|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.11.2020 22:04:48
|
|
|
| Ssense kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
What?
E:
| salatoimik kirjutas: |
Tea kas nüüd võtab omnival another 9 päeva, et eestis asja liigutada
 |
Nii, täna sain vastuse. eestisse saabumise kuupäev ikka õige. Aga neil sorteerimisjärjekord hea 5 päeva... Heal juhul homme saan kätte  |
Ma annan teada kuna minu pakk liikuma hakkab siis võid hakata enda oma ootama
 |
Sain kätte täna
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
24.11.2020 22:32:31
|
|
|
salatoimik 5 päeva?
Minu hiina pakid liiguvad küll kiiremini, kuni 2 päeva.
Näiteks:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ssense
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2018
|
24.11.2020 23:42:49
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ssense kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
What?
E:
| salatoimik kirjutas: |
Tea kas nüüd võtab omnival another 9 päeva, et eestis asja liigutada
 |
Nii, täna sain vastuse. eestisse saabumise kuupäev ikka õige. Aga neil sorteerimisjärjekord hea 5 päeva... Heal juhul homme saan kätte  |
Ma annan teada kuna minu pakk liikuma hakkab siis võid hakata enda oma ootama
 |
Sain kätte täna  |
Miks sa mulle niimoodi pidid tegema Peaks ka nendega ühendust võtma äkki hakkavad asjad liikuma...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2020 23:47:48
|
|
|
| Ssense, kuidas saab kõne aidata? Mis sa arvad, et keegi teab kus mingi pakk asub või läheb seda otsima kümnete tuhandete seast?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ssense
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2018
|
25.11.2020 00:13:43
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Ssense, kuidas saab kõne aidata? Mis sa arvad, et keegi teab kus mingi pakk asub või läheb seda otsima kümnete tuhandete seast? |
See teine variant, minu pakile määratakse eristaatus Omniva poolt ja töötaja kes selle välja nuusib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
26.11.2020 13:33:32
|
|
|
| 12.10 sai Hiinast tellitud kaup. Siiani ei kipu ega kõppu, kontrollisin siis omniva träkingusüsteemist üle. Selgub, et juba 17.11 on pakk pistetud minu soovitud pakiautomaati,SMSi pole tulnud. Eilse kuupäevaga on pakk sealt välja võetud, viidud sorteerimiskeskusse ning tänase seisuga juba asukoht "eksport" ning teel tagasi Hiina. Võtsin omnivaga ühendust, väidavad, et teade on saadetud MEILILE(pole laekunud midagi, kontrollisin)mille saatja olla märkinud. Mitte kunagi pole ma ühtegi pakiteadet saanud meilile, ainult SMS. Kahtlane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.11.2020 14:02:30
|
|
|
| Ei ole kahtlane, ikka saadavad meilile ka. Aga sellega ongi see jama, et erinevalt SMS-ist ei pruugi kohale jõuda, satub spämmifiltrisse või kuhu iganes.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.11.2020 14:18:57
|
|
|
Mail ja sms tulevad koos tavaliselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.11.2020 14:24:15
|
|
|
Äkki siis enam ei tule, SMS ilmselt mingil määral ju maksab.
Aga nende süsteemid ongi imelikud, vahepeal tuli korraga lausa 2 SMS-i (+ 2 meili), sõnede järjekord oli lihtsalt veidi teine.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.11.2020 14:25:52
|
|
|
| Mul on SMS alati tulnud. Mail vahel tuleb ja vahel mitte, tundub et Aliexpress pakiga tuleb ja Eestist saadetud pakiga tuleb ainult siis kui saatja on selle pakki vormistades lisanud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
26.11.2020 14:28:42
|
|
|
| SMS peaks ikka alati tulema. Aga aeg ajalt on tuleb ette olukordi, kus lihtsalt ei lähegi SMS kohale, ei tea kas siis saaja telefonis vms asi.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
26.11.2020 14:48:19
|
|
|
| Täna tuli sms ja email omnivast
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
26.11.2020 19:02:54
|
|
|
Mul tuleb isegi paberil teatis postkasti et on pakk saabunud
_________________ BMW |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.11.2020 19:05:07
|
|
|
| tere112, et saabus pakiautomaati?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
26.11.2020 19:22:33
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| tere112, et saabus pakiautomaati? |
Paberil teatis saadetakse siis kui pakk on kandekeskuses või postkontoris
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
26.11.2020 21:21:19
|
|
|
Mul on ka ainult meil tulnud paar korda
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.11.2020 21:27:31
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| tere112, et saabus pakiautomaati? |
Paberil teatis saadetakse siis kui pakk on kandekeskuses või postkontoris |
Mu arust ka ja siin räägiti pakiautomaadist.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.11.2020 21:50:19
|
|
|
Paber tuleb tavaliselt siis kui pakil pole ei telefoni ega meili aadressi, näiteks inglased jätavad idioodi järjekindlusega need pakile märkimata.
Aga et pakiautomaati säherdune pakk satub, seda küll hästi ei usu.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
03.12.2020 15:47:39
|
|
|
Ma ju kirjutan mitu aastat, et siseriiklikult teenitakse lisaeuro, pannes pakk ebavajalikult suuremasse kappi ja võetakse kallima transpordi hind. Probleemi ei oleks kui hind vastab paki mõõdule, sõltumata ladustamise kapist. Kindlasti valvekommentaator teab süüdlase olevat paki saatja. Ei ole.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.12.2020 16:16:30
|
|
|
| Mul on ikka päris pisike pakk ka suuremas kapis olnud. Ma ise arvan, et pigem juhtub see siis kui kõik pisemad kapid täis on. Kas ärikliendilt sel juhul rohkem raha küsitakse, seda ei oska muidugi öelda kuna olen ainult eraisikuna pakke saatnud ja vastu võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.12.2020 17:37:50
|
|
|
| montez kirjutas: |
Ma ju kirjutan mitu aastat, et siseriiklikult teenitakse lisaeuro, pannes pakk ebavajalikult suuremasse kappi ja võetakse kallima transpordi hind. Probleemi ei oleks kui hind vastab paki mõõdule, sõltumata ladustamise kapist. Kindlasti valvekommentaator teab süüdlase olevat paki saatja. Ei ole. |
jajah, hakkab jälle pihta, omniva kotib ainult sind osta.ee pakkidega.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
03.12.2020 22:53:11
|
|
|
möh?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.12.2020 23:03:27
|
|
|
jägaja, otsi montez postitusi siit teemast.
Ostab osta.ee asju, valib transpordiks omniva ja paki suuruse. Müüja paneb paki teele.
Läheb järgi, pakk on pandud suuremaase kappi kui pakk mahuks ja peab maksma suurema paki eest.
Isegi kui see on tõsi, siis sama reha otsa astuda järjest kolm korda ja siia ulguma tulla peab ikka puhta idioot olema.
Vali muu transpordi viis kui omniva. Kui muud pole, ei kasuta osta omniva lahendust, maksad müüjale paki raha ette ja müüja maksab paki eest.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
04.12.2020 11:56:03
|
|
|
Ilmuski välja, tubli. Seda probleemi suurema kapiga lisatasu võtmisest ei olnud 3 aastat tagasi. Pakid oli sellises kapis, nagu raha küsiti. Ma ei nõustu oletusega, et ruumi puudusel pannakse suuremasse, sest väikseid kappe on automaadi küljes rohkem kui suuri. Puudub info, et suuri pakke saadetakse vähe ja need kapid on alatäidetud. See firma puudega, sest viimasest aastast oli juhus kui automaat ei töötanud(nädalavahetusel) ja selle kordategemisest mingit teavitust ei saadetud ja seda nägin jälgimisest, et pakki oli hakatud tagasi saatma. Selle peatamine oli ka pettus. Pärast helistamist enam edasi ei transporditud ja toodi uuesti automaati järgmisel päeval aga võeti TOPELT paki hind. Loomulikult vaidlustasin ja sain nädala pärast ka ülemakstud raha tagasi. Lisaks oli pakk, mis mahtus automaati aga mitte enam vastuvõtmiseks, tuli minna postkontorisse 3 km.
Omnivaga tuleb oma õiguste eest võidelda, midagi ei toimi ootuste ja eelduste järgi. Pole Omnivat kasutanud juba üle kuu ja pole lähiajal ka kavatsust.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.12.2020 12:53:56
|
|
|
| Mul 1 Ali pakk läks automaadi asemel postkontorisse hoopis.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.12.2020 13:12:19
|
|
|
| montez kirjutas: |
Ilmuski välja, tubli. Seda probleemi suurema kapiga lisatasu võtmisest ei olnud 3 aastat tagasi. Pakid oli sellises kapis, nagu raha küsiti. Ma ei nõustu oletusega, et ruumi puudusel pannakse suuremasse, sest väikseid kappe on automaadi küljes rohkem kui suuri. Puudub info, et suuri pakke saadetakse vähe ja need kapid on alatäidetud. See firma puudega, sest viimasest aastast oli juhus kui automaat ei töötanud(nädalavahetusel) ja selle kordategemisest mingit teavitust ei saadetud ja seda nägin jälgimisest, et pakki oli hakatud tagasi saatma. Selle peatamine oli ka pettus. Pärast helistamist enam edasi ei transporditud ja toodi uuesti automaati järgmisel päeval aga võeti TOPELT paki hind. Loomulikult vaidlustasin ja sain nädala pärast ka ülemakstud raha tagasi. Lisaks oli pakk, mis mahtus automaati aga mitte enam vastuvõtmiseks, tuli minna postkontorisse 3 km.
Omnivaga tuleb oma õiguste eest võidelda, midagi ei toimi ootuste ja eelduste järgi. Pole Omnivat kasutanud juba üle kuu ja pole lähiajal ka kavatsust. |
| KillFrenzy kirjutas: |
| sama reha otsa astuda järjest kolm korda ja siia ulguma tulla peab ikka puhta idioot olema. |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
04.12.2020 14:13:36
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Kas ärikliendilt sel juhul rohkem raha küsitakse, seda ei oska muidugi öelda kuna olen ainult eraisikuna pakke saatnud ja vastu võtnud. |
Ei, pakid mõõdetakse enne ära ja selle järgi pannakse hind.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2020 16:03:48
|
|
|
Ma ei tea. Mul on ka mingid väga väiksed pakid kõige suuremas kapis olnud. Pole midagi pudanud maksma
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
04.12.2020 16:08:53
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.04.2024 03:28:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.12.2020 16:10:35
|
|
|
| montez kirjutas: |
| Ma ei nõustu oletusega, et ruumi puudusel pannakse suuremasse, sest väikseid kappe on automaadi küljes rohkem kui suuri. Puudub info, et suuri pakke saadetakse vähe ja need kapid on alatäidetud. |
Neid väikseid kappe on põhjusega rohkem kuna väikseid pakke saadetaksegi rohkem.
Aga kui asi on tõesti nii piiri peal, et napilt mahuks pisemasse kappi, siis võibolla on see hoopis feature mitte bug, et suuremasse pannakse. Kui pakk on näiteks selline, et nii kõrguse kui laiuse poolest napilt pisemasse mahub, siis on seda sealt ju üsna ebamugav kätte saada kui kuskilt sõrmed vahele ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
04.12.2020 16:43:14
|
|
|
| NightStriker kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Ma ei tea. Mul on ka mingid väga väiksed pakid kõige suuremas kapis olnud. Pole midagi pudanud maksma  |
Osta,ee ostes maksab postikulud paki vastuvõtja.
Vist...
Olen sealt ainult ühe korra midagi ostnud ja kogu see majandus oli kerge WTF.
Igal juhul, mitu korda sama reha otsa istudes peab midagi selles protsessis meeldima. Muidu ei istuks ju uuesti. |
Ostas saab mõlemat pidi.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2020 18:54:03
|
|
|
nojaa, aga kui automaadis kõik väiksemad kapid hiina pakke täis ning avab kullerile suurema kapi ukse juba siis veidi imelik koorida kliendilt suurema kapi raha... Mngi vigane süsteem ehitatud imo
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.12.2020 19:25:14
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| nojaa, aga kui automaadis kõik väiksemad kapid hiina pakke täis ning avab kullerile suurema kapi ukse juba siis veidi imelik koorida kliendilt suurema kapi raha... Mngi vigane süsteem ehitatud imo |
Olen väikseid pakke küll suurest kapist saanud. Ei koorita midagi rohkem raha.
Üldse võiks jõulu perioodil hiina pakid pausile panna ja rohkem keskendada kohalikule turule.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.12.2020 19:31:39
|
|
|
| Telli siis DPD automaati, sinna eriti Hiina pakke ei tule. Miinuseks on muidugi see, et nad ennast nädalavahetusel ei liiguta ehk reede õhtul teele pandud paki saad kätte teisipäeval.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
04.12.2020 19:44:30
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Telli siis DPD automaati, sinna eriti Hiina pakke ei tule. Miinuseks on muidugi see, et nad ennast nädalavahetusel ei liiguta ehk reede õhtul teele pandud paki saad kätte teisipäeval. |
Ma ei telli eriti midagi.. pigem saadan aga näha on, et maa piirkondadesse liikuvad omniva saadetised venivad 1-4 päeva. Suurtes linnades ei ole veel probleem.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.12.2020 20:14:50
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Üldse võiks jõulu perioodil hiina pakid pausile panna ja rohkem keskendada kohalikule turule. |
EI!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2020 21:10:01
|
|
|
See hiinast tellimine nagunii juba kohati suht pointlessiks ära läinud.
Alles oli miskeid jõulutulukesi vaja välja. vaatasin aliexpressist neid j lõpuks läksin võtsin sama hinnaga handymanist
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.12.2020 23:49:51
|
|
|
Raha peab liikuma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.12.2020 14:43:54
|
|
|
Siuke huvitav SMS nüüd, et kuna pakiautomaat on täis siis su pakk hilineb
Hiina möll enne kui kõik maksualla läheb?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.12.2020 14:45:11
|
|
|
| Vaevalt, 99% ei tea hiina maksualla minemesisest midagi, tavaline nääriaeg + koroona.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
06.12.2020 12:56:29
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Siuke huvitav SMS nüüd, et kuna pakiautomaat on täis siis su pakk hilineb
Hiina möll enne kui kõik maksualla läheb? |
Sama siin, 3 päeva tagasi sain sellise sõnumi ja ootan... Eesti sisene pakk, homme saab nädal teele panekust. Ei ole päris ok. Pakutaks siis mingi muu lahendus, et kuhugile kasvõi järele tulla. Aga ei.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.12.2020 13:08:50
|
|
|
| Pakun, et automaatide ülekoormuse põhjuseks maski kandmise kohustus poodides. Kardetakse trahvi saada, seega tellitakse stuff postiga.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.12.2020 13:10:23
|
|
|
eelmine aasta oli samamoodi ülekoormatud ju... Ja üleelmine aasta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
06.12.2020 13:11:00
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Pakun, et automaatide ülekoormuse põhjuseks maski kandmise kohustus poodides. Kardetakse trahvi saada, seega tellitakse stuff postiga. |
See ei ole kusagilt otsast loogiline järeldus
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.12.2020 13:41:04
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| eelmine aasta oli samamoodi ülekoormatud ju... Ja üleelmine aasta |
Sadu pakke iga aasta tellitud, ülekoormust pole kunagi old.
Nüüd veel ~topeltkoguses automaate ka.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.12.2020 13:43:11
|
|
|
| Iga aasta on ülekoormus ja järjest rohkem tellitakse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.12.2020 14:18:57
|
|
|
| Kindlasi on ka koroona tõttu suurenenud koormus, et tellitakse asju neti poest, mitte ei käida kohapeal tuiamas. Aga vaevalt nüüd trahvi pärast, pigem kaine mõistuse pärast.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|