Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 19.11.2020 14:43:00 vasta tsitaadiga

Sain sealt Sony Centerist kirja, et saab osta PS5 voucherit, mille saab vahetada hiljem konsooli vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeP
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2020




sõnum 19.11.2020 14:51:31 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
Sain sealt Sony Centerist kirja, et saab osta PS5 voucherit, mille saab vahetada hiljem konsooli vastu.

Ehk saabub mulle ka kiri varsti. Mingi kuupäev sulle lubati?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 14:54:20 vasta tsitaadiga

LeP kirjutas:
carl789 kirjutas:
Sain sealt Sony Centerist kirja, et saab osta PS5 voucherit, mille saab vahetada hiljem konsooli vastu.

Ehk saabub mulle ka kiri varsti. Mingi kuupäev sulle lubati?


Sony Center kirjutab nii:

tsitaat:
Hetkeseisuga väljastab Sony PS5 konsoole väikeste koguste kaupa teatud perioodide tagant, mis tähendab, et Sinu konsooli kättesaamine lükkub aastasse 2021. Kuna aga jõulukinkide tegemise aeg läheneb suure hooga, siis pakume Sulle PS5 vautšeri soetamise võimalust, et Jõuluvana kingikott tühjaks ei jääks. Vautšeri soetamine või mittesoetamine ootejärjekorda ei muuda, seega sellepärast muretsema ei pea.



Kõigil ootejärjekorras olijatel, sh vautšeri omanikel tuleb aga arvestada, et oma konsooli saad Sa kätte praeguse prognoosi järgi aasta 2021 esimeses pooles, kuna novembris ja detsembris meile jõudvad konsoolid kuuluvad juba kõige esimestele eeltellijatele, kes esitasid oma soovi väga varakult (jaanipäeva paiku). Täpsemat ajalist ennustust järgmisena saabuvate konsoolide kohta pole praegu võimalik anda, kuna edasine koguste info Sony poolt hetkel puudub. Kohe kui uus kogus konsoole meieni jõuab, võtame ootelisti järjekorra alusel ühendust vastava hulga eeltellijatega ning lepime kokku kättesaamise viisi.



Info PS5 vautšeri ostjale

Vautšerid väärtuses 529,99 € tulevad müüki täna, 19.11.2020 ning on mõeldud PS5 (Standard Edition) konsooli lunastamiseks. PS5 vautšeri ostmiseks külasta Sony Center Endla või T1 kauplust. Kui Sul meie poodi külastada ei õnnestu, siis kirjuta oma soov klienditeenindus@miterassa.ee ning saadame vautšeri Sinu poolt valitud pakiautomaati - sellisel juhul lisandub pakiautomaadi tasu 2.99 €. Kui soovid vautšerist hiljem loobuda, on seda võimalik kuni 30.06.2021 tagasi rahaks vahetada Sony Center kauplustes dokumendi alusel.

Selleks, et vältida konsooli kättesaamisel segadust, palume nii vautšeri ostja kui konsoolile järele tulija kontaktandmeid. Vautšerit lunastama tulles kontrollime isikut tõendavat dokumenti.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AstelPuit
HV vaatleja
AstelPuit

liitunud: 11.11.2020




sõnum 19.11.2020 15:15:18 vasta tsitaadiga

Isegi mighty Amazon'i serverid ei pidanud viperdusteta kell 1400 vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 15:16:45 vasta tsitaadiga

no seal pole ju mingit bot protectionit
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 15:26:08 vasta tsitaadiga

Ei paista seal mingit saadavust olema praeguse seisuga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 15:37:57 vasta tsitaadiga

Mul lisapult ja mängud olemas, aga mida pole, pole konsooli. icon_lol.gif Elisast ei õnnestunud napsata konsooli ja Miterassast pidavat detsembris tulema. Ootame edasi. icon_smile.gif

Pult tundub küll mugav. icon_smile.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 19.11.2020 15:40:54 vasta tsitaadiga

R€imo kirjutas:
Mul lisapult ja mängud olemas, aga mida pole, pole konsooli. icon_lol.gif Elisast ei õnnestunud napsata konsooli ja Miterassast pidavat detsembris tulema. Ootame edasi. icon_smile.gif

Pult tundub küll mugav. icon_smile.gif


Millal end kirja panid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 15:47:17 vasta tsitaadiga

Kõva madin käib ka game.co.uk aadressil. Konsoole veel on, aga tehnilised probleemid - https://twitter.com/GAMEdigital/status/1329404177592803331

Euronics pani tellitud Demon's Soulsi teele.. ja amazon.de PS5 Digital Editioni icon_cool.gif. Nüüd jääb ainult loota, et digital editioni asemel on pakis Disc versioon icon_wink.gif


viimati muutis exile 19.11.2020 15:57:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 15:48:19 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
R€imo kirjutas:
Mul lisapult ja mängud olemas, aga mida pole, pole konsooli. icon_lol.gif Elisast ei õnnestunud napsata konsooli ja Miterassast pidavat detsembris tulema. Ootame edasi. icon_smile.gif

Pult tundub küll mugav. icon_smile.gif


Millal end kirja panid?


Veidi enne seda septembri livestreami minu teada. Pärast olen mitu korda emailidega pommitanud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.11.2020 16:01:20 vasta tsitaadiga

Kes Poola poodide poole vaatab, siis siin hetkel ei näi konsooli kuskil saadaval olevat.
Media Markt väidab, et hetkel ei ole saadaval (saad küll end järjekorda panna).
Kui aga on huvi silma peal hoida, siis tasub proovida siin: www.ceneo.pl - pm. Poola HinnaVaatlus ja see on reeglina üsna täpne. Hetkel kuskil konsooli saadaval ei näita, aga kui see müüki tuleb on ka siin ilmselt näha.
Muidugi jääb alati transpordi teema - poolakad reeglina ei viitsi riigivälise saatmisega jännata
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:03:44 vasta tsitaadiga

Kõik kes septembris Euronicsist konsooli tellisid peaks varsti kätte saama.
Lõpuks sain teada, et täna saadeti kesklaost konsoolid välja ning tarneaeg sõltub valitud tarnemeetodist.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2020 16:07:30 vasta tsitaadiga

Facebookis on Ps5 vabalt saada icon_biggrin.gif Nojah hind on natuke kõrgem 1200€. icon_eek.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:11:34 vasta tsitaadiga

UK Amazonis oli stocki paar minutit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:14:00 vasta tsitaadiga

Äkki läks keegi hoogu ja jäi kuskilt Playstation 5 üle. Teen proovi, ehk kellelgi raha vaja icon_biggrin.gif
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:14:40 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Facebookis on Ps5 vabalt saada icon_biggrin.gif Nojah hind on natuke kõrgem 1200€. icon_eek.gif


Nägin ka seda, peab ikka raha peale vihane olema, et sellist summat välja käia...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 19.11.2020 16:18:08 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Kes Poola poodide poole vaatab, siis siin hetkel ei näi konsooli kuskil saadaval olevat.
Media Markt väidab, et hetkel ei ole saadaval (saad küll end järjekorda panna).
Kui aga on huvi silma peal hoida, siis tasub proovida siin: www.ceneo.pl - pm. Poola HinnaVaatlus ja see on reeglina üsna täpne. Hetkel kuskil konsooli saadaval ei näita, aga kui see müüki tuleb on ka siin ilmselt näha.
Muidugi jääb alati transpordi teema - poolakad reeglina ei viitsi riigivälise saatmisega jännata

Paar tundi tagasi oli mediamarkt saadaval. Ostukorvini oli raske ainult pääseda icon_smile.gif
Eshopwedrop.ee toob eestisse. Sama meetodiga sai xbox endale sealt tellitud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 19.11.2020 16:18:15 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Facebookis on Ps5 vabalt saada icon_biggrin.gif Nojah hind on natuke kõrgem 1200€. icon_eek.gif


Nägin ka seda, peab ikka raha peale vihane olema, et sellist summat välja käia...


Ostas juba bid 805 euri ja lopuni 5 paeva https://www.osta.ee/playstation-5-konsool-alghind-1-kohe-olemas-147316489.html
Inimestel tundub liiga palju raha olevat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1002
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 19.11.2020 16:30:41 vasta tsitaadiga

EstGane70, mis sinu tellimusest sai? Mul oli identne case, raha kontolt läinud, aga tellimuse seis teadmata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:31:05 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
Inimestel tundub liiga palju raha olevat

Eks "santa" budgetid ongi erinevad. Nii mõningi vanem jahib seda tech'i kuuse alla...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxes
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 19.11.2020 16:32:04 vasta tsitaadiga

Amazon.co.uk konsool oli sadaval vähem kui 1 minut alates 15:05. Alustasin refreshima kl 14:00 ja ootasin terve tund. Juba ei usunud, et tuleb müüki.
Tellisin hinnaga 450£ + kojuvedu umbes 30£. Kokku siis 550 euri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiko1337
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2020




sõnum 19.11.2020 16:33:10 vasta tsitaadiga

Võtsin saksa amazonist digitali ligi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:36:55 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
rokman008 kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Facebookis on Ps5 vabalt saada icon_biggrin.gif Nojah hind on natuke kõrgem 1200€. icon_eek.gif


Nägin ka seda, peab ikka raha peale vihane olema, et sellist summat välja käia...


Ostas juba bid 805 euri ja lopuni 5 paeva https://www.osta.ee/playstation-5-konsool-alghind-1-kohe-olemas-147316489.html
Inimestel tundub liiga palju raha olevat


Selle raha eest võiks enda konsooli müügile ka mõelda. Kuigi ilmselt telliks kohe uue ja piinleks kevadeni uue ootuses icon_biggrin.gif
Seega tuleb kättesaamisel kohe mängima hakata ja küll siis need lollid müügimõtted ka kaovad icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 16:37:13 vasta tsitaadiga

maxes kirjutas:
Amazon.co.uk konsool oli sadaval vähem kui 1 minut alates 15:05. Alustasin refreshima kl 14:00 ja ootasin terve tund. Juba ei usunud, et tuleb müüki.
Tellisin hinnaga 450£ + kojuvedu umbes 30£. Kokku siis 550 euri.


Ma jõudsin täpselt viimase buy nupuni, kui ütles, et gone .D

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 19.11.2020 16:48:43 vasta tsitaadiga

heiko1337 kirjutas:
Võtsin saksa amazonist digitali ligi icon_smile.gif


Congrats, hea töö.
Sama siin, Digital olemas mul Saksa Amazonist. Vahetan vaherahaga Disk versiooni vastu.
Privas võtke ühendust kes tahab. 17. Detsember saan kätte.
Algusest peale ütlesin, et Amazon on real deal koht thumbs_up.gif


viimati muutis raipekass 19.11.2020 16:57:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 19.11.2020 16:55:38 vasta tsitaadiga

Sain ka UK amazonist tellitud täna kell 15:04 icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxes
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 19.11.2020 17:08:43 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Sain ka UK amazonist tellitud täna kell 15:04 icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub, et adapterid nüüd vaja otsida? Ma ei usu, et nendel on EU adapter kaasas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 19.11.2020 17:17:06 vasta tsitaadiga

maxes kirjutas:
Andykas kirjutas:
Sain ka UK amazonist tellitud täna kell 15:04 icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub, et adapterid nüüd vaja otsida? Ma ei usu, et nendel on EU adapter kaasas.

Või kasuta PS3/PS4 power kaablit, juhul kui sul on.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 17:26:20 vasta tsitaadiga

maxes kirjutas:
Tundub, et adapterid nüüd vaja otsida? Ma ei usu, et nendel on EU adapter kaasas.

https://www.oomipood.ee/product/pcgp11040bk30_230vac_toitejuhe_3m_euro_otse_c7_otse_must
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavitap
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2020




sõnum 19.11.2020 17:33:19 vasta tsitaadiga

kellelgi Elisast ostnul on liikunud tellimuse staatus algfaasist edasi ka? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miking777
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2018




sõnum 19.11.2020 17:43:56 vasta tsitaadiga

Soome "Ebayst" võib ka üht-teist leida, natuke odavamalt kui 1200€. Iseasi, kes on nõus Eestisse postitama.
https://www.tori.fi/koko_suomi?q=playstation+5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1002
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 19.11.2020 17:47:19 vasta tsitaadiga

Ma sain Elisast just teada, et tellimus ei läinud läbi. Pangas sai raha makstud, tellimustes näitas, et makstud, kuid toode jäi ka ostukorvi nagu keegi siin mõni lk tagasi screenshotid pani.

tsitaat:

Sony Playstation 5 konsoolide vastu oli väga suur huvi. Üle 600 inimese proovis konsoole osta ja kogu külastatavus konsooli müümise hetkel oli rekordiliselt kõrge. Konsoolid müüdi läbi mõnekümne minutiga, kuid suur huvi tõi kaasa ka tõrkeid Elisa veebilehel.


Pole raha, pole konsooli. Ootame veel mõni kuu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 17:59:36 vasta tsitaadiga

ootan ka tellimuse saatust
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 18:03:15 vasta tsitaadiga

600 inimest tõmbas telekomifirma Elisa veebipoe käpuli?
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 18:10:26 vasta tsitaadiga

See on naljakas jah, näiteks või Euronicsis ei pannud eelmüügi ajal mingeid jamasid tähele.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 18:25:20 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
LeP kirjutas:
carl789 kirjutas:
Sain sealt Sony Centerist kirja, et saab osta PS5 voucherit, mille saab vahetada hiljem konsooli vastu.

Ehk saabub mulle ka kiri varsti. Mingi kuupäev sulle lubati?


Sony Center kirjutab nii:

tsitaat:
Hetkeseisuga väljastab Sony PS5 konsoole väikeste koguste kaupa teatud perioodide tagant, mis tähendab, et Sinu konsooli kättesaamine lükkub aastasse 2021. Kuna aga jõulukinkide tegemise aeg läheneb suure hooga, siis pakume Sulle PS5 vautšeri soetamise võimalust, et Jõuluvana kingikott tühjaks ei jääks. Vautšeri soetamine või mittesoetamine ootejärjekorda ei muuda, seega sellepärast muretsema ei pea.



Kõigil ootejärjekorras olijatel, sh vautšeri omanikel tuleb aga arvestada, et oma konsooli saad Sa kätte praeguse prognoosi järgi aasta 2021 esimeses pooles, kuna novembris ja detsembris meile jõudvad konsoolid kuuluvad juba kõige esimestele eeltellijatele, kes esitasid oma soovi väga varakult (jaanipäeva paiku). Täpsemat ajalist ennustust järgmisena saabuvate konsoolide kohta pole praegu võimalik anda, kuna edasine koguste info Sony poolt hetkel puudub. Kohe kui uus kogus konsoole meieni jõuab, võtame ootelisti järjekorra alusel ühendust vastava hulga eeltellijatega ning lepime kokku kättesaamise viisi.



Info PS5 vautšeri ostjale

Vautšerid väärtuses 529,99 € tulevad müüki täna, 19.11.2020 ning on mõeldud PS5 (Standard Edition) konsooli lunastamiseks. PS5 vautšeri ostmiseks külasta Sony Center Endla või T1 kauplust. Kui Sul meie poodi külastada ei õnnestu, siis kirjuta oma soov klienditeenindus@miterassa.ee ning saadame vautšeri Sinu poolt valitud pakiautomaati - sellisel juhul lisandub pakiautomaadi tasu 2.99 €. Kui soovid vautšerist hiljem loobuda, on seda võimalik kuni 30.06.2021 tagasi rahaks vahetada Sony Center kauplustes dokumendi alusel.

Selleks, et vältida konsooli kättesaamisel segadust, palume nii vautšeri ostja kui konsoolile järele tulija kontaktandmeid. Vautšerit lunastama tulles kontrollime isikut tõendavat dokumenti.


See vähe viisakam variant, eriti mõeldes kui on kingitusena see mõeldud soetamiseks. Vähemalt mingigi asi.

Kas mälu petab või läks tõesti eelbroneerimine juba jaanipäeval lahti, või on seal ka mingi suusõnaline äralubamine olnud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 18:44:04 vasta tsitaadiga

taavitap kirjutas:
kellelgi Elisast ostnul on liikunud tellimuse staatus algfaasist edasi ka? icon_biggrin.gif


Tarnimise staatus tekkis kuskil 11 ajal päeval.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 19:28:29 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
600 inimest tõmbas telekomifirma Elisa veebipoe käpuli?
thumbs_up.gif


Ma sain aru, et üle 600 inimese proovis osta, aga kokku oli veebis külastavus suurem. Vaevalt, et nad kogu külastuse numbri välja ütlevad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 19.11.2020 19:50:14 vasta tsitaadiga

Ise sain enda oma Endla Sony Centrist natuke peale 5 te täna kätte
Listis oli nii 30-40 (1 A4 mis polnud üleni täis) nime ma seal suht lõpus

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lembit
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.11.2020 20:23:00 vasta tsitaadiga

Cado kirjutas:
Ise sain enda oma Endla Sony Centrist natuke peale 5 te täna kätte
Listis oli nii 30-40 (1 A4 mis polnud üleni täis) nime ma seal suht lõpus



Palju õnne ! Head mängimist

L
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kadirandom
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013




sõnum 19.11.2020 20:54:27 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

viimati muutis kadirandom 20.11.2020 23:46:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix85
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 21:31:40 vasta tsitaadiga

Päris meeleheitlikud postitused siin, kas keegi seletaks rumalale, et miks seda ps5-t just nüüd ja praegu vaja on? Pole ju väga häid mängegi väljas, hakkate sellega ps4 mänge mängima?

Ps4 pro-ga saab ka 4K-s mängida ja enamus uued mängud tulevad ka ps4 peale!

Või mingi naabrist/klassikaaslasest parem teema?

_________________
Cry me a river!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 21:46:14 vasta tsitaadiga

ei saa ka aru nagu elu ja surma küsimus:D
kas tõesti demon souls on siis nii hea et lausa topelt peab maksma
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 19.11.2020 22:02:36 vasta tsitaadiga

Feissis arvutitehnika ost/müük/vahetus grupis pleikar 1200 eest müügis. beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mk1002
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2020




sõnum 19.11.2020 22:09:49 vasta tsitaadiga

Pole niivõrd meeleheitel, aga tahtsin lastele (ja endale ka) rõõmu teha. Pole ühtegi konsooli olnud ning PS5 väljatulek klapib laste vaimse valmisolekuga. Samuti sai raha selle hankimiseks tükk aega vaikselt kõrvale pandud. Elisa tekitas tunde, et sai võrdlemisi kergelt masina kätte, kuid kahjuks petlikult. Selgus ebaõnnestumise kohta toodi minuni ka alles siis, kui kõikide teiste poodide batchid olid juba läbi müüdud. Aga elu läheb edasi ja ongi rohkem aega mõistlike asjadega tegeleda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0w4er
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2014




sõnum 19.11.2020 22:54:25 vasta tsitaadiga

taavitap kirjutas:
kellelgi Elisast ostnul on liikunud tellimuse staatus algfaasist edasi ka? icon_biggrin.gif

Ma ostsin täna siis öösel, ja kell ~16.00 oli kohal konsool. Ehk siis alla 16h ostust et asi kätte saada icon_smile.gif

EDIT: lisasin pildi ka ajast snipboard.io/Y4vnZd.jpg
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:23:33 vasta tsitaadiga

0w4er kirjutas:
taavitap kirjutas:
kellelgi Elisast ostnul on liikunud tellimuse staatus algfaasist edasi ka? icon_biggrin.gif

Ma ostsin täna siis öösel, ja kell ~16.00 oli kohal konsool. Ehk siis alla 16h ostust et asi kätte saada icon_smile.gif

EDIT: lisasin pildi ka ajast snipboard.io/Y4vnZd.jpg


Õnnitlused! Ilusat mängimist icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:41:49 vasta tsitaadiga

heix85 kirjutas:
Päris meeleheitlikud postitused siin, kas keegi seletaks rumalale, et miks seda ps5-t just nüüd ja praegu vaja on? Pole ju väga häid mängegi väljas, hakkate sellega ps4 mänge mängima?

Ps4 pro-ga saab ka 4K-s mängida ja enamus uued mängud tulevad ka ps4 peale!

Või mingi naabrist/klassikaaslasest parem teema?


Haip on nakkav icon_biggrin.gif Ise olen ka käinud siin teemas pigem meelelahutuslikul eesmärgil postitusi lugemas aga ühel hetkel avastan juba ennastki mõtlemas, et kui nüüd kuskil kogemata õigel ajal peale satuks, siis peaks ka äkki ühe ära ostma. Aga õnneks ilmselt niipea ikkagi kuskil "juhuslikult peale sattumise" võimalust ei teki ja jääb raha alles. 2021 aasta jooksul võiks samas kumbki uue põlvkonna kastidest ikka teleka kõrvale jõuda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 23:54:24 vasta tsitaadiga

Amazonis oli vahepeal see series x vms uue xbox pikalt üleval aga noh sellega pole midagi teha.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 20.11.2020 00:17:13 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Noh, iseenesest saab sellega veel vanemaid mänge mängida kui 11 aastat. Näiteks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.