Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 313, 314, 315  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
17%
 17%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 107 ]
Ei poolda
33%
 33%  [ 99 ]
Olen erapooletu
12%
 12%  [ 36 ]
hääli kokku : 295

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 19:11:32 vasta tsitaadiga

Enne ei olnud pekkis, nüüd on icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 19:25:03 vasta tsitaadiga

Anna kohtusse ja nõua valuraha beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 31.10.2020 20:47:06 vasta tsitaadiga

Kui kõrva eest saab 250 eurtsi siis sellise kaebuse eest tehakse 10 verevalumit juurde
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 03:21:45 vasta tsitaadiga

Kui koroonaviiruse vaktsiin valmis saab, siis kas ostate endale ja oma perele ja kui palju olete nõus doosi eest maksma?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 07:14:18 vasta tsitaadiga

Ei miks kas peab ostma?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 09:48:04 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kui koroonaviiruse vaktsiin valmis saab, siis kas ostate endale ja oma perele ja kui palju olete nõus doosi eest maksma?

Kui praegu saaks kontrollitud "lääne" vaktsiini, siis oleks kuni paarsada eurot nõus välja käima ( mul on sellest jamast "kopp väga ees" ) , aga tõenäoliselt saan ma oma vaktsiini tasuta esimeses järjekorras, sest et olen riskigrupis või siis sellepärast, et naine on "eesliinitöötaja".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 09:49:48 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kui koroonaviiruse vaktsiin valmis saab, siis kas ostate endale ja oma perele ja kui palju olete nõus doosi eest maksma?

Loodan mõistliku hinnaga saada - ei soovi USA laadset meditsiinisüsteemi, kus rikkad võidavad ning kehvemal järjel olevad inimesed kannatavad.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 09:58:18 vasta tsitaadiga

Selleks ajaks, kui mul vaktsiinile ligipääs tekib, on kriis ilmselt juba läbi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 09:59:55 vasta tsitaadiga

Ma ootaks paar aastat icon_lol.gif
Näeb ära, mis kõrvalmõjud kiiruga tehtud vaktsiinil on.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 10:57:41 vasta tsitaadiga

Vaktsiiniga pidi alumiiniumit süstitama ja autism tekib
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 11:06:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Vaktsiiniga pidi alumiiniumit süstitama ja autism tekib
Oh sind ullikest, elavhõbedat süstitakse. Tõsi küll, mõlemad hallid läikivad metallid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 11:08:00 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Vaktsiiniga pidi alumiiniumit süstitama ja autism tekib
Oh sind ullikest, elavhõbedat süstitakse. Tõsi küll, mõlemad hallid läikivad metallid thumbs_up.gif
icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 11:12:35 vasta tsitaadiga

Elavhõbe ju väga kasulik, sõnad elav ja hõbe koos thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 11:31:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Elavhõbe ju väga kasulik, sõnad elav ja hõbe koos thumbs_up.gif

Ega mul asjata hõbedast kaela-ja käekett ole thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 11:43:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Krt küll. Käisin PERHis kolmapäeval vereanalüüsi andmas. Nii professionaalselt võeti, et hetkel küünarnuki piirkonnas ca 10x10 cm verevalum, mis pidevalt laieneb. Näeb välja nagu oleks mul katk icon_confused.gif
Lisaks valutab reaalselt küünarnukk, mitte see koht, kust nõel veeni torgati.
Olen aastaid doonor olnud, aga isegi seal pole nende jämedate nõeltega suudetud sellist rõvedust teha thumbs_down.gif

PERHis suudetakse absoluutselt iga kord midagi ära käkkida. suht rõve tunne tekib automaatselt, kui tuleb arstiga jutuks, et peaks uuesti vereanalüüse andma minema .. juba ette teada, et tõenäoliselt on ca nädalajagu käsi sinine vms thumbs_down.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 12:05:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Elavhõbe ju väga kasulik, sõnad elav ja hõbe koos thumbs_up.gif

Ega mul asjata hõbedast kaela-ja käekett ole thumbs_up.gif


Meesterahval kaela ja - käekett?


Okei ma ei hakka.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 12:08:42 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Elavhõbe ju väga kasulik, sõnad elav ja hõbe koos thumbs_up.gif

Ega mul asjata hõbedast kaela-ja käekett ole thumbs_up.gif


Meesterahval kaela ja - käekett?


Okei ma ei hakka.

Parem kui su kõhukott , aga ma ei hakka.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 12:09:13 vasta tsitaadiga

Kõhukott on praktiline
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 12:17:07 vasta tsitaadiga

Ja ketid ei ole? Nendega saab tutti nagu muda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 12:21:04 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Ja ketid ei ole? Nendega saab tutti nagu muda
icon_eek.gif
nädalavahetus lõppes ju, halloo,no alcohol icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 14:19:03 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kui koroonaviiruse vaktsiin valmis saab, siis kas ostate endale ja oma perele ja kui palju olete nõus doosi eest maksma?

Ikka, eeldusel, et on korralikult testitud. Otseselt maksma ei pea. Perearsti kaudu saaks ilmselt tasuta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 14:44:01 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
raxz kirjutas:
Kui koroonaviiruse vaktsiin valmis saab, siis kas ostate endale ja oma perele ja kui palju olete nõus doosi eest maksma?

Ikka, eeldusel, et on korralikult testitud. Otseselt maksma ei pea. Perearsti kaudu saaks ilmselt tasuta.


Ei tea kuidas teil seal Iirimaal on, aga Eestis minu teada täiskasvanuid tasuta ei vaktsineerita. Gripivaktsiini pakub mõnel tööandja oma kuludega, aga see on teine teema. Kui, siis võib-olla ainult mingit riskigruppi vaktsineeritakse tasuta.

Aga kui on kindlus, et see vaktsiin toimib ja annab kaitse pikemaks ajaks kui paar kuud, siis mõnisada eurot oleks vast nõus välja käima.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 14:54:52 vasta tsitaadiga

Mul katab sellised asjad õnneks tööandja poolne tervisekindlustus. Esimeste seas end torkima ei torma aga võimalusel vaktsineeriks ikka. Arvatavasti ei pääse enam ilma selleta kuhugi reisimagi.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 14:57:26 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ma saan selle riigi kulul. Tõenäoliselt mingitele gruppidele riik peab pakkuma seda tasuta, kuid arvestades, et nendes gruppides on kindlasti päris palju vaktsiinivastaseid, siis jääb doose üle. Profit minu jaoks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 15:06:32 vasta tsitaadiga

Need vaktsiinivastased võidakse vastu seina suruda tööandja või riigi poolt.
Tööandja jaoks on see risk, et kui kasvõi üks nakatub, siis kupatatakse kogu asutus karantiini.
Koolide ja lasteaedade puhul on sama lugu - kui kasvõi üks nakatub, siis kannatavad selle läbi kõik.
Seega ühel või teisel moel võidakse see vaktsineerimine kohustuslikuks teha kui teistega kokku puutud mitte päevad läbi üksi kodus ei istu.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 15:11:14 vasta tsitaadiga

Kas tööandja võib üldse küsida vaktsineerimise kohta?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2020 15:20:16 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
SKG kirjutas:
raxz kirjutas:
Kui koroonaviiruse vaktsiin valmis saab, siis kas ostate endale ja oma perele ja kui palju olete nõus doosi eest maksma?

Ikka, eeldusel, et on korralikult testitud. Otseselt maksma ei pea. Perearsti kaudu saaks ilmselt tasuta.


Ei tea kuidas teil seal Iirimaal on, aga Eestis minu teada täiskasvanuid tasuta ei vaktsineerita. Gripivaktsiini pakub mõnel tööandja oma kuludega, aga see on teine teema. Kui, siis võib-olla ainult mingit riskigruppi vaktsineeritakse tasuta.

Aga kui on kindlus, et see vaktsiin toimib ja annab kaitse pikemaks ajaks kui paar kuud, siis mõnisada eurot oleks vast nõus välja käima.

Gripivaktsiin ka tasuta. Just poiss sai mul spray ninna icon_lol.gif Tehti apteegis ära.
Riik maksab jah, või noh, kaudselt olen ma selle kinni maksnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.11.2020 15:24:30 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kas tööandja võib üldse küsida vaktsineerimise kohta?


Teoorias vist tohib kui töö tõttu on vältimatu või suur tõenäosus inimestega lähedalt kokku puutuda.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 23:25:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Krt küll. Käisin PERHis kolmapäeval vereanalüüsi andmas. Nii professionaalselt võeti, et hetkel küünarnuki piirkonnas ca 10x10 cm verevalum, mis pidevalt laieneb. Näeb välja nagu oleks mul katk icon_confused.gif
Lisaks valutab reaalselt küünarnukk, mitte see koht, kust nõel veeni torgati.
Olen aastaid doonor olnud, aga isegi seal pole nende jämedate nõeltega suudetud sellist rõvedust teha thumbs_down.gif

Küünarnuki piirkond on päris rõvedalt tumedaks läinud. Täna üks tüüp jõusaalis tuli rinnalt surumise ajal küsima, et kuule, sa vist rebestasid miskit ära... icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 23:41:37 vasta tsitaadiga

Heips, palju surud ka?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2020 23:45:58 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Heips, palju surud ka?

Pole aimugi. Palju need 15 cm läbimõõduga mustad kettad kaaluvad?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 07:18:07 vasta tsitaadiga

5kg tk icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 07:24:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
5kg tk icon_confused.gif

Pane kangi kaal ka juurde!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 07:49:32 vasta tsitaadiga

no kokku tubli 30 siis.
Trenni tuleb veel teha. Nii et jäsemed sinised icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 13:03:41 vasta tsitaadiga

Ei-ei, mingid kangi pole. Ma ühe selle kettaga seliliasendis surungi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 13:05:45 vasta tsitaadiga

Kui see ketas käest libiseb ja peale kukub siis võib siniseks minna küll
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 08:18:00 vasta tsitaadiga

Kaks päeva vedelesin diivanil ja nüüd on tulemus käes. Selg valus nagu oleks mingi paks neegermees mu peal olnud. Mida soovitate teha?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 08:51:24 vasta tsitaadiga

Kehv diivan, osta uus
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 12:11:14 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kaks päeva vedelesin diivanil ja nüüd on tulemus käes. Selg valus nagu oleks mingi paks neegermees mu peal olnud. Mida soovitate teha?

Naine viskas magamistoast välja?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 12:13:51 vasta tsitaadiga

Siim tule chatti, mis sa peidad nagu mingi lumehelves ennast
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 12:15:36 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Selg valus nagu oleks mingi paks neegermees mu peal olnud. Mida soovitate teha?

Neegermees ei läinud su pealt ära, kuigi näitasid ust?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 12:18:42 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Siim tule chatti, mis sa peidad nagu mingi lumehelves ennast

Seal üks närvihaige, kel enesekontrolli probleemid. Las olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 12:20:08 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Siim tule chatti, mis sa peidad nagu mingi lumehelves ennast

Seal üks närvihaige, kel enesekontrolli probleemid. Las olla icon_lol.gif


Viskame raxzi välja?

Sa ei käi traktori omas ka midasa ajad, kes sulle seal ei meeldi?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 12:25:21 vasta tsitaadiga

monkey.gif olen thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.11.2020 13:57:43 vasta tsitaadiga

Kui arstid juba haigestuvad ja karantiini peavad jääma.. icon_cry.gif https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/tallinna-perearstikeskuses-tuvastati-koroonaviirus-seitse-arsti-ja-mitu-ode-on-isolatsioonis?id=91595897
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 14:08:53 vasta tsitaadiga

PERHis oli ka vahepeal haige ja mitmed arstid karantiinis
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 14:12:57 vasta tsitaadiga

Arstid on kah inimesed ju... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 14:13:42 vasta tsitaadiga

PERHis on siiamaani koroonasse haigestunud arste ja õdesid. Istuvad kodus. Avalikult sellest muidugi ei räägita.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 14:16:01 vasta tsitaadiga

Sa just rääkisid
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.11.2020 14:34:05 vasta tsitaadiga

that's a paddlin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 313, 314, 315  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.