|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MadCow
HV vaatleja
liitunud: 26.05.2007
|
21.09.2020 16:58:47
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
Oletan, et keeruline vastata, kui sul sadu kirju "millal saab RTX3080/90 kaardi!?" |
See võib küll olla, aga minu kiri ei ole Nvidia kohta ja ka mitte nvidia@ aadressile saadetud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
21.09.2020 17:04:42
|
|
|
| MadCow kirjutas: |
| Archibald kirjutas: |
Oletan, et keeruline vastata, kui sul sadu kirju "millal saab RTX3080/90 kaardi!?" |
See võib küll olla, aga minu kiri ei ole Nvidia kohta ja ka mitte nvidia@ aadressile saadetud. |
Mõtlesin just töömahu, kõik pommitavad selle küsimusega praegu, selline loomulik järjekord tekkinud
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
21.09.2020 18:38:02
|
|
|
| kui saan meili, et tellimus on kohal, võiksid asjad koos olla. oota nagu tola kui tüübid manti mööda poodi taga otsivad.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
21.09.2020 19:50:02
|
|
|
| SHERIFF kirjutas: |
| Mulle tuli ka sarnane kiri andreas@arvutitark.ee-lt, koos mingi DOC failiga, mille ma suure hooga avasin. Mis ma nüüd tegema peaksin? Nakatunud? |
Selles doc failis tavaliselt ka macrode käivitamise vajadus. Kui seda ei käivitanud siis on suur võimalus, et pääsesid.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.09.2020 13:05:18
|
|
|
Olen ise ka seda aeglust mõelnud, vaatasin, et Zone-is hostitud ka seega hostis probleem olla ei tohiks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
29.09.2020 13:29:10
|
|
|
| Kui ma ei eksi, siis ainult otsing peaks olema ju aeglane.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
29.09.2020 13:45:17
|
|
|
| Otsing jah aeglane, miks küll keegi tänapäeval end üldse Zone-s tahab hostida, on omaette küsimus. Aga jah, väga imelik, et praegusel ajal ikka ei suudeta normaalseid otsinguid üles ehitada.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.09.2020 13:56:18
|
|
|
Aga mis e-poes veel teha kui mitte otsida?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
29.09.2020 14:41:51
|
|
|
| Otsid hv.ee's asja välja ja siis arvutitargast tellid (kui mingil põhjusel on soovi peale maksta ja venivat tarnet oodata)
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
29.09.2020 14:43:55
|
|
|
Siis juba mugavam otse arvutitarga otsingut kasutada HV.ee on viimane variant imo kust otsida
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
29.09.2020 14:44:52
|
|
|
| HV's on vähemalt mingidki filtrid...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.09.2020 15:41:22
|
|
|
Otsin mõlema kanali kaudu, aga see pole hetkel point ju
Janis, ei tea küll miks?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.09.2020 17:29:50
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Siis juba mugavam otse arvutitarga otsingut kasutada HV.ee on viimane variant imo kust otsida |
Kuidas saab olla Arvutitarga otsing mugavam? Seal ei saa ju peale hinna ja saadavuse mingeid teisi filtreid kasutada, HV-s on aga filtrid olemas.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
viimati muutis Vondur 29.09.2020 17:30:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
29.09.2020 17:31:07
|
|
|
oh, hea et õigel ajal jaole sain, siin vist hakatakse kohe medaleid jagama
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
29.09.2020 17:33:31
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
Siis juba mugavam otse arvutitarga otsingut kasutada HV.ee on viimane variant imo kust otsida |
Kuidas saab olla Arvutitarga otsing mugavam? Seal ei saa ju peale hinna ja saadavuse mingeid teisi filtreid kasutada, HV-s on aga filtrid olemas. |
Ma ei tea, isiklik eelistus. Pole midagi vist leidmata jäänud AT lehelt, ainuke filter, mida kasutan, on saadavuse filter.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.09.2020 17:44:01
|
|
|
Tahtsin just pakkuda, et esinduses kohapeal olemas olemise filter on väga hea.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.09.2020 17:56:20
|
|
|
rmc, esindused on minu teada ainult Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas... ehk siis neljas erinevas Eesti servas. Ülejäänud Eestist on liiga kauge filtreerimas käia.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
29.09.2020 18:00:04
|
|
|
Ei vähenda selle filtri mõttekust esinduste olemasolu suhtes. Ka saatmisaega indikeerib see, vajadusel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.09.2020 18:10:26
|
|
|
rmc, kõikide jaoks oleks lihtsam ja mugavam filtrid veebipoele külge keevitada... See ei ole ju kaelamurdev töö. HV saab Arvutitarga träni filtreeritud, aga Arvutitark ise ei saa/ei viitsi...
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.09.2020 18:12:28
|
|
|
| mida sa seal arvutitargas filtreerid, võta https://geizhals.eu/ lahti otsi sobiv toode ja siis vaata kas arvutitark seda pakub or not, igalt poelt korralikke filtreid oodata ei maksa.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.09.2020 18:29:26
|
|
|
pots4t4j4, topelttöö pidi olema idiootide privileeg...
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
29.09.2020 18:55:37
|
|
|
Kas siis HV kasutajad polegi nii advanced et teavad täpselt mis tahavad ja otsinguga on vajalik kiirelt leitav?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
29.09.2020 19:03:47
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Kas siis HV kasutajad polegi nii advanced et teavad täpselt mis tahavad ja otsinguga on vajalik kiirelt leitav?  |
No kuidas ma saan kiirelt leida või otsida, kui Arvutitarga leht nii aeglane on?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.09.2020 19:09:22
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
pots4t4j4, topelttöö pidi olema idiootide privileeg...  |
Aga ei pigem vaidleme iga poe teemas miks neil otsingut pole, kui sa mujalt otsida ei oska siis palju õnne.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
29.09.2020 19:14:40
|
|
|
| Jep, asi on tahtmises. Mul poes ~15M kategoriseerimata toodet, mida saab leida täpse otsinguga ja polegi pm võimalik kategooriatesse panna....hämmastavalt palju leitakse neid üles ja tellitakse.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.09.2020 20:21:09
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
pots4t4j4, topelttöö pidi olema idiootide privileeg...  |
Aga ei pigem vaidleme iga poe teemas miks neil otsingut pole, kui sa mujalt otsida ei oska siis palju õnne. |
Ma räägin kasutusmugavusest mitte oskustest, aga sinul on vist ainult kaks seisundit "oskan" või "ei oska". Aga tõesti, milleks tahta, et Arvutitark oma otsingule filtrid lisaks, kui mõni mees on veendunud, et coolim ja "oskuslikum" on kusagil saksa HinnaVaatluses filtreid kasutades otsinguid teha ja siis Arvutitargas osta... Ühesõnaga "Milleks eesti poele uksed ja riiulid kui saksa poodides nad juba on, lähed Saksamaale, valid sealt kauba välja, kirjutad endale üles ja jooksed selle nimekirjaga eesti kaupmehe juurde ostma? Sulle endale selline skeem imelik ei tundu?
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.09.2020 20:28:02
|
|
|
| Mitmes kohalikus arvutipoes sul kasutuskõlblik filter on ? Seda pole isegi HinnaVaatluses jah tõesti tore oleks kui need töötaks nagu vaja aga seda ei ole ja arvatavasti ei hakkagi olema, kes tahab ja kellel vaja leiab omale sobiliku kauba ka ilma filtriteta üles.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.09.2020 22:13:08
|
|
|
pots4t4j4, mulle piisaks ka lihtsamatest filtritest, näiteks HDD/SSD mahu järgi otsing, emaplaatide socketi järgi otsing või RAM sageduse ja mahu järgi. Pole ju vaja mingeid hüperfiltreid, filtrid oleks eesti veebipoodide poolt viisakas vastutulek kasutajale, et ta ei peaks kõvaketta mahtu hinna järgi otsima või hoopis kusagilt saksamaalt. Täiesti normaalsed filtrid on näiteks ATF arvutisalongil, kuigi see vist Eesti oma pole, isegi paljukirutud Klickil on filtrid olemas! Ilma filtriteta poodides on tegu lihtsalt kohalike müügivollide laiskusega, sest nii ehk naa saavad nad kogu kauba kohta käiva info suurest ja ühisest andmebaasist ja iga natukenegi asja tundev jorss suudaks need filtrid e-poe lehel tööle panna, vaja oleks ainult tahtmist oma äri mugavamaks ja kasutajasõbralikumaks muuta.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
29.09.2020 22:47:14
|
|
|
Einoh tore. Tellisin eile toote. Oli Tellitav ja 1-3 tööpäeva.
Täna juba märge: Tellitav alates: 21.10.2020.
22 päeva mingi jublaka saabumist oodata on tänapäeval küll overkill
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
20.10.2020 23:42:53
|
|
|
mingi teema on Arcticu ventidega lahti. no ei ole neid lihtsalt. endale ja kliendile tellisin ja kullerdamine seisab pmst nende P12 ventilaatorite taga. mis toimub?
E: nädala jagu on kuupäevi edasi liigutatud ja ikka pole ventilaatoreid tekkinud neil.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.10.2020 00:22:52
|
|
|
HV filtritest. Nagu siin keegi märkis, tooteid on suur hulk ja nende kategoriseerimine väga täpsete filtritega oleks ülisuur töö.
Pealegi alati ei pruugi lisainfo väljas olev info vastata tõele - ja seetõttu oleks mitmedki filtrid ja otsitulemused puudulikud.
Ehk jah, nende kategooriate puhul, kus on vähegi võimalik, seal on filtrid mingil kujul olemas. Ja muul juhub kehtib üldine HV mõte, et teed enne kodutöö ära - tead juba mis toodet soovid - ja kontrollid HV otsinguga hinda.
Ja juhul, kui konkreetset (uut) toodet pole andmebaasis tootestatud, on võimalik otsida detailsemalt täishinnakirjaotsingust https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/
(praegu mobiilses versiooni otsiväljasid kahjuks ei kuvata, aga uues arendatavas HV versioonis on need otsilahtrid ka mobiilses versioonis olemas)
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.10.2020 00:30:58
|
|
|
| caramis kirjutas: |
mingi teema on Arcticu ventidega lahti. no ei ole neid lihtsalt. endale ja kliendile tellisin ja kullerdamine seisab pmst nende P12 ventilaatorite taga. mis toimub?
E: nädala jagu on kuupäevi edasi liigutatud ja ikka pole ventilaatoreid tekkinud neil. |
1-3 tööpäeva= telli reedel või esmaspäeval...muul juhul tuleb nädal + (pole vaid selle tootega). Jah, poodi minnes oleks kätte saanud vast varem. Ei ma ei ela peatutelinnas
Mul otseselt kiiret pole, aga kui 19,11 pealelõunat
| tsitaat: |
| Kaup on kullerile üle antud |
(smartpost), siis miks ma täna saan selle alles kätte? 21.11.2020
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
22.10.2020 11:56:27
|
|
|
| 12 päeva tellimusest möödas ja ventikaid ikka ei ole. Amazonist oleksin ehk kiiremini kätte saanud need asjad
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
22.10.2020 12:03:11
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| 12 päeva tellimusest möödas ja ventikaid ikka ei ole. Amazonist oleksin ehk kiiremini kätte saanud need asjad |
Amazoni osas
ja edasi on vaikus...
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
22.10.2020 12:31:17
|
|
|
caramis, Arctic P seeria on veebruarist saadik pidevalt igalt poolt otsakorral olnud. Mõnes välismaa netipoes kerkis hind saadavuse puuduse ja nõudluse tõttu Noctua tasemele.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
22.10.2020 12:33:38
|
|
|
renx09, nende tellimustega mis läbi EU käivad on igasugune pull. Nt. Tellisin Amazon.co.uk’st paki, see käis läbi saksamaa, saksamaal korjas kullerfirma süsteemist ja paki pealt mu telo numbri välja kuna GDPR ja miljon 1 vabandust ning mina pidin ise teadma, et helistada ja teavitada kullerit oma telo numbrist, et pakk edasi deliverimisele saada. Ei tea kas sama jama juhtus nüüd USA’st paki Eestisse saabumisel? Proovi helistada kullerfirmale ning uuri kas neil kõik vajalik olemas kauba toimetamiseks.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
22.10.2020 14:16:12
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| renx09, nende tellimustega mis läbi EU käivad on igasugune pull. Nt. Tellisin Amazon.co.uk’st paki, see käis läbi saksamaa, saksamaal korjas kullerfirma süsteemist ja paki pealt mu telo numbri välja kuna GDPR ja miljon 1 vabandust ning mina pidin ise teadma, et helistada ja teavitada kullerit oma telo numbrist, et pakk edasi deliverimisele saada. Ei tea kas sama jama juhtus nüüd USA’st paki Eestisse saabumisel? Proovi helistada kullerfirmale ning uuri kas neil kõik vajalik olemas kauba toimetamiseks. |
Mul oli sarnane teema caseking.de-st tellides - Eestisse jõudes polnud Itellal mu telefoninumbrit ning pidin ise helistama ja laskma süsteemi sisestada selle neil.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.10.2020 14:29:27
|
|
|
AT puhul on päris palju kaupa tellitav 5-15 tp märkega. Suht pekkis on vist tõesti logistika EU piires.
Samas, tellisin Amazon.de'st pisipaki septembri lõpus. Nädalaga tuli Itella automaati.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
22.10.2020 14:31:40
|
|
|
ot küll, aga tänud soovituste eest, helistasin DPD-sse, pole neil süsteemis ühtegi märget, et mulle mingi saadetis peaks olema, otsis nime, aadressi, postiindeksi ja isegi Amazoni koodi järgi
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.10.2020 12:39:43
|
|
|
| softis kirjutas: |
| AT puhul on päris palju kaupa tellitav 5-15 tp märkega. Suht pekkis on vist tõesti logistika EU piires. |
Neid valikuid tuleks vältida iga poe puhul. Ja see tõesti viimane trend, et tavatransa kiirvedu tuleb 3-6 päeva hiljem kui lubati.
Eks selle ka neil need käärid nii laiad.
Samas ARvutitarga parim omadus on ikka kaup Eestis mitte tellimine. Ise pole sealt tellinud juba aastaid...ikka ostad kohe
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.10.2020 21:04:28
|
|
|
Tere,
Kui keegi töötajatest lugema juhtub, äkki saate mu kirjale vastata, mille eile õhtul kirjutasin (4750G).
Helistasin, lubati, aga ikka ei miskit. Eesti aja järgi tööpäev juba läbi ilmselt.
edit:
Tänud, korras.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.10.2020 21:19:47
|
|
|
õu, arvutitark, tallinnas on neid apaceri 16,90 SSD sid lademes, saatke tartusse kah, ma pean käima juba kolmandat korda ja ostma kõige odavama 25,90 letis..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
28.10.2020 21:28:55
|
|
|
| miks ei telli e-poes? siis järgmiseks päevaks tartu esinduses kohal
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.10.2020 21:30:54
|
|
|
mul on vaja homme inimesele juba töötav masin anda. nüüd, kella 7 ajal käisin raatuses.. mis kuradi asi on hoida ühes kohas palju asju ja teises kohas on kõik 2-5tp tellimisel. euronivs samausugune..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
29.10.2020 13:51:32
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| õu, arvutitark, tallinnas on neid apaceri 16,90 SSD sid lademes, saatke tartusse kah, ma pean käima juba kolmandat korda ja ostma kõige odavama 25,90 letis.. |
tere,
siin vahepeal oli tarneauk, saabusid just juurde ja saadetakse ka teistesse esindustesse täna-homme Tartus ka olemas suuremas koguses.
Alex
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.10.2020 18:43:23
|
|
|
vahepeal ei läinud ja mngid asjad veetsid laos aega.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
02.11.2020 16:22:46
|
|
|
Vahest kehvem, vahest parem.
Täna oli kogemus super ning aitäh.
_________________ Inflation Nation |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.11.2020 19:20:44
|
|
|
| Kas neljapäeval võib 5000 seeria prosesid letist leida?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|