Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.01.2021 19:04:52 vasta tsitaadiga

Insignia Hellcati vastu poleks küll midagi icon_cool.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 20:36:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://majandus24.postimees.ee/7147350/uhinemise-tulemusel-on-tekkimas-uks-maailma-suurimaid-autotootjaid

tsitaat:
Kokkulepe toob ühe mütsi alla PSA kaubamärgid Peugeot, Citroën jt ning Fiat Chrysleri nime taga peituvad brändid, kuhu kuuluvad veel Jeep, Alfa Romeo ja Maserati.

Oh, seda kolossi saab järgmise majanduskriisi ajal olema põnev doteerida erinevate riikide maksumaksjate poolt... kui mitte varem icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 20:42:10 vasta tsitaadiga

Huvitav kes selle VAG-i diislijama kinni maksab. VAG ise vaevalt et suudab seda. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 20:43:59 vasta tsitaadiga

Sina maksid, kui VAG-grupi auto ostsid.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 20:45:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sina maksid, kui VAG-grupi auto ostsid.

Mina maksin auto hinna.
Suur trahv tulemas, kes selle maksab?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 20:47:32 vasta tsitaadiga

Sa vist ei saanud mu viitest aru. Ega VAG sulle neid automobiile omahinnaga müü...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 20:51:12 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sa vist ei saanud mu viitest aru. Ega VAG sulle neid automobiile omahinnaga müü...

Kasumiga ikka. Aga see tulev trahv, kui ta sellises suuruses ikka tuleb, siis see on nii ulme suur, et ma isegi ei tea kui suur see on.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 20:56:06 vasta tsitaadiga

link
Pole just sandikopikad. Tõstavad isegi makstavate dividendide hinda.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 21:03:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
link
Pole just sandikopikad. Tõstavad isegi makstavate dividendide hinda.

Ma ei viitsi googeldada, aga kohus vist ikka käib ja otsust veel pole, seega hea võimalus raha dividendidena välja võtta.
Ah, ega ma tea. Nii suured rahad, et ma lihtsalt ei saa nendest aru. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 21:05:16 vasta tsitaadiga

VAG ei ole väike firma. Neil on piisavalt rasva kogutud, et see üle elada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 18:14:36 vasta tsitaadiga

Mis maasturit soovitate. RRS või LC?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2021 18:26:14 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis maasturit soovitate. RRS või LC?


H2
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 18:30:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis maasturit soovitate. RRS või LC?


Dacia Sandero

Kui juhitavus oluline, siis RRS on LCdest mäejagu üle.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 18:33:46 vasta tsitaadiga

Ma eelmisel rrs pidin egr pimedaks tegema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 18:34:27 vasta tsitaadiga

#rahaeioleeeeeee..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 18:35:57 vasta tsitaadiga

Peakski EGRile suurima lubatud korrektsiooni kodeerima et vähem väljalaskegaase mootorisse lubada.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 19:06:30 vasta tsitaadiga

Septembris lasin ESRacingul toimiva EGR pimedaks teha ja välja programmeerida. st nüüd tekib vähem tahma ehk vähem DPF põletust. miks mitte. Keskmine kütusekulu langes ainult ~0,2l/100km võrra. Madalatel pööretel natuke rohkem jõudu ka.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 19:08:30 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis maasturit soovitate. RRS või LC?


Võta ikka LC. Päris maastur.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 19:34:46 vasta tsitaadiga

maty, tartu pakett. Egr/dpf/ xxx off + kw..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 19:35:33 vasta tsitaadiga

phpBB [media]


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 21:45:15 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
maty, tartu pakett. Egr/dpf/ xxx off + kw..


Viimasel ajal on jäänud mulje et viisakas kohas tehtud Tartu pakett on viisakam tegevus kui see mida sa kuzedega viljeled icon_lol.gif

Keerasin EGRi nii et tavapärase kuni 50%se duty cycle asemel üle 3% mootorisse taaskasutatud dinosaurusepussu ei lasta. Persedyno järgi madal ots erksam.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 21:52:24 vasta tsitaadiga

ja mida ma täpsemalt viljelen?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:01:13 vasta tsitaadiga

Uus Honda HR-V sõi mu telefoni ära. Wtf moment oli korraks icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:01:29 vasta tsitaadiga

Ma paneks ka ERG-i kinni. Ei anna see julla kellelegi miskit head.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:17:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Uus Honda HR-V sõi mu telefoni ära. Wtf moment oli korraks icon_lol.gif


Hapet tegid vä

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:18:18 vasta tsitaadiga

Ei. Hakkan juba täitsa uskuma, et rehvid võivad lund süüa.
A sul muidu oleks hapet pakkuda vä? icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:20:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei. Hakkan juba täitsa uskuma, et rehvid võivad lund süüa.

Lapsed söövad lund. Rehvid "söövad" ainult asfalti.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:22:02 vasta tsitaadiga

Ma arvasin alati, et asfalt sööb rehve icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:26:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma arvasin alati, et asfalt sööb rehve icon_eek.gif

Eks see ole vastastikuline. Naast pidi veel eriti julmalt asfalti närima. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2021 22:52:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Uus Honda HR-V sõi mu telefoni ära. Wtf moment oli korraks icon_lol.gif


Ok, selgita
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2021 02:14:51 vasta tsitaadiga

https://www.caranddriver.com/reviews/a32065924/2021-porsche-911-turbo-s-drive

640HJ ja 800NM
0-60mph (97 km/h) 2,2s

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 04:15:20 vasta tsitaadiga

KITT müügis.
https://www.liveauctioneers.com/item/95041485_davids-personal-kitt-knight-rider-car
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 10:49:11 vasta tsitaadiga

mõtteis ka disel osta, egr pimedaks siis hea soovitus aitäh

7:31 tellisin takso, 7:48 jõudis siia ja 8:01 jõudsin kohale, ei ole see taksosõit üldsegi nii mugav, oma autu parem
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.01.2021 11:53:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.caranddriver.com/reviews/a32065924/2021-porsche-911-turbo-s-drive

640HJ ja 800NM
0-60mph (97 km/h) 2,2s


Porsche on nii hea, et see muutub juba igavaks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 18:53:10 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Betamax kirjutas:
Uus Honda HR-V sõi mu telefoni ära. Wtf moment oli korraks icon_lol.gif


Ok, selgita

Luugiga joogitopsihoidja.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2021 19:49:22 vasta tsitaadiga

https://speedsociety.com/delorean-comes-clean-confirms-plan-produce-new-dmc-12s/?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 19:24:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:
Eurokraavidega teed on õnneks igal pool siinkandis piisavalt laiad ja lahti lükatud. Tegemist oli RMK matkaraja poole suunduva metsavaheteega, mis oli küll puhtaks lükatud, aga laiuselt paras vaid ühele sõiduautole.
meenikunno jah?
Eelmine laupäev sõitsin meenikunnost 10 km mööda rmk teid Orava suunas oma cklassi mersuga. Lund oli umbes 20 senti aga korralike talverehvidega sai läbi küll, lund lendas pidevalt kapotile ja auto otsis teed. Ühel tõusul hakkas viltu vedama ja jäin korra seisma, aga paar korda edasi tagasi jõnksutades sai liikuma. Väga vahva oli. Peaks vist ikka maasturi ostma.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 19:57:27 vasta tsitaadiga

no 20 cm pole vast ühegi tavalise sõiduauto jaoks veel palju

see viimase 10a tagune kõige karmim lumetuisk oli, siis sai sivikuga poole ukseni olevatest hangedest veel läbi raiutud.

sulalumega muidugi teine teema

praegu veel jama, pole 2a jooksul xdrivet saanud kuskil lumes proovile panna. ainult liiva sees põhja kraapinud

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 20:43:07 vasta tsitaadiga

Nõrk. Kui see viimane lumi nüüd maha sadas läksin hommikul enne tööd maxima omnivasse paki järgi ja sain tiirutada tühjas parklas... Ainult ära sõites märkasin pollareid veidi maad eemal seismas, smuuli maxima juures neil pesa... 0640... Arvatavasti magasid või vaatasid et mingi loll bemmimees näitab tühjas linnas suunda parklast väljudes ja neil jooksis juhe lihtsalt kokku...
Muidu otsin ka ikka sellist paksemat lund kus läbi saaks sõita. Peab ju testima kas see bemmi mõttetu 4wd ikka kõlbab kuskile, nagu räägitakse pidavat jama olema. Ja kas 3 talve tagasi kasutatuna 120 euri eest ostetud conti lamellid ikka kõlbavad veel, pidavat ka prügiks ju muutuma peale 3 aastat... Kõlbavad. Ostes oli 7 mm praegu 5.5mm

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 20:44:04 vasta tsitaadiga

iir, Tänapäeval mendid passivad parklas ja vahivad, et sa ikka kaltsu kannaks näo ees... See, et bemmiga parklas drifti lased, keda huvitab icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:10:17 vasta tsitaadiga

3 päeva nüüd HR-V kasutanud. Nii ja naa auto. Välimus sümpatiseerib ja samuti võimekus (Sport versioon 1,5-liitrise turbomootoriga). Poolteist aastat tagasi sõitsin HR-V eelmise mudeliga ja see oli tunduvalt nõrgema minekuga.
Aga sisu üle nuriseks küll. Punane stiilne nahkpolsterdus, aga jäik ja klobisev plastik ustel ning armatuuril. Kui eesistmed täiesti tagumisse asendisse liigutada, siis tuleb alt mingi imelik kõrgendus välja. Harjumatu. Tavaliselt ikka ühetasandiline ülejäänud põrandaga ja iste nö rööbastel. Viis pluss topsihoidjate süsteemi eest, mis on kahetasandiline. 2x1A USB laadijapesa ja nende vahel täismõõdus HDMI. See viimane tundub huvitav...
Opsüsteem on pooletoobiselt porditud Android 4.0.4 ja menüü üpris uimase reaktsiooniga. Seda poleks küll oodanud nii uuelt autolt icon_eek.gif Parim nali oli see, kui sõidu ajal kaasreisija näppis menüü välimuse seadistusi ja värvilahenduse muutmise kinnituse järel tegi süsteem restardi. Huvitav asi, mida sõidu ajal teha saab.
Tahhomeeter ja spidomeeter on analoogid (spidoka valgusefekt tekitab kusjuures laheda gaasipliidi leegi efekti), aga parempoolne näidik on nagu Nokia 3310 võetud oma karedate pikslitega.
Esiklaas läheb jube kergelt uduseks isegi siis, kui kahetsooniline kliimaseade on 21 kraadi juures ja automaatse peal. Pidevalt tuli esiklaasi tuulutus sisse lülitada sõidu ajal.
Kokkuvõttes kena auto, aga Koleos ja Kadjar antud hetkel tunduvad hetkel atraktiivsemad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:17:21 vasta tsitaadiga

Miks sa Koleose/Kadjari/HR-V vahel valid üldse? icon_eek.gif

võta siis dacia duster juba, omamoodi cool vähemalt.

Või skoda karoq või kushaq , kindel valik kui igavat autot tahad

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 07.01.2021 22:20:57 vasta tsitaadiga

oota järgmine linnamaastur ära - Kusiq icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:23:49 vasta tsitaadiga

Ei plaani osta. Lihtsalt on hetki, kui vaja teiste autodega liigelda. Võrdlusmoment hetkel maasturilaadsete toodete vahel selline.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:34:49 vasta tsitaadiga

Kellelgi Escaladega on kogemust, 2014-2015 mudeleid vaatan, tunduvad päris ahvatlevad.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:39:01 vasta tsitaadiga

Mis juhtus? Kodus probleemid või lõid pea ära?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:40:17 vasta tsitaadiga

1.7 diisel Kiale vaheldust vaja
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:43:25 vasta tsitaadiga

Kui 1.7diiselkiia müüakse maha, sest igakuine liising on kallis, siis escalade on jah säästukas icon_lol.gif
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:44:57 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Kui 1.7diiselkiia müüakse maha, sest igakuine liising on kallis, siis escalade on jah säästukas icon_lol.gif
thumbs_up.gif Hea auto eest pole kahju maksta.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2021 22:57:44 vasta tsitaadiga

Miks just Escalade?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 246, 247, 248 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.