Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 17:34:23 vasta tsitaadiga

Naaber Insignia bemmi kolmanda seeria roika vastu vahetanud.. Mõlemad masinad on pruuni värvi.. hea maitse vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 17:57:10 vasta tsitaadiga

Norras 1.3 diisel astraga 4 inimest sees ei olnud mingit probleemi mäkke üles vurada iga õhtu. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 18:30:45 vasta tsitaadiga

vaene opel
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 18:43:50 vasta tsitaadiga

Tundub, et mõned siin harrastavad mingit ekstreemset masohhismiturismi. Pole siis ime, et meil mingi arenguriigi kuvand välismaalaste silmis on.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 18:50:09 vasta tsitaadiga

Noh, neljaukseline Golf pole õige odavam variant, selline keskmine. icon_smile.gif
Ja mäest saigi kenasti üles, sussi ringiajamine ju näitabki, et mootoril võimsust (veel) oli ja lahtise difriga esiveoline teeb seda mida tegema peabki.
Teemaks on ülijärsud 180 kraadi serpentiinid, mitte sile pind. Kes on kunagi mägedes kitsastel serpentiinidel sõitnud, see teab, millest jutt, teised ilmselt ei tea.

Etz, kui sa oled dislaga õiges pööretevahemikus, siis ongi OK thumbs_up.gif
Jutt oli ennist 1L vabalthingavates mahlapakkides, mida mõnes kohas pakutakse. Neid on täiesti mõttetu valida, kui mägedesse asja.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 04.11.2020 18:52:21, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 18:50:17 vasta tsitaadiga

1.9 TDI 81kW Seat Leon liikus Hispaania mägedes küll päris nobedalt.
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 19:26:06 vasta tsitaadiga

No kurat, itaalias peaks mägesid ikka olema ja kui nad oma fiat 500 jne punnidega seal sõitsid siis pigem ikka juhis asi kinni.
Vend tuli poolast oma 17kw Fiat 126-ja eestisse, mägesid väga polnud aga sõita kannatas lõdvalt.

E: Madeiral sai 1.2 Clioga hakkama ja Sveitsist sai mingi vana lahja bemmiga tuldud, reedel lennukiga sinna ja pühap hommikuks käruga tagasi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 23:20:33 vasta tsitaadiga

https://www.thedrive.com/news/37391/did-you-know-mercedes-tested-a-twin-joystick-control-system-in-the-1998-sl-class
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.11.2020 23:35:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.thedrive.com/news/37391/did-you-know-mercedes-tested-a-twin-joystick-control-system-in-the-1998-sl-class


Gaasi paluks vasaku käe alla, siis lendaks, ptüi, sõidaks küll.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 23:43:48 vasta tsitaadiga

Siin ametlikku juttu ka
https://media.daimler.com/marsMediaSite/en/instance/ko/In-1998-the-Mercedes-Benz-SL-R-129-series-provided-a-glimpse-at-the-future-of-steering.xhtml?oid=9916223

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.11.2020 00:02:08 vasta tsitaadiga

Hea jalainvaliidi auto ju.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 00:30:38 vasta tsitaadiga

Venelastel oli sapaka peal töötav täielik käsijuhtimine olemas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 00:32:50 vasta tsitaadiga

Ja lisaks veel sikli mootoriga spets invaautod.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 01:48:14 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Läheb gorilla siit üles, siis ma ei näe põhjust miks see fiat ei peaks seal üles minema.

Spoiler Spoiler Spoiler

Krt see tundub isegi järsem kui üks tee Tenerife põhjaküljel kus ma sõitnud olen mis suht otse mäest üles läks. 4 matsi autos mingi 1,5l mootoriga Cactusel tahtis esimese käiguga hinge kinni puua.

Ah see isegi google mapsis https://goo.gl/maps/zUqko1UJD9nUQWL39
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 04:01:07 vasta tsitaadiga

Tänane climb ~325m. Õnneks keegi vastu ei tulnud, kohati oli väga kitsas. Vaade oli väärt. icon_cool.gif


Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 07:12:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Noh, neljaukseline Golf pole õige odavam variant, selline keskmine. icon_smile.gif
Ja mäest saigi kenasti üles, sussi ringiajamine ju näitabki, et mootoril võimsust (veel) oli ja lahtise difriga esiveoline teeb seda mida tegema peabki.
Teemaks on ülijärsud 180 kraadi serpentiinid, mitte sile pind. Kes on kunagi mägedes kitsastel serpentiinidel sõitnud, see teab, millest jutt, teised ilmselt ei tea.

Etz, kui sa oled dislaga õiges pööretevahemikus, siis ongi OK thumbs_up.gif
Jutt oli ennist 1L vabalthingavates mahlapakkides, mida mõnes kohas pakutakse. Neid on täiesti mõttetu valida, kui mägedesse asja.


No ma ei tea, ma olen oma 1,2 liitrisega palju mägedes sõitnud ja pole mitte kuskil hätta jäänud. Väga hästi ronib.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 08:21:31 vasta tsitaadiga

Viljandis saab ka testida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 11:13:38 vasta tsitaadiga

Rasmus, mina ei jäänudki hätta icon_smile.gif
Siin keegi teine jäi väikese mahlapakiga hätta.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 13:38:04 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Seda enam. Nädal premiumit jaksad ikka lubada. Usas sai 25dollarit päevas mingi chevrolet aveo, okei, sellega sai ley westis käidud aga vaid sellepärast, et plaanid tulid ettepoole. Järgmiseks sai nädalaks 3.6 V6 kraisler suur sedaan võetud, millega oli lausa lust kruiisida ja päevahind tuli vist 35-40usd

Eelmine kevad sai ka nädalaks USAs rendikas võetud ning üllataval kombel olid igasugused pisikesed punnid kallimad kui normaalsed autod... icon_rolleyes.gif
Sai siis üks korralik Cadillac võetud. Täiesti tutikas XTS, väga hea varustusega (3.6 V6, jahutusega nahkistmed, Bose heli, heads-up jne jne) ning läbisõit oli autol kättesaamisel 51 miili. Rent oli 30 dollarit päevas.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 14:56:06 vasta tsitaadiga

krist2an, ma käisin ka 2018/2019 USA-s, võtsin mingi premium klassi sedaani.
Pakuti tasuta upgrade mingile suuremale ja võimsamale V6 SUV-ile, muidugi sai see võetud icon_smile.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 14:58:19 vasta tsitaadiga

Norm mul oli vanem


_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 22:44:32 vasta tsitaadiga

Nojah. Eile hakkas 435-l check engine light põlema ja idrive 0 faults. Helistasin esindusse ja viisin täna sisse. Helistas tunni pärast tagasi, et nüüd autot tagasi ei saa veel, peab hakkama asju tellima. Küsin selle peale, et kohe nii hullusti? Faking rotid mootorikatte alt juhtmeid ja seda villa söönud. Täitsa blin, auto seisis 3-4 päeva. Peab ka aeda mingi bubble boy laadse asja ostma. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 22:46:53 vasta tsitaadiga

Kus sul see auto seisis? Kassisabas?
https://www.ohtuleht.ee/1016336/kassid-lainud-hiirtel-pidu-tallinna-asum-agab-rotiuputuses

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 22:52:58 vasta tsitaadiga

Nõmmel, enda aias. Aga jah, palju tänavu. Kassid siin neid mõrvanud küll, aga ilmselt terve laar neid. Peab midagi välja mõtlema, sest kinnist garaazi pole, vaid katusealune.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 22:58:58 vasta tsitaadiga

Pressivad kinnisesse kah. Hakka aiaääri mürgitama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 23:10:53 vasta tsitaadiga

võta kass
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 23:29:52 vasta tsitaadiga

Pakutakse 3a. vanasi goodyear ultra grip ice 2. Muster korralik ja hind ka meeldiv, kas võtta või jätta icon_question.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 23:31:07 vasta tsitaadiga

Mis see "meeldiv" hind on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 23:34:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mis see "meeldiv" hind on?
Kas pärid niisama või teed parema pakkumise? icon_biggrin.gif
Ütleme, et 100- =4tk.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 23:35:29 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb ju mõõdust. 13" puhul palju, 18" puhul nagu tasuta saadud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 23:38:21 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mis see "meeldiv" hind on?
Kas pärid niisama või teed parema pakkumise? icon_biggrin.gif
Ütleme, et 100- =4tk.

Ei, aga ilma hinnata ei oska sulle keegi öelda, kas on hea diil või mitte doh.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2020 23:52:01 vasta tsitaadiga

Black66 kirjutas:
Kõik oleneb ju mõõdust. 13" puhul palju, 18" puhul nagu tasuta saadud. icon_lol.gif

Seda nüüd küll . Aga on 15" ja T94 või 95
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 01:25:15 vasta tsitaadiga

https://leht.postimees.ee/7103377/hiina-veljed-toid-kohtla-jarve-firmale-kohtutee-saksa-autohiiuga
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 05:32:36 vasta tsitaadiga

https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/autogeeniuse-suur-talverehvide-ulevaade-kes-on-2020-aasta-testivoitjad/
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 07:53:50 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Black66 kirjutas:
Kõik oleneb ju mõõdust. 13" puhul palju, 18" puhul nagu tasuta saadud. icon_lol.gif

Seda nüüd küll . Aga on 15" ja T94 või 95

talutav diil
ei hea ei paha.
kui rehv on korralik, siis on 100 OK

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 08:20:23 vasta tsitaadiga

Kui aasta kahega ära sõidad siis ehk isegi aga kui sulle aastateks kätte jäävad, ostaks pigem uued ja odavamad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 09:03:28 vasta tsitaadiga

Plaanis ongi 2-3 aastaga ära sõita, ilmselt lõpus ka suvel. Suur tänu kaasa mõtlejatele ja läheb siis loosi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 10:45:04 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
ei saa aru, tavaliselt on meil siin üks suurem sõiduäss kui teine, aga nüüd ei saada järsku nigelama mootoriga autoga isegi mitte mäest üles?


siin ei saa enamus sõidumehi Eestiski alla 200kw hakkama, mis sa veel mägedes siis tahad
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 10:51:37 vasta tsitaadiga

Vana, kuid viisaka välimusega S-klasse müügis
icon_arrow.gif https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3430646&rhash=a540

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 10:54:31 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
pppd kirjutas:
ei saa aru, tavaliselt on meil siin üks suurem sõiduäss kui teine, aga nüüd ei saada järsku nigelama mootoriga autoga isegi mitte mäest üles?


siin ei saa enamus sõidumehi Eestiski alla 200kw hakkama, mis sa veel mägedes siis tahad


Mäed mägedeks, meil on tüüpiline, et möödasõidul leiab uimaja kiirenduspedaali ja hakkab suruma. Hommiku sattusin jälle ühe otsa.

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 10:58:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vana, kuid viisaka välimusega S-klasse müügis
icon_arrow.gif https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3430646&rhash=a540

kas ostad?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 11:10:25 vasta tsitaadiga

Ei
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 11:45:12 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
möödasõidul leiab uimaja kiirenduspedaali ja hakkab suruma


uus rahvussport
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 15:57:37 vasta tsitaadiga

Nissanile läksid nokiani naelad alla.

Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.11.2020 22:31:01 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Nojah. Eile hakkas 435-l check engine light põlema ja idrive 0 faults. Helistasin esindusse ja viisin täna sisse. Helistas tunni pärast tagasi, et nüüd autot tagasi ei saa veel, peab hakkama asju tellima. Küsin selle peale, et kohe nii hullusti? Faking rotid mootorikatte alt juhtmeid ja seda villa söönud. Täitsa blin, auto seisis 3-4 päeva. Peab ka aeda mingi bubble boy laadse asja ostma. icon_neutral.gif

Küsi esindusest, autodel lisavarustuses olemas küll neid rotitõrjeid. Anti marten device vms. Äkki saad retrofittida.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 00:59:25 vasta tsitaadiga

Olen ka varuosakataloogides näinud rodent repellent vms. kirjaga asju saksa autodele. Kuidas ja kas töötavad, kahjuks ei tea.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 01:13:27 vasta tsitaadiga

Arvatavasti töötavad hästi. Sakslased seda mürgi asja juba oskavad icon_wink.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 01:14:20 vasta tsitaadiga

https://shops.audi.com/en_GB/web/zubehoer/p/anti-marten-device-8u0054650-9 audil 200e
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 01:38:45 vasta tsitaadiga

Janis, tänud, uurin. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 02:00:56 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Arvatavasti töötavad hästi. Sakslased seda mürgi asja juba oskavad icon_wink.gif


something somehting Zyklon B?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.