Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed Valhalla märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.11.2020 13:25:10 vasta tsitaadiga

äge the prodigy easter egg oli... ülesanne: smack my bishop icon_lol.gif ülla-ülla, questi andja oli vend nimega Keith ja sonks oli ka vastav
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.11.2020 13:42:03 vasta tsitaadiga

Täna peaks mingi uus patch ka tulema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2020 19:47:28 vasta tsitaadiga

eile tekkis ka moment, kus ei suutnud vastu panna jahaarasin uplayst selle ära
100p sisse ja hind 48€ thumbs_up.gif
odavam kui keyshopist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 21:27:00 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
eile tekkis ka moment, kus ei suutnud vastu panna jahaarasin uplayst selle ära
100p sisse ja hind 48€ thumbs_up.gif
odavam kui keyshopist


Kogu aeg on nii olnud, et kui sa tegelikult Ubi mänge mängid saad alati -20% ostult 100 Ubi punti eest alla sest teenid neid mängides piisavalt. beer_yum.gif
Ja nii on, et selline hind odavam kui key shopid. Ma ülalmainitud pühjustel kah alati Ubi mängud võtan Uplayst. thumbs_up.gif

E: 2.37GB patch välja lastud.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 23:36:02 vasta tsitaadiga

Peale 1.0.4 patchi mäng freezib lambi kohtades, ei aita muu kui protsess maha tappa.
Ei tundu ainult minu häda olevat.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2020 00:21:38 vasta tsitaadiga

Ei ole seda muret mul esinenud peale patchi
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2020 00:48:31 vasta tsitaadiga

Pole kah erilisi probleeme kui vahest harva see, et crashib desktopile. Aga seda on tõesti ehk kord 5 päeva jooksul.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2020 02:16:26 vasta tsitaadiga

Parandan end - jah tõesti ikka crashis peale paari tundi
Enne patchi sellist asja polnud
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.11.2020 04:01:09 vasta tsitaadiga

Sain selle esimese nõia maha Regan nimelise seal Anglia regioonist ... alguses oli temaga tükk tegemist päras lõpuks andis järgi avastasin et, ühe vibuga mis teeb iga lasuga rohkem critical hitte, sellega kütsin talle kuklasse muidugi pidin mõned hoobid odaga ka andma ja moor lõpuks langes icon_biggrin.gif ma ei tea mis lvl see nõid oli ise momendil lvl165. Kuna endale meeldib momendil kahe odaga ringi joosta siis nendega udimisest ei tulnud momendil midagi välja.. see nõid oli nii kiire ja minu tegelasel ju see stamina kulub ära siis tal jõud raugeb ega ise ka ei jõuaks lõpmatuseni vehkida... sain mingi thor armori päris vägev. vahepeal tuleb edasi mängida hiljem ülejäänud kaks nõida ka käsile võtta ... nõia jaoks jäi need kaks oda veits viletsaks kuigi mujal maailmas niidab kõik tegelased suht kiirelt ja suht op tunne on juba veits.

selliseid odasi kasutan momendil oskab keegi soovitada mida varuda nende järgmiste nõidade jaoks.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2020 10:41:19 vasta tsitaadiga

Mingi raidi ajal (ise lvl 160) tormas äkitselt lvl 220 templarikütt kallale kes 1 pauguga 9/10 elusid minema pühkis. Sai mängu süsteemi abusetud ja lasin tal oma raidikaaslasi tümitada ja samal ajal siis ise haavasin teda vibuga, sain raisa maha kah.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.11.2020 15:58:21 vasta tsitaadiga

krr

meesnäitleja Eivoril peaks olema

https://www.imdb.com/name/nm2422401/
aga krt mulle meentab mängus olev pilt oluliselt rohkem just

Raised by the Wolves seebis mängivat ja vikingsis mänginud

Travis Fimmel'it
https://www.imdb.com/name/nm1379938/



_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2020 18:58:16 vasta tsitaadiga

Niih, 70h mängus veedetud ja total progress 40%. Mõnel hetkel olen pidanud ennast motiveerima edasi mängima. Aga pikk lugu võimalikult lühidalt: kui ma oleks olnud vägede juhataja seal Ubisoftis ja mulle oleks antud ülesanne teha Odysseyle järg, aga veerand budgetiga ja noorematele, siis ilmselt oleks ma Valhallale midagi lähedast teinud mõningate mööndustega. Juba esimese poole tunni jooksul mängus sees sain aru, et budget on siin väga piiratud ja Odyssey/Origins laadset taset siit oodata ei maksa. Origins on peajagu üle sellest, Odyssey kaks pead ja liialdamata. Lõigatud on absoluutselt igast nurgast - alates pisidetailidest, mehaanika keerukusest kuni labase etteaimatava pealooni. Oh üllatus üllatus vennas kellega koos võitled hakkab ennast mingi hetk jumalaks pidama ja sealt tekib sinu pahameel.. ja loomulikult ei puudu kirjude suleliste kollektiivi eneserahuldus läbi mängu, kus mehi on kohati vaja teha eriti tussudeks.

Eks mängib edasi, kui jah sellel mängul on 0 reply väärtust (Originas ja Odyssey on 2x läbi tehtud).

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.12.2020 19:12:47 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Niih, 70h mängus veedetud ja total progress 40%. Mõnel hetkel olen pidanud ennast motiveerima edasi mängima. Aga pikk lugu võimalikult lühidalt: kui ma oleks olnud vägede juhataja seal Ubisoftis ja mulle oleks antud ülesanne teha Odysseyle järg, aga veerand budgetiga ja noorematele, siis ilmselt oleks ma Valhallale midagi lähedast teinud mõningate mööndustega. Juba esimese poole tunni jooksul mängus sees sain aru, et budget on siin väga piiratud ja Odyssey/Origins laadset taset siit oodata ei maksa. Origins on peajagu üle sellest, Odyssey kaks pead ja liialdamata. Lõigatud on absoluutselt igast nurgast - alates pisidetailidest, mehaanika keerukusest kuni labase etteaimatava pealooni. Oh üllatus üllatus vennas kellega koos võitled hakkab ennast mingi hetk jumalaks pidama ja sealt tekib sinu pahameel.. ja loomulikult ei puudu kirjude suleliste kollektiivi eneserahuldus läbi mängu, kus mehi on kohati vaja teha eriti tussudeks.

Eks mängib edasi, kui jah sellel mängul on 0 reply väärtust (Originas ja Odyssey on 2x läbi tehtud).
vaat siin ei ole nõus
origins oli väga hea, samas odyssey peategelased olid mõlemad sitad näitlejad, eriti meesnäitleja

senise 40h game play puhul ei reeda miski, et valhalla oleks kuidagi kehvem.

originsi tegin kuivaks, odyssey'l jäi atlantis lõpetamata ja seekord olen väga rahul

see, kui väsitav see mäng on, sõltub puhtalt mängijast - ei ole vaja iga kuradi kivi ära korjata icon_idea.gif
kui mingit clean runi teha, siis kuivatab ära


selles versioonis mulle vähemalt meeldib meespeaosatäitja, erinevalt odyssey'st, viimases oli mingi nukuteater

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2020 20:27:42 vasta tsitaadiga

Tore et sulle meeldib. Raske on küll uskuda, et sa pole 40h tunni jooksul saanud sotti et iga nurga pealt on viilitud siin mängus. Isegi kergelt hirmutav on see sinu jutt sest kui selliseks kujuneb keskmise mängija arvamus, siis tuleb uus osa veelgi lihtsam (lapselikum) ja odavam. Aga see selleks, me jääme erinevatele seisukohtadele ja see on ok.

E: ahjaa, eelnevas tekstis unustasin midagi mainida - Ubisoft ei ole kunagi hiilanud AI osas, aga see mäng on AI lolluse kõrgeim pilotaaž. Ma veits imestan, et paroodiad pole laialt leivunud (veel). Ma mängin kõrgeima raskusastmega ja teen näiteks igas kindluses mida tahan sisenedes peauksest ja vastastest välja tegemata. Tegelikult igal pool ignoreerin edukalt keda vaid tahan. Norras juba jooksin vaenlaste sisse, redelist üles ja edasi oli Benny Hilli show kus hanereas tulid üles ja siis üks hitt ja alla surnuks kukkumine vastasel.

Ja kui saag veel käib - artifaktide geniaalsus seisneb maskide või paberitükikeste korjamises? Müsteeriumid mida lahendad on seenteuimas portaalide vahel orienteerumine, paari kivi üksteise otsa ladumine, paari looma tapmine annetuseks.. mingi haisva perepea vette meelitamine.. mingi vanemehe jutu ära kuulamine.. jne? Tule taevas appi!

(Sellega nõus, et Odyssey meespeategelane oli ülepakutud jõmpsikas. Kassandra oli 5+)

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2020 20:32:12 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Tore et sulle meeldib. Raske on küll uskuda, et sa pole 40h tunni jooksul saanud sotti et iga nurga pealt on viilitud siin mängus. Isegi kergelt hirmutav on see sinu jutt sest kui selliseks kujuneb keskmise mängija arvamus, siis tuleb uus osa veelgi lihtsam (lapselikum) ja odavam. Aga see selleks, me jääme erinevatele seisukohtadele ja see on ok.

E: ahjaa, eelnevas tekstis unustasin midagi mainida - Ubisoft ei ole kunagi hiilanud AI osas, aga see mäng on AI lolluse kõrgeim pilotaaž. Ma veits imestan, et paroodiad pole laialt leivunud (veel). Ma mängin kõrgeima raskusastmega ja teen näiteks igas kindluses mida tahan sisenedes peauksest ja vastastest välja tegemata. Tegelikult igal pool ignoreerin edukalt keda vaid tahan. Norras juba jooksin vaenlaste sisse, redelist üles ja edasi oli Benny Hilli show kus hanereas tulid üles ja siis üks hitt ja alla surnuks kukkumine vastasel.

Ja kui saag veel käib - artifaktide geniaalsus seisneb maskide või paberitükikeste korjamises? Müsteeriumid mida lahendad on seenteuimas portaalide vahel orienteerumine, paari kivi üksteise otsa ladumine, paari looma tapmine annetuseks.. mingi haisva perepea vette meelitamine.. mingi vanemehe jutu ära kuulamine.. jne? Tule taevas appi!

(Sellega nõus, et Odyssey meespeategelane oli ülepakutud jõmpsikas. Kassandra oli 5+)
Mine mängi siis Watch Dogsi kui AC ei meeldi.

Ise annan AC-le 8/10st. See mäng vajab pauside tegemist. Muidu nürib ära.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2020 21:14:17 vasta tsitaadiga

Meil see tore kollektiiv särab jälle kes kriitikat ei kannata õndsate mängude suhtes ja varukast on võtta geniaalsed soovitused.

Aga kuniks mu saag veel käib - bugisid on liiga palju. Igal tasandil. Paraku on see osa lowered budget mängust. Eriti häirivad need mis otseselt questidega seonduvad. Esimesena meenub A Wise Friendi ummikusse jooksmine kui Allience Map ei olnud piisavalt progresseerunud ja korduvalt olen pidanud restartima et questi või müsteeriumi seis korda saada ja crashe on liiga palju.

Ma olen üritanud mängu mängida keskendudes vaid positiivsetele kuid iga kümmekond tundi mängus on viinud mu arvamust selgelt allapoole. See oli Ubisofti valik easy money teha ja pohlad need AC fännid sest raha on vaid oluline. Või noh, mida tean ka mina valikutest, osad on täiesti rahul isegi sellise esitusega sama hinna juures.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.12.2020 21:48:44 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mulle küll meeldib see mäng.. muidugi on palju crashe,mul ka vahest viskab lambist desktopile ja pilt kiilub kinni ja osades kohtades tegelane kiilub kinni . thumbs_down.gif detsembri keskel pidi mingi suurem patch ka tulema. ise olen juba lvl 230 ja kergelt rambo tunne on küll muidugi juba ja paar lvl340 zealoti ka maha löönud.... muidugi ei mängi kõige raskema astmega aga ikkagi jah kui oleks liiga raske poleks ka ju motti mängida ? icon_rolleyes.gif pragune peategelane on minumeelest badassim kui oli see odyssey poisi junn... origins oli ka väga hea mäng minumeelest mina järjestaks origins,valhalla ja odyssey kui hinnata mängude paremust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.12.2020 01:18:54 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Tore et sulle meeldib. Raske on küll uskuda, et sa pole 40h tunni jooksul saanud sotti et iga nurga pealt on viilitud siin mängus. Isegi kergelt hirmutav on see sinu jutt sest kui selliseks kujuneb keskmise mängija arvamus, siis tuleb uus osa veelgi lihtsam (lapselikum) ja odavam. Aga see selleks, me jääme erinevatele seisukohtadele ja see on ok.
keskmine mängija ei otsi detaile, mille üle nuriseda. Keskmine mängija ei otsi ka mängust mingit katsumust, vaid lihtsalt lõõgastust - kui mind huvitab mängu jutustus ja temaatika, siis ei soovi, et mingi katsumus teeks selle mulle sedavõrd tüütuks, et oleksin nõus mängu sinna paika jätma.

ps seni ei ole crashe veel esinenud ja game breaking buge ka pole kohanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2020 11:37:05 vasta tsitaadiga

Ma mainisin ülal, et mängu sai mindud ja seal üritatud olla seda nautides ja keskendudes vaid positiivsele, aga kui asi in ikka nii odav käkk nagu Valhalla on iga nurga pealt, siis ikka lõpuks viskab üle ja ma loodan ka keskmine mängija ei jää rahule antud esitlusega. Ehk siis tuleb järg parem.

Üks teema mida keskmine mängija võiks oodata on müstilisus ja loogilisus. Valhalls on see 0. Norra mäed on kenad kui pole müstilised. Aarete kasti leiad tihti s***maja kõrvalt. Mingit keskmist mängija levelit eeldavas regioonis leiad sündmusi, mille ära tegemiseks pead olema hoopistükkis teisest puust ja mitte ära tegemine ei lase lõpetada regiooni eesmärke. Originis ja Odysseys sellist jama ei ole. Originis on müstilisi paiku, tegelasi ja krooniks on püramiidid kus saad sees käia ja Sfinks. Odyssey on omaette klass kus jagub kõikjale müstilisi kohti, tegelasi, elukaid (kellega saad ka kakelda), isegi varustust.

Veel korra detailidest mida keskmine mängija võiks märgata. Ma olen loobunud Valhallas juba ammu lugemast tekste / kirju, kuna need on kirjutatud rea-kodeerija mitte vastava kvalifikatsiooniga tegelase poolt. Kogu stoori tegelikult on labane. Ja keegi võiks mulle seletada, miks on need detailid puudu mis olid juba Origins ajal ja mida oleks saanud ilmselt üle tuua väikese pingutusega? Olgu juhuslikuks näiteks põlev tõrvik, mis juba Originis põletab ämbliku võrku. Miks on Valhallas see üle toomata ja nii ebaloomulik see tõrvikuga ringi käimine nüüd?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 06.12.2020 12:02:12 vasta tsitaadiga

ma siis muljeta ka pisut

ma olen pisut kaugemal: main story läbi; läbi käidud kõik aread välja arvatud jotunheim (selle kavatsen täna lõpuni teha, siis saab cyberpunkini veidi silmi puhata).
süngitud on kõikide areate fast travelid (nii high reach kui sadamad), korjatud on kõik wealthid. sain kätte nii excaliburi, odini oda kui mjolniri, ehk suhtkoht kogu gear (välja arvatud vendorite) on käes.
PL on max 400, paarkümmend mastery levelit veel sellele peale
Kõik equipitud itemid on max quality mythical upgradetud.
Oma küla on ka max level 6

aega on läinud 92h, raskeks ei teinud, mängin default raskusastmega.

mis on hea:
- maastik ja selle maastiku graafikamootor. tõsiselt seni vist best ever. istuda kauge mäe otsas ja kaugelt-kaugelt udust on selgelt näha külasid, pisikesi villagere, isegi suitsukest tarekestest väljumas ja kõige seda selgelt renderdatud. ei ole mingi pooletoobine udupläga. väga viisakalt tehtud, annab päris hea maaala kujutuse.
- loodus ja maaala on väga eeskujulikult tehtud. vastupidiselt küladele ja linnadele, on kõik künkad, lõhed, koopad, metsad väga erilised, selgelt ja hästi joonistatud puud ja põõsad, ojakesed, kivised. Kõik on täitsa reaalne ja nagu päris. Erinevad aread on tuntavalt erinevad, on kaljuseid alasid, on lainelised künkad, on soiseid alasid jne. oleks veel lumi natuke paremini tehtud, siis oleks puhas kuld.
- erinev võitlus erinevate relvadega
- päris lõpp (päris-päris lõpp) üllatas meeldivalt. ma ei tea, kas mul vedas või mäng teadlikult ajastab päris lõpu varahommikuga, aga kohustuslik (ei saa fast traveldada, mõni pakkus, et bug, mina arvan, et teadlikult tehtud) lõpuosa oli täitsa tip-top. Kappad oma hobuse (või noh, mina hundi otsas), madala hommikupäikese kiired näkku winchesteri suunas, üle põldude, läbi kauni sügismetsa, üle soode ja taustal epic muusika. väga hästi võimendas seda kaunist loodust.
- tegelikult oli päris palju avastamist, erinevaid puzzlesid, lahedasid lühiqueste (the prodigy easter egg), päris palju tombraiderdamist, täitsa tore oli
- eraldi märgin positiivseks, et melee oli jälle au sees. odysseis oli vibu nii op, et meleed polnudki vaja kasutada, minu melee relvad olid odysseis stat-stickid. kõik läks vibu orki, polnud muud vajagi. Siin oli ikka rohkem valikuid ja sai mitmekülgselt hakkama.

mis on "meh":
- kui loodus oli kaunis ja kordumatu, siis külad seda teps mitte ei olnud. tunne on, et kokku on kümme-paarkümmend erinevat külamaja kuju ja kõik need lihtsalt korduvad erinevates kohtades, sh samat tüüpi nii norras kui inglismaal. Näiteks kaevusid on täpselt üks mudel, kõik mängu kaevud on copy-paste 1:1-le. Sarnane mure on ka kindluste ja varemetega, nad võivad küll olla erineva kujuga, aga kõik on tehtud samadest elementidest.
- eks see AC:V koosneb tõenäoliselt 2/3 ulatuses samade elementidest, mis odyssey/origins, võimalik, et isegi rohkem. Selgelt on näha copy-paste ja itemite ning tekstuuride ja helide taaskasutust.
- power leveli süsteem võinuks parem olla. mäng põhimõtteliselt kohustub lõpuks kogu ämblikuvõrgu lahti teha. aga äkki ma taha? mul pole ühtegi hundi itemit, ma ei kasuta daggereid või predator bowd. miks ma peaks avama punkte, millest ma mingit kasu ei saaks. Imho oleks võinud olla max ML miski 300 ja mastery peale seda, siis oleks vähemalt mingi piir ja kohustuslik valik.
- EXP on naljaasi, kõik annab niipalju, ma olin level 300+ juba siis, kui veel isegi jorvik polnud lahti. mysteried annavad way liiga palju, samas kui ei annaks, siis poleks ka huvi teha. Oleks võinud staatilise EXP kogus per level asemel kasutada natuke teist süsteemi. PLevelid lihtsalt lendasid. vahepeal oli korduvalt hetki, kus ligi 10 punkti oli kasutamata, ei viitsinud lihtsalt süveneda.
- kui itemite (relvad, kilbid, armor) valik oli lai, siis tegelikkuses oli nende upgrade mega kallis. tieri upgrade oli nohu. mul on üle mitukümmend tungsteni, aga quality upgrade on teine asi. Viimase kolme nõksu upgrade mythicalil on julgelt 1000 ironit ja tõenäoliselt 50-60 titaniumi. Minul oli vaja upgradeda koilme. Kirstudest annab neid otsida, tuli isegi abuseda poodide restockimist (osades kohtades on): ehk siis julgelt poole materjalist lihtsalt ostsin.
- see kallis upgrade tekitas aga olukorras, kus mängu alguses valitud relvad jäidki kätte ja ei vahetanud. Ei viitsinud lihtsalt grindida, et uuesti upgradeda.
- ei ole tuunitud balanssi. osa skille on lihtsalt pulli pärast, aga osa on päris katki. vibu + focus of nornir vastu said ainult mõni üksik vastane (ehk siis täielik bosskiller) ja seegi ainult ultrakiired või teleportivad. health on crit + attack speedile keskendunud dual-odad (dagger oleks puhta op olnud), sh speed after dodge või parry ja ma unustasin igasugu rationid ära. combatis ma alates poolest mängust enam surma ei saanud, kordagi. vist oleks võinud combati max difficulty peale panna, aga lihtsalt ei viitsinud kauem jännata. Oli palju asju, mida poldud teadlikult leidliku mängija poolt läbi testitud.
- NPC-de ai oli väga lahja, seondub ka järgmisega
- tuli käis pigem pinda ja segas. mitu korda sain desynchronized puhtalt selle pärast, et a la võtsin maha vibumehe, kellel oli tulenool, kes omakorda linnas pani põlema mingi heinaküüni ja siis ümberkaudne rahvas läks hirmust lolliks ja jooksis lihtsalt tulle. Ja no need NPC-d surevad nagu kärbsed. sekund tuld ja kutu. Fire damage oli väga tugev, aga ise ei julgenud kasutada, rohkem kurja kui kasu.
- eraldi märkan, kesiganes designes viimase ala (hamtunshire) lõunas asuva saare läänetipus asuva animus anomaly, mine häbene nurgas. pool tundi seda tegin, aga no kuidagi ei saanud. On asju mis on rasked, aga on asju, mis on lihtsalt teadlikult frustreerivaks tehtud.
- kus olid epic bossfightid? paar nõida olid kõige raskemad, aga see ongi kõik.
- kohustuslik kloostrite raid oli küll imelik. Ammu minu liitlas alad, aga ikka pean maatasa tegema? Võinuks olla lihtsalt linnad, alad, sidequestid ja siis materjalid pigem sidequestidega seotud. Ei pea kõike massimõrvadega tegema. Kohustuslik seetõttu, et mul on kõik monasteryd raiditud ja selleks, et saada oma küla level 6-ks, pead sa raidima sisuliselt kõik monasteryd. mul käi kokku ainult ~90 materjali üle.

üldiselt-
- lugu oli hindele "hea miinus". Algas väga hästi. Ka esimesed mõned aread olid väga põhjalikult tehtud ja taustalugu sujus. Algus oli pikk, aga ei veninud. Hiljem aga vajus ära ja läks grindimiseks ära. Lõpp oli lahja (välja arvatud päris lõpp). Sellest ISU-lõpuloost (lõpukoobas, fightid, vahe visioonid) ei närinud läbi. Mida see tahtis öelda ja kuidas see oli seotud, alguse suure hundi visiooniga küll mitte. Tuleb vist tunnistada ja mitte esimest korda, lookirjutajatel olid head ideed aga need said vahepeal otsa ja oli lihtsalt täidet vaja. Selleks oli areate liitlaste otsimine. Peale paar esimest, oli igaüks selline sõltumatu side-quest kaliibri asi aga need tihti kuidagi ei haakunud.
- mäng nägi väga viisakas välja, eriti loodus ja maastik. muidugi aitas mängida ka korralik speciga masin. 1440p ultra (väikeste tuunimistega) käis ilusti 65-85FPS vahel.
- bugisid oli vähe, eriiti kui me teiste openworld/rpg-dega võrdleme (bethesda, haha). paar korda olen kinni jäänud (kilpidesse ja ühes koopas kividesse) ja pidin reloadima, mitu korda on olnud korduvat dialoogi (sama dialoogi on korratud paar korda). Peale 1.0.4 update on paar crashi ka olnud: mäng lihtsalt kinni kiilunud, aidanud on End Task. enne seda nagu ei tundnudki. Õnneks on savepunkte palju ja ei ole pikka kordumist olnud.
- mystereid on liialt palju. liiga palju grindimist. Oleks võinud olla põhjalikumad (a la tabletid), aga vähem. Mõni oli äge ja naljakas, mõni oli lihtsalt totter aga mõni oli liiga over the top ja no mõni animus anomalyd lööb oma keerukusega nii mõnegi tombraideri challenge tombi. Alguses olin ma põhjalik, aga poole peal lõin käega, nüüd teen ainult kui ette jäävad või erilised on. mingeid kalakesi altarile ei viitsi viia.
- sama lugu on artifactidega. artifactide (KÕIKIDE!, ehk siis vist 50 on neid kokku) kogumise tasuks on mingi suvaline kilp. isegi mitte mythical. väga palju jäi võtmata, liialt pikale veniks.
- kes ei karda veidi grindi, sellele on VÄGA palju mängu raha eest. On mida korjata ja koguda. Kes tahab kõik nurgad läbi käia ja läbi nuhkida, sellele on see "tõhus" suutäis.
- RPG elemendid (ablityd, skill tree, gemid) ei olnud põhjalikult testitud, palju asju olid mõttetud, samas osa asju liiga OP. Aga noh, single player, seega kõik okei.

Hea oli, mööndustega, aga hea. Osa asju olid eeskujulikud, osad käib küll. Päris paha ei olnud midagi. Kas just 60€ väärt, aga ei ole kindlasti säästukas.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2020 13:55:14 vasta tsitaadiga

86h ja main story läbi (jotunheim ja asgard questid samuti), olen rahul. Saad neid side stuffe ka eraldi teha kui tahad nii et 60 euro eest mürtsu enam kui küll.

S*tt oli see et achievemente ubi connecti ei toodud, konsoolidel see olemas aga steam dumpiti ära ja uplay uuendus ubi connect peale scrappis achievementid ära.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007




sõnum 08.12.2020 11:33:26 vasta tsitaadiga

Sai ka siis soetatud 40€ võti e-bayst saab näha siis beer_yum.gif Krt mäng ju täitsa bugine myster teemat siin ei lase läbi teha küla lähedal kus vaja sukelduda ja mutile mingi hirve kamm ära tuua lihtsalt ei alusta vestlust kuigi

tõin selle veest ära icon_rolleyes.gif Hundid siin seisid õhus ,hirv seisis liikumatult.

Täpselt samad kohad wtf https://www.youtube.com/watch?v=ccLpz4VAx7Q

_________________
Special boy
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2020 12:33:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siin ei lase läbi teha küla lähedal kus vaja sukelduda ja mutile mingi hirve kamm ära tuua

Ma tegin mängule restarti sellepärast vist mingi 8-9 korda icon_lol.gif

Aga jah, väga palju buge mängus ja tihti tuleb mängule restart teha, et mingit missiooni saaks alustada või lõpetada.
Tänapäeval väga tavaline, et maksad roppu raha, et beetatestija olla
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.12.2020 14:20:35 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
_________________
zero


viimati muutis 486 09.12.2020 23:00:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2020 14:58:44 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
tsitaat:

siin ei lase läbi teha küla lähedal kus vaja sukelduda ja mutile mingi hirve kamm ära tuua

Ma tegin mängule restarti sellepärast vist mingi 8-9 korda icon_lol.gif

Aga jah, väga palju buge mängus ja tihti tuleb mängule restart teha, et mingit missiooni saaks alustada või lõpetada.
Tänapäeval väga tavaline, et maksad roppu raha, et beetatestija olla
mängid vist mingit teist mängu icon_eek.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed Valhalla mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.