Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  hiir... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 23.11.2002 23:33:22 hiir... vasta tsitaadiga

link :: http://www.doc.ic.ac.uk/~jab00/mouse/

kes on näinud...kes mitte
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reiks999
HV vaatleja


liitunud: 05.10.2002




sõnum 24.11.2002 01:15:18 vasta tsitaadiga

NORMAALNE...IRW...huvitav kuda hiir sinna saaks? irw...lahe oli küll...hiireka arvutis...tahtis arvutit mngida...või hakkas midagi paigaldaba...irw...normaalne igatahes .irw
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 24.11.2002 01:18:22 vasta tsitaadiga

Hiirtel meeldib juhtmete kattematerjale närida.
tagasi üles
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2002 01:19:56 vasta tsitaadiga

Küll mobla, küll uss, küll hiir. Ei tea mis asi siis järgmisena välja tuleb icon_question.gif
OOTAN huviga
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nalja44
HV kasutaja
nalja44

liitunud: 15.07.2002




sõnum 24.11.2002 01:20:59 vasta tsitaadiga

oot, kellel see mobla kasti seest välja tuli?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2002 01:55:03 vasta tsitaadiga

nalja44 kirjutas:
oot, kellel see mobla kasti seest välja tuli?

kunagi lugesin siin et, kellelgi oli kast paranduses käinud ja ennäe imet mobla ka kasti jäänud
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 24.11.2002 01:58:22 vasta tsitaadiga

uvitav kas järgmiseks kassid koerad sisse peovad ve?
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 07.06.2004 20:42:07 vasta tsitaadiga

irw
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeNtSiK
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2004 21:53:34 vasta tsitaadiga

mul jäi ykskord kruvikeeraja korpusesse. otsisin end segaseks, siis mõtlesin äkki on korpuses ja näed oligi! icon_biggrin.gif
aga et hiir korpuses oli on ikka küll IRW. Huvitav mis järgmisena kellegi korpusest leitakse?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 07.06.2004 23:12:35 vasta tsitaadiga

reiks999 kirjutas:
NORMAALNE...IRW...huvitav kuda hiir sinna saaks?


tsitaat:
"Yes, I do now realise it was a mistake to loose that ATX back plate. I recommend nobody else does this. "
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2004 23:14:22 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif ei see oli küll hea nali
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 07.06.2004 23:16:42 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
icon_eek.gif ei see oli küll hea nali


kusjuures pole üldse nali ju icon_wink.gif täitsa tõsine asi...

õpetus teistele, kaitske oma arvutit sissetungijate eest ...

nii tulemüüriga icon_wink.gif kui ka kinnise korpusega...
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2004 23:17:42 vasta tsitaadiga

ma tian, juhtumeid kus tänu hiirtele on masin otsad andnud, natuke sinist suitsu ja kõik icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2004 23:21:08 vasta tsitaadiga

mul imes ükskord prose cooler suuremat sorti kärbse sisse (kast oli lahti), kunagi puhastades leidsin ta radika ribide vahelt
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2004 23:23:23 vasta tsitaadiga

kärbseid ja putukaid olen isegi arvutist leidnud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 07.06.2004 23:48:22 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
irw


2 aastane teema tuli nagu naksti fantastilise kommentaari peale
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2004 11:41:00 vasta tsitaadiga

megairww , see on see et peab tihedamini korpuse alla piiluma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaNiaC
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2004




sõnum 08.06.2004 11:43:35 vasta tsitaadiga

ei noh ega selliseid asju tihti just ei juhtu aga eks vahest mõnel inimesel õnnestub sattuda mingisse koomilisse situatsiooni icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2004 12:00:17 vasta tsitaadiga

eeh, vastikud kaevurid olete icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 09.06.2004 13:57:40 vasta tsitaadiga

No juhtub erinevaid asju siin ka ...
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 09.06.2004 22:25:32 vasta tsitaadiga

üldse mingi "pohhuiisti arvuti"
kruvi keset mobot hiir sees jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.06.2004 22:35:30 vasta tsitaadiga

jah karm... andis hiirel sinna sattuda icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CpCC
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.06.2004 16:39:48 vasta tsitaadiga

IRW icon_lol.gif


rets...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2004 17:32:42 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
üldse mingi "pohhuiisti arvuti"
kruvi keset mobot hiir sees jne icon_biggrin.gif


yldjuhul , ei tee see midagi olulist, varem ka näinud masinad mis töötavad 24/7 ja case front audio juhtmete metall otsad, suvalt mööda mobot laiali.. icon_rolleyes.gif muidugi kui ta teatud kohta jõuab on kurb icon_razz1.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 12.06.2004 00:55:58 vasta tsitaadiga

...claiming that the computer surley wouldn't work with a dead mouse in it... aga näe, arvuti töötas ilusti. icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 21:35:04 vasta tsitaadiga

http://pya.cc/pyaimg/spimg.php?imgid=5160
veel üks hiir icon_razz.gif

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 21:38:59 vasta tsitaadiga

tarc kirjutas:
http://pya.cc/pyaimg/spimg.php?imgid=5160
veel üks hiir icon_razz.gif


huvitav kas see hiir käis kusel seal, et maha põles.

alla on pornot kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 30.06.2004 23:43:03 vasta tsitaadiga

asi lihtne hiir tuli baarist vihmase ilmaga koju ja sai surakat icon_wink.gif
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.07.2004 00:17:00 vasta tsitaadiga

tarc kirjutas:
http://pya.cc/pyaimg/spimg.php?imgid=5160
veel üks hiir icon_razz.gif


seda hiirt ma tunnen
sama kes Tootsi kapsaraua pihta pani
aga seekord jäi vahele
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojakula
Bännitud


liitunud: 01.07.2004




sõnum 01.07.2004 02:53:33 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 01.07.2004 19:23:21 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas see hiir sinna arvutisse pääses?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eimar1
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 21:00:45 vasta tsitaadiga

valage natuke hiiremürki korpuse servast sisse, asi ants
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 23:46:34 vasta tsitaadiga

ma ei kujuta ette seda rõvedat haisu mis tuleb korpusest kui hiir on seal veidike praadinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 23:50:54 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Huvitav kuidas see hiir sinna arvutisse pääses?

need on need parmude ühiseelamud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TheIV
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 02.07.2004 08:52:26 vasta tsitaadiga

Krt see esimene pilt oli ikka hea,aga vähemat suri tsiviliseeritult icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McWill
HV vaatleja
McWill

liitunud: 01.12.2003




sõnum 02.07.2004 13:19:44 vasta tsitaadiga

Väga kummaline kokkusattumus, aga nii kui ma selle teema avasin hakkas mu masin mängima mängima White Stripes'i lugu "I Think I Smell a Rat" icon_eek.gif . Ütle veel, et arvutid ei mõtle 8) .
_________________
Head uut!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 13:25:12 vasta tsitaadiga

Asjalikku teemaarendust selles morbiidses teemas ei ole... lukku.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  hiir...
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.