Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 715, 716, 717 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 23:33:14 vasta tsitaadiga

Sellist asja veel eksisteerib nagu audio CD plaatide pood? icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.12.2020 23:36:08 vasta tsitaadiga

Apollos hiljuti käisin ostmas, täitsa norm valik oli.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 23:37:00 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Sellist asja veel eksisteerib nagu audio CD plaatide pood? icon_razz.gif

Online poode küll. Vahest tellin isegi, kuna CD on 3-5 eur aga digitaalse albumi eest küsitakse kordades rohkem.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 23.12.2020 00:03:33 vasta tsitaadiga

Füüsiline pood ongi vist ainult Apollo.
Uue materjali puhul on digitaalne sama hinnaga või odavam. Vanu seisma jäänud plaate saab jah 3-5€ eest või odavamalt.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 00:15:09 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kuskohast neid häid programmeerijaid huvitav tulema peaks? See mass mida TalTech/TÜ toodab on kohati suht masendav.
Inimesed õpivad IT-d kuna koolimatemaatikat veidi jagasid ja palka pidada ka sel erialal normaalselt makstama.
Samas elementaarne loogika ja üldistamisoskus paljudel neist puudub.

Vähe sellest et kood paljudel juhtudel ei tööta siis tundub et ka koodi korrektset vormistamist enam koolis ei õpetata.
Kirjatehnikaga võrrelda, siis veetakse justkui 1. klassi varesejalgu paberile... Urrh.


Aga kus õpetatakse koodi kirjutama? Olen Taltechis käinud ja kõik erialased ained sai tehtud. Mõned üldained mitte ehk paberit ette näidata pole.
Aga nii mõnigi kursakaaslane kes abi küsis..... mnjah. Kuskilt materjalidest või googlest kokku copy-pastetud lõigud, mis omavahel väga kokku ei sobi. Seda sodi ei saa isegi parandada, lihtsam oleks nullist teha... aga kuidas seda seletada.... ei saa nullist ka teha kuna õppejõu jaoks oleks siis ju "käekiri" äratuntav.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 01:09:07 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Füüsiline pood ongi vist ainult Apollo.
Uue materjali puhul on digitaalne sama hinnaga või odavam. Vanu seisma jäänud plaate saab jah 3-5€ eest või odavamalt.
Põlvas ka füüsiline pood olemas. Pole kunagi sinna sisse astunud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 07:43:23 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Tanel kirjutas:
ajuNolk, abiks ka näiteks: https://www.teatmik.ee/et/personlegal/11140655-eKodumasin-O%C3%9C
https://www.anava.ee/ kodumasinate hulgimüük https://www.teatmik.ee/et/personlegal/10256551-Anava-Eesti-AS
icon_arrow.gif https://omega.ee/


Seda on huvitav teada, et üks sama omanik asja taga. Köögipakkuja tegi pakkumise tehnikale omega hindadega aga samad asjad kodumasinas on märksa soodsamad...

On see kindel, et sama omaniku poed? Üllatus siis, igatahes

Sama emafirma, aga tütarfirmadel võib olla ju erinev hinnastuspoliitika, erinevad sihtgrupid jne.
Omegal peaks olema omad müügisalongid, loogiline, et seal suuremate kulude tõttu hinnad kõrgemad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 19:02:44 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Etz kirjutas:
Wusses kirjutas:
Kuidas on õige 18650 elemendi äratamine? volt on 3.45v. Kas oleks õigem nt 0.5a laadida vaikselt või ehmatada pigem 2-2.5a nt ?


Ma olen neid vaikselt 500mA'ga laadinud, isegi 3.1V pealt on tagasi ellu ärganud... icon_rolleyes.gif
Kuidas õige oleks, pole õrna aimugi... icon_lol.gif


Mis jutt see on ?

3.45v pole mingi äratamine vaid täiesti normaalne volt.
Kõik korralikud esigaretid lasevad voldi isegi 3.1 peale ennem kui cut-off. Kehvasti on kuskil 2.5v kandis.


Oman natukene teistsuguseid elemente. 4.05v piirväärtus ja alla ei tohi minna.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 19:08:45 vasta tsitaadiga

Kas täna on jõuluõhtu ja käib jõuluvana?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 23.12.2020 19:09:02 vasta tsitaadiga

Ei
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 19:50:57 vasta tsitaadiga

Sold OUT, oota üks õhtu veel icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2020 19:57:47 vasta tsitaadiga

Ta tahtis juba habeme maha ajada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 20:23:40 vasta tsitaadiga

Aga kas teil on kingituste jagamine
a) 24.12 hommikul
b) 24.12 õhtul
c) 25.12 hommikul

Mul naise kingitusega läks veidi kehvasti, 08.12 tellisin aga hetkel
23 Dec 2020 00:36 In transit. Biruliskes, Kauno r., Lithuania icon_evil.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 20:31:35 vasta tsitaadiga

Ei tegele kingitustega, isegi kuusk juba välja visatud.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 20:46:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga kas teil on kingituste jagamine
a) 24.12 hommikul
b) 24.12 õhtul
c) 25.12 hommikul

Mul naise kingitusega läks veidi kehvasti, 08.12 tellisin aga hetkel
23 Dec 2020 00:36 In transit. Biruliskes, Kauno r., Lithuania icon_evil.gif

D
E
Veel puudu

Mina sain oma jõulukingi juba oktoobris kätte icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 20:49:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Aga kas teil on kingituste jagamine
a) 24.12 hommikul
b) 24.12 õhtul
c) 25.12 hommikul

Mul naise kingitusega läks veidi kehvasti, 08.12 tellisin aga hetkel
23 Dec 2020 00:36 In transit. Biruliskes, Kauno r., Lithuania icon_evil.gif

D
E
Veel puudu

Mina sain oma jõulukingi juba oktoobris kätte icon_lol.gif
ma tegin ise endale ja perele jõulukingi icon_cool.gif . Pole küll veel päris valmis, aga asi seegi icon_biggrin.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 20:51:27 vasta tsitaadiga

Mul ka paar asja sellist, et lõpetan hiljem....ja 5 aastat on möödas icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 23.12.2020 21:03:47 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Etz kirjutas:
Wusses kirjutas:
Kuidas on õige 18650 elemendi äratamine? volt on 3.45v. Kas oleks õigem nt 0.5a laadida vaikselt või ehmatada pigem 2-2.5a nt ?


Ma olen neid vaikselt 500mA'ga laadinud, isegi 3.1V pealt on tagasi ellu ärganud... icon_rolleyes.gif
Kuidas õige oleks, pole õrna aimugi... icon_lol.gif


Mis jutt see on ?

3.45v pole mingi äratamine vaid täiesti normaalne volt.
Kõik korralikud esigaretid lasevad voldi isegi 3.1 peale ennem kui cut-off. Kehvasti on kuskil 2.5v kandis.


Oman natukene teistsuguseid elemente. 4.05v piirväärtus ja alla ei tohi minna.

Wut? 18650 nimipinge on 3.7V. Laetakse tüüpiliselt kuni 4.2'ni. Alla 3V lasta pole hea mõte.
Mis elemente sa omad?

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 21:06:08 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga kas teil on kingituste jagamine
a) 24.12 hommikul
b) 24.12 õhtul
c) 25.12 hommikul

Mul naise kingitusega läks veidi kehvasti, 08.12 tellisin aga hetkel
23 Dec 2020 00:36 In transit. Biruliskes, Kauno r., Lithuania icon_evil.gif

25-nda hommikul.

Naisele juba ütlesin, et kingi saab ilmselt järgmisel aastal, kuna pole trackingus isegi veel icon_lol.gif kuigi oktoobris tellitud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 23.12.2020 21:19:11 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga kas teil on kingituste jagamine
a) 24.12 hommikul
b) 24.12 õhtul
c) 25.12 hommikul

Mul naise kingitusega läks veidi kehvasti, 08.12 tellisin aga hetkel
23 Dec 2020 00:36 In transit. Biruliskes, Kauno r., Lithuania icon_evil.gif


23 kuusk.
24 õhtul kingid (jõuluvana).
See aasta saavad 24 hommikul ja keegi klouni mängima ei tule. Leiavad kuuse alt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 22:06:32 vasta tsitaadiga

Kas Coopi iseteeninduskassades on selline variant olemas, et saad vajadusel tšekist loobuda?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 22:08:40 vasta tsitaadiga

Ei ole nagu icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 22:11:58 vasta tsitaadiga

Ei ole, ma jätan väljaprinditud tseki sinna, Coopi töötaja korjab ise sealt ära ja viskab prügikasti.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 22:13:35 vasta tsitaadiga

Selveris varem sai keelduda. Nüüd on vastupidi ja saad vajadusel tsekki printida lasta thumbs_up.gif

Aga mis kõige haigem - olen juba kahel korral näinud kus inimene vajutab, et tahab tsekki ja siis jätab selle sinna kassa külge rippuma ja jalutab minema ... wtf nagu?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 22:15:09 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu tegin Selverile ettepaneku, et võiks olla vastupidine, siis vastati, et seda ei saa teha mingi seaduse pärast. Tundub, et seadust muudeti ja nüüd tehti see valik vastupidiseks.

"Tšeki väljastamine ostu eest on kaupmehe kohustus ja paika pandud seadusega. Seetõttu oleme jätnud kliendil võimaluse tšekist ise loobuda, samal ajal täites oma seadusest tulenevat kohustust."


viimati muutis maty 23.12.2020 22:17:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 22:15:46 vasta tsitaadiga

Juu ei loe tähelepanelikult ja omaarvates loobub.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 23:05:49 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Kunagi ammu tegin Selverile ettepaneku, et võiks olla vastupidine, siis vastati, et seda ei saa teha mingi seaduse pärast. Tundub, et seadust muudeti ja nüüd tehti see valik vastupidiseks.

"Tšeki väljastamine ostu eest on kaupmehe kohustus ja paika pandud seadusega. Seetõttu oleme jätnud kliendil võimaluse tšekist ise loobuda, samal ajal täites oma seadusest tulenevat kohustust."

Kahtlustan, et nad leidsid lõpuks variandi, kuidas sellest nö mööda nihverdada. Iseteeninduse kasutamise eelduseks on ju Partnerkaart ja kõik su ostud seotakse selle kaardiga. Seega minu meelest seadusega kõik kooskõlas - tšekk olemas ja vajadusel saad iseteenindusse sisse logides selle kätte.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2020 23:13:18 vasta tsitaadiga

Küsimuse ajend oli see, et sattusin kergesse sõnelusse Coopi iseteeninduskassade juures patrulliva teenindajaga. Tšekk tuli masinast välja, jätsin selle võtmata ning siis sain korralduse teenindajalt, et võtku ma tšekk ka. Ütlesin, et ega ma väga ei taha seda tšekki ja sellele järgnes uus korraldus, et pean selle siis prügikasti viskama. Selle peale mainisin, et no OLEKS teil keeldumise variant, siis ma üldse ei lasekski tšekki välja ja selle peale omakorda teenindaja ütles, et "on küll", ütlesin et "ei ole" , aga teenindaja täie rauaga raius mulle vastu, et ma oleksin võinud tšekist keelduda. Selline huvitav olukord siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2020 23:16:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Kunagi ammu tegin Selverile ettepaneku, et võiks olla vastupidine, siis vastati, et seda ei saa teha mingi seaduse pärast. Tundub, et seadust muudeti ja nüüd tehti see valik vastupidiseks.

seadus sunnib mõlemale osapoolele tõendi

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 00:15:18 vasta tsitaadiga

Hirff kirjutas:
Küsimuse ajend oli see, et sattusin kergesse sõnelusse Coopi iseteeninduskassade juures patrulliva teenindajaga. Tšekk tuli masinast välja, jätsin selle võtmata ning siis sain korralduse teenindajalt, et võtku ma tšekk ka. Ütlesin, et ega ma väga ei taha seda tšekki ja sellele järgnes uus korraldus, et pean selle siis prügikasti viskama. Selle peale mainisin, et no OLEKS teil keeldumise variant, siis ma üldse ei lasekski tšekki välja ja selle peale omakorda teenindaja ütles, et "on küll", ütlesin et "ei ole" , aga teenindaja täie rauaga raius mulle vastu, et ma oleksin võinud tšekist keelduda. Selline huvitav olukord siis icon_biggrin.gif
Krt neil kaalukassadel oli küll softi uuendatud kuid ei viitsinud lugeda mis seal ekraanil täpselt kirja son. Järgmine kord vtan rahulikumalt ja loen üle aga imo ei ole võimalust...
Pidevalt coopis seal need tsekid vedelevad kõik maas nagu kuskil prügimäel... Reaalselt mingi 1 inimene 10-st võtab selle tseki
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2020 01:13:14 vasta tsitaadiga

Hirff kirjutas:
Kas Coopi iseteeninduskassades on selline variant olemas, et saad vajadusel tšekist loobuda?


Rakveres on olemas.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.12.2020 00:31:10 vasta tsitaadiga

Olen ikka mõelnud raielankidest möödudes, et kuidas seal kändude vahel hilisem liikumine võiks toimuda?
Dipperfox, tundub Pärnu oskajate inseneritarkuse vili olevat, ning liiga ilus, et olla tõsi?
https://delfi.ee/article.php?id=91960245

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 00:37:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Olen ikka mõelnud raielankidest möödudes, et kuidas seal kändude vahel hilisem liikumine võiks toimuda?
Dipperfox, tundub Pärnu oskajate inseneritarkuse vili olevat, ning liiga ilus, et olla tõsi?
https://delfi.ee/article.php?id=91960245
mul tehti elektriliinialune ilusti puhtaks mingi freesiga. Alul võeti käsitsi kütteks sobilik maha ja veeti välja. Oksad ka. Kännud ja peenike puru lasti pudedaks. Sile.
Kevadel käib spets rehaga üle, mis juurib allesjäänu poole meetri sügavuselt välja ja põllumaa valmis thumbs_up.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 10:36:32 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
jägaja kirjutas:
Olen ikka mõelnud raielankidest möödudes, et kuidas seal kändude vahel hilisem liikumine võiks toimuda?
Dipperfox, tundub Pärnu oskajate inseneritarkuse vili olevat, ning liiga ilus, et olla tõsi?
https://delfi.ee/article.php?id=91960245
mul tehti elektriliinialune ilusti puhtaks mingi freesiga. Alul võeti käsitsi kütteks sobilik maha ja veeti välja. Oksad ka. Kännud ja peenike puru lasti pudedaks. Sile.
Kevadel käib spets rehaga üle, mis juurib allesjäänu poole meetri sügavuselt välja ja põllumaa valmis thumbs_up.gif


Nõrgad olete seal Eestis.
Skandinaavias kakutakse kännud välja ja elektrisoojusjaama kütteks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 10:40:03 vasta tsitaadiga

Oleneb, mida keskkonnasäästlikuks pidada:

tsitaat:
Kändude purustamine on väga kiire ja ümbruskonda säästev – ühe 45 cm kõrguse kännu purustamiseks kulub keskeltläbi kakskümmend sekundit, seega ühes tunnis puuritakse ligi 180 kändu.

Kännust jäävad järele õhukesed liistakud, mille seade ühteaegu pinnasega segi pöörab ja sinna need jäävad, kõdunedes aastaga keskkonnaohutuks huumuseks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 16:38:03 vasta tsitaadiga

Miks poodides verikäki valik nii kesiseks on muutunud, Selveris ei näinud ja Prismas oli ainult kahte erinevat.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 16:59:25 vasta tsitaadiga

Sest see ei kõlba süüa.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 17:00:47 vasta tsitaadiga

KÕLBAB IKKA.
Rahvas on ära mekkinud karantiinis olles. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 17:06:37 vasta tsitaadiga

Hiid, su jutt toidu teemadel vett ei pea beer_yum.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 17:09:01 vasta tsitaadiga

Tea kas just sama teema, aga mine tea.

Enne jõule käisime Rahinge lihapoest kraami võttemaies. Verivorsti oli, aga viimased olid letil. Tagaruumis pole enam miskit. Juurde tulemas ka ei olnd. Viimane ports plaanitud teha veel omadele töötajatele. Ei olnud teada kas materjalist enam jätkubki. Nimelt verd, käkki ja vorsti on meitemaal küllaga ja "lõputult". Aga see maitseainete bukett mis verivorsti sisse käib, tuleb väljamaalt. Ja sellega on PuPu. Ladu on tühi ja tootjad istuvad kaugel maal keset karantiini. Korontsik keeras vorstitootjatel soole sõlme icon_evil.gif

Igatahes nii poemutt rääkis. Võib ka poelora olla. Mina sain vorsti kätte. Teist korda pole sinna veel vajadust otsima minna olnud.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 17:22:15 vasta tsitaadiga

ei tea kuidas praegu olukord on, aga paarkümmend aastat tagasi, kui ise maitseainetööstuses töötasin, siis tööstusmaitseainete valmistamine Eestis oli suuresti suurklientidele ja eksport. eks väiksemad vaatavad, kust odavalt kätte tuleb. segude tegemine käib ju täpse tellija poolt etteantud retsepti alusel, ei tehta ühte kõigile vms.
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 17:26:13 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ei tea kuidas praegu olukord on, aga paarkümmend aastat tagasi, kui ise maitseainetööstuses töötasin, siis tööstusmaitseainete valmistamine Eestis oli suuresti suurklientidele ja eksport. eks väiksemad vaatavad, kust odavalt kätte tuleb. segude tegemine käib ju täpse tellija poolt etteantud retsepti alusel, ei tehta ühte kõigile vms.


Võimalik et toodetakse ka tänapäeval midagi, aga osa toorainest on ikka import.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2020 17:51:10 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Miks poodides verikäki valik nii kesiseks on muutunud, Selveris ei näinud ja Prismas oli ainult kahte erinevat.

Sest tatikad ei söö seda..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 18:08:57 vasta tsitaadiga

Vanasti, kui ise tatt olin, siis avasime kingid alati 24 õhtul. Tahtsin küll, et saaks hommikul ärgates kohe avada. Nüüd, kus omal laps on, saab 24da hommikul kohe jooksuga kuuse juurde minna ja kingid avada icon_biggrin.gif See aasta juba tuli see tunne, et varsti võiks hakata uuesti õhtul avama. Hommiku unise peaga on nagu on.. Poiss ka juba piisavalt vana, et varsti võib jälle õhtusse lükata selle asja.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.12.2020 18:35:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Braien kirjutas:
Miks poodides verikäki valik nii kesiseks on muutunud, Selveris ei näinud ja Prismas oli ainult kahte erinevat.

Sest tatikad ei söö seda..

Söövad, kui neile asja mõistlikult serveerida. kartulikrõpsupõlvkond on jah, surnud arusaamadega toidust

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 18:59:49 vasta tsitaadiga

Praetud verikäkk hapukoorega paremat ei oska tahtagi.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 19:02:13 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Praetud verikäkk hapukoorega paremat ei oska tahtagi.
thumbs_up.gif
päris iga tootja oma mulle ei istu.
Rakvere on siinkohal kindlapeale minek icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2020 19:20:52 vasta tsitaadiga

Krt ajate siin isu peale ... nii peab ju veel poodi ronima icon_mad.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2020 19:22:49 vasta tsitaadiga

ma teen nii, et kallan piima peale. täispiim on parem valik.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.12.2020 19:41:59 vasta tsitaadiga

Üks päev suures Maxxximas käies imestasin ka, et verivorsti oli vaid kolme sorti ja neidki kokku ca 10-20pk vaid.
Muidugi võimalik, et ei leidnud õiget kohta üles sest näiteks piparkoogid jäidki leidmata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 715, 716, 717 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.