Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 10:00:36 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Talve nkn ei tule
Seetõttu lamellid.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 11:24:09 vasta tsitaadiga

Lamellidega võib rahulikult novembrist aprillikuuni kärutada, ilma et peaks kartma ootamatut talve saabumist.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 11:31:08 vasta tsitaadiga

Aga lamelliga ei saa majade vahel sõita
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 11:37:50 vasta tsitaadiga

Maale ka ei saa minna.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 11:39:44 vasta tsitaadiga

Sain täna nii lamelli kui ka naastuga foori tagant minnes kaapima.
Ja ma olen suhteliselt rahulik sõitja.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 11:58:18 vasta tsitaadiga

Betamax, miks sa erinevaid rehve korraga kasutad?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:02:33 vasta tsitaadiga

Erinevad autod.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:07:02 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Erinevad autod.
Miks sa erinevate autodega korraga sõidad? icon_eek.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:08:30 vasta tsitaadiga

Päris kirkad kriidid meil siin täna koos icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:12:50 vasta tsitaadiga

Lamell sai septembri lõpus alla kruvitud, suveka juurde jõuab tagasi ilmselt aprill-mai. Mõttetu põdeda.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:13:01 vasta tsitaadiga

Kus sul täna jääd oli?

Hommikul 5:50 oli vaid vesi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:13:32 vasta tsitaadiga

Suvekad all veel. Tartus lund pole. Kavatsen edasi lasta. Eks siin lähipäevil tuleb ikka talvekatele ümber kolida.... Mul naastud ja ei taha üldse neid alla panna..
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:13:42 vasta tsitaadiga

Isegi Tänak paneb ühele rattale pehme ja teisele kõva rehvi, miks mitte siis panna ühele poole naast ja teisele poole lamell? Vähemalt poolel autol on hea pidamine tagatud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:14:55 vasta tsitaadiga

Paremal, teeäärsel pool soovitatavalt naast
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:15:58 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Paremal, teeäärsel pool soovitatavalt naast


ainult vedaval sillal, kui lund/jääd pole, võib suvekas ka olla
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:19:16 vasta tsitaadiga

Normaalsel autol veavad kõik sillad thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:20:32 vasta tsitaadiga

jah, poolikud on nõrgad, mingit pidamist ei ole
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.12.2020 12:21:17 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sain täna nii lamelli kui ka naastuga foori tagant minnes kaapima.
Ja ma olen suhteliselt rahulik sõitja.
ei saand lamelli kaapima. ei lähe rahulikult foori tagant ära.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:23:24 vasta tsitaadiga

Ju siis polnud jääd. Peaks vaatama, mis brändi lamellid üldse all on. Kogu aur läks telefoni ühendamisele ja näidikute seadistamisele.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.12.2020 12:53:29 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kus sul täna jääd oli?

Hommikul 5:50 oli vaid vesi
Jääd mitte, aga Tammsaare teel sai ka ratta ringi juhuslikult.
NATAS999 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Sain täna nii lamelli kui ka naastuga foori tagant minnes kaapima.
Ja ma olen suhteliselt rahulik sõitja.
ei saand lamelli kaapima. ei lähe rahulikult foori tagant ära.
Ilma jõuta ei saagi kaapima.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 12:53:38 vasta tsitaadiga

Proovige edaspidi ikka kontrollitult ja eesmärgiga kapsu teha. Juhusliku kapsi korral võib kaps püksi tulla
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.12.2020 12:55:42 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Proovige edaspidi ikka kontrollitult ja eesmärgiga kapsu teha. Juhusliku kapsi korral võib kaps püksi tulla
Ära ole nii nõrganärviline.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.12.2020 13:53:35 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ilma jõuta ei saagi kaapima.
rohu peal märjas lehepudrus kaabib jõuetu awd samamoodi, nagu jõuetu 1wd märjal asfaldil.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 16:29:01 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Suvekad all veel. Tartus lund pole. Kavatsen edasi lasta. Eks siin lähipäevil tuleb ikka talvekatele ümber kolida.... Mul naastud ja ei taha üldse neid alla panna..


Ma ostsin samal põhjusel jooksu lamelle juurde, naelad jäävad päris talve ootama, kui see ükskord tulema peaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 16:38:40 vasta tsitaadiga

Siis kui päris talv kätte jõuab, istud lootusetult rehvijärjekorras - kui rehvid all, on talv läbi jälle.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.12.2020 16:56:06 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:


Jääd mitte, aga Tammsaare teel sai ka ratta ringi juhuslikult.


Vaheta oma kulunud rehvid ära siis.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 17:03:50 vasta tsitaadiga

Lamell on universaalsem, kuna sinna saab vajadusel ise naelad (või kruvid) sisse lasta.
Igaks juhuks võiks peotäis naelu alati kindalaekas olemas olla, kui foori tagant kiirendades ratas ringi käib.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 17:46:14 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
mikk36 kirjutas:


Jääd mitte, aga Tammsaare teel sai ka ratta ringi juhuslikult.


Vaheta oma kulunud rehvid ära siis.
Mul on praegu kulunud lamellid all, seetõttu ei ole vahetusega kiiret. Nädal aega järjekorrad nagunii, sest detsember tuli ootamatult.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 17:48:18 vasta tsitaadiga

Järsku keset teed olevasse betoonseina ei karda sõita?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 17:54:53 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Järsku keset teed olevasse betoonseina ei karda sõita?
Kardan. Seetõttu otse ei sõidagi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 17:58:07 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Järsku keset teed olevasse betoonseina ei karda sõita?
Kardan. Seetõttu otse ei sõidagi.


Ah sellepärast sa tee kõrval pidevalt sõidadki, et tee keskel võib sein vastu tulla... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 18:13:26 vasta tsitaadiga

Tee ääres sõites võib kraav ette keerata
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.12.2020 19:07:29 vasta tsitaadiga

Parem ikka kui ufo aknast sisse tuleb.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2020 19:13:48 vasta tsitaadiga

Combokuse generaatori refubishment - 40€
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 20:15:37 vasta tsitaadiga

Krt, ikka ja jälle kiibitsetakse CO2 heitkogusel põhineva automaksu ümber, aga sellisel juhul kütuseaktsiisi langetamisest ei räägita thumbs_down.gif
https://epl.delfi.ee/kliima/ajast-maha-jaanud-eesti-on-ainus-euroopa-liidu-riik-kus-pole-automaksu?id=91837853

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 20:16:53 vasta tsitaadiga

diisel sõiduautodele võiks topeltmaks olla
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 20:21:10 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
diisel sõiduautodele võiks topeltmaks olla

Miks peaks?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2020 20:22:52 vasta tsitaadiga

mille poolest on väike diisel kehvem mingist suurest hübriidist?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 20:27:05 vasta tsitaadiga

Tehniliselt korras dislal pole viga midagi. Probleem on üldisemas mõttemallis, et saaks vaid mõtlematult uusi makse kehtestada.
Kusjuures CO2 heitkogusel põhinev maks ei oleneks ka läbisõidust. Suure läbiõsõiduga ökopunn saastab rohkem kui väikese läbisõiduga norm mootoriga auto,
maksab aga väikese läbisõiduga auto omanik ikka rohkem automaksu kui väikese läbisõiduga ökopunn. Seega asi on puhtalt maksude kogumises ja EL-i "moodsa ajaga" kaasajooksmises ja Brüsseli roheliste survestamises siinsetele ametnikele.
Kütuseaktsiis reguleerib niigi auto kasutust ja sellest rahastatakse pealegi riigieelarvet. Äärmisel juhul liikluskoormuse vähendamiseks kõikidele autodele võrdselt kehtiv ummikumaks vms.
Kokkuvõtteks, loodetavasti on valitsuses natukenegi oidu ja see poliitikute/ametnike survestamine ei lähe läbi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 20:29:16 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
renx09 kirjutas:
diisel sõiduautodele võiks topeltmaks olla

Miks peaks?


sest diisel on kole. koledusemaks.
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 20:44:02 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
raxz kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Järsku keset teed olevasse betoonseina ei karda sõita?
Kardan. Seetõttu otse ei sõidagi.


Ah sellepärast sa tee kõrval pidevalt sõidadki, et tee keskel võib sein vastu tulla... icon_biggrin.gif
Keset teed, aga külg ees. Siis ei näe seina. Mida ei näe, seda ei ole.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 21:37:24 vasta tsitaadiga

raxz, siis peaksid tagurpidi sõitma... icon_wink.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 21:41:04 vasta tsitaadiga

Varuosa spetsid, mis hinnaga on teil pakkuda c-klassi tagatulede pirnipesade detaili A2048201500 ja A2048201600
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.12.2020 21:45:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Krt, ikka ja jälle kiibitsetakse CO2 heitkogusel põhineva automaksu ümber, aga sellisel juhul kütuseaktsiisi langetamisest ei räägita thumbs_down.gif
https://epl.delfi.ee/kliima/ajast-maha-jaanud-eesti-on-ainus-euroopa-liidu-riik-kus-pole-automaksu?id=91837853


Mängid või oled?
Artiklis on õigesti öeldud, miks aktsiisi ei tasuks langetatada automaksu korral.
Maal elavate jaoks on tõesti oma programmi vaja aga üldjoontes olen väga nõus selle artikliga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 22:03:26 vasta tsitaadiga

Kirjutasin pikema põhjenduse ülevalpool.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 22:35:37 vasta tsitaadiga

Positiivne, et ka Eesti on sinna suunda liikumas, et poes piima järgi ei ole 3.0 diisliga tarvis käia. Entusiast leiab selle raha niiehknaa, pole mingid ulmesummad muude hobiautoga seotud kulude kõrval.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 22:42:17 vasta tsitaadiga

Poes piima järel käin jalgsi. Suuremad poeskäigud suuremas kaupluses autoga, aga siis planeerib ühtlasi ka muud sõidud, vältimaks igapäevaseid tühisõite.
Enamus on pikamaa tripid, tavaliselt perega. Ja kuna läbisõit on väike ei näe põhjust, miks peaks sellist teguviisi karistama, kui mu auto CO2 pääst on mitu korda väiksem kui mõne igapäevakulguril.
Aga selliste 1L mahlapakkide rahva toppimisega ja topeltmaksustamisega muudetakse kõik halliks massiks. Ei poolda sellist suunda.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 22:43:17 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Positiivne, et ka Eesti on sinna suunda liikumas, et poes piima järgi ei ole 3.0 diisliga tarvis käia. Entusiast leiab selle raha niiehknaa, pole mingid ulmesummad muude hobiautoga seotud kulude kõrval.

Et peaks ostma mingi plank käkerdise igapäeva autoks? Võtavad keskmiselt paljud väiksemad mootorid rohkem kütust kui suuremad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 22:45:51 vasta tsitaadiga

Krdi rohenäpud, valetate siin nii, et suud suitsevad. Tühisõite ei tee? icon_biggrin.gif
Niisama kruisida on ka ikka vahel mõnus.

Sellepeale on öelda ainult üht: Mul tulid ühel tuttava sõbral öösel tulnukad aknast sisse! Päriselt ka!

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”


viimati muutis metskotkas 01.12.2020 22:47:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2020 22:47:07 vasta tsitaadiga

Ei ole nüüd mõtet seda maksu üle dramatiseerida, jõuate maksta küll, jõuan minagi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.