Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 571, 572, 573 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 22:12:01 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
11 kasti ja 4750 kulda ja 9 premm päeva ja borasque. Polegi väga hull. Muud pudipadi tuli ka aga see ei paku pingetki.

Polegi väga hull ? Ma sain 4k kulda ja samapalju prem päeva vb. Ma ütleks sa sitaks lucky, aga eks sa tulid siia esinema ja irooniaga ütles, oh läks enamvähem, endal boner.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 22:51:17 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
arny kirjutas:
11 kasti ja 4750 kulda ja 9 premm päeva ja borasque. Polegi väga hull. Muud pudipadi tuli ka aga see ei paku pingetki.

Polegi väga hull ? Ma sain 4k kulda ja samapalju prem päeva vb. Ma ütleks sa sitaks lucky, aga eks sa tulid siia esinema ja irooniaga ütles, oh läks enamvähem, endal boner.



Lähtudes WG valuutast:
4750 kulda - 18 eur
9 premm päeva - ca 5.5 eur
borrasque - ~28 eur
+pudipadi

Maksid 40€, said 55+ eest ja "polegi väga hull".
Kui WG foorumit lugeda, siis on osad maksnud 100, saanud 0 tanki. Maksnud 100, saanud kraami max 75€ eest... Jah, Sul polnud väga hull.

E:20€ hoopis on 11 kasti jep, seda enam icon_smile.gif


viimati muutis chatro 11.12.2020 12:38:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.12.2020 08:46:30 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Jutt oli ELC EVEN 90 jah. Ja ikka üritan elus püsida. Aga kasu pole sellest just skaudina siiski sittagi kui tiim on pime.


Ma mängin enamasti skaute ja elc 90 mul skautidest parimad statsid, 900 mängu wr 62% ja wn8 3050. Samas ma suhteliselt keskmine mängija ehk päris oskaja käes on see ikka väga korralik tank.

Võtsin ka siis 11 kasti ja andis 2750 kulda, mingi hunniku prem päevi (ei lugenud kokku). Lisaks 5 tanki: C45 Bisconte, T15, T78, M22 Locust ja Matilda BP.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2020 08:51:43 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Kremka kirjutas:
arny kirjutas:
11 kasti ja 4750 kulda ja 9 premm päeva ja borasque. Polegi väga hull. Muud pudipadi tuli ka aga see ei paku pingetki.

Polegi väga hull ? Ma sain 4k kulda ja samapalju prem päeva vb. Ma ütleks sa sitaks lucky, aga eks sa tulid siia esinema ja irooniaga ütles, oh läks enamvähem, endal boner.


Lähtudes WG valuutast:
4750 kulda - 18 eur
9 premm päeva - ca 5.5 eur
borrasque - ~28 eur
+pudipadi

Maksid 40€, said 55+ eest ja "polegi väga hull".

Kui WG foorumit lugeda, siis on osad maksnud 100, saanud 0 tanki. Maksnud 100, saanud kraami max 75€ eest... Jah, Sul polnud väga hull.


Tegelikult maksin 20.- Samas eelmine aasta proovisin vist 3 korda sedasi ja ei midagi. Plussi vast jäin aga mõru maitse jäi jah. See aasta isegi hästi jah kui arvestada, et paar nädalat tagasi lendas arvuti pauguga laiali siis midagi head kah nüüd.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.12.2020 09:46:19 vasta tsitaadiga

Võtsin veel 11 kasti ja sain: 4250 kulda, 6 päeva premmi ja Bourrasque.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 11.12.2020 18:54:53 vasta tsitaadiga

75 kasti:

mingi hunnik miljoneid hõbedat
30k kulda
~60 päeva premmi
kõik madala tieri tankid
bisonte (sellest huvi ei olnud, oleks soovinud pigem GSOR'i)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2020 13:45:12 vasta tsitaadiga

25 kasti võtsin. Bourrasque, 3d stiile hunnik, T6 ja alla poole tankid, 7500kulda, 5 milli kreda, 28 päeva prem.
Kulla eest sai kohe lt432 ostetud. Eelmine kastide ost läks palju paremini, sai hunnik t8 tanke.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.12.2020 16:04:41 vasta tsitaadiga

See aasta on jah nirud kastid olnud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2020 20:40:30 vasta tsitaadiga

Sain semult kingituseks 3 kasti, sain GSOR 1008, tundub täpselt minu teema, saab mängida ka as medium.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 17.12.2020 22:07:36 vasta tsitaadiga

Tere kõigile...

Kuna päkapikk tõi mulle uue arvuti koju, siis muidugi oli selle üle heameel. Uus arvuti on ülikiire ja vaikne (Fractal Define R6, Noctua NF-A15 ja RMx 750W).

Tankimänguga see arvuti kahjuks kuidagi ei ühildu, kuna WoT lihtsalt ei toeta nii "progressiivseid" arenguid, nagu Ryzen 9 5900X ja RTX 3090. Tunne on selline, et wotis midagi kunagi ei muutu enam niikuinii, nii et.. kahjuks või õnneks, aga mind enam wotis ei näe. Ja samuti siin. Kindlasti on see teile suur kergendus, võite nüüd vabalt kiita, kui tore ja kena wot ikkagi on, ja minu vandenõuteooriad teemal "WR on alati fikseeritud", saate ära unustada. Aga õnnetuseks saadab see teid ikka kaasa, isegi Erickut.

Eksole Erick? Kuidas on lood sinu 61,16% WR tasemega? Püsib nagu raudnael? Püsib ju? Ja jääbki püsima. Eita kaua tahes, kuniks mõistus koju tuleb.

Loodetavasti eesti mehed ei ole kõik nii naiivsed ja saavad lõpuks aru, et wot ei ole midagi muud, kui üks aegunud ja iganenud süsteem, millel ei ole mingit seost mängijate oskustega, vaid ainult nende rahaga.

Häid pühi, tervist ja õnne teile kõigile, ning teie peredele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 22:37:17 vasta tsitaadiga

FastPotty Mida sa jahud, või mida sa tarbid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 23:41:34 vasta tsitaadiga

Past 24 hours: WR - 36,36%, Last battle: 17/12/2020 20:06

Eks põhjusi lahinguiväljalt põgenemiseks leiab alati... icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.12.2020 09:08:28 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Tere kõigile...

Kuna päkapikk tõi mulle uue arvuti koju, siis muidugi oli selle üle heameel. Uus arvuti on ülikiire ja vaikne (Fractal Define R6, Noctua NF-A15 ja RMx 750W).

Tankimänguga see arvuti kahjuks kuidagi ei ühildu, kuna WoT lihtsalt ei toeta nii "progressiivseid" arenguid, nagu Ryzen 9 5900X ja RTX 3090. Tunne on selline, et wotis midagi kunagi ei muutu enam niikuinii, nii et.. kahjuks või õnneks, aga mind enam wotis ei näe. Ja samuti siin. Kindlasti on see teile suur kergendus, võite nüüd vabalt kiita, kui tore ja kena wot ikkagi on, ja minu vandenõuteooriad teemal "WR on alati fikseeritud", saate ära unustada. Aga õnnetuseks saadab see teid ikka kaasa, isegi Erickut.

Eksole Erick? Kuidas on lood sinu 61,16% WR tasemega? Püsib nagu raudnael? Püsib ju? Ja jääbki püsima. Eita kaua tahes, kuniks mõistus koju tuleb.

Loodetavasti eesti mehed ei ole kõik nii naiivsed ja saavad lõpuks aru, et wot ei ole midagi muud, kui üks aegunud ja iganenud süsteem, millel ei ole mingit seost mängijate oskustega, vaid ainult nende rahaga.

Häid pühi, tervist ja õnne teile kõigile, ning teie peredele.


Thanks god onfire.gif onfire.gif hevi.gif bounce.gif onfire.gif

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 14:40:38 vasta tsitaadiga

Ja nüüd kus tekkis väike võimalus mängida otsustas wg serveri kinni panna.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2020 18:13:55 vasta tsitaadiga

Miskit on toimumas supertestil icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 20:56:29 vasta tsitaadiga

Ok, nüüd mõistan kui lucky mul kastidega oli.


Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2020 21:09:47 vasta tsitaadiga

Mhm, ma sain 25-st "magic" kastist 6000 kulda, 28p premmi, WZ 5A 3D "stiili" ja Pz T 15. Viimase eest sain 900 kulda kompensatsiooniks lisaks.

Ehk 25 kastist üks camo ja 1 Tier 3 premmikas. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 19.12.2020 23:59:44 vasta tsitaadiga

2 x 25 kasti ja ca 15 000 kulda ja Bourrasque.
Ülejäänud pudi-padi ei ole mainimist väärt

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 22.12.2020 17:40:31 vasta tsitaadiga

Jõulutervitus!

Pean tunnistama, et süü oli minupoolne, süüdistasin WoT-i ilmaasjata. Eks ma olin pisut pettunud ja võib olla mitte väga objektiivne. Arvasin, et uus arvuti peabki kohe töötama nii nagu vaja. Vabandust selle eest nii teilt kui WoT-ilt.
WoT töötab väga hästi ka RTX3090 graafikakaardiga. "Patsiga noormees" käis kodus ja tegi kõik mis vaja..Selline korralik osavnäpp, tuttava kaudu paariks tunniks koju "laenatud". Tuleb välja, et uue arvuti puhul on seda täppisteadust üsna palju..

Niisiis.. Mind oli juba aastaid vaevanud küsimus, kas arvutimängudes on mingit vahet, millise arvutiga seda mängida. Kuna ma töötan arvutiga niikuinii palju ja vana arvuti oli lihtsalt vana juba niikuinii, siis saatsin Jõuluvanale kirja, et sooviksin omale uut arvutit. Ja oligi uus arvuti ühel päeval kuuse all..

Oma toredas naiivuses kasutasin ma aastaid 240 Hz kuvarit (240Hz, 1 ms), lootes, et see on silmadele parem, ei väsita neid. Selles heas usus töötasin arvutiga aastaid.. Ja siis "patsiga poiss" ütleb, et mu vana graafikakaart ei toetanud üldse üle 60 Hz kaadrisagedust. Mõnikord on ikka päris valus juhm olla.
Aga see selleks. Vana arvuti sai keldrisse ladustatud ja uus arvuti paika pandud. Ja siis ka "konfigureeritud", nagu see moodne sõna vist oli.

Ja..no seda vahet ma nägin ikka kohe oma silmaga. Appikene.. Mida tähendab 240 Hz, saad alles siis aru, kui see päriselt töötab. Tunne on selline, nagu oleks 20 aastat vana 32" teleri vahetanud uue, ultramoodsa teleri vastu.. Milline kirkus, selgus, värvid.. Kui puhas pilt.

Ja et mitte väga pikalt siin heietada, siis kas see andis WoT-is midagi juurde?

Jah! Absoluutselt.

Esiteks, FPS, mida WoT pakub, tõusis 300-400 pealt 800-900 peale. Ultra graafikasätete puhul langes see enne 50-200 FPS peale, uue graafikakaardi puhul jääb ka Ultra režiimis 300-500 FPS vahele. Mis tähendab seda, et minu 240 Hz ekraani kaadrisagedust (WoT-is 144 Hz) on kogu aeg kaetud.

Tabavusprotsent on tõusnud oluliselt ja ma tunnen seda ka mängus. Lasud on palju täpsemad, nüüd on võimalik sihtida weakspotti ka väga kaugelt ja sinna ka mürsk läheb. Tabavusprotsent kerkib iga päev 0,1% võrra (üldarvestuses).

Kas see andis juurde WN8 näol? Jah, absoluutselt. Igaüks, kes mu mängijakontot teab, saab selles ise veenduda. Kuude kaupa liikus WN8 stabiilselt, kuid aeglaselt ülespoole, viimasel viiel päeval on aga järsk hüpe ülespoole. Pole kahtlustki, et see seos pole juhuslik.

Muidugi, ainus asi, mis kunagi selles mängus ei muutu, on WR. On see minu vandenõuteooria või mitte, aga WN8 jõudsa kerkimise taustal WR on ikka sama. Ja küllap ta jääbki samaks.

Kokkuvõttes aga tuleb tunnistada, et kui keegi on WN8-st sõltuvuses, siis jah, 240 Hz kuvar ja korralik graafikaart annab sellele kindlasti nii mõndagi juurde. Kindlasti ka korralik kiire RAM AMD Ryzeni jaoks (X-Flare Cl 14-14-14) ja SSD 980PRO.

Kuna mina mängin ainult WR peale ja mitte WN8 peale, siis minu jaoks mängus midagi ei muutunud, kuigi mängurõõm on kordades suurem, kuna tabavus ja spot damage tõusis ning pilt on kristallselge.

Aga minu aastatepikkune küsimus, kas parem arvuti ja parem kuvar annab parema WN8, on vastuse leidnud.

Jah, annab!


Häid pühi teile kõigile!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 22.12.2020 22:11:40 vasta tsitaadiga

Mis resoga üldse mängid? 500 fps tundub päris räige..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2020 23:00:22 vasta tsitaadiga

240Hz tähendab FullHD-d üldiselt, eriti kui inimene seda monitori juba aastaid kasutanud on.
Üldiselt isegi mu profiilikast suudab 100+ FPS FHD-s välja vedada 1070Ti + 8a vana i5 3570K.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.12.2020 00:05:34 vasta tsitaadiga

FastPotty, mõned märkused.

Ilmselt su patsiga poiss oli lihtsalt hästi diplomaatiline. 100 ja 120Hz olid võimalikud juba 90ndate videokaartidega. Tänapäeval on lihtsalt see keiss, et mõnevõrra ebaintuitiivselt Windows 10 ei lülita ise kohe monitori maksimaalse Hz peale, mida see toetab. Vaikimisi jookseb see 60Hz. Seda tuleb muuta ise omal käel nt graafikaardi tarkvara kaudu (Nvidia Control Panel). Ehk siis tegelikult kõik need aastad oli võimalik 240Hz, sa lihtsalt ei teadnud ja ei uurinud ka.

Teine asi - kui sul on WoTis fps 800-900, siis sul on seal mängu enda konfiga midagi väga valesti. Ilmselt on tegu kas mängusiseselt ülimadala resoga või lihtsalt mängid kõige viletsamate graafika detailsuse seadetega seda. Seletaks ka, miks sa arvad, et WoT pole kusagile arenenud aastatega. Üldiselt isegi sinu konfi peal ma eeldaks, et Ultra detailsusel WoT miinus mõned sihtimist kahjustavad efektid nagu motion blur jne, võiks see mäng joosta 1920x1080 peal mingi 400-500 fps max. Aga fakt on, et kõige parema tulemuse saaksid V-synci sisse lülitades, et mäng jookseks täpselt kogu aeg 240 fps ja 240Hz. Sel juhul on pilt nagu prillikivi ja hiirega sihtimine on ka tuntavalt täpsem. Ilmselt su monitor ei toeta G-synci, aga kui toetab, siis oleks tark see sisse lülitada ja vastavalt ka optimeerida seaded, saaksid veelgi täpsemaks asja.

Kolmandaks sul peaks olema hiir, mis toetab seda lõbu. Standardhiired saadavad arvutisse signaale 125Hz sagedusega (125x sekundis). Kangematel hiirtel on võimalik seda sagedust tõsta - 250Hz, 500Hz ja isegi 1000Hz peale. Reegel on, et mida kõrgem see on, seda täpsem ja sujuvam jällegi sihtimine. Kui sul on nt ekraan 240Hz aga hiir vaid 125Hz, siis sa ikka täis efekti ei saa oma ekraanist.

Neljandaks, sul on õigus, et Ryzen 5000 seeria armastab kiiret RAM'i. Kuid tundub, et ka sinu IT-poiss ei pruugi teada, et Ryzen 5000 seeria puhul peab parima perfi jaoks protsessori tuumade omavaheline suhtluskanal Infinity Fabric olema samal (1:1) sagedusel RAMiga. Ryzen 5000 seeria puhul see on 3800-4000MHz, sõltub kuidas prosega veab. See X-Flare on sul 3200MHz RAM, ehk siis kuigi timingud on vinged, ta ei matchi 3800MHz mis oleks minimaalselt vaja. Hea uudis on see, et oskaja saab seda ilmselt timinguid lõdvemaks lastes ja volti juurde keerates 3800MHz peal tööle panna.

Viiendaks, hea kuulda et WN8 tõusis. Kui lähed 60Hz pealt 240Hz peale ja kõik muu ka tipp-topp, siis sihtimine ja weakspottide tabamine peakski kõvasti paranema. Üle mõistuse palju juurde ei anna, aga mingi 5-10% võid jooksvale WN8-le lisa saada küll.

PS - mu WR püsib suht paigal, sest ma ei mängi hetkel tanki peaaegu üldse. icon_wink.gif Cyberpunk 2077 rohkem teema.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 23.12.2020 23:36:29 vasta tsitaadiga




tuli järjekordne ära ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 24.12.2020 17:48:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, mõned märkused.

Ilmselt su patsiga poiss oli lihtsalt hästi diplomaatiline. 100 ja 120Hz olid võimalikud juba 90ndate videokaartidega. Tänapäeval on lihtsalt see keiss, et mõnevõrra ebaintuitiivselt Windows 10 ei lülita ise kohe monitori maksimaalse Hz peale, mida see toetab. Vaikimisi jookseb see 60Hz. Seda tuleb muuta ise omal käel nt graafikaardi tarkvara kaudu (Nvidia Control Panel). Ehk siis tegelikult kõik need aastad oli võimalik 240Hz, sa lihtsalt ei teadnud ja ei uurinud ka.

Teine asi - kui sul on WoTis fps 800-900, siis sul on seal mängu enda konfiga midagi väga valesti. Ilmselt on tegu kas mängusiseselt ülimadala resoga või lihtsalt mängid kõige viletsamate graafika detailsuse seadetega seda. Seletaks ka, miks sa arvad, et WoT pole kusagile arenenud aastatega. Üldiselt isegi sinu konfi peal ma eeldaks, et Ultra detailsusel WoT miinus mõned sihtimist kahjustavad efektid nagu motion blur jne, võiks see mäng joosta 1920x1080 peal mingi 400-500 fps max. Aga fakt on, et kõige parema tulemuse saaksid V-synci sisse lülitades, et mäng jookseks täpselt kogu aeg 240 fps ja 240Hz. Sel juhul on pilt nagu prillikivi ja hiirega sihtimine on ka tuntavalt täpsem. Ilmselt su monitor ei toeta G-synci, aga kui toetab, siis oleks tark see sisse lülitada ja vastavalt ka optimeerida seaded, saaksid veelgi täpsemaks asja.

Kolmandaks sul peaks olema hiir, mis toetab seda lõbu. Standardhiired saadavad arvutisse signaale 125Hz sagedusega (125x sekundis). Kangematel hiirtel on võimalik seda sagedust tõsta - 250Hz, 500Hz ja isegi 1000Hz peale. Reegel on, et mida kõrgem see on, seda täpsem ja sujuvam jällegi sihtimine. Kui sul on nt ekraan 240Hz aga hiir vaid 125Hz, siis sa ikka täis efekti ei saa oma ekraanist.

Neljandaks, sul on õigus, et Ryzen 5000 seeria armastab kiiret RAM'i. Kuid tundub, et ka sinu IT-poiss ei pruugi teada, et Ryzen 5000 seeria puhul peab parima perfi jaoks protsessori tuumade omavaheline suhtluskanal Infinity Fabric olema samal (1:1) sagedusel RAMiga. Ryzen 5000 seeria puhul see on 3800-4000MHz, sõltub kuidas prosega veab. See X-Flare on sul 3200MHz RAM, ehk siis kuigi timingud on vinged, ta ei matchi 3800MHz mis oleks minimaalselt vaja. Hea uudis on see, et oskaja saab seda ilmselt timinguid lõdvemaks lastes ja volti juurde keerates 3800MHz peal tööle panna.

Viiendaks, hea kuulda et WN8 tõusis. Kui lähed 60Hz pealt 240Hz peale ja kõik muu ka tipp-topp, siis sihtimine ja weakspottide tabamine peakski kõvasti paranema. Üle mõistuse palju juurde ei anna, aga mingi 5-10% võid jooksvale WN8-le lisa saada küll.

PS - mu WR püsib suht paigal, sest ma ei mängi hetkel tanki peaaegu üldse. icon_wink.gif Cyberpunk 2077 rohkem teema.


Tere Erick!

Väga hea ja täpne jutt sinu poolt. Näha on, et arvutid pole sulle võõrad.

Jah, hiir on ka muidugi uus, 1000Hz (oli vist Steelseries 310 midagi). Ma ise suurt nendest asjadest ei jaga, aga minu soov Jõuluvanale oli, et kui juba siis juba. Ega midagi vana alles ei jäänud, isegi hiirepadi tuli uus.
Kuna ma juhtmevaba hiirt ei soovinud, siis see 310 pidavat olema hetkel parim juhtmega hiir. Käe all tundub tõesti mugav ja täpne, kuigi vajab veel harjumist. Kusjuures, see harjumine läheb ikka paremaks, sest WN8 kerkib nagu soe pärm icon_smile.gif

Jah, Erick, ma olen mänginud kogu aeg "low" sätetel, sest mu vana graafikakaart oli ikka tõeliselt nõrk (mudelit ei tea), ja Ultra sätetel jooksis ta kogu aeg kinni. Kaks-kolm mängu ja mäng jooksis kokku..Seetõttu kasutasingi madalamaid sätteid. Nüüd lihtsalt harjumusest lasen samas vaimus edasi. Mulle väga ei meeldigi need roomikujäljed ja suits ja plahvatused..

Aga see 5-10% tundub natukene alahinnatud, ma pakun, et WN8 tõuseb ikka 10-20% kiiremini. Sinul ehk mitte, sest see on sul niigi kõrge, aga minusgusel rohenäpul.. No see, mida uue arvuti ja kuvari koostöö annab.. See pole üldse see, mis ta oli vana arvutiga.
Kogu see kirkus ja selgus ja täpsus.. ja mäng tundub kuidagi aeglasem, rahulikum. Lihtsalt võtad vastase ette ja lased. Pihta, pihta, pihta, pihta.. No ei olnud nii enne. Mu WN8 kõver enne lihtsalt voolas nagu jõgi, ülesvoolu, nüüd tõuseb nagu mägi.

WR küll ei muutu ja ilmselt oled sellega isegi leppinud lõpuks, aga mängumõnu ja feeling on küll kordades parem.

Rahulikku jõulumeeleolu sulle ja su perele, Erick.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 25.12.2020 01:04:32 vasta tsitaadiga

Nalja ka!
Vaatasin et Master Tanker`i (või Tank Expert) märgist on puudu veel neli tanki. Üks tier 3 ja kolm tier 1.
Vot see oli kogemus mille olin unustanud! icon_biggrin.gif
Nii madalates tiirudes ei kehti mitte ükski loogika või reegel. Või siis ainult üks, kui oled oma väljavalitud ohvri viimaste elupunktidele saanud, leidub alati keegi, kes röövib selle viimase lasuga!
Eriti keeruline oli maha saada STRV tier ühte. Neid on mängus suht vähe ja mitmed korrad keegi varastas nina alt.

Aga ega pinget ei paku küll see hülgetapmine! Tegelikult kuradi nukker isegi vaadata neid suicidereid!
Nüüd on seegi märk käes ja loodan et sinna algusesse ei pea enam tagasi minema.

Muhedat pühadevahet kõigile!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 25.12.2020 03:00:57 vasta tsitaadiga

Kallis fastpotty.. Sa siin räägid winrate'ist ja kuidas see on määratud WG poolt.. Kuidas on siis, et viimase ~5k lahinguga (mille jooksul olen ma hakanud rämedalt ka wn8't tõstma) on mu overall wr tõusnud 57% pealt 57,4% peale.. Silmnähtavalt olen ju rohkem tööd teinud, et endale paremat tulemust saada ning seeläbi ka mõne mängu rohkem kaotusest võitu toonud vms?

Ma mängin igat mängu niimoodi :
A) never give up
B) iga vastane on minu jaoks superunicum (pole 4-5 a. Xvmi kasutanud) ja kasutan max effortit iga vastase vastu
C) miks mitte lasta "head laskemoona".. Ma ju ei saa seda hõbedat endaga hauda kaasa võtta ja mis ma sellest ikka kogun, pigem muudan hõbeda endale kasulikuks, kuna mul pole nagunii enam tanke mida ma osta tahaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2020 13:06:41 vasta tsitaadiga

Kuna on jõulud, siis jagan täna terve päeva kingitusi artiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 25.12.2020 23:01:29 vasta tsitaadiga

grensu kirjutas:
Kallis fastpotty.. Sa siin räägid winrate'ist ja kuidas see on määratud WG poolt.. Kuidas on siis, et viimase ~5k lahinguga (mille jooksul olen ma hakanud rämedalt ka wn8't tõstma) on mu overall wr tõusnud 57% pealt 57,4% peale.. Silmnähtavalt olen ju rohkem tööd teinud, et endale paremat tulemust saada ning seeläbi ka mõne mängu rohkem kaotusest võitu toonud vms?

Ma mängin igat mängu niimoodi :
A) never give up
B) iga vastane on minu jaoks superunicum (pole 4-5 a. Xvmi kasutanud) ja kasutan max effortit iga vastase vastu
C) miks mitte lasta "head laskemoona".. Ma ju ei saa seda hõbedat endaga hauda kaasa võtta ja mis ma sellest ikka kogun, pigem muudan hõbeda endale kasulikuks, kuna mul pole nagunii enam tanke mida ma osta tahaks


Kallis grensu.

A) Nõus.
B) Selle peale ma ei mõtle ja ei kasuta ma ka ühtegi mod-i. Pole kunagi kasutanud.
C) Nõus. Mul endalgi pole hõbedega midagi teha, kümnete miljonite kaupa vedeleb laos ja tiksub kogu aeg juurde - seega, muidugi mängin ma kullamoonaga. Lihtsalt juba seetõttu, et mürsu kiirus on suurem ja tabavus seega täpsem.

Minu WN8 hakkas samuti viimasel nädalal "rämedalt" tõusma, seda küll tänu paremale graafikale. Täna võtsin oma nunnu E25 ja kohe esimese mänguga tuli uus dämmirekord. Tabavusprotsent oli 95%, mis on TD kohta märkimisväärne tulemus (60/57).

Enne oli mäng raske töö, pidin kõvasti vaeva nägema, et sihtmärgist mitte mööda lasta (eriti liikuvast), nüüd võin 400 meetri pealt lõdva randmega weakspotti lasta. Kuidagi palju vähem stressi ja rohkem löbu. Hiirest sõltub ka väga palju, see on nüüd ülitäpne ja uskumatult kiire. Aga kõige selle hea juures - WR hetkel hoopis kukub kolinal. Üsna vastupidises suunas WN8-ga.

Sest mis WR puutub, siis natuke veel sulle kannatust ja küll ta jälle "kenasti" paika loksub. Võimalik, et su tase ongi näiteks 57.5% ja seetõttu veel pisut tõuseb. Minu tase on 59.3% ja see on seal seisnud aastaid. Ericku WR, mis on 61.11% tean samuti unepealt, sest seda numbrit olen ma näinud samuti aastaid icon_smile.gif Nii ta lihtsalt on selles mängus.. Kusjuures, hetkel tundub mäng nii mõnus ajaviide, et mind see WR ja WN8 ei huvita enam üldse.

Ilusaid ja rahulikke pühi teile kõigile!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 26.12.2020 18:24:08 vasta tsitaadiga

Paar täpsustust WR'i osas. Pole sellist nagu WR'i tase.
WR sõltub eelkõige tankist, millega sa mängid, keskmisest tierist kus sa mängid ja sellest, kas sa platoonid või soolod (ning mis tasemel mängijatega sa platoonid).
Kui nüüd kogu sellele asjale enda skill juurde panna icon_razz.gif , siis ongi mõttekas võrrelda ainult tankide enda wr'e soolos. Sest muud moodi pole seda võimalik teha. Õigemini muud moodi ei annaks see mingit võrreldavat tulemust.
Ja noh, tankiga peaks mingi paarsada mängu all olema..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.12.2020 23:22:41 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Paar täpsustust WR'i osas. Pole sellist nagu WR'i tase.
WR sõltub eelkõige tankist, millega sa mängid, keskmisest tierist kus sa mängid ja sellest, kas sa platoonid või soolod (ning mis tasemel mängijatega sa platoonid).
Kui nüüd kogu sellele asjale enda skill juurde panna icon_razz.gif , siis ongi mõttekas võrrelda ainult tankide enda wr'e soolos. Sest muud moodi pole seda võimalik teha. Õigemini muud moodi ei annaks see mingit võrreldavat tulemust.
Ja noh, tankiga peaks mingi paarsada mängu all olema..


Tere Thomak28.

Jah tõesti, igal tankil on WR erinev, sest WoT suunab selle kaudu mängijaid eelistama üht või teist tanki - mis neile kuidagi hetkel kasulikum on (näiteks raudpoltkindel on, et iga tank, mis on hetkel müügis, omab väga kõrget WR ja head dämmi). Kui ta müügilt kaob, kukub ka WR kolinal või vähemasti dämm ja seega ka WN8 ehk teisisõnu - unusta see tank ja vaata uus. Näed, just praegu on müügil uus, supertank - milline dämm, milline WR!

Aga lõppkokkuvõttes pole vahet, kas see on uus või vana, premmtank või tavatank, millist tanki sa mängid, kas sa teed seda platoonis või mis tasemel mängijatega sa seda teed. Kuu kokkuvõttes on WR ikkagi uskumatult stabiilne, isegi liiga stabiilne, et seda juhuseks pidada. Me ei räägi ju siin 1-2%, vaid kümnendikest, isegi sajandikest. Kui ma vaatan sinu WR, Thomak28, siis on see hetkel 60,33% ja ma olen üsna kindel, et me näeme sama numbrit ka järgmisel aastal samal ajal. Noh, ehk on see 60,50%, parimal juhul. Aga vaevalt. Ja seegi on ainult kaks kümnendikku.

Miks WoT nii kiivalt WR taset hoiab, on lihtne selgitada - igaühele midagi. Kas sa tõesti usud, et mingi supertomat - ütleme siis otse välja, et pururumal -, kes ei jaga maad ega mütsi, kes laseb vastast läbi kivi või kes lihtsalt vahib kahuriga taevasse ja sõidab keset välja sihitult ringi, et tema WR saab olla 40% ehk ainult 20% kehvem kui sinul, Thomak? Pane see mängija 1:1 vastu sinuga mängima, mitu mängu ta sajast võidaks? Mitte ühtegi!

Aga nii on, sest iga mängija on WoT-i jaoks potentsiaalne klient, kes varem või hiljem maksma hakkab. Ja kui see supertomat nüüd kaotab sajast mängust sada (mis oleks tema tase), siis ta lihtsalt loobuks sellest mängust. Just seeõttu reguleeritaksegi seda WR üsna täpselt ja kindlalt - igaühele midagi.

See on puhas äriloogika, pole siin mingit vandenõuteooriat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2020 23:36:18 vasta tsitaadiga

FastPotty, oled võimeline mõnda oma lubadust ka täitma üldse? Et astuks siit foorumist minema jäädavalt?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2020 12:10:23 vasta tsitaadiga

[/quote] Miks WoT nii kiivalt WR taset hoiab, on lihtne selgitada - igaühele midagi. Kas sa tõesti usud, et mingi supertomat - ütleme siis otse välja, et pururumal -, kes ei jaga maad ega mütsi, kes laseb vastast läbi kivi või kes lihtsalt vahib kahuriga taevasse ja sõidab keset välja sihitult ringi, et tema WR saab olla 40% ehk ainult 20% kehvem kui sinul, Thomak? Pane see mängija 1:1 vastu sinuga mängima, mitu mängu ta sajast võidaks? Mitte ühtegi!

Aga nii on, sest iga mängija on WoT-i jaoks potentsiaalne klient, kes varem või hiljem maksma hakkab. Ja kui see supertomat nüüd kaotab sajast mängust sada (mis oleks tema tase), siis ta lihtsalt loobuks sellest mängust. Just seeõttu reguleeritaksegi seda WR üsna täpselt ja kindlalt - igaühele midagi.

See on puhas äriloogika, pole siin mingit vandenõuteooriat.[/quote]

A kas see wr ei ole mitu lahingu põhine, et mitu mängu näiteks sajast võidad. Siin ei loe siis ju kui jobu keegi on, piisab kui sinu poolel on rohkem õnne. Kui sa Eric satuksid näiteks 100 mängu järjest jobudega kokku ja vastas on üle keskmise kogu aeg siis su wr peaks ju ka kukkuma või mitte. Või sõltub wr sinu isiklikust panusest.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 31.12.2020 13:15:00 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
FastPotty, oled võimeline mõnda oma lubadust ka täitma üldse? Et astuks siit foorumist minema jäädavalt?


Vaevalt, tänapäeva noortel selline moto: "Mees annab sõna, mees võtab sõna. Nagu ise soovin"

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2020 13:34:19 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty, oled võimeline mõnda oma lubadust ka täitma üldse? Et astuks siit foorumist minema jäädavalt?


Vaevalt, tänapäeva noortel selline moto: "Mees annab sõna, mees võtab sõna. Nagu ise soovin"


See see jama ollagi, et ta on väidetavalt naine. Selline, kes ei saa tihtipeale ise ka aru, mida ja kuna ta kirjutab. Peaasi, et maru viisakas vormis oleks kirjatükk, muud ei midagi.
Jumal õnnistagu Sind ja Su pere ja lähedasi ja nii edasi. Selline nigeeria stiilis värk. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 01.01.2021 04:00:16 vasta tsitaadiga

Ärge mitte kunagi üritagegi ära tabada naiste loogikat!
Mitte kunagi!
Nende loogika rändab mööda teisi radu ja ei olegi meile mõistetavad!
Mul on pikk kooselu kogemus ja kolm nooremat õde icon_wink.gif Pluss hulgaliselt naissoost lähisugulasi ja tuttavaid.
Ma tean mida räägin! icon_biggrin.gif 49 aastat aega olnud naissugu tundma õppida ja ikka ma ei ei mõista nende loogika keerdkäike!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 05.01.2021 14:08:12 vasta tsitaadiga

Head uut aastat teile kõigile.

Erickule, kes oli minu mentor siin, tema aitas mind alguses väga palju. On siin alati tasakaalukas ja väga asjalike kommentaaridega. Kes vist ennast on nüüdseks tõepoolest perele pühendanud. Ootasin seda juba ammu. Respect.

Pyromanile, keda ma olen paar korda endast välja viinud (vabandan, Pyroman), aga kes on ikkagi minu arvates mõistlik mees.

Thomakile, kellega ma olen nii mõnegi platooni teinud ja kes mängib tõesti väga hästi. Kunagi ei kiru, ei süüdista ega klatši teisi mängijaid. Minu mängudes vähemasti küll mitte.

Yerbale, kes paistab olevat minusse lausa kiindunud, sest ma olen kogu aeg tal mõtetes, meelel ja keelel.

Ja kõigile teistele samuti - kõike head ja paremat teile uueks aastaks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.01.2021 17:06:11 vasta tsitaadiga

FastPotty, ma pole kunagi väga aru saanud sellest perele pühendumise värgist, mida sa näid arvavat, et mul napib icon_biggrin.gif Tegelikkuses pole see kunagi nii olnud, kohe kui tekkis pere siis hakkasid tankitunnid vähenema hüppeliselt, tahes tahtmata. Alguses kui laps oli väga väike ja magas enamuse päevast, sai veel midagi teha, aga nüüd ta on juba kolmene ja no vaba aega endale jääb päevas võibolla 4 tunnikest kokku, enamasti see ka läheb mujalegi kui vaid mängimiseks. Sellega olen küll leppinud, et tankiga on kellad. Mängijana edasi areneda on raske sellistes tingimustes ja samas eks sai ikkagi 9 aasta vältel korralik teekond läbitud ka. Kunagi hea meenutada, juba üks õhtu vaatasin oma esimesi striime järele, kaks tundi läks nagu niuhti icon_wink.gif

2021 on juba täiesti uued prioriteedid muudes eneseteostamise valdkondades peale WoTi, mis samuti on vähemalt sama pika learning curve'iga, olen selle teekonna alguses alles.

Aga head ja meeldivat uut aastat sullegi!
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 05.01.2021 21:52:58 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Head uut aastat teile kõigile.


Pyromanile, keda ma olen paar korda endast välja viinud (vabandan, Pyroman), aga kes on ikkagi minu arvates mõistlik mees.

Ja kõigile teistele samuti - kõike head ja paremat teile uueks aastaks!


Ja toredad ja paremat uut aastat Sullegi!
Endast välja viinud? Kindel? icon_biggrin.gif
Minusugust vana kärssa endast välja viia polegi nii lihtne icon_wink.gif
Kirunud Sind- jah, vaielnud - jah, imestanud Sinu mõtteavalduste peale - kindlasti!
Aga endast välja ei ole see mind küll viinud! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Minuga ei peagi keegi nõus olema, vaba valik! Võib mind kiruda ja vaielda minu arvamuste üle.
Kuid sama vabaduse jätan ma ka endale. icon_wink.gif

Kena uut aastat ka kõigile minu poolt!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 06.01.2021 17:18:44 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, ma pole kunagi väga aru saanud sellest perele pühendumise värgist, mida sa näid arvavat, et mul napib icon_biggrin.gif Tegelikkuses pole see kunagi nii olnud, kohe kui tekkis pere siis hakkasid tankitunnid vähenema hüppeliselt, tahes tahtmata. Alguses kui laps oli väga väike ja magas enamuse päevast, sai veel midagi teha, aga nüüd ta on juba kolmene ja no vaba aega endale jääb päevas võibolla 4 tunnikest kokku, enamasti see ka läheb mujalegi kui vaid mängimiseks. Sellega olen küll leppinud, et tankiga on kellad. Mängijana edasi areneda on raske sellistes tingimustes ja samas eks sai ikkagi 9 aasta vältel korralik teekond läbitud ka. Kunagi hea meenutada, juba üks õhtu vaatasin oma esimesi striime järele, kaks tundi läks nagu niuhti icon_wink.gif

2021 on juba täiesti uued prioriteedid muudes eneseteostamise valdkondades peale WoTi, mis samuti on vähemalt sama pika learning curve'iga, olen selle teekonna alguses alles.

Aga head ja meeldivat uut aastat sullegi!


Just, Erick. Mul on nii hea meel, et sa lapsevanem oled. Pole midagi ilusamat ega paremat elus, kui oma laps. Ja ka ei midagi tähtsamat. Lapsest, perest. Mul on sinu pärast nii hea meel, et sa oled niivörd hea mängija, isa kui ka intelligentne mees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 18:51:42 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty, ma pole kunagi väga aru saanud sellest perele pühendumise värgist, mida sa näid arvavat, et mul napib icon_biggrin.gif Tegelikkuses pole see kunagi nii olnud, kohe kui tekkis pere siis hakkasid tankitunnid vähenema hüppeliselt, tahes tahtmata. Alguses kui laps oli väga väike ja magas enamuse päevast, sai veel midagi teha, aga nüüd ta on juba kolmene ja no vaba aega endale jääb päevas võibolla 4 tunnikest kokku, enamasti see ka läheb mujalegi kui vaid mängimiseks. Sellega olen küll leppinud, et tankiga on kellad. Mängijana edasi areneda on raske sellistes tingimustes ja samas eks sai ikkagi 9 aasta vältel korralik teekond läbitud ka. Kunagi hea meenutada, juba üks õhtu vaatasin oma esimesi striime järele, kaks tundi läks nagu niuhti icon_wink.gif

2021 on juba täiesti uued prioriteedid muudes eneseteostamise valdkondades peale WoTi, mis samuti on vähemalt sama pika learning curve'iga, olen selle teekonna alguses alles.

Aga head ja meeldivat uut aastat sullegi!


Just, Erick. Mul on nii hea meel, et sa lapsevanem oled. Pole midagi ilusamat ega paremat elus, kui oma laps. Ja ka ei midagi tähtsamat. Lapsest, perest. Mul on sinu pärast nii hea meel, et sa oled niivörd hea mängija, isa kui ka intelligentne mees.


Jumal õnnistagu Sind ja Su peret, erick! Halleluuja!
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.01.2021 21:54:25 vasta tsitaadiga

yerba, icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2021 22:10:23 vasta tsitaadiga

erick, icon_cool.gif beer_yum.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2021 17:36:07 vasta tsitaadiga

Amen and awomen.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2021 12:18:41 vasta tsitaadiga

WOT decorider RNG icon_lol.gif



all näha, et 4 korda järjest tuli sama asi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 11.01.2021 19:41:58 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:
WOT decorider RNG icon_lol.gif



all näha, et 4 korda järjest tuli sama asi.


See pidu sai küll läbi, aga sa oleksid pidanud "Collection" juures kasutama täringut, mitte kindlat albumit.. Täringuga oli 380 punkti iga uue katse eest, mingi 250 vist sai "tagasi", sest V leveli kaunistus andis head punktid tagasi. Ma kasutasin seda varianti kuni lõpuni, sain mingi 340 kaunistust kokku albumisse, + muidugi kõik muu staffi, nagu 50% boonust ja muu tilu-lilu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 20:21:17 vasta tsitaadiga

Antiduplicator on selleks ju.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2021 23:08:28 vasta tsitaadiga

kriimsilm kirjutas:
WOT decorider RNG icon_lol.gif



all näha, et 4 korda järjest tuli sama asi.


Sul oli ju 18 antiduplicatorit - neid ei tahtnud kasutada?

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 12.01.2021 02:15:02 vasta tsitaadiga

Vahel peab õnne ka olema!
Sattusin sellisesse olukorda, et olin oma Elc`iga Kranvagn vastu üks ühele. Olin juba kaotuses kindel, aga siis.... icon_biggrin.gif


Link

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2021 04:14:44 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
kriimsilm kirjutas:
WOT decorider RNG icon_lol.gif



all näha, et 4 korda järjest tuli sama asi.


Sul oli ju 18 antiduplicatorit - neid ei tahtnud kasutada?


Nendest poleks piisanud. Tahtsin enne nende kasutamist saada puuduvad muul moel.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.01.2021 18:30:04 vasta tsitaadiga

Oops.. Tegin täna siis natukene Skirmishit. Noh, klannilahingut.. Kuna WoT X tieris botte veel ei kasuta, siis kulus X tieri klannilahingu ooteajaks.. 22 minutit..

Ärge saage minust valesti aru, aga tõsi on see, et wotil ei ole enam ÜLDSE mängijaid.. Kõik. Otsas. Inimesed, ma mõtlen..

Ainult aja küsimus, kui see putka kini pannakse. Ja mida mina siis vabal ajal teen? Vaatan televiisorit?

P.S. Thomak, kuidas sinu WR 60,33% ka edeneb? On edusammme?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 571, 572, 573 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.