Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 350, 351, 352 ... 540, 541, 542  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 10:57:04 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel proovisin Rakvere eelküpsetatud (Ameerika) ribisid. Olid suht söödavad, mahlased, liha oli hästi läbiküpsenud ja tuli kontide küljest lahti. Oleks võinud olla suitsused, aga seda saab ise BBQ kastmega ka lisada.
https://rakverelk.ee/toode/ameerikaparane-bbq-ribi/

Eile proovisin Ranna Rootsi eelküpsetatud (Teriyaki) ribisid. Täielik vastand eelmisele. Isegi noaga oli raske neid lahti lõigata. Suures osas olid mingid väiksed kondi tükid ka veel sees lisaks ribidele. Poole viskasin ära.
https://rannarootsi.ee/tooted/eelkupsetatud-tooted/teriyaki-eelkupsetatud-grillribid

Mõlemad "madalal temperatuuril" küpsetatud. Rakvere ilmselt 6+ tundi. Ranna Rootsi ilmselt 1-2?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 11:41:44 vasta tsitaadiga

Need madalal temperatuuril küpsetatud on ilmselt sous vide ribid.

Ameerika ja Inglise peekoneid olen ostnud. Ise tehtud suitsusoolapeekon on neist parem. Aeg ajalt võtan selle protsessi ette.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 12:56:13 vasta tsitaadiga

Nende poolfabrikaatidega on see häda et nad on kas üle maitsestatud või üle soolatud või mõlemat.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 12:57:23 vasta tsitaadiga

Praegu nagunii enamus maitseid ei tunne
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 15:21:32 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Praegu nagunii enamus maitseid ei tunne

Kui lähtuda numbritest, mitte emotsioonidest, siis valdav enamik ikka tunneb veel lõhna ja maitset. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:48:53 vasta tsitaadiga

Pole seda ribi söönud aga muidu on küll poolfabrikaadid pigem magedad ja maitseta kui vastupidi.
Mõned "suitsu"(mingi e jura tegelt) on tõesti soolased ja liiga tugeva "suitsu" maitsega.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 20:48:44 vasta tsitaadiga

Fotografiska söökla. 74 eur ja ainus hea asi oli magustoit thumbs_down.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 20:54:55 vasta tsitaadiga

Maksa teinekord rohkem ja ära koonerda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 21:00:47 vasta tsitaadiga

Läinud alla Lendavasse Taldrikusse selle asemel.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.11.2020 21:26:31 vasta tsitaadiga

See on see India koht? Seda soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 21:27:49 vasta tsitaadiga

Ma olen söönud ainult seal all vestibüülis, võileivad olid küll head. Aga tuginedes sellele, mis ma resto kohta kuulnud olen, siis sul vedas et magustoitki kõlbas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 21:28:51 vasta tsitaadiga

Läksin eeldusega, et nädalaid on heietatud, et restod teevad - 50% menyysid jne aga see vist kehtib vaid vanalinns kohta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 21:42:23 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
See on see India koht? Seda soovitan thumbs_up.gif

Kolm hindut, kellega kokku olen puutunud tööalaselt (ei ole Bolti-Wolti kullerid ega juhid), on öelnud, et see on üks paremaid ja tõenäoliselt kõige lähemal india toidule, mida nad Tallinnas saanud on.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:02:57 vasta tsitaadiga

Restoran Härg. Medium rare sisefilee oli hea, söekartul oli hea, 3 topelt Ösel Dry Gin + connoisseur toonik oli hea.
Teinekord soovitan restorani paremini valida.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.11.2020 23:21:05 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Nädalavahetusel proovisin Rakvere eelküpsetatud (Ameerika) ribisid. Olid suht söödavad, mahlased, liha oli hästi läbiküpsenud ja tuli kontide küljest lahti. Oleks võinud olla suitsused, aga seda saab ise BBQ kastmega ka lisada.
https://rakverelk.ee/toode/ameerikaparane-bbq-ribi/

Eile proovisin Ranna Rootsi eelküpsetatud (Teriyaki) ribisid. Täielik vastand eelmisele. Isegi noaga oli raske neid lahti lõigata. Suures osas olid mingid väiksed kondi tükid ka veel sees lisaks ribidele. Poole viskasin ära.
https://rannarootsi.ee/tooted/eelkupsetatud-tooted/teriyaki-eelkupsetatud-grillribid

Mõlemad "madalal temperatuuril" küpsetatud. Rakvere ilmselt 6+ tundi. Ranna Rootsi ilmselt 1-2?

https://www.linnamae.eu/toode/bbq-suitsune-grill-ribi-900g/
suvel võtsin seda ja tõsiselt kõige mahlasem ja parem ribi lettidel thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 19:10:36 vasta tsitaadiga


Varsti saab pizzat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 19:15:27 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:

Varsti saab pizzat. thumbs_up.gif

File IMG_20201120_180726.jpg does not exist on disk.
Ütleb mul
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 19:16:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
SSD kirjutas:

Varsti saab pizzat. thumbs_up.gif

File IMG_20201120_180726.jpg does not exist on disk.
Ütleb mul


Kas see tähendab, et ei saagi pizzat?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 19:18:11 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2020 19:18:40 vasta tsitaadiga

Varsti saab pizzzžat
https://pitsa.xn--pts-qla.ee/?class=hagar&action=view_product&pid=3786&id=454
Õhukese põhjaga võtan

Ssd vist jääb pitsata icon_eek.gif icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 19:22:37 vasta tsitaadiga

ei saa aru mis toimub. icon_neutral.gif


No ei saa. thumbs_down.gif Nii et ei saagi teile pizza pilti näidata. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2020 20:18:44 vasta tsitaadiga

ei näe jahh icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2020 20:26:02 vasta tsitaadiga

SSD, söö seni minu oma...krd hea icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


PS:
upload on vähe katki, pole mõtet üritada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 11:59:53 vasta tsitaadiga

Täna (ja ilmselt ka homme) süüa ei tee, võtsin Hiina ja Jaapani takeawayd.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2020 12:36:25 vasta tsitaadiga

Kas sealt saab wagyu 5 ka vä?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 12:49:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kas sealt saab wagyu 5 ka vä?
Järve keskuses oli ainult Chopstix ja mingi suvaline sushikas. Ehk vastus on ei. Eestis ei müü kahjuks mitte keegi A5 Wagyut. Ühe picanha võtaksin küll ligi kui saaks. 2 Liivimaa Wagyu picanha steiki on mul veel alles. 5 filet mignoni ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 15:09:29 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
M00t kirjutas:
Nädalavahetusel proovisin Rakvere eelküpsetatud (Ameerika) ribisid. Olid suht söödavad, mahlased, liha oli hästi läbiküpsenud ja tuli kontide küljest lahti. Oleks võinud olla suitsused, aga seda saab ise BBQ kastmega ka lisada.
https://rakverelk.ee/toode/ameerikaparane-bbq-ribi/

Eile proovisin Ranna Rootsi eelküpsetatud (Teriyaki) ribisid. Täielik vastand eelmisele. Isegi noaga oli raske neid lahti lõigata. Suures osas olid mingid väiksed kondi tükid ka veel sees lisaks ribidele. Poole viskasin ära.
https://rannarootsi.ee/tooted/eelkupsetatud-tooted/teriyaki-eelkupsetatud-grillribid

Mõlemad "madalal temperatuuril" küpsetatud. Rakvere ilmselt 6+ tundi. Ranna Rootsi ilmselt 1-2?

https://www.linnamae.eu/toode/bbq-suitsune-grill-ribi-900g/
suvel võtsin seda ja tõsiselt kõige mahlasem ja parem ribi lettidel thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

See vaja vist ise pikalt küpsetada? Veidi ebamugav icon_biggrin.gif

Eile proovisin Oskari 18 tundi küpsetatud Texas BBQ ribi. Pekine.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 15:54:32 vasta tsitaadiga

raxz, Chopsticks? How have the mighty fallen.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 16:19:35 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
raxz, Chopsticks? How have the mighty fallen.
Tee peale midagi head ei jäänud. Ei viitsinud oodata ja tiirutada ka.
Vähemalt tšilliga riis ja hong kongi vms kana on okei vürtsikas. Üllatavalt suhteliselt maitsev ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 16:47:39 vasta tsitaadiga

Om ka või. Ma kunagi võtsin sealt võrdluseks singapuri nuudlid ja siis kodu lähedalt Drumsticksist. Olid nagu öö ja päev. Chopi omadesse ei olnud küll üldse mingit vürtsi pandud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 16:56:41 vasta tsitaadiga

Oh lahe tyypiline HV. Ühe korra olen yhte rooga proovinud ja kogu menyy on saast thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.11.2020 16:59:00 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Oh lahe tyypiline HV. Ühe korra olen yhte rooga proovinud ja kogu menyy on saast thumbs_up.gif


Ma hiinakate kohta ei tea aga mitmete liharoogi pakkuvate kohtade üldise kvaliteedi üle võib nt ribide põhjal küll järeldusi teha.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 16:59:44 vasta tsitaadiga

Oh, ei ole ühe korra. See jäi viimaseks lihtsalt.
Chopsticksi sai tarbitud peamiselt siis kui see oli üks vähestest/ainukestest hiinataolist toodet meenutavatest takeaway pleissidest. Ehk selle paremad ajad minu mälestustes jäävad kuskile 15 aasta tagusesse aega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 18:00:33 vasta tsitaadiga

Chopis tuleb öelda et pange tsillit korralikult kui nn tulist tahad.
Muidu üldiselt seal parem söök kui Drumis.

Sealkandis muidu Hesburger ka ja natuke edasi on Grillman ja Grillbaas mis ka üldiselt head.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 18:15:12 vasta tsitaadiga

Ehtne hiina takeaway on kusagil EBS lähedal keldris.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 18:18:26 vasta tsitaadiga

keegi vaakumpakendajatega ka kursis on?
Kotte müüakse spetsiaalseid või kõlbavad igasugused?
Teab keegi?
See pump ka millekski kõlbab? https://www.euronics.ee/tooted/s/592/p/982_4621

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 19:48:46 vasta tsitaadiga

Oi ei, seapead ja sõrgu kilekotis keeta, seda ma küll vist üle ei elaks icon_cry.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 19:51:55 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
keegi vaakumpakendajatega ka kursis on?
Kotte müüakse spetsiaalseid või kõlbavad igasugused?
Teab keegi?
See pump ka millekski kõlbab? https://www.euronics.ee/tooted/s/592/p/982_4621


Pumpa ära osta, need teised on igati ok.
Endal Stollar BVS500
Kottideks kasutan neid:
https://www.euronics.ee/t/75856/koogitehnika/vacuumfresh-kotid-stollar/sat50
https://www.euronics.ee/t/97113/koogitehnika/vaakumpakendamiskotid-stollar-vacuumfresh-50-tk-15x25cm/sat55
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 20:49:14 vasta tsitaadiga

oliver., aga miks seda ei kasuta? Jama? https://www.euronics.ee/t/75857/koogitehnika/vacuumfresh-rullid-stollar/sat40
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 22:23:57 vasta tsitaadiga

Jahipaunast AirChef 120 (endal on) või selle suurem vend AirChef 130. Saad kotte esmalt kaasa ka ning kui lisa vaja, siis parimad kohad soetamiseks on kas Pakendikeskus või Gemoss. Sobivad karedad kotid s.t neis on mingid õhukanalid, sirgeid kotte vaakumisse ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 22:36:04 vasta tsitaadiga

inczp, thumbs_up.gif
kalastus.eu's see vaid 44 eur
kas sellega saab neid rulle ka kasutada või vaid kotte? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2020 23:10:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Varsti saab pizzzžat
https://pitsa.xn--pts-qla.ee/?class=hagar&action=view_product&pid=3786&id=454
Õhukese põhjaga võtan

Ssd vist jääb pitsata icon_eek.gif icon_confused.gif
isegi selveris müüdav ötkari pannipitsa näeb ahvatlevam välja
krr mulle saiapitsad ei meeldi, aga see ötkari oma on tegelt täitsa sajebis

https://www.oetker.fi/fi-fi/tuotteet/pakastepizzat/rustica/rustica-double-pepperoni-cheddar-mozzarella
raxz kirjutas:
netcat kirjutas:
raxz, Chopsticks? How have the mighty fallen.
Tee peale midagi head ei jäänud. Ei viitsinud oodata ja tiirutada ka.
Vähemalt tšilliga riis ja hong kongi vms kana on okei vürtsikas. Üllatavalt suhteliselt maitsev ka.
krr see chopsticks on kõige hullem frantsiis eesti vabariigis

sellist paska ei saa süüa, kui just lihtsalt köögiviljaga riisi sealt ei võta!


liha koosneb seal täielikust rupskist ja lammas, siga veis misiganes on täpselt samasugune sidekude ja pask ning maitsed tapavad kogu maitse erinevatelt lihadelt


chopsticks on üks koht, kuhu ma ei lähe enamat kui riisi või kevadrulle sööma ja viimased mulle ei imponeeri

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 23:21:37 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
isegi selveris müüdav ötkari pannipitsa näeb ahvatlevam välja
krr mulle saiapitsad ei meeldi, aga see ötkari oma on tegelt täitsa sajebis

https://www.oetker.fi/fi-fi/tuotteet/pakastepizzat/rustica/rustica-double-pepperoni-cheddar-mozzarella


Olen kunagi söönud... noh, aru saab et tegu on külmutatud pitsaga, mingi maitseelamus see just ei ole aga hamba all otseselt ei karjunud. Pitsa puhul on nii et kui midagi väga hullusti ei ole siis isegi halb pitsa on ikkagi pitsa. Endal oli suht hea kogemus hiljuti sellega:

https://rannarootsi.ee/tooted/kulmkaup/hot-dogi-pizza-salaamiga

Maitse on maitseasi ja kahtlemata see kogus saia ja töödeldud vorsti oli tervisele kahjulik, aga vähemalt tundus väga toitev ja liharikkuse kohta ei olnud valetatud. See nagu tõesti ei ole mingi külmund nahk vaid omab ikka kõiki kolme mõõdet. Muidugi mingit itaaliapärast kogemust see ei paku.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2020 23:25:35 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
libe kirjutas:
isegi selveris müüdav ötkari pannipitsa näeb ahvatlevam välja
krr mulle saiapitsad ei meeldi, aga see ötkari oma on tegelt täitsa sajebis

https://www.oetker.fi/fi-fi/tuotteet/pakastepizzat/rustica/rustica-double-pepperoni-cheddar-mozzarella


Olen kunagi söönud... noh, aru saab et tegu on külmutatud pitsaga, mingi maitseelamus see just ei ole aga hamba all otseselt ei karjunud. Pitsa puhul on nii et kui midagi väga hullusti ei ole siis isegi halb pitsa on ikkagi pitsa. Endal oli suht hea kogemus hiljuti sellega:

https://rannarootsi.ee/tooted/kulmkaup/hot-dogi-pizza-salaamiga

Maitse on maitseasi ja kahtlemata see kogus saia ja töödeldud vorsti oli tervisele kahjulik, aga vähemalt tundus väga toitev ja liharikkuse kohta ei olnud valetatud. See nagu tõesti ei ole mingi külmund nahk vaid omab ikka kõiki kolme mõõdet. Muidugi mingit itaaliapärast kogemust see ei paku.
vot see rannarootsi asi oli küll pettumus - oleks võinud selle viiner ära jätta
ja külmutatud pitsade puhul suurim pettumus tuleb eelkõige järelvalmistamisest, lastakse liialt kuuma või jäetakse külmaks.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 23:35:37 vasta tsitaadiga

Drumsticks on jube koht. Vähemalt see Kadaka tee oma. Chopsticks pole kah suurt parem. Arvamus sama enam-vähem nagu libel.
Kas Tallinnas on üldse mõni tõsiselt hea hiinakas?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2020 23:49:57 vasta tsitaadiga

Kui kodus mässata ei viitsi, siis see on küll parim mida poest saab, minu silmis thumbs_up.gif
https://www.selver.ee/kiviahjupizza-superiore-for-meat-lovers-grandiosa-350-g
Natuke juustu, hapukurki peale lisaks ja voilaa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 23:53:43 vasta tsitaadiga

Ma juba ütlesin ennist - ehtne hiinakas koos ehtsate hiinlastega on seal kusagil EBS lähedal keldris. Mingi Han's vms

libe kirjutas:
vot see rannarootsi asi oli küll pettumus - oleks võinud selle viiner ära jätta


No ma selle viineri pärast selle ostsingi. Vahel kohe tahad nii kangesti rämpsu süüa et ei suuda valida, kas hot dogi või pitsat, siis saad ühe hoobiga mõlemad.
Teine selline ebapüha kombinatsioon on Dodo hamburgeri pitsa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2020 00:14:50 vasta tsitaadiga

Drumsticki ja chopsticki laadset hiina/aasia kiirtoitu saab mustika keskusest, chow kingist. Kui küsid, pannakse peoga vürtse ka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 11:10:31 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Drumsticki ja chopsticki laadset hiina/aasia kiirtoitu saab mustika keskusest, chow kingist. Kui küsid, pannakse peoga vürtse ka.

Ah piixu, ajasin chopsticki chow kingiga segamini. Viimane ikka see norm koht mida mõtlesin.
Hindud(vms sellekandi rahvas) teevad seal süüa ja toit korralik.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 13:49:33 vasta tsitaadiga

keegi julge võiks restoranfriend.com ära proovida. mingi uus, suht alles avasid.. tundub veits imelik koht. mitte üks neist ei mõista eriti ei eesti, vene ega londoni keelt ka. teeb asja veel huvitavamaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 350, 351, 352 ... 540, 541, 542  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.