Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2020 19:28:07 vasta tsitaadiga

cheetahh, täiesti mõistlik ellusuhtumine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 09.12.2020 00:25:52 vasta tsitaadiga

Küsisin ka täna Telia-lt, et kas neile tuleb sellel kuul konsool müügile aga vastuseks sain, et nemad ei tea.
Huvitav on see, et paljud on saanud neilt informatsiooni, et tuleb müügile aga nüüd siis selline vastus neilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 00:53:52 vasta tsitaadiga

Distal kirjutas:
Küsisin ka täna Telia-lt, et kas neile tuleb sellel kuul konsool müügile aga vastuseks sain, et nemad ei tea.
Huvitav on see, et paljud on saanud neilt informatsiooni, et tuleb müügile aga nüüd siis selline vastus neilt.
Opekatega on see lugu, et kui kirjutad meili, saadad sõnumi nende veebi kaudu või hoopis FB-s, helistad - siis võibki saada erinevaid vastuseid. Ä
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 01:56:20 vasta tsitaadiga

Distal kirjutas:
Küsisin ka täna Telia-lt, et kas neile tuleb sellel kuul konsool müügile aga vastuseks sain, et nemad ei tea.
Huvitav on see, et paljud on saanud neilt informatsiooni, et tuleb müügile aga nüüd siis selline vastus neilt.


Mulle öeldi Teliast et 13. Detsember peaks tulema. Kuigi üle nädala tagasi kuulsin et 6endal pidi tulema
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 09.12.2020 11:11:06 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
discord

Loodan siis, et saame kätte varem thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 09.12.2020 11:14:13 vasta tsitaadiga

Keegi Rocket League'i on proovinud uue konsooliga? Laeb kiiresti ja kõik toimib?
Kuidas Gran Turismo Sport-iga on?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.12.2020 11:48:43 vasta tsitaadiga

Sylph4 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
discord

Loodan siis, et saame kätte varem thumbs_up.gif


Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi. beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 11:51:12 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
discord

Loodan siis, et saame kätte varem thumbs_up.gif


Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi. beer_yum.gif


Info on õige aga ma ei tea kas on moraalselt viisakas seda siia postitada selliselt. Just täpselt selliste kommentaaride pärast. Tarne lubati 20 kanti ja seni võivad need vabalt ka eesti laos seista, keegi ei kohusta varem välja andma.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 09.12.2020 13:59:23 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
discord

Loodan siis, et saame kätte varem thumbs_up.gif


Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi. beer_yum.gif

Mul just tellimuse staatus muutus "vormistatud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 14:07:21 vasta tsitaadiga

Sylph4 kirjutas:
rem4605 kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
discord

Loodan siis, et saame kätte varem thumbs_up.gif


Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi. beer_yum.gif

Mul just tellimuse staatus muutus "vormistatud"


Sama. Häppihäppi.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 14:48:24 vasta tsitaadiga

Euronicsis jah kirjas et 10 detsember DPD kuller toob, cyberpunk ja nüüd siis ps5 ka. Huhh, uneaeg hakkab kannatama.

EDIT: plaadilugejaga versioon


viimati muutis heretic666 09.12.2020 14:54:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 14:52:09 vasta tsitaadiga

Teil kõigil plaadiga versioonid või digi ka? Mul uuenesid küll boonuspunktid nüüd, aga tellimuse staatus ikka tühi.
_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 09.12.2020 15:14:27 vasta tsitaadiga

Klooose kirjutas:
Teil kõigil plaadiga versioonid või digi ka? Mul uuenesid küll boonuspunktid nüüd, aga tellimuse staatus ikka tühi.

Täna jõudis Saksamaalt üks Digi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiko1337
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2020




sõnum 09.12.2020 15:43:07 vasta tsitaadiga

Klooose kirjutas:
Teil kõigil plaadiga versioonid või digi ka? Mul uuenesid küll boonuspunktid nüüd, aga tellimuse staatus ikka tühi.

Sain eile saksa amazonist digi kätte. Siiani igati rahul, probleeme pole olnud. Võtsin digi sellepärast, et plaatidega pole nagunii plaanis tegemist teha icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 09.12.2020 15:59:17 vasta tsitaadiga

Klooose kirjutas:
Teil kõigil plaadiga versioonid või digi ka? Mul uuenesid küll boonuspunktid nüüd, aga tellimuse staatus ikka tühi.

Plaadiga mul on jah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 09.12.2020 16:04:33 vasta tsitaadiga

heiko1337 kirjutas:
Sain eile saksa amazonist digi kätte. Siiani igati rahul, probleeme pole olnud. Võtsin digi sellepärast, et plaatidega pole nagunii plaanis tegemist teha icon_biggrin.gif
Samast partiist siis mis mul. Itella hoidis pinget ja saatis eile mitu korda SMSe kohaletoimetamise edasilükkamisest. Ma jälle olen just disk versioonist huvitatud aga kuna seda ei saanud, tuleb seni digiga läbi ajada kui just keegi ei aita.

viimati muutis raipekass 09.12.2020 16:05:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 09.12.2020 16:11:23 vasta tsitaadiga

Viskan ühe küsimuse sekka, kuidas Amazon garantiiga tegeleb, juhul kui peaks sattuma defektne mudel enda kätte? Võib-olla saan ühe Eestis olevale konsoolile käpa peale, kui veab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 16:38:26 vasta tsitaadiga

keegi prismast ka konsooli sai?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 16:50:23 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
keegi prismast ka konsooli sai?

Seal naised panid võistluse kinni. Mõned mehed said ainult. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2020 17:03:04 vasta tsitaadiga

Nõukkaaega tuleb meelde:

Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 09.12.2020 17:11:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Anti kirjutas:
keegi prismast ka konsooli sai?

Seal naised panid võistluse kinni. Mõned mehed said ainult. icon_lol.gif


Vaatasin ise ka jah, et aint paar meest ja ülejäänd naised. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
animal
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 17:13:11 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Anti kirjutas:
keegi prismast ka konsooli sai?

Seal naised panid võistluse kinni. Mõned mehed said ainult. icon_lol.gif


Vaatasin ise ka jah, et aint paar meest ja ülejäänd naised. icon_lol.gif


Naised juba osta-s konsoole müümas icon_biggrin.gif

https://www.osta.ee/playstation-ps5-148407149.html

_________________
Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 17:22:11 vasta tsitaadiga

Huvitav jah, piffid löristasid seal härdaid lugusid, kuidas lapsele/kaasale/naabripoisile kuuse alla läheb.
Oleks ju võinud ausalt kirjutada, et soov Ostas müüki panna ning vähe vahelt teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 17:41:48 vasta tsitaadiga

See on see mis naabripoisile minema pidi. Naabripoiss aga otsustas ka naabritädile head teha. Müüb osta's tonniga maha ning kevadel ostab selle raha eest ühe endale, teise naabritädile. Tark poiss. Pärast pelavad koos Warzone.

Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 18:36:28 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
rem4605 kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
discord

Loodan siis, et saame kätte varem thumbs_up.gif


Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi. beer_yum.gif

Mul just tellimuse staatus muutus "vormistatud"


Sama. Häppihäppi.


Mis ajal tellimuse tegite?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 18:57:49 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
ToivoLep kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
rem4605 kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Early Access kirjutas:
Sylph4 kirjutas:
Sanja kirjutas:
Selline info, et konsoolid, mis pidid Euronicsisse jõudma 20.12 jõudsid varem kohale ning selle nädala jooksul saadetakse laiali.
Seega, kes veel peale minu said sealt eeltellitud ja lubatud tarnega alates 20.12, võib varsti konsooli kätte saada.

Kust selline info on?
discord

Loodan siis, et saame kätte varem thumbs_up.gif


Kahtlane. Info tuli kasutajalt kelle jaoks see oli esimene postitus. Ja noh, nüüdseks "info" 2 päeva vana, ehk vaevalt Euronicsil nõnda kaua aega võtab pakkide liigutamine üle Eesti.
Eks lootus sureb viimasena muidugi. beer_yum.gif

Mul just tellimuse staatus muutus "vormistatud"


Sama. Häppihäppi.


Mis ajal tellimuse tegite?


Siis kui euronicsi teine telimisvoor oli. Olin kolmas tellija ilmselt.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 20:00:58 vasta tsitaadiga



Novot
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 20:25:01 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:


Novot


Inimene oskab äri teha, icon_eek.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 09.12.2020 20:40:57 vasta tsitaadiga

Meenutab seda inimliiki, kes vanematele, politseile, ajakirjandusele ja kohtule löristab nutta kuidas teda raamatukogust teel koju pimedas pargis vägistati ja kõik on kaasatundlikud, ning kui suvaliselt samast piirkonnas valel ajal ja vales kohas jalutanud tüüp peale kuut kuud eeluurimises istumist, töökohast vallandamist, elukaaslase kaotust ja ema südameattaki lõpuks videokaamera salvestuste põhjal õigeks mõistetakse, siis selgub lõpuks, et "kannatanul" juhtus kohalikus stripiklubis "tööõnnetus" ja ei julgenud vanematele tunnistada aga muidu on tore tegelane.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 09.12.2020 20:56:07 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Inimene oskab äri teha, icon_eek.gif

Nagu need spekulantide kaitsjad siin korduvalt öelnud on siis turg määrab hinna. Tundub, et 1000ga ostjad on otsa saanud (kui neid üldse on olnud Eestis), sest üle 10 neid müügis juba. Isegi 900 eest ei tundu liikuvat. Nädalate küsimus, millal ei saa ka 800 eest müüdud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2020 21:04:02 vasta tsitaadiga

Keegi võiks välja osta ja mitte maksta icon_rolleyes.gif
On seal mingid karistused neile?
e: endal samuti mõned Series X-d pakkuda aga nii hulluks pole läinud.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 21:23:02 vasta tsitaadiga

cheetahh kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Inimene oskab äri teha, icon_eek.gif

Nagu need spekulantide kaitsjad siin korduvalt öelnud on siis turg määrab hinna. Tundub, et 1000ga ostjad on otsa saanud (kui neid üldse on olnud Eestis), sest üle 10 neid müügis juba. Isegi 900 eest ei tundu liikuvat. Nädalate küsimus, millal ei saa ka 800 eest müüdud.


Ostaks ise ka kui raha puu otsas kasvaks ilmselt, aga praegu olen suutnud veel kaine peaga mõelda. Ilge gaming isu on küll, kuna mul pole varasemalt PS konsooli olnud, müüsin oma Gaming PC mõni aeg tagasi maha ja nüüd kuival olnud. 700 ma arvan hetkel mõistlik järelturu hind arvestades saadavust. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 09.12.2020 21:53:44 vasta tsitaadiga

cheetahh kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Inimene oskab äri teha, icon_eek.gif

Nagu need spekulantide kaitsjad siin korduvalt öelnud on siis turg määrab hinna. Tundub, et 1000ga ostjad on otsa saanud (kui neid üldse on olnud Eestis), sest üle 10 neid müügis juba. Isegi 900 eest ei tundu liikuvat. Nädalate küsimus, millal ei saa ka 800 eest müüdud.

Ma olen jälginud viimased nädalad USAs toimuvat ja saadavus on seal viimasel nädalal kõvasti kõvasti paranenud. PS Direct (playstationi ametlik leht) müüb ikka päev kell 22-01 vahel päris korraliku portsu, eile-üleeile toodi Walmartidesse üle USA igas poes paarkümend tükki müüki. Ei tundu palju? Walmarte on palju. Ja see ei olnud esimene ega viimane saadetis. Lisaks Target teeb regulaarselt drope. ja paljud teised. Scalperite hinnad on kogu aeg languses. Jah see on USA ja Eestit ei puuduta, aga räägib PS saadavuse ja tootmise tõusust. Ja Eestis on saadavusprobleemid väga kunstlikud ja ei näita tegelikku olukorda maailmas. Mulle tundub, et jaanuaris on saadavus suht vaba. Eestis võibolla mitte aga Euroopa Amazonid miks mitte ja polegi vaja midagi Eestist oodata. See scalperite pidu lõppeb üsna pea, pole mõtet neile järele anda.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 22:13:46 vasta tsitaadiga

Vaheldust scalperite juttudele

https://www.theverge.com/2020/12/9/22165569/spider-man-miles-morales-60fps-raytracing-new-mode-performance-rt

Suudeti rohkem silmailu jätta 60 fps juures, ilmselt siis resu arvelt.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 22:22:40 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Keegi võiks välja osta ja mitte maksta icon_rolleyes.gif
On seal mingid karistused neile?
e: endal samuti mõned Series X-d pakkuda aga nii hulluks pole läinud.
karistada mille eest? Et inimesele naeratas loosiõnn ja teenib tänu sellele veidi raha? Krt paari kuu pärast tassige neid euronicsist välja 500euroga niipalju kui jaksab. Siuke tunne nagu äri tehakse mingi kättesaamatu asjaga, milleta elada ei saa ja siis vaja karistada ja hädaldada. Vanad te olete?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 22:23:30 vasta tsitaadiga

Aga Sony myyb ka seda ju kallimalt kui tootmiseks reaalselt kulub juppide ja tööjõu peale. Mina jätaks yldse ostmata
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 22:39:34 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Aga Sony myyb ka seda ju kallimalt kui tootmiseks reaalselt kulub juppide ja tööjõu peale. Mina jätaks yldse ostmata


400eur digital edition, mis sisaldab 70eurost pulti.
Järele jääb 330 euro eest
zen2 prose
2080 võimsusega videokaart
16gb ddr6
800ssd
pcie 4.0 mobo
psu
korpus

Vaevalt siin väga midagi järele jääb, peamiselt teenivad järelteenustega
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2020 22:49:53 vasta tsitaadiga

Anti, karistus neile kes välja ostavad aga ei maksta toote eest ala Osta.ee's.
Või lihtsalt jalutad minema negatiivse kommentaariga võlts konto alt?
Seda neidu võiks küll trollida kui ta sellise valega on endale sealt Prismast omale ostuõiguse saanud.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 23:32:26 vasta tsitaadiga

Elu ongi karm aga ebaõiglane
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 23:42:07 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Anti, karistus neile kes välja ostavad aga ei maksta toote eest ala Osta.ee's.
Või lihtsalt jalutad minema negatiivse kommentaariga võlts konto alt?
Seda neidu võiks küll trollida kui ta sellise valega on endale sealt Prismast omale ostuõiguse saanud.


https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=support.page&id=1100

Trahviarve saad.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 23:45:37 vasta tsitaadiga

Ja järgmine prisma oma müügis icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 23:50:15 vasta tsitaadiga

Ise oleksite endale jätnud? Miks?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 23:51:22 vasta tsitaadiga

Ruttu ruttu ostma, nii kaua kui jagub. thumbs_up.gif
Ise paneks muidugi HV-sse 700 eest ja oleks ka rahul.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 23:53:22 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ise oleksite endale jätnud? Miks?


Muidugi oleks. Tahaks Cyberpunki mängida icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
On muid asju mida osta ja edasi müüa. Väärispaberid, kuld jne. Mitte tarbeesemed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2020 23:56:27 vasta tsitaadiga

Ega see nõudlus nii kõrge näigi olevat.
Kutt on juba hinda 150 euri võrra algsest alla laskma pidanud icon_sad.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 00:09:37 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Ega see nõudlus nii kõrge näigi olevat.
Kutt on juba hinda 150 euri võrra algsest alla laskma pidanud icon_sad.gif


Naine on pettunud küll ilmselt.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 01:46:05 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ise oleksite endale jätnud? Miks?


Saan homme kätte ja mõistagi jätan endale. Selle paari sotiga mis sealt saab pole mul väga midagi teha.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 10.12.2020 08:14:17 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Ja järgmine prisma oma müügis icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif




Ranet on paljas ärimees. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 10.12.2020 08:17:22 vasta tsitaadiga

Pazoozo kirjutas:
kikaskilla kirjutas:
Ja järgmine prisma oma müügis icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif




Ranet on paljas ärimees. icon_biggrin.gif

Arvatavasti müüb maha kõrge hinnaga ja aasta alguses ostab uue icon_biggrin.gif ma vist teeks sama.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2020 08:57:54 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Ise oleksite endale jätnud? Miks?


Saan homme kätte ja mõistagi jätan endale. Selle paari sotiga mis sealt saab pole mul väga midagi teha.
Ikka saab teha. Ntks viid naise välja meeldejäävale õhtule :p
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.