Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 703, 704, 705 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 28.11.2020 12:45:37 vasta tsitaadiga

"Mitte rohkem kui 5 pesutsüklit"

Kas see tähendab, et võin ainult 5 korda riietuseset pesta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.11.2020 13:45:40 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
Kell pool kaks öösel kostub üle maja ülikõva lennukimüra (elan otse Ülemistele maanduvate lennikute trajektoori all). Aga tundub imelik, sest tavaliselt on viimane ülelend kell pool üks Helsingist tulev Finnair. Võtan siis Flightradari ette ja mis ma näen, järjest tulevad kaks suurt Airbusi otse Urumqi'st, mis on Hiina kurikuulsa Uiguuri provintsi pealinn. Kas keegi oskab öelda mis asjus sellised otselennud toimusid?

https://www.flightradar24.com/PLM037/26287443
https://www.flightradar24.com/PLM045/26286c0c


Vahemaandumine
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 13:54:10 vasta tsitaadiga

shasam näikse katki olevat, mingi alternatiiv on kindlasti olemas. ?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 14:14:11 vasta tsitaadiga

Soundhound.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.11.2020 15:18:42 vasta tsitaadiga

odavat 5 või 10 aastast domeeni liigub kuskil?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 16:02:22 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
tsitaat:
Kell pool kaks öösel kostub üle maja ülikõva lennukimüra


Tõlge: Kell pool kaks öösel pehmeneb üle maja ülikõva lennukimüra...

Kaugema heli kuulmise kohta kasutatav sõna on kostma: Kell pool kaks öösel kostab/kostis üle maja ülikõva lennukimüra.
Murdekeelne 'kostuma' tähendab jää sulamist või maa pehmenemist.


Aga on ka alternatiivseid arvamusi:

https://kultuur.err.ee/1077721/keelejutt-kostuma-kaitseks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 17:26:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
shasam näikse katki olevat, mingi alternatiiv on kindlasti olemas. ?

Hmm.. Android versioon töötab ok.

Mul see kunagine tasuline versioon (Encore) küll, kui peaks mingi vahe olema. icon_rolleyes.gif

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 17:49:11 vasta tsitaadiga

Shazam on juba ammu katki ja kasutajad liiguvad Soundhoundi peale üle. Endal hakkas see jama vist eelmisel aastal. Internet on sellekohast kurtmist paksult täis.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 18:05:52 vasta tsitaadiga

Shazam (iPhone Sirisse sise ehitatud) leiab tihtipeale laulu nime üles kui Soundhoud ei leia. Pole toimivusega probleeme olnud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 18:08:43 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
shasam näikse katki olevat, mingi alternatiiv on kindlasti olemas. ?
paar aastat juba katki icon_lol.gif
Üle mobiilse neti ei tööta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 18:27:14 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Pole toimivusega probleeme olnud.

Sest Apple.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 19:51:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
laurx kirjutas:
shasam näikse katki olevat, mingi alternatiiv on kindlasti olemas. ?
paar aastat juba katki icon_lol.gif
Üle mobiilse neti ei tööta


Üle Telia mobiilse neti ei tööta

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 20:17:54 vasta tsitaadiga

Pole veel shazamiga probleeme esinenud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 20:37:13 vasta tsitaadiga

M00t, ma ei hakka selle pärast omale iJulka ostma ometigi.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.11.2020 21:01:08 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
Kell pool kaks öösel kostub üle maja ülikõva lennukimüra (elan otse Ülemistele maanduvate lennikute trajektoori all). Aga tundub imelik, sest tavaliselt on viimane ülelend kell pool üks Helsingist tulev Finnair. Võtan siis Flightradari ette ja mis ma näen, järjest tulevad kaks suurt Airbusi otse Urumqi'st, mis on Hiina kurikuulsa Uiguuri provintsi pealinn. Kas keegi oskab öelda mis asjus sellised otselennud toimusid?

https://www.flightradar24.com/PLM037/26287443
https://www.flightradar24.com/PLM045/26286c0c

Toovad Hiinast pagulasi siia icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 21:36:44 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
laurx kirjutas:
shasam näikse katki olevat, mingi alternatiiv on kindlasti olemas. ?
paar aastat juba katki icon_lol.gif
Üle mobiilse neti ei tööta


Üle Telia mobiilse neti ei tööta

Telia järelikult hoolib või maksti kinni

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2020 12:20:07 vasta tsitaadiga

Mis bug see olla võib, et kui vajutan mingi teema "vaata uusi postitusi" siis läheb ta küll ilusasti sinna kuhu vaja aga ühtlasi märgib ka
kõik muud teemad loetuks mis sellest ülevamal pool on ja mida vaadatud ei ole?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 12:50:20 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mis bug see olla võib, et kui vajutan mingi teema "vaata uusi postitusi" siis läheb ta küll ilusasti sinna kuhu vaja aga ühtlasi märgib ka
kõik muud teemad loetuks mis sellest ülevamal pool on ja mida vaadatud ei ole?


Mitu päeva tagasi juba oli nii...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:05:16 vasta tsitaadiga

https://www.ebay.com/itm/2x-5-0Ah-18V-aku-fur-RYOBI-One-Plus-Lithium-RB18L50-P108-P107-P104-Led-Anzeige/373024005060?hash=item56d9f69bc4:g:WawAAOSwT5Rdy~MY

kuidas teie sellest aru saate? kas siin on kaks akut või üks aku selle hinna eest? ma saan aru, et oleks justkui8 kaks aga ..

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:08:26 vasta tsitaadiga

Kaks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:09:49 vasta tsitaadiga

nüüd tuleb leida keegi, kes telliks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.11.2020 13:10:53 vasta tsitaadiga

Küsi äkki ottegon müüb midagi. Üle saad enivei nende akudega.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:12:30 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
nüüd tuleb leida keegi, kes telliks.

Ise ei oska osta nuppu vajutada?
Miks otse saksa ebayst ei telli?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:13:13 vasta tsitaadiga

Pealkirjas 2 tk ja kirjelduses ka:
Lieferinhalt:
2 x 5.0AH aku für RYOBI ONE + 18Volt RB18L50
2 x Benutzerhandbuch

Asi see siis tellida on, saatmine 10€, kui vaja abi saab tellitud, aga kahtlen ka et suht saast hiina rämps. Müüja ka hiinlane, kuigi väidab et asub saksmaa pinnal kaup.


viimati muutis KillFrenzy 29.11.2020 13:14:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:14:09 vasta tsitaadiga

vaatab.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:15:36 vasta tsitaadiga

Oleneb, kui fake pole, siis saksas tehtud. Need on täiesti okeid
Ei viitsi müüjat hetkel guugeldada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:16:26 vasta tsitaadiga

jeesus188, müüja profiilis kirjas, et china + kogu see kirjeldus ja pilt tootest on nii hiina kui hiina crapp olla saab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:18:19 vasta tsitaadiga

mul on siin nüüd ladu seda one+ kola tekkinud aga see osa, kus kaks akut ja laadija on, on pärnus.
KillFrenzy, leiad midagi õigemat kuskilt? vennas tellis oma makitale seda hiina kräppi, teeb juba pool aastat igapäevaselt tööd + sai kaks akulampi kaasa. lampides olid tavalised hõõgpirnid sees aga kannatab kasutada küll. ma esialgu selline asjaarmastaja - isegi kui on iina si,tt kannataks väähemalt ühe esiku põranda nendega ära teha.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.11.2020 13:19:11 vasta tsitaadiga

Osta parem originaalaku, palju muretum. Niisama mõnda kruvi lasta nendega ilmselt saab aga päris tööd teha mitte.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:19:15 vasta tsitaadiga

Huvitav kas kasutaja number postitustega on teistel ka mingi anomaalia? kõik postitused on " ... " icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:21:42 vasta tsitaadiga

eks ma kaevan. pakuti siin 5ampertunnist koos laadijaga 70 raha eest..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:24:25 vasta tsitaadiga

tassikook, anomaaliat pole, tüüp on kustutanud kõik oma postitused.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:25:23 vasta tsitaadiga

tassikook kirjutas:
Huvitav kas kasutaja number postitustega on teistel ka mingi anomaalia? kõik postitused on " ... " icon_rolleyes.gif
ise ta ju need kõik postitused selliseks muutnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:26:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, müüja profiilis kirjas, et china + kogu see kirjeldus ja pilt tootest on nii hiina kui hiina crapp olla saab.
thumbs_up.gif
Ma ei klikkinud kusagile, et vaadata.

Aga ikkagi, mingu saksa ebay lehele ja ostku saksa kraami.
Hiinast akusi saada....jube kahtlane teema tänapäeval

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:27:21 vasta tsitaadiga

laurx, siin peaks üks kasutaja olema, kes tegeleb nende elektritööriistade remondiga (vähemalt allkirjas on tal selline väide olemas). Äkki tal on odavalt mõni taastatud aku sulle kah pakkuda või teab head usaldusväärset kohta, kust tellida.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=790041

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:29:40 vasta tsitaadiga

wusses. mõte oli temalt ka küsida.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:44:49 vasta tsitaadiga

jeesus188, ilmselt need akud on juba saksamaa pinnal aga see ei muuda kvaliteeti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 15:04:38 vasta tsitaadiga

UK ebayst tellitud Makita 5Ah 18v peavad küll kenasti vastu. Kasutanud neid nii relakas kui akutrimmeris. Originaal aku on ka mul võrdluseks kõrval olemas.
Sõltub suuresti kelle/mille elemendid sisse pandud on. Võibolla mul lihtsalt vedas...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.11.2020 15:05:54 vasta tsitaadiga

Saab järjest normaalselt tööd ka teha? Nii et koguaeg ikka koormus taga. Seal see vahe tuleb nende hiinakate ja orikate vahel
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 15:11:14 vasta tsitaadiga

Elektririistadega seoses. Isa ostis paari nädala eest dewalt dcd708. 139 eur, kohver, laadija, 2 akut. Mõtles, et ostaks siis hullul reedel teise komplekti ka juurde. Aga võta näpust, hinnaks nüüd 171 k-rautas ja tavahind 245 märgitud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 15:22:32 vasta tsitaadiga

Janis, trimmerdamine on ainuke tegevus mille puhul on koorus pidevalt taga ja seal küll nagu vahet pole. Samas selle tegevuse puhul sõltub ju palju välistest teguritest, rohust ja selle tihedusest parasjagu jne.
Ehk päris 1:1 võrdlust on raske niiviisi teha. Aga mingit tunnetuslikku vahet pole, et ühe akuga saaks poole rohkem kui teisega teha. Minu kui kodukasutaja jaoks kõlbavad mõlemad ühtviisi hästi.

Loomulikult kui tööriistadega raha teenida siis tasuks originaali eelistada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 19:30:58 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Elektririistadega seoses. Isa ostis paari nädala eest dewalt dcd708. 139 eur, kohver, laadija, 2 akut. Mõtles, et ostaks siis hullul reedel teise komplekti ka juurde. Aga võta näpust, hinnaks nüüd 171 k-rautas ja tavahind 245 märgitud

Peab ootama, kuni must reede läbi. Siis tulevad soodsad hinnad tagasi thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 30.11.2020 15:40:04 vasta tsitaadiga

Sa püha müristus, Selveri ostukärul on transponder peal icon_eek.gif , näed reaalajas ära, kus tellimus asub ja palju mahalaadimisi eespool on. Praegult koperdab Maardu vahel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2020 15:41:14 vasta tsitaadiga

Ulme ju
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2020 15:42:23 vasta tsitaadiga

ahoioi kirjutas:
Sa püha müristus, Selveri ostukärul on transponder peal icon_eek.gif , näed reaalajas ära, kus tellimus asub ja palju mahalaadimisi eespool on. Praegult koperdab Maardu vahel.

Ja kripeldav küsimus on...?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 30.11.2020 15:58:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ahoioi kirjutas:
Sa püha müristus, Selveri ostukärul on transponder peal icon_eek.gif , näed reaalajas ära, kus tellimus asub ja palju mahalaadimisi eespool on. Praegult koperdab Maardu vahel.

Ja kripeldav küsimus on...?

Küsimust pole, aga sai vähemalt hingelt ära. beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2020 16:00:16 vasta tsitaadiga

Selleks on Vaba Mikrofon +
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2020 16:13:09 vasta tsitaadiga

Mu kassi tundub ka miski vaevavat. Puberteet tundub.
Peale oppi pidada vaevast lahti saama ja pea jälle klaariks.

Oskab keegi soovitusi jagada kus seda lasta Tallinnas teha?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2020 16:14:29 vasta tsitaadiga

https://www.petcity.ee/petcity-tallinna-loomakliinikud
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 30.11.2020 16:30:17 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
https://www.petcity.ee/petcity-tallinna-loomakliinikud


Linnamäe firma.. ptüi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 703, 704, 705 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.