Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2020 09:55:15 vasta tsitaadiga

Palju xiaomi redmi7A klaasivahetus maksma läheks ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2020 10:10:04 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
Palju xiaomi redmi7A klaasivahetus maksma läheks ?

Hei
Originaal ekraan uus 95eur
Analoog ekraan 45eur

Hinnad sisaldavad tööd
Tarne ca 3-4 nädalat

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 10:57:48 vasta tsitaadiga

Hei

Suvalist P20 PRO ekraani vedeleb, et saaks andmed maha võtta?


Maa Mees

_________________
Kõike saab korda teha.
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2020 20:52:03 vasta tsitaadiga

Maa Mees kirjutas:
Hei

Suvalist P20 PRO ekraani vedeleb, et saaks andmed maha võtta?


Maa Mees


Vaatan kontorist, kas ja mis seisus miagi olla võiks. Küllap saan aga seda uuel nädalal teha. thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kercc1
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 18:21:51 vasta tsitaadiga

Hei!

Huawei Honor 7S pealmist klaasi ning kas tasub vahetada?
Puutetundlikus töötab aga pealmine klaas ämblik.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2020 23:09:21 vasta tsitaadiga

kercc1 kirjutas:
Hei!

Huawei Honor 7S pealmist klaasi ning kas tasub vahetada?
Puutetundlikus töötab aga pealmine klaas ämblik.

Tere
Kahjuks klaasi pealt vahetada ei saa. Kas tasub, eks tuleb endal üle mõelda variandid aga mustale ekraanile pakkumised järgnevad

Analoog ekraan 45€ Tarne ca 3 nädalat
Kvaliteet analoog 55€, tarne ca paar nädalat
Originaal ekraan, sh raam ja aku 70€,tarne ca paar nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 09:33:56 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: iPhone 8 plus (täpse mudeli saan öelda hiljem)
Seadme värv: Hõbedane
Mure/Muu info: Ekraan kasutatav osaliselt, kukkus maha ja kildudeks. Korra juba vahetatud. Lisaks kaitseekraani.
Mure2: Eraldi hind tagaklaasile ka?

Mis maksaks?

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 09:44:23 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
Seadme mudel: iPhone 8 plus (täpse mudeli saan öelda hiljem)
Seadme värv: Hõbedane
Mure/Muu info: Ekraan kasutatav osaliselt, kukkus maha ja kildudeks. Korra juba vahetatud. Lisaks kaitseekraani.
Mure2: Eraldi hind tagaklaasile ka?

Mis maksaks?


Hei
Originaal ekraan koos vahetusega 85€ (ca nädal tarne, hetkel otsas kohapealt)
Kasutatud analoog ekraan koos vahetusega 45€ (kohapeal)
Kaitsekile 10€ koos paigaldusega (originaal)
Kaitseklaas 15€ koos paigaldusega (originaal)

Tagaklaas koos vahetusega 75€ - tarne kaubale ca 2-3 nädalat. Sh raam läheb vahetusse. Tegu high copy seeriaga.

Meeldivat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 13:31:16 vasta tsitaadiga

Edasi kirjutame siin või PS-is? icon_biggrin.gif

Enivei. Tegemist on ikkagi kuldse fööniga.
Kas kasutatud klaas on välimuselt nagu uus?
Kas saab ettemaksuga asjad ära tellida ning siis leppida ootetööna vahetus kokku?

Hetkel hoiab kaitseklaas päris klaasi koos icon_smile.gif

Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


Meeldivat vastu!

mteachx kirjutas:

Hei
Originaal ekraan koos vahetusega 85€ (ca nädal tarne, hetkel otsas kohapealt)
Kasutatud analoog ekraan koos vahetusega 45€ (kohapeal)
Kaitsekile 10€ koos paigaldusega (originaal)
Kaitseklaas 15€ koos paigaldusega (originaal)

Tagaklaas koos vahetusega 75€ - tarne kaubale ca 2-3 nädalat. Sh raam läheb vahetusse. Tegu high copy seeriaga.

Meeldivat

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 21:14:37 vasta tsitaadiga

ummiq kirjutas:
Edasi kirjutame siin või PS-is? icon_biggrin.gif

Enivei. Tegemist on ikkagi kuldse fööniga.
Kas kasutatud klaas on välimuselt nagu uus?
Kas saab ettemaksuga asjad ära tellida ning siis leppida ootetööna vahetus kokku?

Hetkel hoiab kaitseklaas päris klaasi koos icon_smile.gif

Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


Meeldivat vastu!

mteachx kirjutas:

Hei
Originaal ekraan koos vahetusega 85€ (ca nädal tarne, hetkel otsas kohapealt)
Kasutatud analoog ekraan koos vahetusega 45€ (kohapeal)
Kaitsekile 10€ koos paigaldusega (originaal)
Kaitseklaas 15€ koos paigaldusega (originaal)

Tagaklaas koos vahetusega 75€ - tarne kaubale ca 2-3 nädalat. Sh raam läheb vahetusse. Tegu high copy seeriaga.

Meeldivat


Panin sulle PS thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 17.10.2020 12:17:46 vasta tsitaadiga

Palju S20 Ultra 5G ekraanivahetus maksab. Kaua klaasivahetus aega võtab?,
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 07:32:12 vasta tsitaadiga

A5DK kirjutas:
Palju S20 Ultra 5G ekraanivahetus maksab. Kaua klaasivahetus aega võtab?,

Hei
Must originaal 324€ koos tööga
Hall 299€ koos tööga

Tarne ca paar nädalat
Töö ise võtab ca 2h aega, kui paneelid kohal, sestap telefonita esialgu olema ei peaks.
Niisamuti saame pakkuda kodukindlustuse olemasolul akti tegemise võimalust ja siis oleks Teie tasuda omavastutus vaid.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deluxe05
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2020 18:43:53 vasta tsitaadiga

Tere!

Kui palju läheks HTC U11 remont maksma?

Probleem on nähtav pildil (alumine vasak nurk):

Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2020 22:53:52 vasta tsitaadiga

deluxe05 kirjutas:
Tere!

Kui palju läheks HTC U11 remont maksma?

Probleem on nähtav pildil (alumine vasak nurk):


Hei
Analoog ekraan koos tööga - 95€ - tarne ca 3 nädalat
Kvaliteet analoog koos tööga - 120€ - tarne ca 3 nädalat
Originaal koos tööga 345€ - tarne ca 3 nmädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 22:12:44 vasta tsitaadiga

Oneplus 7T ekraan. Terve aga nurgast peale kukkumist hakkab tume laik suurenema.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 13:11:03 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Oneplus 7T ekraan. Terve aga nurgast peale kukkumist hakkab tume laik suurenema.


Hei
Hetkel saada vaid analoog ekraani ca 2-3 nädalse tarnega - hind 166€ koos vahetusega

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 14:33:01 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt võiks mingi hetk originaali ka tekkida? Hinnaklass umbes?
Hetkel ostsin uue telo ja kiiret otseselt pole.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2020 19:50:10 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Teoreetiliselt võiks mingi hetk originaali ka tekkida? Hinnaklass umbes?
Hetkel ostsin uue telo ja kiiret otseselt pole.

Võib tekkida, hetkel sold out ja viimane hind oli 355.55€ müügil.
Selle hinnavahe juures pigem julgen soovitada seda analoogi thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
poocman
HV kasutaja
poocman

liitunud: 13.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 14:13:22 vasta tsitaadiga

Motorola Moto G7 Power heli on vaikseks jäänud ja pole selge. MIs kõlari puhastamine/vahetus maksaks?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2020 17:48:37 vasta tsitaadiga

poocman kirjutas:
Motorola Moto G7 Power heli on vaikseks jäänud ja pole selge. MIs kõlari puhastamine/vahetus maksaks?

Tere
Vägisi tahaks arvata, et oleks vaja puhastada. Räägime me telefoni ülemisest osast siinjuures? Kuularist, mis vastu kõrva käib ja vajadusel laulab kõvemini..

Eeldusel, et tagaklaasil mikromõrasid pole, siis seadme avamine, tolmu süvapuhastus kokku oleks 20€

Kui aga selgub, et moodul läbi, siis peame vaatama, kas leiame midagi "analoogset" sisse kohapealt või originaal uus 15€ , kuid tarne selline 2-3 nädalat.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaT
Kreisi kasutaja
MaT

liitunud: 19.11.2001




sõnum 06.11.2020 00:57:43 vasta tsitaadiga

Tere,

Seadme mudel: Samsung S9+
Esipaneeli vahetus
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 08:42:30 vasta tsitaadiga

MaT kirjutas:
Tere,

Seadme mudel: Samsung S9+
Esipaneeli vahetus


Tere
Mis värvi seadmega tegu?

Must kasutatud aga uueväärne ekraan koos tööga 165€ - tarne ca 5-9tp
Must kasutatud (kriimusid ikka leiab) aga terve - 160€ koos tööga, KOHAPEAL
Muu värv, kasutatud kriimuline, 150€ koos tööga - tarne ca 5-9tp
Uus 245€ - tarne 5-9tp

Tegu originaal ekraanidega. Vahetusajaks ca 1-2h kui ekraan kohapeal.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaT
Kreisi kasutaja
MaT

liitunud: 19.11.2001




sõnum 06.11.2020 15:06:41 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:


Must kasutatud aga uueväärne ekraan koos tööga 165€ - tarne ca 5-9tp


See sobib, saab kusagil privaatselt jätkata?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 16:57:35 vasta tsitaadiga

MaT kirjutas:
mteachx kirjutas:


Must kasutatud aga uueväärne ekraan koos tööga 165€ - tarne ca 5-9tp


See sobib, saab kusagil privaatselt jätkata?


thumbs_up.gif

Kirjutasin sõnumitesse.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2020 21:13:33 vasta tsitaadiga

Tere. Poiss pillas tahvli maha. Klaas nurgast lahti ja jooned peal. Puutetundlikkus pidi töötama. Huawei Mediapad M5 lite. Kas on võimalik remontida ja mis hinnaga icon_question.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2020 22:29:15 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Tere. Poiss pillas tahvli maha. Klaas nurgast lahti ja jooned peal. Puutetundlikkus pidi töötama. Huawei Mediapad M5 lite. Kas on võimalik remontida ja mis hinnaga icon_question.gif

Tere
Originaal uus ekraan 99€ koos tööga
Originaal nagu uus (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 75€
Originaal kriimudega aga terve (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 65€ )
Analoog uus 75€

Originaalil tarne ca 5-9tp
Analoogil ca 3-4 nädalat.


Isiklikult julgen soovitada lapsele pigem kasutatud originaali, kas kriimulist või uueväärset või siis osta mõlemad, teine juba tagavaraks, kindlasti aja küsimus, mil uuesti juhtub.. icon_rolleyes.gif Hetkel laos kumbagi 1tk saada ,seega kasutatuid on alles vaid 2tk kokku.
Hinnad sisaldavad tööd. Tööajaks ca 2-3h

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
poocman
HV kasutaja
poocman

liitunud: 13.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 00:53:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Räägime me telefoni ülemisest osast siinjuures? Kuularist, mis vastu kõrva käib ja vajadusel laulab kõvemini..

Jep, kas posti teel on ka võimalik telefoni saata?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2020 02:36:17 vasta tsitaadiga

poocman kirjutas:
tsitaat:

Räägime me telefoni ülemisest osast siinjuures? Kuularist, mis vastu kõrva käib ja vajadusel laulab kõvemini..

Jep, kas posti teel on ka võimalik telefoni saata?

Ikka thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 05:44:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
poocman kirjutas:
tsitaat:

Räägime me telefoni ülemisest osast siinjuures? Kuularist, mis vastu kõrva käib ja vajadusel laulab kõvemini..

Jep, kas posti teel on ka võimalik telefoni saata?

Ikka thumbs_up.gif


thumbs_up.gif

Tartu Raadi Maxima
DPD
Omniva
Itella

555 66 163

thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 08.11.2020 09:53:12 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Tere. Poiss pillas tahvli maha. Klaas nurgast lahti ja jooned peal. Puutetundlikkus pidi töötama. Huawei Mediapad M5 lite. Kas on võimalik remontida ja mis hinnaga icon_question.gif

Tere
Originaal uus ekraan 99€ koos tööga
Originaal nagu uus (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 75€
Originaal kriimudega aga terve (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 65€ )
Analoog uus 75€

Originaalil tarne ca 5-9tp
Analoogil ca 3-4 nädalat.


Isiklikult julgen soovitada lapsele pigem kasutatud originaali, kas kriimulist või uueväärset või siis osta mõlemad, teine juba tagavaraks, kindlasti aja küsimus, mil uuesti juhtub.. icon_rolleyes.gif Hetkel laos kumbagi 1tk saada ,seega kasutatuid on alles vaid 2tk kokku.
Hinnad sisaldavad tööd. Tööajaks ca 2-3h

Parimat


Mis sellesel tööl umbes varuosa ja töö hind tuleb? Kui võtta näiteks see sama Huawei pad siis mis % on töö ja mis % varuosa tasu?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 17:47:24 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Tere. Poiss pillas tahvli maha. Klaas nurgast lahti ja jooned peal. Puutetundlikkus pidi töötama. Huawei Mediapad M5 lite. Kas on võimalik remontida ja mis hinnaga icon_question.gif

Tere
Originaal uus ekraan 99€ koos tööga
Originaal nagu uus (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 75€
Originaal kriimudega aga terve (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 65€ )
Analoog uus 75€

Originaalil tarne ca 5-9tp
Analoogil ca 3-4 nädalat.


Isiklikult julgen soovitada lapsele pigem kasutatud originaali, kas kriimulist või uueväärset või siis osta mõlemad, teine juba tagavaraks, kindlasti aja küsimus, mil uuesti juhtub.. icon_rolleyes.gif Hetkel laos kumbagi 1tk saada ,seega kasutatuid on alles vaid 2tk kokku.
Hinnad sisaldavad tööd. Tööajaks ca 2-3h

Parimat


Tallinna ei satu mingi aeg icon_wink.gif Kasutatud originaal kõlbaks küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2020 18:33:12 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
mteachx kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Tere. Poiss pillas tahvli maha. Klaas nurgast lahti ja jooned peal. Puutetundlikkus pidi töötama. Huawei Mediapad M5 lite. Kas on võimalik remontida ja mis hinnaga icon_question.gif

Tere
Originaal uus ekraan 99€ koos tööga
Originaal nagu uus (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 75€
Originaal kriimudega aga terve (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 65€ )
Analoog uus 75€

Originaalil tarne ca 5-9tp
Analoogil ca 3-4 nädalat.


Isiklikult julgen soovitada lapsele pigem kasutatud originaali, kas kriimulist või uueväärset või siis osta mõlemad, teine juba tagavaraks, kindlasti aja küsimus, mil uuesti juhtub.. icon_rolleyes.gif Hetkel laos kumbagi 1tk saada ,seega kasutatuid on alles vaid 2tk kokku.
Hinnad sisaldavad tööd. Tööajaks ca 2-3h

Parimat


Mis sellesel tööl umbes varuosa ja töö hind tuleb? Kui võtta näiteks see sama Huawei pad siis mis % on töö ja mis % varuosa tasu?

Hei,
Laias laastus Ca 20-25€ töö, muu varuosa hinnaks. Hinnavahemik põhjusega.







-Margus- kirjutas:
mteachx kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Tere. Poiss pillas tahvli maha. Klaas nurgast lahti ja jooned peal. Puutetundlikkus pidi töötama. Huawei Mediapad M5 lite. Kas on võimalik remontida ja mis hinnaga icon_question.gif

Tere
Originaal uus ekraan 99€ koos tööga
Originaal nagu uus (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 75€
Originaal kriimudega aga terve (aga visuaalselt testitud, seega ladu saadab testimata välja, kui ei tööta, siis peab uue tellima) - 65€ )
Analoog uus 75€

Originaalil tarne ca 5-9tp
Analoogil ca 3-4 nädalat.


Isiklikult julgen soovitada lapsele pigem kasutatud originaali, kas kriimulist või uueväärset või siis osta mõlemad, teine juba tagavaraks, kindlasti aja küsimus, mil uuesti juhtub.. icon_rolleyes.gif Hetkel laos kumbagi 1tk saada ,seega kasutatuid on alles vaid 2tk kokku.
Hinnad sisaldavad tööd. Tööajaks ca 2-3h

Parimat


Tallinna ei satu mingi aeg icon_wink.gif Kasutatud originaal kõlbaks küll icon_rolleyes.gif

Hei,
Tallinna hetkel ei oska öelda, millal satun aga üldiselt aja kokkuhoiu huvides on odavam postiteenus (aja/hinna suhtes).

Kasutatud originaal, odavam, kallim? - uueväärne, kasutatum?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2020 12:14:56 vasta tsitaadiga

Cat T20. Ekraan ja aku


Kas on ka arve võimalus?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 00:17:37 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Cat T20. Ekraan ja aku


Kas on ka arve võimalus?


Hei
Kas ekraan ise pilditu või ainult klaas pealt katki?
Varuosade saadavus väga piiratud, ekraani kui sellist pole saada, ja üht versiooni puutepaneeli üldse saab. Akut samuti ei ole.

Puutepaneel koos tööga on 65€ , kuid enne selle tellimist vajalik üle vaadata, kas see a) sobib ja b) kui vahetatav see on, sest hetkel puudub info selle sobivuse kohta konkreetsele isendile.

Arve saab, lisandub km

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 07:59:31 vasta tsitaadiga

Lcd on puruks. Pilt ees aga pragu sees ja vedelik immitseb, puute osa toimib




Akuga sain asja korda. Proovisin teise tabi laadijat ja viga oli selles hoopis.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2020 09:21:57 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Lcd on puruks. Pilt ees aga pragu sees ja vedelik immitseb, puute osa toimib




Akuga sain asja korda. Proovisin teise tabi laadijat ja viga oli selles hoopis.


Tänud pildi eest.
Proovin LCD kohta ka uurida.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksms
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2020 17:12:42 vasta tsitaadiga

Iphone 6S ekraan mõradeks, puututundlik osa töötab
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sussik
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 09:56:41 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Mi note 10 lite M2002F4LG
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Ekraan katki, Kas oleks kohapeal olemas? Homme satuks Tartu ise.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2020 18:26:53 vasta tsitaadiga

ksms kirjutas:
Iphone 6S ekraan mõradeks, puututundlik osa töötab


Tervitus
Mis värvi ekraaniga tegu
Originaal uus ekraan koos tööga 70€
Kasutatud originaal koos tööga 50€

Peaks olema kohapeal mõlemad värvid, tööajaks ca 30-60min

Parimat,





sussik kirjutas:
Seadme mudel: Mi note 10 lite M2002F4LG
Seadme värv: Valge
Mure/Muu info: Ekraan katki, Kas oleks kohapeal olemas? Homme satuks Tartu ise.


Hei
Kahjuks kohapeal pole. Ainult tellimisega.

Analoog ekraan koos tööga 87€ - tarne ca 3 nädalat
Originaal ekraan koos tööga 167€ - tarne ca 5-9tp. Kui homme tellida, siis võiks isegi nädala lõpuks kohale jõuda.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
istuja
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2020




sõnum 17.11.2020 07:58:29 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
addynol kirjutas:
Oneplus 6 ei võta pilti ette kindlat põhjust ei tea, on kunagi maha kukkunud. Nuppudele reageerib. Kas on lootust et asi ekraanis ja vahetusega saab tööle? Kui jah, siis hind?

Tere
Jah tüüpviga, kukub pildituks. Tõenäoliselt ekraanivahetus toob pildi tagasi.

Odavaim ekraan, mis saada koos tööga 85eur
Kvaliteet analoog 125eur
Originaal 218eur

Analoogidele tarne ca 3 nädalat
Originaalile ca nädal poolteist tänase seisuga.

Hinnad sisaldavad tööd.

Parimat,


Tere, sama kaebus minu poolt. Mis oleks hetkeseis hindade ja ajakuluga?
Mis on vahet kvaliteet analoogil ja odavaimal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2020 09:32:27 vasta tsitaadiga

istuja kirjutas:
mteachx kirjutas:
addynol kirjutas:
Oneplus 6 ei võta pilti ette kindlat põhjust ei tea, on kunagi maha kukkunud. Nuppudele reageerib. Kas on lootust et asi ekraanis ja vahetusega saab tööle? Kui jah, siis hind?

Tere
Jah tüüpviga, kukub pildituks. Tõenäoliselt ekraanivahetus toob pildi tagasi.

Odavaim ekraan, mis saada koos tööga 85eur
Kvaliteet analoog 125eur
Originaal 218eur

Analoogidele tarne ca 3 nädalat
Originaalile ca nädal poolteist tänase seisuga.

Hinnad sisaldavad tööd.

Parimat,


Tere, sama kaebus minu poolt. Mis oleks hetkeseis hindade ja ajakuluga?
Mis on vahet kvaliteet analoogil ja odavaimal?

Tere
Tarne analoogile ca 3-4 nädalat, 85€
Tarne kvaliteet analoog ekraanile ca 5-9tp, 125€

Vahe neil peamiselt selles, et üks tuleb otse hiinast, teine euroopast vahelaost, kus on teostatud ka kontrollid. Ekraanide tootmisel kasutatud originaalilähedaseimat tehnoloogiat. Lõpptulemusena eks ebaõnnestunult kukkudes läheb katki nii analoog kui nagu näha, ka originaal. Kindlasti analoog vastuvõtlikum sellele.

Kui saan küsimuste osas veel aidata, annan meeleldi vastuseid.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 13:14:11 vasta tsitaadiga

Kui palju läheks maksma Huawei P20 Pro ekraan?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 16:57:16 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kui palju läheks maksma Huawei P20 Pro ekraan?


Hei
Täpsusta palun ka värv, kuna originaalis tuleb ekraan koos raamiga.

Suurusjärk hinnad

Originaal 235€ - tarne ca 5-9tp
Analoog kvaliteet 145€ - tarne ca 3-4 nädalat
Analoog kehvem 85€ - tarne ca 3-4 nädalat

Hinnad sisaldavad tööd.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 18:24:31 vasta tsitaadiga

Hei. S7 edge, mis ühtegi elumärki ei näita - netist youtubest vaadates leidsin, et tüüpviga, aku lolliks läinud. Seega arvatavasti aku vahetus. palju läheks?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 18:38:28 vasta tsitaadiga

lxx2 kirjutas:
Hei. S7 edge, mis ühtegi elumärki ei näita - netist youtubest vaadates leidsin, et tüüpviga, aku lolliks läinud. Seega arvatavasti aku vahetus. palju läheks?

Hei
Võib ka emaplaadi viga olla.

Kohapeal on mingi kasutatud aku, sellega saaks ära diagnoosida, kas asi akus või mitte, et ilma asjata ei hakkaks akut tellima. koos vahetusega muidu 39€ . Diagnostika tasuta.





mteachx kirjutas:
alpha kirjutas:
Kui palju läheks maksma Huawei P20 Pro ekraan?


Hei
Täpsusta palun ka värv, kuna originaalis tuleb ekraan koos raamiga.

Suurusjärk hinnad

Originaal 235€ - tarne ca 5-9tp
Analoog kvaliteet 145€ - tarne ca 3-4 nädalat
Analoog kehvem 85€ - tarne ca 3-4 nädalat

Hinnad sisaldavad tööd.

Parimat,

Kasutatud originaal ekraanid on ka valikusse veel juurde tulnud, hinnad koos tööga 145€ - tarne ca 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 20:09:04 vasta tsitaadiga

samsung active 2 (4g) ja S8..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq9999
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2010




sõnum 30.11.2020 10:34:52 vasta tsitaadiga

Tere
Iphone 8 must,ekraan mõrades,puutetundlik osa töötab
Iphone 6s valge,ekraan mõrades,puutetundlik osa töötab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2020 19:05:54 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
samsung active 2 (4g) ja S8..

Avtive 2
Originaal ekraan koos vahetusega 125€
Tarne ca 5-9tp

S8
Pakkuda kasutatud musta või halli ekraani
Kasutatud, kriimuline aga terve
125€
Uus originaal ekraan 175€
Tarne ca 5-9tp

Koos tehes -10€ lõpphinnast.

Meeldivat,






eq9999 kirjutas:
Tere
Iphone 8 must,ekraan mõrades,puutetundlik osa töötab
Iphone 6s valge,ekraan mõrades,puutetundlik osa töötab


Hei
IP8
Originaal kasutatud ekraan (kriimuline aga terve) 55€
Originaal uus ekraan 85€
Analoog kasutatud ekraan (kriimuline) 35€

IP6s
Originaal uus ekraan 65€
Kasutatud originaal kriimudega 45€

Hinnad sisaldavad tööd. Koos tehes saab -5€ kokku pakkuda.

Meeldviat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rt
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2004




sõnum 02.12.2020 00:44:30 vasta tsitaadiga

Tere

Iphone 7 must, ekraan mõrades, puutetundlik osa töötab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2020 10:38:13 vasta tsitaadiga

p2rt kirjutas:
Tere

Iphone 7 must, ekraan mõrades, puutetundlik osa töötab.


Tere

Originaal kasutatud ekraan (kriimuline aga terve) 50€
Originaal uus ekraan 70€
Analoog kasutatud ekraan (kriimuline) 35€

Hinnad sisaldavad tööd. Varuosad kohapeal

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.