Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 04.01.2021 13:04:15 vasta tsitaadiga

olavsu1, hea tähehelepanek aga siiski "When you can prove that the goods originate in Great Britain, the customs duty is 0%."

Siin peaksid vist sekkuma juba spetsialistid. Ilmselt tsirkust hakkab saama.

Jäi netist silma selline asi.

tsitaat:
Näited maksudest, kui väljaspool Suurbritanniat ja ELi valmistatud kaup tuuakse Suurbritanniast kohale 2021. aastal

Kui tellite 2021. aastal 200 euro eest spordijalatseid, mis on valmistatud väljaspool ELi ja Suurbritanniat, näiteks Indias, transpordikuludega 20 eurot, on saadetise tolli- ja käibemaks järgmised:

Tollimaks moodustub kauba ostuhinna ja transpordikulude summa ehk kokku 220 euro alusel. Spordijalatsite tollimaks on 37,18 eurot ehk 16,9% * (ostuhind + transpordikulud).
Käibemaks on 61,72 eurot ehk 24% * (kauba ostuhind + transpordikulud + tollimaks).
Jalatsite koguhind on 318,90 eurot (kauba ostuhind + transpordikulud + toll + käibemaks).

Kui tollivormistatud kauba toob kohale Posti, makstakse käibemaksu ka Posti käitlustasult (2,90 eurot).

Näited maksudest, kui Suurbritannias valmistatud kaup tuuakse Suurbritanniast kohale 2021. aastal

Suurbritanniast pärit saadetised tuleb tollivormistada ja maksustada käibemaksuga, kui saadetise väärtus ületab 22 eurot. Kui kauba päritoluriik on Suurbritannia või ELi riik, ei pea kauba pealt tollimakse maksma. Kauba päritoluriik on tavaliselt märgitud tellimuse kinnitusel või arvel.

Kui tellite 2021. aastal Suurbritannias valmistatud 200-eurose meeste ülikonna, mille transpordikulu on 20 eurot, on saadetise käibemaks järgmine:

Tollimaksu ei pea maksma.
Käibemaks on 52,80 eurot ehk 24% * (kauba ostuhind + transpordikulud + tollimaks).
Ülikonna koguhind on 272,80 eurot (kauba ostuhind + transpordikulud + tollimaks + käibemaks).


Lisaks.

https://www.emta.ee/et/brexit-eraisikud



Päritolu tõendavaid dokumente ei ole vaja esitada järgmistel juhtudel:

ÜKst eraisikult eraisikule saadetud kingitused kuni 500 euro väärtuses,
ÜKst reisimiselt kaasa toodud mittekaubanduslikku laadi kaubad kuni 1200 euro väärtuses.


Kui kaupade väärtus on rohkem kui 150 eurot, siis maksustatakse kaup lisaks käibemaksule ka tollimaksuga, mille maksumäär sõltub konkreetsest kaubast. Tollimaksu ei ole vaja tasuda (tollimaksumäär 0%), kui isik suudab tõendada kauba sooduspäritolu, esitades sellekohase dokumendi (päritolukinnituse). Päritolukinnitust saab anda Ühendkuningriigi eksportija (müüja) ning see lisatakse tollideklaratsiooni juurde lisadokumentidesse. Palume arvestada täiendava ajakuluga tollimaksuvabastuse taotlemisel.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2021 13:37:21 vasta tsitaadiga

99% asjadest nkn pärinevad väljaspoolt EU-d. Aeg kolida .de amazoni.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.01.2021 18:58:34 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
99% asjadest nkn pärinevad väljaspoolt EU-d. Aeg kolida .de amazoni.


Eks siin võib veel nalja saada. Kirjutasin ennist, et tellisin hulga pudinaid .de kaudu aga pakk tuli inglismaa amazoni laost.
Tea kas siis amazoni laod teevad ka korrektuurid ja de poes hakkab osadel kaupadel olema tänu sellele punane kiri et ei saadeta vastavasse riiki kuna kaup on inglismaa laos.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 04.01.2021 19:36:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

de poes hakkab osadel kaupadel olema tänu sellele punane kiri et ei saadeta vastavasse riiki kuna kaup on inglismaa laos.


saad hoopis täiendava rea arvele, impordimaksude näol.
tagasi üles
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 05.01.2021 15:02:14 vasta tsitaadiga

Tegin täna ostu amazon.de'st, kõik nagu tundus norm aga 10min pärast tuli uus kiri:



Läksin siis Amazoni, seal oli valik stiilis Update payment method peale mida läks jälle kõik roheliseks (ei pidanud panka sisse logima vms)
Tunni pärast tuli aga jälle:



Läksin tegin siis midagi sarnast läbi ja hetkel, 3h hiljem, pole rohkem uut viga tulnud, eks loodame. Kaup ise saadaval alles nädala pärast niiet raha võetakse vast alles siis, näis kas tekivad probleemid.
Teised siin SEPA teemal kirjutanud, mul sellega pistmist praegu pole, kaart lisatud krediitkaardina, pole hiljuti vahetanud kah, alles sai novembris samuti DE amazonist ostetud sellega ilma probleemideta. müüjaks hetkel kah Amazon ise.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2021 15:06:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Läksin tegin siis midagi sarnast läbi ja hetkel, 3h hiljem, pole rohkem uut viga tulnud, eks loodame. Kaup ise saadaval alles nädala pärast niiet raha võetakse vast alles siis, näis kas tekivad probleemid.

Oleneb, kas amazon ise müüb või mitte. Võidake kohe ka kasseerida raha kui eraldi müüja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 05.01.2021 17:10:59 vasta tsitaadiga

Kirju pole rohkem tulnud aga läksin vaatama tellimust ja uuesti oli viga ees:



Läksin siis "revise-ma", vali makseviis, olemasolev krediitkaart ja uuesti "authorize payment" (see oli ka hommikul). Seekord küll suunas ka panka ja pidin seal sisse logima.
Loodetavasti nüüd lõplikult korras, sain peale seda ka kirja new estimated delivery date'ga. Päris hea, et kaup mis tulevat saadavale alles 15.01 ja kohaletoimetamine umbes 22.01 on nüüd tarneajaga 8-11.01. Head GPU'd mulle sellisel juhul.

EDIT: Nope, pole korras, jälle minnes vaatama on error ees.


viimati muutis Clover 05.01.2021 17:33:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.01.2021 17:19:40 vasta tsitaadiga

Täiesti müstika kuidas see krediitkaardindus on seal tuksi läinud. Pakun, et seal rakendus ka mingi kohalik regulatsioon millest kusagil kuulda oli. topelt autoriseerimine... mitte nagu "ameerikas" oli, krediitkaart paberkviitungi ja pressi vahelt läbi ja head teed.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 06.01.2021 20:16:02 vasta tsitaadiga

Ajuvaba kui katki see süsteem tehtud on. Lähed vaatad hiljem ja ikka on error.



Kord siis jälle verifieb niisama ära, teinekord suunab panka ja sealt teed kõik läbi, tagasi kaupmehe juurde jne.



Paar tundi hiljem jälle sama jama. Ja iga kord kui viga tekib, siis tarneaeg kah kaob ära ning kui ära teed, siis mingi aja pärast tarneaeg tuleb tagasi aga ka see on praeguseks juba päeva võrra nihkunud kuna pidevalt jamad.
Nii tore veel, et selle kohta ei ole enam tulnud ka ühtegi kirja, kui ise ei käiks vaatamas, siis ei teakski, et kõik katki. Peab vist homme hakkama otsima kontakti Amazoniga.

EDIT: Tegin veel ühe tellimuse sealt ja võeti kohe raha maha probleemideta. Niiet kord saavad, kord mitte.

EDIT2: Rääkisin ka Amazoni supportiga, eks näis aga hetkel väga lootusrikas ei ole.
Seletasin kõik ära ja et päev otsa olen täna authorizinud juba paymenti aga ikka tuli vastus:
"I have refreshed the payment and now it seems as everything is alright.

But again the order status changed.
I'd like to inform you that a credit card is not rejected by Amazon, the bank simply rejects approval when we seek it."

(Proovi siis selgeks neile teha, et Amazon ju isegi suunas panka ja ma logisin sisse, smart-ID'ga ja puha, kinnitasin kõik ära ja sain ilusa kinnituse ning "Tagasi kaupmehe juurde", et mis rejectist nad räägivad).

Hiljem ikkagi lisas:
"I have confirmed with our payments department, the order is now okay. There are no problems. A new charge will be attempted soon and your order will be processed."

Hetkel jah enam errorit ei ole aga seni kuni raha pole kontolt võetud või kaup teel, ma ei usu midagi. Error on kadunud kümneid kordi täna, hiljem jälle tagasi. Eks hommikul näeb.

EDIT3: Täna lõunaks oli error uuesti tagasi.
Proovisin panka kätte saada aga pole 4h jooksul õnnestunud liinile saada ja tagasi kah pole helistatud.
Tegin siis seni endale virtuaalkaardi ja panin selle Amazonis maksevahendiks, et äkki pole ikka pangas asi ning see läheb läbi aga seekord ei olnud isegi mingit verifitseerimist, lihtsalt muutis selle peale ja nüüd Amazon küll rahul aga ma üsna kindel, et pole lihtsalt proovinudki veel raha maha võtta. Igatahes summat pole broneeritud veel. Tarneaeg on juba nädala võrra edasi nihkunud..

EDIT4: Peale 5 tundi sain pangatöötaja liinile; öeldi, et näevad jah, et mingid tõrked on aga aidata mind ei osata. Ta ise pakkus, et jah seoses mingi seadusemuudatusega, kõrgendatud autentimine jne, et võivad tekkida probleemid aga kui tekivad, siis ei teata mida muud peaks tegema. Öeldi, et proovige muud maksemeetodit. Kas teine kaart peaks aitama, ei teatud. Kas SEPA direct debit peaks toimima, ei teatud (ei teatud ka kas see üldse toimib või nagu teised rääkinud, et seda meie pangad ei toetagi mingil põhjusel). Öeldi, et tehke sinna ülekanne kui muu ei toimi. Kelle süü on, panga või Amazoni, ei teatud samuti.

Kui Amazoni supportiga suhelda, kas siis võimaldatakse raha lihtsalt üle kanda? Minuarust seoses SEPA maksete luhtumistega keegi siin midagi mainis.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.01.2021 14:48:13 vasta tsitaadiga

Küsimus amazoni kohta, amazon.es siis täpsemalt, kui mingi pakkumine on liiga hea, et tõsi olla, siis kas mul on midagi muud kaotada, kui et kaup ei hakkagi liikuma ja amazon lihtsalt refundib selle?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2021 14:55:50 vasta tsitaadiga

Selliseid pakkumisi ei ole mõtet vaadatagi icon_idea.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 07.01.2021 14:56:55 vasta tsitaadiga

Kui kirjas, et Sold and fulfilled by Amazon, siis väga ei põeks. Muudel juhtudel pigem mitte riskida.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.01.2021 15:06:37 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kui kirjas, et Sold and fulfilled by Amazon, siis väga ei põeks. Muudel juhtudel pigem mitte riskida.


Noh, mingi link nagu: Covered by Amazon Customer Protection
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 07.01.2021 15:13:45 vasta tsitaadiga

Nt kui nii:

Siis pead pretensioonide puhul mingi teise firma vastu vaidlema.

Kui on nii:

, siis otse Amazoniga ning ma aru saanud, et nendega väga lihtne.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2021 15:33:51 vasta tsitaadiga

Üldiselt scämmerid kasutavad esimest versiooni jah
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 08.01.2021 20:25:23 vasta tsitaadiga

Tea mis täiendavaid turvalisuse ja autentimise asju igalpool sisse viiakse.. Kuna mul oma kaardiga Amazonis ühte ostu ei õnnestunud teha, siis tegin pangas virtuaalkaardi ja lisasin ka selle konto külge (ei tea kas sellega korras kuna hetkel pole 2 päeva errorit tagasi tulnud aga pole ka kaupa saadetud ega raha maha võetud). Lisamisel ei küsitud muud kui nime kaardil, kaardi numbrit ning kehtivuse lõppu. CVV/CVC koodi sisestama ei pidanud. Panka mind kah ringi ei suunatud, et autentida. Seetõttu oli väike kahtlus, et ka sellega ei lähe mu makse läbi. Aga täna tegin teise ostu Amazonis ja meelega otsustasin selle virtuaalkaardiga maksta, et kontrollida kas töötab. Jah, töötas, raha võeti kohe maha. Ei pidanud isegi kuidagi kinnitama oma ostu (kasvõi nt sellesama CVC numbriga mida ma siiani pole Amazonile andnud), rääkimata siis panka logimisest. Kõrge turvalisus tõesti.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.01.2021 22:05:25 vasta tsitaadiga

LHV selgitas mulle, et see Amazoni uus Direct Debit on sisuliselt sama asi nagu meil Eestis kasutusel olev, teenusepakkuja arve otse panka. Siiski on see EU versioon vaja igal pangal välja arendada vastavalt nõuetele, hetkel see ei toimi aga töö käib.
Ehk siis autoriseeri ennast pakkuja juures x,2,3 tasemega kui vaja aga kui sa juba seal sees oled, siis pole eraldi x autoriseerimist kauba tellimisel ja selle maksel vaja. Enne kaardi lisamist on muidugi vaja kindlaks teha, et kaart on sinu oma.

Hetkel Krediitkaardi lisamisel tundub mingi müsteerium olevat jah, nii nagu teemas varem kirjeldasin. Koguaeg toimis, kuni enam ei toiminud. Vanasti läks üsna kiirelt peale tellimust summa kontolt maha, nüüd oota ja looda, et pärast mingi meil ei tule kus nõutakse summat+3€ direct debit fail eest.
Ja kuna Amazon ise ütles, et tore, saadame sulle paki 4s osas siis hiljem tuli ka 4 meili, et maksa iga summa eraldi+ iga osa eest 3€ lisaks.
Saatsin pikalt, võtsin ühe tellimuse summa ette ja küsisin meilis, et kas võin selle summa üle kanda mis tellimuses oli, öeldi, et jah, aga 3€ lisaks direct debit ebaõnnestumise eest.

Leppisin tookord sellega.
Järgmist tellimust tehes saatsin peale tellimust kohe meili, et mul Krediitkaart lisatud, tõmmake sellelt raha, Eestis Direct Debit ei toimi. Tuli vastus, kõik korras, võtame krediitkaardilt. Toimis.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 11.01.2021 09:39:49 vasta tsitaadiga

Sain kah oma Amazoni probleemi korda. Või noh, mis korda, lihtsalt leidsin workaroundi, kulus ainult 7 päeva.

Kokkuvõtteks:
Tegin tellimuse summas 930€, tasumine kaardiga. Mõne aja pärast tuli teade, et payment declined ja vaja revisida payment method.
Sai seda tehtud oma 10 korda, mõni nendest viis ka panka, et authorise'da makset, edukalt tehtud, Amazon näitab, et edukalt authorised aga hiljem jälle erroris.
Õhtul tegin sama kaardiga sealt veel ostu 250€ peale ja läks kohe läbi.

Võtsin ühendust Amazoniga, need alguses väitsid, et nemad ei saa kontrollida miks feilib ja ma võtku ühendust pangaga. Lõpuks aga öeldi, et tegelt kontrolliti, makse on authorised ja kõik korras, küll hiljem maha võetakse.
Järgmine päev oli jälle kümneid kordi erroris, kaardi uuesti lisamine ei aidanud. Võtsin ühendust pangaga. Need ütlesid, et näevad erroreid aga aidata ei saa. Ei osatud midagi muud pakkuda kui et ma tehku Amazonile ülekanne.
Tegin virtuaalkaardi lootes, et äkki Amazoni pool esimese kaardi autentimine kuskil metsas. Lisaks veel esimene kaart oli MasterCard, virtuaalne aga Visa, niiet lootus oli.

Lisasin Amazonis ära, tegin sellega ühe 250€ ostu, toimis. Muutsin siis oma algse tellimuse peal makseviisi kah virtuaalika peale ja igaksjuhuks võtsin ühendust Amazoni supportiga, et miks ikka jama kui väideti päev varem, et korras aga jälle ei teatud midagi öelda ja et küll maha läheb.
Nüüd siis läks 3 päeva enne kui virtuaalikas sai decline. Lisan juurde, et kaardi lisamisel ei pidanud muud sisestama kui kaardi number, nimi ja kuupäev; CVC koodi ei küsitud ei kaardi lisamisel ega ka nt 250€ ostu tegemisel; niiet täielik nali on see turvalisus neil.
Võtsin uuesti ühendust supportiga, need vaatasid ja ütlesid jälle, et tegelt kõik korras ja ma oodaku, max 48h jooksul võetakse raha maha. Kui küsisin, et kuidas korras kui igalpool kiri, et tellimus on on hold ja emailile tulevad kirjad, et payment rejected aga nemad ikka, et 78h pärast võetakse raha maha (ei julgenud kolmandat korda üle küsida, äkki oleks aeg jälle pikenenud).

Järgmine päev, kuna oli selge, et kõik jääbki errorisse, tulin mõttele, et maksaks äkki gift kaartides kuna neid saab ju sealtsamast digitaalsel kujul osta. Vaja oli ainult aru saada, et kas probleem on summas või siis konkreetse tellimusega kuna ma olin ju mitu 250€ tellimust teinud peale seda ja kõik oli korras.
Esimese asjana siis proovisin osta 930€ kinkekaardi. Sellega läks oma 5h (neil ka kirjas, et suurte summade puhul võib minna 4-24h, et läbiks kontrolli) aga decline ta sai. Peale seda ostsin siis 4 kinkekaarti, 3x250€ + 180€ kuna teadsin, et vähemalt 250€ ostud lähevad läbi. Ja saingi edukalt kõik gift kaardid kätte.
Siis tekkis aga järgmine probleem, et tellimuse peal vahepeal kaovad ära valikud muuta maksemeetodit või siis maksta gift kaartidega, olin seda nädala jooksul näinud mitmeid kordi. Jäävad ainult valikud Track või Cancel, mis siis, et pole teele pandud.

Kirjutasin supporti, et esiteks, näete, mis jama on, et saan rahus osta 250€ asju aga 900€ eest mitte ja mu pangakaardil selliseid limiite pole, selle peale muidugi ei teatud midagi öelda, et ma pöördugu ikka panka (kuigi panga sõnul pole nende poolt miskit katki).
Ütlesin, et suva, mul nagunii nüüd gift kaardid ostetud, et miks pole valikut nendega maksta. Siis hakati jahuma, et nemad ei saa makseprotsessi sekkuda, et ma pean käsitsi muutma viisi või siis tühistama tellimuse. Arusaadav, ma ei tahagi, et nad ise midagi teeks, aga mul ju endal pole valikut praegu; päev varem oli, enam mitte. Ikka ja jälle raiuti, et nemad ei sekku makseprotsessi.
Mida iganes, sain juba üsna kurjaks. Lõpuks siis pakkusin välja, et mul tunne, et iga kord kui makse saab rejecti, siis on kindlasti valikud olemas, et kas nad ei saa kuidagi teha, et mult üritataks koheselt uuesti raha võtta, et saaks decline, kuna esimesel päeval mulle support väitis, et refreshis makse küsimist. (Antud hetkel lihtsalt polnud viga ees; hommikul veel oli, mitu korda proovisin revisida aga peale seda enam polnud päev otsa error tagasi tulnud). Siis juba vastati, et esiteks ei, nad ei sekku protsessi ja teiseks, miks ma üldse üritan, ma ei saa ju nagunii kaupa kuna on otsas (tegemist GPU'ga mis ongi koguaeg otsas). Igatahes väga palju abi oli suppordist. Ütlesin, et tänan ja küll ma lähen raiskan siis oma aega edasi.

Kuluski veel pea poolteist päeva enne kui tellimuse peal tuli uuesti välja makse muutmise meetod ning ka gift kaardi lahter, maksin ära nendega, see oli eile hilisõhtul ja täna ärgates oli kaup teele pandud. (Nüüd küll veel sitt see, et jõuab alles reedel, mis siis et maksin kõrget hinda expedited shippingu eest; samas eelmine nädal 250€ ost, sai kah rohkem shippingu eest tasutud ja tuli järgmine päev kohale UPSga; nüüd aga pandi DHL'ga teele ja tean küll neid, suure tõenäosusega läheb veel Itellaga jamamiseks kuna ei suudeta kohale tuua esimese korraga).

Igatahes kuskil on mingi limiit/piir, mis jääb 250 ja 900€ vahele, sealt üle ei lähe maksed läbi. Miks, ei tea keegi öelda. Vähemalt siis tean, et järgmine kord hakkan gift kaarte kohe tellima kui vaja midagi kallist.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 11.01.2021 10:37:00 vasta tsitaadiga

Clover, oled sa kaartide seadetest veebimaksete piiranguid uurind? mida need näitavad?

on sellised asjad nagu "Ostutehingute ja maksete päevalimiit" ja "Kuulimiit"
tagasi üles
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 11.01.2021 11:18:35 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Clover, oled sa kaartide seadetest veebimaksete piiranguid uurind? mida need näitavad?

on sellised asjad nagu "Ostutehingute ja maksete päevalimiit" ja "Kuulimiit"


Jah, ikka, suhtlesin ju ka pangaga, nad kinnitasid, et limiidid on nii nagu on.
Mul kaardil päevane 2k ning kuist polegi. Virtuaalsel kaardil on üldse ainult enda limiit, ehk siis palju selle kaardi eluaja jooksul raha kasutada saab sellega ja see oli 1,5k peale pandud.
Pealegi, ma ei saanud ju 900€ ostu/900€ kinkekaardi eest tasuda, samas sain ühe päeva jooksul 900€ ulatuses väiksemaid kinkekaarte osta. Tehingu limiite ju kaardil pole, ainult päevalimiit ja selge see, et see polnud takistuseks kuna kinkekaardid said ostetud lõpuks samas kogusummas.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 11.01.2021 11:48:54 vasta tsitaadiga

Väike hõige vahele: virtuaalkaardiga pidavat kippuma probleeme valmistama selle lühike kehtivusaeg, mis mingile maksete AI-le punane rätik on.
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 11.01.2021 11:54:46 vasta tsitaadiga

Ei imestaks jah, kuigi antud hetkel sai virtuaalkaart tehtud lihtsalt testiks ning alles siis kui tavaline pangakaart alt vedas (ja hetkel polnud ka virtuaalkaardiga probleeme 250€ ostude tegemisel).
Kui mingi hetk aega leian, siis proovin veel panka kirjaliku päringu teha, äkki ikka leitakse enda poolt mingi viga.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2021 12:54:09 vasta tsitaadiga

Kui amazon.de'st tellida VAT numbriga, kas siis delivery aadress peaks olema sama, kuhu VAT registreeritud?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 11.01.2021 13:46:43 vasta tsitaadiga

Vaevalt. Billing ja shipping aadress võivad ju erinevad olla.
Samuti siin on see tavaline, et juriidiline aadress on üks ja füüsiliselt tegevus toimus mujal.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2021 15:33:34 vasta tsitaadiga

Saksamaal võivad mingid veidrad seadused olla aadressidega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Amazon mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.