Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 22:48:27 vasta tsitaadiga

1.6 masuudipress pole teab mis võidusõidu masin ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.11.2020 22:56:38 vasta tsitaadiga

Meenus E34 BMW, millele 15" originaaveljed nii napilt mahtusid, et pidurisadulad nühkisid velje siseküljele pandud tasakaaluraskused maha.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 22:57:46 vasta tsitaadiga

Kogu internet on seda pilti näinud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 22:59:40 vasta tsitaadiga

Mitu silma internetil on?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 23:04:01 vasta tsitaadiga

Ma ei ole näinud.
Pange pilti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 23:17:04 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kogu internet on seda pilti näinud


mis pilti?

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 23:40:05 vasta tsitaadiga

Äralihvitud tasakaalusid

Brake calipers hitting wheel weights vms

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2020 23:41:37 vasta tsitaadiga

jube põnev tõesti..
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 12:39:20 vasta tsitaadiga

Tahan kaa näha extreemi😊
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 13:11:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, sa vist kuskilt poolast tellisid velgi ja jagasid kunagi seda lehte? Mul krt bookmark kadunud icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 13:12:58 vasta tsitaadiga

allegro.pl
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 13:33:08 vasta tsitaadiga

Kellelgi kaudu parema hinnaga Toyota OEM kereosasid ka saab? Päris Amservi täishinda ei tahaks maksta ja B-osa keredetaili ei sooviks väga. Vaja Aurise tagumine reflektor ja ümbris vahetada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 13:48:45 vasta tsitaadiga

Küsi Janise käest või vaata www.h2.ee
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 14:12:13 vasta tsitaadiga

Millbaum.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 14:59:55 vasta tsitaadiga

Kes on hübriidi kasutanud, kas külma mootoriga linnaotste jaoks on kütusekulus oluline vahe bensukaga? Nt või võtta Rav4, puhas bens vs hübriid. Linn on hübriidi territoorium küll, aga kui aastas kokku 15k sõitma peab et vahet tagasi teha, siis pole vast mõtet.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 15:23:45 vasta tsitaadiga

Kui sa juba kasutad sõnakõlksu "et vahet tagasi teha", siis äkki võtad diisli. Hybriid ikka mõnus kui saad natuke aega vaikuses kulgeda.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 15:42:24 vasta tsitaadiga

KillFrenzy ja laurx, tänan.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 15.11.2020 17:47:48 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kes on hübriidi kasutanud, kas külma mootoriga linnaotste jaoks on kütusekulus oluline vahe bensukaga? Nt või võtta Rav4, puhas bens vs hübriid. Linn on hübriidi territoorium küll, aga kui aastas kokku 15k sõitma peab et vahet tagasi teha, siis pole vast mõtet.

Vanematel oli eelmise gen rx450h ja nüüd viimased 4a olnud viimase gen rx450h.. Aastane läbisõit ca 10-12k km lühikesed linna otsad..

Eelmine gen mitme aasta keskmine ca 10-10.5 kanti, nüüd uuemal kulu 8.5-9.5 sajale.. ilma hübriidita oleks 3.5 bensuka kulu ca 15 kindlasti, talvel rohkem.
Ravil muidugi bensumootor väiksem ja sellest arvatavasti ka kulude vahe väiksem.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 18:13:11 vasta tsitaadiga

Mingid taunid olid Tsitre ranna oma maasturitega üles kündnud.
Annab ikka selle peale tulla, et randa vagusid laskma minna icon_evil.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 18:35:59 vasta tsitaadiga

Hübriididel vist teema, et enne kui saad aku pealt sõita tuleb benamootor ikkagi soojaks sõita?
Pistikhübriidiga vist sai ilma aga need maksavad nagunii samapalju kui puhas elektrikäru icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 18:47:34 vasta tsitaadiga

Sold OUT, paraku mitte, see 15k oleks kogu aastane läbisõit (max). Uus diisel sureb ilmselt kohe ja järgmisel aastal otsiks kohta kus kõik kolmetähelised asjad välja peksta ja otsetoru panna (nali).
salatoimik, seda ma mõtlengi, et kui on pisikesed otsad, siis vist elektrist palju kasu ikkagi ei saa, pistikuteema pole ka teemaks, kallid ja pole kohta kus laadida ka.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.11.2020 18:48:24 vasta tsitaadiga

Siis pigem gaasihübriid.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2020 18:51:32 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Sold OUT, paraku mitte, see 15k oleks kogu aastane läbisõit (max). Uus diisel sureb ilmselt kohe ja järgmisel aastal otsiks kohta kus kõik kolmetähelised asjad välja peksta ja otsetoru panna (nali).
salatoimik, seda ma mõtlengi, et kui on pisikesed otsad, siis vist elektrist palju kasu ikkagi ei saa, pistikuteema pole ka teemaks, kallid ja pole kohta kus laadida ka.


CNG?
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.11.2020 19:48:50 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Sold OUT, paraku mitte, see 15k oleks kogu aastane läbisõit (max). Uus diisel sureb ilmselt kohe ja järgmisel aastal otsiks kohta kus kõik kolmetähelised asjad välja peksta ja otsetoru panna (nali).
salatoimik, seda ma mõtlengi, et kui on pisikesed otsad, siis vist elektrist palju kasu ikkagi ei saa, pistikuteema pole ka teemaks, kallid ja pole kohta kus laadida ka.


Saab ikka, soojeneb väga kiiresti üles ja just pisikesed otsad ongi need, kust võlu välja tuleb, ehk, et elektrit kasutab ikka usinasti ja seda purki panna osatakse ka väga efektiivselt. Kust sääst tuleb ? kohaltvõttudel, selle asemel, et ice't piinata, antakse elektriga vajalik moment. Tasuvusega on nii ja naa, kui vähe sõitmist, siis tuleb enamvähem 1:1'le ära, ehk rahalist võitu personaalses plaanis tekkida ei pruugi (miinusesse ka ei jää), aga õhku reostad vähem. Üldiselt, mida suurem mootor, seda suurem sääst hübriidi puhul vs tavabens. Hetkeseis, Giulettal on keskmine 12,6, IS'l 8,5. Täna enam midagi muud peale hübriidi ei kaaluks ka, va täis ev.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 20:03:16 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Sold OUT, paraku mitte, see 15k oleks kogu aastane läbisõit (max). Uus diisel sureb ilmselt kohe ja järgmisel aastal otsiks kohta kus kõik kolmetähelised asjad välja peksta ja otsetoru panna (nali).
salatoimik, seda ma mõtlengi, et kui on pisikesed otsad, siis vist elektrist palju kasu ikkagi ei saa, pistikuteema pole ka teemaks, kallid ja pole kohta kus laadida ka.


CNG?


Kui elukoha lähedal on CNG tankla. thumbs_up.gif
Muidu mu diisel Rapid on peale kuuendat aastat endiselt töökorras.
Sõidan ka nii 15000 aastas ja 90% linnas ja lühikesed otsad.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 20:24:26 vasta tsitaadiga

sellel kolmetähelised asjad ilmselt juba offitud kui selle auto kätte said
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 20:30:49 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
sellel kolmetähelised asjad ilmselt juba offitud kui selle auto kätte said

Et nagu tehase poolt ve? See oleks küll juba midagi uut! icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 21:36:10 vasta tsitaadiga

Kõlab ilmselt üsna imelikult aga mulle tundub, et Eesti lipu kleepsud jälitavad mind läbi USA autosaadete icon_biggrin.gif
Eelmine nädal vaatasin järjekordset suvalist Donut Media videot. Jäi silma saatejuhi läpakal kleeps.
Spoiler Spoiler Spoiler

Täna discovery channel tutvustas Jeff Dunhami autoparki:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei ole õrna aimugi mis kummagi kleepsu ekraanile sattumise taustalugu võiks olla.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 21:44:34 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mingid taunid olid Tsitre ranna oma maasturitega üles kündnud.
Annab ikka selle peale tulla, et randa vagusid laskma minna icon_evil.gif


Käsi südamel. Ei olnud mina.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 21:51:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1.6 masuudipress pole teab mis võidusõidu masin ka

tihend.. tihend..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 21:54:01 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Sold OUT, paraku mitte, see 15k oleks kogu aastane läbisõit (max). Uus diisel sureb ilmselt kohe ja järgmisel aastal otsiks kohta kus kõik kolmetähelised asjad välja peksta ja otsetoru panna (nali).
salatoimik, seda ma mõtlengi, et kui on pisikesed otsad, siis vist elektrist palju kasu ikkagi ei saa, pistikuteema pole ka teemaks, kallid ja pole kohta kus laadida ka.


Saab ikka, soojeneb väga kiiresti üles ja just pisikesed otsad ongi need, kust võlu välja tuleb, ehk, et elektrit kasutab ikka usinasti ja seda purki panna osatakse ka väga efektiivselt. Kust sääst tuleb ? kohaltvõttudel, selle asemel, et ice't piinata, antakse elektriga vajalik moment. Tasuvusega on nii ja naa, kui vähe sõitmist, siis tuleb enamvähem 1:1'le ära, ehk rahalist võitu personaalses plaanis tekkida ei pruugi (miinusesse ka ei jää), aga õhku reostad vähem. Üldiselt, mida suurem mootor, seda suurem sääst hübriidi puhul vs tavabens. Hetkeseis, Giulettal on keskmine 12,6, IS'l 8,5. Täna enam midagi muud peale hübriidi ei kaaluks ka, va täis ev.

Ja mina siin (naiivselt?) mõtlen, et järgmiseks peaks V8 ostma, EV'ga jõuab kunagi tulevikus sõita küll icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 22:41:17 vasta tsitaadiga

Allrait, V8 on tore küll, oleks aga V8 ainuke mure kütusekulu. Miks osta vähekasutatud Octavia, kui võiks osta 5k eest Cayenne eks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.11.2020 22:42:37 vasta tsitaadiga

Pakun et 5k Cayenne juures on kütusekulu kõige väiksem mure
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 22:42:57 vasta tsitaadiga

Ma sõidan aastas mingi 10k, nüüd koroona ajal kodukontor ja isegi veel vähem, seega kütusekulu ei ole nii suur mure.
Aga kui V8'ga peaks midagi juhtuma, siis selle remont võtab silma väga märjaks icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 22:43:09 vasta tsitaadiga

kas 5k eest saab vähekasutatud octavia?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 22:47:22 vasta tsitaadiga

V6 supercharged voiks olla esmalt. Kohe v8 liiga äkiline
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 22:48:19 vasta tsitaadiga

Allrait, mul oli arvamus algul sama, kui sõitu vähe, siis pole ju vahet mis see kütusekulu on, nirisegu või vaikselt sumpast maha, paraku ilmselt sõidame siis veelgi vähem, sest enamik aega auto remondis ja lõpuks on odavam iga päev taksoga sõita kui vana v8t pinna peal hoida. Samas kõike ei peagi ratsionaalselt ja kuluefektiivselt võtma, olgugi et see odav v8 on palju kallim pidada kui igakuiselt uue masina liisingut maksta, vahe tuleb paremat pedaali vajutades meelde...

piraat262, ilmselt mitte, aga lihtsalt alternatiiv, kas kulutada 20k või hoopis 5k "parema" auto eest.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 23:14:10 vasta tsitaadiga

5k "ronti" on kindlasti kallim pidada kui uut 1,4L hübriidi, samas rohkem funi ka.
Aga kui osta kallim ja korralikum V8....

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 23:22:40 vasta tsitaadiga

Allrait, arvad et mingist hinna ja korralikkuse tasemest alates on v8 odavam pidada kui 1.4 Hübriidi?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 23:23:32 vasta tsitaadiga

Nissanil hakkab alarm lambist tööle. Mingi kahe kuu tagant teeb seda. Korra hakkab tööle. Panen puldist kinni. Siis jälle rahu. Mingi anomaalia kusagil?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 23:26:54 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Allrait, arvad et mingist hinna ja korralikkuse tasemest alates on v8 odavam pidada kui 1.4 Hübriidi?

Ei arva, aga auto pole iga kuu remondis

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 15.11.2020 23:30:25 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Nissanil hakkab alarm lambist tööle. Mingi kahe kuu tagant teeb seda. Korra hakkab tööle. Panen puldist kinni. Siis jälle rahu. Mingi anomaalia kusagil?

Vaheta rehvides suveõhk rehvides talvise vastu ja asi korras.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2020 23:31:20 vasta tsitaadiga

V8-t tasuks Ameerikamaa tootjatelt vaadata, erit GM'i LS arhitektuuri põhiseid. Eurooplased on omad pajad väga keerulisteks arendanud.

Allrait kirjutas:
5k "ronti" on kindlasti kallim pidada kui uut 1,4L hübriidi, samas rohkem funi ka.
Aga kui osta kallim ja korralikum V8....

_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.11.2020 23:43:43 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Allrait, arvad et mingist hinna ja korralikkuse tasemest alates on v8 odavam pidada kui 1.4 Hübriidi?


Vanema V8 puhul maksad ainult siis kui sõidad. Liisitud 1.4 hübriidi eest maksad kogu aeg.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 16.11.2020 08:36:55 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
5k "ronti" on kindlasti kallim pidada kui uut 1,4L hübriidi, samas rohkem funi ka.
Aga kui osta kallim ja korralikum V8....


Linnas lühikeste otste jaoks V8 ? Doesn't compute.

tsitaat:
Vanema V8 puhul maksad ainult siis kui sõidad. Liisitud 1.4 hübriidi eest maksad kogu aeg.


Kui on tarbeese, siis maksad niiehknaa, V8'ga, kui see pole liisingus, on lihtsalt sellised ühekordsed suuremad väljaminekud, mis laiali jagades annab sama välja või siis veel rohkem, kui 1.4 hübriidi eest. Hübriidi TCO ilma kütuseta võib olla sul suurusjärgus 150-200 eur kuus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 09:21:36 vasta tsitaadiga

V8, V10 ja V12 eest võibki rohkem maksta. Lahja hübriidiga sõitmise eest tahaksin ise kompensatsiooni saada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 09:24:36 vasta tsitaadiga

Hübriid selline tibide auto, paras minna kohvikusse pika jalaga topsist kõrvitsavürtsi lattet jooma sõita
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 11:05:57 vasta tsitaadiga

Ei ole olemas inimest, kes naudib hübriidiga sõitmist. Naudid kas madalamat küttekulu või harvem tankimist - prove me wrong
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 16.11.2020 11:18:00 vasta tsitaadiga

Uuel SEATi elektrihübriidil on näiteks parem kiirendus kui ainult bensiinimootoriga.

0-100km/h
Leon 1.5 TSI MHEV 8,4 s
Leon 1.4 TSI PHEV 7,5 s

Eelmise aasta 1.5 TSI 9,4 s

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 11:20:03 vasta tsitaadiga

Vaidlen vastu, hübriidiga on linnas igati nauditav sõita, kui seda võrrelda suvalise "hall metallik diisliga".

Küttekulu pole teemaks, roheline maailm jätab ka veidi külmaks, aga pool ajast ilma mootorimürinata sõita on väga okei. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 217, 218, 219 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.