|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
12.11.2019 13:27:58
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Pole seda m-taskut kunagi kasutanud, aga uudishimust küsin, mitu liigutust seal siis ühiskaardi kasutamiseks on vaja teha? Kas on lihtsam kui kaart taskust/rahakotist välja, validaatori juurde ja uuesti taskusse/rahakotti tagasi?
Kirjeldusest loen nagu, et peab mingi äpi avama, sealt kaardi valima, siis telefoni validaatori juurde panema. Enne seda siis telefon taskust välja ja peale seda äpp kinni ja telefon taskusse tagasi. Ei tundu nagu eriti mugav, ainuke eelis et selle ühiskaardi puhul oleks üks kaart rahakotis vähem. Samas pangakaarti ei saaks ikka välja visata, poode valin ikka selle järgi kes müüb mulle vajalikku kaupa mulle sobiva hinnaga mitte selle järgi kes seda m-taskut toetab. |
Loe mõnda uudist? Seal kõik kirjas.
Näiteks: https://tehnika.postimees.ee/6823035/oluline-uuendus-uhiskaart-lisati-mobiiliappi
Spoiler 
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lutsukala
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2011
|
12.11.2019 16:19:11
|
|
|
| mismoodi automaadis ülekannet saab teha, ehk siis seal erinevate väljade vahel liikuda ja summat muuta jne? (määratud maksel)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.11.2019 17:51:57
|
|
|
lutsukala, täiesti vale teema, automaadis makse tegemisel ja m-taskul pole mitte midagi ühist.
Aga üldiselt on see suht PITA, kunagi aastaid tagasi korra proovisin. Säästa nende närve kes sinu järel ootavad, et automaadist raha võtta ja tee ülekanne arvutis või mobiilis.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lutsukala
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2011
|
20.11.2019 16:11:06
|
|
|
makse on makse, aga seal saab vist nii, et numbritega muudad numbreid, kollase clear klahviga kustutad numbreid, siis rohelise enter nupuga liigub järgmisse numbri lahtrisse ja lõpuks saab füüsilise Ok nupuga asja kinnitada.
ainult et kui nutifoni laadne klaviatuur ka oleks, siis saaks juba tavamakseid ka teha
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.11.2019 13:38:08
|
|
|
| Alexela tanklad lähevad järjest mTasku võimelisteks. Kliendikaarti saab lisada ja juba saab ka mTaskuga maksta kus tanklates juba kleebis peal, ei pea kaarte kusagile pistmagi, püstol paaki ja viipad või näitad telefoni kleebisele mis mõõdiku juures. Valid summa ja voolab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.11.2019 14:10:09
|
|
|
| Aga nüüd ilmselt ei pea terminali juurde ronimagi. Või peab?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.11.2019 14:36:45
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Alexela tanklad lähevad järjest mTasku võimelisteks. Kliendikaarti saab lisada ja juba saab ka mTaskuga maksta kus tanklates juba kleebis peal, ei pea kaarte kusagile pistmagi, püstol paaki ja viipad või näitad telefoni kleebisele mis mõõdiku juures. Valid summa ja voolab. |
Panga rakendusega saad igas poes viibates maksta (kui makseterminal seda toetab muidugi). |
Ei pea makseterminali juurde minemagi. mTasku kleepsud-koodid on kohe tankuri juures. Schlong paaki ja saad vooliku kõrval olles maksta.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
22.11.2019 15:28:32
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Sest andmeside edastus töötab ainult läbi telefoni. Aga kui telefonis netti pole? |
Sa vist eksisid teemaga. See pole Ühiskaardist ja NFC-st  |
Jutt käis mTasku maksevõimekusest ja selle ülistamisest. Maksmine läbi mTasku on kuidagi imelik, sest see pole offline lahendus. Ei saa ju ometigi eeldada, et sul on pidevalt netiühendus olemas.
Siiski saab eeldada, et teenusepakkujal on vastav taristu ehk internetiühendus.
Muidugi kui see töötab, siis cool, kasutage. Mulle meeldivad levinumad ja universaalsemad lahendused.
Pole veel katsetanud, aga SEB äppi ja telefoni ehk saab kasutada ka väljamaal, viipega siis.
mTasku on hea, aga piiratud, sest seal pole piisavalt lepingulisi partnereid. Kui sellega ühinevad suuremad poeketid (Rimi, Maxima), siis annan uue võimaluse ning tõmban telefonisse.
Ühiskaardi kohapealt - NFC-sim kaarti Rakveres polnud... või noh, Telia esinduses öeldi, et veel ei saa misiganes põhjusel.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.11.2019 15:34:16
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Sest andmeside edastus töötab ainult läbi telefoni. Aga kui telefonis netti pole? |
Sa vist eksisid teemaga. See pole Ühiskaardist ja NFC-st  |
Jutt käis mTasku maksevõimekusest ja selle ülistamisest. Maksmine läbi mTasku on kuidagi imelik, sest see pole offline lahendus. Ei saa ju ometigi eeldada, et sul on pidevalt netiühendus olemas.
Siiski saab eeldada, et teenusepakkujal on vastav taristu ehk internetiühendus.
Muidugi kui see töötab, siis cool, kasutage. Mulle meeldivad levinumad ja universaalsemad lahendused.
Pole veel katsetanud, aga SEB äppi ja telefoni ehk saab kasutada ka väljamaal, viipega siis.
mTasku on hea, aga piiratud, sest seal pole piisavalt lepingulisi partnereid. Kui sellega ühinevad suuremad poeketid (Rimi, Maxima), siis annan uue võimaluse ning tõmban telefonisse.
Ühiskaardi kohapealt - NFC-sim kaarti Rakveres polnud... või noh, Telia esinduses öeldi, et veel ei saa misiganes põhjusel. |
Ise kah aru saad, mida sa kirjutad? mTasku on halb, sest pole offline lahendus ja siis "ülistad" kaardimakset, mis ju samuti offline lahendus pole? Või kuidas see peaks välja nägema?
Veidi lappama ei lähe sul selle mTasku heitimisega?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.11.2019 15:39:05
|
|
|
Ma vaatan ka et lappama läks siin midagi.
Umbes nagu spotify on sitt lahendus kuna tahab internetti... wtf see on mugavusteenus ju ja see su enda probleem kas nett on või mitte.
A pangaäppidega vist qri scannida ei saa maksmise jaoks? Ma näiteks kasutangi mtaskut ainult qriga kuna minu olukorras on nfc meeletult ebamugav.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.11.2019 15:41:06
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Sest andmeside edastus töötab ainult läbi telefoni. Aga kui telefonis netti pole? |
Siis kehtib sama reegel nagu lauatelefoniga või polegi telefoni...netti pole, pole mõtet ka viibata. Ühiskaardi viisil jah, valideerida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.11.2019 15:44:41
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Loe uuesti, palun. |
Ma loengi. Sa räägid kõigest läbisegi ja nüüd tuli välismaa kah mängu, kuigi kõik teavad, et mTasku on Eesti-põhine äpp.
Küsimus, kas sa oma SEB äppi saad lisada Alexela sooduskaardi või pead sellega eraldi "viipama"? Ei tundu eriti universaalne antud juhul.
Seda SEB äpiga maksmist pole ma suutnud siiamaani toimima saada. 3 korda olen edukalt kaardi äpiga paaritanud ja kõigil 3 korral kassas maksta üritades tekib äpil mingi tõrge ja väidab, et kaarti ei saa kasutada. SEB klienditeeninduse ainus soovitus on kaart uuesti paaritada ja veel proovida. Siiani tunduvalt ebakindlam kui mTasku.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
22.11.2019 16:38:22
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Ma vaatan ka et lappama läks siin midagi.
Umbes nagu spotify on sitt lahendus kuna tahab internetti... wtf see on mugavusteenus ju ja see su enda probleem kas nett on või mitte.
A pangaäppidega vist qri scannida ei saa maksmise jaoks? Ma näiteks kasutangi mtaskut ainult qriga kuna minu olukorras on nfc meeletult ebamugav. |
| ot: |
Spotify on hea näide. Seal on vägagi offline lahendus, sest kasutajaskond seda soovis. Mul on 128GB kaart, millest on äkki 25GB Spotify lugude otstarbeks. Ning pleilistid uuenduvad automaatselt kodus või mujal wifiga ühendamisel (sest sinna lisatakse kellegi poolt lugusid).
Samuti arendati Netflixi rakenduses offline võimalus - kasutajate soovil.
Need rakendused on küll tsipa suurema andmeside kasutusega, kuid point on sama. Tänapäeval on andmeside küll levinud, kuid selle nõudmine ehk teenuse sellele ülesehitamine on tsipa keeruline.
Aga selles osas on sul õigus - tegemist on mugavusteenusega. |
| indrpo kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Sest andmeside edastus töötab ainult läbi telefoni. Aga kui telefonis netti pole? |
Siis kehtib sama reegel nagu lauatelefoniga või polegi telefoni...netti pole, pole mõtet ka viibata. Ühiskaardi viisil jah, valideerida ei saa. |
Ei ole üldse samaväärne võrdlus, sest telefon eeldabki teisega KAUGSUHTLUST.
Aga NFC näol toimub LÄHISUHTLUS - miks siis üldse veel kaugsuhtlust vaja? Androidil ja ka iPhone-l on ju ometigi vastavad andmetalletuskohad, kuhu saab vajalike krüptovõtmeid jms salvestada, millele saab ligi ainult kindel rakendus. Ehk offline võimalus täitsa olemas.
| Betamax kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| Loe uuesti, palun. |
Ma loengi. Sa räägid kõigest läbisegi ja nüüd tuli välismaa kah mängu, kuigi kõik teavad, et mTasku on Eesti-põhine äpp.
Küsimus, kas sa oma SEB äppi saad lisada Alexela sooduskaardi või pead sellega eraldi "viipama"? Ei tundu eriti universaalne antud juhul.
Seda SEB äpiga maksmist pole ma suutnud siiamaani toimima saada. 3 korda olen edukalt kaardi äpiga paaritanud ja kõigil 3 korral kassas maksta üritades tekib äpil mingi tõrge ja väidab, et kaarti ei saa kasutada. SEB klienditeeninduse ainus soovitus on kaart uuesti paaritada ja veel proovida. Siiani tunduvalt ebakindlam kui mTasku. |
| ot: |
Ka minul oli SEB panga rakendusega alguses jama. Tegin midagi seal "äpikaardil" katki ning enam ei töötanud. Siis panga töötaja resettis seadistused ja äpi käivitusel pidin kaardi uuesti looma.
Pärast seda töötab - s.h Internetiühenduseta.
Ehk minu silmis on taoline lahendus pangakaardi asendus (sest pangakaard töötab andmesideta).
Teenusepakkujapoolne taristu on teine teema. |
Kokkuvõtvalt - vabandan, et risustasin seda teemat off-topic sisuga.
Telia on küll õigel teel, kuid NFC-sim tundub tsipa üleliiast. See peaks olema VÕIMALUS, mitte tingimus.
Ehk see looks VÕIMALUSE kasutada ühiskaarti ka siis, kui telefon on välja lülitatud. Aga kui NFC-sim kaardita ei saa liidestada ühiskaarti mTasku rakendusega, siis jääb nii mõnigi klient ukse taha.
Sellegipoolest näen seda ka nii öelda ärilises võtmes, et Telia saaks endale ärikliente juurde just selle NFC-SIM teenusega liidestamisel/ühinemisel.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.11.2019 17:01:58
|
|
|
| QRga hea lihtne petta. Muudad kleepsu ära ja siis ootad et keegi autoriseeriks
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.11.2019 17:11:16
|
|
|
| Mida seal petta saab?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.11.2019 17:12:04
|
|
|
| Vahetad kleepsud/pumbad ära tangid kellegi teise eest
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.11.2019 17:14:53
|
|
|
Ehk siis vahetad tankur 1 ja 2 kleepsu ära ja ootad kuni keegi tankur 2 kleepsu skännib aga tegelt on see nr 1 ja siis ise tangid samal ajal nr 1 tankurist tema raha eest?
Arvan, et QR kleepsudel on mingi tankuri nr ka peal siis äkki, et natukenegi üritada vältida seda...
viimati muutis Janis 22.11.2019 17:16:10, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.11.2019 17:15:15
|
|
|
| näiteks jah
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.11.2019 17:34:12
|
|
|
| kleebise eemaldamine on ilmselt üsna keeruline ja kaua sa petad kui kliendil voolikust midagi ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.11.2019 17:38:35
|
|
|
| Ma pakun ka, et kes tahab midagi petta, see leiab lihtsama viisi selleks
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.11.2019 17:40:02
|
|
|
| Kleepsu ei pea ilmtingimata eemaldama, saab ju teise samasuguse printida ja üle kleepida lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.11.2019 17:42:39
|
|
|
No ja prindid välja ja kleebid üle. Edasi? Jääd siis sinna teise tankuri juurde pidevalt ootama?
Või paned üldse teise tankla qri koopia sinna ja ootad hoopis teises linna otsas, millal kütust voolama hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.11.2019 17:49:55
|
|
|
| Teoorias võib ju mõlemat pidi teha. Võimalus vahele jääda on muidugi päris suur ja saadav kasu sellest huiamisest üsna väike
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.11.2019 19:09:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ja samal ajal kaamerad tanklas filmivad kogu su tegevust... |
So? Nagu kaamerad vargaid peataks
Eilased olete?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
25.11.2019 14:42:40
|
|
|
Kas keegi on ühiskaardi õunafoniga ka tööle saanud
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
25.11.2019 23:02:42
|
|
|
Ei, ja ilmselt ei saagi olema. Apple'i piirangud.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.11.2019 12:37:39
|
|
|
| tsitaat: |
TELIA EESTI PRESSITEADE 27.11.2019 Alexelas saab tankimise eest tasuda mobiiliga
Alexela tanklates saab nüüd nii tankimise kui muude ostude eest tasuda mobiiliga, kasutades selleks mTasku mobiilse rahakoti äppi.
Alates 27. novembrist saab mTaskusse lisada Alexela Kodukaardi ning kasutada seeläbi ettevõtte erinevaid kliendisoodustusi. Ühtlasi sai Alexelast selle sammuga tanklakett, kes pakub klientidele võimalust tankida ja tasuda ostude eest ilma plastikust kliendi- ja pangakaarte kasutamata.
„Tänu mTaskule on muutunud tankimine Alexelas veelgi lihtsamaks ja kiiremaks. Mobiiliga kliendikaardi esitamiseks ja makse teostamiseks vajalikud mTasku NFC- ja QR-märgised asuvad otse tankimispüstoli kõrval ning seetõttu ei pea klient enam makseterminali juurde minema. Nii saab tankuri juurde jõudes koheselt oma telefoniga skaneerida QR-koodi või puudutada NFC-märgist ning alustada tankimist,“ ütles Alexela juhatuse liige Aivar Räim.
mTaskuga maksmisel on teine oluline eelis mugavus, sest tankimisel ei pea enam rahakotist otsima plastikust kliendi- ja pangakaarte ning neid ükshaaval makseterminali sisestama. mTaskuga tankimist alustades avanevad automaatselt Alexela Kodukaart ja maksekaartide valik ning klient saab broneerida endale sobiva summa. Tankimise järgselt saab klient elektroonilise kviitungi otse mTaskusse.
mTaskuga saab hetkel tasuda enam kui 60 asukohas ehk nendes Alexela tanklates, mis on varustatud mTasku märgisega. Lähinädalate jooksul laieneb mTaskuga maksmise võimalus ettevõtte erinevates tanklates üle-eestiliselt veelgi.
„Lisaks tankimisele saab mTaskuga oma ostude eest tasuda ka Alexela mugavuspoodides ja iseteeninduskassades. Tavakassas tuleb vaid klienditeenindajat informeerida, et sooritate makse mTaskuga ning skaneerida telefoniga kassa juurde paigaldatud NFC/QR-märgist,“ lisas Alexela juhatuse liige.
Koos mTasku jõudmisega Alexela tanklatesse käivitus ka Alexela ja Telia ühine kampaania. Selle raames loositakse kõigi vahel, kes tasuvad Alexela tanklates ostude eest mTaskuga, välja ihaldusväärne nutitelefon Samsung Galaxy S10+ ning kolm Alexela kütusekaarti väärtusega 50€. Kampaania tingimustega saab tutvuda veebilehel http://www.mtasku.ee/alexela
Telia Eesti ärikliendiüksuse juhi Tarmo Kärsna sõnul kasutab mTasku mobiilset rahakotti juba üle 70 000 inimese ning mTasku igakuine ostukäive ületab miljonit eurot. „Usume, et mTasku kasutuselevõtmine Alexela kui Eesti suurima tanklaketi poolt suurendab veelgi inimeste teadlikkust mobiilse rahakoti võimalustest ja mugavusest, “ lisas Kärsna. |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.11.2020 19:15:43
|
|
|
https://forte.delfi.ee/news/digi/uskumatu-juhtum-eestis-tehti-eile-kontod-tuhjaks-sadade-poodide-paeva-esimestel-klientidel?id=91799399
| tsitaat: |
Juhtum võtab veel uskumatuma pöörde - ohvreid on kõigis pankades
Peagi selgus ka juhtunu lähem põhjus, kui vabanduskiri laekus kodumaist makselahendust pakkuvalt EveryPaylt. Ilmnes, et Telia kasutab oma mTasku lahenduses just EveryPay alusteenust ja probleemid said alguse sealt.
Forte pöördus juhtumi kohta selguse saamiseks EveryPay poole ja sai teada, et probleemi ulatus on palju suurem kui vaid üks Järve Selveri klient ning palju laiem kui Telia mTasku. Viga puudutas päeva esimesi kliente kõigis Eesti poodides, kus taustal tegutseb EveryPay lahendus, ja ohvreid on kõigis pankades |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|