok, saan aru küll, et mängu autor tahab ka raha teenida, aga kui pean 10 minuti meelelahutuse eest 10+€ välja käima, siis ei tundu see enam miskit otsast mõistlik ja tulemus on see, et ma ei maksa neile midagi. Selle raha eest lähen juba parem kinno või SPA-sse vms. kohta. Saaks 1€ eest tunniks ajaks piiramatult vms., siis ilmselt mõnikord maksaks.
Kas tõesti see käputäis kes on nõus mingi ebamõistliku summa maksma toob neile kokkuvõttes rohkem sisse kui palju suurem seltskond, kes maksaks siis kui summa nii ebamõistlik ei oleks.
PS. ma ei maininud meelega ühtegi konkreetset mängu kuna see loogika paistab valdav olema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
15.01.2021 19:20:46
|
|
|
napoleon, jah. Kui tundub kallis, siis sa ei ole selle mängu sihtgrupp. Kuskil on vaalad.
Seal on tõsine majandusanalüütika taustal.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
15.01.2021 19:33:16
|
|
|
napoleon, ikka ostetakse ja mitte vähe, eriti USA-s. kui on soov hunniku pappi kühveldada, siis target audience peaks olema USA. sõber teenis mõne nädalaga ~10k dollarit mängu pealt. nö microtransaction toob päris hästi sisse.
viimati muutis maty 15.01.2021 19:40:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.01.2021 19:33:30
|
|
|
Ok, ju ma siis olen üks väheseid, kes oskab arvutada mitu minutit ma küsitud papi eest mängida saan ja mida muud ma selle raha eest osta võiks
Aga teine variant on see, et pappi ei küsita, aga iga liigutuse peale näitab reklaame või siis on option, et vaata reklaami ja saad mingit mängusisest ressurssi. Kas keegi oskab umbkaudselt öelda, palju mingi äpp reklaami näitamise eest pappi saab? Ma ei mõtle mitte bännereid vaid videot, mida peab vähemalt 10 sekundit vaatama enne kui skip saab vajutada ja alati seda skip varianti polegi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
16.01.2021 18:42:41
|
|
|
jälle popp vä?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.01.2021 13:09:47
|
|
|
Neid suuski ka kuskil veel müüakse?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
18.01.2021 13:11:08
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Neid suuski ka kuskil veel müüakse?
Spoiler 
|
osta äkki v mõni kolikamber
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.01.2021 13:17:25
|
|
|
DVDRW, analoogid ei sobi? Neid on poes saada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.01.2021 15:32:40
|
|
|
Prisma oli vale koht kust vaatasin?
Veel üks küss:
Kas HVs eraldi RGB teema/arutelu ka on?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|