Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kohvi ja masinavaatluse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2020 22:16:08 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Piinlik küll siin kohvimasina teemat, kus edevatest asjadest räägitakse solkida kuid mida arvata kapselkohvimasinast? Hinnaklassilt oluliselt soodsam kui täisautomaatsed asjad. Kuna kodus kohvi joon nii umbes tass päevas (ja kodus viibin valdavalt nädalavahetustel ainult), siis jäin mõtlema, et vähe suurem aparaat oleks lihtsalt arutu kulutus. Kuna viimane kord oli kapslist valminud kohvi juua alles aastaid tagasi, siis kuidas see tänapäeval tundub? Mugavus huvitab ennekõike, et liigselt tõmblema ei peaks. Praegu teen kohvi filtrihoidjaga, sinna kohv sisse ning kuum vesi peale. Ära on tilkunud, siis uuesti kuni tass täis. Aga see on natuke nikerdamine lisaks iga kord eri maitsega ka. Ma joon kohvi nagunii ilma suhkru ja piimata. Aegajalt väljas käies saab lattet võetud vaid.

Saan aru, et firma valikul paaritad end ka konkreetse tüübi kapslitega, mis pole väga hull kui saadavus on ok ja poodidest võiks leida huvitavaid asju.

https://www.hinnavaatlus.ee/1682513/delonghi-espressomasin-piccolo-xs-edg210b/

Masin soodsam, aga kohvi on kordades kallim. Ja noh, see kohv pole ikka see.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 20.12.2020 22:19:11 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Ma joon kohvi nagunii ilma suhkru ja piimata. Aegajalt väljas käies saab lattet võetud vaid.


Täiesti erinevad joogid ju icon_lol.gif Kumb sulle siis rohkem meeldib ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2020 22:24:29 vasta tsitaadiga

water kirjutas:
MaitK kirjutas:
Ma joon kohvi nagunii ilma suhkru ja piimata. Aegajalt väljas käies saab lattet võetud vaid.


Täiesti erinevad joogid ju icon_lol.gif Kumb sulle siis rohkem meeldib ?


Aastas joon suurusjärgus 2 lattet. Tavaliselt panen sinna natuke suhkrut sisse. Ülejäänud aja joon musta kohvi suhkruta (tööl olles nii 1-3 tassi päevas, kodus tassi jagu). Sõnastus sai ennist vähe vildakas jah. Andke armu nüüd inimesele icon_biggrin.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.12.2020 22:30:17 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Masin soodsam, aga kohvi on kordades kallim. Ja noh, see kohv pole ikka see.


Kui 2x nädalas kohvi teha, siis täitsa arvestatav alternatiiv. Enamasti on need ka väga kompaktsed. Nespresso omadest olid m6ned sordid täitsa head. keskkonna seisukohalt on olukord muidugi halb.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2020 22:40:31 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
SKG kirjutas:

Masin soodsam, aga kohvi on kordades kallim. Ja noh, see kohv pole ikka see.


Kui 2x nädalas kohvi teha, siis täitsa arvestatav alternatiiv. Enamasti on need ka väga kompaktsed. Nespresso omadest olid m6ned sordid täitsa head. keskkonna seisukohalt on olukord muidugi halb.

Seda muidugi. Parem ikka kui lahustuvat kohvilaadset ollust juua.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.12.2020 22:49:30 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:


Seda muidugi. Parem ikka kui lahustuvat kohvilaadset ollust juua.


Kui lahustuvast kohvist rääkida, mida me Starbucksi VIA'st arvame?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 01:39:03 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
SKG kirjutas:


Seda muidugi. Parem ikka kui lahustuvat kohvilaadset ollust juua.


Kui lahustuvast kohvist rääkida, mida me Starbucksi VIA'st arvame?

Pole proovinud.

Nüüd meenuab, et mingit sarnast micro ground lahustuvat olen maitsenud, aga see pole ikka see icon_biggrin.gif
Mingi aeg sai kõik Starbucksi ja Costa oad ära proovitud. Starbucks Verona ilmselt üks tumedamaid röste mida, eales näinud olen.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 01:40:38 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
SKG kirjutas:

Masin soodsam, aga kohvi on kordades kallim. Ja noh, see kohv pole ikka see.


Kui 2x nädalas kohvi teha, siis täitsa arvestatav alternatiiv. Enamasti on need ka väga kompaktsed. Nespresso omadest olid m6ned sordid täitsa head. keskkonna seisukohalt on olukord muidugi halb.


Ise kohvi ei tarbi, aga naine vahel joob. Kodus on olnud nii Nivona 8. seeria, Dolce Gusto masin ning viimased paar aastat Nespresso (koos Nespresso piimavahustajaga).
DG oli, mis ta oli, aga Nespressoga on naine rahul.
Vanad kapslid kogub kokku ja lähevad tagasi taaskasutusse.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 01:51:52 vasta tsitaadiga

Starbucks Verona


Starbucks Columbia


Blondiinid ka proovitud icon_cool.gif


2019 käisin Euroopa ainukeses kohviistanduses


Sealt reisilt tagasi tulles oli suur osa kohvrist kohvipakke täis icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 21.12.2020 17:05:41 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Starbucks Verona
Starbucks Columbia

Blondiinid ka proovitud icon_cool.gif



thumbs_up.gif
SB Verona ja Sumatra on natuke liiga tumedad minu jaoks icon_cool.gif. Columbiat ma väga ei mäleta, kuid medium roast omadest on Guatemala Antigua täitsa ok.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 21.12.2020 19:10:44 vasta tsitaadiga

Teema on sujuvalt kohvimasina pealt kohvi peale üle läinud. Eks see sisu poolest ka ilmselt nii on. Ükski kohvimasin, ükskõik, kui kallis ta ka poleks ei suuda x sitapabulast võluväel supernauditavat kohvi keeta. icon_lol.gif Olen ka juba aastat paar selle teema üle mõtisklenud, et peaks omale uue kohvimasina soetama. Pole ise suurem kohvitarbija aga kui juba kohvi jooks, siis hindaks joogi kvaliteeti seegipoolest kuid ilma suurema isikliku teemassepühendumiseta. Hetkel suurt üle 300€ ei panustaks sellesse teemase ja sõelale jäi praegu kaks varianti:
De’Longhi “ECAM 22.110 279.00 €
Sage the Bambino Plus 299,00 €

Kumba eelistada? Saan aru, et Sage puhul on võimlemist nagu üksjagu rohkem aga..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 21.12.2020 20:43:58 vasta tsitaadiga

üks on automaat, teine manuaal.
Mina isiklikult ei viitsiks kohvivalmistamisega vaeva näha, seni, kuni kohvi isu üle läheb....

See Longhi on just hea ja odav ning teeb head kohvi, kui pasku ube ei kasuta, a'la üleshaibitud starbucks thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 21:01:20 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz, Võta De’Longhi ära. Kui nõudmised kasvavad, siis juba tead nida otsida!
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.12.2020 00:42:16 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:

...
Hetkel suurt üle 300€ ei panustaks sellesse teemase ja sõelale jäi praegu kaks varianti:
De’Longhi “ECAM 22.110 279.00 €
Sage the Bambino Plus 299,00 €

Kumba eelistada? Saan aru, et Sage puhul on võimlemist nagu üksjagu rohkem aga..


Ühte pead sa regulaarselt puhastama, teisel t6enäoliselt aegajalt katlakivi eemladmama (kui sedagi).

Ma v6taks midagi lihtsamat, näiteks: https://www.amazon.de/5928-Espresso-Kocher-Tassen-Espresso-Edelstahlgeh%C3%A4use/dp/B000PGNKWE/ vms

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 01:29:34 vasta tsitaadiga

Sage puhul on sul ka veski lisaks vaja võtta, stabiilse soodsa veskina on ennast tõestanud Graef CM702. degrassi pakutud kann on päris hea ja mugav viis kohvitegemiseks, lisaks väga andestav erinevatele jahvatustele.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 22.12.2020 02:17:26 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:


Ühte pead sa regulaarselt puhastama, teisel t6enäoliselt aegajalt katlakivi eemladmama (kui sedagi).

Ma v6taks midagi lihtsamat, näiteks: https://www.amazon.de/5928-Espresso-Kocher-Tassen-Espresso-Edelstahlgeh%C3%A4use/dp/B000PGNKWE/ vms

Kannuka juurde tagasi ka nagu ei kisu. icon_biggrin.gif Puhastuse teema on tõesti üks tõsiseid argumente. Ma olen väga laisk inimene ja orjasid enda ümber ka ei salli. Ühesõnaga siis valik on peamiselt nõudepesu vs. kohvipesu. icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 22.12.2020 07:51:40 vasta tsitaadiga

Käpamasinate kohta- hinna järgi esimene uus masin, millega espressot saab teha on Gaggia Classic (ei soovita, igal juhul peab PID ehk juhtarvuti olema). Sage Bambino on "peaaegu", aga üks nõks jääb siiski puudu. Teine komponent on veski, millistest on hetkel kõige odavam Eestis müüdav Lelit Fred (Kohvisemu'st siis). Käib hädapärast ka Sage Smart Grinder Pro (või siis hoopis mingi hea käsiveski). Paremat tahta, siis Macap, Compak, Eureka teevad odava otsa häid veskeid. Odav = alla 500€, kurb, aga nii on.

Ükski superautomaat ei tee espressot. DeLonghi on ka endal ühe masinana, survestamata korviga saab mingi tulemuse küll, aga selleks peab ikkagi veski olema ja uskuge mind, Nivona 130 ei aja asja ära. Aga isegi kui sobiv väikse sammuga veski on, siis nendel masinatel ei ole termostabiilsust ega vajalikku rõhku. See 15 bar reklaam on jura, espresso jaoks peab portafiltris olema ~9 bar, aga seda need pisikesed masinad ei anna. Aga tõsi on ka see, et ka need DeLonghi ECPd ja ECd teevad superautomaatidele pika puuga ära, või survestatud korvi kasutades- pole halvemad. Hoolduse hind on olematu (paari kuu tagant sidrunhappega läbi käia) ja hinnast parem ei räägigi icon_biggrin.gif

Mis on aga Sage'de suur pluss- nad on disainitud üsna lollikindlalt, nt saab kohvi valmistada ilma masinat soojendamata. Klassikaline espressomasin "jookseb käima" vähemalt 10..15 minutit, HX masinad pool tundi ja kauem. Aga see tuleb selle arvelt, et grupp paksult plasti täis. Mul on endal (ka) Infuser, ütleme nii, et võrreldes "päris" espressomasinaga oluliselt lihtsam majandada, kohvi saab paari minutiga kätte. Esimeseks masinaks julgen Barista Expressi igal juhul soovitada (see siis Infuser + veski).

Tõsi on ka see, et kiirelt tuleb peale upgraditise nime kandev haigus icon_wink.gif

Aga DeLonghi EC685 + Lelit Fred on täitsa töötav kombo alustuseks, et hammas verele saada. P.S. sinna tuleb ka tamper juurde osta, 51mm tamperit saab Kohvisemust.

P.P.S. hea espresso on tegelikult magusa, šokolaadise maitsega. Mõru = ületõmmanud.

P.P.P.S. ükski superautomaat EI TEE espressot icon_biggrin.gif ükskõik, mida müügimehed räägivad. Mitte, et tulemus juua ei kõlbaks või halb oleks, aga see ei ole espresso. Samamoodi nagu motta, aeropress ega geiser ei ole espresso.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.12.2020 07:52:57 vasta tsitaadiga

Suva ju, see on vaid kohv
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.12.2020 08:20:16 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:


Kannuka juurde tagasi ka nagu ei kisu. icon_biggrin.gif Puhastuse teema on tõesti üks tõsiseid argumente. Ma olen väga laisk inimene ja orjasid enda ümber ka ei salli. Ühesõnaga siis valik on peamiselt nõudepesu vs. kohvipesu. icon_razz.gif


Laiskus on ka p6hjus, miks ma kannuga kohvi teen. Turundusosakond siin juba mainis, miks need odavama otsa "espresso" masinad head ei ole ja need +2K omad tüütud on. Oluline on proovida ja siis enda jaoks see 6ige leida.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 08:50:18 vasta tsitaadiga

Läheks tagasi täisautomaatsete masinate juurde ning uuriks kui vajalikuks peate wifi või nn. Home connect ühenduse olemasolu? Kas korteris tavakasutajal leiab see tegelikult kasutust või on nn mõttetu vidin?
_________________
???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 22.12.2020 09:25:53 vasta tsitaadiga

Ma igaks juhuks ütlen, et ma ühegi müügitegevusega seotud asutusega seotud ei ole icon_biggrin.gif lihtsalt hiljuti suhteliselt raskel kujul tabas teemas GAS...

Ma kaaluks muide aeropressi. Alustuseks ei ole vaja isegi veskit, üb3redev setup tahaks veekannu, veskit (mingi odav Baratza, Hario V60 vms nt) ja kaalu/taimerit juurde (see viimane pole otseselt vajalik), aga tulemus on super. Kiire, mässamist vähe, lollikindel, jaksab ka hommikul unise peaga tegeleda.

Mis superautomaatidesse puutub, siis arvestama peab, et nad tahavad korra aastas lahti võtta, te ei taha teada mis sinna sisse koguneb; nad ei tee espressot ja reaalsus on see, et seesama ECAM on täpselt sama tulemust tekitav kui >2k Jura. Viimase puhul aga maksad ennast hooldustarvikutega haigeks ja kare vesi = hullumaja eesruum.
Et jah, kui maitsefriik ei ole ("see on ju lihtsalt kohv"), aga espresso/americano/piimajoogid teema ja raha välja käia ülearu ei taha siis DeLonghi käpakas, kui mugavus olulisem kui maitse siis superauto ja kui tahaks head "pikka" kohvi aga pätikast edasi siis aeropress, minu kaks senti ning maitse üle kakeldakse.

Jura teemas- ma olen kõrvalt näinud, mida selle firma masina veevärki ühendamine tähendab. Ärge ajage naerma. ~100 eurost kassetti pooleteist kuu järelt vahetada, nalja teete vä?! Brita Purity C käis samas kohas aasta no problemo teise masina taga, vist on ca 75 euri padrun, paari kuu tagant tegi katlakivi ja šallalaa. Või paned hoopis selle soolaga regenereeritava pehmendi.

Infuseri hooldus- 3 kuu tagant filter (~14 euri) koos katlakiviga (10% äädikas, NB! tootja soovitus), masin küsib ca kord kuus grupipuhastust, purk (100tk) Cafiza tablette oli vist nati peale 10 euro
ECP hooldus- üle kuu katlakivi eemaldus, sidrunhape (läheb 2 supilusikatäit, mis see pakk maksab, euro?)
korralik singleboiler- PulyCafe grupipuhastus pulber purk 18 euri, filter regenereeritav, aastas kord vahetada ca 10 euri, katlakivi eemaldus kord aastas, Puly katlakivieemaldusvahend oli vist 10 euri?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.12.2020 09:38:11 vasta tsitaadiga

Oi see on hull. Mul lihtne Jura A1 masin, vahel tahab tabletti, vahel tahab filtrit. Lahti pole kordagi lasknud teha.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 22.12.2020 10:02:10 vasta tsitaadiga

häh, Kuule see aeropress on küll vahva asi. Reaalselt kas nüüd ta presskannu kohviga võrreldes tuleb teine maitse? Jah automaatkohvi pigem tanklast osta, kui igatsed midagi muud maitsta. Pätikohv ka on hea, isegi kui pikka aega "automaatmaitse" peal oled. Automaadi miinus ongi vastupidavus ja hooldus ning sellele kuluv aeg. Ja müra, vastavalt mudelile, kui veskiga. Sinu mainitet sidrunhappega hooldus arvata mõeldud vast eenetavalt veega kontsentraat vast anumasse valatuna, külmast peast lusikaga valades sinna ei ole nii tõhus? Huvitav, eri tootjad vist ei soovita sidrunhapet? Reaalselt on sidrunhapea kõige odavam ja väga tõhus. thumbs_up.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2020 10:07:29 vasta tsitaadiga

Mul seisab Jura F50 juba mõni aasta laual, filtrit ei kasuta. ~kord kuus tahab puhastustabletti ja katlakivipesu. Ehk siis umbes iga 100 tassi tagant või nii.
Puhastustabletid on ~12€ 6 tableti eest, katlakivipesu on ~12€ kolme pesukorra eest.

Seni pole lahti võtma pidanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 22.12.2020 10:16:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav, eri tootjad vist ei soovita sidrunhapet?

jahh, nad soovitavad enda toodetud sidrunhappe-äädika tabletti, mis 100x kallim eusa_wall.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kohvi ja masinavaatluse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.