Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektrihindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 196, 197, 198  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas vajad elektritoetust?
Jah, olen juba taotlenud
5%
 5%  [ 8 ]
Jah, hakkan lähipäevil taotlema
3%
 3%  [ 5 ]
Ei tea veel, pole otsustanud
5%
 5%  [ 7 ]
Ei ole vajadust, saan suurema arve tasumisega hakkama
41%
 41%  [ 58 ]
Ei ole vajadust, arve ei olnud tavapärasest suurem
22%
 22%  [ 32 ]
Vajan, aga ei saa (ei kvalifitseeru toetuse saajaks)
21%
 21%  [ 30 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 18:52:22 vasta tsitaadiga

Mida rohkem elektrit kulub seda odavam hind tuleb. Sellist mõtet ei ole tekkinud, et mitu leibkonda võtavad mitme peale ühe paketi. Nii tuleks palju odavam igaleühele w00t.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 22:24:33 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/7132299/tuumareaktori-seisak-toob-kuue-aasta-korgeima-elektrihinna

Kas varahommik on 7ni? monkey.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 23:00:07 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelegi. Kui 5st ärkad siis vast on jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 21:30:25 vasta tsitaadiga

Üldtariifiga öö/päev liidetuna keskmine hetkel 0,14€/KWh, pole kunagi viitsinud pakettidega jebida, kuna elektrihind.ee jms kalkulaatoreid pealiskaudselt näppides on erinevus ülitühine paistnud. Korteri kuine tarbimine ~150KWh. Kui nüüd tagasihoidliku ~750W kaevuriga natuke (~500KWh/kuu) tarbimist tõstaks, kas oleks pointi ja lootust mingi paketiga märkimisväärselt säästa?

Hetkel löön 7800KWh aastase prognoositava tarbimise sisse ja saan vastuseks, et säästaksin 4€ kuus, on see reaalne? Kaevandusteemades räägitakse alla 0,10€/KWh hindadest...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 21:34:19 vasta tsitaadiga

Sain täna esimese elektriarve.
184 eur alates 12/10/2020.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 21:39:16 vasta tsitaadiga

rex, ilmselt on neil tarbimine suurem ja palju oleneb ka võrgukuludest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.01.2021 22:08:35 vasta tsitaadiga

Mul ka üldteenuse hind. Uurisin pakette ka aga pointless imo. Viimase aasta üldteenuse hinnad on tunduvalt odavamad kui tehti fix hinnaga pakkumine, okei detsember 2020 oli pm sama hind mis pakuti.
Hetkel tarbimine ca 5k kwh kuus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 22:13:20 vasta tsitaadiga

Janis, kütad või kaevad, või kütad kaevates 😀
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 22:16:42 vasta tsitaadiga

See siis 5 MWh/kuus? 600€ icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.01.2021 22:22:12 vasta tsitaadiga

Kütan jah kaevandusega, maja küttesüsteeme väga minimaalselt viimasel ajal kasutanud. 600+ tuli viimane, a no pea 3x rohkem tuli tagasi ka.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 23:25:30 vasta tsitaadiga

Janis, ka siis mingi ~14s/KWh hinnaga, kui kogu arve KWh-dega jagada?

Teoorias võiks garaaziboksi ka kütta, aga seal on krt mingi 20s/KWh hind, peaks garaaziühistust uurima, kas see on tõesti sisseostuhind või panevad korraliku kirve vahele. Kuniks seal tarbimine tühine, pole motiveerinud uurima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.01.2021 23:31:24 vasta tsitaadiga

Detsembris oli jah selline hind. Aga jaanuarist alates muutsin edastamise paketti ja eks näis mis käesoleva kuu nö keskmine tuleb. Edastamise tasu nüüd odavam aga kuutasu läks väheke kõrgemaks.
Kütan soojustamata garaazi ka kaevuritega, purikate lõhkumine on igapäevane teema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 23:32:50 vasta tsitaadiga

Mul ka seisab seal 3x16A jõude, võiks rakendada. Mõnusam nokitseda ka seal soojas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 19:44:12 vasta tsitaadiga

Vot kus lugu.

https://www.err.ee/1608074356/kulma-ilma-ja-vahese-tuule-tottu-asus-soome-eestist-elektrit-ostma
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 00:39:25 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/92472835/homme-tasub-argata-kas-vaga-vara-voi-parast-lounat-pohjuseks-elektri-borsihind

Homme hommikul kaevandada ei tasu.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 00:57:03 vasta tsitaadiga

Tavahind mul 0.1677€
Homme siis 0.2877€
vahe 0.12€

4 tunniga kulutad näiteks 50kWh, maksad 6€ rohkem kui muidu.

Homme pilves ilm, muidu saaks hea hinnaga elektri müüa võrku icon_smile.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 02:02:55 vasta tsitaadiga

Panin oma 50kw masinapargi seisma igaks juhuks varakult icon_lol.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 15:27:59 vasta tsitaadiga

Elektrihind ju ~1/3 arvest
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 15:35:25 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Panin oma 50kw masinapargi seisma igaks juhuks varakult icon_lol.gif


On sul tunniarvestusega pakett üldse?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 05.02.2021 15:41:44 vasta tsitaadiga

Ma kunagi küsisin, siis öeldi, et eraisikule ei ole tunnipõhine arvestus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 15:48:27 vasta tsitaadiga

Mul on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 15:55:09 vasta tsitaadiga

Börsipaketiga on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 21:58:11 vasta tsitaadiga

Peaks olema jah tunnipõhine.
Mul tuli Alexela börsiga Jaanuar ca 12s/kwh. Tarbimine oli viimase 2 aasta rekord. Kui ilmaennustust ja praegust ilma vaadata, siis veebruari arve tuleb ilmselt uus rekord.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 15:03:57 vasta tsitaadiga

Kas on olemas norpooli otselinki tänasele hinnagraafikule ja homsele hinnagraafikule.
https://www.nordpoolgroup.com/Market-data1/Dayahead/Area-Prices/EE/Hourly/?dd=EE&view=chart
see on mingi väga imelik graafik, seitsme päeva graafikud on kuhjatud üksteise peale thumbs_down.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 15:10:59 vasta tsitaadiga

saad ju valida ainult selle päeva, mida vaja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 15:14:33 vasta tsitaadiga

Päeva saab valida aga ikka seitsme eelneva päeva graafikud kuhjatud. teiseks seda ei saa linkida
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 15:22:03 vasta tsitaadiga

Ilmselt ma ei väljendunud piisavalt selgelt? Kui klõpsad graafiku all olevatele kuupäevadele, siis saad valida, milliseid kihte kuvatakse, kas ühte, mitut või kõiki
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 15:32:35 vasta tsitaadiga

Leidsin. Aga kui kuupäeva vahetada siis on jälle pilti putru täis, linki ka ei õnnestu tekitada ühepäeva seisu peale.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 15:33:51 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Kas on olemas norpooli otselinki tänasele hinnagraafikule ja homsele hinnagraafikule.
https://www.nordpoolgroup.com/Market-data1/Dayahead/Area-Prices/EE/Hourly/?dd=EE&view=chart
see on mingi väga imelik graafik, seitsme päeva graafikud on kuhjatud üksteise peale thumbs_down.gif

aga mida sul vaja on?
https://dashboard.elering.ee/api/nps/price?start=2021-02-12T00%3A00%3A00.000Z&end=2021-02-13T00%3A00%3A00.000Z

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 16:14:05 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
degreal kirjutas:
Kas on olemas norpooli otselinki tänasele hinnagraafikule ja homsele hinnagraafikule.
https://www.nordpoolgroup.com/Market-data1/Dayahead/Area-Prices/EE/Hourly/?dd=EE&view=chart
see on mingi väga imelik graafik, seitsme päeva graafikud on kuhjatud üksteise peale thumbs_down.gif

aga mida sul vaja on?
https://dashboard.elering.ee/api/nps/price?start=2021-02-12T00%3A00%3A00.000Z&end=2021-02-13T00%3A00%3A00.000Z

Tänud, graafiku kujul oleks parem aga sobib see ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 17:08:24 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
lauri kirjutas:
degreal kirjutas:
Kas on olemas norpooli otselinki tänasele hinnagraafikule ja homsele hinnagraafikule.
https://www.nordpoolgroup.com/Market-data1/Dayahead/Area-Prices/EE/Hourly/?dd=EE&view=chart
see on mingi väga imelik graafik, seitsme päeva graafikud on kuhjatud üksteise peale thumbs_down.gif

aga mida sul vaja on?
https://dashboard.elering.ee/api/nps/price?start=2021-02-12T00%3A00%3A00.000Z&end=2021-02-13T00%3A00%3A00.000Z

Tänud, graafiku kujul oleks parem aga sobib see ka thumbs_up.gif


Graafiku joonistad ise sellest.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 10:45:54 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
degreal kirjutas:
Kas on olemas norpooli otselinki tänasele hinnagraafikule ja homsele hinnagraafikule.
https://www.nordpoolgroup.com/Market-data1/Dayahead/Area-Prices/EE/Hourly/?dd=EE&view=chart
see on mingi väga imelik graafik, seitsme päeva graafikud on kuhjatud üksteise peale thumbs_down.gif

aga mida sul vaja on?
https://dashboard.elering.ee/api/nps/price?start=2021-02-12T00%3A00%3A00.000Z&end=2021-02-13T00%3A00%3A00.000Z


Pane tähele, et 0 tähendab selles päringu peale tegelt vahemikku 01.00-02.00.

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 11:10:36 vasta tsitaadiga

Kuna elektrihinnad on päris head olnud ja päike on välja ilmunud aitasin labidaga elektrit toota icon_smile.gif

Lund on nii palju ja vahepeal sula olnud ning uuesti ära külmunud, et ise lumi alla ei kuku, suur kuhi paneelide ees maas.

esimene päev 0.16, teine päev 0.5 ja kolmas päev juba 1.2MWh

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 18.02.2021 11:13:25 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, kas seal poleks mõistlik regulaarselt lehe-/lumepuhuriga paneelid üle lasta isegi kui päikest pole? Lihtsalt labida näitamine tundub suurem töö kui igapäevaselt (ülepäevaselt?) paneelid puhtaks puhuda?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 11:24:32 vasta tsitaadiga

ref, otseselt regulaarset pole vaja, lihtsalt selline kogus lund nii ruttu ja just et korraks tegi sula ja ära jäätus. Või siis sula ajal laia labidaga lükkama paneelide alla lume. Oleks pidanud enne sula paksu kihi maha lükkama, et ei saaks ära jäätuda. Aga nüüd tagantjärgi tarkus, järgmine aasta targem.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 18:04:44 vasta tsitaadiga

Ma tegin nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

Eile sulas korralikult ära. Sain oma ETH kaevurid nüüd tööle panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 19:48:52 vasta tsitaadiga

Enne ka sarnast asja näinud, katuselt lume kätte saamiseks väga hea jah.

Kahjuks eeldab, et all on ruumi kuhu lumel minna.

Käisin tegin kiirelt veel ühed paneelid puhtaks. Kui nüüd korra päikest teeb, sulab ülejäänud ise ära.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 20:56:08 vasta tsitaadiga

Lase vool sisse, sulavad ära.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 21:04:30 vasta tsitaadiga

Äriidee icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 21:42:25 vasta tsitaadiga

See mõte endalgi läbi käind. Aga enamasti dioodid paneelil küljes?
Aga kui kuuma veega kallale minna, siis läheb klaas katki (karastatud)?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:38:11 vasta tsitaadiga

aidake elektripakkujat valida, vaatasin oma praegust paketti, mis on börsihinnaga pakett ja tundub et saan pidevalt persest. icon_cry.gif
Kuda need fikseeritud paketid nüüd odavamad on? Muutuva hinnaga pidi ju kasulikum olema.
https://elektrihind.ee/paketid

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:39:34 vasta tsitaadiga

Algusest pealt börsipakett olnud, ei tunne et persest saaksin.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:40:49 vasta tsitaadiga

Hiid, ela siis küünlavalgel...ahjaa, siis saad küünlamüüalt persest... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:45:05 vasta tsitaadiga

Etz, icon_lol.gif

Aga tõsisemalt rääkides, on ju teada kui palju aastas tarbid, palju öösel/päeval, pane andmed sisse ja vali kindel pakett kui on odavam.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:45:08 vasta tsitaadiga

Mul on eesti Gaasi muutuv: Pakett: Muutuv
Marginaal, tähtajatu
Päevane marginaal: 0.17 s/kWh
Öine marginaal: 0.17 s/kWh

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:47:55 vasta tsitaadiga

mitu kWh aastas?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:49:12 vasta tsitaadiga

kolm viimast aastat olnud öö ja päev umbes võrdne, 17000, 17000, 18000 aastas
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:55:53 vasta tsitaadiga

Kas seda kuskilt ei näe mis aasta tagasi pakuti kindlate pakettide puhul?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 00:39:22 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mul on eesti Gaasi muutuv: Pakett: Muutuv
Marginaal, tähtajatu
Päevane marginaal: 0.17 s/kWh
Öine marginaal: 0.17 s/kWh

Kopisid selle 0,17 senti kWh või kirjutasid ise? See oleks ju igati äss hind, mille pärast poleks vaja pead vaevata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 00:42:43 vasta tsitaadiga

rex, juhiks tähelepanu sõnale marginaal. 0.17 senti on teenustasu iga kWh pealt.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektrihindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 196, 197, 198  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.