Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 713, 714, 715 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 14:29:59 vasta tsitaadiga

Keegi AHV-dest autoelektrit jagab ja raha eest viitsiks vähe nokitseda ? Nimelt aftermarket androidi head unit imeb autoakut nagu oleks kaevu kallal.
Rohkem infot PS-s.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 14:39:37 vasta tsitaadiga

No kui on teada milles viga juba, kuidas elektrik aidata saab?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 14:42:36 vasta tsitaadiga

Aitab selle pistikust välja tõmmata DOHH.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 15:02:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aftermarket androidi head unit imeb autoakut nagu oleks kaevu kallal.

mida see elektrik sul selle iina kakatükikese kallal tegema peaks? ise toppisid selle rämpsu sinna.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 19.12.2020 16:53:16 vasta tsitaadiga

LKits, bleedi lisamine on standardne trükifaili ettevalmistamise osa ning seda ei tee tavaliselt trükikoda vaid fotograaf/disainer/küljendaja. Bleed tagab selle, et printeril oleks lõikamisel natukene mänguruumi. Kui lihtsalt valge äär panna on oht, et pärast lõikamist jääb lõpptulemuse serva valge riba.

Võimalik, et kuskil on kasutuses printerid, mis bleedi ei vaja, aga see tasub alati enne üle küsida.


viimati muutis kristjan* 19.12.2020 16:56:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 16:56:04 vasta tsitaadiga

kristjan* kirjutas:
LKits, bleedi lisamine on standardne trükifaili ettevalmistamise osa ning seda ei tee tavaliselt trükikoda vaid fotograaf/disainer/küljendaja. Täpset õiget mõõtu ei ole olemas – bleed tagab selle, et printeril oleks natukene mänguruumi. Kui lihtsalt valge äär panna on oht, et pärast lõikamist jääb lõpptulemuse serva valge riba.

Võimalik, et kuskil on kasutuses printerid, mis bleedi ei vaja, aga see tasub alati enne üle küsida.
Tingimusel, et on teada, kui suur on vajaminev bleed (tänud, ei teadnud seda terminit).

Igal juhul tüütu tegevus - kasvõi 10 pildi "ilmutamiseks" peab eraldi kirjavahetusse laskuma ning küsima teenusepakkuja printerite tehnilisi andmeid. Veider...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 19.12.2020 17:08:58 vasta tsitaadiga

Kui on vähegi professionaalsem asutus oskavad nad sulle vajamineva bleedi suuruse peast öelda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 18:12:32 vasta tsitaadiga

Ostsin xiaomi õhupuhastaja, äpp näitab mingeid õhus olevate osakeste numbreid aga mis need PM2.5 mg/m³ väärtused olema peaks?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 18:36:00 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ostsin xiaomi õhupuhastaja, äpp näitab mingeid õhus olevate osakeste numbreid aga mis need PM2.5 mg/m³ väärtused olema peaks?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Air_quality_guideline
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 19:58:56 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas Eestis on mõnda fotode printimise teenusepakkujat, kes oskab korralikult fotosid printida ilma, et lõikaks fotot väiksemaks, vaid teeks "printeri kinnihoidmise" võrra suuremaks ja lõigatud foto jääks ikka õiges suuruses?

Edastasin ühele printijale foto järgnevate mõõtudega, et printida 15x21 cm suuruses foto.
DPI: 600
Kõrgus: 3543px
Laius: 4961px

Lihtsalt matemaatiliselt arvutatult:
Kõrgus: 3543/600 = 5,905 tolli ehk 14.9987 cm
Laius: 4961/600=8,2683 tolli ehk 21.001482 cm

Kuigi pilt on lõigatud umbes "3 mm" väiksem kui peaks ning konkreetsel pildil on need 3 mm ÜLIOLULISE tähtsusega...
Et peaksin ise kõik saadetud pildid 3 mm suuremad saatma, sest ei osata printimisel vajutada ühte linnukest, et printer lisaks "paberi haaramiseks" vajaliku lisanduva ääre mitte ei lõikaks pilti väiksemaks?


Mina prindin. Kirjutan varsti.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 12:33:47 vasta tsitaadiga

Küsiti imelik küsimus, millele ma vastata ei oska. Kas leidub nende uute võimsate videokaartide (vahet pole, kas AMD või nVidia) seas mõni selline, millel ükski LED töötamise ajal ei põle või on võimalik kuidagi normaalselt 100% välja lülitada? Jah, tean, et LED-idele saab "füüsiliselt" läheneda, et need ei põleks, aga sellega kaob garantii ja kui paari aasta pärast järelturul müüki panna, siis pead peale maksma, sest kellad ja viled ei tööta = katkine kaart.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:32:05 vasta tsitaadiga

Aknata korpus pole lahendus?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:35:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Küsiti imelik küsimus, millele ma vastata ei oska. Kas leidub nende uute võimsate videokaartide (vahet pole, kas AMD või nVidia) seas mõni selline, millel ükski LED töötamise ajal ei põle või on võimalik kuidagi normaalselt 100% välja lülitada? Jah, tean, et LED-idele saab "füüsiliselt" läheneda, et need ei põleks, aga sellega kaob garantii ja kui paari aasta pärast järelturul müüki panna, siis pead peale maksma, sest kellad ja viled ei tööta = katkine kaart.
Oi kui keeruline on tänapäeval minimalistlikku komplekti ehitada.
Igal pool on RGB viled.

Ning aknata korpus - no aken võiks olla, saad uhket kaabeldust näidata.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:37:00 vasta tsitaadiga

Probleem ongi selles, et aknaga korpus. Hetkel soovib vahetada ainult videokaarti ja selle pärast uut korpust osta ning kõike ümber tõstma hakata ei taha. Videokaarti vahetada oleks tunduvalt kergem.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:41:16 vasta tsitaadiga

KUUS venti vä?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:41:50 vasta tsitaadiga

Akna taha must paber kleepida?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:43:37 vasta tsitaadiga

toonkile.. nagu toonklaas.. aga ikkagi, miks seda valgusaasta vaja sinna teha on..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:45:41 vasta tsitaadiga

See oleks plaan B, aga need kiled näevad tavalisetl ilusad välja ainult reklaamides icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:48:06 vasta tsitaadiga

Kui tootja utiliidiga "LED Off" pole võimalik teha siis variant ka tükk musta el. teipi ledile panna.
Enamuse "vikerkaarest" peaks saama välja lülitada aga tavaliselt on kaardil veel 1-2 ledi mis näitavad et kaart on toite all ja töötab. Nende eraldi välja lülitamist pole ette nähtud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.12.2020 13:48:43 vasta tsitaadiga

Neid RGB omasid äkki just saabki kustu panna vastava softiga? Mul üks 1070 läheb küll täitsa pimedaks kui vaja.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:55:27 vasta tsitaadiga

Tead mõnda 3080, millel see võimalus 100% kindlusega olemas? Läheks kohe loosi. Veidi kallis osta 50:60 võimalusega, et äkki õnnestub välja lülitada. Pärast pead foorumis mingi 30% allahindlusega maha müüma, sest korra arvutisse pandud ja seega ruunatud kaart.
1070 on liiga vana ja aeglane. Praegu on 1070Ti kasutuses.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:56:30 vasta tsitaadiga

Musta teipi peale panna tõesti nii keeruline?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 13:59:52 vasta tsitaadiga

Ostad RTX 3080 jõhkra raha eest ja siis hakkad seda teipima? Veidi pentsik icon_eek.gif icon_lol.gif
Nagu öeldud. Teibi/kiletuuning on plaan B.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.12.2020 14:00:53 vasta tsitaadiga

See äkki? Ma 100% kindel pole.
https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3080GAMING-OC-10GD#kf
https://www.gigabyte.com/MicroSite/512/rgb2.html

Mul ka gigabyte kaart ja sama tarkvara.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 14:04:33 vasta tsitaadiga

Saadan talle lingi. See Gigabyte'i soft tundub paljulubav. Las uurib ise edasi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 14:17:46 vasta tsitaadiga

Asusel aurasynciga kaarte peaks saama kustu panna. Vähemalt emaplaadil saab edukalt välja lükata, eeldaks, et siis ka GPU-l
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 19:15:48 vasta tsitaadiga

mul ses osas MSI kaartidega head kogemused. siiamaani nii palju kui neid läbi käinud, on saanud kõikidel selle jõulupuu värgi kinni keerata MSI enda softist. Ma muidugi ei julge 100% väita, et kõigi MSI kaartidega seda teha saab, aga loogiline oleks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 22:17:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas eestis on JST XH 2.5 3 Pin ka kusagilt saada? Oleks vaja teha adapter standardse 3 pin ventilaatori peale.
Pole ühtegi elektroonikaromu ka, kust saaks sellise maha kruttida. Arvutitargas oli 2 pin versioon.

Oomi kaudu saab tellida 100tk korraga.
https://www.oomipood.ee/kataloog/farnell/toode?sku=1516277
Kuigi sellise kogusega pole vist miskit teha...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2020 09:19:39 vasta tsitaadiga

Miks küll see muuvi muudeti? Pusisin uuesti üles interneti avarustesse.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 11:00:11 vasta tsitaadiga

Kuidas on õige 18650 elemendi äratamine? volt on 3.45v. Kas oleks õigem nt 0.5a laadida vaikselt või ehmatada pigem 2-2.5a nt ?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 11:17:33 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Kuidas on õige 18650 elemendi äratamine? volt on 3.45v. Kas oleks õigem nt 0.5a laadida vaikselt või ehmatada pigem 2-2.5a nt ?


Ma olen neid vaikselt 500mA'ga laadinud, isegi 3.1V pealt on tagasi ellu ärganud... icon_rolleyes.gif
Kuidas õige oleks, pole õrna aimugi... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 11:20:10 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Wusses kirjutas:
Kuidas on õige 18650 elemendi äratamine? volt on 3.45v. Kas oleks õigem nt 0.5a laadida vaikselt või ehmatada pigem 2-2.5a nt ?


Ma olen neid vaikselt 500mA'ga laadinud, isegi 3.1V pealt on tagasi ellu ärganud... icon_rolleyes.gif
Kuidas õige oleks, pole õrna aimugi... icon_lol.gif


seda tahtsingi teada kas võimalikult väikse ampriga või suurema ampriga.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2020 17:25:22 vasta tsitaadiga

On mingit odavamat aga normaalset laetavat(juhe lambi külge, mitte akud välja) taskulampi ka Eestis saadaval?
Oskab keegi miskit soovitada?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 17:27:23 vasta tsitaadiga

Ei oska soovitada. Aga millest selline soov? Mulle meeldib akud välja variant küll rohkem, siis saab mitu akut osta ja ei pea muretsema selle pärast, et aku võib tühjaks saada just siis kui seda lampi vaja on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 17:31:41 vasta tsitaadiga

Mul on selline, millel micro USB pesa laadimiseks, aga aku saab vajadusel välja ka võtta. Ei ole vaja lisalaadijat kusagil hoida. Niigi peaaegu igal akul oma laadija.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 17:48:41 vasta tsitaadiga

Taskulambi aku ju enamasti mingi eksootika pole, tavaline 18650 või AA/AAA pulk.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2020 17:49:47 vasta tsitaadiga

Pole jah eksootika, endal on laadija ja akud olemas aga vanaisal vaja, ta ei taha/saa selle akude majandamisega hakkama.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 17:51:17 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada USB-(micro)SD kaardi "pulka", mis oleks hästi-hästi kiire.
Ei viitsi erinevate mälupulkadega jurada, mälukaardid kuidagi kompaktsemad.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 21.12.2020 18:18:22 vasta tsitaadiga

Hästi väikse voolutugevusega. Kui element on saavutanud normaalse pinge (3,6 - 3,7 V), siis tavalise laadijaga edasi laadida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 18:27:13 vasta tsitaadiga

LKits, kui SD-kaardist räägid, siis äkki see kiirus rahuldaks? Sul peaks siis ka lugeja vastav olema, et sellest kasu oleks
https://www.hinnavaatlus.ee/870959/sandisk-sdhc-card-extreme-pro-sdhc-64gb/

Kui USB mälupulk, siis üks kiireimaid
https://www.hinnavaatlus.ee/1699083/transcend-memory-usb-jetflash-910-128gb-usb/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 18:28:08 vasta tsitaadiga

Tanel, ma saan aru, et ta küsibki lugejat mitte kaarti ennast.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 18:29:18 vasta tsitaadiga

Pulka küsib ju.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 18:36:01 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Taskulambi aku ju enamasti mingi eksootika pole, tavaline 18650 või AA/AAA pulk.
26650-5000 mul selle laetava taskulambi sees.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 19:46:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Pulka küsib ju.
Väljendasin ennast kehvasti.
Otsin just adapterit, kuhu (micro)SD kaart toppida ning adapter peab minema USB pessa.
Adapter peaks olema pulk ehk mingit vedelevat juhet ei taha.

Igasugu erinevaid variante olemas, kümme või lausa rohkem, kuid just kiirus huvitaks. Kaardi enda lugejas on kiirus 100MB/s ning üle USB 3.x võiks mingi 50% sellest ehk olla?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 19:55:56 vasta tsitaadiga

USB3 lubab 300 MB/s ka lugeda SD kaardilt. Mul on USB-C lugeja, pole veel tippkiirust testinud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 20:15:00 vasta tsitaadiga

Ehh
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 20:18:05 vasta tsitaadiga

Mul kõige odavam usb3 pulk kuhu saab microsd sisse torgata ja aastaga pole maha surnud veel icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 20:32:22 vasta tsitaadiga

No vot, aga just taolist pulka otsingi icon_biggrin.gif ja just soovitust, sest kui lihtsalt otsides, siis leian kindlasti mingeid suvalisi.
Kaarte on mul juba äkki mingi 5x 32GB+ ning eraldi kaardi-hoidik. Hea mugav, pisikesed junnid, viskaks USB-pulka sisse, kasutaks seda jne. Ning kui kaart otsa lõppeb, siis võtaks lihtsalt uue, pulk jääks vana.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 20:34:35 vasta tsitaadiga

See ei ole ju pulk, vaid adapter (SD-card reader).
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 20:35:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
No vot, aga just taolist pulka otsingi icon_biggrin.gif ja just soovitust, sest kui lihtsalt otsides, siis leian kindlasti mingeid suvalisi.
Kaarte on mul juba äkki mingi 5x 32GB+ ning eraldi kaardi-hoidik. Hea mugav, pisikesed junnid, viskaks USB-pulka sisse, kasutaks seda jne. Ning kui kaart otsa lõppeb, siis võtaks lihtsalt uue, pulk jääks vana.

https://www.amazon.co.uk/dp/B07G5JV2B5 Eestis ka ilmselt müügil.

Kiirused tunduvad 100 read/90 write kanti jääma.


viimati muutis SKG 21.12.2020 20:36:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 713, 714, 715 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.