Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2020 23:41:12 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mul vist mingi imelik auto. Pidurdamiseks kasutab piduriklotse.
Muuseumieksponaat.



Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2020 01:04:47 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.10.2020 08:36:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mul vist mingi imelik auto. Pidurdamiseks kasutab piduriklotse.


Iganenud tehnoloogia, raiskab energiat ja ressursse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 10:16:57 vasta tsitaadiga

Mersu, 50k sõitnud ja pidurid otsas.
Arve ketta ja klotsi ringi eest oli selline, et saaks täitsa normaalse auto osta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 10:35:42 vasta tsitaadiga

Roolil labadeta autot ei ostaks, enne olgu manuaal. Ei mõista maanteel vabakäigu kasutamist, ikka madalam käik sisse enne pidurdamist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 10:42:40 vasta tsitaadiga

Wat. Miks peaks vabakäigu panema? Või miks peaks käsitsi mässama alati kõigega. Kas muidu tuleb piirsituatsioon ja põrutad läbi betoonseinana? Võid minu autolt labad endale saada, ma pole neid kasutanud üldse. Mõttetu vidin tavaautosse
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.10.2020 12:49:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mersu, 50k sõitnud ja pidurid otsas.
Arve ketta ja klotsi ringi eest oli selline, et saaks täitsa normaalse auto osta.
jupid head odavad, uus kasutatud a klotsiring 3,50euri.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 12:55:57 vasta tsitaadiga

Klotsid olidki head odavad. Umbes 2% kogu arvest.
300Eur paar.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.10.2020 13:02:51 vasta tsitaadiga

300€ on 2% ehk koguarve 15000€ või kõik klotsid (4x300=1200€) 2% ehk koguarve 60000€?
Milline Mersu? Või kahemilline? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 13:28:55 vasta tsitaadiga

Ma olen seda hinnapakkumist või arvet näinud vist.
Kui see oli see sama, siis AMG keraamilised pidurid olid.
Ja õhku oli hinnas palju, Saksamaalt tellides saaks 2-3x jupid soodsamalt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 24.10.2020 13:29:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 13:43:52 vasta tsitaadiga

Minu paha. 1 protsent mitte 2.

Kokku jah napilt alla 30k€

Mingi 2014 s63

Sellise mudeli hinnad algavad 45k€ icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 15:34:25 vasta tsitaadiga

tofay, pidurid on odavamad kui käikude lappamisest kulunud kasti hooldada, käiguga pidurdamine pigem mägede või libeduse teema.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2020 15:41:46 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma olen seda hinnapakkumist või arvet näinud vist.
Kui see oli see sama, siis AMG keraamilised pidurid olid.
Ja õhku oli hinnas palju, Saksamaalt tellides saaks 2-3x jupid soodsamalt.


Härraesindus rääkis ühest audimehest, kes keraamilised ise kodus nikerdades suvaklotsidega ära tappis.. tulemus ombes sama. sellel kvartalil teeme esimesed korda, järgmisel tagumised.

käisin türil thaliale (renault thalia, 1,2l vabalthingav millel 1 keps tuli läbi ploki vaatama, mis ilm on) mootorit toomas. öeldi, et mis teha, tuleb mootor vahetada, kellelgi on seda autot vaja. päris mitut erinevat mootorit on kasutatud selle prantslase peal. esialgu sain teada, et vahe võib olla juba selles, kas parempoolne veovõll läheb otse kasti või kinnitub laagripukiga ploki tahaküljele.. töö ilmselt ületab lõppkokkuvõttes selle auto väärtuse töötavana.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 16:30:07 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kuulge autofriigid
Kas need DSG kastid käituvadki nii, et kui pidurdad hoogu maha, siis taob justkui käike sisse, nagu pidurdaks käikudega, manuaalkasti puhul? icon_rolleyes.gif

dsg on üldse mingi imelik vidin.
15kmh kanti jala gaasilt ära võtad jõnksutab rõvedalt näiteks.. peale ostu sai kohe uuritud mis teema on, pidavat täiesti normaalne olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 16:32:12 vasta tsitaadiga

I käiguga aeglaselt liikudes jõnksutavad jah, vähemalt VAG grupi omad küll...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.10.2020 16:33:56 vasta tsitaadiga

DSG ga tuleb meelde lugu.

kalmistul on kadunukeste vedamiseks pika kuudiga caddy. lõksub tühikäigul ees, mutud tugiraamidega kaabivad järgi. ilmnes, et vaja dsg korda teha, sest sidurid libisevad läbi. tehakse auto siis korda aga mutud enam järgi ei jõua sellele. mis teha? kui tühikäigu pöörded oleks 800 peal, jõuaks aga on 1050.. tehas ütleb, et 750-1100 on normaalne..

auto on tehniliselt korras aga on suur probleem. surnuauto lõksub rongkäigu eest ära..

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 16:48:57 vasta tsitaadiga

sõitsin täna dsg'ga, tegi brrrp hääli häid
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.10.2020 17:04:37 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
I käiguga aeglaselt liikudes jõnksutavad jah, vähemalt VAG grupi omad küll...

Mul veel vist liiga uus, ei jõnksuta.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 17:06:38 vasta tsitaadiga

Ei tunne ka mingit jõnksutamist.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 20:10:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
DSG ga tuleb meelde lugu.

kalmistul on kadunukeste vedamiseks pika kuudiga caddy. lõksub tühikäigul ees, mutud tugiraamidega kaabivad järgi. ilmnes, et vaja dsg korda teha, sest sidurid libisevad läbi. tehakse auto siis korda aga mutud enam järgi ei jõua sellele. mis teha? kui tühikäigu pöörded oleks 800 peal, jõuaks aga on 1050.. tehas ütleb, et 750-1100 on normaalne..

auto on tehniliselt korras aga on suur probleem. surnuauto lõksub rongkäigu eest ära..

Ma olen seda siin samas teemas korra lugenud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 21:34:34 vasta tsitaadiga

tassikook kirjutas:
Hiid kirjutas:
kuulge autofriigid
Kas need DSG kastid käituvadki nii, et kui pidurdad hoogu maha, siis taob justkui käike sisse, nagu pidurdaks käikudega, manuaalkasti puhul? icon_rolleyes.gif

dsg on üldse mingi imelik vidin.
15kmh kanti jala gaasilt ära võtad jõnksutab rõvedalt näiteks.. peale ostu sai kohe uuritud mis teema on, pidavat täiesti normaalne olema icon_rolleyes.gif

vot see mulle silma jäigi.
Juu siis tuleb leppida. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.10.2020 21:50:18 vasta tsitaadiga

Selle väikse kiirusega jõnksutamise vastu pidi aitama kui käsitsi käiku vahetada, et ei pendeldaks pidevalt 1. ja 2. käigu vahel. Siis muidugi kaob automaatkasti mõte ära.
Uutel DSG-ga proovisõiduautodel pole nagu märganud sellist asja. Kohalt ära minnes mõtleb küll natuke, erinevalt päris automaadist.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 23:17:06 vasta tsitaadiga

Enda dsg'l väike soft peale pandud, et esimest käiku pikemalt laseks.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2020 23:31:00 vasta tsitaadiga

2018 Golf ja 2019 Leon ST tegid küll mõlemad seda jõnksutamist
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 00:01:18 vasta tsitaadiga

Pole vaja automaatika ori olla ja mõistatada, mida masin teha tahab. Ise paned sobiva käigu sisse ja elu lill.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 00:15:15 vasta tsitaadiga

Nii on.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 01:18:26 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Pole vaja automaatika ori olla ja mõistatada, mida masin teha tahab. Ise paned sobiva käigu sisse ja elu lill.

mingi metslane oled? kes tänapäeval enam ise käike sisse raiub? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 01:20:52 vasta tsitaadiga

Haige inimene
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 25.10.2020 08:25:40 vasta tsitaadiga

Umbes 30k eest saaks uue civicu, oleks mõistlik valik ?
Väljast näeb täitsa okei välja. Tagumine ots on veidi imelik aga seda väga ei näe.

E: see ju vale silla veoga. icon_biggrin.gif

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 11:20:00 vasta tsitaadiga

Sa ka rumal. Laiatarbe hondad pole tagaveolised
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 25.10.2020 11:52:06 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Sa ka rumal. Laiatarbe hondad pole tagaveolised


Nelik võiks 30 tonni eest ikkagi valikus olla.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 11:56:34 vasta tsitaadiga

Türr küll. Uus Scania. Kuidas automaat lolliks läheb kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

See koht siis. https://www.google.com/maps/@68.1277742,13.8543503,3a,75y,212.23h,75.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssHoYWRmIaD6PJ3TdJ7dUgg!2e0!7i16384!8i8192
Sellepärast sõidan 99 % manuaal käiguvahetusega...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.10.2020 12:41:48 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Türr küll. Uus Scania. Kuidas automaat lolliks läheb kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

See koht siis. https://www.google.com/maps/@68.1277742,13.8543503,3a,75y,212.23h,75.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssHoYWRmIaD6PJ3TdJ7dUgg!2e0!7i16384!8i8192
Sellepärast sõidan 99 % manuaal käiguvahetusega...
automaat kastiga rekka? mis seal täpsemalt juhtus?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 13:15:14 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Türr küll. Uus Scania. Kuidas automaat lolliks läheb kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

See koht siis. https://www.google.com/maps/@68.1277742,13.8543503,3a,75y,212.23h,75.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssHoYWRmIaD6PJ3TdJ7dUgg!2e0!7i16384!8i8192
Sellepärast sõidan 99 % manuaal käiguvahetusega...
automaat kastiga rekka? mis seal täpsemalt juhtus?

Uhiuus rekka, uhiuued Michelin lamellid all...Ei teadnud veel manuali peale lülituse olemasolu icon_redface.gif
Kui rattad rigi tõmbab, siis automaat paneb kõrgema käigu, siis hingest kinni (pöörded maas), siis uuesti madalam käik ja hoog kaob ära. Jäädki tõusule rippuma kopp.gif
Nüüd vahel lausa 1800 pöördega alustad tõusu võtmist (veab veel 900 pöördega), et võimalikult pikalt käiguvahetuseta võtta tõusu...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 14:55:21 vasta tsitaadiga

Näide kuida škodasi remonditakse icon_lol.gif thumbs_up.gif
https://www.tiktok.com/@hhannakas/video/6885966891626630401
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2020 15:10:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Näide kuida škodasi remonditakse icon_lol.gif thumbs_up.gif
https://www.tiktok.com/@hhannakas/video/6885966891626630401

Kuidas ta nüüd oligi? Kui peksab järelikult armastab icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2020 16:22:19 vasta tsitaadiga

kellaplokk on vahetatav.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 12:47:20 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Sa ka rumal. Laiatarbe hondad pole tagaveolised


Nelik võiks 30 tonni eest ikkagi valikus olla.

Siis võtaks juba kasutatud Type-R'i, kui just Civic peab olema: https://www.auto24.ee/used/3407676
30k tutika Civiku eest välja käia on suht raju icon_rolleyes.gif

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 12:50:07 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Sa ka rumal. Laiatarbe hondad pole tagaveolised


Nelik võiks 30 tonni eest ikkagi valikus olla.

Siis võtaks juba kasutatud Type-R'i, kui just Civic peab olema: https://www.auto24.ee/used/3407676
30k tutika Civiku eest välja käia on suht raju icon_rolleyes.gif


Otstarbekas tõesti osta 4a vana auto 30k eest ja kujutada ette, et oled Ott Tänak. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 13:02:27 vasta tsitaadiga

Mis autoga tohib end ott tänakuna ette kujutada?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.10.2020 13:06:16 vasta tsitaadiga

millal tänak type r'ga sõitis?

prtv kirjutas:
Mis autoga tohib end ott tänakuna ette kujutada?
volvoga või i20'ga
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.10.2020 13:07:13 vasta tsitaadiga

tundub et Hyundai i20 ei muutu vist sama populaarseks kui kunagi elektrisinine Subaru Impreza oli icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 13:13:50 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Mis autoga tohib end ott tänakuna ette kujutada?


Ott Tänaku autoga. Mitte sellega, mida iga nurga pealt hyndai esindusest osta saad...
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 13:15:36 vasta tsitaadiga

Miks siis ott tänak mängu tuua?
Type-R on vahva auto

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 13:51:42 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
millal tänak type r'ga sõitis?

prtv kirjutas:
Mis autoga tohib end ott tänakuna ette kujutada?
volvoga või i20'ga


2015 kui tuli uus type r. Audru ringrajal. Mul on isegi pilt sellest alles ja diplom taskus

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.10.2020 14:20:29 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Mis autoga tohib end ott tänakuna ette kujutada?


GR Yarisega, varsti poes saadaval (proovisõit kindel).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 14:25:41 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
prtv kirjutas:
Mis autoga tohib end ott tänakuna ette kujutada?


GR Yarisega, varsti poes saadaval (proovisõit kindel).


Aa-jaa, Sa oled ju see mees, kes on esinduses käinud kõikides Toyotades sees istumas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 15:28:10 vasta tsitaadiga

Pokerface kuulamas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2020 15:48:27 vasta tsitaadiga

Kas see GR Yaris on odav Lexus? Või oli vastupidi, et Lexus on kallis Toyota?
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.10.2020 17:04:43 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Markos kirjutas:
prtv kirjutas:
Mis autoga tohib end ott tänakuna ette kujutada?


GR Yarisega, varsti poes saadaval (proovisõit kindel).


Aa-jaa, Sa oled ju see mees, kes on esinduses käinud kõikides Toyotades sees istumas. icon_biggrin.gif


Ei meenu. Mingil hetkel sõitsin jah kõik Lexuse mudelid läbi, aga viimasel ajal väga ei viitsi enam.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.