Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 20:29:35 vasta tsitaadiga

Sportland?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.01.2021 20:40:21 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Sportland?


Tõesti? Sportlandi soovitada soodsa ostukohana? icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 20:57:11 vasta tsitaadiga

Humana
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 20:58:00 vasta tsitaadiga

Tartus Sportland Outlet, sealt kõik viimasel ajal ostnud.
Aga Sportsdirectist saad odavaid Slacengeri dresse.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 13.01.2021 21:00:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Sportland?


Sportlandil kodulehekülg?

Tean veel mõnda kohta ikka...sportdirect ja weekendshoes jne.
Mõtlesin just väljamaa lehti.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.01.2021 21:03:25 vasta tsitaadiga

No kui soodsat dressi tahad, siis Eestist vist ikka mõistlikum osta? Ala new yorkeris 10-20 eur eest valikut küll. Või tahad brändikat -90%? Aliexpressist pidavat saama nike märgiga prügi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2021 21:05:58 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Sportland?


Tõesti? Sportlandi soovitada soodsa ostukohana? icon_rolleyes.gif


Mis seal nii kallist siis on?
Mõtlesin, et see aeg, kus Kappa dress oli lukskaup, oleks justkui läbi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 11:05:43 vasta tsitaadiga

Aspiriin kirjutas:
Kuskil mingit head, usaldusväärset
lehekülge ka kust dressipükse või pusasid saaks tellida.
Pigem otsin soodsamaid. Või müüb keegi niisama edasi mingit kraami?
kui liiga valiv ja moekas ei ole, siis Magaziin
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 11:17:00 vasta tsitaadiga

Magistrali Rademari Outleti tasub ka vaadata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 14.01.2021 14:21:20 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Magistrali Rademari Outleti tasub ka vaadata thumbs_up.gif


Lähen käin need outletid läbi.
Tänud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 15:11:23 vasta tsitaadiga

Sportlandil ka outlet ju, lasnas ja kesklinnas ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.01.2021 15:16:10 vasta tsitaadiga

Ega seal outletides ka midagi väga head pole. Pm see kraam, mida keegi pole tahtnud ja olnud vaja eest ära koristada. A no mõnikord joppab ka, sain mingi päris hea parka 40 euriga, sildil oli 80 ja olin nõus ka sellega ostma aga kassas öeldi poole odavam hind. icon_razz.gif Aga enamasti ikka suht praht seal.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 17:07:22 vasta tsitaadiga

Janis, mul õnnestus hiljuti Crafti ratta-matka-murdmaa püksad 40€ saada ( lett 100+ ). Mõne aasta jooksul paar paari Nike Pegasust 2x odavamalt ostnud.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.01.2021 19:14:02 vasta tsitaadiga

Miks need brändid eraldi välja tõid?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2021 19:47:42 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Aga enamasti ikka suht praht seal.

40€ parkade kõrvalt saab ka muud head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 10:18:41 vasta tsitaadiga

Kurat, ma olen üha enam probleemi ees, et leida meie kaubandusest endale vabaajajalatseid. Jalanumbriks sõltuvalt tootjast on 48-49 - kes sama mure ees, kust te ostate ? Ma siinkohal ei pea silmas seda, et ma käin poest poodi, vaid on meil mõni ettevõte, kes hoiab valikus ka suuri numbreid ? Üldjuhul kannan Nike, aga ei heida meelt ka teiste jalavarjude üle.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 10:19:51 vasta tsitaadiga

kuskilt paadipoest kanuusid ei taha osta? icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 10:44:04 vasta tsitaadiga

Suht raske nii suuri leida jah. 48,5 siin nt https://www.rademar.ee/toode/nike-sb-charge-canvas-8
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 11:25:00 vasta tsitaadiga

miga, vaata järve keskuse vastu Weekend poodi, kui pole kohal kohe, paari päeva pärast tuleb kusagilt laost.. endal ka 48-51...
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 13:17:43 vasta tsitaadiga

Weekendil on mõttekam enne kohaleminekut veebist vaadata. Märgi otsingus oma soovitav number ära ja saad kõik, mida nad pakuvad, siis märgi ära mida proovida tahad ja telli need omale poodi proovimiseks ette.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2021 18:05:59 vasta tsitaadiga

Tellisin siit https://shop.lympo.com hunniku asju ja minu üllatuseks sai kättesaamiseks valida Eestis Omniva pakiautomaadi icon_smile.gif , tegu muidu leedukate poega. Pakk tuli kohale 4 päevaga.
Pole just eriliselt odav pood, aga üht-teist siiski leiab. Saatmine Eestisse 6 eur, või üle 150 eur puhul tasuta.

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.03.2021 18:10:12 vasta tsitaadiga

Jätan poe meelde aga kiirel pilgul mingit hinnaeelist küll silma ei hakanud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2021 18:11:49 vasta tsitaadiga

Samuti ei saanud aru, miks just sealt peaks midagi tellima
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.03.2021 02:19:45 vasta tsitaadiga

mulle meeldivad näiteks https://shop.lympo.com/men/accessories/accessories-socks/nike-everyday-basketball-crew-socks-3-pairs/DA2123-902
head paksud spordisokid icon_smile.gif

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.03.2021 22:42:52 vasta tsitaadiga

Kas polnud mitte mingi spets suurtele jalatsitele spetsialiseerunud pisipoodi? Meenub nagu mingi väike lett keskil kaubanduskeskuse koridoris.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.03.2021 22:45:01 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Kas polnud mitte mingi spets suurtele jalatsitele spetsialiseerunud pisipoodi? Meenub nagu mingi väike lett keskil kaubanduskeskuse koridoris.

Al Bundy
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 13:48:26 vasta tsitaadiga

Kuskohast tänapäeval riideid osta saab, koos proovimise võimalusega?
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 13:49:13 vasta tsitaadiga

Selver, Rimi ja Prisma müüvad riideid.
Eeldan, et mõtled nüüd ja kohe icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 13:49:18 vasta tsitaadiga

Weekend.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 13:56:50 vasta tsitaadiga

ostsin OSTA.ee'st 100% puuvillased dressid, mis ei olnud 100% puuvillased icon_razz.gif icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 15:29:05 vasta tsitaadiga

Eks tuleb vist jah prisma tiir teha icon_biggrin.gif
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2021 17:14:54 vasta tsitaadiga

https://letshopeful.com/ on keegi ostnud miskit?
kingiideena kassisõpradele icon_smile.gif https://letshopeful.com/collections/apparel-accessories/products/animals-sock
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2022 20:42:54 vasta tsitaadiga

https://www.aripaev.ee/uudised/2022/07/01/roivakauplejad-on-kaibe-langemise-korral-valmis-poode-sulgema
Kahjuks soiku on vajunud väga akuutne teema!!!
Tegelikult EEsti, õigemini ENSV kergetööstuse probleem on peadpööritavatesse seiklustesse sattuv ja palju süngem, kui uurida 90-te ja 2000-te aastate taguseid aegu.
Alustada võiks kasvõi sellest härrast, Meelis Virkebau ja tema tegevusetest ning seiklustes kergetööstuse asutustes enne viimasele ametikohale asumist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.07.2022 22:08:29 vasta tsitaadiga

No muidugi. Vaata kui palju meil riidepoode on. Igas keskuses terve hunnik ja iga nurga peal on järgmine keskus. Ilmselge ju, et sellise laiamise juures tuleb mingi hetk hakata poode kinni panema. Eriti veel kuna enamus poode müüb põhimõtteliselt samasugust kaupa...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 10:22:06 vasta tsitaadiga

Ma juba ammu ostan e-poodidest, sest füüsilistes poodides on imelik valik.
Kõrged spordisokid, plätud, kukekad püksid... no ma ei tea.

Netist saab palju kiiremini leida ka, filtrid ja värki.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 11:08:17 vasta tsitaadiga

Jagage linki kus saaks odavalt Ganti, RL, Bossi jms. polosärke osta. Poest 100+€ ei raatsi.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2022 11:12:32 vasta tsitaadiga

https://joinup.ee/et , reis türki, turult 5 euri tükk polod.

Riias/Jurmalas on https://viajurmala.com/en/shops/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2022 13:28:07 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Jagage linki kus saaks odavalt Ganti, RL, Bossi jms. polosärke osta. Poest 100+€ ei raatsi.

https://humanae.ee/kauplused/
100€ eest saab terve hunniku träni.
PAKKUMISED kirjutas:
30.06-1.07 = 2€
2.-3.07 = 1,5€
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2022 09:15:23 vasta tsitaadiga

Keegi kusagil meeste valgeid klassikalisi KINGI on näinud?
Kinga kriteerium võiks olla:
* nahk (vahet pole kas kunst või päris)
* konts (ehk mitte sirge tallaga, ei pea olema ilgelt kõrge konts)
* klassikaline (oxford vms)

Tennised, ketsid, sirge tallaga "tossud" ei sobi, see pole king.

Kuidagi ulme keeruline leida neid. Igasugu mustad, sinised, pruunid, wing-tip, kõike valikus, aga valget ei leia...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2022 09:19:00 vasta tsitaadiga

Küsi Mart Sanderilt.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2022 09:30:36 vasta tsitaadiga

See vajab rikkust.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2022 09:43:43 vasta tsitaadiga

"asukoht: Viimsi" icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2022 10:03:37 vasta tsitaadiga

ot:
Pole mõtet pikalt siin arvutada, kuid lühidalt - transpordikulude kadumise arvelt saab suure osa elamiskulusid katta.
Ehk kokkuvõtvalt elukvaliteet paranes, kulu rohkelt ei suurenenud.
Rikkusest on asi kaugel.

Algne postitus/küsimus säilib.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asdd
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2022 16:00:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi juhuslikult oskab soovitada Tallinnas professionaalset õmblusteenust rõivaste kohendamisel/parajaks tegemisel? Guugli abil leiab neid kohti nii palju, et ei teagi millist võiks usaldada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 07.12.2022 16:07:18 vasta tsitaadiga

asdd kirjutas:
Kas keegi juhuslikult oskab soovitada Tallinnas professionaalset õmblusteenust rõivaste kohendamisel/parajaks tegemisel? Guugli abil leiab neid kohti nii palju, et ei teagi millist võiks usaldada.


ETV-s oli mingi äge dok saade ühest kohast.. Asukoha järgi ütleks, et Ulve Õmblusteenus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2022 11:03:44 vasta tsitaadiga

Suusapükstele trakse vaja. Matkaspordist ei raatsi 70€ osta.
Kus kohast saaks?
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2022 13:54:15 vasta tsitaadiga

Ma siiamaani kõik oma suusapükste traksid minema visanud, kuna polnud tarvis. Need maksavad 70€? Damn. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2022 14:00:42 vasta tsitaadiga

Kasutan Crafti pükse rattasõiduks. Krt ei tea kuidas maksmarketi 15€ metallist klambritega tagant üleval hoiavad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2022 14:02:39 vasta tsitaadiga

Kunagi surfasin talvepükste otsingul ostas ja ettepanek oleks osta mõne euro eest peetud talvepüksid (kasvõi vale number) saad traksid tõenäoliselt kauba peale
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2022 14:12:01 vasta tsitaadiga

netcat, olemas paksud Halti püksid aga ei taha kanda. Craftid seest kerge fliisvoodriga, tuule-vihma kindlad. Paras ilma soojapesuta kuni -10c. Alla asele läheb soepesu alla ja ideaalne.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Riiete teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.