Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 351, 352, 353 ... 540, 541, 542  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2020 13:59:51 vasta tsitaadiga

tassikook kirjutas:
keegi julge võiks restoranfriend.com ära proovida. mingi uus, suht alles avasid.. tundub veits imelik koht. mitte üks neist ei mõista eriti ei eesti, vene ega londoni keelt ka. teeb asja veel huvitavamaks icon_lol.gif


Sa ise ei julge nurga taha minna?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 14:08:43 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
tassikook kirjutas:
keegi julge võiks restoranfriend.com ära proovida. mingi uus, suht alles avasid.. tundub veits imelik koht. mitte üks neist ei mõista eriti ei eesti, vene ega londoni keelt ka. teeb asja veel huvitavamaks icon_lol.gif


Sa ise ei julge nurga taha minna?

ehh, võiks see kaks sammu ise ka teha, aga päris esimestel lahtiolekukuudel tavaliselt ei jookse mingit kohta proovima v.a kui keegi katsejänes teab et ok on. varasemalt oli seal mysushi, esimesed 2 kuud sai ainult si..a, peale seda said omad asjad paika ja tegid päris söödavaid riisirulle. samanimeline restolaadne toode tegi enamuse oma lahtiolekuajast parajalt ülehinnatud prügi, lõpupoole sai korra veel proovitud ja siis polnud väga vigagi enam. nüüd siis müüdi kogu asi edasi mingitele india? klemmidele.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2020 18:58:27 vasta tsitaadiga

Võtsin poest https://www.selver.ee/mee-tsilli-broilerifilee-minutipihv-tallegg-350-g
Alega võib teinekord osta aga see kana nägi mett ja tsillit vist väga kaugelt ja sedagi enne surma.
Küpsena natuke magus, soolast, meest ja tsillist võib und näha.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.11.2020 20:35:40 vasta tsitaadiga

See pole kunagi tsilline ega meega olnud icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2020 20:45:01 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
See pole kunagi tsilline ega meega olnud icon_biggrin.gif

Seda minagi.. selleks võtangi vahel harva kui korraliku alega on ja siis on ka heal juhul keskpärane.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 21:12:30 vasta tsitaadiga

Keedan suppi ja mõtlen, mida purgiseljankale lisada, et parem tuleks.
Hapukoort unustasin osta icon_sad.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2020 21:23:39 vasta tsitaadiga

Purustatud tomatid/köögivilja/(tomati)mahla, marineeritud kurki, suitsuvorsti.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2020 21:32:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Drumsticks on jube koht. Vähemalt see Kadaka tee oma. Chopsticks pole kah suurt parem. Arvamus sama enam-vähem nagu libel.
Kas Tallinnas on üldse mõni tõsiselt hea hiinakas?
kalamajas olevat mingi vägev koht, aga krt nime ei mäleta

Laagris on ka china wok, mida mingid tumedad veavad
korra tellisin, siis väga petta ei saanud, samas koroonaajal woltides ei oska validagi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 24.11.2020 22:30:42 vasta tsitaadiga

hanköök on uus tase.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 24.11.2020 22:31:13 vasta tsitaadiga

Mingiaeg kevadel avastasin, et on suur vahe, kas tellida nt Haabersti Rimi Chopsticksist või Mustamäe keskuse omast..
Mustamäe omal kordades rohlem maitset jm.. hiljem panin kokku, et seal nö õiged aasiast pärit kokad..

Aga ärge sidrunikana tellige.. maitse vb veel ok, aga kuidas see välja näeb.. oeh. Keedetud (ilma paneeringuta) kana hallis lägakastmes..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 22:33:58 vasta tsitaadiga

Magistrali Chopsticks oli kunagi päris ok. Seal olid mingid tõmmud köögis ja menüü oli ka palju pikem kui teistes Chopsticks's olen näinud. Mujal olen pettunud neis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 22:37:06 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib Little India. Vahest võtan sealt ainult naani - seda nad teevad hästi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2020 22:37:54 vasta tsitaadiga

chopsticksi tooraine on nii pask, et siga peaksite võtma, siis kõõlusteta ja sidekudedeta liha sealt ei saa
see liha koosneb sisuliselt rupskitest - maitse võib okei olla, aga hamba all on täielik kaos thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif icon_neutral.gif icon_evil.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 22:51:56 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
chopsticksi tooraine on nii piix, et siga peaksite võtma, siis kõõlusteta ja sidekudedeta liha sealt ei saa
see liha koosneb sisuliselt rupskitest - maitse võib okei olla, aga hamba all on täielik kaos thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif icon_neutral.gif icon_evil.gif
Kas tead kõikide Chopsticks'de kohta rääkida? Millal üldse viimati neid külastasid?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 22:57:30 vasta tsitaadiga

Little India ja Chopstix on sama asi. Chopstix pandi Little India karpidesse viimane kord. Aga maitsed olid täitsa okeid, vürtsi oli ka pandud. Tegelt võib rahul olla.

Täna õhtul grillisin Wagyu filet mignoni. 54 kraadini, perfektne medium rare ja ülipehme.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2020 23:20:22 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
libe kirjutas:
chopsticksi tooraine on nii piix, et siga peaksite võtma, siis kõõlusteta ja sidekudedeta liha sealt ei saa
see liha koosneb sisuliselt rupskitest - maitse võib okei olla, aga hamba all on täielik kaos thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif icon_neutral.gif icon_evil.gif
Kas tead kõikide Chopsticks'de kohta rääkida? Millal üldse viimati neid külastasid?
olen erinevaid kasutanud 10 aasta vältel
kõik on sama olnud kuni viimase kogemuseni, kus lähenesin suure lootuse ja samas teadsin, et head nahka ei tule - ning sõingi riisi kastmega ära ja rupskid korjasin kõrvale
vaatame tõele näkku, needkes toidu teevad, ei vali tooraineid, nemad teevad tööd - samas sealiha oligi vaid kõõlused ja kamar kerge lihamaitsega

ja üldine kogemus on ka see, et võta part, siga, lammas - siis maitselt nood loomad ei erine, viskkoosuselt on sarnased kuivad kiud ja kastmed on samataolised

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2020 23:51:45 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Little India ja Chopstix on sama asi. Chopstix pandi Little India karpidesse viimane kord. Aga maitsed olid täitsa okeid, vürtsi oli ka pandud. Tegelt võib rahul olla.

Täna õhtul grillisin Wagyu filet mignoni. 54 kraadini, perfektne medium rare ja ülipehme.


Chi-little india chopsticks on sama asi

Mckenzie invest ja asian food oü

Chopsticks ja little india on tavaliselt koos ja chi on korrus allpool voi yleval vist. Aga köök sama

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 08:46:52 vasta tsitaadiga

Han ja hiina köök tallinnas peaksid kõige kuumemad kohad hetkel tallinnas olema, saab küsides väga vürtsikat värki.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 08:48:40 vasta tsitaadiga

Asian Aroma oli kunagi Süda tn
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 09:27:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Keedan suppi ja mõtlen, mida purgiseljankale lisada, et parem tuleks.

Kõike liha, mis külmikus leidub. Seljanka on ju klassikaline jääkidest tehtud supp.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.11.2020 11:15:19 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Asian Aroma oli kunagi Süda tn


Arvestades, et siin inimesed juba Chopsticksi kritiseerivad siis Asian Aroma kui keskkond ise paneb nad juba minestama.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 11:20:25 vasta tsitaadiga

Olen sealt vaid kaasa võtnud. Aastal 2005 oli veel okei koht.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 25.11.2020 11:21:56 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/HankookKoreanRestaurant/

5/5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 12:23:44 vasta tsitaadiga

Nime järgi otsustades saab sealt rehve osta icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 25.11.2020 16:31:35 vasta tsitaadiga

Toidu järgi otsustades Eesti TOP 3-s omas segmendis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2020 17:21:54 vasta tsitaadiga

Ärge jaurake, ajasite mulle Chow King-i isu peale, hakka või selle pärast 120km sõitma icon_evil.gif

Tegin õhtuks praekartulit koos lihapallidega, kõrvale homemade letšo laadne toode.
Pilti ei hakka panema, euroliit teeks liiga krõbedate kardulate pärast trahvi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 17:32:43 vasta tsitaadiga

Pigem saad virtuaalse koslepi, et kartulid polnud plastikkotis küpsetatud ja termomeetriga mõõdetud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 17:38:28 vasta tsitaadiga

mul makarooniroog hakkliha ja sibulaga valmimas. icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 17:43:20 vasta tsitaadiga

Ära pilti sellest siia pane thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2020 18:14:22 vasta tsitaadiga

Sellest vist isegi võiks.. kui see hakkliha just seapea ei juhtu olema.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:27:34 vasta tsitaadiga

Täna tellisin Gingerist võikana riisiga. No ei ole õige asi. Suht halb isegi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:29:21 vasta tsitaadiga

Leidsid ka koha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 18:43:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Sellest vist isegi võiks.. kui see hakkliha just seapea ei juhtu olema.

nagu ikka icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 25.11.2020 18:50:55 vasta tsitaadiga

See krõbe makaron võtab isutama küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 19:38:01 vasta tsitaadiga

Mul verivorstid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 20:00:11 vasta tsitaadiga

Teen grillil mustikamarinaadis ribi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2020 20:21:06 vasta tsitaadiga

Panin eilsele seljankale Buffalo Hot Saucet juurde, maitseb päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2020 06:41:49 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul verivorstid


Palju sai, võtsin tööle karbiga kaasa

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2020 20:01:39 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Panin eilsele seljankale Buffalo Hot Saucet juurde, maitseb päris hea thumbs_up.gif

Ma ei tea mis see on, aga kõlab hästi, ja usun et läks paremaks küll.
Mulle hot värk väga meeldib, ma oleks juba kohe seda lisanud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2020 20:24:32 vasta tsitaadiga

https://www.amazon.co.uk/Linghams-Ginger-Garlic-Chilli-Sauce/dp/B007P34OD4
Mulle meeldib see thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2020 20:41:38 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
https://www.amazon.co.uk/Linghams-Ginger-Garlic-Chilli-Sauce/dp/B007P34OD4
Mulle meeldib see thumbs_up.gif

Item Weight 666 Grams
Mingi saatanlk värk vist. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 26.11.2020 21:10:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
https://www.amazon.co.uk/Linghams-Ginger-Garlic-Chilli-Sauce/dp/B007P34OD4
Mulle meeldib see thumbs_up.gif


Kas see on libesti lingami jaoks..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2020 21:17:02 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Winterwind kirjutas:
https://www.amazon.co.uk/Linghams-Ginger-Garlic-Chilli-Sauce/dp/B007P34OD4
Mulle meeldib see thumbs_up.gif


Kas see on libesti lingami jaoks..

Tšillikaste. Kasutad libestina, siis... icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2020 22:25:00 vasta tsitaadiga

Ostsin kõrvitsa-läätsd pihve
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2020 23:10:20 vasta tsitaadiga

Ostsin Selverist nädal tagasi tortiljapõhjad. Täna tegin lahti ja kogu sisu hallitas. Ja just pakendi läbipaistmatu poole pealt thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 01:05:56 vasta tsitaadiga

Võtsin ühe Wagyu filet mignoni just grillilt. Late night snack. Jumalik liha. icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2020 06:05:40 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ostsin kõrvitsa-läätsd pihve

Miks? Oled lihahimuline vegan ve?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2020 16:31:07 vasta tsitaadiga

Eile sai napoleoni kooki tehtud, krt on ikka hea küll.
Nende poe käkkidega ei anna võrrelda.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 16:56:20 vasta tsitaadiga

Poe omad saastad jah...vb kusagil kohvikus saab värsket ja mahlast
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 17:24:24 vasta tsitaadiga

Poe omadel moos ka vahel üldiselt, see ei sobi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 351, 352, 353 ... 540, 541, 542  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.