Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 21:15:54 vasta tsitaadiga

Või mis veel variante on? Vahetada Motorola digibox mingi uuema vastu, mis ei vaja Telia ruuterit? Nii et saaks Inteno püsivalt välja visata?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 15:09:36 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Või mis veel variante on? Vahetada Motorola digibox mingi uuema vastu, mis ei vaja Telia ruuterit? Nii et saaks Inteno püsivalt välja visata?

Motorola tasub igal juhul välja visata, võtta uusim Arris 2 aastaks rendile ja siis välja osta, kogukulu 75EUR. Konkreetse kliendi puhul tasuks üles leida konkreetne ressurss, mis täis jookseb ja seda vastavalt ravitseda: ruuteri CPU, VPN-serveri CPU, klientseadme CPU jms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon10362
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 06.11.2020 16:11:21 vasta tsitaadiga

Härrad.

Äkki leidub siin keegi kes teab.

Mis tasemel teevad telia omad traffic shapingut?

Kas IP või DLL?

OpenWRT'le vaja seadistada packet overhead. CAKE SQM.

Ma eeldan et IP, mis tähendab et overhead peaks olema 0. Aga ma pole kindel. Oskab keegi vastata?

Äkki Mati? Priit?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 13:02:10 vasta tsitaadiga

Kuskilt jäänud meelde, et osadele seadmetele ei meeldi teatud AC kanalid.
Kas iphone'd ka ei taha genexisega koostööd teha?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 13:09:11 vasta tsitaadiga

5GHz pead ilmselt silmas, seal võib olla küll, USA-s on minuteada osad kanalid keelatud, mis Euroopas lubatud. Ehk siis USA seade võib Euroopas mitte töötada. Aga ei viitsi üle googeldada icon_redface.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 13:18:01 vasta tsitaadiga

AC ainult 5 peal toimibki ju.

Eks peab minema kohepeale uurima.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10109198&highlight=kanal#10109198
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10109968&highlight=kanal#10109968
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 14:16:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
AC ainult 5 peal toimibki ju.
Eks ta veidi nokkimine ole jah icon_redface.gif 5GHz peal võib olla nii N, AC kui AX.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotice
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 17:58:17 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuidas samba share ruuteris tööle saada?
Kasutan DG400 Prime ruuterit ja mitte mingit moodi ei saa seda tööle. Lihtsalt ei pääse ligi kuna kasutaja/parool on vale.
Just sai ruuteri tarkvara ka uuendatud ja resetitud mitu korda ja ei midagi.

Edit: Krt sain just tööle, firefox täitis automaatselt kasutaja/parool lahtrid ära. kopp.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 23:11:17 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
Reaper kirjutas:
Või mis veel variante on? Vahetada Motorola digibox mingi uuema vastu, mis ei vaja Telia ruuterit? Nii et saaks Inteno püsivalt välja visata?

Motorola tasub igal juhul välja visata, võtta uusim Arris 2 aastaks rendile ja siis välja osta, kogukulu 75EUR. Konkreetse kliendi puhul tasuks üles leida konkreetne ressurss, mis täis jookseb ja seda vastavalt ravitseda: ruuteri CPU, VPN-serveri CPU, klientseadme CPU jms.


Läkski nii, et võtsin Arrise rendile ja lendas Inteno võrgust välja. Nüüd Arrise digiboks otse Linuxi ruuteri taga, ei vaja VLAN-i ega midagi. Linuxi ruuteri riistvara upgradesin ka, nüüd VPN 400-450 Mbit/s.

Nüüd vist ainult see teema, et ei tohi võrku umbe tõmmata, muidu võib telekapilt hakkida?

Inteno ja Genexise ruuterid viin varsti Telia esindusse tagasi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 23:21:09 vasta tsitaadiga

QoS teenust võiks ehk seadistada, et ei mõjutaks telepilti?
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 17:43:32 vasta tsitaadiga

Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 17:57:10 vasta tsitaadiga

Mis teil nii ei anna teha, et sissetuleva kaabli otsa switch ja sealt üks kaabel intenosse mis tegeleb vaid telepildi näitamisega ja teine oma ruuterisse või arvutisse?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 18:31:41 vasta tsitaadiga

Võin ju ka seda proovida. Aga staatilise IP-ga ei pidavat see toimima?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 18:42:14 vasta tsitaadiga

Telia nett kaob paariks minutiks täiesti juhuslikult(?) - näitab ruuteri konfis, et ühendus välismaailmaga läinud. Ruuteris asi ei ole, tehnotuge pole veel jõudnud tülitada, neil mingid meeletud järjekorrad. Kellelgi midagi sarnast esinenud? Kas/kuidas lahenes?
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 19:08:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis teil nii ei anna teha, et sissetuleva kaabli otsa switch ja sealt üks kaabel intenosse mis tegeleb vaid telepildi näitamisega ja teine oma ruuterisse või arvutisse?

Reaper kirjutas:
Võin ju ka seda proovida. Aga staatilise IP-ga ei pidavat see toimima?

Staatilise IP-ga ei toimi nii jah.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 19:45:29 vasta tsitaadiga

Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 21:16:05 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist.


Kuna endal Telia ühendust pole, siis kindlalt ei oska öelda, aga minu arusaam on, et tuleb seadistada ruuteris seadistada VLAN 4, kus liigub Telia enda IPTV liiklus. Selle kaudu peaks digiboks saama ligi nendele kanalitele, mille jaoks on vaja Telia seadmed.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 22:05:52 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
Reaper kirjutas:
Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist.


Kuna endal Telia ühendust pole, siis kindlalt ei oska öelda, aga minu arusaam on, et tuleb seadistada ruuteris seadistada VLAN 4, kus liigub Telia enda IPTV liiklus. Selle kaudu peaks digiboks saama ligi nendele kanalitele, mille jaoks on vaja Telia seadmed.


Mul on kodus see VLAN 4 variant, ütleme nii, et see lonkab kahte jalga. Plaanin sellest loobuda ja ka Arrise digiboksi peale üle minna. Minu kanalisoovid on vähe piiratumad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 23:30:29 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole icon_biggrin.gif

Alati võid teise operaatori oma ju kõrvale võtta?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 23:42:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Reaper kirjutas:
Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole icon_biggrin.gif

Alati võid teise operaatori oma ju kõrvale võtta?


Eramajas peab õnnelik olema, kui ühegi operaatori juhe tuppa tuleb.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 02:12:43 vasta tsitaadiga

Nagu lubatud. Internet läinud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk351
HV veteran
mikk351

liitunud: 22.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 12:00:14 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist.


Kas kuskil on mingi list kah kus näeks mis toimib ja mis mitte? Telia ruuteri väljaviskamine oleks nende teenus juures suur pluss icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 23:06:38 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Liiga vara hõiskasin, "Ohota i Rõbalka" kanal ei toimi üle interneti. Telia tehniline tugi kinnitas ka seda probleemi. Enamik muid kanaleid toimib. Nii et pean Telia ruuteri tagasi panema, muidu sugulased tulevad kallale. Eks proovin siis seekord Genexist.


Praegu läks siis Genexis ruuter vahele ja sai ca 200 Mbit/s VPN-i kätte. Parem ikka, kui 50Mbit, nii et teema selleks korraks lõpetatud. Telekanalid kõik jälle toimivad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 10:07:48 vasta tsitaadiga

Kodu juurest jookseb Telia valgustrass umbes 450m kauguselt, kui reaalne oleks, et Telia teeb olemasolevasse trassi liitumispunkti? On kellelgi õnnestunud neid veenda? TTJA kaardi järgi on siinkandis 83 majapidamist, kes on halva 4g ühenduse alas.

Lähimad ELASA kaabliotsad (ehk siis Elisa, Telia ning Tele2 mastid) on linnulennult 4,9, 5,7 ja 11.6km kaugusel...

Küsiks siit ennem kui Teliasse pöördun jutuga.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.11.2020 10:22:18 vasta tsitaadiga

Leinö, ega me siin sulle vastata ei oska. Küsi vork@telia.ee
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 10:59:38 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Kodu juurest jookseb Telia valgustrass umbes 450m kauguselt, kui reaalne oleks, et Telia teeb olemasolevasse trassi liitumispunkti?


Tõenäosus on 0.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 11:18:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Leinö kirjutas:
Kodu juurest jookseb Telia valgustrass umbes 450m kauguselt, kui reaalne oleks, et Telia teeb olemasolevasse trassi liitumispunkti?


Tõenäosus on 0.


jah, 450 meetrit kõlab väga kallilt
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 11:23:03 vasta tsitaadiga

Ma ei mõtle nüüd viimast miili eraisikule, vaid külaselts viiks ise kaabli trassini, Telia poolt ootaks liitumiskoha loomist.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 11:39:58 vasta tsitaadiga

450m pole mingi teema. Keegi ei hakka olemasolevale trassile kaevu ehitama, kui see üldse kanalis on. Optika pole nagu veetoru kuhu paned kolmiku külge.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 11.11.2020 12:54:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
450m pole mingi teema. Keegi ei hakka olemasolevale trassile kaevu ehitama, kui see üldse kanalis on. Optika pole nagu veetoru kuhu paned kolmiku külge.

Kui rahapakid lauale lüüa ehitavad küll... Aga vaevalt teemaalgataja seda soovib teha.

Leinö, Telia annab sulle infot selle kohta kus lähim kaev/liitumispunkt on, arvesta/eelda, et sinnani pead oma kaabli/trassi vedama, mitte lihtsalt lähima punktini mis kaart näitab.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 13:20:13 vasta tsitaadiga

Kui nüüd teoritiseerida siis muidugi, raha paneb kopad kaevama ja kaablirullid veerema.

Aga kui nüüd reaalselt rääkida, siis see peab ikka midagi väga erakordset olema, et keegi olemasolevat trassi hakkab hakkima.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 14:19:22 vasta tsitaadiga

ei ole väga erakordseid asju. tele2 pani masti põllule, ja nagu imeväel tekkis uus kaev (transiit muidugi) ka antud teeotsa. see on nüüd elasa võrk. kelle võrk sul 450m kauguselt jookseb ja kui kaugel on liitumispunkt? ses suhtes, et oled sa kindel et see telia oma on?

kui see 450m ei ole sinu kinnistu, siis maksma peab muidugi keegi teine. - sinu asi on tööd orgnunnida, ja maksta su enda kinnistul.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 14:25:13 vasta tsitaadiga

Telia kaabel. Kanalit ei ole. ~6km
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 20:38:12 vasta tsitaadiga

Kas Inteno DG301A ruuterist saab ka AP vms asja teha?
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 13.11.2020 21:34:59 vasta tsitaadiga

music123 kirjutas:
Kas Inteno DG301A ruuterist saab ka AP vms asja teha?

WiFi AP? Ikka saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 21:51:34 vasta tsitaadiga

No põhimõtteliselt vaja saada põhi ruuterist reise kohta juhtmevabalt Internet.
Ei taha zyxeli võrguadapdereid ka juurde osta, kui ruuter kodus seisab.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 22:19:52 vasta tsitaadiga

Lase teine soft peale, siis ei hakka mingit tsirkust tegema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 04:34:17 vasta tsitaadiga

Reaper kirjutas:
Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole icon_biggrin.gif

Miks ei ?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
music123
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 16:46:27 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Lase teine soft peale, siis ei hakka mingit tsirkust tegema.

Oskad midagi head soovitada? Ei viitsi mitu korda ka teha.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 17:07:28 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
Reaper kirjutas:
Jääb aina enam mulje, et peaks 2 internetiühendust võtma. Ühe TV jaoks ja teise pidurdamata interneti jaoks. Paraku seda võimalust vist erakliendile ei ole icon_biggrin.gif

Miks ei ?


Sest ainult üks optika kiud tuleb tuppa? Või vähemalt vist üks kiud on ühendatud?

Igatahes selle Telia TV-ga on suuremaid probleeme, postitan TV teemasse.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 17:28:16 vasta tsitaadiga

Oleneb kui kaugel jaamast oled, muidu võib ju panna tuppa splitteri ja jaga kasvõi 64'ks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:38:37 vasta tsitaadiga

Eramajja vist tuukse jah ainult üks, aga korteris trepikoja splitterist saab ju mitu kiudu tõmmata.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:52:06 vasta tsitaadiga

Üldiselt on kõik splitterite kiud mõistlikult jagatud.
Näitena nõmme eramajades võis liitumise käigus mõni klient huvi tunda kahe kiu vastu ja seda ka tehti. Samas oli ka maju kus XX aadressil oli justkui eramaja aadressiregistris kirjas /1 ja/2 majaosa, rajati kaks kiudu. Reaalselt oli terve maja aga ühe pere omanduses.
Kortermajadega üldiselt ei tohiks probleeme tulla, kuigi keldris on vastava arvuga splitter pandud mis vastab ca max klientuurile siis suurendada saab peaaegu alati. Ka trepikotta kus on jaotuskarp, on tavaliselt pandud mõni kiud rohkem kui korterite arv.
Kuna aga niipalju on AGAsid, siis on vaikimisi samasse korterisse või eramajja lisateenuse tellimine piiratud. Soov peab põhjendusega käima läbi tehnilise selgitaja kes vastuse annab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 18:55:47 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Üldiselt on kõik splitterite kiud mõistlikult jagatud.
Näitena nõmme eramajades võis liitumise käigus mõni klient huvi tunda kahe kiu vastu ja seda ka tehti. Samas oli ka maju kus XX aadressil oli justkui eramaja aadressiregistris kirjas /1 ja/2 majaosa, rajati kaks kiudu. Reaalselt oli terve maja aga ühe pere omanduses.
Kortermajadega üldiselt ei tohiks probleeme tulla, kuigi keldris on vastava arvuga splitter pandud mis vastab ca max klientuurile siis suurendada saab peaaegu alati. Ka trepikotta kus on jaotuskarp, on tavaliselt pandud mõni kiud rohkem kui korterite arv.
Kuna aga niipalju on AGAsid, siis on vaikimisi samasse korterisse või eramajja lisateenuse tellimine piiratud. Soov peab põhjendusega käima läbi tehnilise selgitaja kes vastuse annab.

Näiteks kui ämm elab kõrvaltoas ja ma ei taha temaga oma netti jagada... icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 20:25:59 vasta tsitaadiga

HA, siis on tugevama õigus, üks viskab teise välja või kasutab mobiilset. kaabliga poleks lahendus sest kui ämm oma internetiga teises toas istuks, lõkaks ma esikus tema kaabli ikka läbi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 20:16:38 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Etsike kirjutas:
... iseteenindus pakub esmakordselt mingit tähtaega, millal "tulevik" saabub. Hetkel on selleks 31.12.2019

Hakkaski see tähtaeg väga lähedale jõudma, nüüd pandi siis praegusest täpselt terve aasta veel otsa. 30.10.2020 on siis uus umbluu kuupäev. kopp.gif

Nüüd on esimesed kaevetööd hoovi jõudnud, aeg seadmed ära hankida. Uusi ostma ei hakka. Ons vahet ka milline Inteno võtta kui üle 100/100 paketi võtma ei hakka ja põhiline netikasutus käib üle Wi-Fi? Digiboksi ka vaja, on mõni uuem mudel, mis kohutavalt ei uima? Varem olen VIP1903 kasutanud ja see oli õudne.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2020 20:33:40 vasta tsitaadiga

VIP5305 ja Inteno DG400 või ED500
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 09:58:51 vasta tsitaadiga

Nimetasid lihtsalt tippmudeleid, on mõni adekvaatne põhjendus ka miks need ruuterid näoraamatut paremini kerkivad kui DG200 või DG301? Mis VIP1113 puudused on? Ilma põhjuseta pole sinu postitusel mingit kaalu.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 10:28:35 vasta tsitaadiga

Etsike, põhjendus on sinu küsimuses...

Etsike kirjutas:
põhiline netikasutus käib üle Wi-Fi


Etsike kirjutas:
Digiboksi ka vaja, on mõni uuem mudel, mis kohutavalt ei uima

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 22.11.2020 10:30:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2020 10:29:43 vasta tsitaadiga

Etsike, Sa mainisid, et põhiline netikastus käib üle Wi-Fi. Selles osas on DG400/ED500 adekvaatsed soovitused kuna vanemad DG200/301 ei oma Wi-Fi 5 (AC) kiiremat ühendust.
VIP1113 on märgatavalt vanem kui VIP5305 mis on hetke go-to boks. Ma ei tea kas VIP1113 üldse enam toetatud ongi. Igatahes 1003 pealt sunniti juba üle kolima.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 358, 359, 360 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.