Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2020 02:06:08 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Tegelt tahaks näha CPU benchmarke, praegu mõõdetakse ainult graafikakaartide jõudlust, aga mul on sõbraga sama videokaart, aga erinev prose ja tema ütleb, et ei saa samadel seadetel oma 6700k mängida kui mina 5900x.

Spoiler Spoiler Spoiler


6700k vs 5900x ei ole eriti võrreldavad. 6700k saab , omad kogemused, uutes mängudes isegi vana madalama astme Ryzen 1600 käest pikki päid. Kunagi omasin seda isendit ja kui mäng oskas, tahtis kasutada mitut tuuma siis kukkus 6700k väga ruttu ära isegi OC olekus.

Cyberpunk 2077 proovitud 1600 + GTX 1080 @ 1080p ja täitsa hästi jookseb.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.12.2020 02:06:39 vasta tsitaadiga

sigakoer kirjutas:
Immersioon ja muusika on kõige kõvemad plussid minu jaoks siiani. Maailm on pisiasjadeni viimistletud ja ilus. Kasvõi ainuüksi autod, mis on üks ägedam kui teine ja sisugi pisiasjadeni disainitud ja tehtud.

Teisest küljest, ma küll ei oska nii vara veel öelda, aga võib-olla kulutasid nad selle ilu ja tehnoloogia peale just liiga palju aega ja raha.

Igati nõus ja lisaks veel, et kõik missioonid ja kõrval missioonid on väga head, midagi pole kordunud. Maailm on super kena, aga ega seal peale ringivaatamise midagi muud teha pole. Jääb tunne, et mõned kuud arendustööd on puudu jäänud, kui nad asja edasi arendavad, siis kevadel ma usun oleks mäng igati hästi poleeritud kenadus. Sest näha on, et mis on tehtud on väga hea, aga on elemente mis jätavad mulje nagu oleks tegu placeholder või pooliku lahendusega. Näiteks võin tuua; politsei, kõik tänaval liikuvad inimesed ja isegi kui ma robotil pea ja käe otsast lasin, siis ta ajas mind ikka taga oma ühe käega, kus minu õnnetuseks hoidis ka relva icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2020 02:09:27 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Tegelt tahaks näha CPU benchmarke, praegu mõõdetakse ainult graafikakaartide jõudlust, aga mul on sõbraga sama videokaart, aga erinev prose ja tema ütleb, et ei saa samadel seadetel oma 6700k mängida kui mina 5900x.

Spoiler Spoiler Spoiler


Sa peaksid pigem oma high end prose võrdlema minu 2017 aasta prosega. Seal peaks sinu kasuks erinevus välja tulema. Vana 4 tuumalist 5900x võrrelda on patt :=)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.12.2020 02:16:01 vasta tsitaadiga

aff198 kirjutas:
Firefly kirjutas:
Tegelt tahaks näha CPU benchmarke, praegu mõõdetakse ainult graafikakaartide jõudlust, aga mul on sõbraga sama videokaart, aga erinev prose ja tema ütleb, et ei saa samadel seadetel oma 6700k mängida kui mina 5900x.

Spoiler Spoiler Spoiler


Sa peaksid pigem oma high end prose võrdlema minu 2017 aasta prosega. Seal peaks sinu kasuks erinevus välja tulema. Vana 4 tuumalist 5900x võrrelda on patt :=)

Rahu, see ei ole kõvatamise teema, proovin lihtsalt selgust leida, miks mul sõbral mäng ei jookse nagu mul. Tundub, et 4 tuumaliste aeg hakkab lihtsalt läbi saama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2020 02:20:48 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
aff198 kirjutas:
Firefly kirjutas:
Tegelt tahaks näha CPU benchmarke, praegu mõõdetakse ainult graafikakaartide jõudlust, aga mul on sõbraga sama videokaart, aga erinev prose ja tema ütleb, et ei saa samadel seadetel oma 6700k mängida kui mina 5900x.

Spoiler Spoiler Spoiler


Sa peaksid pigem oma high end prose võrdlema minu 2017 aasta prosega. Seal peaks sinu kasuks erinevus välja tulema. Vana 4 tuumalist 5900x võrrelda on patt :=)

Rahu, see ei ole kõvatamise teema, proovin lihtsalt selgust leida, miks mul sõbral mäng ei jookse nagu mul. Tundub, et 4 tuumaliste aeg hakkab lihtsalt läbi saama.


Olengi rahulik icon_smile.gif. Sõbral lihtsalt vana 4 tuumaline penskar . Sellega ei teegi eriti midagi 2020 lõpu AAA mängus. 5900x on siiski hetkel ilmselt peaaegu kõige kõige prose. Hetkel vist isegi entry level prosed 4 tuumalised tükid , mis enne olid celeroni nime all (pole kindel). Pane oma sõbra prose ja enda oma 4k peal joonele, usun , et vahe on palju väiksem. 9400f paned , siis juba vahe sisuliselt olematu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 12.12.2020 03:06:57 vasta tsitaadiga

Väga korralik videokaartide ja CPU-de ülevaade
https://www.pcgameshardware.de/Cyberpunk-2077-Spiel-20697/Specials/Cyberpunk-2077-Benchmarks-GPU-CPU-Raytracing-1363331/
Seal sees 6900k ning 5900x olemas, fpsi vahe 68 vs 95fps-i samadel seadetel, niiet CPU on vägagi tähtis...seda muidugi 720p peal mängides, eks mida kõrgem reso ja sätted, seda väiksemaks see vahe läheb icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.12.2020 03:18:25 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Väga korralik videokaartide ja CPU-de ülevaade
https://www.pcgameshardware.de/Cyberpunk-2077-Spiel-20697/Specials/Cyberpunk-2077-Benchmarks-GPU-CPU-Raytracing-1363331/
Seal sees 6900k ning 5900x olemas, fpsi vahe 68 vs 95fps-i samadel seadetel, niiet CPU on vägagi tähtis...seda muidugi 720p peal mängides, eks mida kõrgem reso ja sätted, seda väiksemaks see vahe läheb icon_smile.gif

Ma isegi saan aru miks nad 720p tegid testi. See on sellepärast, et mäng jookseb renderdamis faaasis madalal resolutsioonil ja alles hiljem upscalidakse pilt soovitud resolatiooni kasutades DLSS.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 12.12.2020 12:02:36 vasta tsitaadiga

Hull tsenseerimine käib nii Yotyubes kui mujal, kus keegi kas streamib jne. icon_biggrin.gif Päris absurdseks on see tsenseerimise asi läinud. Selle mängu puhul ollakse ikka eriti õrnapõrnalised.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 12.12.2020 12:13:06 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
Kuidas te hindate linna immeresionit, AI jalakäijatel ja autojuhtidel? Üldine feeling linnas jne.

Loen üha rohkem, et see on üpriski nulli lähedane. Autod on prefilled teedel sõitmas, võmmid spawnivad niisama kõrval, mingeid minigame pole arvestades suur hulk mänguautomaate, customisation on null pärast algset ekraani, interaktsioonid minimaalsed, autodega tagaajamised on ainult missioonides ja need skripted.

Ehk selline vaib üleval, et performance ja buggid tegelikuses varjavad üpriski sisutühja linna. Kuigi lubadustes pidi olema elus linn mida pole varem kohanud.

Siin pole mingi kriitika vaid soov kuulda kaasmaalaste arvamust sellistel vaadetel.

Lisan igaksjuhuks, et ei oma mängu, jääb järgmise aasta alguse plaanidesse.


Kui üle ei hakka mõtlema ja lihtsalt mängid siis on immersion väga hea. Suurem häda on pigem selles, et inimesed ootasid midagi teistsugust. Cyberpunkis puudub nn. kuiv mängutäide (igasugused nänni vendorid, hotdog standid, minigames vms), aga mis järgi jääb on väga kvaliteetne. Ehk kui minna gta-d otsima või linnas peendetaile jälgima siis avastad, et linn pole ehtne - küll, aga see häirib oluliselt vähem kui üritatakse väita. Autod on muidu väga lahedad - nii detailide kui hääle poolest. Juhitavusel pole ka häda midagi (kartsin isegi hullemat) - autod käituvad umbes sarnaselt nagu GTA-s, aga keeravad veits teravamalt. Autodel saab ka kapotti ja pagasnikut avada (iseasi kas sellel mingi eesmärk on, aga lahe on ikka icon_biggrin.gif). Linn on väga ilus - vahest sõidan niisama autoga ringi ja vahin ümbrust (GTA-s ma seda näiteks ei teinud icon_biggrin.gif).

_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.12.2020 12:22:18 vasta tsitaadiga

Fixeritele viid nokki löödud / laibad pagasnikusse.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 12.12.2020 12:25:16 vasta tsitaadiga

Need mänguautomaadid, suletud uksed jpm võivad vabalt mõne järgmise updatega aktiivseks muutuda. Negatiivse alatooniga reviewsi vaadates võib jääda mulje, et mäng on tuksis ja vigu täis. Reaalsuses poole tunni jooksul ehk satud mõne glitchi otsa ning üldiselt pole need häirivad. Mul nt vahepeal viskab autoga sõites V auto katusele käed laiali, päris koom on vaadata, nagu jeesus ristil icon_smile.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010




sõnum 12.12.2020 12:43:34 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Need mänguautomaadid, suletud uksed jpm võivad vabalt mõne järgmise updatega aktiivseks muutuda. Negatiivse alatooniga reviewsi vaadates võib jääda mulje, et mäng on tuksis ja vigu täis. Reaalsuses poole tunni jooksul ehk satud mõne glitchi otsa ning üldiselt pole need häirivad. Mul nt vahepeal viskab autoga sõites V auto katusele käed laiali, päris koom on vaadata, nagu jeesus ristil icon_smile.gif


Muidug nägemus erinev ja vokaalsem pahameel on alati rohkem kuuldaval, eriti reddit.. Mõnda videot lihtsalt vaatasin kus näidati Autode AI sõidumustrit, mis tundus suht nukker. Aga olen ka kindel, et need asjad patchitakse ära ja asi muutub sügavamaks. Eriti kui see next gen patch tuleb konsoolidele, kindlasti tehakes midaig PCle ka.

Positiivseid uudiseid ka.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-12-11/cd-projekt-changes-developer-bonus-structure-after-buggy-release
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 12.12.2020 13:20:33 vasta tsitaadiga

Mind ennast häirib kõige rohkem see, et walk toggle nuppu pole (kõndida saab sisuliselt ainult puldiga mängides) ja relva holster nuppu ka ei ole (või ma pole leidnud). Ehk relva saad kätte võtta igal ajal kui tahad, aga ära panna ei saa icon_biggrin.gif Inventory süsteem on ka veits segane (mul oli inventorys hunnik riideid ja panin need korteris stash-i. Eeldasin, et need mis seljas on, ei ole inventorys). Mängisin mingi pool tundi edasi ja avastasin järsku, et jooksen paljaste kelladega ringi icon_biggrin.gif Sisuliselt ei ole selgelt eristatav (kui üldse), et millised püksid parasjagu jalas on ja millised inventorys.
_________________
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 12.12.2020 13:24:24 vasta tsitaadiga

kui tahad relva ära panna tuleb Alt nuppu all hoida korra, siis tuleb "Cycle Weapon" ratas ette kust saab granaate jms ka vahetada.
T-poosi endal ka ette tulnud, cutscene ajal vend taustal hõljus kohvikus nagu pulk ringi icon_biggrin.gif


viimati muutis rastaman 12.12.2020 13:26:48, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2020 13:25:13 vasta tsitaadiga

equipped asjadel on ju marker juures, relva paneb vajadusel automaatselt ära
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.12.2020 13:27:12 vasta tsitaadiga

simo5555, tutorial ütles, et vajuta alti 2 korda ja paneb relva ära.
Ja nexus modi's jäi silma kõndimise mod icon_biggrin.gif

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 12.12.2020 13:40:03 vasta tsitaadiga


Link


Loodan, et need fixid parandavad ka vastaste AI'd.
Mitmes streamis mida olen vaadanud on silma jäänud see, et vastaste AI on ikka väga kehv kohati.
Lihtsalt teeb arusaamatuid asju või jääb lihtsalt nurga taha seisma. Jalutad kõrvale, ei reageeri ja siis lihtsalt lased maha.. not good thumbs_down.gif

Edit:
Vaatasin seda HUB RT+ DLSS ülevaadet ja kas tõesti pole lisatud enda karakteri peegeldust pindadele kui RT on sees? icon_eek.gif icon_lol.gif

Nice one... RT reflections my ass.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.12.2020 13:41:51 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Need mänguautomaadid, suletud uksed jpm võivad vabalt mõne järgmise updatega aktiivseks muutuda. Negatiivse alatooniga reviewsi vaadates võib jääda mulje, et mäng on tuksis ja vigu täis. Reaalsuses poole tunni jooksul ehk satud mõne glitchi otsa ning üldiselt pole need häirivad. Mul nt vahepeal viskab autoga sõites V auto katusele käed laiali, päris koom on vaadata, nagu jeesus ristil icon_smile.gif


See on tegelikult mängutööstuse tervikliku arengu suhtes ääretult halb suhtumine. See ei ole kuidagi okei, et AAA mäng lastakse sellises seisus välja ja hakatakse siis lappe väljastama kuude kaupa.
Oleks ausalt võinud veel 6 kuud edasi lükata, mitte enne jõule turule pressima, et investoreid rõõmustada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 12.12.2020 13:52:10 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
wirx kirjutas:
Need mänguautomaadid, suletud uksed jpm võivad vabalt mõne järgmise updatega aktiivseks muutuda. Negatiivse alatooniga reviewsi vaadates võib jääda mulje, et mäng on tuksis ja vigu täis. Reaalsuses poole tunni jooksul ehk satud mõne glitchi otsa ning üldiselt pole need häirivad. Mul nt vahepeal viskab autoga sõites V auto katusele käed laiali, päris koom on vaadata, nagu jeesus ristil icon_smile.gif


See on tegelikult mängutööstuse tervikliku arengu suhtes ääretult halb suhtumine. See ei ole kuidagi okei, et AAA mäng lastakse sellises seisus välja ja hakatakse siis lappe väljastama kuude kaupa.
Oleks ausalt võinud veel 6 kuud edasi lükata, mitte enne jõule turule pressima, et investoreid rõõmustada.


see oleks küll imelugu kui tuleks mäng välja mis ei vaja ühtegi veaparandust icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.12.2020 13:57:04 vasta tsitaadiga

Need videod, mida ma striimidest ja YT'st näinud olen, ei ole mingid väikesed nipet-näpet asjad. Mängu peategelaste ja stooriga otseselt seotud puugid oleks võinud vähemalt olemata olla.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 12.12.2020 14:00:13 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et mingi 6 kuu pärast oleks õige seda mängu mängida, kui kiusatusele praegu vastu panna. Saab parema kogemuse. Siis ka ehk Nvidia ja AMD graafikakaardid msrp hindadega saadaval.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2020 14:06:56 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
softis kirjutas:
wirx kirjutas:
Need mänguautomaadid, suletud uksed jpm võivad vabalt mõne järgmise updatega aktiivseks muutuda. Negatiivse alatooniga reviewsi vaadates võib jääda mulje, et mäng on tuksis ja vigu täis. Reaalsuses poole tunni jooksul ehk satud mõne glitchi otsa ning üldiselt pole need häirivad. Mul nt vahepeal viskab autoga sõites V auto katusele käed laiali, päris koom on vaadata, nagu jeesus ristil icon_smile.gif


See on tegelikult mängutööstuse tervikliku arengu suhtes ääretult halb suhtumine. See ei ole kuidagi okei, et AAA mäng lastakse sellises seisus välja ja hakatakse siis lappe väljastama kuude kaupa.
Oleks ausalt võinud veel 6 kuud edasi lükata, mitte enne jõule turule pressima, et investoreid rõõmustada.


see oleks küll imelugu kui tuleks mäng välja mis ei vaja ühtegi veaparandust icon_smile.gif


samas, viimase edasilükkamise ajal oli jutt, et PC versioon on "valmis" ja oodatakse konsooliversioonide probleemide pärast.. natuke nõutuks võtab küll see "valmis" asi, ilmselgelt on asi toores
keegi ei ootagi veatut launchi, miks niimoodi üldse utreerida
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2020 15:12:47 vasta tsitaadiga

Walk nupp lisatakse. Seda kinnitas üks arendajatest twitteris. Ise ilmselt ei hakka enne 17 Veebruari mängimagi. Siis on hea endale sünnipäevakingitus teha. Muidugi kahtlane kas selleks ajaks palju üle maksmata ka asisema kaardi saab kui praegu. Vaatasin HUB videot kus raster perfist juttu. Praguse kaardiga 1440p medium saaks heal juhul ~35fps kätte ja alla mediumi kaotab kõvasti visuaalides.

Üllatav oli see palju proset tahtis HUB väitel. 5950X-st kasutas kuni 40% ära. 3600X-st 80%.
Mälukasutus kuni 8GB. VRAM kasutus kuni 8GB. HUB RT videot pole veel jõudnud vaadata, aga seal peaks rohkem VRAM kasutama.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 12.12.2020 15:44:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Walk nupp lisatakse. Seda kinnitas üks arendajatest twitteris. Ise ilmselt ei hakka enne 17 Veebruari mängimagi. Siis on hea endale sünnipäevakingitus teha. Muidugi kahtlane kas selleks ajaks palju üle maksmata ka asisema kaardi saab kui praegu. Vaatasin HUB videot kus raster perfist juttu. Praguse kaardiga 1440p medium saaks heal juhul ~35fps kätte ja alla mediumi kaotab kõvasti visuaalides.

Üllatav oli see palju proset tahtis HUB väitel. 5950X-st kasutas kuni 40% ära. 3600X-st 80%.
Mälukasutus kuni 8GB. VRAM kasutus kuni 8GB. HUB RT videot pole veel jõudnud vaadata, aga seal peaks rohkem VRAM kasutama.


Seal oli ilusti näha, kus 8GB RTX 3070 langes RTX2080TI'st taha. Ütles ka, et kui RT+DLSS peale lükata 1440p resol siis lihtsalt 8GB'st jääb väheks.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004




sõnum 12.12.2020 15:53:09 vasta tsitaadiga

Keegi selle hotfixi peale ka saanud juba? 57% peal kinni ja cloud sync failed icon_sad.gif Tegemist siis GOG versiooniga

Kõige rohkem häirib see autode ja meshide sulanud olek veidike kaugemal mis siis normaalseks läheb kui lähemale jõuad, vaatasin et see korda tehtud nüüd aga patchi ei saa kätte kuidagi icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.