Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Jalgpall märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 29.06.2004 21:43:43 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
aga kui sinist särki pole? icon_razz.gif


Poodi või küsid sõbralt icon_wink.gif

Igaksjuhuks ajan ühe vana siljaspordi sinise särgi selga 8)

Teeme ikka 2x45 minutid.
Poolaja puhkus nii 20 minti
Õlled laseme kellelgi osta icon_razz1.gif St. üks inimene võiks paari kastiga tulla icon_lol.gif
Nii... mina mängiksin hea meelega kuskil ründajate taga.. heameelega jagaksin ka käske icon_biggrin.gif Mitte,et ma käseks teil trenni jms teha, aga oleks planeerija või midagi taolist.
Ja... kes värava läheb ? Keegi suurematest ja pikematest võiks minna thumbs_up.gif

Ma hakkan ise 13:25 bussiga tulema. Umbes kell 14:20 olen Tartus. Kui kellelgi on väga igav võib vastu tulla.
Koos :
beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif muidugi icon_razz1.gif

EDIT
Niisama võiks praegu juttu ajada #euro2004 kanalis ircworldis
euro2004.death.ee
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 21:59:58 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib kaitses olla, nii et mind pange kaitsesse, selle sinise särgiga on jama.

viimati muutis WerteX 29.06.2004 22:00:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 29.06.2004 22:00:07 vasta tsitaadiga

teeme et HV-del on mustad särgid... vms ;) mu must särk on mu lemmik :D

Ja Ac Milani püksid mul :P
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 22:01:24 vasta tsitaadiga

Mina oleks ka musta särgi poolt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 22:09:59 vasta tsitaadiga

Olge rahu olid sinised ja siis SINISED ....
ja mis krt kohti ...aint jutustax elame näema...
ja kui midagi on kirjutatud ärge pakkuge 100 varianti välja nii jääbki tyhia kirjutama kui poste vaja teha siis mujal...
ja ET yhel on AC Milani pyxid jätab kylmax....
mul on Celvin Klaini TRUSSERID äkki võtax selle vormix ???
icon_evil.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 29.06.2004 22:22:03 vasta tsitaadiga

P2takac kirjutas:

ja ET yhel on AC Milani pyxid jätab kylmax....
mul on Celvin Klaini TRUSSERID äkki võtax selle vormix ???
:evil:


ma ei ütelnud et vormiks.. ma niisama ütlesin.. et keegi mind ära tunneks seal platsil :P
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 22:50:37 vasta tsitaadiga

Nii teie hoo sisse ajamiseks:
Täna tegime ka vutti sõpradega ~2 tundi, keset mängu mingi räme padukas icon_razz.gif Väljak mingi 10 min. pärast vapsjee vee väljak, lõpuks ei tulnud mängust midagi välja... icon_biggrin.gif Keegi tuli peale, kohe veega üle...pritsiti...Mõnus, väljakul muru ka ei olnud nii väga rahuldavalt. Nii et võite ettekujutada, mis sugused riided olid pärast.

Tore oli, aga mängust oli asi kaugel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 29.06.2004 23:00:05 vasta tsitaadiga

täna vihma ei tulnud äkki on mingi lootus et homme ka ei tule :)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 23:29:01 vasta tsitaadiga

kui nii edasi siis järgminekord alla 16a mängivad kuskil mujal...
nii ei sa rallyt sõita et mingid 5 matsi akkavad MSN.is mänguskeeme tegema ja kui on öeldud soovitatavalt sinised särgid siis 5 minipärast on juba roosas kokkulepitud..
Muidu loodame omseks ilusat ilma ja ilusat jalgpalli...
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 29.06.2004 23:54:36 vasta tsitaadiga

HV-l võixi olla TUMEDAD särgid ja teistel Heledad särgid...
Sest paljudel ei olegi mingit sinist värvi särki... icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 29.06.2004 23:59:32 vasta tsitaadiga

kirjutasin SOOVITUSLIKULT ....ega ma pole ytleja mis krdi püksid ja joped...
lihtsalt muidu kui erivärvi tekib arusaamatusi ja pealegi näeme välja nagu lakekrantsid
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 29.06.2004 23:59:45 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
HV-l võixi olla TUMEDAD särgid ja teistel Heledad särgid...
Sest paljudel ei olegi mingit sinist värvi särki... icon_wink.gif


noh pange siis tumedad särgid.
Mina panen igaljuhul sinise särgi nagu algul lubatud oli
Kellel tõesti sinist ei ole, pange siis midagi muud taolist..

Muide kui kellegi midagi vaja on siis 55970620
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 30.06.2004 00:01:54 vasta tsitaadiga

see on juba mehejutt....
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.06.2004 00:58:38 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
rem4605 kirjutas:
HV-l võixi olla TUMEDAD särgid ja teistel Heledad särgid...
Sest paljudel ei olegi mingit sinist värvi särki... icon_wink.gif


noh pange siis tumedad särgid.
Mina panen igaljuhul sinise särgi nagu algul lubatud oli
Kellel tõesti sinist ei ole, pange siis midagi muud taolist..

Muide kui kellegi midagi vaja on siis 55970620


thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 30.06.2004 01:12:41 vasta tsitaadiga

link :: http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=58507

Päris hea...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 30.06.2004 01:28:36 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif kahjuks jääb seekord ära . Ei sa töö tõttu tulla ...
Aga õlut joon kodus ja hoian pöialt icon_wink.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.06.2004 01:43:40 vasta tsitaadiga

Krt..

Sponsorship jääb tulemata thumbs_down.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 30.06.2004 07:38:23 vasta tsitaadiga

Rääkige keegi kuidas tartus ilm on.

Siin sajab hetkel metsikult icon_neutral.gif

Võiks praegu ära tulla ja hiljem kuiv olla
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 08:13:20 vasta tsitaadiga

Tartus on öösel palju sadanud....praegu natuke tibutab...

EDIT: järgi jäi icon_razz.gif tuligi vist praegu ära...loodetavasti hiljem on kuiv... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 30.06.2004 09:20:11 vasta tsitaadiga

Praegu Tartus ilgelt kallab ja ega siin piiri taevas silm ei seleta. icon_cry.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.06.2004 10:20:32 vasta tsitaadiga

henrit kirjutas:
Praegu Tartus ilgelt kallab ja ega siin piiri taevas silm ei seleta. icon_cry.gif



Ega siis mäng ära ei jää jah?

Tuleb porine mäng... ja võib ak ju staadionit vahetada...kui forseeliuse juues ei saa üldse icon_exclaim.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 10:38:11 vasta tsitaadiga

kallab jah .... icon_sad.gif

EDIT: vaatasin natuke Tamme staadioni kohta...
hinnakiri http://www.tartu.ee/spordibaasid/hinnad03.pdf
ja ajad http://www.tartu.ee/spordibaasid/tamme.xls
kunstmuru on 200.-/tund ja peaväljak 500.-/tund
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.06.2004 10:51:44 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
kallab jah .... icon_sad.gif

EDIT: vaatasin natuke Tamme staadioni kohta...
hinnakiri http://www.tartu.ee/spordibaasid/hinnad03.pdf
ja ajad http://www.tartu.ee/spordibaasid/tamme.xls
kunstmuru on 200.-/tund ja peaväljak 500.-/tund


Sponsorship kadunud...ja endal raha kh ple icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format111
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.06.2004 10:56:21 vasta tsitaadiga

Mäng toimub kindlalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 30.06.2004 11:08:57 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 11:19:17 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/pumpo/ilm1.jpg
http://www.hot.ee/pumpo/ilm2.jpg

Selline siis ilm Tartus Annelinnas kell 11:15
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 11:37:53 vasta tsitaadiga

Siit saate vaadata Tartu Raekojaplatsi vaadata reaal ajas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 11:41:52 vasta tsitaadiga

jeeee..... vihma enam ei tibuta! loodame nüüd et päike tuleb välja... muidu on suht norm ilm.. btw keegi võiks nagu enne seal staadionil ära käia vaadata mis seisus ta on.. kes seal lähedal elab.. vms
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 15:33:02 vasta tsitaadiga

Tundub, et tahab uuesti sadama hakata, aga vahet ei ole, tulebki libe mäng ja võidu võimalusi rohkesti. Ma usun, et väravate all on suured lombid, aga ma pole kindel, plats on kah libe.

Edit: Ilm läks hoopis ilusaks ja päikese lõi välja, see tegi kohe tuju rõõmsamaks, kuivaga on alati parem mängid. Kohe hakkan ka staadioni poole liikuma.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 19:59:12 vasta tsitaadiga

lahe mäng oli :) mõni libises kohe 3 korda...... :D
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 30.06.2004 20:20:41 vasta tsitaadiga

Huvitav mäng oli jah . Jõudsin seitsmese bussi peale tänu Priidule ja ta sõbrale thumbs_up.gif Muide... ma unustasin kiiruga palli staadionile, et keegi HV-lane võiks selle enda kätte võtta.

Enne mängu ehmatasin täitsa ära icon_wink.gif Staadion oli küll väga märg ja auke ning vihmalompe täis.
Aga kedagi see eriti ei huvitanud mängiti ikkagi thumbs_up.gif

Kahjuks ei tulnud kõik kohale ( nii 2-4 mängijad puudusid ), aga huvitav mäng tuli ikkagi..

Lõppseis jäi 12:9 ja kindlasti teeme selliseid mänge veel kunagi.

Muide, kes see tüüp oli keda neegriks kutsuti icon_lol.gif ?
EDIT : Kes see väravavaht nimega Raul oli , kes oli pigem ründaja ?


viimati muutis Format 30.06.2004 22:27:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 20:24:01 vasta tsitaadiga

see kes libises? :D see oli mu sugulase tuttav... :P Minu arust jäi 10:9 seis.. vms :P ah pohh mina olin lõpus väravas :D
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 30.06.2004 21:26:19 vasta tsitaadiga

tähtis pole juu võit või kes kuipalju väravaid lööb vaid see ,et koos midagi teha sai icon_rolleyes.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 21:29:26 vasta tsitaadiga

õlut ei toonud keegi :(
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 30.06.2004 21:33:08 vasta tsitaadiga

See Rauli särgis oli JOBU mitte ryndaja ....mu vanamast ja tema tõukekelgust on ka rohkem kasu...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 21:39:31 vasta tsitaadiga

irw, jumm lahedasti läks ju otse väravast teisse väravasse... :P isegi lõi värava ;)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 30.06.2004 21:44:05 vasta tsitaadiga

mäng oli kuidagi moodi rahluldav kuna polnud korralikult !!mängumehi!! ja staadion ebarahuldavas olukorras ..ilmaga ei vedanud jne ...ei mis siin ikke uluda eks järgminekord vea ilmaga ja muu sellisega rohkem .. beer_yum.gif kindlasti tsaub korraldada midagi veel icon_wink.gif
ise pidin ka poole mängu pealt ära minema kuna bussipeale oli vaja jõuda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 21:46:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes see väravaht nimega Raul oli , kes oli pigem ründaja ?

icon_redface.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 30.06.2004 21:48:49 vasta tsitaadiga

natu hoogu sattusid muidu pole viga ..las iga mees väljakul mängib oma kohta icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 21:58:47 vasta tsitaadiga

ou JM kes sa olid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 30.06.2004 22:18:38 vasta tsitaadiga

JM kirjutas:
natu hoogu sattusid muidu pole viga ..las iga mees väljakul mängib oma kohta icon_wink.gif


thumbs_up.gif

Nädala- Kahe pärast jälle.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:20:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nädala- Kahe pärast jälle.


ikka, jah icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 30.06.2004 22:31:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ou JM kes sa olid?


sinise pusaga ..vahepeal mängisin taga pärast suht ees icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:36:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes see väravavaht nimega Raul oli , kes oli pigem ründaja ?

See oli mu klassivend raxz, see pani ikka väga hullu, aga mulle meeldisid need porilombid, need olid ikka täiege head.

Käisin õhtul letukat tagumas, sain persekaid ja praegu ei anna istuda.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:37:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

praegu ei anna istuda

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

aga päris märjaks said sa küll thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 22:37:27 vasta tsitaadiga

sinise pusaga inimesi oli palju icon_eek.gif
a ma vist taipasin... icon_razz.gif enivei ma ise käisin pärast Viite Minni mängimas :S hea et ei kaotanud icon_biggrin.gif ei oleks persekaid tahtnud saada
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 30.06.2004 22:40:54 vasta tsitaadiga

hmm ..ei näinud küll seal sinisepusaga kedagi .. seljal oli pakiauto icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:41:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga päris märjaks said sa küll

Oligi hea värskendus, see meeldis mulle. Kokkuvõtteks oli hea mäng ja seda peab kordama. Kahju, et jalga valgeks ei saand(aga märjaks küll). Tähtis oli ikka osavõtt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.06.2004 22:42:40 vasta tsitaadiga

JM kirjutas:
hmm ..ei näinud küll seal sinisepusaga kedagi .. seljal oli pakiauto icon_rolleyes.gif


ok sain aru icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 30.06.2004 22:43:58 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif ok
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Jalgpall mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.