Mingeid üllatusi kindlasti mängu pannakse, näis milliseid. Ei pea ilmtingimata neid kahte universumit omavahel siduma. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Aga sai ka GOG ära võetud. Homme peaks pre loadida saama?
Minuarust oli seal kirjas, et keysis hakatakse alles 10ndal laiali saatma. Vb eksin.
Logisin enda kontoga gog.com lehel sisse, ostis ära ja kohe tekkis omatud mängude nimekirja. Ei ole koodi vaja panna.
GOG-s, steam-s ja epicus saab jah mängu kohe oma kontole. Võtmepoed jagavad 10ndal võtmed laiali. Võtmepoe võtmega pre-loadi teha ei saa ning ei saa ka pre-order manti (iseasi kui tähtis see on). _________________
Neid pole mõtet vist lugeda. Ilmselt on enamus neist ülipositiivsed, vaimustusest nõretavad ja kordavad enamuses seda mida meile 2 viimase kuu jooksul tilgutatud on.
Et oops, kogemata vaatasin 2h streami ja nüüd lõbu rikutud enne kui mängu kätte saan?
Nagunii teeb mõni mängu läbi ja siis veel speedrunni ka, enne kui ma kolmandiku pealegi jõuan...
tl:dw
-Stoori lahe, aga soovitaks mitte otse peastooriga lõppu minna vaid teha vahele kõrvalstoorisid kuna need aitavad paremini karakterit jms mõista;
-Keanu on lahe badass tegelane;
-Bugisid on palju ja ka tõsiseid. 32GB patch mis hiljuti tuli ei parandanud suurt midagi niiet tuleks vaim valmis panna selles osas. Soovitus on mitte kohe ette võtta kui soovid sujuvat elamust vaid peale suuremat bugfixi patchi.
(Lõpetuseks minu tarkuse tera - võta AAA mäng ligi 1-2 kuud peale reliisi ja saad suht bugivaba sujuva elamuse.) _________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 07.12.2020 20:33:53, muudetud 1 kord
-Bugisid on palju ja ka tõsiseid. 32GB patch mis hiljuti tuli ei parandanud suurt midagi niiet tuleks vaim valmis panna selles osas. Soovitus on mitte kohe ette võtta kui soovid sujuvat elamust vaid peale suuremat bugfixi patchi.
Revieweritel oli mid review päts, see mingi 40GB day 1 päts tuleb during go live. Muidugi mingeid imesid ma ka ei ootaks sealt.
Nii hullud bugid vast ei ole kui mõne tootja toodang, mida hiljuti välja naerdud ja siia maani on katki. Witcher 3 oli kah algselt bug'ine kohati. Ja mis seal imestada, Cyberpunk sellepärast lükatigi mitu korda edasi, et ei olnud valmis. Ja vaevalt ta nüüdki 100% valmis on. Lihtsalt kaua sa ühte asja edasi lükkad.
Kohati on lootust, et bugine mäng on ka parem kui palju üle kiidetud ja reklaamitud mängud. Näiteks: Vampire: The Masquerade – Bloodlines oli kuramuse bug fest. Aga ikka parem ja elavam, sisukam kui nii mõnigi "AAA" tiitli pidav mäng. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Lol mul pole iisegi preorder tehtud. Ootan pigem veel patchimist. Praeguses tempos võib varsti eriolukord uuesti tulla. Siis on mõistlik see ette võtta kuigi minu tööd see ei mõjuta õnneks kui just ei tule käsk kõigil kodus istuda.
lol mul steamis laeb preloadi alla 200KB?
kas tõesti esimest korda näeme sellist asja et steami serverid koomas?
mul tuli 300kb sec +- tegin steamis restardi ja hakkasin otsast peale tirima, kiirus läks normaalseks , ma vahepeal tegin pausi dl-le võibolla se rikkus kiiruse ära
Ei aita see teadmine tõmbamisega kimpus olevaid kuidagi aga GOG'ist tuli sellise ludinaga alla, et ei pidanud üldse ootama. Kui 10'ndal peaks üli suur päts kohale lendama siis saavad serverid kindlasti neil vatti. GOG vist p2p vms asja ei kasuta, et need kes kraami kätte saavad hostivad faili edasi teistele. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
gog/steam etc ei tohiks olla day 1 patch eraldi, see nende teema kes plaadilt installivad _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
kuradi perf reaalselt 4k pealt ultra sätetega 22fps:D? see siis 3090-ga
dlss sisse saad 30 fps... sellist tulemust poleks päris ootand.
Kust see info pärineb?
RIP next gen konsoolid, kui see tõesti nii on.
Ma poolikult mõnda leak videot vaadanud - seal küll konsoolidel väga häda ei olnud. Xbox one x sai ligi 60 kätte Vanadele, xbox one S ja tavaversioon playstation 4 omanikele tunnen küll kaasa - nendel jookseb väga kehvasti. _________________
Ma poolikult mõnda leak videot vaadanud - seal küll konsoolidel väga häda ei olnud. Xbox one x sai ligi 60 kätte Vanadele, xbox one S ja tavaversioon playstation 4 omanikele tunnen küll kaasa - nendel jookseb väga kehvasti.
Pidasin silmas rohkem seda 4k peal jooksutamist. Korralik gemüse tuleb mänguga teha, et uutel konsoolidel see 4k@60 kätte saada.
Neid tomshardware jõudlus graafikuid peab vist luubiga vaatama. Suuremaks kah teha ei luba. Mäng käes siis saab aru kuidas meeldib kellelegi, Gamespot kohati annab väga kahtlaseid ülevaateid.
Mida halvustama ülevaate mängu kohta teha (v.a kui on ubi, ea, bathes vms) seda rohkem like'e ja clicke saab.
3 päeva veel ootamist + kuni nad mängu päriselt valmis kah saavad _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Neid tomshardware jõudlus graafikuid peab vist luubiga vaatama. Suuremaks kah teha ei luba.
Pildi paremalt ülevalt nurgast saab.
Nende nö gaming media poolt tehtud ülevaateid ei tasu kunagi tõsiselt võtta. Kellele makstakse hea ülevaate eest, kes ajab mingit poliitilist/ideoloogilist jama, kes on lihtsalt click-baiti peal väljas, vahel tehakse üldse plagiaati.
tundub väga nõudlik mäng kui rtx3090 4k peal teeb ainult 40+fps
pidi ju liigagi võimas kaart olema, mõne eesti review järgi
Paari pätsi + driveri uuendust läheb loodetavasti jõudlus paremaks. Ülevaate kirjutajad, eeldaks, said mingi varasema mängu versiooni enda kätte, neljapäeval loodaks, et lastakse koos esimese päeva pätsiga välja, nagu tänapäeval suht koht kõik mängud juba tulevad. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Eelmise postiga sain juba korda, veider lahendus, tavaliselt click pildil toimib. Vanakooli kaartide benche veel ei ole nagu aru saan... _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
No mõned on sees, aga egas kui vaatad, kuidas GTX1060 on 1440p peal 16fps, siis mingit mängurõõmu küll olema ei saa.
DLSS on asi mis teeb mängu kenasti mängitavaks, 4K peal Ray Tracinguga 74fps on enam-vähem juba.
https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/zEMKgpfRYxP6SDGjvFMrag-970-80.png _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
kohe tuleb .. keegi.
ei dlss ( ja rtx ) on asjad mida keegi mitte kunagi mitte kusagil ei kasuta ja mida vaja ei lähe.
vähemalt niikaua mitte, kuni amd sellega hakkama saab, siis hakkab se kindlasti väga oluline asi olema _________________ ツ
kohe tuleb .. keegi.
ei dlss ( ja rtx ) on asjad mida keegi mitte kunagi mitte kusagil ei kasuta ja mida vaja ei lähe.
vähemalt niikaua mitte, kuni amd sellega hakkama saab, siis hakkab se kindlasti väga oluline asi olema
Äkki saavad tulevikus paremini hakkama kui nVidia. Suht turundus vidin on neil see "ray tracing". Eriti hästi ei jookse ühegi asjaga. Quake 2 on enam kui küll, et kaartidele kõvasti koormust anda
Nagu vana sm3.0 tuli suure käraga ja kaardid välja ei vedanud. DLSS on seni hea kuni töötab aga dlss off vs on on vähemalt "control" mängus näha erinevust (ei ole päris vigade vaba kui liikumine toimub).
Witcher 3 jõudluse alla tõmbaja oli karva töö "hairworks " nüüd siis Cyberpunk 2077 oma on ray tracing. Ehk siis järgmise põlvkonna kaartidega saab tööle. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.