Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 687, 688, 689 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 10:17:39 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Rasmus kirjutas:
DVDRW kirjutas:
maty kirjutas:
https://www.super.ee/et/avaleht

Vastab see tõele, et sellega tuleb ka kõige soodsam 4G nett sh võrreldes ka lepinguga?


Kõige odavam nett on Tele2 kõnekaart. 19.99 kuus ja piiramatu.


Elisa piiramatu nett + mobiilid 12 eurot kuus, Tele2 pakub sama asja 15 eest.


Nende mõlema puhul on tingimuseks, et peab kasutama telefonis.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 10:42:39 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Nende mõlema puhul on tingimuseks, et peab kasutama telefonis.

Ja kui ikkagi kasutad arvutis siis...?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 11:50:05 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
DVDRW kirjutas:
maty kirjutas:
https://www.super.ee/et/avaleht

Vastab see tõele, et sellega tuleb ka kõige soodsam 4G nett sh võrreldes ka lepinguga?


Kõige odavam nett on Tele2 kõnekaart. 19.99 kuus ja piiramatu.
Tele2 Piiramatu Netivabadus pakett on 19€.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.10.2020 12:49:40 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Nende mõlema puhul on tingimuseks, et peab kasutama telefonis.

Ja kui ikkagi kasutad arvutis siis...?

Paned telefoni ruuteriks ja voila.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2020 14:45:05 vasta tsitaadiga

Depos käidud?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:12:36 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ootan nädalakese, kuni kõik need hullud sealt läbi jooksevad, siis on rahulikum
Pildi järgi selgus, et ega see üks normaalne ehituspood nagunii ei ole, niiet väga suuri lootusi nagunii ei ole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:20:07 vasta tsitaadiga

ehituspoodi minnakse siis kui asju vaja on, mitte niisama töllama.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2020 15:23:18 vasta tsitaadiga

laurx, uude ehituspoodi, antud juhul kogu pere kaubamajja, minnakse väljapanekuga tutvuma, siis tead, mida sealt oodata, kui midagi peaks vaja üldse olema.
Aga muidu soovitan sinna ainult hommikult vara, poe avamiseks praegult minna, päeva jooksul jookseb see kõik umbe.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:32:34 vasta tsitaadiga

ma käin siis kui mul on sealt midagi vaja ja siis ei oma aeg tähtsust. viimane kord tuli kaks korda värvi juurde segamas käia.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2020 15:34:28 vasta tsitaadiga

doh.gif miks ühekorraga ei võtnud vajalikku kogust. Sa tead ju, või siis ei, et kunagi ei suudeta täpselt sama tooni juurde segada.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:37:32 vasta tsitaadiga

läks nii.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2020 15:39:12 vasta tsitaadiga

sul läheb alati nii? või läheb vahel ka kuidagi teisiti+

Depo hullumajast https://kodustiil.elu24.ee/7088353/kulastajaid-on-murdu-depo-meelitas-laupaeval-kohale-enneolematu-rahvamassi

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:44:10 vasta tsitaadiga

see 1 kord läks. vahel kui vend materjale kalkuleerib, on tulnud hiljem ka juurde tuua midagi.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2020 15:45:01 vasta tsitaadiga

sa usaldad oma venda? icon_rolleyes.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:49:08 vasta tsitaadiga

Mul "läks" ükskord nii, et 1 rull tapeeti tuli puudu ja see selgus siis kui seda enam kusagil kohapeal müüa polnud, mingist Eesti teise otsa kolkapoest sai selle järel käidud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 15:52:17 vasta tsitaadiga

jägaja, enam mitte nii pimesi. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.10.2020 17:15:48 vasta tsitaadiga

tubli, enda kogemustest õpitakse thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 20:35:57 vasta tsitaadiga

Sõitsin täna Depo juurest läbi. Parkimisgeeniused olid kõikvõimalikud kohad täis parkinud. Mõistagi ka teeääred kus oli väga selgelt peatumiskeelu märgid väljas. Paar autot olid "pargi kuhu tahad" tuled vilkuma pannud, teavad kuidas asi käib thumbs_up.gif Siis ju peatumiskeelu märk ei kehti enam eksole icon_lol.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 20:55:36 vasta tsitaadiga

Keegi muljeid ka jagab/kuskilt lugeda saab?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 21:25:11 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Keegi muljeid ka jagab/kuskilt lugeda saab?

mis sa neist muljetest ikka loed. sa ei leia toda nagunii üles ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 21:39:57 vasta tsitaadiga

Ma käisin. Hea pood. Saab kipsplaadi kõrvale viina ära osta ja sakummi oli ka. All in one.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2020 21:41:45 vasta tsitaadiga

Ideaal ju? Mis elult veel tahta. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Tükeldan Depo teemaks hiljem

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 21:42:07 vasta tsitaadiga

tassikook kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Keegi muljeid ka jagab/kuskilt lugeda saab?

mis sa neist muljetest ikka loed. sa ei leia toda nagunii üles ju icon_lol.gif

rofl.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 21:48:30 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ma käisin. Hea pood. Saab kipsplaadi kõrvale viina ära osta ja sakummi oli ka. All in one.


Hammustad viinale, kipsplaati peale... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 21:51:33 vasta tsitaadiga

Seal saab mingi istumise ka teha, kerge kokkutulek depos? icon_cool.gif icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 21:53:31 vasta tsitaadiga

Mina olen Läti Depos käinud. No sealt sai jah, nii viina kui ka vorsti osta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 21:54:47 vasta tsitaadiga

peab mingi otseülekande tegema, siis dvdrw saab kaasa elada
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 21:55:30 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Mina olen Läti Depos käinud. No sealt sai jah, nii viina kui ka vorsti osta.
+1
Ja ilmselt käib seal edasi kuna
a) lähemal
b) välismaal icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 21:57:17 vasta tsitaadiga

No tallinnast ongi lätt kaugel ju. Juba ossi ajal oli..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 22:16:13 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
peab mingi otseülekande tegema, siis dvdrw saab kaasa elada

Lähed Tartust Tallinna selleks, et dvdrw-le videoklippe teha? No vaevalt.
Aga mõni Tallinna AHV võib mõne pildi või klipi siia postitada küll. icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 22:37:53 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Aga mõni Tallinna AHV võib mõne pildi või klipi siia postitada küll. icon_cool.gif thumbs_up.gif


Kas lähed teda vanglasse vaatama ka pärast? GDPR vist ei luba....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2020 22:47:45 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
SSD kirjutas:
Aga mõni Tallinna AHV võib mõne pildi või klipi siia postitada küll. icon_cool.gif thumbs_up.gif


Kas lähed teda vanglasse vaatama ka pärast? GDPR vist ei luba....

Ma ei tea mis on GDPR, aga kui see vangi viib, siis ma seda küll ei soovi. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 08:22:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga mõni Tallinna AHV võib mõne pildi või klipi siia postitada küll.

thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 13:27:25 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Aga mõni Tallinna AHV võib mõne pildi või klipi siia postitada küll.

thumbs_up.gif

Sulle on Valmiera depo lähemal beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.10.2020 13:43:39 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hiid kirjutas:
tsitaat:

Aga mõni Tallinna AHV võib mõne pildi või klipi siia postitada küll.

thumbs_up.gif

Sulle on Valmiera depo lähemal beer_yum.gif


Just, käi Valmieras ära, see videoklipp ei anna sulle siin midagi, kuna sõltuvalt huvist, võid pool tööpäeva seal poes ringi tuhlata.
Valmieramuiža on ka seal suht Depo lähedal, jääb kenasti teele, teed ühe peatuse...

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 15:07:22 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Nende mõlema puhul on tingimuseks, et peab kasutama telefonis.

Ja kui ikkagi kasutad arvutis siis...?


Siis on tegemist lepingu rikkumisega. Missugused tagajärjed sellele tegevusele kaasnevad sõltuvad juba konkreetsest lepingust.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 15:13:27 vasta tsitaadiga

Elisa küll midagi ei ole teinud. Nii mõnigi kord telefo iga 2TB kanti kasutanud. Mis sel vahet on kas kasutan telefoni selle mahu või arvuti kaudu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 16:48:22 vasta tsitaadiga

Ei olegi vahet.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 17:09:38 vasta tsitaadiga

Ega mida aeg aina edasi seda hägusemaks lähevad piirid telefoni ja arvuti ning teleka ja arvutimonitori vahel.

Ühendan Windowsiga telefoni monitoriga siis see on...?
Panen digiboxi kahepoolseteibiga monitori külge siis see on...?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 17:20:40 vasta tsitaadiga

Mine seleta isp dele. Saabki selgemaks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 17:29:03 vasta tsitaadiga

Ega ISP-d see tõenäoliselt väga ei kotigi, kas teed telefoniga hotspoti või kasutad netipulka arvutis. Põhjus on pigem selles, et sa ei pistaks seda SIMi ruuterisse ja poolele külale netti ei jagaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.10.2020 20:21:25 vasta tsitaadiga

misasi see COD on? Miski kauba eest sulas kullerile maksmine jakuidas see siis toimib?
"Delivery by courier: DPD + COD"

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 20:27:24 vasta tsitaadiga

Veidike googeldamist:
tsitaat:
COD
If you like to play it safe when it comes to payment processing, simply make use of our cash-on-delivery service. It's easy, quick and safe too. We will only deliver your parcel in return for immediate payment - with a maximum amount of 2,500 €. The C.O.D. amount will be transferred to you within three to five days. COD services enable fast, secure and transparent payment method. It is a much more reliable process, which is doubled checked at every level and offers additional financial reports. When using COD services the risk of insolvency is much lower, also the financial liquidity is improved. The money is transferred back to the consignee in three to five days. Also, we offer a special convenience for this type of service - online payment through a secure online credit card authorization system, WSPay.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.10.2020 21:46:51 vasta tsitaadiga

Küsimus selline: Mustamäe 5-korruliselised hrutšovkad. Kas korterite nummerdamine käis alati sellises järjekorras nagu pildil? (3-2-1) Või kohtas ka sellist lahendust kus väiksem number oli vasakul pool?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 21:51:23 vasta tsitaadiga

Kui nüüd ei eksi, siis tavaliselt ikka sellejärgi et kumba kätt mööda trepp üles tuleb.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.10.2020 21:52:17 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Kui nüüd ei eksi, siis tavaliselt ikka sellejärgi et kumba kätt mööda trepp üles tuleb.

Tõepoolest loogiline seletus. Paistab, et nii ongi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 21:56:34 vasta tsitaadiga

Kuskil majas tuleb ka vasakut kätt trepp üles? icon_eek.gif

Pole veel kohanud sellist vähemalt siin kandis kuis korterite nummerdus on küll kuis jumal juhatab. Ka maja lõikes. Vahest kohanud, et korter üks on hoopis maja paremas servas mitte vasakul kui seista näoga maja poole icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.10.2020 21:59:42 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kuskil majas tuleb ka vasakut kätt trepp üles? icon_eek.gif

Pole veel kohanud sellist vähemalt siin kandis kuis korterite nummerdus on küll kuis jumal juhatab. Ka maja lõikes. Vahest kohanud, et korter üks on hoopis maja paremas servas mitte vasakul kui seista näoga maja poole icon_biggrin.gif

Seda, et numbrid algavad mõnel majal hoopis paremalt poolt, olen ise ka vaadanud. Sellest tegelikult see küsimus tuligi icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 22:08:29 vasta tsitaadiga

olles erinevates linnades tehnikutööd teinud siis ütlen, et ühes linnas ühte, teises teistmoodi. on tartuski üks suur maja kus esimene trepikoda on vasakul ja esimene korter selles on 3.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2020 07:57:48 vasta tsitaadiga

ma ütleks, et enamus on paremalt vasakule, aga on erandeid.
Ei tea miks. icon_confused.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 687, 688, 689 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.