Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
andrekk
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2020




sõnum 11.12.2020 21:31:19 vasta tsitaadiga


Üks 28-st Prisma konsoolist maandus osta.ee asemel ka koju icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 11.12.2020 21:55:36 vasta tsitaadiga

andrekk kirjutas:

Üks 28-st Prisma konsoolist maandus osta.ee asemel ka koju icon_smile.gif

Mis sa kekutad oma hanguga siin? JK, naudi ja ole rõõmus! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Window
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2020




sõnum 11.12.2020 22:36:27 vasta tsitaadiga

Keegi midagi nendest euronicsi digitaalsetest ka kuulnud? Kuuldavasti liikusid kuhugi juba, aga ei kipu ega kõppu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 22:59:09 vasta tsitaadiga

andrekk kirjutas:

Üks 28-st Prisma konsoolist maandus osta.ee asemel ka koju icon_smile.gif


Küünlajalg v

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2020 02:07:55 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
kikaskilla kirjutas:
Hmmm, vaatasingi ükspäev Facebooki marketplacest et oli üks müügis 950€ eest. Vaatasin müüjat ka. Seal suurelt kirjas et töötab Telias

Welcome to Estonia. Kõik, kes poti juures kasutavad korrumpeerunud süsteemi enda jaoks ära ja miski ei üllata enam. Sellepärast ongi pointless üldse süveneda sellesse Eesti scammi ja scalperite paradiisi.

Kas keegi kujutaks ette näiteks mis skandaal juhtuks USAs kui selguks, et BestBuy tootejuht, kes on ühtlasi striimer, jagab BestBuy PS5 ettetellimislinke privaatselt oma discordis oma jälgijatele enne launchi ja kasvatab nii oma populaarsust ja annetusi icon_biggrin.gif
kuule, neela alla oma hapud viinamarjad kopp.gif
kaua võib ühe ja sama kännu otsast haukuda ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 12.12.2020 18:14:57 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Tundub, et enamus on kadedad.
Vähe savi pole kes ostis ja kes müüb? Keegi ei käsi sul seda osta ja kohe hakatakse vinguma. Jube vaadata kui palju hala siin teemas.
Ma jäin ka elisa ostust ilma aga selleks ei viitsi halada, ootan uue partii ära ja ostan, kui ei saa siis ootan edasi niikaua naudin ps4 prod icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2020 18:53:13 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy, üldjoontes su arvamusega päri - samas nt. Prisma “kampaania” puhul natuke tobe, et väidetavalt enamus valetasid ja panid konsooli hoopis müüki thumbs_down.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 12.12.2020 18:57:53 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Th3NewGuy, üldjoontes su arvamusega päri - samas nt. Prisma “kampaania” puhul natuke tobe, et väidetavalt enamus valetasid ja panid konsooli hoopis müüki thumbs_down.gif

See jah kahjuks paratamatu, inimesed valetavadki palju.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarA
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 12.12.2020 19:15:07 vasta tsitaadiga

Õnnestus ka Prismast see pilet vms saada. Ainus nali on muidugi see, et 4h enne teada saamist sai arvuti tellitud. Seega võib eeldada, et läheb turgu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sten K
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2020




sõnum 12.12.2020 19:22:49 vasta tsitaadiga

RagnarA kirjutas:
Õnnestus ka Prismast see pilet vms saada. Ainus nali on muidugi see, et 4h enne teada saamist sai arvuti tellitud. Seega võib eeldada, et läheb turgu.
Ma võtaks hea meelega ligi selle, kui sul müüki läheb.
Aga mitte scalperi hinnaga ilmselgelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2020 20:52:15 vasta tsitaadiga

Sten K kirjutas:
RagnarA kirjutas:
Õnnestus ka Prismast see pilet vms saada. Ainus nali on muidugi see, et 4h enne teada saamist sai arvuti tellitud. Seega võib eeldada, et läheb turgu.
Ma võtaks hea meelega ligi selle, kui sul müüki läheb.
Aga mitte scalperi hinnaga ilmselgelt.

Aga täiskomplekti kogumist võib alustada ka näiteks tühja karbi ostuga. Kõigest 99.95 icon_wink.gif
https://www.osta.ee/tuhi-karp-playstation-5-148531865.html

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr33nLime
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2020




sõnum 12.12.2020 21:05:01 vasta tsitaadiga

RagnarA kirjutas:
Õnnestus ka Prismast see pilet vms saada. Ainus nali on muidugi see, et 4h enne teada saamist sai arvuti tellitud. Seega võib eeldada, et läheb turgu.


Oleks ka huvi sinult see ps5 osta mõistliku hinnaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2020 21:07:48 vasta tsitaadiga

Ma usun, et paljudel on huvi icon_rolleyes.gif
Tehke ostuteema.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A1r
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2016




sõnum 12.12.2020 21:36:28 vasta tsitaadiga


Link


Mina, kui tuli PS5 Elisase müüki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 12.12.2020 22:48:57 vasta tsitaadiga

kõigil on neljad ( prod ) katki läinud, et 5 vaja kohe ja nüüd muidu kraabin silmad peast välja kui prisma ostuõigusest välja jään ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 13.12.2020 00:25:38 vasta tsitaadiga

Nüüd võiks PS5 ka juttu tulla, hetkel teema ainult sellest kuidas ma sellest ilma jäin.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 13.12.2020 00:29:56 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Nüüd võiks PS5 ka juttu tulla, hetkel teema ainult sellest kuidas ma sellest ilma jäin.

Nõus, olen siin mõelnud, et kas on ikka mõtet osta PS5, hiljuti läks mu arvuti GPU õhtale ning kaalun kahte varianti, kas osta uus GPU või PS5. Eestis on nii metsikult kallid hinnad igal asjal, 3060 Ti MSRP on 400$ ja mis siin maksab? 650€, minge seenele selle hinnaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
go0die
HV vaatleja
go0die

liitunud: 16.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 10:11:46 vasta tsitaadiga

Distal kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Nüüd võiks PS5 ka juttu tulla, hetkel teema ainult sellest kuidas ma sellest ilma jäin.

Nõus, olen siin mõelnud, et kas on ikka mõtet osta PS5, hiljuti läks mu arvuti GPU õhtale ning kaalun kahte varianti, kas osta uus GPU või PS5. Eestis on nii metsikult kallid hinnad igal asjal, 3060 Ti MSRP on 400$ ja mis siin maksab? 650€, minge seenele selle hinnaga.

Ise kaalun praegu, aga tundub GPU kn võitja seekord.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 21:53:26 vasta tsitaadiga

hitimees kirjutas:
kõigil on neljad ( prod ) katki läinud, et 5 vaja kohe ja nüüd muidu kraabin silmad peast välja kui prisma ostuõigusest välja jään ?


Ostaks isegi nelja pro, aga nende eest tahetakse korraga 100 euri rohkem kui muidu.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rekvisiit
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 02:43:46 vasta tsitaadiga

Keegi midagi Miterassa tarnest ka kuulnud on? Neil pidi detsembris miskit jõudma?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HNRL
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 12:56:51 vasta tsitaadiga

rekvisiit kirjutas:
Keegi midagi Miterassa tarnest ka kuulnud on? Neil pidi detsembris miskit jõudma?


Eelmise nädala neljapäeval sain neilt sellise vastuse:
tsitaat:
Selle aasta sees enam kahjuks mitte.
Tulevased tarned jäävad kõik järgmisesse aastasse.
Midagi täpsemalt ei ole Sony meile teada andnud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RagnarA
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 14.12.2020 23:36:42 vasta tsitaadiga

Proovime siis teisiti, ehk jääb post alles. Kuna mul enam pole vajadust PS5 järgi siis läks praegune turgu. Kes otsib see leiab.
Natuke kahju on küll, oleks eelkõige uue puldi põnevaid omadusi tahtnud proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 01:18:53 vasta tsitaadiga

vajadust pole aga skalpida tahaks ikka, miks mitte.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarA
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 15.12.2020 10:49:43 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
vajadust pole aga skalpida tahaks ikka, miks mitte.


Eks ma eeldasin, et sääraseid kommentaare siin võib tulla. Kahjuks või õnneks need mind ei kõiguta aga ma võin oma nägemuse ju siia panna asjast.

Skalpimine, mis see siis päevalõpuks on, kogu meie jaekaubandus näiteks? Sealt leiab oluliselt suurtemate juurdehindlustega asju. Ma ei cämpinud kuskil poes, et saaks neid konsoole 5tk ja siis 1,2k OK hinnaga müüki panna. Pereliige osales loosis ilma minu teadmata, kellega koos varasemalt üritasime nii Eesti kui ka Soome poodidest seda konsooli saada, kuna sellel hetkel oli reaalne soov ta endale osta. Mõistagi nagu enamikel teistel see varasem ostlemine meil ei õnnestunud. Sealjuures olin ma Elisas isegi 2 või 3 korda kassas aga edasi enam ei laadinud. Jah oli jama aga minu elu see kuidagi ei mõjutanud. Daamid ja härrad, see on kõigest konsool ja ta tuleb õige pea nagunii poodi norm hinnaga.
Need kes viskavad mulle ninapeale, et miks ma nendega kokku ei leppinud siin samas foorumis hinnas siis palun ütle, miks ma oleks pidanud seda just sinuga tegema, täpselt sama ebaaus teiste suhtes, kui seda on avalik oksjon, mida te nii kiivalt skalpimiseks kutsute.
Hetkel ma panin ta müüki minu enda ostuhinnaga ja see, milliseks see hind kujuneb on teie endi teha. Turu nõudlus on alati hinna määranud ja jääb seda alatiseks tegema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2020 10:53:04 vasta tsitaadiga

Väga õige jutt, võiks juba see hala ja nutt ära lõppeda igas teises postituses.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 11:26:20 vasta tsitaadiga

nu nii minu ventika murega masin läks vahepeal eesti poodi garantiisse kust ostetud sai, nädalake seal ja tuli vastus, et on nõus tagasi ostma... ilmselgelt see pakkumine mind hetkel ei rahulda. A kuna saadavus on kehva siis arusaadav miks selline pakkumine. Aga vahepeal ülla ülla kirjutas eesti playstationi support mulle mitu nädalat hiljem peale minu kirja neile, et kirjeldage oma probleemi meile palun ingliskeeles kuna kohaliku keelt me siiski ei räägi, panin neile siis inglikeelse mure kirja ja vastus tuli täna hunniku küsimustega. Kuna mul konsooli pole veel käes siis tuleb natuke viivitada sellega. Aga tuleb teha ilmselt uus video telefoniga ja max kvaliteediga, et heli korralikult jääks peale ka. Video ja päris elu ei ole päris üks-ühele siiski...
Selliseid küsimusi siis küsiti:

Is the console a disc or digital version?
Is the stand correctly attached to the console?
Does the noise happen when the console is vertical and horizontal?
Is the casing of the console firmly in place?
Does this happen when using certain games, in the home hub or certain applications?
Has this happened since the day you received the console or has it developed over time?
How is this affecting the performance of the console or does your console perform correctly in all other areas?
Is the noise uncomfortable for yourself?
What other trouble shooting have you attempted?
Can you provide us with a video link of your consoles noise rather than one that is already available from somebody else?


eks mingi aeg kriban siia kui miskit uut toimunud on vahepeal
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 13:38:15 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas HVs tohib niimoodi reklaami teha, seega kui ei tohi, siis vabandust ja võite postituse kustutada.

Minu käes on üks täiesti kinnises karbis Sony PlayStation 5 konsool, mille MKuubis seltskond loosiks välja nii oma pühapäevase jutusaate kuulajate kui ka Meile Meeldib Mängida aasta lemmikmängu küsitlusele vastajate vahel. Ahjaa, igasugu muid ägedaid mänge-särke-värke läheb ka loosi. Aasta mängu küsitluse leiab nii MKuubis kodulehelt kui ka Facebookist. Paar päeva on veel aega oma nimi mütsi sisse visata icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 22:07:39 vasta tsitaadiga

Imepärane, et PS5 on haruldus, mis kaob lettidelt minutite või lausa sekunditega, aga kõik teevad PS5 konsoolide loosimisi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 13:06:34 vasta tsitaadiga

Kui on plaan ka "120hz teler" osta PS5 juurde, vaata enne ostu siia: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10622658#10622658
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tytan
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 11:58:32 vasta tsitaadiga

saadaval icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
https://www.smartech.ee/et/products/mangukonsoolid/1787330-sony-playstation-9396307
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 12:07:34 vasta tsitaadiga

tytan kirjutas:
saadaval icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
https://www.smartech.ee/et/products/mangukonsoolid/1787330-sony-playstation-9396307

Cyberpunk peal oleks siis oleks mõeldav

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 12:15:58 vasta tsitaadiga

Mis järgmise aasta teleritest võiks ideaalselt pleikariga sobida?
On juba mingit infot tilkunud?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 12:32:09 vasta tsitaadiga

Ükskõik milline. Muidu kui ideaalset, siis võiks teler VRR osata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 15:18:21 vasta tsitaadiga

Jauravad siin.... Valga "kvaliteetvennad" müüvad "õige" hinnaga.... icon_biggrin.gif
https://www.soov.ee/19282358-playstation-5/details.html
Müügimees maksab vist ise hinnavahed kinni jõulurahu huvides icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2020 18:58:09 vasta tsitaadiga

Soovi oma ostis keegi ära või on pointi kirjutada?

tytan kirjutas:
saadaval icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
https://www.smartech.ee/et/products/mangukonsoolid/1787330-sony-playstation-9396307

Digital edition kahjuks, sellega ei oska midagi teha.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.12.2020 12:06:05 vasta tsitaadiga

[quote="Evil14"]Soovi oma ostis keegi ära või on pointi kirjutada?

Saatsin müüjale kirja, vastas Muhammed Dave ja küsiks et mitu ma tahtsin?
Tundub legit müüja icon_lol.gif

_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 13:50:17 vasta tsitaadiga

[quote="Pimp"]
Evil14 kirjutas:
Soovi oma ostis keegi ära või on pointi kirjutada?

Saatsin müüjale kirja, vastas Muhammed Dave ja küsiks et mitu ma tahtsin?
Tundub legit müüja icon_lol.gif


Sama, mitu seni keegi tellinud on? Ise lähen koha peale ta ladu vaatama. Kui kutil head varud, siis võtan endalegi selle hinnaga mitu tükki ligi.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2020 14:37:49 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:

Sama, mitu seni keegi tellinud on? Ise lähen koha peale ta ladu vaatama. Kui kutil head varud, siis võtan endalegi selle hinnaga mitu tükki ligi.


Võta keegi kaasa puhuks, kui laoks osutub valge kaubik, mille küljele on kirjutatud "Mulle meeldivad kuumad kallistused."
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 18:59:03 vasta tsitaadiga

Kutt vastas muide nii kui kohale tahtsin minna vaatama neid uusi ilusaid konsoole tema puukuuris.

Muhammed Dave
E, 21. dets 13:45 (1 päeva eest)
saajale mina

saadetis on pärit USA-st ja kohaletoimetamine võtab 48 tundi

aitäh
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 22.12.2020 19:19:59 vasta tsitaadiga

48 tundi on siis see aeg mille jooksul peaksid jäljed juba piisavalt jahtuma ... icon_cool.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 29.12.2020 15:34:39 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=KifzV7VYS7k
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 15:45:27 vasta tsitaadiga

Kes Kuressaarest kohapealt tahab võib ostma minna. icon_lol.gif


https://e-24.ee/et/playstation-5/5626-sony-ps5-playstation-5-blu-ray-edition-valge.html

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 16:19:37 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Kes Kuressaarest kohapealt tahab võib ostma minna. icon_lol.gif


https://e-24.ee/et/playstation-5/5626-sony-ps5-playstation-5-blu-ray-edition-valge.html


icon_eek.gif icon_eek.gif
Uskumatu mida ahnus teeb
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 16:25:39 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kes Kuressaarest kohapealt tahab võib ostma minna. icon_lol.gif


https://e-24.ee/et/playstation-5/5626-sony-ps5-playstation-5-blu-ray-edition-valge.html


icon_eek.gif icon_eek.gif
Uskumatu mida ahnus teeb

Hämmastav jah. Ometigi poe omanik on kohalike seas väga austatud inimene aga suudab olla ikkagi selline munn. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 19:49:14 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
firemark kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kes Kuressaarest kohapealt tahab võib ostma minna. icon_lol.gif


https://e-24.ee/et/playstation-5/5626-sony-ps5-playstation-5-blu-ray-edition-valge.html


icon_eek.gif icon_eek.gif
Uskumatu mida ahnus teeb

Hämmastav jah. Ometigi poe omanik on kohalike seas väga austatud inimene aga suudab olla ikkagi selline munn. icon_razz.gif


Kahju, et järka peale ei saa võtta. icon_cry.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 20:13:27 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
firemark kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kes Kuressaarest kohapealt tahab võib ostma minna. icon_lol.gif


https://e-24.ee/et/playstation-5/5626-sony-ps5-playstation-5-blu-ray-edition-valge.html


icon_eek.gif icon_eek.gif
Uskumatu mida ahnus teeb

Hämmastav jah. Ometigi poe omanik on kohalike seas väga austatud inimene aga suudab olla ikkagi selline munn. icon_razz.gif


Kahju, et järka peale ei saa võtta. icon_cry.gif


+21.9% intressiga icon_lol.gif

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 29.12.2020 22:39:20 vasta tsitaadiga

Saaremaalt saab KÕIKE!

PS5? Olemas, palun! De Lorean? Olemas, palun! Üks mees olla Saaremaalt isegi keppi saanud, nii rahvasuu teadis rääkida. Ainult kõlisevat peab olema.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2020 22:50:41 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
firemark kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Kes Kuressaarest kohapealt tahab võib ostma minna. icon_lol.gif


https://e-24.ee/et/playstation-5/5626-sony-ps5-playstation-5-blu-ray-edition-valge.html


icon_eek.gif icon_eek.gif
Uskumatu mida ahnus teeb

Hämmastav jah. Ometigi poe omanik on kohalike seas väga austatud inimene aga suudab olla ikkagi selline munn. icon_razz.gif

Krdi Kalvi rsk beer_yum.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 22:51:02 vasta tsitaadiga

Gold Diggerid? Olemas!
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2020 01:02:04 vasta tsitaadiga

https://e-24.ee/et/playstation-5/5626-sony-ps5-playstation-5-blu-ray-edition-valge.html

Uus soodushind. Ruttu ostma. icon_biggrin.gif 5tk veel järgi. icon_lol.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.