Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 09:30:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas seda saab kasutada ka väljamaal ja äriklient? icon_razz.gif

Jah. Balti- ja Põhjamaal piiramatu, mujal EU-s 23 GB (erakliendil 20GB).
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 19:56:38 vasta tsitaadiga

mis maa on põhjamaa? icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 20:11:31 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mis maa on põhjamaa? icon_neutral.gif

Soome, Rootsi, Taani, Norra. Lisaks Eesti, Läti, Leedu.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 20:16:07 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mis maa on põhjamaa? icon_neutral.gif
shocking.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 30.10.2020 20:44:33 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hiid kirjutas:
mis maa on põhjamaa? icon_neutral.gif
shocking.gif


Põhjamaa on üks põhjas olev maa, kõige alumine. Kandidaate kui palju icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 21:33:42 vasta tsitaadiga

peab helistama sinna ja uurima. mul on praegu 3 last norras, ühel on Tele2 10 eurine pakett, millele ta ostis lisamahtu nii, et kuutasuks tuli 60 eur.
Lisaks on teistel lastel Super kõnekaardid, mis ka kulutavad, pluss mina siin.....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 21:51:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
peab helistama sinna ja uurima. mul on praegu 3 last norras, ühel on Tele2 10 eurine pakett, millele ta ostis lisamahtu nii, et kuutasuks tuli 60 eur.
Lisaks on teistel lastel Super kõnekaardid, mis ka kulutavad, pluss mina siin.....


norra on üks "soodne" riik
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 31.10.2020 00:21:39 vasta tsitaadiga

Olen ka norras eesti Telia 60 GB interneti 4G paketiga, ega jah just odav ole ligi 25 münti iga kuu laduda. Samas 50 GB kohalikku 4G on kallim kui eestist võetu. 100 GB 4G oli 500 nok kuu kui nüüd ei eksi. Selle eest on vaja minev maht olemas, et otse vaadata eesti kraami, mängida ja suhelda. Soovitan hea tulemüüriga viirusetõrje panna, sest kohalikud wifi purgid majades on auklikud, kui teised olendid ka samas võrgus siis ikka plinn ja plänn tulemüüri kolistatakse, sest teiste aparaadid on puudulikult turvatud. Üle 4G see plönnimine kaob ära, pole ju teisi samas võrgus kui sa ise.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 00:38:18 vasta tsitaadiga

Karlakass, kuidas ei ole?
Viimati, kui ma kontrollisin oli 4G täpselt samasugune võrk, nagu iga teinegi... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 09:39:19 vasta tsitaadiga

kui üks SIM litsuda routerisse, siis saad kodus ka neti vä? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 13:30:12 vasta tsitaadiga

Miks ei peaks saama? Ainuke asi, et pole vaja pärast undama hakata, kui net teatud kellaaegadel uimane on ehk kui on võimalus juhtmega ühendus saada, tasub alati seda eelistada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 17:49:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui on võimalus juhtmega ühendus saada, tasub alati seda eelistada.

paraku ei ole sellist varianti icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 19:12:38 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Hiid kirjutas:
kas seda saab kasutada ka väljamaal ja äriklient? icon_razz.gif

Jah. Balti- ja Põhjamaal piiramatu, mujal EU-s 23 GB (erakliendil 20GB).

lasksin omale täna helistada ja öeldi et ei saavat.
Firmadele pidi olema selline variant vaid, et 1 on kõnenumber ja ülejäänud 4 on vaid internetinumbrid icon_eek.gif icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 19:22:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Maxxxim kirjutas:
Hiid kirjutas:
kas seda saab kasutada ka väljamaal ja äriklient? icon_razz.gif

Jah. Balti- ja Põhjamaal piiramatu, mujal EU-s 23 GB (erakliendil 20GB).

lasksin omale täna helistada ja öeldi et ei saavat.
Firmadele pidi olema selline variant vaid, et 1 on kõnenumber ja ülejäänud 4 on vaid internetinumbrid icon_eek.gif icon_lol.gif


Kuidagi segane response.
mELU ja mÄRI pakettides on kuni 5 sim kaarti. 1 peab olema vähemalt kõnesidega seotud ja ülejäänud kõik võivad olla andmesidega seotud. Ka esimene saab kasutada andmesidet.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 19:30:51 vasta tsitaadiga

mulle ütles, et 1 number saab kõike teha, teised helistada ei saa, vaid netti tarbida. icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 21:32:58 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mulle ütles, et 1 number saab kõike teha, teised helistada ei saa, vaid netti tarbida. icon_neutral.gif


Kas äkki mõeldi seda, et ka teisel 4'al peab eraldi "helistamine ja kõned" olema võetud juurde, mis erakliendi puhul tähendas 5EUR per number lisaks...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 22:03:58 vasta tsitaadiga

Peab, võib, saab?

eelmainitud pakettide mõte: saad võtta kuni 5 sim kaarti, võtta igale kaardile numbri koos kõnedega, igale kaardile on kasutamiseks jagatud nett kuni piiramatu mahuni. that's it.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 03.11.2020 22:24:21 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Hiid kirjutas:
mulle ütles, et 1 number saab kõike teha, teised helistada ei saa, vaid netti tarbida. icon_neutral.gif


Kas äkki mõeldi seda, et ka teisel 4'al peab eraldi "helistamine ja kõned" olema võetud juurde, mis erakliendi puhul tähendas 5EUR per number lisaks...


Telia kodulehel on eksitavad hinnad, mitte ei ole 5 euri per number vaid 5.004 euri per number, mis tähendab seda, et mida rohkem numbreid paketti lisad, seda rohkem maksad!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 22:27:18 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Peab, võib, saab?

eelmainitud pakettide mõte: saad võtta kuni 5 sim kaarti, võtta igale kaardile numbri koos kõnedega, igale kaardile on kasutamiseks jagatud nett kuni piiramatu mahuni. that's it.

ei tea, mis sell siis sokkis.
Mulle ütles, et kahjuks see kehtib vaid eraklientidele.
Ärikliendid saavad 1 kõnenumbri ja 4 netinumbrit. icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 14:18:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

mELU ja mÄRI pakettides on kuni 5 sim kaarti. 1 peab olema vähemalt kõnesidega seotud ja ülejäänud kõik võivad olla andmesidega seotud. Ka esimene saab kasutada andmesidet.

Max 5 SIMi: helistamisteenusega 5EUR, ilma helistamiseta 1.5EUR, andmemahtu kasutavad kõik ühisest lisaks ostetud portsust. Põhjamaades ja Baltikumishelistad ja kasutad netti nagu oleksid koduriigis, teistes maades tasub helistamiseks kasutada andmesidekõnesid (Facetime, Signal, Whatsapp, FBMessenger jms), siis ei rakendu helistamise ja roamingu hindasid.

Kui suvanumbritega ei pea suhtlema, siis ongi variant, et telefonile data-SIM (1.5EUR) sisse, paigaldad end-to-end protectionit toetavad rakendused ja helistad nendega täpselt samast helistamisrakendusest, kus tavakõnetki tehes. iPhone'ide vahel helistamiseks ei pea midagi paigaldama, FaceTime on sisse ehitet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 16:35:11 vasta tsitaadiga

kumb siis on, nagu mu kliendihaldur väidab või siin foorumis?
Parim, mis ta saab teha on 1andmeside SIM ja 1 kõne SIM, koos andmesidega
tsitaat:
Juhul kui soovite võtta reaalselt piiramatu lahenduse ärikliendile, kus üks kõnenumber ning teine internetikaart, siis kuutasu on

49,98 € + KM.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 16:45:22 vasta tsitaadiga

Millek seda ärikliendi värki üldse vaja?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 16:56:05 vasta tsitaadiga

Juriidilisele isikule ei anta erakliendi paketti ja kui sul mingi juriidiline keha on, siis maksude optimeerimise mõttes on mõistlik mobiil firma nimele võtta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 17:18:02 vasta tsitaadiga

no ma küsisin siit algatuseks, et kas seda paketti firmale saab, siis oli vastus et saab. Teliast öeldi, et saab, aga vaid 1 kõnenumber ja 4 netinumbrit.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 18:00:03 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Juriidilisele isikule ei anta erakliendi paketti ja kui sul mingi juriidiline keha on, siis maksude optimeerimise mõttes on mõistlik mobiil firma nimele võtta.

No ikka oleneb hinnavahest ka. Mõnikord ei ole firmale mõtet võttagi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 18:05:46 vasta tsitaadiga

Kui sa selle 50€ ausalt palgana välja maksaks, siis oleks kulu tööandjale 86,76
Kui see 50€ firma kuludesse kanda, siis on kulu firmale 40€(käibemaksu saab tagasi)
Ehk firma raha on rohkem kui 2x "odavam" kui eraisiku raha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 18:15:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui sa selle 50€ ausalt palgana välja maksaks, siis oleks kulu tööandjale 86,76
Kui see 50€ firma kuludesse kanda, siis on kulu firmale 40€(käibemaksu saab tagasi)
Ehk firma raha on rohkem kui 2x "odavam" kui eraisiku raha.

Võta näiteks telia kodu ja äriinterneti hinnakirjad lahti. Jah, äriga saad
tsitaat:
Nende kiiruste kuutasus sisaldub lisaks internetiteenusele ka turvalise interneti filter, staatiline IP-aadress ja kõrgendatud
teenustase (SLA) tööpäevadel kl. 8.00-17.00 maksimaalse seisakuajaga järjestikku 8 tundi.
aga hinnad on ümardades 10 korda kallimad kui erakliendile. 500/500 ühendus 354€

Aga las olla, pole see alateema.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 20:13:50 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kumb siis on, nagu mu kliendihaldur väidab või siin foorumis?
Parim, mis ta saab teha on 1andmeside SIM ja 1 kõne SIM, koos andmesidega
tsitaat:
Juhul kui soovite võtta reaalselt piiramatu lahenduse ärikliendile, kus üks kõnenumber ning teine internetikaart, siis kuutasu on

49,98 € + KM.


ma arvan, et usu klienditeenindajat. Kuna varem oli nii erale kui ärile üks ja sama mELU, siis peale äriteenuste eraldamist on ilmselt tingimused teised. kodulehe andmel on tõesti ühele töötajale oma mÄRI koos kõnega sim ja pakutaksele kuni neli datasimi lisaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 11:25:01 vasta tsitaadiga


Link

https://www.telia.ee/era/mobiil/mobiilne-elu
Piiramatu 40 €/kuu

Juurde saad võtta piiramatu kõnepaketi kuutasuga 5 €/seade. Piiramatu kõnepaketita lisandub igale internetiseadmele kuutasu 1,49 €.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.11.2020 15:44:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kui palju Telial on veel 800Mhz 3G võrku? Tundub, et iphone12 mudelirivi ei toeta enam 800Mhz 3Gd ja Eesti metsades võib nendega hätta jääda...?
Kogemus omast käest - metsas näitas, et levi on 3 pulka, aga tuli "Cannot activate cellular network".

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 26.11.2020 16:52:52 vasta tsitaadiga

800 peal on 4G, mitte 3G.

3G-d on kõrgematelt sagedustelt ära korjatud, et neljandale põlvkonnale ruumi teha. 900 MHz alas 3G on alles.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2020 22:06:05 vasta tsitaadiga

ja 900Mhz 3G-d paigaldatakse näiteks tallinna kesklinna juurde, kus seda varem ei olnud. põhjus on selleks 2100Mhz 3G sageduste kasutamine 4G/5G jaoks.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 01.12.2020 21:47:16 vasta tsitaadiga

Mõtlen hetkel paketi Teliasse vahetamise peale ja kodulehel näen esmapilgul vaid perepakette mis on ka vastava hinnaga. Kas neil eksisteerivad endiselt ka mingid invididuaalsed paketid mille puhul ma ei pea inimesi juurde otsima hakkama? €40 piiramatu eest välja käia tundub veidi palju kui ma saan sama asja Tele 2-s €21 eest kuus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 22:30:02 vasta tsitaadiga

variousart kirjutas:
Mõtlen hetkel paketi Teliasse vahetamise peale ja kodulehel näen esmapilgul vaid perepakette mis on ka vastava hinnaga. Kas neil eksisteerivad endiselt ka mingid invididuaalsed paketid mille puhul ma ei pea inimesi juurde otsima hakkama? €40 piiramatu eest välja käia tundub veidi palju kui ma saan sama asja Tele 2-s €21 eest kuus.


Aga kuidas oleks võrdlus Telia 40€ piiramatu 5xsim kaart pere telefonidesse, vajalikesse ka kõneside pakett lisaks ning data simile ainult selle pisike tasu.
Ümmarguselt on sinu mainitud alternatiiv 5x21€ Kui sul seda vaja pole siis on sul ju valik tehtud.

Individuaalselt võid võtta sama mELU aga sa ei pea ju piiramatut võtma kui telefon näitab kogukuluks igakuiselt mingit mahunumbrit mis on alla selle.
Soodsamad kaardid on muidugi DiiLis.
Saada mulle PS. millist mahtu soovid ja mis numbrile, sealt vaatame edasi, suunan soovid Teliasse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.12.2020 10:52:09 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
ja 900Mhz 3G-d paigaldatakse näiteks tallinna kesklinna juurde, kus seda varem ei olnud. põhjus on selleks 2100Mhz 3G sageduste kasutamine 4G/5G jaoks.



Väga tore, aga kas kellelgi veel on uute föönidega 3g võrku liitumisega probleeme?

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2020 12:50:39 vasta tsitaadiga

weasel, mismõttes 3g võrku liikumisega? mis hetkel v mida sa selle liikumise all mõtled. Vaevalt sul sama probleem on aga näiteks kui ma sony xz/xz1 rootisin siis millegipärast kaotas ta 900Mhz 3G ära ja ainult 2100Mhz 3g jäi alles. Ehk tallinnast välja liikudes enam 3G-d pmst ei olnud.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.12.2020 13:38:54 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
weasel, mismõttes 3g võrku liikumisega? mis hetkel v mida sa selle liikumise all mõtled. Vaevalt sul sama probleem on aga näiteks kui ma sony xz/xz1 rootisin siis millegipärast kaotas ta 900Mhz 3G ära ja ainult 2100Mhz 3g jäi alles. Ehk tallinnast välja liikudes enam 3G-d pmst ei olnud.


Mitte liikmisega vaid liitumisega. Ehk siis mobiil ei joini end 3g võrku ja ütleb "Cannot activate cellular network". Levi on olemas, aga ei ühenda ära vms.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 14.12.2020 12:11:00 vasta tsitaadiga

Keegi Telia mobiilse elu piiramatut paketti kasutab (40 €+ 5€ iga kõnepakett või 1.49 € internetiseadmele?



Kas viidatud internetiseadee võib olla ka 4G ruuter? Samas nende tingimustes on kirjas, "Mobiilse Elu piiramatu andmemahuga pakett on mõeldud kasutamiseks mobiiltelefonis".

Lisaks veel, "Telia eeldab, et klient kasutab andmemahtu mõistlikult, st tavapäraseks tarbimiseks"

Oskab keegi ehk kommenteerida, et mida see mõistlik Telia võrgus on? Pean silmas 4G ruuteris kasutamisel - 10GB 100GB, 1TB, ??TB?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 16:58:58 vasta tsitaadiga

Ma kasutan Telia ise ruuteris. Terabaitides liiklust tekitad, siis ilmselgelt keeratakse kraan kinni. Kui tugijaamas vaba ressurssi jätkub, lase aga.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.12.2020 10:39:42 vasta tsitaadiga

Kas Telia võrgus töötavad nüüd Apple Cellular nutikellad või mitte? Ja kas nutikell peab minema eraldi lepinguga võib saab kuidagi olemasolevasse liita?

Leidsin: https://www.telia.ee/uudised/apple-watch-6-ja-apple-watch-se-pakuvad-esmakordselt-eestis-konede-ja-interneti-voimalust

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 13:14:35 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kas Telia võrgus töötavad nüüd Apple Cellular nutikellad või mitte? Ja kas nutikell peab minema eraldi lepinguga võib saab kuidagi olemasolevasse liita?

Leidsin: https://www.telia.ee/uudised/apple-watch-6-ja-apple-watch-se-pakuvad-esmakordselt-eestis-konede-ja-interneti-voimalust


Toimib, käib.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10618911#10618911
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.12.2020 17:20:32 vasta tsitaadiga

Teil töötab net telefonis normaalselt? Päevotsa probleem asjade avamisega. Refreshi 15x enne kui avaneb.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 14:19:09 vasta tsitaadiga

kas keegi aitab desifreerida?
tsitaat:
Sinu pakett

Piiramatu internet, millest 20 GB kasutamiseks kogu EL-is.

Liikmete arv: 5

EL-is helistad ja saadad sõnumeid nagu kodus.

Internetti kasutad Skandinaavias ja Baltimaades nagu kodus.

Kas norras kasutatav nett läheb selle 20 sisse või on seal piiramatu? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.12.2020 14:43:37 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kas keegi aitab desifreerida?
tsitaat:
Piiramatu internet, millest 20 GB kasutamiseks kogu EL-is.

Kas norras kasutatav nett läheb selle 20 sisse või on seal piiramatu? icon_rolleyes.gif

Kasutagem internetti...
tsitaat:
Mobiilse Elu internetipaketi mahtu ja interneti lisamahtu saab kasutada rändluses Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Lätis ja Leedus täpselt samadel tingimustel nagu Eestis ...

https://www.telia.ee/era/mobiil/mobiilne-elu/ (lehe alumises osas Hea Teada -> Hinnakiri -> Paketi kasutamine välismaal)


viimati muutis pppd 29.12.2020 14:45:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2020 14:43:53 vasta tsitaadiga

Siis ajan seal routeri püsti ja panen sellele 5 last taha ja ongi nett kõigil olemas?! icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.12.2020 14:53:37 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Siis ajan seal routeri püsti ja panen sellele 5 last taha ja ongi nett kõigil olemas?! icon_razz.gif

Operaatoritel on teatavasti alati tagataskus "Mõistliku kasutamise reeglid" icon_smile.gif
https://www.telia.ee/images/documents/lepingud/est/randlusteenuste_moistliku_kasutamise_pohimotted.pdf

Igaüks saab ise arvutada:
tsitaat:
Kasutades Telia piiramatu mahuga mobiilse interneti paketti, saab Klient ühe arveldusperioodi
jooksul rändluses EL-i riikides regulaarselt reisides Koduvõrgu tingimustel kasutada mahtu, mis
saadakse järgmise valemi kohaselt (edaspidi EL-i mobiilse interneti piirmäär):
Paketi kuutasu (ilma käibemaksuta) / kehtiv mobiilse andmeside hulgihind (GB)⁴ x 2
/---/
⁴ 7,70 €/GB kuni 31.12.2017, 6,00 €/GB alates 01.01.-31.12.2018, 4,50 €/GB alates 01.01.-31.12.2019, 3,50 €/GB
alates 01.01-31.12.2020, 3,00 €/GB alates 01.01.-31.12.2021 ja 2,50 €/GB alates 01.01.-31.12.2022.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2020 10:40:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Operaatoritel on teatavasti alati tagataskus "Mõistliku kasutamise reeglid"

Ei tea, kui rangelt nad seda ise jälgivad?
Mulle korrutati vaid liitumisel üht, et jaa jaa, on piiramatu.... icon_rolleyes.gif


Kuidas näeks, mis mu lähemad mastid on Veibri külas, Tartumaal? Oskaks suundantenni keerata...

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 30.12.2020 11:05:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kuidas näeks, mis mu lähemad mastid on Veibri külas, Tartumaal? Oskaks suundantenni keerata...

https://www.cellmapper.net/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2020 13:52:43 vasta tsitaadiga

pppd, thumbs_up.gif
Parmat tuemust ei saa.
Mis number on kõige olulisem?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2020 14:20:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
pppd, thumbs_up.gif
Parmat tuemust ei saa.
Mis number on kõige olulisem?


SINR, võiksid üritada saada paremaks kui 5. Otsenähtavus puudub hetkel. Ilmselt looduslikud takistused.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.