|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
03.10.2020 17:19:00
|
|
|
| Ei kipu P5 ostma ja ajan oma asju pixel 3 edasi. Mitte mingit võitu ei saaks uue mudeli ostmisega.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
03.10.2020 20:05:16
|
|
|
| kristjan* kirjutas: |
| Dogbert, miks protsessorijõudlus sinu arvates mingi 'holy grail' on, mille järgi telefoni headust hinnata? Mulle on jäänud mulje, et see on ainult mängimise puhul oluline. Isiklikult olen täitsa rahul midrange kiipidega (mis on ühtlasi ka voolusäästlikumad) ja hindan hoopis muid aspekte. |
Olen üpris sama meelt.
Dogbert, vaata ka protsessori sees olevad teisi komponente: AI engine/Spectra ISP ja mitmed muud, mis võivad teoreetiliselt olla täiendusi saanud.
Selles suhtes võib pildi post-processing olla SD845-st isegi kiirem, kuna Spectra ISP ja "AI" on muutunud aja jooksul kiiremaks (või on uuemad). "AI" jõudluse kasv on aasta-aastalt ikka päris suur.
Lisaks 7nm, mis peaks teoorias olema säästlikum/rohkem väärtuslikku kraami mahutama.
Selles viimases ma kahtlen aga sügavalt, sest nagu me kõik teame, siis iga aasta kelgitakse "30% voolusäästlikum ja 40% kiirem", aga reaalsus on iPhone SE (2020) peal näha: aku kannatab, sest protsessor on kiire ja tegelikkuses vooluõgar.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
03.10.2020 20:07:49
|
|
|
No asi läägab ikka. Teistel firmadel 765G sees ja ülevaadetes ka kurdetakse,et tõmbab väikse läägi sisse. Kasuta pool tundi järjest seadet, arvan, et annab tunda asi.
Sellise telefoni eest 700€ maksta on suht absurd.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.10.2020 21:30:33
|
|
|
Pigem jah kolmesotise xiaomi ekvivalent.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
04.10.2020 23:12:42
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| kristjan* kirjutas: |
| Dogbert, miks protsessorijõudlus sinu arvates mingi 'holy grail' on, mille järgi telefoni headust hinnata? Mulle on jäänud mulje, et see on ainult mängimise puhul oluline. Isiklikult olen täitsa rahul midrange kiipidega (mis on ühtlasi ka voolusäästlikumad) ja hindan hoopis muid aspekte. |
Olen üpris sama meelt.
Dogbert, vaata ka protsessori sees olevad teisi komponente: AI engine/Spectra ISP ja mitmed muud, mis võivad teoreetiliselt olla täiendusi saanud.
Selles suhtes võib pildi post-processing olla SD845-st isegi kiirem, kuna Spectra ISP ja "AI" on muutunud aja jooksul kiiremaks (või on uuemad). "AI" jõudluse kasv on aasta-aastalt ikka päris suur.
Lisaks 7nm, mis peaks teoorias olema säästlikum/rohkem väärtuslikku kraami mahutama.
Selles viimases ma kahtlen aga sügavalt, sest nagu me kõik teame, siis iga aasta kelgitakse "30% voolusäästlikum ja 40% kiirem", aga reaalsus on iPhone SE (2020) peal näha: aku kannatab, sest protsessor on kiire ja tegelikkuses vooluõgar. |
Ahhaa, väga hea, et sa pilditöötluse kiibinduse teemaks tõid. Google on Pixel telefonidesse alates Pixel 2-st istutanud spetsiaalse, puhtalt pilditöötlusele pühendatud ja oma disainitud ARM-tüüpi protsessori, mille nimeks kuni Pixel 4-ni oli Pixel Visual Core (PVC), Pixel 4 sees selle uuem versioon nimetati Pixel Neural Core'ks. See tegeles puhtalt kaamerast tuleva live pildi töötluse ja sellel taeva, nägude jms tuvastamiseks vajalike protsessidega, HDR(+) töötlusega jppms ning on suuresti üheks põhjuseks, miks Pixel 2-4 telefonid oma tagasihoidliku kaamera-riistvaraga on telefonikaamerate tippklassis.
Pixelid kasutasid siiani Qualcommi kiipide ISP asemel just seda, kuna PVC(PNC) tegi sama töö ära kiiremini, paindlikumalt ja ka energiasäästlikumalt.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pixel_Visual_Core
https://www.androidauthority.com/pixel-visual-core-808182/
https://www.androidcentral.com/pixel-visual-core-explained
https://www.androidauthority.com/google-pixel-4-neural-core-1045318/
Ja nüüd kirsina tordi peal - Pixel 5 seest te seda enam ei leia
https://9to5google.com/2020/10/01/google-pixel-5-neural-core/
Kogu töö peab ära tegema vaene Snapdragon 765G oma Pixel 2 jõudluse ja PVC abita. Google väidab, et "tänu optimeerimisele" on Pixel 5 perfomance pilditöötlusel "sarnane" Pixel 4 saavutatuga, mis on pehmelt öeldes kahtlane.
Nagu sealt lugeda võib, siis tulevikus pidavat ta tagasi tulema, aga Pixel 5 tundub olevat lihtsalt vahepealne "corona-säästukas", mille tootmiselt kulusid maksimaalselt kokku hoitakse ja mille eest täishind kasseeritakse.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.10.2020 07:24:11
|
|
|
Mis pikselit soovitate siis praegu osta? Tahaks häid fotosid
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.10.2020 08:56:38
|
|
|
4. Ise ootan 6 ära.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrat95
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2012
|
06.10.2020 18:47:31
|
|
|
| Keegi Pixel 4a kohta oskab midagi kosta? Pole nagu sellist "tippklaassi" telefoni nagu Pixel 4 vaja, pigem kaldun 4a poole. Kuidas nendel Pixlitel muidu dual sim Eestis toimib?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
08.10.2020 23:57:35
|
|
|
| scrat95 kirjutas: |
| Keegi Pixel 4a kohta oskab midagi kosta? Pole nagu sellist "tippklaassi" telefoni nagu Pixel 4 vaja, pigem kaldun 4a poole. Kuidas nendel Pixlitel muidu dual sim Eestis toimib? |
Ootan ka seda. Pidi oktoobri lõpus meile jõudma alles kuskil...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
15.10.2020 13:37:58
|
|
|
Ma arvan, et see 765 pole nii halb midagi. Energiasäästlik ja efektiivne. Tavakasutajale on sellest küll ja veel.
Edit: et esimesed ülevaated on väljas, siis on võimalik ka reaalseid järeldusi teha. Tuleb välja, et see 765G pole üldse mitte nii aeglane...
Äppide avamise kiirus, võrdluses Pixel 5, Samsung S20 (SD865) ning Oneplus Nord (SD765G)
Spoiler 
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
15.10.2020 13:49:19
|
|
|
Väga huvitav. Arvan, et siin on küll viga tehtud? Nord peaks just kõige enam optimeeritud olema...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
15.10.2020 14:38:33
|
|
|
| Mille alusel Nord rohkem optimeeritud on?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
15.10.2020 17:42:22
|
|
|
| Olen ise väga mitmeid OP telefone omanud ja ka Pixel telefone. Ei taha väga nõustuda sellega. Müügijutt on muidugi üks ja kasutajakogemus teine.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
16.10.2020 16:03:27
|
|
|
Arvestades nüüd neid toredaid tarneaegasid (Nov keskel nüüd) Pixel 4a puhul, siis mis teile, kui Pixeli kasutajatele alternatiiv on selles hinnaklassis?
Ise otsin head kaamerat, mõnusat/mugavat sõrmejäljelugejat ja et poleks liiga suur. OnePlus Nord ei ole just kiidetud kaameraga.
Pixel 4a oleks need lahtrid mu jaoks ära täitnud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kork
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2002
|
17.10.2020 08:45:44
|
|
|
| infect kirjutas: |
Arvestades nüüd neid toredaid tarneaegasid (Nov keskel nüüd) Pixel 4a puhul, siis mis teile, kui Pixeli kasutajatele alternatiiv on selles hinnaklassis?
Ise otsin head kaamerat, mõnusat/mugavat sõrmejäljelugejat ja et poleks liiga suur. OnePlus Nord ei ole just kiidetud kaameraga.
Pixel 4a oleks need lahtrid mu jaoks ära täitnud. |
Kust see jutt novembri tarneajast? Septembri lõpus tellisin saksa Googlist (340,20 eurot) ja eile oli läbi ostaeu.ee kohal.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
17.10.2020 09:57:37
|
|
|
| kork kirjutas: |
| infect kirjutas: |
Arvestades nüüd neid toredaid tarneaegasid (Nov keskel nüüd) Pixel 4a puhul, siis mis teile, kui Pixeli kasutajatele alternatiiv on selles hinnaklassis?
Ise otsin head kaamerat, mõnusat/mugavat sõrmejäljelugejat ja et poleks liiga suur. OnePlus Nord ei ole just kiidetud kaameraga.
Pixel 4a oleks need lahtrid mu jaoks ära täitnud. |
Kust see jutt novembri tarneajast? Septembri lõpus tellisin saksa Googlist (340,20 eurot) ja eile oli läbi ostaeu.ee kohal. |
https://www.hinnavaatlus.ee/1850327/google-pixel-4a-128gb-black/
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.10.2020 09:58:51
|
|
|
| infect kirjutas: |
| kork kirjutas: |
| infect kirjutas: |
Arvestades nüüd neid toredaid tarneaegasid (Nov keskel nüüd) Pixel 4a puhul, siis mis teile, kui Pixeli kasutajatele alternatiiv on selles hinnaklassis?
Ise otsin head kaamerat, mõnusat/mugavat sõrmejäljelugejat ja et poleks liiga suur. OnePlus Nord ei ole just kiidetud kaameraga.
Pixel 4a oleks need lahtrid mu jaoks ära täitnud. |
Kust see jutt novembri tarneajast? Septembri lõpus tellisin saksa Googlist (340,20 eurot) ja eile oli läbi ostaeu.ee kohal. |
https://www.hinnavaatlus.ee/1850327/google-pixel-4a-128gb-black/ |
Digizones 6-8tp ju. Võta sealt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
17.10.2020 10:17:50
|
|
|
| Eile/täna on see muutunud seal. Oleks ka huvitatud Ostaeu kaudu, aga loen praegu, et Google ei ole eriti kliendisõbralik oma garantii osas, kui on ostetud neid teenuseid kasutades ka EU riikidesse, kus Google ei tegutse.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
17.10.2020 13:54:54
|
|
|
infect, ainult Nexus/Pixel peal elanud ja edaspidi ka, ühtegi korda pole garantiid vaja läinud. Ja kui vaja, siis ostetud Amazonist ja selle poega muresid pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
17.10.2020 16:50:01
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| infect, ainult Nexus/Pixel peal elanud ja edaspidi ka, ühtegi korda pole garantiid vaja läinud. Ja kui vaja, siis ostetud Amazonist ja selle poega muresid pole. |
Anekdootlike näiteid võib iga mudeli kohta tuua. Elus piisavalt pidanud telefoni garantiidega tegelema. Nii low-end kui high-end nutikatega.
Amazoniga on jah lihtsam, ma rääkisin otse Google enda poest ostmisest. Seal pead hakkama jebima. Netist piisavalt lugeda selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
17.10.2020 19:35:34
|
|
|
infect, telefoni tuleb hästi hoida, siis pole ka muresid.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
17.10.2020 19:38:46
|
|
|
Jah, telefonile tuleb igapäevaselt pai teha. Siis pole kunagi ühtegi tehnilist probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
17.10.2020 20:48:17
|
|
|
| Isegi tootjapoolne defekt kaob nagu imeväel
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
17.10.2020 23:24:47
|
|
|
| Ei tea kas Pixel 4a 5G ka Eestis müügile tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.10.2020 11:58:12
|
|
|
| tteam kirjutas: |
| Isegi tootjapoolne defekt kaob nagu imeväel |
Nexus 4-st siiani pole tootja vigu sattunud.
Ja hoidma peab ikkagi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
18.10.2020 12:33:31
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| tteam kirjutas: |
| Isegi tootjapoolne defekt kaob nagu imeväel |
Nexus 4-st siiani pole tootja vigu sattunud.
Ja hoidma peab ikkagi. |
Hea kui sul pole juhtunud.
Esimese asjana tuleb kohe meelde Nexus 5X puhul flash mälu suremine - väljamaal isegi hageti ning paljud omanikud said jupiti raha tagasi.
Nexus 6P puhul aku vist hakkas pärast aasta kasutamist surema, samamoodi massiliselt.
Pixel seeriast alates kadus mul huvi Google toodetud telefonide ning nende kehva vastupidamise pärast - aga meenub ka et Pixel seeriaga on igal aastal mingi probleem olnud.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.10.2020 13:28:36
|
|
|
Märdil ju pole juhtunud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
18.10.2020 14:19:27
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| tteam kirjutas: |
| Isegi tootjapoolne defekt kaob nagu imeväel |
Nexus 4-st siiani pole tootja vigu sattunud.
Ja hoidma peab ikkagi. |
Eks oligi naljaga mõeldud kommentaar. Endal pole Google telefonidega kordagi probleeme esinenud (koputab suurest hirmust puidul)
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.10.2020 17:46:41
|
|
|
| prtv kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| tteam kirjutas: |
| Isegi tootjapoolne defekt kaob nagu imeväel |
Nexus 4-st siiani pole tootja vigu sattunud.
Ja hoidma peab ikkagi. |
Hea kui sul pole juhtunud.
Esimese asjana tuleb kohe meelde Nexus 5X puhul flash mälu suremine - väljamaal isegi hageti ning paljud omanikud said jupiti raha tagasi.
Nexus 6P puhul aku vist hakkas pärast aasta kasutamist surema, samamoodi massiliselt.
Pixel seeriast alates kadus mul huvi Google toodetud telefonide ning nende kehva vastupidamise pärast - aga meenub ka et Pixel seeriaga on igal aastal mingi probleem olnud. |
5x polnud, 6P aku pidas paar aastat kenasti, peakski ära vahetama. Pixelitest on olnud vaid 2XL ja noh, väga ideaalne telefon. Enamik foorumipostitusi teengi sellega, üldse suurepärane multitalent.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
19.10.2020 15:08:57
|
|
|
Üks asi tundub veider, 5 oma "nõrgema" chipiga teeb 4k60 videot, 4 seda ei võimalda. Mingi argument on googeldatud põhjus (link), mis väidab, et filmimisel töötavad mõlemad kaamerad ja läbi selle on võimalik salvestades zoomi kasutada.
Võib ju lootma jääda, et järgmine "feature drop" lisab selle võimaluse, aga millegipärast kahtlen selles.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdd
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2011
|
21.10.2020 13:58:52
|
|
|
| Saksa google storest on igatahes tavaline pixel 4a otsas. Huvitav kas tuleb seda juurde ka või ongi kõik?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
21.10.2020 14:26:11
|
|
|
| asdd kirjutas: |
| Saksa google storest on igatahes tavaline pixel 4a otsas. Huvitav kas tuleb seda juurde ka või ongi kõik? |
Sest lisaks tavaklientidele ostsid ka edasimüüjad (mediamarket jne) endale lattu neid. Seal on veel hetkel saadval, aga spekulatiivselt tõstsid mõned neist hinda +50€ või rohkem.
Lisaks, Google ei luba telefone hetkel meie regiooni müüa.
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
21.10.2020 16:04:38
|
|
|
| Eestis hetkel 419 ja 428 hind. Reaalselt ka saadaval. Mis on teie arvates reaalne hind, mis mõneks ajaks siin püsima võib jääda? Tuleb ~370-375€ lähedale või alla 400€ ei ole mõtet lootagi?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
21.10.2020 16:13:15
|
|
|
| Eesti hinnad Pixel telefonide puhul eriti kõikuma pole kippunud. Eelmiseid mudeleid soetades jälgisin.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
22.10.2020 09:36:11
|
|
|
Mõned läksid 398€'ga Eestis. Kui nüüd saksa/uk turgu telefonidega üle ei ujutata lähiajal, siis taolist hinda enne jõule oodata pole mõtet.
Tõenäoliselt järgmise uuendusega tuleb HV listi täna hinnaga ~453€ https://www.hinnavaatlus.ee/1850327/google-pixel-4a-128gb-black/
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
22.10.2020 09:38:02
|
|
|
Ma põhimõtteliselt keeldun 430-450 euri maksmast telefoni eest, mis nt Saksamaal maksab 340€. Ja ärge isegi hakake rääkima sellest, kuidas valitsus Eesti ettevõtjaid piinab ning poodidel on tegevuskulud. Ka mujal maailmas peab sisseostu- ja müügihinna vahest maksusid, kulusid ja palkasid maksma.
Tundub, et pool aastat ootamist on luhta läinud ja tuleb hakata alternatiive otsima.
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
22.10.2020 10:09:27
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
Ma põhimõtteliselt keeldun 430-450 euri maksmast telefoni eest, mis nt Saksamaal maksab 340€. Ja ärge isegi hakake rääkima sellest, kuidas valitsus Eesti ettevõtjaid piinab ning poodidel on tegevuskulud. Ka mujal maailmas peab sisseostu- ja müügihinna vahest maksusid, kulusid ja palkasid maksma.
Tundub, et pool aastat ootamist on luhta läinud ja tuleb hakata alternatiive otsima. |
Suhteliselt samas seisus. Kuid ei oska alternatiivi hetkel leida päris endale. Kaamera oli just see, mida tahtsin...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
22.10.2020 11:04:12
|
|
|
| RandomHero kirjutas: |
Ma põhimõtteliselt keeldun 430-450 euri maksmast telefoni eest, mis nt Saksamaal maksab 340€. Ja ärge isegi hakake rääkima sellest, kuidas valitsus Eesti ettevõtjaid piinab ning poodidel on tegevuskulud. Ka mujal maailmas peab sisseostu- ja müügihinna vahest maksusid, kulusid ja palkasid maksma.
Tundub, et pool aastat ootamist on luhta läinud ja tuleb hakata alternatiive otsima. |
Eesti, minority is minority. Nagu öeldud sai, siis Google ei toeta otse müümist Eestisse ja pigem keelab/piirab siia saatmist sealsetel edasimüüjatel (hetkel). Tekibki lihtsalt olukord, kus telefonide järgi nõudlus on suur, saadavus kehv ja käsi vahel rohkem kui 1-2. Loogiline, et hind tõuseb.
Tanel jõudis ette ideega.
Ning Saksa puhul ärge unustage: https://www.globalvatcompliance.com/germany-standard-vat-rate-reduced-from-19-to-16-percent-and-reduced-tax-rate-will-drop-from-7-to-5-percent-between-july-1-and-dec-31-2020/
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.10.2020 13:39:30
|
|
|
Telefoni peab hoidma, Märdi sõnad
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.10.2020 22:24:59
|
|
|
Ega muud kui Google teeb järjekordset sotsiaalset eksperimenti - kui kallilt saab odavat rämpsu oma senistele klientidele ja fännidele pähe määrida, nimetades selle oma tipptelefonide järglaseks. Et kui palju see Pixeli nimi üksi väärt on.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
29.10.2020 10:43:57
|
|
|
Naisel vaja telefoni, mis võimalikult häid pilte teeb, samal ajal mingit jõudlust taga ei aja(mänge ei mängi jne). Kas Pixel 4a on selles suhtes parim valik?
Ei raatsi mingi 1 kilo maksta high-end telefoni pärast, kui ainult kaamerat head vaja...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
29.10.2020 10:45:56
|
|
|
| Kui talle meeldib väiksema korpusega telefon, siis 4a on suurepärane valik. Kui talle meeldivad natukene suuremad, siis 4a 5G on samuti hea valik, sellega kaasneb ka natukene parem chip.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
29.10.2020 10:51:19
|
|
|
Betamax, ülevaateid igasuguseid vaatanud jah, aga mõtlesin et äkki keegi puusalt kohe oskab mingi veel parema mudeli välja pakkuda.
tteam, uurin seda 4a 5G ka
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
29.10.2020 12:37:52
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Betamax, ülevaateid igasuguseid vaatanud jah, aga mõtlesin et äkki keegi puusalt kohe oskab mingi veel parema mudeli välja pakkuda.
tteam, uurin seda 4a 5G ka  |
Olin ise suht sarnase asja otsinguil. 450€ eest no ei osta Pixel 4a.
Kui garantiist ei hooli, siis 350 eest Saksast saada, siis väga hea.
Ise läksin Samsung S20 FE teed. 500€, kuid sellest 50€ Wolt-i krediiti, mida ma ikka ära kasutan nagunii.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xman2009
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2009
|
31.10.2020 15:07:47
|
|
|
| Keegi on pixel 5 saanud tellida ka läbi mailboxde vms?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|