|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
01.11.2020 21:15:54
|
|
|
| Või mis veel variante on? Vahetada Motorola digibox mingi uuema vastu, mis ei vaja Telia ruuterit? Nii et saaks Inteno püsivalt välja visata?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
05.11.2020 15:09:36
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
| Või mis veel variante on? Vahetada Motorola digibox mingi uuema vastu, mis ei vaja Telia ruuterit? Nii et saaks Inteno püsivalt välja visata? |
Motorola tasub igal juhul välja visata, võtta uusim Arris 2 aastaks rendile ja siis välja osta, kogukulu 75EUR. Konkreetse kliendi puhul tasuks üles leida konkreetne ressurss, mis täis jookseb ja seda vastavalt ravitseda: ruuteri CPU, VPN-serveri CPU, klientseadme CPU jms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
simon10362
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2013
|
06.11.2020 16:11:21
|
|
|
Härrad.
Äkki leidub siin keegi kes teab.
Mis tasemel teevad telia omad traffic shapingut?
Kas IP või DLL?
OpenWRT'le vaja seadistada packet overhead. CAKE SQM.
Ma eeldan et IP, mis tähendab et overhead peaks olema 0. Aga ma pole kindel. Oskab keegi vastata?
Äkki Mati? Priit?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.11.2020 13:02:10
|
|
|
Kuskilt jäänud meelde, et osadele seadmetele ei meeldi teatud AC kanalid.
Kas iphone'd ka ei taha genexisega koostööd teha?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.11.2020 13:09:11
|
|
|
5GHz pead ilmselt silmas, seal võib olla küll, USA-s on minuteada osad kanalid keelatud, mis Euroopas lubatud. Ehk siis USA seade võib Euroopas mitte töötada. Aga ei viitsi üle googeldada
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.11.2020 14:16:14
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| AC ainult 5 peal toimibki ju. |
Eks ta veidi nokkimine ole jah 5GHz peal võib olla nii N, AC kui AX.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotice
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2017
|
08.11.2020 17:58:17
|
|
|
Keegi oskab öelda kuidas samba share ruuteris tööle saada?
Kasutan DG400 Prime ruuterit ja mitte mingit moodi ei saa seda tööle. Lihtsalt ei pääse ligi kuna kasutaja/parool on vale.
Just sai ruuteri tarkvara ka uuendatud ja resetitud mitu korda ja ei midagi.
Edit: Krt sain just tööle, firefox täitis automaatselt kasutaja/parool lahtrid ära.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
08.11.2020 23:11:17
|
|
|
| jaakjaak22 kirjutas: |
| Reaper kirjutas: |
| Või mis veel variante on? Vahetada Motorola digibox mingi uuema vastu, mis ei vaja Telia ruuterit? Nii et saaks Inteno püsivalt välja visata? |
Motorola tasub igal juhul välja visata, võtta uusim Arris 2 aastaks rendile ja siis välja osta, kogukulu 75EUR. Konkreetse kliendi puhul tasuks üles leida konkreetne ressurss, mis täis jookseb ja seda vastavalt ravitseda: ruuteri CPU, VPN-serveri CPU, klientseadme CPU jms. |
Läkski nii, et võtsin Arrise rendile ja lendas Inteno võrgust välja. Nüüd Arrise digiboks otse Linuxi ruuteri taga, ei vaja VLAN-i ega midagi. Linuxi ruuteri riistvara upgradesin ka, nüüd VPN 400-450 Mbit/s.
Nüüd vist ainult see teema, et ei tohi võrku umbe tõmmata, muidu võib telekapilt hakkida?
Inteno ja Genexise ruuterid viin varsti Telia esindusse tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
09.11.2020 17:43:32
|
|
|
| Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.11.2020 17:57:10
|
|
|
Mis teil nii ei anna teha, et sissetuleva kaabli otsa switch ja sealt üks kaabel intenosse mis tegeleb vaid telepildi näitamisega ja teine oma ruuterisse või arvutisse?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
09.11.2020 18:31:41
|
|
|
| Võin ju ka seda proovida. Aga staatilise IP-ga ei pidavat see toimima?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
09.11.2020 18:42:14
|
|
|
Telia nett kaob paariks minutiks täiesti juhuslikult(?) - näitab ruuteri konfis, et ühendus välismaailmaga läinud. Ruuteris asi ei ole, tehnotuge pole veel jõudnud tülitada, neil mingid meeletud järjekorrad. Kellelgi midagi sarnast esinenud? Kas/kuidas lahenes?
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.11.2020 19:08:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Mis teil nii ei anna teha, et sissetuleva kaabli otsa switch ja sealt üks kaabel intenosse mis tegeleb vaid telepildi näitamisega ja teine oma ruuterisse või arvutisse? |
| Reaper kirjutas: |
| Võin ju ka seda proovida. Aga staatilise IP-ga ei pidavat see toimima? |
Staatilise IP-ga ei toimi nii jah.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
09.11.2020 19:45:29
|
|
|
Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
newarvuti
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.04.2007
|
09.11.2020 21:16:05
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
| Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist. |
Kuna endal Telia ühendust pole, siis kindlalt ei oska öelda, aga minu arusaam on, et tuleb seadistada ruuteris seadistada VLAN 4, kus liigub Telia enda IPTV liiklus. Selle kaudu peaks digiboks saama ligi nendele kanalitele, mille jaoks on vaja Telia seadmed.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
09.11.2020 22:05:52
|
|
|
| newarvuti kirjutas: |
| Reaper kirjutas: |
| Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist. |
Kuna endal Telia ühendust pole, siis kindlalt ei oska öelda, aga minu arusaam on, et tuleb seadistada ruuteris seadistada VLAN 4, kus liigub Telia enda IPTV liiklus. Selle kaudu peaks digiboks saama ligi nendele kanalitele, mille jaoks on vaja Telia seadmed. |
Mul on kodus see VLAN 4 variant, ütleme nii, et see lonkab kahte jalga. Plaanin sellest loobuda ja ka Arrise digiboksi peale üle minna. Minu kanalisoovid on vähe piiratumad.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
09.11.2020 23:42:38
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Reaper kirjutas: |
Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole  |
Alati võid teise operaatori oma ju kõrvale võtta? |
Eramajas peab õnnelik olema, kui ühegi operaatori juhe tuppa tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.11.2020 02:12:43
|
|
|
| Nagu lubatud. Internet läinud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk351
HV veteran

liitunud: 22.02.2015
|
10.11.2020 12:00:14
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
| Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist. |
Kas kuskil on mingi list kah kus näeks mis toimib ja mis mitte? Telia ruuteri väljaviskamine oleks nende teenus juures suur pluss
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
10.11.2020 23:06:38
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
| Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist. |
Praegu läks siis Genexis ruuter vahele ja sai ca 200 Mbit/s VPN-i kätte. Parem ikka, kui 50Mbit, nii et teema selleks korraks lõpetatud. Telekanalid kõik jälle toimivad.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
11.11.2020 10:07:48
|
|
|
Kodu juurest jookseb Telia valgustrass umbes 450m kauguselt, kui reaalne oleks, et Telia teeb olemasolevasse trassi liitumispunkti? On kellelgi õnnestunud neid veenda? TTJA kaardi järgi on siinkandis 83 majapidamist, kes on halva 4g ühenduse alas.
Lähimad ELASA kaabliotsad (ehk siis Elisa, Telia ning Tele2 mastid) on linnulennult 4,9, 5,7 ja 11.6km kaugusel...
Küsiks siit ennem kui Teliasse pöördun jutuga.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.11.2020 10:22:18
|
|
|
Leinö, ega me siin sulle vastata ei oska. Küsi vork@telia.ee
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.11.2020 10:59:38
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Kodu juurest jookseb Telia valgustrass umbes 450m kauguselt, kui reaalne oleks, et Telia teeb olemasolevasse trassi liitumispunkti? |
Tõenäosus on 0.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.11.2020 11:18:17
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Leinö kirjutas: |
| Kodu juurest jookseb Telia valgustrass umbes 450m kauguselt, kui reaalne oleks, et Telia teeb olemasolevasse trassi liitumispunkti? |
Tõenäosus on 0. |
jah, 450 meetrit kõlab väga kallilt
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
11.11.2020 11:23:03
|
|
|
| Ma ei mõtle nüüd viimast miili eraisikule, vaid külaselts viiks ise kaabli trassini, Telia poolt ootaks liitumiskoha loomist.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.11.2020 11:39:58
|
|
|
| 450m pole mingi teema. Keegi ei hakka olemasolevale trassile kaevu ehitama, kui see üldse kanalis on. Optika pole nagu veetoru kuhu paned kolmiku külge.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
11.11.2020 12:54:06
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| 450m pole mingi teema. Keegi ei hakka olemasolevale trassile kaevu ehitama, kui see üldse kanalis on. Optika pole nagu veetoru kuhu paned kolmiku külge. |
Kui rahapakid lauale lüüa ehitavad küll... Aga vaevalt teemaalgataja seda soovib teha.
Leinö, Telia annab sulle infot selle kohta kus lähim kaev/liitumispunkt on, arvesta/eelda, et sinnani pead oma kaabli/trassi vedama, mitte lihtsalt lähima punktini mis kaart näitab.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.11.2020 13:20:13
|
|
|
Kui nüüd teoritiseerida siis muidugi, raha paneb kopad kaevama ja kaablirullid veerema.
Aga kui nüüd reaalselt rääkida, siis see peab ikka midagi väga erakordset olema, et keegi olemasolevat trassi hakkab hakkima.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
11.11.2020 14:19:22
|
|
|
ei ole väga erakordseid asju. tele2 pani masti põllule, ja nagu imeväel tekkis uus kaev (transiit muidugi) ka antud teeotsa. see on nüüd elasa võrk. kelle võrk sul 450m kauguselt jookseb ja kui kaugel on liitumispunkt? ses suhtes, et oled sa kindel et see telia oma on?
kui see 450m ei ole sinu kinnistu, siis maksma peab muidugi keegi teine. - sinu asi on tööd orgnunnida, ja maksta su enda kinnistul.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.11.2020 14:25:13
|
|
|
| Telia kaabel. Kanalit ei ole. ~6km
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
music123
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2010
|
13.11.2020 20:38:12
|
|
|
| Kas Inteno DG301A ruuterist saab ka AP vms asja teha?
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
13.11.2020 21:34:59
|
|
|
| music123 kirjutas: |
| Kas Inteno DG301A ruuterist saab ka AP vms asja teha? |
WiFi AP? Ikka saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
music123
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2010
|
13.11.2020 21:51:34
|
|
|
No põhimõtteliselt vaja saada põhi ruuterist reise kohta juhtmevabalt Internet.
Ei taha zyxeli võrguadapdereid ka juurde osta, kui ruuter kodus seisab.
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.11.2020 22:19:52
|
|
|
| Lase teine soft peale, siis ei hakka mingit tsirkust tegema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
17.11.2020 04:34:17
|
|
|
| Reaper kirjutas: |
Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole  |
Miks ei ?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
music123
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2010
|
17.11.2020 16:46:27
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Lase teine soft peale, siis ei hakka mingit tsirkust tegema. |
Oskad midagi head soovitada? Ei viitsi mitu korda ka teha.
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
17.11.2020 17:07:28
|
|
|
| HA kirjutas: |
| Reaper kirjutas: |
Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole  |
Miks ei ? |
Sest ainult üks optika kiud tuleb tuppa? Või vähemalt vist üks kiud on ühendatud?
Igatahes selle Telia TV-ga on suuremaid probleeme, postitan TV teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.11.2020 17:28:16
|
|
|
| Oleneb kui kaugel jaamast oled, muidu võib ju panna tuppa splitteri ja jaga kasvõi 64'ks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
17.11.2020 18:38:37
|
|
|
| Eramajja vist tuukse jah ainult üks, aga korteris trepikoja splitterist saab ju mitu kiudu tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.11.2020 18:52:06
|
|
|
Üldiselt on kõik splitterite kiud mõistlikult jagatud.
Näitena nõmme eramajades võis liitumise käigus mõni klient huvi tunda kahe kiu vastu ja seda ka tehti. Samas oli ka maju kus XX aadressil oli justkui eramaja aadressiregistris kirjas /1 ja/2 majaosa, rajati kaks kiudu. Reaalselt oli terve maja aga ühe pere omanduses.
Kortermajadega üldiselt ei tohiks probleeme tulla, kuigi keldris on vastava arvuga splitter pandud mis vastab ca max klientuurile siis suurendada saab peaaegu alati. Ka trepikotta kus on jaotuskarp, on tavaliselt pandud mõni kiud rohkem kui korterite arv.
Kuna aga niipalju on AGAsid, siis on vaikimisi samasse korterisse või eramajja lisateenuse tellimine piiratud. Soov peab põhjendusega käima läbi tehnilise selgitaja kes vastuse annab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
17.11.2020 18:55:47
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Üldiselt on kõik splitterite kiud mõistlikult jagatud.
Näitena nõmme eramajades võis liitumise käigus mõni klient huvi tunda kahe kiu vastu ja seda ka tehti. Samas oli ka maju kus XX aadressil oli justkui eramaja aadressiregistris kirjas /1 ja/2 majaosa, rajati kaks kiudu. Reaalselt oli terve maja aga ühe pere omanduses.
Kortermajadega üldiselt ei tohiks probleeme tulla, kuigi keldris on vastava arvuga splitter pandud mis vastab ca max klientuurile siis suurendada saab peaaegu alati. Ka trepikotta kus on jaotuskarp, on tavaliselt pandud mõni kiud rohkem kui korterite arv.
Kuna aga niipalju on AGAsid, siis on vaikimisi samasse korterisse või eramajja lisateenuse tellimine piiratud. Soov peab põhjendusega käima läbi tehnilise selgitaja kes vastuse annab. |
Näiteks kui ämm elab kõrvaltoas ja ma ei taha temaga oma netti jagada...
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.11.2020 20:25:59
|
|
|
HA, siis on tugevama õigus, üks viskab teise välja või kasutab mobiilset. kaabliga poleks lahendus sest kui ämm oma internetiga teises toas istuks, lõkaks ma esikus tema kaabli ikka läbi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
21.11.2020 20:16:38
|
|
|
| Etsike kirjutas: |
| Etsike kirjutas: |
| ... iseteenindus pakub esmakordselt mingit tähtaega, millal "tulevik" saabub. Hetkel on selleks 31.12.2019 |
Hakkaski see tähtaeg väga lähedale jõudma, nüüd pandi siis praegusest täpselt terve aasta veel otsa. 30.10.2020 on siis uus umbluu kuupäev.  |
Nüüd on esimesed kaevetööd hoovi jõudnud, aeg seadmed ära hankida. Uusi ostma ei hakka. Ons vahet ka milline Inteno võtta kui üle 100/100 paketi võtma ei hakka ja põhiline netikasutus käib üle Wi-Fi? Digiboksi ka vaja, on mõni uuem mudel, mis kohutavalt ei uima? Varem olen VIP1903 kasutanud ja see oli õudne.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.11.2020 20:33:40
|
|
|
| VIP5305 ja Inteno DG400 või ED500
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
22.11.2020 09:58:51
|
|
|
| Nimetasid lihtsalt tippmudeleid, on mõni adekvaatne põhjendus ka miks need ruuterid näoraamatut paremini kerkivad kui DG200 või DG301? Mis VIP1113 puudused on? Ilma põhjuseta pole sinu postitusel mingit kaalu.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.11.2020 10:28:35
|
|
|
Etsike, põhjendus on sinu küsimuses...
| Etsike kirjutas: |
| põhiline netikasutus käib üle Wi-Fi |
| Etsike kirjutas: |
| Digiboksi ka vaja, on mõni uuem mudel, mis kohutavalt ei uima |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 22.11.2020 10:30:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|