Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:21:10 vasta tsitaadiga

https://www.elisa.ee/et/seadmed/eraklient/konsoolid/sony/playstation-5
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:22:14 vasta tsitaadiga

Sama hakkasin juba ostma ja jooksis kokku
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antile
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2008




sõnum 19.11.2020 01:23:37 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
antile kirjutas:
Dj-E kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Oli siis midagi müügil? Laeb ära ja playstation 4 seal ainult.

Ei ole vist lisatud veel kuna nohikud tõmblevad F5-ga ja jooksutasid vaese Elisa kokku. icon_lol.gif

Ikkagi Eesti juhtiv telekomminettevõte icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Eks see näitab selle firma tõelist taset. icon_razz.gif

Tundub tõesti veider, sest palju neid tahtjaid öösel ikka on vb tuhat aga kohu Elisa leht jooksis maha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:24:17 vasta tsitaadiga

Pole veel jõudnud lingini kus näeksin füüsilist seadet. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 19.11.2020 01:25:47 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
vau super töö elisa oleks siis lehele saanud kui juba otsas! thumbs_up.gif

Vist keegi ei jõudnud ostu teha veel icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:26:57 vasta tsitaadiga

Läks läbi icon_cool.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 19.11.2020 01:27:09 vasta tsitaadiga

Aga näitab et laost otsas ju siis ostetud ära ju?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:28:36 vasta tsitaadiga

Mind redirectib mingile vigasele iseteeninduse lehele :S
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:29:23 vasta tsitaadiga

Ma sain vana hea IEga ligi icon_lol.gif

Chrome laeb siiani icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metabolic
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2010




sõnum 19.11.2020 01:29:23 vasta tsitaadiga

[quote="kikaskilla"]Mind redirectib mingile vigasele iseteeninduse lehele :S[/quote]

Sama
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 19.11.2020 01:29:27 vasta tsitaadiga

Mul on siiani üks ostukorvi icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:29:31 vasta tsitaadiga

Nojah, ostukorvist asi minema läinud ka. Deb*ilne värk.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:32:49 vasta tsitaadiga

Seade pole ajutiselt laos?? Otsas juba???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:32:52 vasta tsitaadiga

Ja otsas nad ongi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:33:53 vasta tsitaadiga

Ausalt ka kas keegi sai üldse selle siit?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:35:03 vasta tsitaadiga

Kes jõudis rohkem spämmida ja kellel joppas see ikka sai jah.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:35:51 vasta tsitaadiga

Ostukorvi sain, aga edasi mitte
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:36:12 vasta tsitaadiga

Seade pole ajutiselt laos, 35 minutit f5 tagunud ja ikka pole lattu tulnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antile
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2008




sõnum 19.11.2020 01:36:45 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Ja otsas nad ongi.

Küll sa oled tark.
Leht on kogu aeg maas olnud ja kaagutad siin, et otsas. icon_evil.gif

Aga vist on otsas jah, “Osta” link pole enam aktiivne, joon veini edasi😀
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:36:56 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Ausalt ka kas keegi sai üldse selle siit?


Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 19.11.2020 01:37:02 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:37:30 vasta tsitaadiga

Uus katse 14:00 Amazonis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:38:48 vasta tsitaadiga

'Sai 10 ära ostetud. Homme siis kolmekordse hinnaga müüki. Mis teha, turumajandus.'

Must huumor


viimati muutis bjaka 19.11.2020 01:48:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 19.11.2020 01:43:20 vasta tsitaadiga

9 tunni pärast mediamarkt.pl müügis. Kel huvi, siis soovitan juba varakult eshopwedrop vms konto ära teha ning google translate valmis panna.
Xbox on sealtpoolt igatahes juba teel icon_cool.gif icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusd
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2002




sõnum 19.11.2020 01:43:29 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Ausalt ka kas keegi sai üldse selle siit?


Sain ka tellitud kasutades Internet Explorer meetodit. Seade oli vaja otsingu lahtris üles leida algul ning varuda närvi lehe laadimisega. Aeglane ja konarlik oli, aga läbi läks. Iseasi kas nüüd ka reaalselt kätte saab selle reedel.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustakurmu
HV kasutaja
Mustakurmu

liitunud: 12.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:44:07 vasta tsitaadiga

Otsa sai. Isegi tutvused ei aita sellistel aegadel. icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robertzon
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2010




sõnum 19.11.2020 01:44:12 vasta tsitaadiga

Seekord läks release paremini võrreldes eelmisega ja sain 5 tk tellitud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 19.11.2020 01:45:55 vasta tsitaadiga

usu jah eestlased on veel ahnemad kui mujal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:45:56 vasta tsitaadiga

oleks arvanud, et panevad limiidi 1 per klient :O
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:47:02 vasta tsitaadiga

Slazenger, 2 HV inimest ostsid ära, üks võttis 5, teine võttis 10 ja läinud.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:47:56 vasta tsitaadiga

Homme gigantti.fi lehelt võtma kiiruga.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pazoozo
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2011




sõnum 19.11.2020 01:48:59 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Slazenger, 2 HV inimest ostsid ära, üks võttis 5, teine võttis 10 ja läinud.


Top kek
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusd
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2002




sõnum 19.11.2020 01:50:02 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Slazenger, 2 HV inimest ostsid ära, üks võttis 5, teine võttis 10 ja läinud.


Ostukorvis ei saa kogust lisada - tundub nats ulme, et sellise lehega sai 10 tellimust teha...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:51:30 vasta tsitaadiga

üks loll ees ja kümme kohe järel doh.gif
Kui asjad ei kattu, siis tegu on .. ??


viimati muutis Anna tooli 19.11.2020 01:52:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:51:54 vasta tsitaadiga

Nüüd oleks lahe, kui skalperid oma virnade otsa istuma jäävad icon_lol.gif
Miks selle tehnika eest ikka jubedat preemiumi maksta.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:52:48 vasta tsitaadiga

Ei jah. Peab ka internet exploreri installima vist.....
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylph4
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2020




sõnum 19.11.2020 01:53:40 vasta tsitaadiga

Tundub, et ikka ainult 2 tükki oli icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:55:08 vasta tsitaadiga

Eks arvatavasti omad joped said. Tehti väike manööver ja usjo.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 01:55:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd oleks lahe, kui skalperid oma virnade otsa istuma jäävad

selle elisa virna, mida polnud võimalik tellida?

üks trollib ja kõik kohe usuvad

.. või oli ikka nii, et tegi kümme tellimust järjest ja sina jäid ikkagi ilma, sest ei kasutanud IE-d?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 02:09:17 vasta tsitaadiga

Pagan, ma olen natuke lihtne nähtavasti jah.
Esimene kord Elisa veebipoodi kasutada.

E:
Nii huvi pärast, siin mõni varajane Sony Centerist bronninu ka on?
Kuidas seal lood, võetakse juba ühendust ja hakatakse väljastama?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 19.11.2020 02:10:54 vasta tsitaadiga

V**upead seal elisas. Mul oli kast juba ostukorvis, siis tuli tekst "Ainult täisealised saavad tellida elisa teenuseid". Ja ostukorv tühi. Teisel katsel anti teada et ma pole nende äriklient. Vähe ei aja närvi selline pa*k!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 02:11:39 vasta tsitaadiga

viirusboy kirjutas:
V**upead seal elisas. Mul oli kast juba ostukorvis, siis tuli tekst "Ainult täisealised saavad tellida elisa teenuseid". Ja ostukorv tühi. Teisel katsel anti teada et ma pole nende äriklient. Vähe ei aja närvi selline pa*k!!


Mul juhtus kaks korda sama asi
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 19.11.2020 02:15:47 vasta tsitaadiga

Panin end sinna Sony ootelisti 27 september, ühendust pole võetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 02:18:27 vasta tsitaadiga

Okei, siis vist pole põhjust karta, et kiri kuhugi kinni jäänud.
Ise panin 13.10, samuti siiani vaikus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 19.11.2020 02:19:45 vasta tsitaadiga

Mis kuupäeval see bronnimine üldse avati äkki keegi teab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antile
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2008




sõnum 19.11.2020 02:19:51 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
viirusboy kirjutas:
V**upead seal elisas. Mul oli kast juba ostukorvis, siis tuli tekst "Ainult täisealised saavad tellida elisa teenuseid". Ja ostukorv tühi. Teisel katsel anti teada et ma pole nende äriklient. Vähe ei aja närvi selline pa*k!!


Mul juhtus kaks korda sama asi


Eks need epoed on väga hästi optimeeritud tavapärasele liiklusele ja nii kui natuke rohkem tahtjaid on leht maas. Äriliselt arusaadav aga kuna tegu pole tavalise veebipood.ee lehega kusagil zone serveris (mitte paha pärast) siis ootaks enamat telekomi ettevõttest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeP
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2020




sõnum 19.11.2020 02:22:36 vasta tsitaadiga

carl789 kirjutas:
Panin end sinna Sony ootelisti 27 september, ühendust pole võetud.


Ma ise panin, end ootelisti 17 september, hiljuti saatsin kirja ning vastuseks sain uue aasta alguses.
Kui konsoolid.ee suudab tuua detsembri kuuks ära, siis ütlen ära Sony waiting listi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2020 02:25:18 vasta tsitaadiga

LeP kirjutas:
carl789 kirjutas:
Panin end sinna Sony ootelisti 27 september, ühendust pole võetud.


Ma ise panin, end ootelisti 17 september, hiljuti saatsin kirja ning vastuseks sain uue aasta alguses.
Kui konsoolid.ee suudab tuua detsembri kuuks ära, siis ütlen ära Sony waiting listi.


Oot-oot, neil peaks ju see aasta 2 partiid sisse tulema.
Vast aeti midagi sassi.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl789
HV vaatleja
carl789

liitunud: 08.04.2020




sõnum 19.11.2020 02:26:36 vasta tsitaadiga

On teada ka kas Eestisse veel tuleb kuskile müüki lähiajal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeP
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2020




sõnum 19.11.2020 02:27:39 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
LeP kirjutas:
carl789 kirjutas:
Panin end sinna Sony ootelisti 27 september, ühendust pole võetud.


Ma ise panin, end ootelisti 17 september, hiljuti saatsin kirja ning vastuseks sain uue aasta alguses.
Kui konsoolid.ee suudab tuua detsembri kuuks ära, siis ütlen ära Sony waiting listi.


Oot-oot, neil peaks ju see aasta 2 partiid sisse tulema.
Vast aeti midagi sassi.

Võibolla aeti midagi sassi, aga sellise vastuse ma sain.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.