|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
08.12.2020 19:28:07
|
|
|
cheetahh, täiesti mõistlik ellusuhtumine
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Distal
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2020
|
09.12.2020 00:25:52
|
|
|
Küsisin ka täna Telia-lt, et kas neile tuleb sellel kuul konsool müügile aga vastuseks sain, et nemad ei tea.
Huvitav on see, et paljud on saanud neilt informatsiooni, et tuleb müügile aga nüüd siis selline vastus neilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.12.2020 00:53:52
|
|
|
| Distal kirjutas: |
Küsisin ka täna Telia-lt, et kas neile tuleb sellel kuul konsool müügile aga vastuseks sain, et nemad ei tea.
Huvitav on see, et paljud on saanud neilt informatsiooni, et tuleb müügile aga nüüd siis selline vastus neilt. |
Opekatega on see lugu, et kui kirjutad meili, saadad sõnumi nende veebi kaudu või hoopis FB-s, helistad - siis võibki saada erinevaid vastuseid. Ä
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
09.12.2020 01:56:20
|
|
|
| Distal kirjutas: |
Küsisin ka täna Telia-lt, et kas neile tuleb sellel kuul konsool müügile aga vastuseks sain, et nemad ei tea.
Huvitav on see, et paljud on saanud neilt informatsiooni, et tuleb müügile aga nüüd siis selline vastus neilt. |
Mulle öeldi Teliast et 13. Detsember peaks tulema. Kuigi üle nädala tagasi kuulsin et 6endal pidi tulema
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sylph4
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2020
|
09.12.2020 11:11:06
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Sanja kirjutas: |
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada. |
Kust selline info on? |
discord |
Loodan siis, et saame kätte varem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
09.12.2020 11:14:13
|
|
|
Keegi Rocket League'i on proovinud uue konsooliga? Laeb kiiresti ja kõik toimib?
Kuidas Gran Turismo Sport-iga on?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
09.12.2020 11:48:43
|
|
|
| Sylph4 kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Sanja kirjutas: |
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada. |
Kust selline info on? |
discord |
Loodan siis, et saame kätte varem  |
Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
09.12.2020 11:51:12
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Sanja kirjutas: |
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada. |
Kust selline info on? |
discord |
Loodan siis, et saame kätte varem  |
Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi.  |
Info on õige aga ma ei tea kas on moraalselt viisakas seda siia postitada selliselt. Just täpselt selliste kommentaaride pärast. Tarne lubati 20 kanti ja seni võivad need vabalt ka eesti laos seista, keegi ei kohusta varem välja andma.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sylph4
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2020
|
09.12.2020 13:59:23
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Sanja kirjutas: |
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada. |
Kust selline info on? |
discord |
Loodan siis, et saame kätte varem  |
Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi.  |
Mul just tellimuse staatus muutus "vormistatud"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
09.12.2020 14:07:21
|
|
|
| Sylph4 kirjutas: |
| rem4605 kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Sanja kirjutas: |
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada. |
Kust selline info on? |
discord |
Loodan siis, et saame kätte varem  |
Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi.  |
Mul just tellimuse staatus muutus "vormistatud" |
Sama. Häppihäppi.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.12.2020 14:48:24
|
|
|
Euronicsis jah kirjas et 10 detsember DPD kuller toob, cyberpunk ja nüüd siis ps5 ka. Huhh, uneaeg hakkab kannatama.
EDIT: plaadilugejaga versioon
viimati muutis heretic666 09.12.2020 14:54:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klooose
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007
|
09.12.2020 14:52:09
|
|
|
Teil kõigil plaadiga versioonid või digi ka? Mul uuenesid küll boonuspunktid nüüd, aga tellimuse staatus ikka tühi.
_________________ Ära arva kunagi, et see on täiuslik. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
09.12.2020 15:14:27
|
|
|
| Klooose kirjutas: |
| Teil kõigil plaadiga versioonid või digi ka? Mul uuenesid küll boonuspunktid nüüd, aga tellimuse staatus ikka tühi. |
Täna jõudis Saksamaalt üks Digi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heiko1337
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2020
|
09.12.2020 15:43:07
|
|
|
| Klooose kirjutas: |
| Teil kõigil plaadiga versioonid või digi ka? Mul uuenesid küll boonuspunktid nüüd, aga tellimuse staatus ikka tühi. |
Sain eile saksa amazonist digi kätte. Siiani igati rahul, probleeme pole olnud. Võtsin digi sellepärast, et plaatidega pole nagunii plaanis tegemist teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sylph4
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2020
|
09.12.2020 15:59:17
|
|
|
| Klooose kirjutas: |
| Teil kõigil plaadiga versioonid või digi ka? Mul uuenesid küll boonuspunktid nüüd, aga tellimuse staatus ikka tühi. |
Plaadiga mul on jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
09.12.2020 16:04:33
|
|
|
| heiko1337 kirjutas: |
Sain eile saksa amazonist digi kätte. Siiani igati rahul, probleeme pole olnud. Võtsin digi sellepärast, et plaatidega pole nagunii plaanis tegemist teha  |
Samast partiist siis mis mul. Itella hoidis pinget ja saatis eile mitu korda SMSe kohaletoimetamise edasilükkamisest. Ma jälle olen just disk versioonist huvitatud aga kuna seda ei saanud, tuleb seni digiga läbi ajada kui just keegi ei aita.
viimati muutis raipekass 09.12.2020 16:05:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Distal
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2020
|
09.12.2020 16:11:23
|
|
|
| Viskan ühe küsimuse sekka, kuidas Amazon garantiiga tegeleb, juhul kui peaks sattuma defektne mudel enda kätte? Võib-olla saan ühe Eestis olevale konsoolile käpa peale, kui veab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.12.2020 16:38:26
|
|
|
| keegi prismast ka konsooli sai?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
09.12.2020 16:50:23
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| keegi prismast ka konsooli sai? |
Seal naised panid võistluse kinni. Mõned mehed said ainult.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
09.12.2020 17:03:04
|
|
|
Nõukkaaega tuleb meelde:
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carl789
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2020
|
09.12.2020 17:11:24
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| keegi prismast ka konsooli sai? |
Seal naised panid võistluse kinni. Mõned mehed said ainult.  |
Vaatasin ise ka jah, et aint paar meest ja ülejäänd naised.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
animal
HV kasutaja
liitunud: 13.03.2007
|
09.12.2020 17:13:11
|
|
|
| carl789 kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| keegi prismast ka konsooli sai? |
Seal naised panid võistluse kinni. Mõned mehed said ainult.  |
Vaatasin ise ka jah, et aint paar meest ja ülejäänd naised.  |
Naised juba osta-s konsoole müümas
https://www.osta.ee/playstation-ps5-148407149.html
_________________ Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
09.12.2020 17:22:11
|
|
|
Huvitav jah, piffid löristasid seal härdaid lugusid, kuidas lapsele/kaasale/naabripoisile kuuse alla läheb.
Oleks ju võinud ausalt kirjutada, et soov Ostas müüki panna ning vähe vahelt teha
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
09.12.2020 17:41:48
|
|
|
See on see mis naabripoisile minema pidi. Naabripoiss aga otsustas ka naabritädile head teha. Müüb osta's tonniga maha ning kevadel ostab selle raha eest ühe endale, teise naabritädile. Tark poiss. Pärast pelavad koos Warzone.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
09.12.2020 18:36:28
|
|
|
| ToivoLep kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| rem4605 kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Sanja kirjutas: |
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada. |
Kust selline info on? |
discord |
Loodan siis, et saame kätte varem  |
Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi.  |
Mul just tellimuse staatus muutus "vormistatud" |
Sama. Häppihäppi. |
Mis ajal tellimuse tegite?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
09.12.2020 18:57:49
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
| ToivoLep kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| rem4605 kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Sylph4 kirjutas: |
| Sanja kirjutas: |
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada. |
Kust selline info on? |
discord |
Loodan siis, et saame kätte varem  |
Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi.  |
Mul just tellimuse staatus muutus "vormistatud" |
Sama. Häppihäppi. |
Mis ajal tellimuse tegite? |
Siis kui euronicsi teine telimisvoor oli. Olin kolmas tellija ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
09.12.2020 20:00:58
|
|
|
Novot
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
09.12.2020 20:25:01
|
|
|
| kikaskilla kirjutas: |
Novot |
Inimene oskab äri teha,
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
09.12.2020 20:40:57
|
|
|
| Meenutab seda inimliiki, kes vanematele, politseile, ajakirjandusele ja kohtule löristab nutta kuidas teda raamatukogust teel koju pimedas pargis vägistati ja kõik on kaasatundlikud, ning kui suvaliselt samast piirkonnas valel ajal ja vales kohas jalutanud tüüp peale kuut kuud eeluurimises istumist, töökohast vallandamist, elukaaslase kaotust ja ema südameattaki lõpuks videokaamera salvestuste põhjal õigeks mõistetakse, siis selgub lõpuks, et "kannatanul" juhtus kohalikus stripiklubis "tööõnnetus" ja ei julgenud vanematele tunnistada aga muidu on tore tegelane.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
09.12.2020 20:56:07
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Inimene oskab äri teha,  |
Nagu need spekulantide kaitsjad siin korduvalt öelnud on siis turg määrab hinna. Tundub, et 1000ga ostjad on otsa saanud (kui neid üldse on olnud Eestis), sest üle 10 neid müügis juba. Isegi 900 eest ei tundu liikuvat. Nädalate küsimus, millal ei saa ka 800 eest müüdud.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
09.12.2020 21:04:02
|
|
|
Keegi võiks välja osta ja mitte maksta
On seal mingid karistused neile?
e: endal samuti mõned Series X-d pakkuda aga nii hulluks pole läinud.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
09.12.2020 21:23:02
|
|
|
| cheetahh kirjutas: |
| Evil14 kirjutas: |
Inimene oskab äri teha,  |
Nagu need spekulantide kaitsjad siin korduvalt öelnud on siis turg määrab hinna. Tundub, et 1000ga ostjad on otsa saanud (kui neid üldse on olnud Eestis), sest üle 10 neid müügis juba. Isegi 900 eest ei tundu liikuvat. Nädalate küsimus, millal ei saa ka 800 eest müüdud. |
Ostaks ise ka kui raha puu otsas kasvaks ilmselt, aga praegu olen suutnud veel kaine peaga mõelda. Ilge gaming isu on küll, kuna mul pole varasemalt PS konsooli olnud, müüsin oma Gaming PC mõni aeg tagasi maha ja nüüd kuival olnud. 700 ma arvan hetkel mõistlik järelturu hind arvestades saadavust.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raipekass
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
09.12.2020 21:53:44
|
|
|
| cheetahh kirjutas: |
| Evil14 kirjutas: |
Inimene oskab äri teha,  |
Nagu need spekulantide kaitsjad siin korduvalt öelnud on siis turg määrab hinna. Tundub, et 1000ga ostjad on otsa saanud (kui neid üldse on olnud Eestis), sest üle 10 neid müügis juba. Isegi 900 eest ei tundu liikuvat. Nädalate küsimus, millal ei saa ka 800 eest müüdud. |
Ma olen jälginud viimased nädalad USAs toimuvat ja saadavus on seal viimasel nädalal kõvasti kõvasti paranenud. PS Direct (playstationi ametlik leht) müüb ikka päev kell 22-01 vahel päris korraliku portsu, eile-üleeile toodi Walmartidesse üle USA igas poes paarkümend tükki müüki. Ei tundu palju? Walmarte on palju. Ja see ei olnud esimene ega viimane saadetis. Lisaks Target teeb regulaarselt drope. ja paljud teised. Scalperite hinnad on kogu aeg languses. Jah see on USA ja Eestit ei puuduta, aga räägib PS saadavuse ja tootmise tõusust. Ja Eestis on saadavusprobleemid väga kunstlikud ja ei näita tegelikku olukorda maailmas. Mulle tundub, et jaanuaris on saadavus suht vaba. Eestis võibolla mitte aga Euroopa Amazonid miks mitte ja polegi vaja midagi Eestist oodata. See scalperite pidu lõppeb üsna pea, pole mõtet neile järele anda.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.12.2020 22:22:40
|
|
|
| virx kirjutas: |
Keegi võiks välja osta ja mitte maksta
On seal mingid karistused neile?
e: endal samuti mõned Series X-d pakkuda aga nii hulluks pole läinud. |
karistada mille eest? Et inimesele naeratas loosiõnn ja teenib tänu sellele veidi raha? Krt paari kuu pärast tassige neid euronicsist välja 500euroga niipalju kui jaksab. Siuke tunne nagu äri tehakse mingi kättesaamatu asjaga, milleta elada ei saa ja siis vaja karistada ja hädaldada. Vanad te olete?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.12.2020 22:23:30
|
|
|
Aga Sony myyb ka seda ju kallimalt kui tootmiseks reaalselt kulub juppide ja tööjõu peale. Mina jätaks yldse ostmata
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
09.12.2020 22:39:34
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Aga Sony myyb ka seda ju kallimalt kui tootmiseks reaalselt kulub juppide ja tööjõu peale. Mina jätaks yldse ostmata |
400eur digital edition, mis sisaldab 70eurost pulti.
Järele jääb 330 euro eest
zen2 prose
2080 võimsusega videokaart
16gb ddr6
800ssd
pcie 4.0 mobo
psu
korpus
Vaevalt siin väga midagi järele jääb, peamiselt teenivad järelteenustega
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002

|
09.12.2020 22:49:53
|
|
|
Anti, karistus neile kes välja ostavad aga ei maksta toote eest ala Osta.ee's.
Või lihtsalt jalutad minema negatiivse kommentaariga võlts konto alt?
Seda neidu võiks küll trollida kui ta sellise valega on endale sealt Prismast omale ostuõiguse saanud.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.12.2020 23:32:26
|
|
|
Elu ongi karm aga ebaõiglane
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixk
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.06.2004
|
09.12.2020 23:42:07
|
|
|
| virx kirjutas: |
Anti, karistus neile kes välja ostavad aga ei maksta toote eest ala Osta.ee's.
Või lihtsalt jalutad minema negatiivse kommentaariga võlts konto alt?
Seda neidu võiks küll trollida kui ta sellise valega on endale sealt Prismast omale ostuõiguse saanud. |
https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=support.page&id=1100
Trahviarve saad.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
09.12.2020 23:45:37
|
|
|
Ja järgmine prisma oma müügis
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.12.2020 23:50:15
|
|
|
Ise oleksite endale jätnud? Miks?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
09.12.2020 23:51:22
|
|
|
Ruttu ruttu ostma, nii kaua kui jagub.
Ise paneks muidugi HV-sse 700 eest ja oleks ka rahul.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
09.12.2020 23:53:22
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Ise oleksite endale jätnud? Miks? |
Muidugi oleks. Tahaks Cyberpunki mängida
On muid asju mida osta ja edasi müüa. Väärispaberid, kuld jne. Mitte tarbeesemed
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
09.12.2020 23:56:27
|
|
|
Ega see nõudlus nii kõrge näigi olevat.
Kutt on juba hinda 150 euri võrra algsest alla laskma pidanud
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
10.12.2020 00:09:37
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Ega see nõudlus nii kõrge näigi olevat.
Kutt on juba hinda 150 euri võrra algsest alla laskma pidanud  |
Naine on pettunud küll ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
10.12.2020 01:46:05
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Ise oleksite endale jätnud? Miks? |
Saan homme kätte ja mõistagi jätan endale. Selle paari sotiga mis sealt saab pole mul väga midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pazoozo
HV vaatleja
liitunud: 16.11.2011
|
10.12.2020 08:14:17
|
|
|
| kikaskilla kirjutas: |
Ja järgmine prisma oma müügis
 |
Ranet on paljas ärimees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
10.12.2020 08:17:22
|
|
|
| Pazoozo kirjutas: |
| kikaskilla kirjutas: |
Ja järgmine prisma oma müügis
 |
Ranet on paljas ärimees.  |
Arvatavasti müüb maha kõrge hinnaga ja aasta alguses ostab uue ma vist teeks sama.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edz
HV Guru
liitunud: 19.10.2002
|
10.12.2020 08:57:54
|
|
|
| ToivoLep kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Ise oleksite endale jätnud? Miks? |
Saan homme kätte ja mõistagi jätan endale. Selle paari sotiga mis sealt saab pole mul väga midagi teha. |
Ikka saab teha. Ntks viid naise välja meeldejäävale õhtule :p
_________________ M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud  |
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|