Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008




sõnum 19.11.2020 02:29:48 vasta tsitaadiga

LeP kirjutas:
carl789 kirjutas:
Panin end sinna Sony ootelisti 27 september, ühendust pole võetud.


Ma ise panin, end ootelisti 17 september, hiljuti saatsin kirja ning vastuseks sain uue aasta alguses.
Kui konsoolid.ee suudab tuua detsembri kuuks ära, siis ütlen ära Sony waiting listi.


Ma 18 sept ja peaksin asuma esimese kolmandiku lõpus. Öeldi et kui saabuvad siis antakse 2 nädalat ennem teada. Kui teadet pole tulnud siis ei mahtunud ka detsembri saadetiste hulka. Ehk mitte ennem järgmist aastat. Võib kevadet oodata. icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 19.11.2020 02:31:30 vasta tsitaadiga

ristikas kirjutas:
LeP kirjutas:
carl789 kirjutas:
Panin end sinna Sony ootelisti 27 september, ühendust pole võetud.


Ma ise panin, end ootelisti 17 september, hiljuti saatsin kirja ning vastuseks sain uue aasta alguses.
Kui konsoolid.ee suudab tuua detsembri kuuks ära, siis ütlen ära Sony waiting listi.


Ma 18 sept ja peaksin asuma esimese kolmandiku lõpus. Öeldi et kui saabuvad siis antakse 2 nädalat ennem teada. Kui teadet pole tulnud siis ei mahtunud ka detsembri saadetiste hulka. Ehk mitte ennem järgmist aastat. Võib kevadet oodata. icon_razz.gif


On ikka kasjakk selle ''ruuteriga''
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 19.11.2020 02:35:03 vasta tsitaadiga

Iseenesest huvitav, ma bronni tegin, siis mainiti kodulehel, et novembri partii on ilmselt täis ning jääb detsembri peale.
Septembris polnud veel sedagi juttu.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dominos
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2007




sõnum 19.11.2020 02:40:33 vasta tsitaadiga

Sony center ootelisti panin 17. september, mis oli sama päev kui hind avalikuks tehti. Siis juba öeldi, et ilmselt esimesest 19. nov partiist mulle ei jätku.
Mõned päevad tagasi sain neilt kirja, et oleks võimalus saada konsool 21-23. detsembril tulevast partiist. Ehk siis nii läkski ning hetkel mul variant teise partiiga.

See eeltellimus oli sõnastatud neil esialgu PS5 vastu huvi registreerimisena ning oli juba mitu kuud enne hinna avaldust neil väljas. Seetõttu ei taibanud ka varem seda ära teha, sest ei teadnud, et kõigile huvi registreerijatele broneeritakse ka konsool.
Võimalik, et õnnestub Euronicsist või konsoolide lehelt varem kätte saada, eks näis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 19.11.2020 02:53:41 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et see paanika ongi inimeste enda tekitatud ka. Samad inimesed on Sony Centeri ootelistis, Euronicsist teinud eeltellimuse ja nüüd üritasid Elisast konsooli saada. Arusaadav, et kõik tahaks võimalikult varakult selle uue mänguasja endale saada. Aga aeg läheb kiiresti ja ma ütlen, et üsna peagi saab neid vabalt poest osta. Ärge toitke neid vaheltkasu võtjaid. Ma saan aru, kui oleks mure, et järgmine aasta neid enam üldse ei saa osta, et siis toimuks mingi hull rabelemine.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011




sõnum 19.11.2020 08:14:53 vasta tsitaadiga

Tundub et praegu ainuke koht kust lootust saada on gigantti. 9.00-11.59 kohene batch müügis, 12.00- järgmine aasta. Mõnel huvilisel soovi on võib üritada, oleks võimalik ka homme Eesti tuua.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002




sõnum 19.11.2020 08:43:26 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 19.11.2020 09:50:06 vasta tsitaadiga

Kasutaja36 kirjutas:
Tundub et praegu ainuke koht kust lootust saada on gigantti. 9.00-11.59 kohene batch müügis, 12.00- järgmine aasta. Mõnel huvilisel soovi on võib üritada, oleks võimalik ka homme Eesti tuua.

Saate kuidagi aidata Eestisse toimetamisega?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011




sõnum 19.11.2020 09:51:54 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kasutaja36 kirjutas:
Tundub et praegu ainuke koht kust lootust saada on gigantti. 9.00-11.59 kohene batch müügis, 12.00- järgmine aasta. Mõnel huvilisel soovi on võib üritada, oleks võimalik ka homme Eesti tuua.

Saate kuidagi aidata Eestisse toimetamisega?


Nii nagu kirjas. Homme plaan Eesti tulla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2020 09:51:58 vasta tsitaadiga

cheetahh kirjutas:
Ma arvan, et see paanika ongi inimeste enda tekitatud ka. Samad inimesed on Sony Centeri ootelistis, Euronicsist teinud eeltellimuse ja nüüd üritasid Elisast konsooli saada. Arusaadav, et kõik tahaks võimalikult varakult selle uue mänguasja endale saada. Aga aeg läheb kiiresti ja ma ütlen, et üsna peagi saab neid vabalt poest osta. Ärge toitke neid vaheltkasu võtjaid. Ma saan aru, kui oleks mure, et järgmine aasta neid enam üldse ei saa osta, et siis toimuks mingi hull rabelemine.


Et siis muide kogu majandus seisneb vaheltkasu eesmärgil. Elisa ja euronics ei tööta samuti niisama heast tahtest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 19.11.2020 10:02:57 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
cheetahh kirjutas:
Ma arvan, et see paanika ongi inimeste enda tekitatud ka. Samad inimesed on Sony Centeri ootelistis, Euronicsist teinud eeltellimuse ja nüüd üritasid Elisast konsooli saada. Arusaadav, et kõik tahaks võimalikult varakult selle uue mänguasja endale saada. Aga aeg läheb kiiresti ja ma ütlen, et üsna peagi saab neid vabalt poest osta. Ärge toitke neid vaheltkasu võtjaid. Ma saan aru, kui oleks mure, et järgmine aasta neid enam üldse ei saa osta, et siis toimuks mingi hull rabelemine.


Et siis muide kogu majandus seisneb vaheltkasu eesmärgil. Elisa ja euronics ei tööta samuti niisama heast tahtest.

Euronics ja Elisa tegelevad elektroonika müügiga igapäevaselt. See ongi nende äritegevus. Need kes PS5 kokku ostavad ja neid siis 1000 euriga maha üritavad müüa on lihtsalt spekulandid. Ei ole see mingi äritegevus, ei maksa nad makse jne. Ehk saad ise ka aru kui jabur su argument on.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 19.11.2020 10:09:42 vasta tsitaadiga

Giganttis jõudsin ostukorvi panna, aga siis oli juba sold-out .D
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 19.11.2020 10:10:39 vasta tsitaadiga

Mul tuli koguaeg kiri, et toodet ostukorvi ei lisatud. Võis ka olla, et peale queue'st välja pääsemist lihtsalt olidki juba otsas aga nupp aktiivne.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 19.11.2020 10:11:21 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Mul tuli koguaeg kiri, et toodet ostukorvi ei lisatud. Võis ka olla, et peale queue'st välja pääsemist lihtsalt olidki juba otsas aga nupp aktiivne.


Ma toksisin kaardi andmeid ja siis lõi, et müüdud, ehk siis lasi ilusti ostukorvi ära lisada ja sain peaaegu lõppu, ju süsteem ei bronni ära, kui ostukorvis on.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 19.11.2020 10:16:13 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Clover kirjutas:
Mul tuli koguaeg kiri, et toodet ostukorvi ei lisatud. Võis ka olla, et peale queue'st välja pääsemist lihtsalt olidki juba otsas aga nupp aktiivne.


Ma toksisin kaardi andmeid ja siis lõi, et müüdud, ehk siis lasi ilusti ostukorvi ära lisada ja sain peaaegu lõppu, ju süsteem ei bronni ära, kui ostukorvis on.


Mul sama lugu, väga loll süsteem tõesti. Võiks ikka ära broneerida toote kui ostukorvi juba lisatud on.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011




sõnum 19.11.2020 10:17:37 vasta tsitaadiga

Kunstlik defitsiit. Eks nagu Switchi ja RTX 30xx seeriaga. "Nõudlus ületas ootuseid" on paras lapsejutt. Nõudlus oli juba meeletu aasta tagasi enne kui teati missugused need kastid välja näevadki.

Ise küll kurta ei saa. Uus fatbox tuli lubatud aeg kohale ja PS5 ei olnudki kohe soovi osta, Xsx näitel jään isegi suuremat sisemälu ootama, 825 GB või mis neid umbes on jääb väheks, endal mingi 7 optimised X/S mängu sisemälul ja 100gb tuuri on vist veel vaba.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2020 10:18:42 vasta tsitaadiga

Sain eile Klicki klienditeenindaja käest infot et täna pidi nende poodidesse ja epoodi müügile tulema. Täna küsisin üle et mis kell epoes müügis ja kas poodides kohe kui avatakse.
Siis ütleb klienditeenindaja et ei tulegi müüki kuna kõik juba läinud??? Kas neil oli ka mingi salajane eeltellimine et enne kui epoodi on üles pandud või poed on avatud on kõik konsoolid
juba läinud?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 19.11.2020 10:26:00 vasta tsitaadiga

soome giganttis läksid esimesed 2 minutiga

soome prisma fi "Ensimmäinen erä on nyt loppuunmyyty, mutta lisää tulee pian. Seuraava erä on myös levyasemallista versiota. Seuraa tilannetta Prisma.fissä."

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis p3000 19.11.2020 10:38:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2020 10:28:15 vasta tsitaadiga

cheetahh kirjutas:
ToivoLep kirjutas:
cheetahh kirjutas:
Ma arvan, et see paanika ongi inimeste enda tekitatud ka. Samad inimesed on Sony Centeri ootelistis, Euronicsist teinud eeltellimuse ja nüüd üritasid Elisast konsooli saada. Arusaadav, et kõik tahaks võimalikult varakult selle uue mänguasja endale saada. Aga aeg läheb kiiresti ja ma ütlen, et üsna peagi saab neid vabalt poest osta. Ärge toitke neid vaheltkasu võtjaid. Ma saan aru, kui oleks mure, et järgmine aasta neid enam üldse ei saa osta, et siis toimuks mingi hull rabelemine.


Et siis muide kogu majandus seisneb vaheltkasu eesmärgil. Elisa ja euronics ei tööta samuti niisama heast tahtest.

Euronics ja Elisa tegelevad elektroonika müügiga igapäevaselt. See ongi nende äritegevus. Need kes PS5 kokku ostavad ja neid siis 1000 euriga maha üritavad müüa on lihtsalt spekulandid. Ei ole see mingi äritegevus, ei maksa nad makse jne. Ehk saad ise ka aru kui jabur su argument on.


Et siis kui igapäevaselt tegelt võid juurdehindlusega tegeleda icon_biggrin.gif ? Kus sa tead, et nad tulu ei deklareeri? Tundub rohkem nagu kiun, et ilma jäid icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiko1337
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2020




sõnum 19.11.2020 10:31:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Uurisin mis lood minu konsoolid.ee preorderiga on, pidi detsembri alguses jõudma esialgu. Kisub veits kahtlaseks asi, ilmselt tellimus ikkagi viibib. Kui mujalt kätte peaksin saama saan õnneks selle tellimuse tühistada icon_smile.gif


viimati muutis heiko1337 19.11.2020 10:31:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 19.11.2020 10:31:23 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
cheetahh kirjutas:
ToivoLep kirjutas:
cheetahh kirjutas:
Ma arvan, et see paanika ongi inimeste enda tekitatud ka. Samad inimesed on Sony Centeri ootelistis, Euronicsist teinud eeltellimuse ja nüüd üritasid Elisast konsooli saada. Arusaadav, et kõik tahaks võimalikult varakult selle uue mänguasja endale saada. Aga aeg läheb kiiresti ja ma ütlen, et üsna peagi saab neid vabalt poest osta. Ärge toitke neid vaheltkasu võtjaid. Ma saan aru, kui oleks mure, et järgmine aasta neid enam üldse ei saa osta, et siis toimuks mingi hull rabelemine.


Et siis muide kogu majandus seisneb vaheltkasu eesmärgil. Elisa ja euronics ei tööta samuti niisama heast tahtest.

Euronics ja Elisa tegelevad elektroonika müügiga igapäevaselt. See ongi nende äritegevus. Need kes PS5 kokku ostavad ja neid siis 1000 euriga maha üritavad müüa on lihtsalt spekulandid. Ei ole see mingi äritegevus, ei maksa nad makse jne. Ehk saad ise ka aru kui jabur su argument on.


Et siis kui igapäevaselt tegelt võid juurdehindlusega tegeleda icon_biggrin.gif ? Kus sa tead, et nad tulu ei deklareeri? Tundub rohkem nagu kiun, et ilma jäid icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Oh naljanina. Kui sinu jaoks selline tegevus on normaalne äritegevus, siis mul midagi enamat ei olegi kommenteerida. Ja ei ole kiun, keri topikut üles poole, siis näed, et mina sain oma eeltellimuse euronicsist detsembris. Ehk kui algselt oli plaanis märtsis osta siis juhuse tahtel saan detsembris, võibolla.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 19.11.2020 11:11:15 vasta tsitaadiga

Mediamarkt lehel ei näinud kordagi saadavust.
Kas Amazoni puhul täna ainult UK lehel? Mis kell oli?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 19.11.2020 11:26:12 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Mediamarkt lehel ei näinud kordagi saadavust.
Kas Amazoni puhul täna ainult UK lehel? Mis kell oli?


kahtlen, et seal käsitsi jaole saab, enamusel amazoni jaoks botid tööl.
UP: Ei tea nüüd täpselt muidugi, kuidas browser seda prindib, aga poolas on tegelikult kell alles 9:33... kell 10 pidi avatud kohaliku järgi?

_________________
Web3 | ERC721A


viimati muutis Nokia 19.11.2020 11:33:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 19.11.2020 11:32:25 vasta tsitaadiga

Power.fi lehel tulevad ka müüki kell 11.00
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2020 11:32:37 vasta tsitaadiga

Käisin Klickis kohapeal. Öeldi et igasse poodi tuli üks komplekt (plaadilugejaga konsooli + lisapult + puldi laadija + kõrvaklapid - hind 800eur) ja need olid juba bronnitud. Inimesed olid eelmisel õhtul saanud helistada ja bronnida
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.